Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: To był nieudany mecz

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): To był dla nas pod wieloma względami nieudany mecz. Było zbyt mało przychylnych dla nas sytuacji, żeby odnieść zwycięstwo w takim meczu. Dostaliśmy niezasłużoną czerwoną kartkę, bo przy pierwszej żółtej kartce faulował Gwilia a nie Igor. Był też nieodgwizdany rzut karny dla nas, słupek przy 0-0. Mieliśmy też inne sytuacje bramkowe. Mecz był wyrównany, ze wskazaniem na nas.

W momencie, kiedy zaczęliśmy mieć wyraźną przewagę, sędzia pokazał czerwoną kartkę. Stwarzaliśmy zagrożenie, nawet grając w 10, ale rzut karny w takim momencie dodatkowo utrudnił nam zadanie. Niestety, musimy uznać zwycięstwo drużyny przeciwnej. Pozostaje nam gra tylko o Ligę Europy. To trudny moment, bo liczyliśmy na dużo więcej i widać było, że nas na to stać. W jednym meczu wszystko się może jednak zdarzyć i dziś wiele takich niekorzystnych dla nas rzeczy się wydarzyło. Musimy szukać szczęścia w Lidze Europy. Faza grupowa jest w naszym zasięgu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (264)

+dodaj komentarz
Kibic L z Łodzi - 28.08.2020 / 21:43, *.plus.pl

Panie Prezesie potrzeba zmiany trenera. Szkoleniowca o charakterze trenera Czerczesowa. Brak zmiany to brak sukcesów i brak kasy Panie Prezesie.

odpowiedz
MF - 28.08.2020 / 09:10, *.plus.pl

Vuko, jedno pytanie, czy Ty aby na pewno wiesz z mistrzem jakiego kraju odpadła Legia? I jeszcze jedno. Piłkarze niewiele lepsi. Proponuję, aby portal legioniści, na który zresztą codziennie wchodzę, przestał używać w stosunku do naszych piłkarzy określeń: "powrót legendy', 'król", "legenda". Legendy, czy bardzo dobrzy piłkarze w Legii, to byli kiedyś.

odpowiedz
MP - 29.08.2020 / 11:20, *.amazonaws.com

@MF: Liga cypryjska jest na podobnym poziomie w rankingu jak polska więc nie wiem o co ci chodzi

odpowiedz
Leo - 27.08.2020 / 23:11, *.orange.pl

Sorki, że się wtrącam w gadkę, ale chciałbym poruszyć jedną kwestię. Ja nie chcę się wypowiadać o taktyce i założeniach meczowych trenera, jak się przemieszczały poszczególne formacje i jaka była między nimi wymiana podań. Nie chcę oceniać gry poszczególnych piłkarzy, ich formy, kondycji i zaangażowania. Jak było każdy widział. Każdy może mieć różne przemyślenia co może mieć wpływ na sytuację w której pogrąża się coraz bardziej polska piłka klubowa. Zastanawia mnie co innego a mianowicie: do momentu drugiej żółci Lewczuka mecz był w moim odczuciu wyrównany. Nudny, bezpciowy haotyczny z obu stron, ale mimo wszystko wyrównany i taki właśnie mecz trzeba było wygrać. Mecz w którym aktorów próżno było szukać w obu ekipach i co zrobił sędzia ? Postanowił zostać aktorem pierwszoplanowym. I tu moje dylematy. Jeżeli za wyznacznik żółtej kartki brać sytuację z Lewczukiem to za faul na Gwili zawodnik Omonii powinien zobaczyć czerwo i powinniśmy grać po 10, a jeżeli za wyznacznik żółci brać faull na gwilii to Lewczukowi nie należało się drugie zóltko. Jeżeli za kontakt z przeciwnikiem w polu karnym Legii został podyktowany karny, to za kontakt w polu karnym Omonii karny należał się także Legii. Nie wiadomo jak dalej potoczyłby się mecz gdybyśmy grali po 11 do końca. Nie wiadomo jak by to wyglądało gdyby po faulu na Gwili było po 10 z obu stron i nie wiadomo co by się wydarzyło gdyby sędzia wskazał na wapno w 16tce Omonii, czy byłoby 1-1 ? Co by było? Tak samo jak dużo jest wypadowych mających wpływ na to, na jakim etapie znajduje się co roku w sierpniu Legia tak samo wiele mogło się zmienić gdyby wczoraj sędzia podejmował sprawiedliwe decyzję. Tak jak napisałem na początku, nikogo nie usprawiedliwiam bo styl był daleki nawet od tego jaki był w wygranym meczu z Cracovią na początku lipca, ale powiem coś brutalnego: wyr... ała nas UEFA i p.. ał z tęczowej brukseli.

odpowiedz
Ja1916 - 27.08.2020 / 22:59, *.centertel.pl

Nasz prezes powinien na kolanach teraz iść do Jacka Magiery. To był trener na lata, a nie Vuko. Nie ta klasa , nie ten poziom.

odpowiedz
Cygan - 27.08.2020 / 22:07, *.smsnet.pl

Zazdrościć samopoczucia panu trenerowi. To wszystko przezzłośliwość losu i tych cypryjczykow.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 27.08.2020 / 21:57, *.t-mobile.pl

Najwazniejsza atmosfera. Darcie japy w szatni i pranki Jedzy. Na Cyprze nie robi to wrazenia.

odpowiedz
... - 28.08.2020 / 09:58, *.master.pl

@Krecina Zdzichu: "nie poddawaj się"

odpowiedz
ManiekArhus - 27.08.2020 / 21:39, *.hiper.dk

Mecz był bez żadnych fajerwerków brak drużynie świeżej krwi chodzi mi to aby piłkarze biegali na boisku jak wampiry aby odebrać piłkę przeciwnikowi a tu brakowało właśnie tego a przecież to jest tylko jeden mecz i trzeba podchodzić do nich że już przegrywamy jeden zero i musimy odrabiać straty Legioniści walczyć od początku meczu aż do końcowego gwizdka

odpowiedz
Yarek - 27.08.2020 / 21:24, *.centertel.pl

Ile można mu dawać szans?! Vuko już z Rangersami pokazał, że puchary europejskie go przerastają. Naszą dupną ekstraklasę z pieniędzmi jaka ma Legia wygrałby Miodek jako trener.

Może w końcu ktoś wpadnie na pomysł, że w Legii, jak w każdej dobrze działającej firmie, stery powinny być w rękach ludzi kompetentnych a nie domniemanych "legend". Vucovic może i był niezłym piłkarzem ale trenerem jest tragicznym.

Zespół Legii był kompletnie nieprzygotowany. Piłkarze biegali jak dzieci we mgle. Gdyby Vucovicowi kupili jeszcze pół obecnej reprezentacji to i tak byśmy to przerżneli.

Upokorzył nas zespół piłkarskich emerytów. Nie tylko dlatego że sprzyjało im szczęście czy sędzia, ale głównie dlatego, że oni mieli trenera a my nie...

odpowiedz
tomiacab - 27.08.2020 / 20:59, *.145.5

nie masz wstydu.

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 20:08, *.centertel.pl

Panie Vuković.
Spier***les caly piekny sezon tym jednym meczem.
Jak chcesz odbudowac szacunek to musisz zdobyc lige europy...

odpowiedz
pk - 27.08.2020 / 20:01, *.tpnet.pl

Końcówka zeszłego sezonu jeden wielki wstyd ale wczorajszy mecz to totalna żenada i jeszcze większy Wstyd.pseudo grajków typu gwilia czy slisz i pseudo napastnik niech opuszczą zespół razem z tak zwanym trenerem vuko

odpowiedz
Jarfer - 27.08.2020 / 19:48, *.play-internet.pl

PAN JUŻ MUSI ODEJŚĆ

odpowiedz
broda - 27.08.2020 / 19:46, *.chello.pl

A ja powiem tyle do tych wszystkich kretynow pseudo kibiców idźcie na konwiktorska tam jest lepszy poziom zagrali tak jaka mieli dyspozycje na dany dzień i do was lamusy - płaczki kibicowskie GŁOŚNO ŚPIEWAM - CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ W MOIM SERCU LEGIA NA DOBRE I NA ZŁE bo Kibicem Legii się jest a nie bywa tylko wtedy gdy drużyna wygrywa LEGIA MISTRZ

odpowiedz
WETERAN - 27.08.2020 / 23:03, *.chello.pl

@broda: Dziękuję. Ale durniom nie trafisz do głowy...

odpowiedz
Arek - 28.08.2020 / 14:26, *.master.pl

@broda: odpadli bez walki !! To dla Ciebie są piłkarze godni gry w Legii?

odpowiedz
AmarenaCytrynowa - 28.08.2020 / 14:39, *.vectranet.pl

@broda: Idioto to nie są pseudo kibice tylko kibice sfrustrowani corocznym dostawaniem lania w 2 rundzie z jakimiś ogórkami, nawet najwięksi kibice mogą sie czuć upokorzeni gdy widzą co rok to samo czyli zespół bez pomysłu na grę i bez chęci na pokazanie czegoś więcej w Europie. Chyba że cię satysfakcjonuję wygrywanie meczów w lidze która jest jedno miejsce wyżej w rankingu od Liechtensteinu w którym gra jedna drużyna i to w lidze Szwajcarskiej.

odpowiedz
Sasza - 27.08.2020 / 19:24, *.chello.pl

Vuko, naprawdę zauważyłeś że to był nieudany mecz :)? Super, jestem pod wrażeniem. Po raz kolejny wygłaszasz taki banał, taką oczywistą oczywistość, że żal d... ściska. Może wypadało by wyjaśnić kibicom jaka była właściwie taktyka na ten mecz i dlaczego zagraliście taką padakę? No ale Ty tego nie wyjaśnisz, bo przecież sam nie masz pojęcia.

odpowiedz
Hiszpan - 27.08.2020 / 19:06, *.telnaptelecom.pl

Jeżeli Vuko widział przewagę Legii to ja postuluje obowiązkowe badania trenerów alkomatem i na zawartość narkotyków.

odpowiedz
Ancymon - 27.08.2020 / 18:38, *.plus.pl

Pan prezes pewnie zadowolony z faktu żeś pan, panie WFisto upierd@$#ł kilka ładnych tysięcy dla klubu? Pańskie umiejętności są rzadkie do poziomu drużyny, w podstawówkach brakuje nauczycieli WF.

odpowiedz
Autor - 27.08.2020 / 19:39, *.master.pl

@Ancymon: na akademii odbije o ile ktoś będzie chciał kupić juniora z drużyny dla, której 2kolejka to MAX !!

odpowiedz
Ancymon - 28.08.2020 / 22:23, *.telenor.com

@Autor: to ma być argument? Jeśli prezes ma takich doradców jak twój post to nigdy nie wyriemy się z bagna betonowych miernot.
Halo w ten cukierek to gówno.
- Władziu, ale opakowanie masz ładne.

odpowiedz
Kosachicago - 27.08.2020 / 17:22, *.amazonaws.com

Ty jestes nieudany I wasza polityka transferowa

odpowiedz
Ja13 - 27.08.2020 / 17:20, *.176.56

Tak wygląda polska piłka. Baty dostaniemy w lidze narodów od Holendrów i Włochów to dopiero będzie Wstyd.

odpowiedz
Ja13 - 27.08.2020 / 17:18, *.176.56

Dno kompletne. Trener powinien wyleciec.

