Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Zagrał skład bliski optymalnego

Woytek

Aleksandar Vuković (trener Legii): Cieszy zwycięstwo i awans. Wynik jest okazały, ale świadczący także o tym, że GKS jest na innym etapie przygotowań. Nie możemy w żaden sposób uznać, że zagraliśmy więcej niż poprawnie.

- Stracona bramka na pewno zmusza nas do myślenia przed następnym meczem. Skala trudności na pewno urośnie i musimy być jeszcze bardziej na to wszystko gotowi. Nie zmienia to jednak faktu, że drużynie należą się gratulacje, szczególnie za drugą połowę, bo nie przestaliśmy grać i dążyliśmy do zdobycia kolejnych bramek. Ta sztuka nam się udała.

- Teraz patrzymy przed siebie na kolejne mecze. We wtorek czeka nas bardzo ważny mecz, w którym nie mamy prawa zagrać poniżej własnych możliwości. To jest najważniejsza informacja dla zespołu. Z GKS-em zagrał skład bliski optymalnego. Liczymy, że na wtorek będzie gotowy Walerian Gwilia. Pozostali zawodnicy, których zabrakło dziś w składzie, nie zagrają też z Linfield FC.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
Arek - 15.08.2020 / 22:11, *.t-mobile.pl

Szkoda, że znowu mecz bez trenera

odpowiedz
... - 16.08.2020 / 01:18, *.t-mobile.pl

@Arek: pinokio trener na lata !!!

odpowiedz
Rafał - 17.08.2020 / 16:45, *.tpnet.pl

@Arek: Zrzędzicie jak stare baby. Jak Vuko został trenerem to mówiłem że będzie mistrzostwo. Niektórzy mają w zwyczaju udawać jasnowidzów ale tak naprawdę nawet z fusów nie umieją wróżyć, wielcy znafcy.

odpowiedz
Arek - 15.08.2020 / 14:57, *.tpnet.pl

Trzeźwa ocena sytuacji. A teraz liczy się już tylko mecz wtorkowy.

odpowiedz
(L)istek - 15.08.2020 / 12:11, *.play-internet.pl

Optymalny skład to będzie jak wejdzie Władeczek z maciorą a nie jakiś Rosołek.

odpowiedz
Mareczek - 15.08.2020 / 10:31, *.net.pl

Skład faken i wygrana faken...tak trzymać!

odpowiedz
M3 - 15.08.2020 / 10:41, *.play-internet.pl

@Mareczek: copy boy... Wymyśl coś swojego.

odpowiedz
Sputnik 44 - 15.08.2020 / 11:19, *.vectranet.pl

@Mareczek: napisz jeszcze o maciorze xero-boyu...

odpowiedz
Mareczek - 15.08.2020 / 11:48, *.net.pl

@Sputnik 44: przepraszam faken

odpowiedz
Ja ja - 15.08.2020 / 10:18, *.chello.pl

Martins za Slisza. Lewczuk za Wieteskę. Będzie brakowało Kante bo Pekhart jest wyraźnie słabszy a Rosolek melodia przyszłości dopiero. Karbownik ławka. Na ligę może wychodzić ale w pucharach koniecznie ten nowy z Hajduka. Widać że jest obecnie w lepszej formie i tyle albo aż. Zobaczymy co zrobi Vuko.

odpowiedz
Zawisza - 15.08.2020 / 10:33, *.stacja-net.pl

@Ja ja: CV wraz z listem motywacyjnym koniecznie wyślij do klubu. koniecznie!

odpowiedz
JWR - 15.08.2020 / 10:38, *.orange.pl

@Ja ja: Ze wszystkim się zgadzam ale nie z tym żeby Karbo usiadł na ławce. Wydaje mi się że nawet jak nie będzie w formie to będzie wpychany na siłę do składu żeby go sprzedać zimą lub przyszłym latem, coś jak Kulenović tylko że Karbo nawet bez formy może błysnąć. Jeśli nie da rady na bokach obrony być może Vuko spróbuje go wystawić na środku pomocy. Czas pokaże.

odpowiedz
Krzeszczu - 15.08.2020 / 11:43, *.bredband2.com

@JWR: Niestety ale masz chyba w zupelnosci racje. Sam nie wiem co jest bardziej c**jowe, promowanie/wypychanie kogos na sile, czy "Dear Friends"...

odpowiedz
J. - 15.08.2020 / 21:30, *.orange.pl

@Krzeszczu: na wypychanie przynajmniej powoduje że klub później coś zarabia

odpowiedz
speed - 15.08.2020 / 10:10, *.play-internet.pl

Nijak mnie Vuković nie przekonuje jako trener.

odpowiedz
Bemowo L - 15.08.2020 / 08:52, *.77.248

Jak dla mnie to Boruc na ławę!
Czym sobie zasłużył na granie?
Do tego starszne drewno z niego!

odpowiedz
M3 - 15.08.2020 / 10:46, *.play-internet.pl

@Bemowo L: zamknij pysk i wracaj skąd przyszedłeś.

odpowiedz
Kibolek - 15.08.2020 / 11:22, *.telefonica.de

@Bemowo L: dupa lamusie . Kibice net po ch... masz jechać na wyjazd na forum napiszesz co w radiu usłyszysz w kafejce nie dadzą Ci w ryja

odpowiedz
Bemowiak - 15.08.2020 / 11:46, *.centertel.pl

@Bemowo L: Ty zmień Nick i nie obrażaj Bemowa

odpowiedz
Legionista - 15.08.2020 / 12:16, *.mm.pl

@Bemowo L: Niestety taka jest prawda. Szanuję Go za serce wkładane w grę, to zawsze "nasz" człowiek, ale poważny klub potrzebuje bramkarza jednak młodszego, z lepszym refleksem itd. Wieku się nie oszuka. Boję się, że będzie popełniał gafy i stracimy przez niego kilka punktów. A może nie przez niego, tylko przez fizjologię...

