fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja przedmeczowa

Vuković: Zmierzam do gry dwoma napastnikami

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Uraz Mateusza Wieteski wykluczy go z gry na najbliższy czas. Pełna diagnoza jest jeszcze przed nami i to po niej dowiemy się dokładnie, jak długa będzie to przerwa. Pogodziliśmy się już z faktem, że nie jest to drobna kontuzja, tylko taka, która będzie wymagała dłuższego leczenia - powiedział przed meczem z Jagiellonią Aleksandar Vuković.

- Mamy jednak kilka rozwiązań w obronie. Oprócz dwójki Igor Lewczuk-Artur Jędrzejczyk, mamy jeszcze w kadrze Williama Remy'ego oraz Inakiego Astiza. To właśnie wśród nich będziemy szukać następcy Wieteski.

Sparing podczas przerwy reprezentacyjnej
- Najbliższa przerwa reprezentacyjna będzie dla nas bardzo istotna. Myślimy o niej od dłuższego czasu, ponieważ wówczas będziemy mogli zebrać piłkarzy, którzy dochodzą jeszcze do siebie po różnych kontuzjach. Mam nadzieję, że oprócz kilku reprezentantów będę miał do swojej dyspozycji wszystkich zawodników. Na pewno wykorzystamy ten czas na solidną pracę, ale i regenerację po intensywnym ostatnio okresie. 5 września planujemy również rozegrać sparing. Aktualnie jesteśmy w trakcie dopinania szczegółów, ale niemal na sto procent naszym rywalem będzie jedna z drużyn pierwszoligowych.

- Ten sparing pozwoli nam podtrzymać rytm meczowy i przyswoić pewne nowe warianty gry. Dla piłkarzy, którzy aktualnie trenują indywidualnie, będzie to również szansa, aby zagrać mecz po dłuższej przerwie.

Mało zmian w Jagiellonii
- Wydaję mi się, że w Jagiellonii oprócz trenera nie zmieniło się mniej niż gdziekolwiek indziej. Jest to drużyna, która składem jest zbliżona do tego, co oglądaliśmy w poprzednim sezonie. W tym oknie transferowym pozyskali Błażeja Augustyna, ale reszta graczy występowała w ostatnich rozgrywkach ligowych.

- W tym sezonie Jagiellonia będzie chciała osiągnąć lepszy wynik. Na pewno mają ku temu predyspozycje. To dla nas niewygodny rywal, a sam mecz również jest dla nas w nie najlepszym momencie. Po spotkaniu w europejskich pucharach zawsze gra się trudno. Tym bardziej, kiedy graliśmy dogrywkę. W sobotę będziemy musieli dać z siebie 100%, ale już po nim czeka nas dłuższy odpoczynek.

- Rolą trenera, czyli moją, jest podtrzymanie sfery mentalnej zawodników. Teraz musimy na to szczególnie zwrócić uwagę, ponieważ czujemy zawód po ostatnim spotkaniu. Do meczu z Jagiellonią trzeba podejść jak do wymagającego wyzwania. Na pewno będzie trudno, ale jesteśmy w stanie sobie z nim poradzić.

Gra dwójką napastników
- Jose Kante i Tomas Pekhart mogą wyjść jednocześnie w podstawowym składzie, jeżeli tylko będą gotowi na grę w większym wymiarze czasowym. Nie ukrywam, że już od dłuższego czas mój pomysł na drużynę idzie w kierunku gry dwoma napastnikami. Niestety, sytuacja kadrowa była ostatnio taka, że trzeba było w tej formacji umiejętnie rotować. Zawsze najwyżej jeden napastnik nadawał się do gry przez 90 minut. Teraz jest nieco inaczej. Mam nadzieję, że kiedy do zdrowia dojdą Kante i Rafael Lopes, a nie zapominajmy jeszcze o Kacprze Kostorzu i Macieju Rosołku, to będziemy mogli tworzyć różne pary napastników. Jedną z nich na pewno będzie Kante i Pekhart.

Jutro bez Lopesa
- Rafa Lopes jeszcze nie zagra w sobotę. Z początkiem przyszłego tygodnia rozpocznie treningi z drużyną i mam nadzieję, że po tej przerwie na reprezentację będzie już gotowy do gry. Ten wolny czas na pewno bardzo mu się przyda. Nie chcemy ryzykować jego zdrowia już jutro. Chcemy mieć pewność, że kiedy będzie grał, to będzie w pełni zdrowy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (117)

+dodaj komentarz
leonsio - 31.08.2020 / 15:48, *.icpnet.pl

Trwaj jak najdłużej na tym stołku!!!, a później znowu Jozaki, Ryśki itp, jakiś były piłkarz i tak w kółko, każdy wuefista z SKSu ze szkoły podstawowej byłby lepszym znawcą, ba jest na 100% lepszy.
Ale proszę Vuko trwaj jak najdłużej!!! a ha a gdzie twój wózek???:):):)

odpowiedz
Szacunek - 29.08.2020 / 21:04, *.234.227

bierz kante i wypir....j!

odpowiedz
Jano - 29.08.2020 / 20:29, *.orange.pl

Vukowić wyp... z Legii!!!!!!