odpowiedz
BRD - 27.08.2020 / 17:14, *.chello.pl

Nieudany to jest trener...taki wuefista bardziej...

odpowiedz
Paweł - 27.08.2020 / 17:12, *.t-mobile.pl

Już się zaczęło to samo stanie na Vuko co w poprzednim sezonie ale już po 5 kolejkach każdy skleił mordę bo zaczęli grać. Jak byście znawcy futbolu nie zauważyli to Legia od nie pamiętnych czasów zawsze słabo zaczyna. Idzie na pedalonie kibicować jak wam się nie podoba. Wolę Vuko od jakiś parchów za granicy którzy nawet nie mają pojęcia nic o Legii i naszej lidze, przykładów można by podać sporo. Vuko jaki jest taki jest ale to człowiek Legionista. Jest na początku swojej kariery trenerskiej, a Legia i tak jest że 4 klasy za słaba na grę w lidze mistrzów. Proszę skończcie z pier...wniem glupot. Jak chcecie oglądać piękna grę to idźcie do teatru. T

odpowiedz
Pio - 27.08.2020 / 18:41, *.plus.pl

@Paweł: ale Paweł ok pewnie się rozkręca ale czy znow nie będzie za późno i będzie już po pucharach ??

odpowiedz
Ka(L)i - 27.08.2020 / 16:59, *.plus.pl

Co za idiota zwolnił Jacka Magierę... ??? Od tamtej posady tylko gorzej ... Vuko do pięt mu nie dorasta a dostał więcej zaufania....

odpowiedz
Arek - 27.08.2020 / 18:56, *.t-mobile.pl

@Ka(L)i: vuko razem z szatnią

odpowiedz
Arek - 27.08.2020 / 19:40, *.master.pl

@Ka(L)i: vuko razem z szatnią

odpowiedz
bronek49 - 27.08.2020 / 16:36, *.chello.pl

Vuko przestań bredzic chyba oglądałes ten mecz nachlany albo nawąchales się jakiegoś paskudztwa byliście gorszym zespołem piłkarsko ,wolni ,niedokładni duzo strat piłek niecelnych podan brak strzałów celnych pierwszy dopiero 74 min czyli przygotowanie motoryczne do kitu ,w zeszłym sezonie można było ci to wybaczyć ale teraz to już nie ,nie nadajesz się do prowadzenia Legi dlatego opusć ten klub jak najszybciej

odpowiedz
Paweł - 27.08.2020 / 16:24, *.t-mobile.pl

To nie mecz był nieudany.... To trener jest nieudacznik razem z całą swoją kaleką ferajną......

odpowiedz
Kerad - 27.08.2020 / 16:15, *.centertel.pl

Pamiętacie ME 2016? Czemu Polacy zaszli daleko? Grali dwoma napastnikami. Lewy plus Milik. Dwóch na szpicy, to 4 z tyłu obrońców i wolniejsza przestrzeń w pomocy. Szybki Grosicki do tego i coś tam ugrali.
A dziś w Legii? Jeden Czech i.... Czemu do cholery najlepsza drużyna w PL gra jednym z przodu? Czemu?

odpowiedz
karolek - 27.08.2020 / 16:11, *.vectranet.pl

to jest nieudany trener..niestety

odpowiedz
Martinez - 27.08.2020 / 15:43, *.105.93

W sumie powiem tak:
Do momentu czerwa (niezasłużonego) dla Lewczuka, wyglądało to nieźle. Legia w zasadzie kontrolowała mecz, jakieś tam sytuacje były. Sędzia wypaczył wynik. Inna sprawa, to sposób gry po stracie zawodnika. Na co oni liczyli tak się cofając w meczu z mistrzem kurła Cypru?! Było dalej pressować i liczyć na kontry. A Legia zajęła się wybijaniem po autach już w 60 minucie! Czy oni liczyli, że w dogrywce będą mieli więcej siły? Że Cypr nie będzie gniótł coraz bardziej i że w końcu pewnie coś ustrzelą? Ręce opadają. Kolejna sprawa to przygotowanie fizyczne. Taki Rosołek od 60 minuty człapał po boisku, Gwilia to człowiek - zagadka. Albo gra koncert, albo kopie się w czoło... Czemu szybki Kapustka wcześniej nie wszedł na kontrę to nie wiem?! No i znowu sędzia... Kany dla Omonii się należał, ale skoro tak, to i faul na Kante spokojnie kwalifikował się do karnego. I w takim gównianym meczu mogło być 1-1 a wtedy kto wie? Tak, że mecz słaby, ale Legia mocno przekręcona przez bardzo słabego arbitra (czemu UEFA w kwalach nie chce VAR-u?), który mylił się głównie na korzyść gości, ale i Luquinhasa mógł wywalić z boiska pod koniec meczu. Szkoda, bo niby wszystko wyglądało przed meczem nieźle, transfery, brak osłabień, czas na przygotowania. Wszystko było na tak, tylko okazuje się, że po raz kolejny odpadamy z europejskim kopciuszkiem, który rundę później na 100% pożegna się z LM. Legio, jestem bardzo rozczarowany. Po co nam te mistrzostwa, skoro potem Europa nas gnoi?

odpowiedz
Pio - 27.08.2020 / 18:47, *.plus.pl

@Martinez: dokladnie , teraz będziemy się kopać z wartami, zabrzami i innymi piastami a tak naprawdę to wisienka na torcie i do tego finansową sa puchary a zaraz może ich nie być i co wtedy ? Wyprzedaże, mniejsze dochody, cięcia kosztów

odpowiedz
Mario-Londyn - 27.08.2020 / 15:14, *.as13285.net

Vukovic popelnil duzy blad poniewaz w meczu z Rakowem powinnien wystawic kompletnie drugi sklad (tak zrobil H.Berg) mecz z Omonia powinnien byc najwazniejszy przez to I.Lewczuk i A.Jedrzejczyk grali z kontuzjami.co finalnie kosztowalo nas porazke z Omonia.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 27.08.2020 / 13:22, *.plus.pl

Można zapłacić sędziemu a trenerowi to już nie?

odpowiedz
Trampek - 27.08.2020 / 13:02, *.net.pl

Tylko tyle ma do powiedzenia ?

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 12:48, *.centertel.pl

I co juz zwalniacie kolejnego trenera? Hahahaha
Wpierw moze podziekujcie prezeseowi pzpn Zbigniewowi Bonkowi za reforme z 37 zespolami.

Przed reforma nawet Groclin wygrywal z manchesterem city i hertha berlin a teraz????

odpowiedz
antek - 27.08.2020 / 12:47, *.play-internet.pl

zobaczymy co reszta dzisiaj zagra

odpowiedz
T S W - 27.08.2020 / 12:29, *.centertel.pl

Wnioski po meczu.
Kelnerzy pokonali frajerow.
A dlaczego?
No sedziowie nie pomogli.

odpowiedz
LewLegia - 27.08.2020 / 12:19, *.net.pl

To co pinokio robi ze składem to ideologia loczka tzn. gram młodymi na sprzedaż bo dostane więcej euro i po h...j się łudzić ,że będzie inaczej póki ten cep prezes nas męczy. Najlepsze jest to, że jego chytry plan h..j strzela co roku i tępy człowiek zrozumie, że nie tędy droga, ale cep brnie dalej i dalej topi klub.

odpowiedz
Trampek - 27.08.2020 / 13:18, *.net.pl

@LewLegia: Gwilia to młodzieniaszek, prawie junior. Jego mialeś na myśli . Obecnie w LEGII obowiązuje zasada - " mierny ale wierny" - którą lansuje obecny SPECJALISTA od WF-u klas 1 - 4 Szkoły Podstawowej. Tyle i aż tyle w temacie.

odpowiedz
LewLegia - 27.08.2020 / 19:36, *.net.pl

@Trampek: O Gwilli raczej nie myślę, nie w moim typie:) Grał Slisz, Karbownik i Rosołek i super, że są, ale dlaczego wszyscy w ważnym meczu? ,,Zasady'' w Legii za dużo kosztują nas nerwów i czasu, a tego nie można wybaczyć bo nikt nie żyje 300lat jak żółwie i nie będzie czekał, aż pudlowi znudzi się być PREZESEM FRAZESEM.

odpowiedz
Jaro - 27.08.2020 / 12:13, *.tpnet.pl

musi przyjść solidny trener z zagranicy bo ci wywodzący się z Ekstraklapy to znają tylko tą szarą Ekstraklapową rzeczywistość i nie potrafią nic więcej tylko dostosować się do poziomu a Europa nam ucieka

odpowiedz
Trampek - 27.08.2020 / 13:24, *.net.pl

@Jaro: Najwyższy czas aby tak się stało. Popieram w 100%

odpowiedz
Olaf - 27.08.2020 / 12:09, *.vectranet.pl

Jestem mocno rozczarowany, bo my nie możemy 4-ty rok z rzędu przegrywać z słabymi drużynami (no może Rangers to słabi średniacy) bo my nigdzie nie dojdziemy!!!!

Sędzia kalosz, wiadomo, ale nasza gra w 1-wszym i 2-gim meczu LE - katastrofalna!!!!!

Powiem Wam jak to będzie dalej: nie będziemy już rozstawieni i w 4-tej rundzie el. LE wpadniemy znowu na Celtic/Ajax/Rangers i znowu wszyscy powiedzą "ach, oni byli po prostu lepsi".... Ja tego nie akceptuję, jakiś pi..... minimalizm.

odpowiedz
Olaf - 27.08.2020 / 12:07, *.vectranet.pl

Jestem mocno rozczarowany, bo my nie możemy 4-ty rok z rzędu przegrywać z słabymi drużynami (no może Rangers to słabi średniacy) bo my nigdzie nie dojdziemy!!!!

Sędzia kalosz, wiadomo, ale nasza gra w 1-wszym i 2-gim meczu LE - katastrofalna!!!!!

