fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Turniej finałowy PP w Lublinie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Turniej finałowy Suzuki Pucharu Polski w sezonie 2020/21 rozegrany zostanie w Globus Arenie w Lublinie, a nie jak w ostatnich latach w warszawskiej Arenie Ursynów.

Formuła turnieju nie ulegnie zmianie i będzie rozgrywana z udziałem ośmiu drużyn. Udział w zawodach zapewniony ma gospodarz, czyli Start Lublin. Oprócz niego zagra siedem najlepszych drużyn Energa Basket Ligi (na 7 grudnia 2020). Turniej odbędzie się w dniach 11-14 lutego, a jego sponsorem tytularnym będzie Suzuki. Przez pierwsze dwa dni rozgrywane będą ćwierćfinały, 13 lutego odbędą się półfinały, zaś finał zaplanowano na 14 lutego 2021 roku.

Podczas turnieju finałowego Suzuki Pucharu Polski zorganizowane zostaną konkurs wsadów oraz konkurs rzutów za 3 punkty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.