Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Omonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za mecz z Omonią przyznaliście Arturowi Borucowi. Występ bramkarza Legii oceniliście na 3,9 w skali 1-6. Pozytywnie wypadł także Luquinhas - nota 3,4. Postawę ozostałych zawodników oceniliście słabo lub bardzo słabo. Po raz kolejny najgorsza notę uzyskał Walerian Gwilia - 1,8.

W sumie oceniało 1807 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,5.

Boruc 3,9
Luquinhas 3,4
Slisz 2,9
Kante 2,8
Antolić 2,7
Kapustka 2,6
Karbownik 2,6
Mladenović 2,5
Andre Martins 2,4
Jędrzejczyk 2,3
Rosołek 2,0
Pekhart 1,9
Wieteska 1,9
Lewczuk 1,9
Gwilia 1,8

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
Krzysiek - 29.08.2020 / 12:32, *.starnettelecom.pl

Mam wrażenie, że Vuko w lidze a Vuko w pucharach to dwaj inni trenerzy.
W tym roku znów powielił manewr z zeszłego sezonu, czyli podbój europy z kołkiem w ataku.
Owszem czasami Pekhart coś strzelił i pewnie coś strzeli, jak dostanie piłka w głowę.
Ale Legia z nim w składzie gra jak drużyna angielskie 30 lat temu. 200 wrzutek w pole karne na jakiegoś drągala.
W lidze czasami działa. w pucharach z potęgami europejskiej piłki już nie bardzo.
Legia w takim ustawieniu jest do bólu przewidywalna i jednostronna.

Do tego dziwne manewry, które nie wypaliły jak Rosołek na prawym skrzydle czy Karbownik na lewej obronie.

Osobna kwestią to kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie Juranovica.

Do tego sędzia. Choć Legia i bez tego pokazać, że jest lepsza...

odpowiedz
Grzesiek - 29.08.2020 / 16:30, *.centertel.pl

@Krzysiek: vuko z poczatku i z wiekszosci sezonu to bardzo dobry trener.
Vuko z konca sezonu(ostsynir kilka meczow +PP) oraz LE teraz to slaby trener. Nie wiem dlaczego nie zmotywowal pillarzy jak nalezy. Gol okiem widac bylo zlekcrwazenie omonii

odpowiedz
Michal - 29.08.2020 / 17:52, *.91.188

@Krzysiek: Ja zastanawiam się czy Wy jesteście prawdziwymi kibicami Legii Warszawa. Nie piszę tego ze złośliwości ani dlatego, że zobaczyłem złą wolę. Chodzi o coś innego. Kibic to jest osoba która mniej więcej wie co się dzieje w klubie. Nie dość, że powinna znać wszystkich zawodników z pierwszej drużyny to fajnie byłoby gdyby miała jakieś, nawet mgliste, pojęcie o tym co się dzieje w dwójce. Tak samo wydawać by się mogło, że kibic musi być na bieżąco z sytuacją w klubie. Jeżeli zawodnik ma kontuzję to kibic powinien o tym wg mnie wiedzieć.

W związku z tym co napisałem powyżej, jak KIBICE wypowiadający się na tym forum krytykują grę Pekhartem, Gwilią czy Rosołkiem nie na swojej pozycji? Skąd biorą się pytania dlaczego Karbownik nie gra na lewej pomocy? Nie rozumiem tego. Zaraz padnie "ale Kante". Ale Kante wraca po dwóch kontuzjach i zagrał wcześniej kilkadziesiąt minut. I nie tylko on. Policzcie zdrowych zawodników z pierwszego składu którzy byli do dyspozycji Vukovicia? Boruc Mladenović Jędrzejczyk Lewczuk Karbo Antolić Luqinias? Przy czym Karbo drugi mecz w karierze na prawej obronie a Boruc widać, że jeszcze potrzebuje czasu żeby się rozkręcić. W piłkę nożną gra się w 11. Żeby mieć zawodników którzy przy drukowaniu przeciwko Legii dadzą radę to budżet musiałby być tak z 3-4 razy wyższy.

Czy tak trudno jest zrozumieć, że skoro z 11 zawodników tylko 5-6 byłoby w podstawowym składzie gdyby wszyscy byli zdrowi to drużyna będzie się prezentowała... słabiej? Gdzie tu miejsce w rozmowach o "motywacji" "przygotowaniu fizycznym" czy innych rzeczach? Wyjmijcie z Bayernu 5 podstawowych zawodników i każcie im grać w LM. Czy to będzie ten sam Bayern?

