fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na Ekstraklasę

Woytek, źródło: Legia Warszawa

W piątek startuje nowy sezon Ekstraklasy. Legia Warszawa opublikowała listę zgłoszonych zawodników - aktualnie znajduje się na niej 35 nazwisk.

Kadra Legii na nowy sezon PKO BP Ekstraklasy


Bramkarze: Artur Boruc, Radosław Cierzniak, Mateusz Kochalski, Cezary Miszta, Wojciech Muzyk

Obrońcy: Inaki Astiz, Artur Jędrzejczyk, Josip Juranović, Mateusz Hołownia, Mateusz Wieteska, Igor Lewczuk, Michał Karbownik, Luis Rocha, Filip Mladenović, Nikodem Niski, Ariel Mosór, Paweł Stolarski, William Remy

Pomocnicy: Andre Martins, Domagoj Antolić, Radosław Cielemęcki, Mateusz Cholewiak, Walerian Gwilia, Bartosz Kapustka, Kacper Kostorz, Luquinhas, Łukasz Łakomy, Piotr Pyrdoł, Bartosz Slisz, Paweł Wszołek

Napastnicy: Jose Kante, Rafael Lopes, Tomas Pekhart, Maciej Rosołek, Szymon Włodarczyk

Poza kadrą na ten moment znaleźli się kontuzjowani: Marko Vesović i Vamara Sanogo.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
tekken (L) - 22.08.2020 / 17:52, *.chello.pl

A ja będę lobbował głównie za Włodarczykiem. Moim zdaniem powinien już dostawać szansę, a dać odpoczywać Kante na puchary. Moim zdaniem najlepszy z młodych poza Rosołkiem i Karbownikiem.

odpowiedz
Jerzyk - 22.08.2020 / 13:13, *.net.pl

Też nie podoba mi się promowanie na siłę Włodarczyka ma jeszcze czas. Warchoł powinien dostać szanse w dwóch, trzech spotkaniach przynajmniej od pierwszej minuty - 60minuty.

odpowiedz
tekken (L) - 22.08.2020 / 18:01, *.chello.pl

@Jerzyk: Warchoł powinien być w tej kadrze -z tym się zgodzę. Co do Włodarczyka to nie zgadzam się z tobą.

odpowiedz
Choto - 22.08.2020 / 12:43, *.chello.pl

Na moje oko:
OUT - cierzniak, rocha, pekhart, remy.
Astiz - szacunek za lata w L, ale niech juz zajmie sie trenowaniem.
Karbo, kochalski - ich de facto juz nie ma.
DAC IM SZANSE - wlodar, pyrdol, miszta, rosolek.
Sanogo - wg mnie w lidze by robil roznice, ale to jakas kaleka.
CZEKAMY NA POWROT - Veso.
W miejsce sprzedanych dobrac 1 zdolnego z drugiej druzyny i kupic (tylko sie nie smiejscie) 1 mega srodkowego obronce (z calym szacunkiem dla Jedzy i Lewczuka, to LM i LE z nimi nie zwojujemy, a Wieteska fajny gosc, ale na lige).

odpowiedz
Adam - 22.08.2020 / 22:21, *.chello.pl

@Choto: Skąd się bierze ta niechęć do Pekharta?

odpowiedz
Jarkonet - 21.08.2020 / 23:59, *.metrointernet.pl

Też brakuj mi tu Warchoła dałbym mu szanse z I drużyną .

odpowiedz
Gocław - 22.08.2020 / 00:30, *.chello.pl

@Jarkonet: można zawsze jeszcze zgłosić zaraz będzie Karbownik minus z tej listy

odpowiedz
Arek - 21.08.2020 / 23:21, *.tpnet.pl

Ta kadra to pewnie jeszcze ze sto razy się zmieni. Już można z niej wykreślić Kochalskiego.