odpowiedz
M@c - 29.08.2020 / 18:07, *.chello.pl

Poczekajcie jeszcze ze zwalnianiem trenera. Na razie uciekła Liga Mistrzów. Cel na ten rok to Liga Europy i jest jeszcze szansa na fazę grupową.

odpowiedz
speed - 29.08.2020 / 18:37, *.play-internet.pl

@M@c : Co to zmieni jak nawet psim swędem awansujemy do LE?

odpowiedz
M@c - 29.08.2020 / 19:25, *.chello.pl

@speed: Jak dla mnie możemy i psim swędem awansować do LE. Lepsze to niż marna ekstraklapa.

odpowiedz
autor - 29.08.2020 / 20:36, *.vectranet.pl

@M@c : otóż bzdura, nie ma żadnej szansy, kto nam nie trafi to nam spusci łomot

odpowiedz
bronek49 - 29.08.2020 / 17:58, *.chello.pl

Vukowic ty lepiej zmierzaj do odejścia z Legii nawalłeś już drugi sezon w pucharach i nam to już wystarczy za dużo tego zlego

odpowiedz
Jaka jest nasza taktyka? - 29.08.2020 / 13:56, *.orange.pl

Nam brakuje taktyki. Nie jakiejś wyszukanej, nie ze stadionów świata. Jednak taktyki. Teraz gramy albo: laga do przodu od bramkarza albo podaniami środkiem boiska. Dziecko podczas meczu potrafiłoby przewidzieć każdy kolejny ruch Legii, zero zaskoczenia przeciwnika, zero jakichś wypracowanych rozegrań które trochę przeciwnikowi "mieszałyby" szyki. Vuko, OK graj dwoma napastnikami, ale jak obydwoje będą grali to samo co teraz, bez jakiejś kreatywności to możesz mieć i 10 napastników a bramek nie będzie. Laga do przodu jakoś daje radę aby wymęczyć mistrzostwo w Ekstraklasie, ale żaden zespół w Europie się na to nie nabierze.

odpowiedz
Warsiawiak - 29.08.2020 / 16:51, *.centertel.pl

@Jaka jest nasza taktyka?: zaproponuj coś. Bo krytykę w telefonie potrafi "każde dziecko" napisać

odpowiedz
Jaka jest nasza taktyka? - 29.08.2020 / 17:37, *.orange.pl

@Warsiawiak: Ja nie jestem trenerem. Są od proponowania i wdrażania tych pomysłów ludzie którzy biorą za to grube pieniądze i jak widać nie do końca dobrze wywiązują się z tego obowiązku.

odpowiedz
Warsiawiak - 30.08.2020 / 00:23, *.centertel.pl

@Jaka jest nasza taktyka?: tu zaproponuj... Nie Vukowiciowi, bo on wie co robic , ale skoro krytyka... to może i propozycja, o której moglibyśmy podyskutować?... Jak na przykład wykorzystac znajdujących się w szatni zawodników i czy (którzy) się do tego nadają? Do czego np trenerowi/nam taki Stolarski? Bo to że jest to inwestycja-porażka to wszyscy wi(e)dzą.

odpowiedz
WWL - 29.08.2020 / 13:33, *.play-internet.pl

Brak Wieteski zawsze jest dla nas wzmocnieniem.
Nie rozumiem podniety tym piłkarzem. Bo strzelił w górniku kilka bramek głową?
To jest przede wszystkim obrońca i jako obrońca on się do nas nie NADAJE!
ZAWSZE ale to ZAWSZE prokuruje w meczu sytuacje dla przeciwnika.
Czasami one nie są wykorzystywane ale zawodnik mistrza nie może notorycznie grać na aferę.

Vuko
Szacun za Mistrza Polski ,ale wielki zawód w meczu z nikozją.
Poprostu brak taktyki!
Rozumiem że jak byśmy grali z Bayernem i nie mogli klikoma podaniami wyjść z własnej połowy, ale grając z przeciwnikiem o podobnej sile wybijać piłki od bramkarza na aferę!?
No hello?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.08.2020 / 13:40, *.chello.pl

@WWL : Wybacz, ale pieprzysz brachu. Do nas nigdy nie pasowali: Niezgoda (drewno), Szymański (szkieletor), Majecki (fajtłapa), Furman (kaleka), Kosecki (d...a), Kucharczyk (fatalczyk) i cała fura innych, których odpaliliśmy, psiocząc na nich i zastępując parę razy gorszymi, ale w nagrodę kilka razy droższymi.

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2020 / 15:21, *.play-internet.pl

@Po(L)ubiony: Rozumiem, że to sakrazm. Bo jeśli Niezgoda był dla niektórych "drewnem" to ja nie wiem jak nazwać Pekharda....paździerzem, sklejką, worem trocin???