Powiem Wam jak to będzie dalej: nie będziemy już rozstawieni i w 4-tej rundzie el. LE wpadniemy znowu na Celtic/Ajax/Rangers i znowu wszyscy powiedzą "ach, oni byli po prostu lepsi".... Ja tego nie akceptuję, jakiś pi..... minimalizm.

odpowiedz
tylko legia - 27.08.2020 / 12:01, *.interkam.pl

Ludzie jak piszecie bzdury ,za przegrany mecz odpowiada para zardzewiał obrońców -p.JĘDRZEJCZYK,p.LEWCZUK-zrozumcie ,że na tej pozycji jest potrzebna zmiana. Każde ich wejście to są faule i tylko litość polskich sędziów pozwala dogrywać im mecze w polskiej kopanej . Panie Prezesie natychmiast oddać tych dwóch Panów piłkarzyków do wieczystej kraków -tam Jędza spotka swego kompana grajka S.P.-poprowadzą każdy balet-pozbyć się jak najszybciej. Jeszcze jedno koniecznie pozbawić A.J.funkcji kapitana -to ma być przykład a nie cały czas glupia mina i nie wie co się stało.Koniec z dwoma drewniakami w obronie VUKO nadszedł czas zmian .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.08.2020 / 12:17, *.orange.pl

@tylko legia : ZA WSZYSTKO ODPOWIADA TYLKO JEDEN CZŁOWIEK - i przestań zrzucać odpowiedzialność na zawodników. Tylko i wyłącznie Dariusz M. Jeżeli ten czlowiek nie zmieni swojego podejścia do prowadzenia Legii - NIC Z TEGO NIE BĘDZIE.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.08.2020 / 11:54, *.orange.pl

Dlaczego pozyskano Pyrdoła z ŁKS? Dlaczego pozbyto się go pół roku póżniej? Dlaczego lekką ręką oddano Praszelika? Jest gorszy od Gruzina? Nie sądzę. Dlaczego zawodnicy nie grają na swoich nominalnych pozycjach - m. in. Karbownik, Rosołek, Luqinias? Dlaczego pozwala pan na to, żeby (pseudo) trener bredził po każdym meczu? W jaki sposób rozlicza pan pion skautingu za transfery? Czy ktokolwiek w tym klubie odpowiada za cokolwiek? Dlaczego pan właściciel dzisiaj milczy? Proszę dalej opowiadać o (niedo) rozwoju klubu. Zbierzmy się i zróbmy spotkanie z kibicami, przecież pan nas szanuje, prawda?. Mam do pana jeszcze kilka innych pytań. M. in. takie - W jaki sposób dalej zamierza pan prowadzić taki klub, jak Legia? Ile jeszcze będziemy musieli znosić haniebnych porażek? Proszę podać konkretny termin - rozpoczęcia / zakończenia pańskiego projeku - Legia. Bo nie widzę, ani początku, z co gorsza końca, tego bałaganu. Legia to nie jest obesrany kurnik, na który można jeszcze narzygać. A tak to wygląda, wszystko jest zawinięte w piękny, pachnący papierek, ale gdy się odwinie, to ŚMIERDZI. Dość juz tego wszystkiego.

odpowiedz
quad74 - 27.08.2020 / 12:42, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: "Dlaczego zawodnicy nie grają na swoich nominalnych pozycjach - m. in. Karbownik, Rosołek, Luqinias?" Też chciałbym o to zapytać, przecież gołym okiem widać, że to ogranicza/niszczy ich potencjał.

odpowiedz
Dos Santos - 27.08.2020 / 11:49, *.sky.com

Powiem szczerze, że pomyliłem się co do Vukovicia. Myślałem, że wie co robi, ale on nie wie nic. Taktyki zero. Ku*wa, zamiast dać Luquinhasa na 10., żeby rozgrywał i dogrywał to pcha tam tego Gvilię, który spowalnia akcje. I dać Kante od początku, albo Rosołka na szpicę, nie na skrzydło, to daje Pekharta. Ok, strzelił dwie z Rakowem, ale na te puchary to przydałby się szybszy napastnik. Kolejny blamaż, w tym roku z Cypryjczykami. Ich w kolekcji jeszcze nie było. Dżizus ku*wa, ja pie*dolę! Zobaczymy jak nasz wspaniały trener wytłumaczy tą porażkę. Pewnie powie, że była wkalkulowana, bo i tak walczymy o Ligę Europy. O Boże! Za jakie ku*wa grzechy?! Przecież to już ludzkie pojęcie przechodzi. A dał mu przykład w sobotę Papszun jak się gra w osłabieniu, to ku*wa zero wniosków, Raków w 10., grał cały czas swoje, nie było widać osłabienia. Ale pan trener nawet nie wziął takiej ewentualności pod uwagę pewnie. Nieprzygotowany, a powinien mieć plan w razie czerwonej kartki, a planu nie było. Bo po co? Rzygam, rzygam tymi kompromitacjami w pucharach już. Ile można? Czy co roku musi się to powtarzać? Jakiś horror to jest przecież.

odpowiedz
Wierny kibic Podległej Warszswa - 27.08.2020 / 11:49, *.play-internet.pl

Faza grupowa w lidze Europy jest w naszym zasięgu,a czy czasem nie miała być w zasięgu faza grupowa w LM ,do dupy z taką drużyną

odpowiedz
AliMario - 27.08.2020 / 11:41, *.centertel.pl

Chyba widzieliśmy gdzie jest Cypryjska drużyna gdzie Polska ( 40 mln ) ...Pisałem już kilka lat temu że nic się nie zmieni póki będziemy mieliśmy prezesa Miidyskieho solistę...zmiany potrzebne są radykalne.... zmiana Prezesa zmiana trenera zmiana kadry ...przykre ale taka prawda...

odpowiedz
olo - 27.08.2020 / 11:40, *.centertel.pl

Vuko do widzenia.
Dlaczego ?
Kiedy w zeszłym roku jeździłem na mecze europejskie za naszym zespołem, zrobiłem ok 20000 km, to były noce na lotniskach ( przesiadki ), noce w samochodzie i na promie ( Finlandia ). Były też fantastyczne chwile w Atenach, Pireusie, czy Maladze. Wszędzie jednak zadawaliśmy sobie jedno pytanie, dlaczego nie gramy dwoma napastnikami i dlaczego uparcie nasz dresiarz stawia na młodego Chorwata, skoro był Kante, Niezgoda i Carlitos. W tym roku nasz dresiarz miał nowy dres i stare nawyki, wolna gra po kilku podaniach i cały czas gra defensywna, gdzie nasza Legia. Odejdź dresiarzu ze swoją taktyką, która w końcówce sezonu bardzo bolała i niestety na początku nowego sezonu przynosi nam wstyd.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 27.08.2020 / 11:36, *.centertel.pl

mecz przegrany przez trenerzyne - jak mozna nie zagrac wysokim pressingiem z taki ogórami i ich stłamsić od początku . To byl przeciez jeden mecz . Dlaczego Kante z Perkhartem nie grali w ataku od poczatku. Ustawil druzyne ten blazen defensywnie, asekuracyjnie - przed kim ??? mistrzem Cypru !!!!

odpowiedz
Sowa - 27.08.2020 / 11:34, *.vectranet.pl

Vuko jak by był Legionista sam by zrezygnował mieć takich piłkarzy i każdy mecz się męczyć i tak pewnie do końca sezonu

odpowiedz
Kibolek - 27.08.2020 / 11:31, *.telefonica.de

Sam jesteś sobie winny trenerze jak w pierwszym składzie wybiega pekhardt i gwilia

odpowiedz
Soki - 27.08.2020 / 11:19, *.tpnet.pl

Dziękuję Vuko czas na lepszgo trenera nabieraj doswiadczenia trenerskiego z innym klubem moze nawet 1 liga w pl. Potrzebny trener z charakterem taki jak np. Czerczsow

odpowiedz
Simon - 27.08.2020 / 11:18, *.155.3

Nawet najsolidniejsi z tych rzemieślników to nie są po prostu ludzie na poziom LM, więc nie ma co się oszukiwać, choć oczywiście nadzieja umiera ostatnia...

odpowiedz
Szymon - 27.08.2020 / 11:18, *.t-mobile.pl

Faza grupowa? Taki ch... z trenerem sabotującym drużynę. Kante na ławie w zamian za promocję Rosołka? I ta łysa laga symulująca grę - podania do tyłu, nie umie strzelić itd. Gówniane wykopy Boruca do nikogo

odpowiedz
Upsss - 27.08.2020 / 11:03, *.chello.pl

Przepraszam panie trenerze ale nie wiem o co chodzi.Transfery są,dopiero co słyszałem że jesteście lepiej przygotowani niż rok temu.Po łatwym wyniku w Pucharze Polski gdzie był właśnie ten optymizm. Przyszły kolejne mecze ale już słabe w waszym wykonaniu nagle słychać że to dopiero początek,brak rytmu meczowego itd.Prawda jest taka, dobrze wiemy że startujemy od pierwszych rund i już wtedy ma być forma.Za miesiąc czy półtora już nas w pucharach niema bo czekamy na tą formę.Twierdzicie że uczycie się na błędach to czemu znowu w słabym stylu odpadacie ????. Twierdzenie że mecz był wyrównany, ze wskazaniem na was to jakieś brednie 1 połowa 0strzałów na bramkę, 2 połowa 2 strzały.MISTRZU to co się stało że się znowu nie udało????????????.

odpowiedz
Yeti - 27.08.2020 / 10:46, *.play-internet.pl

To bylo smutne porównanie zespołu przygotowanego przez amatora i zespołu przygotowanego przez zawodowca.

odpowiedz
Chleba- nie igrzysk!! - 27.08.2020 / 10:38, *.mm.pl

Chcemy trenera a nie klakiera!!!

odpowiedz
Legia fans - 27.08.2020 / 10:33, *.inter3.pl

Berg zjadł niestety Vuko na śniadanie, Grać Rosołkiem i mieć Kante na ławce to kryminał

odpowiedz
Szpakowski - 27.08.2020 / 10:32, *.elartnet.pl

Gdzie jest ta Legia...

odpowiedz
Władeczek - 27.08.2020 / 17:23, *.play-internet.pl

@Szpakowski: W dupie! FAKEN!

odpowiedz
zaba285 - 27.08.2020 / 10:31, *.116.118

typowy Vuko: ładne wypowiedzi po zwycięstwach, kompromitujące wypowiedzi po porażkach...

odpowiedz
Rojowawa - 27.08.2020 / 10:30, *.tpnet.pl

Ciężko skomentować to co mówi trener. Odnoszę wrażenie że bardziej interesuje się taktycznymi szachami niż czystą grą. W dogrywce w 10- ciu zaprezentowali się lepiej pod każdym względem niż przez 90 minut ? Co to za gadanie o wyrównanej grze? Widać dyktat i presję trenera. Zero inwencji własnej, polotu ambicji !!! Gdzie jest przygotowanie mentalne zawodników !!!

odpowiedz
Franco - 27.08.2020 / 10:24, *.plus.pl

Zaczynam tęsknić za "to będzie trudny mecz"

odpowiedz
Bolo - 27.08.2020 / 10:15, *.plus.pl

CO TU OGLĄDAĆ JEDNO WIELKIE DNO

odpowiedz
Tomek - 27.08.2020 / 10:03, *.play-internet.pl

Mamy taką kadrę. Tylu zawodników ponoć dobrych A na pewno bardzo dobrze zarabiających. Warunki najlepsze w Polsce A gadają że nawet w Europie wschodniej. To o co tu chodzi??? Ciągle oklep i pośmiewisko z Nas robia ????

odpowiedz
bep - 27.08.2020 / 10:03, *.chello.pl

Pinokio, zwijaj mandżur! Dość już wstydu i kompromitacji!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.08.2020 / 10:02, *.centertel.pl

Prezes, ktory bredzi, trener opowiadajacy banialuki, siec skautow chyba piwnych. Zawodnicy, ktorych w wiekszosci nikt nigdzie juz nie chcial, uzupelnieni kilkoma golowasami. Caly czas te same bledy. I bez przerwy opowiadanie o mitycznej akademii. Wierzcie, w co chcecie, ja juz nie tylko w to nie wierze, ale po kolejnym blamazu wiem - nic z tego nie bedzie. Prezes moze dalej opowiadac marketingowe kocopaly, trener chrzanic o dominacji nad przeciwnikami. Ludzie odpowiedzialni za transfery skakac z radosci, bo sprowadzili kolejnych superbohaterow. Jak sie na to wszystko patrzy, serce krwawi. Co zrobiliscie z ukochanego klubu i gdzie go prowadzicie. NIEUDACZNICY...Ile ten obciach jeszcze potrwa...Przez 4 lata nie udalo sie wypracowac ZADNEGO stylu. Ten zespol znowu wyglada, jak bezrozumna zgraja, walaca lbem w mur, gdy trafi na druzyne poukladana taktycznie. A przeciez to tylko Cypr, wczesniej Luksemburg itp. Dopoki my, kibice Legii bedziemy sie na to godzic, spiewac ,,nie poddawaj sie,, i usmiechac jak konski zad do bata, w Legii nic sie nie zmieni. A piekny Dario, z loczkami bedzie smial sie nam w twarz i pieknie mowil o potedze, ktora buduje...Ludzie prosba na koniec - przynajmniej w to nie wierzcie, nie kompromitujcie klubu, i siebie. Prosze, zejdzmy wszyscy na ziemie...

odpowiedz
Olaf - 27.08.2020 / 12:16, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: Zgadza się. Ja MIodkowi to nawet współczuję - stara się facet , udziela setek wywiadów, nawet kupuje średnich graczy i .... kompletne dno jeżeli chodzi o wyniki w Europie.

