Stadion Jagiellonii - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Zając: Mamy plan na Legię

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Mamy swój plan na ten mecz. Na najbliższym treningu przećwiczymy jeszcze elementy, którymi chcemy zaskoczyć Legię. Boisko zweryfikuje jednak, czy będziemy w stanie powalczyć o zwycięstwo - mówi przed spotkaniem z "Wojskowymi" trener Jagiellonii, Bogdan Zając.

Przed meczem z Jagiellonią Legia niespodziewanie przegrała z Omonią. - Po takim spotkaniu piłkarze z Warszawy na pewno wyjdą na nas bardzo "naładowani". Będą chcieli się zrehabilitować za ostatnie niepowodzenie. Nie będzie miało większego znaczenia, że przeciwko Cypryjczykom grali dogrywkę, ponieważ nasi rywale mają szeroką kadrę i wielu dobrych zawodników. Sobotni mecz będzie dla Legii inny niż ten przeciwko Omonii. Nastawiamy się na twardy bój, musimy być przygotowani do niego w 100%.

- Nie chcę zdradzać jaki mamy plan i strategię na mecz z Legią. Mamy swoją koncepcję, ale najważniejszym jest, aby patrzeć na siebie i na swoje atuty. Do naszego rywala podchodzimy z pokorą, ponieważ grają na swoim stadionie i na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony po przegranej w eliminacjach Ligi Mistrzów. My natomiast będziemy czekali na swoje szanse - dodał szkoleniowiec.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Pino(L) - 28.08.2020 / 19:23, *.play-internet.pl

Kiedy się skończy ta niemoc? Co rok to samo gramy. Do słabej formy dochodzą kontuzje i zakażenia. Nie skreślam tej drużyny ale już są oznaki że jednak nie idzie.... Karbownik już odchodzi bo dostać się do fazy grupowej LE będzie ciężko. Zaraz zostanie tylko liga i tak kolejny sezon będzie mijał.

odpowiedz
Pino(L) - 28.08.2020 / 18:57, *.play-internet.pl

Jak pokonać tą niemoc? Co rok to samo. Do słabej formy dochodzą kontuzje, zakażenia i zamiast pucharów jesteśmy pośmiewiskiem. Nie skreślam tej drużyny, ale są oznaki że nie idzie....

odpowiedz
bronek49 - 28.08.2020 / 17:37, *.chello.pl

na Legie to wystarzy grac uważnie w defensywie nastawić się na kontry i trzy punkty w kieszeni na taką drużyne nie trzeba się specjalnie nastawiać

odpowiedz
Marko - 28.08.2020 / 09:00, *.centertel.pl

Tu wcale nie trzeba mieć planu na Legię. Grać swoje wystarczy...

odpowiedz
Zbycho(L) - 28.08.2020 / 04:18, *.chello.pl

No i wszystko wiadomo. Ten "plan na Legię" to sędzia frankowski. Chytrze wymyślone. Przeciwnik wykartkowany, a jak mało to karny z kapelusza.

odpowiedz
Kristo(L)wawa - 27.08.2020 / 19:12, *.centertel.pl

Wystarczy wyjsc do niby presingu wtedy Boruc wybija do nikogo i w ten sposob zapewnic sobie piłkę

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2020 / 17:35, *.play-internet.pl

W tej lidze każdy ma plan. A potem przyjeżdża drużyna z Cypru, Słowacji, Litwy, Łotwy....

odpowiedz
Banan - 27.08.2020 / 17:06, *.t-mobile.pl

Vuko też ma plan, laga to przodu i może coś wpadnie...

odpowiedz
Hehehehhe - 27.08.2020 / 17:02, *.chello.pl

Legia bez gwiazdy w środku pola i dobrego stopera to się może wysrać.
Brać tego Valencie a nawet Filipa Starzyńskiego bym wziął. On potrafi dać te prostopadle podania. Tak wiem to nie młodzieżowiec eh...
Idźcie z tymi młodzieżowcami.

odpowiedz
Robson1916 - 27.08.2020 / 14:55, *.tpnet.pl

Tu nie trzeba mieć żadnego planu, wystarczą jaja i panienki z wuefistą na czele przerżną klasycznie :)

odpowiedz
Maniek - 27.08.2020 / 14:51, *.centertel.pl

Wielki mi plan....po prostu trzeba przyjechać na mecz....

odpowiedz
Krzeszczu - 27.08.2020 / 14:51, *.bredband2.com

Na dzisiaj to kazdy ma plan na Legie.

A Legia Vukovica ma tak: plan to kazden by chcial tylko robic nima komu.

odpowiedz
Darek - 27.08.2020 / 14:38, *.t-ipconnect.de

Cóż musimy skupić się na lidze.Obronić tytuł a przy dobrym losowaniu za rok przejdziemy pierwszą rundę eliminacyjną grając z jakimś amatorami.A po tej pierwszej rundzie znowu bedzie można skupić się na lidze by móc znowy grać w kwalifikacjach do europejskich pucharów.
Widać że w drużynie sami fachowcy.Nic nie dzieje się przez przypadek.Jak odpadaliśmy tak odpadamy dalej.Jest w tym systematyczność i konsekwencja.

odpowiedz
Cwks97 - 27.08.2020 / 13:46, *.t-mobile.pl

Grać swoje i punkty będą niestety ale gramy padake jak w końcówce tamtego sezonu

odpowiedz
MarioL - 27.08.2020 / 13:44, *.wanadoo.fr

Plan na Legie jest prosty.Postawic autobus na swoim polu karnym i ze dwie szybkie kontry.To wystarczy by pokonać legie.

odpowiedz
Prg - 27.08.2020 / 14:46, *.t-mobile.pl

@MarioL : po co autobus obecnie raków spokojnie jest w stanie nas zepchnąć do głębokiej defensywny

odpowiedz
Rio - 27.08.2020 / 13:41, *.oxynet.pl

I dalej będzie w du.e.

odpowiedz
Korda - 27.08.2020 / 13:41, *.centertel.pl

Wchodząc na te stronę liczyłem na artykuł pod tytułem ŻEGNAMY VUKOVICA.

odpowiedz
Ja1916 - 27.08.2020 / 15:18, *.vectranet.pl

@Korda: Ja właśnie też po to wszedłem :D

odpowiedz
Arek - 27.08.2020 / 13:35, *.t-mobile.pl

Omonia zaskoczyła Legię, przyjechali z TRENEREM !! :o

odpowiedz
Mrok - 27.08.2020 / 13:34, *.play-internet.pl

Plan gry na Legię ma każdy dokładnie taki sam od kilku lat zatem przedstawiam poniżej "tajny plan" Jagiellonii na mecz z Legią.

W defensywie - biegać, biegać, biegać do posrania, popychać, szczypać, plątać nogi, efektownie upadać przy byle kontakcie liczyć na wolne. W ofensywie - wykoooop na ślepo z pominięciem wszelkich linii do zap... lacza "zająca" czyhającego na linii spalonego.
Tyle wystarcza.

odpowiedz
L - 27.08.2020 / 13:18, *.chello.pl

A po co ci plan?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.08.2020 / 13:00, *.orange.pl

Panie Królik, a właściwie Zając, nie potrzaba żadnego planu, wystarczy szybko biegać, przeszkadzać i czekać na błędy. W Warszawie nie ma drużyny, jest popierduła totalna...

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2020 / 17:37, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Zgadzam się z zastrzeżeniem, że nie tylko w Warszawie. Tak wygląda każdy z polskich klubów.

odpowiedz