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.08.2020 / 17:34, *.chello.pl

@Wolfik: Dokładnie o to mi idzie. Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie - tak mówiła moja prababka. I miała rację.

odpowiedz
As - 29.08.2020 / 12:41, *.chello.pl

Kiedy Legia kupi w jednym okienku kilku zdrowych i gotowych do gry zawodników?

odpowiedz
Gość niedzielny - 29.08.2020 / 13:00, *.centertel.pl

@As: TO chyba nierealne to wygląda na celową robotę żeby ciągle straty były ????

odpowiedz
Napastnika , rozgrywającego i skrzydłowego zamienić w Legii na wkładki do koszulek !!! - 29.08.2020 / 12:13, *.com.pl

VUKO zamysł może i dobry , tylko żeby grać dwójką napastników , to trzeba tych dwóch napastników posiadać w zespole . Ale skoro trener tak zapowiada , to jakiś napastnik w końcu przyjdzie do Legii .

odpowiedz
adam - 29.08.2020 / 11:44, *.chello.pl

To fakt u Vukowica o taktyce zapomnijmy,o sprycie cwaniactwie nie ma mowy,następnie brak jakiejkolwiek przcy pozytywnej,brak postępów tylko płacz, narzekanie,zamiast ciężkiej pracy,finezji,perfekcji to wszystko się robi na odwal.co by się stało jakby kilku zawodników po zajęciach zostało 2,3 godziny w tygodniu i zapitalało do upadłego rzuty wolne czy kornery,ale te miernoty uważają się za Bóg wie co.itd itp. co rok to samo ,co rok pańszczyzna.Jak to możliwe że wielu piłkarzy,oddanych szkoleniu trenerzyków legii zamiast utrzymania poziomu,cofa się niemiłosiernie w rozwoju.

odpowiedz
MAKEN - 29.08.2020 / 10:47, *.151.165

Taktyka Vukowića jest beznadziejnie przewidywalna. Ten Facet nigdy nikogo nie zaskoczy. Po Jego wodzą Legia jest dla wszystkich prosta w obsłudze. Na domiar złego nie ma strzałów z dystansu, pomysłów na stałe fragmenty. Legia nie potrafi się skutecznie bronić i wyjść z kontry. To smutna wizja, bo potęciał kadrowy jest tylko sztab szkoleniowy to czytelna zbieranina. :(

odpowiedz
MF - 29.08.2020 / 10:24, *.plus.pl

Robert Lewandowski, którego Mirosław Trzeciak, nie chciał w Legii, powiedział w kontekście ostatniego meczu Legii:"Trzeba się zastanowić, dlaczego zawodnicy z polskich klubów, nie grają na najwyższych obrotach od początku sezonu". Właśnie, dlaczego? Co z tego, że są w znacznie lepszej formie, we wrześniu, czy październiku, gdy wtedy jest już pozamiatane. I jeszcze jedno? Po co były transfery, jak praktycznie nikt nie gra w pierwszym składzie, poza Borucem
Po co było sprowadzać nowych zawodników? Wniosek? Błędy w przygotowaniach do sezonu, w polityce transferowej, a potem w dobraniu taktyki na mecz.

odpowiedz
Kibic emeryt - 29.08.2020 / 10:21, *.centertel.pl

Remy w formie to grajek na pierwszy skład i powinien dostać szanse ale Vukovic to gość który uważa się za nieomylnego .Kiedy wszyscy wychwalali go twierdząc że to trener na lata ja zawsze mówiłem poczekajmy do Europejskich pucharów bo Vuko to uczeń i to marny a nie trener i miałem niestety racje .W następnym meczu pucharowym mósi zagrać Remy lub Astiz zobaczymy kto zagra . Czy znów zagra pupilek ,czy zdrowy rozsądek i dobro drużyny zwycięży .

odpowiedz
maniek78 - 29.08.2020 / 09:57, *.chello.pl

Niech Vuko pooglądać sobie jak grają najlepsze drużyny w Europie.Jakim systemem jak się piłkarze ustawiają na boisku.Narazie to słabo wygląda Legia nie różni się niczym od innych zespołów ekstraklasy.Za dużo jest indywidualnych akcji nie ma przejścia do ataku podaniami.Legia jako najlepszy polski zespół nie gra ani najlepiej ani najładniej.Zaangazowanie którego wymaga trener to nie wszystko trzeba dobrze grać w piłkę mieć jakiś pomysł.

odpowiedz
BRL - 29.08.2020 / 10:41, *.chello.pl

@maniek78: mnie uderza, jak porównam ekstraklasę do klubów z najwyższej półki, brak płynności akcji. U nich piłka leci jak po sznurku, rozegranie wynosi kilka sekund, u nas każdy musi sobie tę piłkę przyjąć, często na dwa razy, a Gwilia to w ogóle jakby miał braki na poziomie juniora, w międzyczasie każdy z przodu ma już krycie.

odpowiedz
Gepetto - 29.08.2020 / 09:56, *.play-internet.pl

Ajc. Już z rozpędu przeczytałem zmierzam do odejścia z Legii. Teraz że dwa trzy mecze wygramy i będzie miał 100 000 zwolenników nowych. eLoko nie wiem dlaczego sobie pozwala żeby prezes Kucharski i Trener Vukovic rozpierniczali jego hajs na prawo i lewo. Co rozmowa to słyszę od Mioduskiego, że w Legii kształcimy młodych, pomagamy wracać do formy, uczymy fachu. Tylko to moim zdaniem zadanie nauczyciela i chyba zamiast prywatnej szkoły Legię mu ktoś wcisnął. Nikt nie zgadnie ile znowu musiał po Omonii wsiąść od siebie pożyczki i na jaki %. Vuko dla mnie osobiście to powinien być asystentem nawet 10 trenera takim od motywacji i ziomkowania się z kopaczami

odpowiedz
watermelon - 29.08.2020 / 09:55, *.vectranet.pl

Przede wszystkim warto się zastanowić nad kumpelskim podejściem do zawodników.Ty jesteś szefem i trenerem,a mam wrażenie,że zachowujesz się jak kolega.Z reakcji na boisku i poza nim w wielu filmach o życiu klubu to wnioskuje.Może się mylę ale takie mam wrażenie.Chyba nie muszę pisać jak ważny jest dla trenera takiego wielkiego klubu jak Legia autorytet i szacunek w drużynie.Piłkarze powinni się bać trenera-to nie jest nic niewłaściwego.

odpowiedz
zaba285 - 29.08.2020 / 09:30, *.116.118

szkoda że Kulenovica sprzedałeś, przydałby się teraz na taką taktykę...