A Akademia??? co z tego, że co roku będziemy sprzedawać 2-ch "Karbowników" kiedy my nigdy nic w Europie nie będziemy znaczyć!!! będziemy żłobkiem dla kolejnych Kulenoviców...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.08.2020 / 12:41, *.orange.pl

@Olaf: A ja mu już nie współczuję, już nie...4 LATA, 4 lata, ile można gadać to samo, i nic z tego nie wynika. Co roku można było zbudować bardzo dobrą JEDNĄ formację. Bramkarz + obrona,później pomoc, następnie atak. Ale należało zacząć od znalezienia dobrego PREZESA. Prezes trenera itd. Ale oczywiście wielki pan właściciel musiał udowodnić Leśnemu, i wszystkim jaki to ma cudowny plan na budowę klubu piłkarskiego na europejskim poziomie (nie majac pojęcia o niczym w tym temacie). Pamiętam pierwszy wywiad po spłaceniu wspólników, jaki on był uśmiechnięty, jaki dumny z siebie. Szczerzył się, stojąc na scenie z mikrofonem w ręku, do kamer, i rozrzucał loczki, niczym panna na weselu wójta. Chyba się zaraz porzygam...

odpowiedz
BETONMAN - 27.08.2020 / 09:51, *.unitelmedia.pl

Sędzia swoje zrobił, co nie zmienia faktu, że Legia gra słabo. Zestawienie składu wyjściowego też było chybione.
jednym słowem - katastrofa i obciach

odpowiedz
Jimmy L - 27.08.2020 / 09:42, *.d1-online.com

Nie wiem co mam napisać,jestem zły jestem rozczarowany serce boli, panie trenerze nie wiem czy pan sobie zdaje sprawę jaki pan klub trenuje, to naprawde dla tysięcy Ludzi z Wawy i nie tylko miłość i duma. Takich jak ja co to muszą nieraz i 1500 km jechać żeby swój ukochany Klub dopingować jest wielu, proszę pana o zastanowienie się czy podola pan obowiazkom takiego Klubu. Z szacunkiem zwykły kibic

odpowiedz
Bemowiak - 27.08.2020 / 09:40, *.play-internet.pl

Chyba oglądałem inny mecz...

odpowiedz
speed - 27.08.2020 / 09:39, *.play-internet.pl

Nieudany trener nieudany mecz.

odpowiedz
Radom L - 27.08.2020 / 09:38, *.play-internet.pl

vuko niedawno kłamałeś że jesteście lepiej przygotowani niż rok temu i...?
Pinokio WoN z Legii

odpowiedz
J76 - 27.08.2020 / 09:34, *.centertel.pl

brawo Legia -brawo mistrz Legia LM

odpowiedz
WWL - 27.08.2020 / 09:30, *.play-internet.pl

Prawda jest taka.
Polskie drużyny grają słabo, a na początku eliminacji Pucharów-tragicznie.
Jak się psim smętem uda przejść pierwsze rundy, to później jest juz lepiej.
Dobrze że jest teraz miesiąc do następnego meczu bo to jest ten czas po którym już powinniśmy grać dużo lepiej.

odpowiedz
KuraK - 27.08.2020 / 09:59, *.chello.pl

@WWL: Malo tego, mozemy nie kiwnac palcem i znalezc sie w 4 rundzie.

odpowiedz
moko - 27.08.2020 / 09:26, *.it4polska.com

z taką grą w Waszym zasięgu jest gra o pierwszą 8 w lidze! nie ma żadnego pomysłu na grę, nie ma podań, wszyscy stoją. Tego nie da się oglądać...

odpowiedz
Darek - 27.08.2020 / 09:25, *.t-mobile.pl

Kończ Waść wstydu oszczędź!

odpowiedz
Ops2 - 27.08.2020 / 09:01, *.centertel.pl

Vuko ......dosyć ????????‍♂️

odpowiedz
Vuko WON - 27.08.2020 / 08:56, *.t-mobile.pl

Drugi rok z rzędu odpadamy PRZEZ CIEBIE I TWOJE GŁUPIE DECYZJE z pucharów, w zeszłym roku na siłe wystawianie Kulenovica, teraz też bez sensu wychodzenie Pekhartem który jest dobry ale na naszą śmieszną ligę, zresztą wszystkie robione zmiany i ich logika to jest kabaret, Berg cię zjadł, strawił i wys...rał i pokazał że jest trenerem który ma pomysł, taktykę i umie robić zmiany...

odpowiedz
Emilegia - 27.08.2020 / 09:16, *.205.173

@Vuko WON: i tyle w temacie... od zeszlego roku nie ogladam. Powiedzialem ze jak vuko bedzie to nawet na minute nie wlacze tv... chodzic tez nie mam zamiaru... on sie ciesz jak wygra z takim rakowem czy belchatowem.. niech zrozumie ze nie dla psa kielbasa i wypier...la zanim przegramy wszystko...

odpowiedz
Jahu - 27.08.2020 / 10:36, *.chello.pl

@Vuko WON: Berg umie robic zmiany?? To prawda, zwłaszcza ta z Celtikiem parę lat mu wyszła.

odpowiedz
SlawoL - 27.08.2020 / 11:09, *.drgerard.eu

@Jahu: pomimo tego gdzie była Legia za Berga a gdzie jest teraz - no comments

odpowiedz
Xyz133 - 27.08.2020 / 11:30, *.tpnet.pl

@Vuko WON: wcześniej było Berg WON. Zrozum to nie kwestia trenera tylko piłkarzy, a dokładniej pieniędzy. Zidane w Realu też nie miał doświadczenia, ale miał super grajków i miał się od kogo uczyć. W polskiej piłce brakuje pieniędzy, jesteśmy biedni jak mysz kościelna i to jest nasze miejsce w hierarchii. Dopóki będzie hamstwo na stadionach tak to będzie wyglądało, bo nikt poważny nie chce w to inwestować

odpowiedz
spuavick - 28.08.2020 / 03:11, *.co.uk

@Xyz133: o czym ty... piszesz?? Jakich pieniędzy brakuje? Pod względem finansowym jesteśmy na 15. miejscu w Europie. Pod względem sportowym na 32. Powiedz Czechom, Serbom czy Słowakom, że robią wyniki ponad stan swoich finansów.
Jedyne czego brakuje to szkolenia młodzieży. Jakiejkolwiek myśli szkoleniowej. Trzymamy się szkolenia opartego na latach '70.
Mamy piękne stadiony (budowane z podatków a nie przez kluby), przepłacone gwiazdeczki, które za człepanie i wieczne narzekania na wszystko (pogoda, godzina, trawa) łykają po 500 tysi do 1mln ojro rocznie.
Ta liga jest przepłacana. Wszystko jest ładnie opakowane, w złotko, pięknie to pokazuje C+, a prawda jest taka, że ta liga jest gówniana i będzie tylko gorzej jak do tych słabych drużyn dorzucą jeszcze dwie słabsze... Super reforma... jego mać.

odpowiedz
krasnal - 27.08.2020 / 08:53, *.orange.pl

Vuko MIEJ HONOR I PODAJ SIĘ DO DYMISJI (przegrać z Cyprem, nie wypada. z uporem maniaka myślącego że masz rację wystawiasz ten sam skład na wszystkie mecze brak ci podstawowej wiedzy o taktyce i dostosowaniu zawodników do niej. Masz około 25 zawodników a ty ciągle wystawiasz swoich kumpli bez formy.) MAKABRA1

odpowiedz
Józefowianin - 27.08.2020 / 08:48, *.chello.pl

Ślepy sędzia karwarz.

odpowiedz
urs - 27.08.2020 / 08:46, *.t-mobile.pl

co to za tlumaczenia ? byl to nie udany mecz kur.... to sa Puchary i Walka o kase, ppunkty w nastepnych eliminacjach, czy Vuko zszedla na boisko na Lazienkowska czy dryfuje na dachem zamknietym nad NArodowym ?

odpowiedz
Ja1916 - 27.08.2020 / 08:44, *.centertel.pl

Pierwszy celny strzał w 73 minucie.
Taktyka = gramy na aferę, czyli laga od Boruca w stronę Czecha i może coś się uda.
No nie da się tak wygrać. Gdyby Berg byl u nas, a Vuko w Omonii, to zaden sędzie by im nie pomógł. Byloby pozamiatane nim sędzia by dobrze kartki do ręki wziął, taka smutna prawda.
Niestety ale w tym sezonie ba Ligę Europy szans nie ma. Przy szczęśliwym losowaniu może 4 runda będzie, ale trzeba Linfield wylosować. Wpada coś w stylu Astany i lepiej może walkowerem to oddać, a nie jechać do nich taki kawał żeby się skompromitować.

odpowiedz
Kibic emeryt - 27.08.2020 / 08:40, *.centertel.pl

Przegraliśmy mecz bo oni mają trenera a my ucznia który sądzi że jest dobrym fachowcem a tak nie jest i taka jest brutalna prawda co jako jeden z nielicznych cały czas powtarzałem nawet wtedy kiedy Vukovi udało się dobrze przygotować zespół pod względem motorycznym i wtedy mieliśmy zespół który pewnie ograłby Cypryjczyków bez problemu ale to już było
Dzisiaj mamy Legie grającą słabo bo wszyscy zawodnicy są bez formy a za to odpowiedzialność ponosi trener
Nie ma się co łudzić że w lidze Europy będzie lepiej a i w lidze będziemy się męczyć. .Vukovic dostał wszystko co chciał i szanse zmarnował i jego czas w Legii się skończył i gdyby miał dobro klubu na względzie to by odszedł ale tego nie zrobi dopuki nie zostanie wyrzucony a pewnie do końca rundy nie dotrwa .

odpowiedz
Xyz - 27.08.2020 / 09:45, *.tpnet.pl

@Kibic emeryt: Oni mają trenera... którego my też kiedyś mieliśmy i też był dla nas zły i na forum tysiące wpisów Berg won. To nie jest kwestia TRENERA tylko ZAWODNIKÓW. Taki Zidane w Realu też nie miał doświadczenia jako trener, ale miał dobrych piłkarzy i światowej klasy trenerów, których mógł podglądać. Zrozum, że to kwestia tylko i wyłącznie kasy, a my jesteśmy biedni jak mysz kościelna i póki nie znajdą się potężni inwestorzy w naszej lidze to będzie jak jest... A klimat wokół polskiej piłki na pewno nie jest dla nich zachęcający i tu koło się zamyka. Niestety, ale mimo szczerych chęci...