Niestety, Legia w danej sytuacji kadrowej jest drużyną, która w przypadku kiedy sędzia ustawia mecz nie jest w stanie wygrać z Omonią. Omonia ma wartość rynkową podobną do Piasta.

odpowiedz
grzesiek - 31.08.2020 / 09:16, *.centertel.pl

@Michal: chociaz jeden cos madrego napisal hehe :)

odpowiedz
Kibic(L) - 28.08.2020 / 21:55, *.icpnet.pl

Antolic 2,7? To są jaja. Przecież ten koleś zagrał elegancki mecz! Co najmniej na 4.

odpowiedz
Zły Krasnolud - 28.08.2020 / 23:24, *.virginm.net

@Kibic(L) : Antolić może nie zagrał wybitnie ale byl jednym z lepszych w naszej drużynie, za to nie wiem skąd tak wysoka ocena dla kante. Za to, ze mając pilkę ani razu nawet nie sprobował podać do ktoregoś z kolegów? ja rozumiem że napastnik musi byc trochę pazerny ale nie do tego stopnia aby to rosło do rangi arogancji.

odpowiedz
zduneq - 29.08.2020 / 17:53, *.play-internet.pl

@Zły Krasnolud: razem z Luqi byli najlepszymi na boisku.Antol dawał takie piłki ze szkodą gadać, a podanie w uliczkę w pole karne do Mladenovicia to już była klasa światowa!Do tego celne przeżuty po 30 metrów.KLASA!
Boruc 3.9? hahahaha.chyba tylko z sentymentu bo absolutnie ŻADNA interwencja nie była nic ponad ekstraklasę.Steinbors,Kuciak,Stiplica, czy nawet Dahne obroniliby to co obronił Boruc.
Karny?Wiadomo, że to napastnik ma zdecydowaną przewagę ale przy bramce na 0:2 od gwiazdy jaką ma być Boruc oczekuję coś więcej, rozumiem że Wieteska odpadł w przedbiegach ale Thiago (chyba tak) naprawdę niewiele musial zrobić ,aby wpisać się do protokołu.Nie oczekuję interwencji rodem z Tsubasy ale zmuszenie przeciwnika do wysiłku.

odpowiedz
pol - 28.08.2020 / 21:00, *.chello.pl

Król Boruc + 10 kalek ,oraz trenerzyna od siedmiu boleści

odpowiedz
bronek49 - 28.08.2020 / 17:20, *.chello.pl

jak zwykle od początku sezonu najgorsze oceny zbiera Gwilla az dziwne ze Vukowic wystawia go zawsze w podstawowym składzie czy on widzi inaczej niz kibice

odpowiedz
Luki - 28.08.2020 / 16:19, *.t-mobile.pl

Jak najszybciej zmienić trenera, bo nic z tego nie będzie. Właścicielu Legii posłuchaj kibiców.

odpowiedz
Kasztan - 28.08.2020 / 15:53, *.207.221

A nasz trener parodysta dalej na środku Gruzina wystawia zamiast Luquinhasa.
Czy on łaskę mu robi?!

odpowiedz
grzesiu1916 - 28.08.2020 / 21:13, *.centertel.pl

@Kasztan: Mateuszu, Vuko to dobry trener , wspomnisz moje slowa :)

odpowiedz
Michael - 28.08.2020 / 22:41, *.otenet.gr

@grzesiu1916:

odpowiedz
Michael Glue - 28.08.2020 / 22:42, *.otenet.gr

@grzesiu1916: Grzesiu wyjdź z domu, zrób rundkę wokół bloku przy okazji się dotleń a kiedy wrócisz zastanów się co napisałeś. Najlepsze co może nas spotkać to zwolnienie tego parodysty. Wspomnisz moje słowa :)

odpowiedz
Jerry - 29.08.2020 / 00:59, *.207.86

@Michael Glue: Argumenty ??

odpowiedz
zduneq - 29.08.2020 / 17:58, *.play-internet.pl

@Kasztan:

Drogi kasztanki.Spojrz na kontuzje, korona wirusa, potem na skład, potem znów na kontuzje, korona wirusa i znów na skład.Moze się domyślisz dlaczego Luqi zagrał na boku.A jeśli tego nie widzisz to znaczy że nie chcesz widzieć, tylko bijesz pianę

odpowiedz
Wiskitki (L) - 28.08.2020 / 15:23, *.vectranet.pl

Boruc???
Buahahahahahahahahaha mniej niz ZEROOOO !!!!!
Boruc WON z Legii !!!