;)

odpowiedz
Loslobos - 29.08.2020 / 13:47, *.supermedia.pl

@zaba285: drewno to do mebli a nie na boisko Kulenowicz to była tragedia

odpowiedz
Elquatro - 29.08.2020 / 08:35, *.chello.pl

Dobrze nie trzema. X de

odpowiedz
turysta - 29.08.2020 / 07:57, *.inetia.pl

Czyli zamiast pusty stadion , będzie nic się nie stało...
Honor w naszym klubie upada na samo dno...Wstyd !

odpowiedz
Już go niema , - 29.08.2020 / 09:33, *.vectranet.pl

@turysta: dzisiaj cześć to lalusiokibice ,byle by dobrze w necie się prezentować , przed znajomymi ,tak jest wszędzie ,sami widzicie ,czy to w pracy ,lalusiopracusie od siedmiu boleści

odpowiedz
Dexter - 29.08.2020 / 06:48, *.centertel.pl

To oni kupili tego Lopeza z Cracovi od razu kontuzjowanego?

odpowiedz
Gość niedzielny - 29.08.2020 / 12:57, *.centertel.pl

@Dexter: Na to wychodzi że prowadzimy sanatorium A nie klub ????

odpowiedz
Vuko - 29.08.2020 / 06:27, *.tpnet.pl

Trzeba było Omonii cos strzelić....

odpowiedz
1909 - 29.08.2020 / 05:45, *.plus.pl

My nie mamy napastników i tu jest problem, może kiedyś rosołek ale jeszcze nie teraz

odpowiedz
wrt - 29.08.2020 / 04:02, *.vectranet.pl

W lidze najbardziej boję się meczów ze stalą i wartą. Dostaniemy po 0:2.

odpowiedz
trener? - 29.08.2020 / 01:21, *.rogers.com

“Rolą trenera, czyli moją, jest podtrzymanie sfery mentalnej zawodników“ a kurła taktyka to co? laga na napadziora i heja

odpowiedz
Rado - 29.08.2020 / 00:47, *.play-internet.pl

Kupa debili i ignorantów. Sami się gońcie w poszukiwaniu mózgów! Za miesiąc przyjdziecie na Ligę Europy i będziecie krzyczeć: Vuko, Vuko!

odpowiedz
Wiaderny - 29.08.2020 / 07:57, *.mm.pl

@Rado: nie zsraj sie

odpowiedz
StefQ - 29.08.2020 / 08:49, *.orange.pl

@Rado: Na ligę europy? Chyba na eliminację do LE gdzie nasza przygoda z pucharami niestety się skończy. Ten nieudacznik nadaje się na gościa który doping w szatni prowadzi, a nie na 1 trenera.

odpowiedz
Urban - 28.08.2020 / 23:59, *.virginm.net

Alez defensywa!!!! Klekajcie narody, Astiz bez zycia i Remy bez zdrowia. No i dwoch patalachow w podstawie.

odpowiedz
L - 28.08.2020 / 23:26, *.centertel.pl

Nareszcie , zawsze chciałem to usłyszeć od trenera Legii ze gramy dwoma naastnikami

odpowiedz
Pseudoznawca - 28.08.2020 / 23:24, *.orange.pl

Widzę, że na tym forum już są zwolennicy dymisji trenera Vukovića, czyli powtórka z rozrywki (czytaj z poprzedniego roku). Krytykanci i zwolennicy szybkich zmian zapomnieli jednak o dość oczywistych faktach tj. końcówka poprzedniego sezonu grana praktycznie "na oparach" i przy oddychaniu "rękawami" niektórych zawodników. Krótkie przygotowania do sezonu, szybkie transfery i chyba nie do końca dobrze przemyślane, COVID 19, także w naszej drużynie. Wiadomo było, że drużyna od początku nie będzie dobrze grała ale na razie przegraliśmy jeden mecz, co prawda być może jeden z najważniejszych w sezonie ale dopiero jeden. Już chcecie Bracia wywalać Vuko ? Cierpliwości i chłodnej głowy życzę Wszystkim.

odpowiedz
Vukovic - 28.08.2020 / 23:23, *.tpnet.pl

Vuković wiesz co ale Berg pozamiatał.Pokazał ci twoje miejsce.Byles i będziesz drugi.

odpowiedz
Andrzej - 28.08.2020 / 23:18, *.76.85

No cały czas gra dwoma napastnikami Rosołek i Pekhart.