odpowiedz
Adam - 21.08.2020 / 20:56, *.chello.pl

Włodarczyk mógły zyskać na wypożyczeniu albo grze w drugiej drużynie. Szacun dla Włodara, ale nie pchajmy na siłę piłkarzy do drużyny za nazwisko.

odpowiedz
DDD - 21.08.2020 / 20:12, *.as43234.net

Dlaczego tu nie ma WARCHOŁA do k....wy nędzy ???

odpowiedz
Andreas - 21.08.2020 / 17:15, *.play-internet.pl

Kochalski w Radomiu jak podaje 90minut.

odpowiedz
Andreas - 21.08.2020 / 14:59, *.play-internet.pl

Ale z tego trzeba ulepić zespół wespół. Na razie mocny plus dla Mladenovic reszta musi się podciągnąć. No i musi Vuko lagodzic kwasy bo każdy chciałby grać. Na dziś cała para na puchary.

odpowiedz
pytanie - 21.08.2020 / 14:57, *.246.2

Sanogo ZNÓW kontuzjowany, czy NADAL kontuzjowany? On ze szkła jest?

odpowiedz
Pacan - 21.08.2020 / 23:17, *.tpnet.pl

@pytanie: nie, z waty cukrowej koloru czarnego

odpowiedz
Władeczek - 21.08.2020 / 14:20, *.play-internet.pl

Mamy galaktyczną pake faken jak na warunki tej części świata. Jak nie zmiażdżymy tej pseudoligi w pył i proch to nie nazywamy się Legio. Golimy frajerów faken i thats it!

odpowiedz
Barczi - 21.08.2020 / 16:31, *.chello.pl

@Władeczek: Maciore chłodzisz?

odpowiedz
Arek - 21.08.2020 / 18:47, *.t-mobile.pl

@Barczi : jak śpi to podłącza kroplówkę z maciorą.

odpowiedz
Adam - 21.08.2020 / 20:44, *.chello.pl

@Arek: tak trzeba żyć

odpowiedz
Mlekopijak - 21.08.2020 / 21:35, *.248.29

@Władeczek: Przez maciore mojzeszowi upijali Szlachte w karczmach,pijanni podpisywali za maciore kazdy świstek papieru ,I tak zaczeli kupawać naszá Ojczyzne,potem nie było komu pilnować gra nic I napadano na nas z każdej mańki,polecam upijać sie siadłym mlekiem...

odpowiedz
G(L)ory! - 21.08.2020 / 13:40, *.btcentralplus.com

A co z Kwietniewskim? Kostorz powinien iść na wypozyczenie, szkoda żeby chłopak trenowal z 1. a grał w 2. Holowania też nie ma szans na grę, chyba że już wyprzedził Roche w hierarchii trenera.

odpowiedz
Pacan - 21.08.2020 / 23:20, *.tpnet.pl

@G(L)ory! : Racja, Kwietniewski jest niezbędny w tej kadrze.

odpowiedz
znajca - 21.08.2020 / 13:28, *.com.pl

Pięciu bramkarzy w kadrze! To może być rekord ekstraklapy.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 21.08.2020 / 18:40, *.play-internet.pl

@znajca: Już czterech, Kochalski wypożyczony do Radomiaka.

odpowiedz
Kuba - 21.08.2020 / 13:15, *.t-mobile.pl

Dawać zdjęcie całej kadry i trenerów, w nowych koszulkach.
Górny rząd od lewej:
Środkowy rząd od lewej:
Dolny rząd od lewej:
Fotografowie do roboty!

odpowiedz
Fotograf - 21.08.2020 / 13:56, *.246.20

@Kuba: w piątek juz po robocie jest.

odpowiedz
Pff - 21.08.2020 / 20:30, *.kompex.pl

@Kuba: nowe koszulki?

odpowiedz
PLBBOY - 21.08.2020 / 12:47, *.rogers.com

Z Sanogo już nic nie będzie. Drugi Efir.