odpowiedz
htc - 28.08.2020 / 16:45, *.centertel.pl

@Wiskitki (L): sam stąd wyp... bo to strona kibiców Legii a ty na bank nim nie jesteś!

odpowiedz
L Kibic L - 28.08.2020 / 21:38, *.plus.pl

@Wiskitki (L): Odp ...*ol się od Artura.

odpowiedz
zduneq - 29.08.2020 / 18:48, *.play-internet.pl

@htc:
Chętnie poznam choć jedną ponad ekstraklasą interwencję z tego meczu.Ale dokładnie, konkretne minuty.

odpowiedz
Rafał - 28.08.2020 / 13:42, *.tpnet.pl

nie twierdze że grali zajebiście , ale co by nie było to sędzia wygrał ten mecz a nie Omonia , no chyba że oglądaliśmy zupełnie inne mecze. niektórzy to niech sobie zmienią okulary tudzież oczy albo głowy (jak tylko bedzie mozliwość )

odpowiedz
K(L)akier - 28.08.2020 / 14:20, *.inetia.pl

@Rafał: Związane nogi mieli, może nie wszyscy ale 80%, sędzia widać była anty Legia to trzeba przyznać, co nie zmienia faktu, że jak by dobrze grali to by nic nie znaczyło, i swoja grą by to udowodnili.

odpowiedz
Mateusz - 28.08.2020 / 15:50, *.com.pl

@Rafał:

Jak już mówiłem - kiedy jesteś o 1% lepszy zawsze może zaszkodzić sędzia. Ale kiedy jesteś lepszy o klasę takiego ryzyka nie ma. Więc Legia sama jest sobie winna.

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 17:31, *.centertel.pl

@Mateusz: zgadza sie Vuko juz w ostatnich meczach ligowych tak jakby nie wymagal od pilkarzy zaangazowania bo brakowalo 3 pkt do MP i te 3 pkt w koncu zdobyli....z Linfield oraz z omonia rowniez wygladali jakby grali bez zaangazowania. Osobiscie zastanawiam sie jak oberwalo by sie Vuko i pilkarzom gdyby odpadli z linfield...

Krotko mowiac:
VUKO WEZ ICH ZA MORDY TAK JAK ROBILES TO Z POCZATKU I BEDZIE LIGA EUROPY HEHE.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.08.2020 / 17:37, *.centertel.pl

@grzesiek: Ale przeciez sam Dario powiedzial, ze jakosc gry nie ma znaczenia, wazny jest wynik. Tylko jak wygrac cokolwiek, gdy nie ma jakosci gry? Skoro wlasciciel wali taki przekaz, to reszta sie dostosowala...Taka historia pewnego dziwnego czlowieka, ktoremu marza sie salony Europy. Ale wejsc chce na nie w kaloszkach w blocie i z kaszanka w kieszeni....

odpowiedz
Arek - 28.08.2020 / 19:08, *.tpnet.pl

@Rafał: święta prawda. Mafia sobie wybiera, gdzie ma dać var. Jakby to była jakaś Barca, czy Real var byłby bez gadania. A tu, nie dość, że sędzia z dupy, to jeszcze varu brak. Ja nie wiem, czy byśmy wygrali w 11, ale nie przegralibyśmy w taki sposób, jak przegraliśmy.

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 20:38, *.centertel.pl

@Arek: co nie zmienia faktu ze takie wpadki nie powinny sie zdarzac. Tymbardziej ze nie od dzis wiaeomo ze druzyny takie jak omonia potrafia sprawic niespodzianki. Po mojemu Vuko ibpilkarze zlekcewazyli omonie. Byli jeszcze gdzies na wakacjach. Smutne ale prawdziwe. Obserwowalem wywiady Vuko od ppczwtku jego prowadzenia Legii i jest to bez watpienia najmadrzejszy trener ktory Legie w ostatnim czasie prowadzil. W koncowce tamtego sezonu dal pilkarzom odpoczynek, odpuscili puchar polski. Moze i slusznie ale jak mozna nie potraktowac powaznie meczu z omonia to ja nie wiem. Zawiodlem sie troche i na Vuko i na pilkarzach

odpowiedz
Arek - 28.08.2020 / 22:54, *.tpnet.pl

@grzesiek: oczywiście, że tak. Jednak mimo wszystko ten pajac z gwizdkiem wypaczył wynik tego meczu moim zdaniem. Co nie zmienia faktu, że powinniśmy zagrać lepiej. Jakoś na jesieni i na wiosnę do tej pandemii potrafili grać piłką fajnie i szybko. Stwarzali pełno sytuacji. A tu, jakby im nogi powiązało.