Boruc Rocha Jędrzejczyk Lewczuk Stolarski Mladenovic Antolic Slisz (Martins) Karbownik Luquinhas Kante

odpowiedz
Ryj - 28.08.2020 / 23:17, *.t-mobile.pl

Mocno Vuko!!!

odpowiedz
eduardo - 28.08.2020 / 22:28, *.toneticgroup.pl

juz nie mam wobec was zadnych oczekiwan, szkoda znowu sie rozczarowac. Tak jak ponizej ktos napisal, Legia zmierza do nikad

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 28.08.2020 / 21:47, *.tpnet.pl

Goń się palancie !

odpowiedz
Ja od 30 lat - 29.08.2020 / 02:35, *.centertel.pl

@Kibic LEGII od 53 lat: Strasznie chcesz pogonic Gościa, mało jesteś wiarygodny, pierdolowaty nawet... A że przegrali z Omonią? ?? Ty Kibicu, byłem kiedyś na L3 na meczu w 91' lub 92' ze Stal Stal Wol, temperatura 2 na + zimny deszcz, na wschodniej (podpowiem - Zyleta) qrwa ja 14 lat, wór pocietych gazet na konfetii, zanim się mecz zaczyna ją mokry i zamarzam. .. Wiesz ile Widzów widziało to spotkanie??? Podpowiem, około 2000, straszny "smród " -taki POKER... ATy Gowno chyba tylko widzsz... NIE PYKLO DZIS TO MOZE JUTRO? Ty Kibic 53 lata, to 3 × jestes pelnoletni? Racja? bo nawet nie wiesz kto wtedy był trenerem Legiuni

odpowiedz
(L) - 29.08.2020 / 02:55, *.centertel.pl

@Kibic LEGII od 53 lat: sam się goń, matole

odpowiedz
pol - 28.08.2020 / 20:57, *.chello.pl

pinokio kaleczniaku...............zmierzasz razem z naszym klubem donikąd.

odpowiedz
anty vuko - 28.08.2020 / 20:48, *.vectranet.pl

zmierzasz donikąd payacu !!!!

odpowiedz
Magikon - 28.08.2020 / 23:08, *.t-mobile.pl

@anty vuko: jakiś Ty odważny!!! I taki mądry inaczej.

odpowiedz
WarszawkaOchota - 28.08.2020 / 20:01, *.orange.pl

W eliminacjach LM była kompromitacja, było minęło.
Teraz należy wygrywać wszystko w lidze, pucharze Polski i co najważniejsze, awansować do fazy grupowej LE.
Jutro piłkarze mają dać z siebie 200% i zrewanżować się za kompromitację z Omonią.

odpowiedz
grzeziek - 28.08.2020 / 20:14, *.centertel.pl

@WarszawkaOchota: dokladnie no i awans do LE to minimum. Ja tam wierze w ten team dalej. To na pewno lepsza ekipa niz rok temu

odpowiedz
filand - 28.08.2020 / 20:40, *.t-mobile.pl

@WarszawkaOchota:
Przepraszam ale mieszkałem na Ochocie (Rakowiec) od 7 roku życia ...Nigdy bym w stosunku do tego co się dzieje w Legia Warszawa odkreślał grubą kreską. Ideę Unii Wolności i Pana Premiera Mazowieckiego są mi obce...Dopóki Legia nie będzie profesjonalnie zarządzana moja noga tam nie stanie. Na pierwszym meczu byłem w 1971 roku z Rów Rybnik. Szacunek i pozdrawiam.

odpowiedz
Jimmy L - 28.08.2020 / 22:28, *.d1-online.com

@filand: Nikogo to nie interesuje,poza tym to dział sportowy. Idź do psychiatry może pomoże

odpowiedz
autor - 28.08.2020 / 22:37, *.vectranet.pl

@filand: o czym ty bredzisz?

odpowiedz
atmosferic - 28.08.2020 / 23:59, *.orange.pl

@WarszawkaOchota: i znowu ci naiwniacy ktorzy wierza ze z tym trenerem bedziemy wszystko wygrywac. Do zobaczenia jutro po blamazu u siebie w lidze z jagiellonia. W sierpniu i wrzesniu Legia zawsze wyglada jak kupa gowna fizycznie. Tak w pazdzierniuku zazwyczaj forma fizyczna wskakuje bo gamonie nie potrafia nigdy przygotowac druzyny na czas.

odpowiedz
Al - 28.08.2020 / 19:59, *.kpn.net

Karbownik w Napoli za 7 mln euro
https://www.football-italia.net/157757/karbownik-set-napoli-move

odpowiedz
Antonius74 - 28.08.2020 / 19:20, *.plus.pl

Będziemy grali dwoma napastnikami bez formy

odpowiedz
Lubuski Legionista - 28.08.2020 / 19:08, *.master.pl

Witam wszystkich serdecznie... Żal patrzec co dzieje sie z ta druzyna. Pilka to tylko sport i mozna przegrac mecz ale od kilku miesiecy Legia Vuko nie ma zadnego stylu pomyslu na gre o jakies taktyce nie wspominajac... Prawda jest taka ze Legii jest potrzebny trener przez duze T wg mnie najlepiej wychowany na niemieckiej mysli szkoleniowej... Trener majacy kontakty i mogacy sprowadzic tu pilkarzy na poziomie europejskim...Vuko kompletnie nie ma pojecia o prowadzeniu zespolu i taka jest rzeczywistosc... Jest wychowany na tzw polskiej mysli szkoleniowej ktora w europie nie istnieje tak jak obecnie polskie kluby... Chcialbym abysmy doczekali sie zmiany trenera juz teraz kiedy jest przerwa na reprezentacje i do meczu 3 rundy el. LE prawie miesiac. Nie widze sensu oraz zadnych przeslanek ze z tym antytrenerem cokolwiek ugramy... Pozdrawiam wszystkich kibicow