odpowiedz
GARY - 27.08.2020 / 08:34, *.sekocin.pl

Panie Trenerze, przestań Pan już pier....ć ...wystarczy. Bądź mężczyzną - odejdź wstydu oszczędź.

odpowiedz
andreas - 27.08.2020 / 08:31, *.chello.pl

Vuko trzymaj się jesteś trenerem na 3 lata. Ma wiele grzechów, ale bez przesady to tylko polska liga. Vuko to też polska myśl szkoleniowa choć charakter bałkański. Berg stwierdził że miał pomysł na grę i dobre nastawienie u nas za dużo bojaźni nawet z Linfield. Podsumowanie pierwszy celny strzał w 75 minucie . W sobotę gonimy Jagę. Oczekuję sportowej złości. Za miesiąc w LE będzie inna forma i inna drużyna. Poczekajmy na inne tuzy polskiego futbolu co dzisiaj pokażą.

odpowiedz
Pawel73 - 27.08.2020 / 08:30, *.66.98

Nie będę jechał po Vuko. Trzeba zatrudnić trenera z dużym doświadczeniem w europejskich pucharach i tyle.

odpowiedz
Cziko - 27.08.2020 / 08:29, *.amazonaws.com

Jaki prezes taki trener
Jaki trener taka drużyna

odpowiedz
M@c - 27.08.2020 / 08:25, *.chello.pl

W Polsce za dużo się płaci piłkarzom. Powinni płacić adekwatnie do poziomu ligi. Ta cała ekstraklasa to śmierdząca kupa w ładnym opakowaniu.

odpowiedz
AAA - 27.08.2020 / 08:23, *.chello.pl

Brawo Igor brawo.
Karbownik najlepiej odszedł jeszcze w tym tygodniu razem z Walerianą.

odpowiedz
Kibic - 27.08.2020 / 10:08, *.centertel.pl

@AAA: karbownik? Chyba najlepszy na boisku... Walczył rwał grę do przodu a reszta stała na nogach ten Perkhart czy jak on tam to do okręgówki chociaż tam walczą o piłkę a nie czekają na kołkach

odpowiedz
Mefiu1920 - 27.08.2020 / 08:18, *.centertel.pl

zmiana trenera jedyna szansa Niemiec chodzby byl kulawy bylby lepszy

odpowiedz
Kristo(L)wawa - 27.08.2020 / 08:07, *.com.pl

Gra jest dokładnie taka sama jak w zeszlym roku - laga do przodu i lecimy...jak na podwórku...no i był Kulenovic a jest Pekhart

odpowiedz
Sosenka - 27.08.2020 / 08:19, *.t-mobile.pl

@Kristo(L)wawa: Jest dokładnie tak jak napisałeś... Niestety.

odpowiedz
Wybrakowany - 27.08.2020 / 08:07, *.tpnet.pl

Vuković może być ikoną Legii, ale trenerem w tym meczu był Berg, który taktycznie zgasił Legię.

odpowiedz
MalyJery - 27.08.2020 / 08:03, *.centertel.pl

Na szczęście ten sezon nie zostanie dokończony. I w Polsce i w Europie :-(

odpowiedz
Mck - 27.08.2020 / 08:02, *.t-mobile.pl

Wierzyłem w Vuko i tak jak wszyscy mailem nadzieje ze w końcu coś wypali..Ale jako trener pokazal brak sprytu i Logiki..Wystawianie Rosołka a Nie Kante to blad..Pehart sory ale jest dobry na Las Palmas to ma być Legia..Napastnik musi być kreatywny,silny ale szybki!!!No i srodek Pola to dramat..Sorry moze Antolic jest dobry na wolna Polska lige ale takie chodzenie po boisku Antolica,Roaolka,Peharta,My sobie sami robimy pod Górkę..Moim zdaniem to wina Dyrektora Sportowego..Jak można sprowadzić Peharta i mamy 2 Kulenoviva..A i budowe drużyny zaczyna się od tylu..Przydałby się mądry stoper z większą dynamika i lepszym wprowadzeniem piłki.Srodek pola nudny,przewidywalny i wolny..Bez kreatywności,pchania piłki do przodu..Dobry trener szybko by to naprawił..Tak jak jest Luki na skrzydle to potrzebny jest jeszcze gość z fantazja na środku i Napastnik..

odpowiedz
Kk - 27.08.2020 / 07:48, *.t-mobile.pl

Wstyd

odpowiedz
Gosc - 27.08.2020 / 07:46, *.play-internet.pl

Vuko a jaki był twój udany mecz w europejskich pucharach..? Dla ciebie kolejna lekcja a dla nas kolejna kompromitacja, L to nie klub dla kogoś kto się uczy trenerki tu musi przyjść jakis trener z warsztatem I doświadczeniem. Inaczej zawsze będziemy szybko odpadali nieważne z jakimi zawodnikami

odpowiedz
Norbas - 27.08.2020 / 07:41, *.orange.pl

Z Omonią? Po prostu wstyd !

odpowiedz
Jozefskomial - 27.08.2020 / 07:39, *.plus.pl

Przykro ale taki jest poziom ligi

odpowiedz
tekken (L) - 27.08.2020 / 07:35, *.230.92

Jeszcze dodam: Nie liczcie na uczciwe sędziowanie w Europie. Trzeba być przygotowanym, ze nawet w 8 wygramy. Takich klubów jak nasz nikt nie chce w LM - smutna prawda, ale trzeba właśnie wygrać mimo tym przeciwnościom, żeby nikt nie miał nic do powiedzenia. Tu są rankingi i nawet sędzia może mieć jakiś interes dla swojego kraju.

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2020 / 08:43, *.centertel.pl

@tekken (L): dokladnie sedziowie pomagali omonii co nie znaczy ze nasi wyszli nie przygoyowani mentalnie. Mysleli ze znowu doczolgaja tak jak z linfield. Wstyd. Myslalem ze co jak co ale w pucharach Vuko serio cos bedzie fhcial osiagnac a koles ma wyj...ane. Bo nie bylo team spiritu tak jak w niektorych meczach. albo i naszym geiazdkom juz odechcialo sie sukcesow i stwierdzili ze czas zwolnic Vukk bo jest zbyt ciezko heh a wakacje krotkie

odpowiedz
Majkel - 27.08.2020 / 07:34, *.play-internet.pl

Beznadzieja Szkoda pieniędzy na transmisję i ten zespół.

odpowiedz
L w sercu - 27.08.2020 / 07:32, *.chello.pl

Gra bez agresywnego napastnika Musiała się tak skończyć, Pekhart nie jest dryblerem a kto miał mu podawać? Rosołek z boku zamiast w środku, No i Gwilia i Wieteska zupełnie bez formy na grę w podstawowym składzie. Będzie dobrze w LE za miesiąc, trzeba się ograć i mogą nas cmoknąć :)

odpowiedz
Dzepetto - 27.08.2020 / 07:27, *.plus.pl

Nic w temacie Cypr za mocny

odpowiedz
Pawciu - 27.08.2020 / 07:24, *.net.pl

Sedzia sedzia- dramat ale Legia zawiodla zupelnie

odpowiedz
Opoor - 27.08.2020 / 07:21, *.centertel.pl

Ten mecz pokazał jak wybuchową mieszankę tworzy Legia. Na ławce konsekwentny trener z taktyką komiczną i słynnymi przesłaniami, że każdy przeciwnik to dobry przeciwnik i gra będzie wyrównana. W obronie potykający się o własne nogi Karbownik. Ale szuka formy więc jest usprawiedliwiony. W ataku była już gwiazda ligi hiszpańskiej Tomek. Drewniany ale czekający na porządne wrzutki w pole karne. W pomocy dar niebios, zdobywca hattkicka z ogórkami Rosołek. Ledwo widoczny w meczu. No i w końcu artysta pierwszych lotów, el profesore Valeriane. Trzeba mieć nastanie w głowie delegować taki skład na plac gry albo nazywać się Vuko. Jeśli to się nie zmieni w LE też nic nie ugramy.

odpowiedz
Cch - 27.08.2020 / 09:27, *.cyfrowypolsat.pl

@Opoor: zapomniałeś o Jędrzejczyku który zachował się jak junior przy rzucie karnym

odpowiedz
Hzl - 27.08.2020 / 07:12, *.tpnet.pl

Wypowiedź Vuko jest kompromitująca

odpowiedz
Mojo jojo - 27.08.2020 / 07:09, *.t-mobile.pl

gramy bez trenera!

odpowiedz
pol - 27.08.2020 / 07:07, *.chello.pl

Nieudany trenerzyna.
pinokio...............kiedy przestaniesz hańbić ten klub???????????????????????????

odpowiedz
tekken (L) - 27.08.2020 / 07:06, *.230.92

Vuko za dużo przewidywalnych wrzutek, a za mało gry kombinacyjnej. Los nie sprzyjał i w jednym meczu to jest ruletka. Nie ma piłkarzy, którzy sami wygrają mecz jak kiedyś chodźby Rado czy KK. Nie ma dobrego napastnika jak Niko, czy nawet Niezgoda.

odpowiedz
Tomek - 27.08.2020 / 07:00, *.113.189

HAHAHAHAHAHAHA i gdzie są teraz Ci którzy wyzywali mnie gdy pisałem że Legia odpadnie z Omonia. Panie Mioduski brawo brawo brawo, jak nie Moładawia, Kazachstan, Luksemburg to wczoraj Cypr. Mioduski przestań pajacować i odejdź z Legii bo z roku na rok jest tylko gorzej. Opowiadasz jak zwykle bajki jak to jest znakomicie w Legii a puchary już od 4 lat, czyli odkąd zostałeś prezesem, sprowadzają Cie gamoniu na ziemie. Karbownik? Jeżeli pojawi się oferta za 2 mln Euro to oddać z pocałowaniem ręki. Vuković ostatnio mówił coś że jesteśmy lepiej przygotowani niź rok temu. Za to co wczoraj pokazali, czyli w jego mniemaniu, to było to zapier... dzisiaj powinien pożegnać się z posadą trenera. Gadają coś o tym, że nie ma rewanżów, że to żle itp. Przypomina,że rewanże graliśmy z klubem z Mołdawii, Kazachstanu czy Luksemburga i efekt był taki sam jak wczoraj a więc dobrze że nie ma rewanżu bo dwa razy dostać w głowę od drużyny z Cypru to tylko Legia za prezesowaniem Mioduskiego byłaby zdolna zrobić. Piszę to po raz "enty" Mioduski do pięt nie dorastasz Leśnodorskiemu. Kto następny ogra Legię? Ja stawiam że Andora...