odpowiedz
Szymon - 28.08.2020 / 13:40, *.centertel.pl

Gvilia to 1 dno Karbownik 2,6 za co? Wielka gwiazda w glowie mu sie poprzewracalo eh zenada

odpowiedz
Miki - 28.08.2020 / 13:27, *.warszawa.pl

Boruc 3,9 - za co, za 50 strat piłki po dalekich wykopach, żaden bramkarz już tak nie gra !!!!!

odpowiedz
boooooo - 28.08.2020 / 13:45, *.chello.pl

@Miki: bo trener mu tak kazal, wiec realizowal zalozenia trenera

odpowiedz
Bielany Radek 100% patolog - 28.08.2020 / 12:10, *.mm.pl

Gvilia na ławkę!!!

odpowiedz
Trampek - 28.08.2020 / 12:25, *.net.pl

@Bielany Radek 100% patolog: Nie na ławkę, a poza ławkę, z taką formą, to każdy LOGICZNIE myślący trener wysłałby go do ... rezerw.W przypadku LEGII potrzebny jest w trybie pilnym LOGICZNIE myślący trener posiadający przy tym duży zasób wiedzy trenerskiej. Inaczej, to ..kolejny rok bez fazy grupowej europejskich rozgrywek.

odpowiedz
Michal - 29.08.2020 / 18:00, *.bbox.fr

@Bielany Radek 100% patolog:

BRAWO! Gwilia na ławkę. Wyjdźmy w 10. Czy Wy naprawdę nie wiecie co się dzieje w klubie? Ilu zawodników jest kontuzjowanych/chorych/wracających po kontuzji? Ludzie logiki trochę. Ja też nie chcę oglądać Gwilii w takie formie na boisku. Tylko kto ma go zastąpić? LUQUINIAS NA 10! I ja się zgadzam! Ale kto na lewą? LUQUINIAS NA LEWĄ! Świetny pomyśł? A kogo na prawą? Luquiniasa? A może Karbownika bo przecież Vesović i Juranović aż się rwą do gry. Zanim zaczniecie pisać kocopały zastanówcie się dlaczego zawodnik pod formą gra. Może dlatego, że nie ma lepszego przygotowanego na 90 minut?

odpowiedz
Julon - 28.08.2020 / 11:59, *.centertel.pl

Przy Bergu to Vuković mógłby tylko torby z napojami nosić co najwyżej!!

odpowiedz
Arek - 28.08.2020 / 12:03, *.master.pl

@Julon: nie wiem czy to nie za dużo

odpowiedz
tekken (L) - 28.08.2020 / 11:53, *.230.92

Co wy tak jedziecie po tym Gwili to ja inny mecz chyba oglądałem. Jeden z najlepszych na boisku i Vuko nie powinien go zdejmować, bo to motor napędowy z Antoliciem wszystkich akcji był. Błędem było zdjecie go z boiska. Obejrzyjcie sobie na spokojnie jeszcze raz, jak nie wierzycie. Takich zawodników się nie zdejmuje w takich sytuacjach! Taki błąd popełnił ten zespół, z którym graliśmy w pierwszej rundzie - ich trener zdjął najlepszego technicznie zawodnika.

odpowiedz
ops2 - 28.08.2020 / 13:04, *.124.11

@tekken (L): Weż ty w Tekkena graj .... , może nie był najgorszy .....tylko przerażliwie słaby :(

odpowiedz
Paa - 28.08.2020 / 13:23, *.160.89

@ops2: wszyscy byli słabi, ale Gwilia na pewno nie był najsłabszy

odpowiedz
ops2 - 28.08.2020 / 14:02, *.124.11

@Paa: zgadzam się . Natomiast niestety ostatnio ogólnie gra poniżej przeciętnej

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 16:51, *.centertel.pl

@tekken (L): obronie takkena bo gosca najzwyklej w swiecie racje. Co niektorzy tutaj to wgl jacys nienormalni i obrazaja go za sam wyglad. A gruzin ma najwiecej asyst i goli chyba w tamtym sezonie. To nie gwilia zawinil to co Legia wczoraj zawinila. A jeszcze bardziej pzpn po mojemu a nie Legia. Dlatego tez miodek chyba nie lubia sie z bonkiem. Za ten powalony system esa 37. Czemu nikt w europie nie gra esa37? Tylko Polska?

