Mateusz Grudziński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Grudziński wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec

Maciej Frydrych, źródło: Zagłębie Sosnowiec

20-letni obrońca Mateusz Grudziński trafił na roczne wypożyczenie do pierwszoligowego Zagłębia Sosnowiec. Wychowanek Mazovii Mińsk Mazowiecki do Akademii Legii trafił w 2015 roku. W 2019 roku zaliczył półroczny epizod w Victorii Sulejówek.

W Legii występował w zespołach juniorskich, rezerwach oraz zanotował debiut w pierwszej drużynie. Grudziński wszedł na murawę podczas ostatniego meczu sezonu 2019/20 z Pogonią Szczecin. 20-latek spędził na boisku około dziesięciu minut. Powodzenia!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Marcel - 14.08.2020 / 17:40, *.t-mobile.pl

Tylko żeby to nie był kolejny młody zawodnik Legii, który 50 razy będzie wypożyczany, aż w końcu definitywnie odejdzie. Takich przypadków ostatnio było kilka, co tylko potwierdza, że na Łazienkowskiej średnio stawia się na tych młodych. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale zazwyczaj jest tak, jak wcześniej napisałem. Aczkolwiek życzę Mateuszowi powodzenia i wielkiej kariery w Legii :-)

odpowiedz
Balde - 14.08.2020 / 19:59, *.178.78

@Marcel:
Na Łazienkowskiej owszem stawia się na młodzież (Majecki, Karbownik) ale na taką która rzeczywiście na to zasługuje i coś wnosi do składu. Możemy owszem iść drogą Lecha, Lubin tylko aby później nie było narzekań na brak tytułów.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.