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 20:19, *.centertel.pl

@Lubuski Legionista: nir zgodze sie z Toba. Jak sam piszesz " od kilku miesiecy Legia Vuko nie ma zadnego stylu".
I tu jest pies pogrzebany. ostatnie mecze tamtego sezonu byly do dupy i teraz tez w lidze europy do dupy.ale caly tamten seozn byl dobry pp za tymi ostatnimi mecxami. Moze po prostu zlekcewszyli ta omonie. Wiem wiem. Co roku niby to samo ale po mojemu bardziej wygladalo to na zlekcrwazenie niz calkowite dno jak rok temu z luksemburgiem. Pozdro

odpowiedz
Olaf - 28.08.2020 / 19:07, *.vectranet.pl

trenerze, ale taktyka bez zmian tj. "laga Boruca na Drewniaka" czyli gramy bez ładu i składu????

Miałeś chamie złoty róg....

odpowiedz
Kristo(L)wawa - 28.08.2020 / 19:07, *.centertel.pl

Mamy odpocząć ale jednoczesnie zagrac mecz sparingowy zeby nie wypasc z rytmu meczowego...to jedno czy drugie? Pomijajac zmeczenie po kilku meczach?:)

odpowiedz
atmosferic - 28.08.2020 / 19:04, *.orange.pl

gra dwoma napasnikami? ciekawe kto im wypracuje sytuacje - byl Swierczok do wziecia to zescie wzieli drewno Pekharta i jakiegos Lopeza. Piast zgarnal Swierczoka. Najwieksza zenada roku, najpierw zawalili Jorge Felixa rok temu teraz Swierczok poszedl w pi...u.

odpowiedz
Kris - 29.08.2020 / 10:02, *.vectranet.pl

@atmosferic: A widziałeś jaką sytuację zmarnował Świerczok ? Na tym poziomie nie wypada nie trafić do pustej bramki z 7 metrów

odpowiedz
gazza - 28.08.2020 / 18:38, *.inetia.pl

Dobrym trenerem to był Okuka Berg Czerczesow Urban Magiera...
Vuko to przy nich zwykły pętak.
A budowanie drużyny zaczyna się od trenera - Tego chyba nie wie Mioduski...

odpowiedz
Milan - 28.08.2020 / 23:13, *.tpnet.pl

@gazza: Urban, to chyba żart jakiś. Jedno Mistrzostwo na pięć sezonów, a w Europie to wpier. od prawie wszystkich. Nic dziwnego, że prawie 4 lata bez pracy.

odpowiedz
Darek - 28.08.2020 / 18:32, *.t-ipconnect.de

To nie jest śmieszne.W obronie ma grać Remy,który przez ostatni rok zagrał raptem kilka spotkań i Astiz,który w rok zagrał raptem jak się nie mylę jeden mecz.
Europo nadchodzimy.

odpowiedz
Zorientowany - 28.08.2020 / 18:30, *.chello.pl

Bułkovic jest już na wylocie, nowym trenerem ma być Michniewicz albo Norweg (nie Berg).

odpowiedz
Hahaha - 28.08.2020 / 20:15, *.master.pl

@Zorientowany: Michniewicz :o

odpowiedz
Trampek - 28.08.2020 / 18:19, *.net.pl

A już myślałem ,że powie : "Zmierzam do gry .... w innym zespole " . Szkoda, bo z tej mąki chleba nie będzie.

odpowiedz
Arek - 28.08.2020 / 20:27, *.t-mobile.pl

@Trampek: nie licz na to.. trzeba mieć honor aby powiedzieć, przepraszam prowadzenie Legii mnie przerosło.

odpowiedz
Satyricon - 28.08.2020 / 18:06, *.232.77

Vuko chce grać 2 napastnikami. Tylko problemem jest ich.. brak. Potrzeba kogoś takiego jak Niezgoda. Na razie mamy 4 napastników tylko że defensywnych jak Kulenovic. Ale Vuko takich niestety lubi. Taki duet jak Niko z Prijovicem raczej długo się nie zdarzy.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.08.2020 / 17:56, *.centertel.pl

I ten pan tez zdanza do gry dwoma czlowiekami. To juz nie jest smieszne, zalosne, smutne. To tragedia - Astiz stoperem i Kostorz w ataku. Europa stoi przed nami wielkim otworem. Tylko nie ma czym w nia wejsc...

odpowiedz
Elquatro - 28.08.2020 / 17:50, *.chello.pl

Pozdrawiam Wojtka z Koła L!!!!

odpowiedz
Jaro - 28.08.2020 / 17:48, *.tpnet.pl

Vuko idź na jakieś kursy trenerskie ZAGRANICZNE bo nasze są na bardzo kiepskie i skończ pier....ć.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 28.08.2020 / 17:45, *.co.uk