odpowiedz
Leo - 29.08.2020 / 00:08, *.centertel.pl

@grzesiek: bo rudzielec stwierdził, że kluby z czołówki między sobą pograją na koniec sezonu i że to niby sportowo będzie in plus. I finansowo też, bo skoro więcej meczów to i więcej kasy kluby będą miały z dnia meczowego, i więcej kasy przytuli do swojej rudej kity z tytułu praw telewizyjnych. Parę groszy dołoży klubom i wszyscy będą szczęśliwi i wszystko będzie za.... ście. Ogólnie ten rudy potarganiec chyba nigdy nie patrzył w lusterko bo on wiecznie uważa, że jest za.... sty. Dno muł i tony piachu, tak można nazwać obraz sytuacji polskiej piłki i tego kto i jak nią zarządza. Ktoś musi skończyć z tą degrengoladą. Musi znaleźć się ktoś, komu cyferki nie przesłonią rzeczywistości kto stwierdzi, że trzeba zacząć to odbudowywać mimo, że na początku kasy będzie mało. Takie pie.... nie się, a to zmniejszmy ligę do 16, a może do 14 a nawet 12 i po trzy spotkania, a może jednak 16 i podział na grupy i podział punktów, a może nie dzielmy punktów, a może zróbmy tylko 30 kolejek a za dwa lata wróćmy do 18 drużyn. K... a ile jeszcze ten bajzel bedzie trwać i ile jeszcze my będziemy się zastanawiać dlaczego naszym zespołom nie idzie na początku sezonu. Kto nadąża za tokiem myślenia rudego. Wydaje mi się, że nawet on sam został z tyłu, tylko odwrucił się patrzy że nie ma nikogo, wyciągnął lusterko spojrzał w nie i zobaczył odbicie, uśmiechnął się pod wąsem i rzekł jestem za.... sty wszyscy są daleko z tyłu. To się poopalam.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.08.2020 / 11:32, *.247.71

Boruc w końcu wybronił ze dwa groźne strzały i zdecydowanie najlepsza ocena w drużynie. To tylko świadczy o tym, jak żenujący mecz zagraliśmy.Do czerwonej dla Lewczuka mecz wyglądał zupełnie inaczej. Po prostu nie trzeba było go wystawiać z kontuzją. Tylko kogo, jeśli nie Lewczuka? I czyją winą jest krótka ławka?

odpowiedz
jarek - 28.08.2020 / 11:28, *.orange.pl

zmiencie trenera legia jest slaba i bedzie jeszcze slabsza

odpowiedz
WOLA - 28.08.2020 / 11:12, *.tpnet.pl

Dla mnie jeszcze powinna być dodatkowo ocena trenera

odpowiedz
wawerr - 28.08.2020 / 11:29, *.tpnet.pl

@WOLA: prawda jest taka że Vuko zna tylko Ekstraklapowe realia i na żaden wyższy poziom nas nie wzniesie, Miodek powinien zainwestować w prawdziwego trenera co zna się na rzeczy

odpowiedz
autor - 28.08.2020 / 11:52, *.vectranet.pl

@wawerr: prawdziwy trener co sie zna, nie bedzie sluzalczym pieskiem jak Vuko :) Kazdy kto ma mozg wie czemu on jest trenerem :)

odpowiedz
Stas - 28.08.2020 / 11:06, *.virginm.net

Czemu tak nisko?gralismy z zespolem lepszym od nas przez 70min w 10?

odpowiedz
wawerr - 28.08.2020 / 10:49, *.tpnet.pl

to nie sędzia zakazał nam stwarzać sytuacje i strzelać bramki, Gwilia do rezerw powinien być zesłany , no nie może być sytuacji że zawodnik mający wyłożoną piłkę 11 metrów przed bramką panikuje i zamyka oczy strzela byle jak... no tragedia zawodnik

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 10:58, *.centertel.pl

@wawerr: Gwilia to taki solodny zmiennik. Ja bym zostawil go w 18. No ale kim ma grac nibg Vuko??? Nie ma innych pilkarzy na jego pozycje. I tak MP osiagniete tym skladem to duzo.
Wstyd krotko mowiac. Bo myslalem ze sie tworzy fajna druzyna pomimo braku nazwisk. A tu takie dno zagrane. W lidze wygladalo to wszystko przyzwoicie a z omonia wygladalo to jak rok temu z luksemburgirm.