Tylko problem jest taki, że nie mamy żadnej alternatywy. Żadnej!

odpowiedz
Hugon - 15.08.2020 / 23:26, *.vectranet.pl

@Legionista: Masz rację nie dość ze drewniany to przy wrzutkach przyspawany do lini,

odpowiedz
Odp - 16.08.2020 / 09:21, *.domynet.pl

@Hugon: o ile pamiętam, to nie pierwszy piłkarz Legii, którego ty „szanujesz„ tak więc możesz się nie wysilać

odpowiedz
Dexter - 15.08.2020 / 06:51, *.centertel.pl

Tak patrząc w zakładce druzyna to skład jest bardzo obfity mozna z tego zrobić dwa solidne "garnitury" tak jak w zeszłym sezonie zaczęła się seria zwycięstw po meczu z Lechem tak teraz taka seria może zacząć się od początku do końca (L)

odpowiedz
Arek - 15.08.2020 / 11:05, *.master.pl

@Dexter: "garnitury" ? .. chyba dresy

odpowiedz
Szymon - 15.08.2020 / 06:48, *.chello.pl

Optymalny? Szczerze posprzeczałbym się, ale w zeszłym sezonie strasznie mocno krytykowałem Vuko więc zaczekam i popatrzę. A Gwilla na ch.... Spowalniacza Nam potrzeba? W zeszłym roku z trzeciej ligi piłkarz z żydzewa szybciej biegł z pułką niż ten leser

odpowiedz
Greg - 15.08.2020 / 09:25, *.interkam.pl

@Szymon : Idź się leczyć, bo spowolniony to masz ty...mózg

odpowiedz
Szymon - 15.08.2020 / 09:47, *.t-mobile.pl

@Greg: odezwał się debilek. Obejrzyj mecze wcześniejsze. I wal się na ryj

odpowiedz
Dexter - 15.08.2020 / 06:48, *.centertel.pl

Ja na miejscu Boruca gdyby trenerem nie był Vuković a asystentem Saganowski to bym nie wrocił do Legii przecież On tu nikogo nie zna :-D 15 lat jak to się pozmieniało

odpowiedz
Cch - 15.08.2020 / 08:25, *.cyfrowypolsat.pl

@Dexter: i całe szczęście że nie jesteś na jego miejscu. Jak odchodził do Celtic to znał tam kogoś? Obiecał że tu wróci i dotrzymał słowa Brawo

odpowiedz
JWR - 15.08.2020 / 08:30, *.orange.pl

@Dexter: Zna Jędzę i Wszołka z kadry tak samo jak z kadry zna trenera Saganowskiego. Z trenerem Dowhaniem zna się bardzo dobrze i myślę, że z trenerem Muchą także chociaż w szatni Legii się mijali. Poza tym myślę że nie ma co w chodzić w znajomości zawodników, zwykły kibic nie ma pojęcia z kim Boruc zna się prywatnie. Artur to niezwykle doświadczony zawodnik który był w niejednej szatni i myślę że nie robi mu to różnicy. Jeśli znajomości byłyby główną kwestią przy jego transferach to pewnie nawet nie odszedłby.

odpowiedz
Olk - 15.08.2020 / 09:18, *.inetia.pl

@JWR: 15 lat temu jak odchodził z Legii to Ciebie pewnie jeszcze na świecie nie było więc nie medrkuj

odpowiedz
Dexter - 15.08.2020 / 09:38, *.centertel.pl

@Olk: od 2002 jestem z Legia

odpowiedz
JWR - 15.08.2020 / 09:39, *.orange.pl

@Olk: Byłem na świecie panie starszy, a jakie to ma znaczenie w dyskusji? Nie masz nic ciekawego do powiedzenia więc sugerujesz mi że jestem dzieckiem? Szkoda że tacy idioci jak ty mają prawo do głosu w internecie.

odpowiedz
Faken - 15.08.2020 / 00:47, *.t-mobile.pl

Dzisiaj znowu Wigilia? :o

odpowiedz
Siwy - 15.08.2020 / 00:42, *.as9105.com

Panie trenerze zobaczymy czy będzie pan w stanie Rosołka wystawić na puchary...

odpowiedz
??? - 15.08.2020 / 02:01, *.master.pl

@Siwy: Panie pinokio zobaczymy czy będzie pan w stanie Rosołka wystawić na puchary...

odpowiedz
Snake - 15.08.2020 / 00:12, *.play-internet.pl

Lewczuk i Cholewiak kontuzje?

odpowiedz
efasdf - 15.08.2020 / 00:23, *.156.44

@Snake: Lewczuk pauzował za czerwoną kartkę z meczu przeciwko Miedzi w meczu PP z zeszłego sezonu.

odpowiedz