Jakub Szumski - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Szumski: Niekorzystny scenariusz meczu

Woytek

- Dzisiaj przed nami było podwójnie trudne zadanie, bo była to dla nas inauguracja i do tego z mistrzem Polski. Scenariusz tego meczu ułożył się dla nas niekorzystnie. Nie weszliśmy dobrze w mecz, dopiero po 15 minutach przypomnieliśmy sobie jak dobra drużyną jesteśmy. Przejęliśmy inicjatywę, szkoda tej czerwonej kartki, bo grać większość meczu w dziesięciu przeciwko Legii to nie jest łatwa rzecz - powiedział po meczu Jakub Szumski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Arek - 23.08.2020 / 11:55, *.tpnet.pl

Naprawdę, dobry jest. Rozwinął się w tej lidze. A może kiedyś...

odpowiedz
1909 - 22.08.2020 / 22:28, *.media.pl

Mogłeś być 12 zawodnikiem Legi ale prezentowałeś się super gratulacje parę interwencji na plakaty poszlo:)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.