Vuko odejdz! Nie byles, nie jestes i nie bedziesz dobrym trenerem! Nie uczysz sie nawet na wlasnych bledach.. w Legii nie ma dla Ciebie miejsca bo my potrzebujemy trenera z wizja, potrafiacego reagowac na wydarzenia na boisku. Poza tym brakuje Ci czegos co u trenera jest niezbedne czyli odrobiny szczescia. Jestes niefartem! Odejdz juz prosze, najlepiej do jakiegos klubiku z 2 czy 3 ligi bez wybujalych ambicji i tam wdrazaj latami swoje bezproduktywne pomysly.. I nie chce slyszec ze odniosl sukces bo zdobyl z Legia Mistrzostwo! To w naszej beznadziejnej lidze jest obowiazkiem bo nie mamy zadnej konkurencji!!!! To jaka jest roznica miedzy Trenerem a Vuko pokazal mu Berg, taktycznie ustawil przecietny zespol tak ze Legia nic nie mogla zrobic poza miotaniem sie.. Sorry ale my w Legii potrzebujemy sukcesu i gry conajmniej na poziomie grupowym Ligi Europejskiej co roku. Tego z Vuko nie bedzie.. Jak odpadlismy z Rangersami to sie tlumaczyl ze to przeciez dobra druzyna itd itp teraz po Omonii mowi o niefarcie, sedziowaniu itp itd Prawda jest taka jak powiedzialem, niefart to jest Vuko i jeszcze raz prosze: ODEJDZ JAK NAJDZYBCIEJ!!!!!!!

odpowiedz
lob - 28.08.2020 / 17:45, *.chello.pl

Dawać tu do gry jakiegoś Murzyna. Bez Murzyna będzie ciężko wygrywać nawet w naszej e-klapie..........

odpowiedz
Tylko Legia - 28.08.2020 / 21:14, *.chello.pl

@lob: dokładnie piła na murzyna niech biega

odpowiedz
Juras - 28.08.2020 / 17:45, *.plus.pl

Czyli wręcz przeciwnie niż światowe i europejskie trendy. No ale czemu się dziwić. Nasz trenejro wykształcony w szkole gdzie nauczają wyłącznie Ci co właśnie grali 4-4-2. Dramat!

odpowiedz
Kle - 28.08.2020 / 20:36, *.vectranet.pl

@Juras: w 4-3-3 to wszystkie polskie drużyny by sobie nogi połamały xD

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 28.08.2020 / 17:42, *.amazonaws.com

No prosze,dalej nie ma planu,Vuko zdecyduj sie!w ledwo lub w prawo,bo na pewno nie uczysz biegania do tyłu,a można ..bieganie do tyłu bardzo dobrze działa w grze ,walce ,technice,przede wszystkim w zaskoczeniu przeciwnika...I w obronie

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.08.2020 / 17:39, *.centertel.pl

Tylko nie zapomnij wlozyc czapeczek Zwirkowi i Muchmorkowi. I zgas swiatlo po wyjsciu...

odpowiedz
Świstak666 - 28.08.2020 / 17:36, *.chello.pl

Jaki ku...a Astiz???!! ile lat jeszcze? :/ młody Mosór dobrze się zaprezentował kiedy dostawał szanse i to on powienien być czwartym środkowym obrońcą, a nie dziad z Hiszpanii co nawet w IV lidze babole prokuruje...

odpowiedz
Kumam - 28.08.2020 / 21:36, *.mm.pl

@Świstak666: Jaki mosór to jeszcze niedojrzały małolat. Do tego przeciętny.

odpowiedz
Świstak666 - 28.08.2020 / 21:50, *.chello.pl

@Kumam: w zachodnich klubach takich zawodników się wystawia! a nie gra 40letnim obcokrajowcem! właśnie przez takie myślenie zawsze będzie faworyzowany drwal 190 przed lepszym graczem, ale niskim czy 'doświadczony' przed młodym perspektywicznym, bo u nas to Wieteska jest 'młody' i przyszłościowy...

odpowiedz
Kumam - 28.08.2020 / 23:43, *.mm.pl

@Świstak666: Czy jesteś pewien że na pozycji obrońcy grają nastolatkowie ?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.08.2020 / 17:32, *.centertel.pl

Dlaczego mial taka dziwna mine na konferencji przed meczem z Jagiellonia? Czyzby problemy zoladkowe? Walnij chlopie sete z pieprzem, alleluja i...podaj sie do dymisji. Twarzy i tak nie zachowasz, ale bedzie uczciwie...

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 17:19, *.centertel.pl

Vuko uwazam ze druzyna grala swietnie w lidze, najlepiej od czasow urbana/berga i slynnego meczu z celticiem.

Czemu nie pokazaliscie tego w meczu z omonia????

Vuko tylko LE. Powodzenia !

odpowiedz
speed - 28.08.2020 / 18:20, *.play-internet.pl

@grzesiek: Ty to jednak ciekawy przypadek jesteś.

odpowiedz
autor - 28.08.2020 / 19:51, *.vectranet.pl

@grzesiek: To Ty chyba inna druzyne ogladales, ewentualnie sie nacpales

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 21:08, *.centertel.pl

@speed: poczekajcie bracia z osądami. Ostatnie mecze pod wodzá Vuko slabe. Ale wyglada tez to na :
1. Celowe odpuszczenie ostatnich meczow ligi+ PP(zeby miec dluzsze wakacje)
2. Zlekceważenie Omonii. (Panowie jeszcze na wakacjach zdecydowanie myslami- karygodne aleco zrobisz, w koncu to pilkarze a pilkarze maja wybujałe ego)

Ja chce bynajmniej w to wierzyc................

