fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport medyczny przed meczem z Omonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Informujemy, że zgodnie z obowiązującym protokołem „UEFA Return to Play”, w poniedziałek 24 sierpnia, dwa dni przed meczem 2. rundy eliminacyjnej Ligii Mistrzów UEFA, drużyna oraz sztab Legii Warszawa przeszły badania na obecność wirusa SARS-CoV-2. Wszyscy przebadani zawodnicy oraz członkowie sztabu uzyskali wynik negatywny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
kalosz - 26.08.2020 / 16:56, *.mm.pl

a ponoc koronavirus nie daje zadnych objawów:)

odpowiedz
urs72 - 26.08.2020 / 09:03, *.t-mobile.pl

pytanie do sztabu medycznego Legii ? jak zdrowie zarazonego naszego pilkarza 1 druzyny w dniu 21 sierpnia Covidem 19, jak jest leczony, czekam na odpowiedz..........

odpowiedz
tomiacab - 26.08.2020 / 14:43, *.237.158

@urs72: ja wiem jak. Przechodzi bezobjawowo.

odpowiedz
Pomiary na wejście - 25.08.2020 / 20:37, *.plus.pl

Koniecznie trzeba mierzyć temperaturę wszystkim gościom z Nikozji wchodzącym na stadion!

odpowiedz
Trog(L)odyta - 26.08.2020 / 16:49, *.chello.pl

@Pomiary na wejście: W pupie. :)

odpowiedz
L - 25.08.2020 / 18:57, *.chello.pl

Jutro pewne zwycięstwo, o wynik nie musimy się martwić.

odpowiedz
Tomek - 25.08.2020 / 18:47, *.plus.pl

Juranovic i Wszolek też?

odpowiedz
StefQ - 26.08.2020 / 06:26, *.orange.pl

@Tomek: Są w domu na kwarantannie, więc to oczywiste że ich nie testowano.

odpowiedz
StefQ - 25.08.2020 / 18:44, *.centertel.pl

chociaż tyle dobrego bo bałem się że będą kolejne co groziłoby walkowerem.

odpowiedz
Pablo33 - 25.08.2020 / 18:33, *.ziggo.nl

Świetnie. Nawet gdyby był pozytywny to nic nikomu by się nie stało, bo od tego jeszcze nikt nie umarł kto nie był „na wymarciu” i nie miał chorób towarzyszących. Miliard ludzi na świecie uprawiających sport i zero zgonów. Grypa jest bardziej niebezpieczna. A fałszywa pandemia wkrótce zostanie ujawniona jako cyrk XXI wieku.

odpowiedz
Dokładnie . PANDEMIA TO SCIEMA - 25.08.2020 / 19:06, *.telefonica.de

@Pablo33:

odpowiedz
Singspiel - 25.08.2020 / 19:18, *.plus.pl

@Pablo33: grypa niebezpieczna? Co roku choruje na nią ok 4 mln ludzi, a umiera 60-100 osób, w tym sporo bezdomnych

odpowiedz
cat - 26.08.2020 / 10:17, *.centertel.pl

@Singspiel: te dane to z plotek.pl chyba wziąłeś...

odpowiedz
Srandemie - 26.08.2020 / 14:46, *.237.158

@cat: kofit to ściema

odpowiedz
Zkr - 25.08.2020 / 18:24, *.t-mobile.pl

A ci co mieli wczesniej wynik pozytywny?

odpowiedz
ziebos - 25.08.2020 / 19:44, *.tpnet.pl

@Zkr: zostali zahibernowani

odpowiedz
Satukyburg - 25.08.2020 / 19:53, *.play-internet.pl

@Zkr: siedzą grzecznie w domu i nie są badani. Chyba logiczne.

odpowiedz