fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Jagiellonią

Redakcja

15 tysięcy kibiców będzie mogło obejrzeć najbliższy ligowy mecz Legii przy Łazienkowskiej 3. Spotkanie z Jagiellonią Białystok zostanie rozegrane w sobotę, 29 sierpnia o godzinie 20:00. Klub uruchomił już sprzedaż wejściówek - do czwartku do godziny 13:00 bilety można kupować ze zniżką -20%. Zapraszamy na stadion!

KUP BILET NA MECZ Z JAGIELLONIĄ




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Peter - 20.08.2020 / 19:07, *.play-internet.pl

Ceny biletów takie jak 17-19 lat temu a niektórzy jeszcze pytają o zniżki??

odpowiedz
kubis2121 - 20.08.2020 / 10:17, *.play-internet.pl

Nie można kupić biletów bez karty?

odpowiedz
Taki Jeden - 19.08.2020 / 20:02, *.t-mobile.pl

A nie ma już zniżek dla osób z Kartą Kibica? Pytam z ciekawości, bo ja akurat mam karnet, ale w poprzednich sezonach zawsze bilety były o 5 zł tańsze dla posiadaczy KK.

odpowiedz
dezet - 20.08.2020 / 04:06, *.chello.pl

@Taki Jeden: czytasz że nie ma, więc po co głupio pytasz? masz zniżkę w pierwszych 48h bo klubowi zależy na frekwencji i to najlepiej nie na ostatnią chwilę co jest super tak naprawdę iloś ć kk nie przekłada się na frekwencję. W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy, obniżyli ceny biletów, to ten jeszcze zniżek szuka z kk... Ręce opadają

odpowiedz
Janusz L - 19.08.2020 / 16:10, *.com.pl

Za drogo i za gorąco. Wolę w telewizji obejrzeć.

odpowiedz
Piknik - 20.08.2020 / 08:35, *.vtelecom.pl

@Janusz L:
I nie ma hot dogow

odpowiedz
Zbycho(L) - 19.08.2020 / 15:09, *.chello.pl

Dlaczego Ekstraklasa nie chce się zgodzić na przełożenie meczu z babajagą na niedzielę? Jeden dzień odpoczynku więcej po el. LM mógłby pozytywnie wpłynąć na przygotowanie fizyczne LEGII (oczywiście na obecnym ich etapie). Chyba nas tam nie lubią.

odpowiedz
Ja ja - 19.08.2020 / 12:33, *.chello.pl

Co z biletami za Superpuchar.? Chętnie kupię ale z raz bym na mecz poszedł ;)

odpowiedz
wqrwiony po meczu PP z Cracovią bo mecz był oddany za ligę - 19.08.2020 / 11:11, *.52.138

zmęczenie sezonem, jetlag podczas podróży z Radomia na Okęcie, wysoka temperatura, brak kibiców, mrówki zalęgły się pod bramką przeciwnika i graliśmy fair play i nie chcieliśmy ich deptać, Yaya Banana wiedział jak grać z Linfield bo kiedyś zbierał pod Belfastem bawełnę, nie można wszystkiego wygrać 2:0, forma nadejdzie w finale LM, okres przygotowawczy taki ciężki...

odpowiedz
Robix - 19.08.2020 / 10:59, *.plus.pl

To mapka z poprzedniego sezonu.
Sektor 119 w tym sezonie rodzinny.

odpowiedz
easy - 19.08.2020 / 10:47, *.net.pl

nie ma legendy dla koloru z sektora np. 119...

odpowiedz