odpowiedz
tekken (L) - 22.08.2020 / 17:49, *.chello.pl

@PLBBOY: Też tak myślę. Na Legie trzeba mieć końskie zdrowie. Umiejętności są, ale zdrowia brak i koniec pieśni.

odpowiedz
Dexter - 21.08.2020 / 12:45, *.centertel.pl

Dominik Nagy?

odpowiedz
Adrian - 21.08.2020 / 12:42, *.centertel.pl

A co z Dominikiem Nagyem nie ma w kadrze nie trenuje z rezerwami jak wygląda jego sytuacja?

odpowiedz
Krisu - 21.08.2020 / 14:29, *.centertel.pl

@Adrian: Dominik dostał wolną rękę na szukanie klubu.

odpowiedz
Ad - 21.08.2020 / 12:38, *.chello.pl

A co z Warchołem?!

odpowiedz
xxc - 21.08.2020 / 14:54, *.vectranet.pl

@Ad: niestety II, a szkoda bo moim zdaniem spokojnie by sobie w I poradził... chyba wychodza z zalozenia ze za stary ;p

odpowiedz
Jerry - 21.08.2020 / 16:00, *.netfala.pl

@xxc: ...a ja uważam , że to jest kolo z cholernym instynktem snajperskim. Wielka szkoda bo sądzę, że on jest o niebo lepszy od Pekharda.

odpowiedz
xxc - 21.08.2020 / 19:25, *.vectranet.pl

@Jerry: na pewno piłka go szuka.. powinni dać mu szanse, zwłaszcza ze liczby go bronią

odpowiedz
MM - 21.08.2020 / 12:32, *.chello.pl

Brakuje jednego SZYBKIEGO skrzydłowego!
Poza tym szykuje się walka o meczową 18-kę

odpowiedz
Pawciu - 21.08.2020 / 11:59, *.net.pl

Dosyc silna ekipa, byle tylko tworzyli kolektyw

odpowiedz
Masz rację - 21.08.2020 / 12:17, *.vectranet.pl

@Pawciu: ale w Europie nic nie pokażą ,jak na ligę może być ,

odpowiedz
Der - 21.08.2020 / 16:14, *.centertel.pl

@Masz rację : nie masz racji.

odpowiedz
Masz rację - 21.08.2020 / 17:04, *.t-mobile.pl

Argumenty ,poproszę kolego

odpowiedz
Der - 21.08.2020 / 17:52, *.centertel.pl

@Masz rację : argumentami będą wyniki a póki co nie było jeszcze meczów kolego

odpowiedz
Masz rację - 21.08.2020 / 19:02, *.t-mobile.pl

@Der: jeśli chodzi o ligę jakoś będzie bo jest co roku ,a puchary hmm ,powiedz co takiego się zmieniło ,że będzie lepiej ,

odpowiedz
Der - 21.08.2020 / 21:13, *.centertel.pl

@Masz rację : nie wiem ale mam wielką nadzieję że będzie chociaz podobnie kiedy mieliśmy 3 miejsce w grupie z Realem, Borussią i Sportingiem . Ostatni mecz przeciwko zespołowi który gral 9 obrońcami nie jest wyznacznikiem tego co będzie dalej ale wydaje mi się że my jako kibice zawsze powinniśmy wierzyć Legie obojętnie kto jest prezesem,trenerem itd . Szczerze, chciałbym żebyś mimo wszystko nie miał racji :D pozdr. bez odbioru.

odpowiedz
Ryj - 21.08.2020 / 23:24, *.tpnet.pl

@Der: Masz rację, że @Masz rację nie ma racji. Popieram Twoją rację.

odpowiedz
zduneq - 22.08.2020 / 00:26, *.play-internet.pl

@Masz rację :
Oto kilka argumentów dlaczego powinno być lepiej:

1) utrzymany skład + szybkie wzmocnienia
2)Antolić w formie a nie cafu
3)nie ma kulena

odpowiedz