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 27.08.2020 / 06:51, *.play-internet.pl

Tym pier....lonym dobrze oplacanym emerytom sie poprostu noechcialo grac... Inna sprawa ze z vuko zaden taktyk ....

odpowiedz
Darek - 27.08.2020 / 06:48, *.t-ipconnect.de

Nieudany właściciel+nieudany dyrektor sportowy+nieudany trener+nieudani piłkarze=nieudany mecz.
I co znowu wygramy tę nędzną ligę by za rok przejść jedną rundę eliminacyjną z amatorami lub pół amatorami?
Szkoda prądu na ten cyrk.I zdrowia.

odpowiedz
znajca - 27.08.2020 / 06:43, *.com.pl

Oj, Vuko, Vuko... Widać, że nie wyciągnąłeś wniosków z zeszłorocznej farsy z Kulenoviciem.
Gra duetem Gwilia + Pekhart, mając do dyspozycji Kapustkę + Kante zakrawa na sabotaż.

odpowiedz
Cch - 27.08.2020 / 09:33, *.cyfrowypolsat.pl

@znajca: a Kapustka i Kante lepsi byli? Tego Kapustki w Legii to nie powinno być

odpowiedz
Bie(L)any - 27.08.2020 / 06:42, *.centertel.pl

vuko ty jesteś przedewszystkim nie udany było wystawić Kante za Rosołka i nie zdejmować z boiska Perkharta ... rok temu pożegnaliśmy się z pucharami przez twoje decyzje ws kulenovica i nie wyciągnęłaś wniosku .... pudel powinien cie wy..... na zbity py....

odpowiedz
Wstyd - 27.08.2020 / 06:31, *.t-mobile.pl

Co robiliście w 1 połowie amatorze ??? Człapaliście a mieliście zapier...lać !!!

odpowiedz
Gryf - 27.08.2020 / 06:02, *.play-internet.pl

Kompromitacja trenera Vuko. Wstyd, żenada, tragedia. Tyle w temacie. ????

odpowiedz
R A f - 27.08.2020 / 05:58, *.chello.pl

Bez honoru i ambicji

odpowiedz
gutek - 27.08.2020 / 05:25, *.chello.pl

trzeba wrócić do korzeni i stworzyć polską Legię Warszawa a nie wypychać portfele przeciętnym cudzoziemcom. oni mają to gdzieś czy będzie LM czy nie

odpowiedz
trntl - 27.08.2020 / 07:56, *.tpnet.pl

@gutek: wróć do korzeni... do jedzenia korzeni...

odpowiedz
Otwock - 27.08.2020 / 03:43, *.play-internet.pl

Zespół gra Piach,bez taktyki. Trener juniorów. Nie mamy trenera. Kompromitacja.

odpowiedz
WpIsDU - 27.08.2020 / 01:59, *.master.pl

Genialne zdjęcie: dresiarz z brzuszkiem i czapeczką.. 500+

odpowiedz
Kosachicago - 27.08.2020 / 01:39, *.amazonaws.com

Co roku ten sam scenarios.

odpowiedz
Arek - 27.08.2020 / 01:21, *.t-mobile.pl

Wypad pinokio!! Spakuj dresikii won z Legii !!

odpowiedz
"Spieprzaj dziadu" - 27.08.2020 / 01:07, *.t-mobile.pl

"Nieudani, nieudani" , weź spi.r.aj pinokio!!!

odpowiedz
F - 27.08.2020 / 00:49, *.play-internet.pl

Panowie, trzeba mocno zastanowić się nad Salary Cap w naszej Ekstraklasie. Co o tym sądzicie? Piłkarze zarabiają krocie, również w klubach które nigdy nie zagrają w europejskich pucharach. Z tego co zauważyłem największy pożytek mamy z młodzieży bo są młodzi i z perspektywą wysokiej sprzedaży. Reszta nie robi kompletnie nic. Tak więc lepiej sztucznie ustalić próg płacowy i zmusić kluby do lepszego skautingu, a nie przytulania każdej oferty menadżerów i agentów piłkarskich.
Dla młodzieżowca salary cap to i tak więcej niż kieszonkowe w juniorach, a znajdą się też i tacy co z przyjemnością zagraliby w Polsce.

Włodarze Brentford czy Midtyland wychodzą z założenia że jeżeli nie są w stanie konkurować z największymi na polu finansowym, to trzeba się chwycić innych rozwiązań. To że komuś damy wysoki kontrakt nie oznacza że zagra lepiej, a budżet te nie jest gumy. Tutaj potrzeba statystyków i skautów.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 27.08.2020 / 00:48, *.cyfrowypolsat.pl

Jak może dalej być trenerem osoba, która w ten sposób oceniła mecz. Rozumiem że przed najbliższym meczem Vuko tak powie piłkarzom: zagrajcie tak dobrze jak z Omonią.

odpowiedz
POZ - 27.08.2020 / 00:45, *.plus.pl

Cała nadzieja jutro w LECHU !

odpowiedz
WstydiHańba - 27.08.2020 / 00:41, *.cyfrowypolsat.pl

Klub z aspiracjami klub z bazą treningową klub z potencjałem klub który w swojej historii jest NAJ, czy ci zawodnicy w ogóle wiedzą co to jest honor co jak co ale w końcu dajmy młodym chętnym na to aby pokazać że od Gwilii Boruca czy Maritnsa czy innego łamagi jest lepszy przecież w tym meczu spokojnie można było grać młodzieżą która wygrałby ten mecz jestem zażenowany przegrałem 5 tysięcy u bukmachera ze względu na to że Kocham ten Klub Dobranoc

odpowiedz
Stara Legia - 27.08.2020 / 00:24, *.centertel.pl

Każdy narzeka na VUKO A co on mógł zrobić wiecej takim składem. Od 56 minuty gra się w 10ke... przeciwk to wykorzystał i tyle. Do Lewczuka możecie mieć pretensje ze nie przemyślał swojego wejścia. Kto robi faul na 45 metrze jak za nim jest jeszcze dwóch albo trzech obrońców. Losy meczu potoczyły by się inaczej.... jak VUKO zdobył Mistrzostwo Polski to kazdy latał i mówił że zajebisty trener.... żenada

odpowiedz
... - 27.08.2020 / 00:38, *.t-mobile.pl

@Stara Legia: mógł wiele, ale wolał zwalniać trenerów

odpowiedz
Zbyszek - 27.08.2020 / 00:49, *.plus.pl

@Stara Legia:
Wiesz co Raków w 10 jakoś bez problemu nas ogrywał, w poprzednim sezonie Piast też sobie bez problemu z nami radził w 10.
Tak więc jak się chce to w 10 można grać, TYLKO... TRZEBA CHCIEĆ i UMIĆ (pisownia celowa :) )

odpowiedz
Syn trenera - 27.08.2020 / 00:54, *.plus.pl

@Stara Legia: chłopie ja mam 42 latawidziałem na żywo porazke 2-3 z rtsem... Przez te lata wiele widziałem... Ale za mioduskiego i Vuko nic gorszego nie widziałem... Dziś to był dramat...

odpowiedz
antek - 27.08.2020 / 00:57, *.play-internet.pl

@Stara Legia: co ty piszesz do przerwy to powino być 2:0 ale jak się chodzi i myśli że samo się wygra to sory dopuki będzie loczek to tak
będzie

odpowiedz
SlawoL - 27.08.2020 / 06:01, *.net.pl

@Stara Legia: mistrzostwo to Legia w tej ogórkowej Lidze zdobyłaby bez trenera. Vuko przegrał wszystko co mógł dwa razy eliminacje i PP. Berg ograł go jak dziecko Zero strategii analizy i schematów jakimi grajkowie by grali Dramat - zwolnić i zatrudnić kogoś z większym potencjałem intelektualnym

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.08.2020 / 07:06, *.chello.pl

@Zbyszek: Nawet Wisła z Krakowa, potrafiła wygrać 1:0, na wyjeździe, grając w 10-tkę i wychodząc z grupy LE.

odpowiedz
Mario - 27.08.2020 / 07:07, *.plus.pl

@Stara Legia: Zawsze twierdziłem że to chu... wy trener, wystawiając Gwilję i kilku innych patałachów , pytasz co mógł zrobić więcej. A czy nie mógł zagrać Wieteska, jest średni, ale kontuzjowany Lewczuk był do dupy, nawet przed zejściem z boiska. Ten trenerzyna nie ma honoru, każdy normalny podał by się do dymisji, a on nadal chce naprawiać Polską piłkę , którą osobiście tak niszczy- jedno słowo - wyp...dalaj z jukiem !!!!

odpowiedz
Legionista - 27.08.2020 / 09:29, *.mm.pl

@Mario: Lewczuk bez głowy jest o niebo lepszy od Wieteski. Ten ostatni nigdy nie powinien być w Legii! W każdym meczu musi coś odpier***. A te jego zagrania do bramkarza... No, debil!

odpowiedz
Cch - 27.08.2020 / 09:42, *.cyfrowypolsat.pl

@Legionista: a Jędrzejczyk niby lepszy? Przy karnym junior by się zachował lepiej

odpowiedz
Kabaret Neo-Nówka teleexpres ( bez cenzury) - 27.08.2020 / 00:22, *.t-mobile.pl

Idealnie pasuje

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2020 / 00:21, *.play-internet.pl

Szukając jakichkolwiek pozytywów powiem krótko - jedyną naszą szansą jest fakt, że kolejny mecz w eliminacjach gramy dopiero pod koniec września. Gdyby przyszło grac za tydzień, z taką formą byłoby "po ptokach".

Może jak dojdą "wirusowcy" i ten cały Lopez nasza gra będzie wyglądać lepiej? Cóż, człowiek każdej nadziei się chwyta....

odpowiedz
antek - 27.08.2020 / 00:16, *.play-internet.pl

czy można go sprzedać ile jest warty PINOKIO

odpowiedz
Jaka to melodia - 27.08.2020 / 00:40, *.t-mobile.pl

@antek: " mniej niż zeroooo, mniej niż zerooo... "

odpowiedz
antek - 27.08.2020 / 00:10, *.play-internet.pl

Co on pi...............................................jak się nie biega to się odpada

odpowiedz
Hiszpan - 27.08.2020 / 00:10, *.telnaptelecom.pl

Kiedyś powiało profesjonalizmem. Czerczesow, Berg,Vadis,Ljuboja ...
Co się stało z tym klubem że musi znosić amatora w dresiku i grę takich nieudaczników jak Gvilia,Wieteska,Mladenowic,Pekhart itd...

odpowiedz
tomiacab - 27.08.2020 / 00:23, *.virginm.net

@Hiszpan: zmienił się prezes

odpowiedz
Syn trenera - 27.08.2020 / 00:55, *.plus.pl

@Hiszpan: 100%racja...

odpowiedz
Blog - 27.08.2020 / 00:08, *.play-internet.pl

Kpina z tego co zobaczyłem, nie potrafisz nawet się przyznać że drużyna jest jeszcze bez formy. Forma będzie ale za późno, co roku to samo. Z tym składem to i moja babcia wygrała by ligę Polską ale na Europę jesteś za cienki. Teraz zmiana trenera nie pomoże, ktoś nowy potrzebuje czasu by to poukładać ale gdy już odpadnie z ligi Europy. Legia musi grać dwoma napastnikami i kropka.

odpowiedz
Franz Zmuda - 27.08.2020 / 00:08, *.chello.pl

Do Wszystkich..
Czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem? " El Loko " przed tymi całymi eliminacjami do LM powiedział żeby się nie nastawiać na LM bo nie ma pieniędzy na PRAWDZIWE wzmocnienia i będzie cud jak awansujemy..On ( El Loko) nastawia się na LE..i dla niego to jest realny cel..

odpowiedz
tomiacab - 27.08.2020 / 00:27, *.virginm.net

@Franz Zmuda : czy to że mamy się nie nastawiać na lm, oznacza dla ciebie równoznaczność z odpadnięciem juz w drugiej rundzie i to z drużyną tej klasy? Weź trochę pomysl zanim coś napiszesz

odpowiedz
Mkp - 27.08.2020 / 04:11, *.net.pl

@Franz Zmuda : my nie mamy szans na LE z taka gra to jest dramat i naprawdę nie widać szans na poprawę

odpowiedz
Hiszpan - 27.08.2020 / 00:05, *.telnaptelecom.pl

Patrząc na wyczyny Mioduskiego Kucharskiego i Vukovica na usta ciśnie się cytat z Kilera:
MAJĄ ROZMACH....