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.08.2020 / 17:15, *.centertel.pl

Kukuleczka kuka kuka kuka...Bedzie zmiana kruka...

odpowiedz
vuko WON ! - 28.08.2020 / 17:15, *.t-mobile.pl

Ten człowiek nie wie co to honor.

odpowiedz
Janekk - 28.08.2020 / 19:53, *.chello.pl

@vuko WON !: z jednej strony zgadzam się w 100% Ale z drugiej,jeżeli trener mając takich piłkarzy i taki budżet ( jak na nasze warunki) nie awansuje do kolejnej rundy to kto go zatrudni i za takie pieniądze ? Jak mówi przysłowie: strzyżesz barana aż nożyce się stępią...

odpowiedz
Vuko - 29.08.2020 / 05:24, *.amazonaws.com

@vuko WON !: Won polonisto

odpowiedz
Arek - 28.08.2020 / 17:13, *.master.pl

Ja pi...e on nadal jest "trenerem" ?? :o

odpowiedz
bronek49 - 28.08.2020 / 17:12, *.chello.pl

Vuko ty lepiej zmierzaj do odejścia z Legii nic nie wnosisz do gry tej drużyny nie robi żadnych postępów za bardzo się przyzwyczaiłeś do niektórych zawodników jak choćby do Gwilli który w każdym meczu jest najsłabszy nie ma żadnych postepów w grze pozycyjnej z kontr stałe fragmenty to nędza takze wszystko co dotyczy gry beznadziejne także Vuko do widzenia

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 17:01, *.centertel.pl

Powodzenia Vuko. Awansuh do LE i zamknij usta wszystkim krytykantom. Pozdro !

odpowiedz
Autor - 28.08.2020 / 18:47, *.master.pl

@grzesiek: niech Twój ulubieniec Pinokio lepiej pakuje się z Legii !

odpowiedz
Kamuflaż - 28.08.2020 / 17:00, *.tpnet.pl

"To dla nas niewygodny rywal, a sam mecz również jest dla nas w nie najlepszym momencie. Po spotkaniu w europejskich pucharach zawsze gra się trudno. Tym bardziej, kiedy graliśmy dogrywkę. W sobotę będziemy musieli dać z siebie 100%"

Czy ktoś może zawołać lekarza? trener Legii trzęsie dupą przed Jagiellonią, po czym przyznaje że jego zespół nie zawsze gra na max swoich możliwości? i jak on mógł awansować do kolejnej rundy, skoro dla niego ogórkowa Jaga jest trudnym rywalem?. Opadły mi ręce, a mózg się zagotował. Przepraszam, idę pobiegać bo od słuchania bredni źle się poczułem.

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2020 / 19:37, *.centertel.pl

@Kamuflaż: dokladnie. Masz racje. Ostatnie mecze ligowe oraz mecz z Omonią nie byl na 100 procent. Smutne ale wyglada na to ze zlekcewazyli omonie.

odpowiedz
Hiszpan - 28.08.2020 / 16:57, *.play-internet.pl

Ale Vuko przestraszony. Już wie że giełda nazwisk ruszyła.

odpowiedz
autor - 28.08.2020 / 19:52, *.vectranet.pl

@Hiszpan: nic nie ruszylo i dobrze o tym wiesz, malo jest trenerow co beda preziowi posluszni jak pies czyli jak vuko

odpowiedz
Rafix - 28.08.2020 / 16:56, *.chello.pl

Graliśmy ostatnio dwoma napastnikami. Tylko Rosołek ustawiony był na skrzydle i nie wiedział co tam robić ma.

odpowiedz
Hiszpan - 28.08.2020 / 16:55, *.play-internet.pl

A Mosór to co? Wystaw Leczkuka z Astizem będziemy mieli parę stoperow na 102... lata.

odpowiedz
Świstak666 - 28.08.2020 / 17:37, *.chello.pl

@Hiszpan: w sedno

odpowiedz
Hiszpan - 28.08.2020 / 16:54, *.play-internet.pl

Co on pierd.. jaki ciężki okres nieroby zmęczone po 3 meczach??? Nie da się tych głupot słuchać
.

odpowiedz
zp - 28.08.2020 / 16:52, *.chello.pl

Koko dżambo i do przodu Vuko

odpowiedz
Brzostu - 28.08.2020 / 16:49, *.play-internet.pl

Pierdu pierdu A pucharów nie ma

odpowiedz
Kazek82 - 28.08.2020 / 18:09, *.co.uk

@Brzostu: jeszcze jest puchar UEFA

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 28.08.2020 / 19:20, *.play-internet.pl

@Brzostu: przeciez wszystko zgodnie z planem: mielismy odpasc z LM i odpadlismy. Gramy w LE.

odpowiedz
antek - 28.08.2020 / 16:47, *.play-internet.pl

on dalej trenuje tragedia

odpowiedz
Andreas - 28.08.2020 / 16:45, *.play-internet.pl

Grajmy szybciej składniej i skuteczniej. Niech grają zespołowo i nie holuja piłki. Grajmy o zwycięstwo od początku

odpowiedz