Co najlepsze druzyna potrafi tworzyc sobie sytuacje bramkowe pomimo defrnsywnej gry druzyny przeciwnej o czym swiadcza wysokie zwyciestwa w lidze chociszby z gornikiem czy jagiellonia. Nie wiem czemu z omonia niebpokazali nic z tego co pokasywali w lidze. Wstyd i tyle. Strach sie bac kolejnych meczow. I znoeu jesien bez LE pewnie

odpowiedz
wawerr - 28.08.2020 / 11:06, *.tpnet.pl

@grzesiek: jakby poziom sportowy tej ligi był trochę wyższy to może i lepiej by to wyglądało w pucharach ale prawda jest taka ze poziom Ekstraklapy jest tragicznie słaby, na trzeźwo nie da się meczu obejrzeć a oni przecież zarabiają bardzo duże pieniądze jak na nasze warunki, każdy by chciał być słabym w tym co robi a zarabiać z 60 tys miesięcznie...

odpowiedz
Opoor - 28.08.2020 / 11:12, *.futuro.pl

@wawerr: żadne usprawiedliwienie!!! Poziom ligi szkockiej też jest słaby ale jest Celtic, któremu się chce. Bez honoru i ambicji.....

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 13:42, *.centertel.pl

@Opoor: dokladnie. Poziom ligi polskiej na p

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 13:45, *.centertel.pl

@Opoor: dokladnie. Poziom ligi polskiej jest slaby ale nie jest slabszy niz ligi cypryjskiej albo kurna luksemburskiej.
Po za tym jeszcze z 5 -8 lat wstecz groclin potrafil ogrywac herthe berlin manchester city. Legia spartaka, rowny drugi mecz z ajaxem nie wiele brakowalo do dogrywki. A teraz co ????? Cos nie idzie to w dobrym kierunku. Kiedys nie wiele brakowalo abysmy dwie druzyny miewali w Lidze Europy a teraz nie mamy zadnej.

odpowiedz
thor - 28.08.2020 / 14:23, *.143.116

@Opoor: tak im się chce że odpadli z Ferencvarosem Budapeszt...

odpowiedz
OBOP - 28.08.2020 / 10:45, *.t-mobile.pl

Karbownik za wysoko bardzo obniżył loty chyba liczy wirtualną kasę zagranicznego kontraktu tylko żeby się nie przeliczył .

odpowiedz
Fak - 28.08.2020 / 10:24, *.chello.pl

Akurat Kante, Mladenovic i Slisz powinni mieć wyższe oceny, Tylko oni mieli chęć do gry.

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 10:28, *.centertel.pl

@Fak: zgadza sie ja jeszcze bym karbo dorzucil do tych wymienionych przez ciebie.

odpowiedz
Opoor - 28.08.2020 / 11:14, *.futuro.pl

@grzesiek: chyba w jeździe figurowej

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 10:04, *.centertel.pl

Jak mialbym porownywac ten mecz do tego z luksemburgiem z przed roku. No to jednak ta Legia zagrała duzo lepiej. Moze faktycznie sedzia gwizdał wszystko dla omonii. A w takich warunkach ciezko sie gra.

odpowiedz
Jaro - 28.08.2020 / 09:54, *.tpnet.pl

Jakieś wysokie te oceny, ja dalem Borucowi 2 w reszta dostała 1...

odpowiedz
PLBBOY - 28.08.2020 / 10:45, *.227.22

@Jaro: Boruc długo trzymał nas w meczu. Przy karnym i drugiej bramce był bez szans. Dlatego twoja ocena wynika z emocji, a nie z rzetelnej oceny zawodnika.

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 13:50, *.centertel.pl

@PLBBOY: bramkarz nigdy nie jest bez szans przy karnych. To bledne myslenie. Sam artur wielokrotnie wybranial rzuty karne. Majeckiemu tez sie zdarzylo cos wybronic. No moze arek malarz zadnego nie obronil no ale to byl recznik a nie bramkarz.
Kompletnie tez nie rozumiem czemu bramkarze psychologicznie nie probuja swoich rywali wyprowadzac z rownowagi np jak jurek dudek w finale LM i jego slynny jurek dance.

odpowiedz