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 27.08.2020 / 00:05, *.cyfrowypolsat.pl

Największe zagrożenie pod bramką Omoni stworzył piłkarz Omoni trafiając piłką w słupek własnej bramki.

odpowiedz
Dobre - 27.08.2020 / 00:51, *.t-mobile.pl

@(L)eve(L)64: hahah..padłem ze śmiechu :D

odpowiedz
Hiszpan - 27.08.2020 / 00:03, *.telnaptelecom.pl

Na takiego trenera czekaliśmy kilka dekad. LM jeszcze nie teraz ale Sewilla w LE już wie że kolejnego tytułu nie będzie. Dojedziemy ich z 5:0 już mają ciepło.

odpowiedz
Hiszpan - 27.08.2020 / 00:00, *.telnaptelecom.pl

Jak to było. Stopniowanie : Super trener - Trener- Idiota- Podróbka trenera- Aco

odpowiedz
Stopniowanie - 27.08.2020 / 02:25, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: na końcu jest WCo

odpowiedz
Psychol - 26.08.2020 / 23:58, *.242.8

Ty pseudotrenerze w jakim ty swiecie zyjesz? Inne mecze ogladasz. Pierwsza powazna weryfikacja i lejesz pod siebie. Strategia to dluga laga na napastnika? W leb sie pier....... Frajer

odpowiedz
Hiszpan - 26.08.2020 / 23:57, *.telnaptelecom.pl

Nie oglądam już Dańca i Paranienormalnych. Największy kabareciarz to nasz kochany Vuko. I wszystko w cenie karnetu . Cały rok można będzie słuchać tego słodkiego pierdzenia...

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 00:19, *.bredband2.com

@Hiszpan: Czyzby vuko podobnie jak Jacek Balcerek (?) mial tylko "wejsc i wyjsc?" :-))

odpowiedz
Hiszpan - 26.08.2020 / 23:55, *.telnaptelecom.pl

I stało się Messi zagroził PSG że tam nie przejdzie jak ACO nie zastąpi Tuchela. I Paryż właśnie wstrzymał oddech co zrobi Vuko?

odpowiedz
??? - 27.08.2020 / 00:05, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: pójdzie do WCo..

odpowiedz
Hiszpan - 26.08.2020 / 23:53, *.telnaptelecom.pl

Brawo Vuko pokażemy leszczom z Wysp.Owczych kto tu rządzi...

odpowiedz
Capataz - 26.08.2020 / 23:52, *.ip-51-79-70.net

Uwaga, uwaga! Jest szansa na nagrodę Darwina, w szatni Legii odkryto brakujące ogniwo, powtarzam w szatni Legii odkryto brakujące ogniwo!

odpowiedz
pnk - 27.08.2020 / 00:03, *.chello.pl

@Capataz: Chyba nie wiesz czym jest nagroda Darwina...

odpowiedz
Zbyszek - 26.08.2020 / 23:49, *.plus.pl

Vuko, powiedz jeszcze coś śmiesznego... !!!

odpowiedz
VukoWON - 26.08.2020 / 23:47, *.play-internet.pl

amatorze vuko payacu chyba inny mecz oglądałeś!
Omonia mając trenera na ławce a nie wuefistę wciągnęła was nosem!
Wstyd

odpowiedz
Hiszpan - 26.08.2020 / 23:47, *.telnaptelecom.pl

Super Vuko ustawił zespół. Agresja,szybkość,doskok. Sumienność pozycji no i ta masa kąśliwych celnych strzałów. Gratuluję.

odpowiedz
... - 26.08.2020 / 23:46, *.master.pl

Idiota !!!

odpowiedz
Ciekawy - 26.08.2020 / 23:43, *.plus.pl

Ty jesteś nieudany. ...

odpowiedz
Hugon - 26.08.2020 / 23:43, *.vectranet.pl

A mówią ze nie było 12 zawodnika był SEDZIA.

odpowiedz
Radom L - 26.08.2020 / 23:42, *.play-internet.pl

vuko pakuj menele i zabieraj boruca i wypad do Kielc

odpowiedz
Singspiel - 27.08.2020 / 09:31, *.plus.pl

@Radom L: z radomia tam bliżej. Wez samolot

odpowiedz
Mła - 26.08.2020 / 23:42, *.t-mobile.pl

Sam jesteś nieudany .

odpowiedz
PLBBOY - 26.08.2020 / 23:42, *.227.22

Z taką grą nie mamy szansy na awans do fazy grupowej LE.

odpowiedz
Hiszpan - 26.08.2020 / 23:41, *.telnaptelecom.pl

Vuko jesteś kozak nic się nie przejmuj asie.

odpowiedz
Hiszpan - 26.08.2020 / 23:40, *.telnaptelecom.pl

Vuko należy się pomnik obok Deyny. Legenda Legii.

odpowiedz
Hiszpan - 26.08.2020 / 23:39, *.telnaptelecom.pl

Vuko za Flicka? Spekulacje Bild-a czy prawda?

odpowiedz
Prpsty - 26.08.2020 / 23:39, *.tpnet.pl

Co on pier....?

odpowiedz
Hiszpan - 26.08.2020 / 23:38, *.telnaptelecom.pl

Brawo Vuko.

odpowiedz
Malpan - 26.08.2020 / 23:38, *.vectranet.pl

P.Vuko nie dość że chyba mecze pomylił w wypowiedzi to i przy wystawianiu składu też się pomylił. Ciekawe na jakim Tuzie teraz się wyłożymy :)

odpowiedz
Arek - 26.08.2020 / 23:36, *.t-mobile.pl

Wyp..aj dziadu !!

odpowiedz
greensky - 26.08.2020 / 23:36, *.co.nz

najlepszy tekst: Mecz był wyrównany, ze wskazaniem na nas . w jednym ma racje musimy szukac SZCZESCIA lidze europy.

odpowiedz
agos - 26.08.2020 / 23:36, *.com.pl

nieraz trener ściąga z boiska zawodnika który jest ukarany kartką --a kto to przewidzi taką sytuację.....

odpowiedz
wawa3 - 26.08.2020 / 23:36, *.net.pl

Berg cie ograł jak dziecko w piaskownicy. Spadaj wuefisto !!

odpowiedz
Aaaaaby szukamy trenera! - 26.08.2020 / 23:35, *.toneticgroup.pl

WON PARODYSTO!

odpowiedz
Zbyszek - 26.08.2020 / 23:32, *.plus.pl

Vuko no co ty, powiedz jeszcze coś śmiesznego...!!!

odpowiedz
Ile można... - 26.08.2020 / 23:32, *.chello.pl

Dalej z uporem maniaka wystawiaj gwilie to napewno faza grupowa LE bedzie w zasięgu. Ten łysy czlapak od kilku meczy gra piach, a co raz w podstawowej 11.
W tamtym roku na sile wystawianie Kulenovicza a w tym gwilie. Wszyscy wiemy jak to sie skonczylo...

odpowiedz
Mati - 26.08.2020 / 23:55, *.chello.pl

@Ile można...: Jeszcze Pekhart gra na siłę Rosołek jako skrzydłowy a to młody napastnik ,w tamtym roku mogliśmy awansować ale Niezgodne i Carlitos byli bee w tym roku Kante jest bee

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 26.08.2020 / 23:32, *.tpnet.pl

Co ty chłopie pier...isz - zagraliscie zbyt asekuracyjnie w pierwszej połowie i bojazliwie , zamiast usiaść na nich wysokim pressingiem
i stłamsic . Ustawiles taktycznie Legie jak p........

odpowiedz
Andrzej - 26.08.2020 / 23:31, *.plus.pl

co ty człowieku mówisz, mieliśmy sytuacje bramkowe, stwarzaliśmy zagrożenie,
Zero pomysłu, taktyka w stylu obrońca do Boruca i dluga laga do nikogo. Stawianie na Rosołka na skrzydle przypomina jak stawianie na Kulenovica. Nie ma skrzydłowych to lepiej dać Roche w obronę i Mladenovica do pomocy czy Stolarski do obrony i Karbownik do pomocy. Gvilia to obecnie sabotaż tak jak Karbownik z głową poza klubem

odpowiedz
Simon - 26.08.2020 / 23:31, *.t-mobile.pl

"Mecz był wyrównany, ze wskazaniem na nas". Kolejne fałszerstwo TVP, podłożyli mi inny mecz.

odpowiedz
Pierre Dolish - 26.08.2020 / 23:30, *.83.190

Nieudany mecz? Idź ty juź chłopie kapustę deptać, a nie bierz się za trenowanie. "Drużyma jest o wiele lepsza niż rok temu" Gdzie lepsza, co tu jest lepszego? Żadnego postępu, ciągle tylko zjazd, już wydawało się że depczemy po dnie, a tu niespodzianka można zjechać jeszcze niżej. Jeżeli ktoś poważnie myśli w tym klubie o pucharach, to musi zaangazować odpowiedniego szkoleniowca, a nie pozera, bo europejskie rozgrywki szybko to weryfikują, a tutaj co roku robi się to samo i liczy się na te same efekty, żadnych wnosków. Sytuacja w Legii z doborem myśli szkoleniwej wygląda mniej więcej tak, jakby ktoś notorycznie z zepsutym komputerem chodził do hydraulika i za każdym razem dziwił się, że jeszcze nie jest naprawiony.

odpowiedz
juhas - 26.08.2020 / 23:30, *.tpnet.pl

Panie Vukovic pora sobie powiedzieć prawde jest pan za słaby na trenera Legii w tym meczu wyszły wszystkie pańskie słabości brak taktyki bo wybijanie piłki na oślep nie można taktyką nazwać,po drugie kolejny sezon z rzędu pod pana wodzą Legia nie uczyniła w pucharach żadnych postępów , po trzecie braki są widoczne nawet w słabej ekstraklasie gdzie w przewadze męczymy się z Rakowem , po czwarte zdobycie mistrzostwa ostatecznie z przewagą trzech punktów mając na początku nawet 10 punktów przewagi. Podsumowując prezes powinien panu podziękować i zatrudnić trenera a nie osoby uczącej się zawodu jak pan juhas

odpowiedz
Cwksx - 26.08.2020 / 23:29, *.t-mobile.pl

Vuko... nie pier..l
To co dziś Legia zagrała to dno. Nie zrzucaj winy na wszystkich wokół.

odpowiedz
Jak zwykle - 26.08.2020 / 23:29, *.10.211

Bez komentarza. Co rok to sami

odpowiedz
Burek - 26.08.2020 / 23:29, *.centertel.pl

Przykre że trener Legii tak ocenia ten mecz, nie wróży to nic dobrego na przyszłość. Ten mecz pokazał tylko tyle że nie jesteśmy przygotowani nawet na faze grupową LE pozostaje nadzieja że przez najbliższy miesiąc coś się zmieni. Poza tym niestety Vuko dzisiaj został zaorany przez trenera Berga.

odpowiedz
(L)ookson - 26.08.2020 / 23:29, *.chello.pl

Wszystkiego naj pinokio

odpowiedz
Kibic - 26.08.2020 / 23:28, *.play-internet.pl

Czy ja ogladałem inny mecz?? Chcialem przypomnieć "trenerowi" że pierwszy celny strzał został oddany w 74 minucie.... Wiec o jakich sytuacjach i szansach On mówi??

odpowiedz
ADAM - 26.08.2020 / 23:28, *.play-internet.pl

Czuje się oszukany przez sędziego

odpowiedz
!!! - 26.08.2020 / 23:27, *.co.uk

Odejdz w koncu!

odpowiedz
laik - 26.08.2020 / 23:25, *.inetia.pl

nadajesz sie tylko na dziadka do szletu chociaz itam bys sie nie nadawal bo bys MOPA odwrotnie trzymal nieuku trenerski pokazal ci BERG gzie twoje miejsce dziadu

odpowiedz
grzesiek - 26.08.2020 / 23:24, *.centertel.pl

No mam nadzieej ze klub wystosuje pismo do uefa ze w druzynie berga gral nieuprawniony zawodnik tzn sedzia i walkower vedzie dla nas...

odpowiedz
Vuko out - 26.08.2020 / 23:24, *.centertel.pl

Ty musisz szukać szczęścia ale gdzie indziej wfisto.

odpowiedz
Pablo - 26.08.2020 / 23:24, *.t-mobile.pl

Naprawdę???

odpowiedz
Mkp - 26.08.2020 / 23:23, *.net.pl

Weź się ogarnij Vuko. Zagraliście zbyt asekuracyjnie , bez prostopadłych podań, bez ryzyka. Przegraliśmy z ogórkami nie mającymi szans na LM. Sędzia zrobił swoje ale ty tez swoje. To był najważniejszy mecz w sezonie. Jak Cie broniłem to teraz jesteś dla mnie pan 0

odpowiedz
Vukolunatyku - 26.08.2020 / 23:23, *.chello.pl

Lunatyku jakbys mial 10 meczow i kazdy u "siebie" to i tak bys finalnie przegral wiec przestan pieprzyc glupoty jak to legia lepsza ale przegrala

odpowiedz
Hiszpan - 26.08.2020 / 23:23, *.telnaptelecom.pl

Jak będą kręcić remake Nikodema Dyzmy to aktor na Ł3 już jest. Nawet podobny...

odpowiedz
Adek - 26.08.2020 / 23:23, *.t-ipconnect.de

Co ty franzolisz człowieku?

odpowiedz
Mrozu - 26.08.2020 / 23:22, *.tpnet.pl

Jak wszystkie inne nie udane
Vuko nie spełniłeś się to aut i tyle w temacie robisz to samo z Pekhartem co z Kulenovicem.
Gvilia kazdy widzi jak gra aby nie ty.
Co roku będzie ta sama gadka..
Żadnego stylu.. gra przez bramkarza na napastnika tylko to bylo widoczne w tym meczu.
Karbo niech już pakuje walizki.
Tu trzeba zmian tak jak i w Barcelonie

odpowiedz
vuko = Pinokio - 26.08.2020 / 23:22, *.master.pl

" Mecz był wyrównany, ze wskazaniem na nas. " co ty bierzesz ?!!:o

odpowiedz
Hiszpan - 26.08.2020 / 23:22, *.telnaptelecom.pl

Ludzie co on pier...?

odpowiedz
Aaaas - 26.08.2020 / 23:21, *.plus.pl

Wypiera.....

odpowiedz
Kabaret - 26.08.2020 / 23:21, *.play-internet.pl


Tak oczywiście było bardzo dużo pecha. Ale jak się boimy atakowac to tak się kończy. Kante, Martins na ławce tylko dlaczego?... Zamiast Rosołka to Kapustka na skrzydle powinien grać....

odpowiedz
Siwy - 26.08.2020 / 23:20, *.tpnet.pl

Ty sam jesteś nieudany...

odpowiedz
Tomek - 26.08.2020 / 23:20, *.chello.pl

Vuko zaciemniasz obraz. Nie ma szans na grupę LE. Gracie fatalnie.

odpowiedz
R17 - 26.08.2020 / 23:20, *.chello.pl

Jestem daleki od zwalniania trenerów po jednym meczu i w ogóle nie. Ale " To był dla nas pod wieloma względami nieudany mecz" kiedy my udany mecz zagraliśmy? Po przerwie pandemicznej chyba żadnego. W lidze kilka wcześniej. A tak? I znowu nam nie idzie.

odpowiedz
MF85 - 26.08.2020 / 23:20, *.tpnet.pl

Byliśmy lepsi...
Miismy przewagę...
WTF...
Ok, czerwonej nie powinno być i karny dla nas też ale bez przesady... Tam idą ludzie grać i dorabiać sobie do emerytury a my cofamy się w rozwoju...
Zero pomysłu na grę... Jeden Pekhart z przodu a potem Kante... Zero sił, zero wybiegania..

odpowiedz
Prg - 26.08.2020 / 23:20, *.chello.pl

No kur... Gdzie on widział że wskazaniem na nas?

odpowiedz
Wzmocnień i fachowca z najwyższej półki na ławkę trenerską Legii !!! - 26.08.2020 / 23:20, *.com.pl

Vuko niech sam szuka sobie szczęścia , ale w innej drużynie , a do Legii niech w końcu przyjdzie jakiś prawdziwy , trenerski fachowiec .

odpowiedz
Kristof - 26.08.2020 / 23:19, *.play-internet.pl

Boże jedyny toż tego występu nawet nie powinien komentować! Powinien zapaść się pod ziemię. Z taką grą w 3 rundzie ligi europy odpadamy z hukiem. Słupek, nieuznany karny, może jeszcze za wysokie ceny wody i ścieków w Złotoryi miały wpływ na tą porażkę?!

odpowiedz
Coooo - 26.08.2020 / 23:19, *.chello.pl

Co Ty opowiadasz. ROSOŁEK tragedia. Co roku w Legii gra jakiś Kulenovic.

odpowiedz
atmosferic - 26.08.2020 / 23:19, *.orange.pl

Udal ci sie tylko z Belchatowem - reszta piach i pewnie do konca wrzesnia bedzie padaka - bos druzyny nie przygotowal jak co roku.

I co dalej bedzie pieprzenie ze "mamy czas" i "bedzie lepiej"? No nie, nie ma czasu jak nie dziala teraz to juz po ptokach.

odpowiedz
" Spieprzaj dziadu " - 26.08.2020 / 23:19, *.master.pl

Jesteś nieudanym "trenerem" !!!

odpowiedz
Realista - 26.08.2020 / 23:19, *.co.nz

Gadanie o niczym, znowu ciekły nam setki tysięcy € za 90 minut biegania.

odpowiedz
Franco - 26.08.2020 / 23:19, *.35.79

Spoko.

odpowiedz
JWR - 26.08.2020 / 23:18, *.orange.pl

On chyba jakiś inny mecz oglądał. Zaczynaliśmy mieć przewage ale dostaliśmy czerwoną kartkę, szkoda że w momencie tej domniemanej przewagi nie oddaliśmy strzału na bramkę. Faza grupowa jest w naszym zasięgu ale tylko w football managerze. Takimi wypowiedziami hańbisz Legię, jeśli nie chcesz dalej tego robić podaj się do dymisji.

odpowiedz
SlawoL - 26.08.2020 / 23:18, *.net.pl

Wszystko było dzisiaj przeciw Legii ku.wa a może by tak przyznał sie ze sie nie nadaje na trenera Vuko Out i to jak najszybciej !!! Berg go ograł jak dzieciaka. Zmieńcie go w końcu bo on nic nie osiągnął a przegrał dwa razy eliminacje i Puchar Polski. Mistrzostw nie liczę bo w takiej lidze to z Legia nawet amato by wygrał

odpowiedz
Mati - 26.08.2020 / 23:17, *.chello.pl

Co on bredzi,Vuko weź ty już spadaj z tymi głupim gadaniem jak nie będzie fazy grupowej LE go out

odpowiedz
Krzeszczu - 26.08.2020 / 23:17, *.bredband2.com

Az chcialoby sie zacytowac lekko zmodyfikowanego Kucharczyka: "sam jestes nieudany"...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.08.2020 / 23:17, *.orange.pl

Stary - dam ci dobrą radę - zachowaj się pierwszy raz w życiu jak facet - jutro złóż dymisję...

odpowiedz
old_fan - 26.08.2020 / 23:16, *.plus.pl

W zasięgu Legii może tak, w Twoim, na pewno nie.

odpowiedz
777 - 26.08.2020 / 23:15, *.tpnet.pl

Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

odpowiedz
M@c - 26.08.2020 / 23:15, *.chello.pl

Jeszcze jeden mecz i z górki ogórki.

odpowiedz
Brakuje w Legii klasowych Piłkarzy na grę w Europie , na naszą klepaną ligę wystarcza - dalej już nie - i trzeba z tego szybko wyciągnąć wnioski !!! - 26.08.2020 / 23:15, *.com.pl

Mam nadzieję , tylko ,że w Legii się obudzą przed meczami w Lidze Europy i wzmocnią Legię na poziom gry w Europejskich Pucharach zawodnikami na miarę gry w Europie piłkarzami , którzy mocno podnieśliby wartość sportową i dali większą jakość w grze Legii . Brakuje rozgrywającego , napastnika i skrzydłowego na miarę MISTRZA POLSKI .

odpowiedz
Pan Be - 27.08.2020 / 11:57, *.belgacom.be

@Brakuje w Legii klasowych Piłkarzy na grę w Europie , na naszą klepaną ligę wystarcza - dalej już nie - i trzeba z tego szybko wyciągnąć wnioski !!!:

Nie - tu brakuje gościa z jajami który wstrząśnie tą szatnią. Tu trzeba trenera który spuści im solidny wpier...l na każdym treningu do potu i łez i da konkretne założenia taktyczne, które te wkłady do koszulek zrealizują.

Nikt by się nie czepiał zespołu który gryzie piach i przegrywa bo taki jest sport - Bayern/PSG/Barca etc. też czasem zagrają piach. Ale ku...a raz na 20 spotkań a nie 17 razy na 20 a te 3 razy to i tak 11 przypadkowo zespolonych komentujących by zagrało na conajmniej remis...

Ale jak panienki zaczynają konkretnie dopiero grać w 10 minucie dogrywki by pary im wystarczyło do 15 minuty no to chyba coś jest nie tak.

No ale spoko - niech dalej zatrudniają gościa w swetrze tylko dlatego bo kiedyś był grajkiem i to też nie wybitnym i niech sobie próbuje układać te Lego Technic bez instrukcji.

odpowiedz
L1916 - 26.08.2020 / 23:15, *.plus.pl

Vuko PIT

odpowiedz
Andreas - 26.08.2020 / 23:15, *.play-internet.pl

Nic nie jest w zasięgu jak gramy padake. Co to było w 1 połowie to tragedia. Celny strzał 70 minuta. Mlado i Boruc A reszta to starzy i oni snują się po boisku. Stoperzy mają razem 70 lat A kasę potrafią liczyć

odpowiedz
Heniek - 26.08.2020 / 23:14, *.chello.pl

Parodysto wypad z Legii!!!!!

odpowiedz
Heniek - 26.08.2020 / 23:14, *.chello.pl

Parodysto wypad z Legii!!!!!

odpowiedz
Skromnie zapytam... - 26.08.2020 / 23:13, *.t-mobile.pl

...Pan Trener to tak na poważnie mówi???

odpowiedz