fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (145)

+dodaj komentarz
Nieświadomy kibic z Białegostoku - 30.08.2020 / 10:29, *.centertel.pl

dzień dobry, czy może ktoś powiedzieć jaki był wynik wczorajszego meczu, bo nie oglądałem...

odpowiedz
Klamka 1916 - 29.08.2020 / 22:20, *.centertel.pl

Przykro się to ogląda.. Czerczesow wróć!! Tyle w temacie

odpowiedz
L - 29.08.2020 / 22:19, *.plus.pl

Bracia, wróci normalność jak nasz rząd zakaże kategorycznie sponsorować firmom bukmacherskim naszych kochanej polskiej piłki kopanej na wszystkich szczeblach, moim zdaniem powinien być zakaz

odpowiedz
Moro - 29.08.2020 / 22:11, *.virginm.net

vukovic bierz tego kante i sper....cie obaj z Ł3

odpowiedz
autor 89 - 29.08.2020 / 22:09, *.centertel.pl

Jak zwykle początek sezonu w starym stylu.
Dziś dominowali w 2 połowie tylko szkoda ze w pierwszej stracili 2 bramki. Widać długą przerwę Remy'ego Pekhart bezproduktywny mimo strzelenia bramki. Słaby Kapustka i Kante. Jeśli chodzi o sam mecz to mieliśmy przewagę i trochę pecha poprzeczka Hołowni i zagranie ręką Jagielloni w polu karnym w 2 połowie spotkania.
Być może rozkręcą się w trakcie sezonu i zaczną coś sobą reprezentować.Pierwsze objawy ich niedołeżnictwa było widać już w meczu z Rakowem bo tam rywale byli wstanie zdominować Legie przez dłuższą chwile poźniej Omonia i dziś Ruskie. Jeszcze kilka takich meczy i będziemy żegnać Vuko. Na dziś można pocieszać sie tym żę robią zagrożenie po stałych fragmentach gry. A także tym że za jakiś czas do gry będą gotowi Lopez Juranović Wszołek. Cieszy mecz Hołowni w pierwszym składzie i o mały włos nie został bohaterem. Myślę że za miesiąc wszystko już wróci do normy i zaczną grać jak odpadną z pucharów .

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2020 / 22:03, *.play-internet.pl

A idźcie wszyscy w ciul...

odpowiedz
speed - 29.08.2020 / 22:08, *.play-internet.pl

@Wolfik: Proszę cię weź coś dla spokojności.

odpowiedz
speed - 29.08.2020 / 22:08, *.play-internet.pl

@Wolfik: Proszę cię weź coś dla spokojności.

odpowiedz
Jerry - 29.08.2020 / 22:03, *.207.86

Dawa "sprinty" Rrmy'ego powaliły nam mecz.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.08.2020 / 22:02, *.centertel.pl

Kolejna piekna katastrofa. Milego wieczoru wlascicielu Legii....

odpowiedz
L - 29.08.2020 / 22:02, *.plus.pl

chodziłem tyle lat na mecze ale teraz nie chodzę bo to jest padlina i nie bedę ździerał gardła za taką gre, a odnosnoie karbownika to niech się nie podniecają bo skończy jak nie jeden .......już kiedyś włodarze Legii skreślili Lewego i dalej nauczki nie mają tylko trzymają drewna martins, rocha , stolarski , a nawet antolica mistrza rundy wiosennej, kante wszystkie główki w niebo , poowodzenia

odpowiedz
RMFC - 29.08.2020 / 21:59, *.tpnet.pl

Vukovic brawo za skład jesteś trenerskim geniuszem!!!

odpowiedz
L - 29.08.2020 / 21:57, *.plus.pl

a król artur w każdym meczu puszcza bramkę :)

odpowiedz
atmosferic - 29.08.2020 / 21:56, *.orange.pl

Kapustka - ofensywna pustka - niezla z niej oszustka.

odpowiedz
sraczko zdupovic - 29.08.2020 / 21:55, *.orange.pl

Ciemniaki chodza na ten stadion na ta padline i placa za to - to powinien byc bojkot tego szmba.

odpowiedz
L - 29.08.2020 / 21:55, *.plus.pl

chyba że fortuna ustawiła w sobotę same wygrane gości bo z tego jest kasa....hihihihihi

odpowiedz
L - 29.08.2020 / 21:53, *.plus.pl

a kibice spiewają Nie poddawaj się zamiast grać kur....mać, żal mi WAs, szkoda gaardła

odpowiedz
Farme(L) - 29.08.2020 / 21:51, *.virginm.net

Porażka prawdopodobna, ale widać przynajmniej, że im zależy... zawsze tak musi być....

odpowiedz
Farme(L) - 29.08.2020 / 22:00, *.virginm.net

@atmosferic: jestem pierwszy do krytyki... mecz można przegrać.... ale przynajmniej widzisz ze im zależało...

odpowiedz
Jimi70 - 29.08.2020 / 21:50, *.play-internet.pl

A naiwni w kółko chodzą na mecze i śpiewają Nie poddawaj się, ja pier...le gra taka jak doping

odpowiedz
L - 29.08.2020 / 21:44, *.plus.pl

pokazali k....a z bełchatowem 6-1 , kiedy ta Legia zacznie grać walecznymi Polakami? normalnie ręce opadają

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 29.08.2020 / 21:44, *.play-internet.pl

Droga redakcjo czy klub lub sztab trenerski moze w jaki kolwiek sposob zareagowac na ewidentne bledy sedziowskie przeciez to jest kryminal co ta ko.....a gwizdze i czego noe gwizdze ??????

odpowiedz
Krzeszczu - 29.08.2020 / 21:43, *.bredband2.com

Qrwa, czy nie mozna tak grac od poczatku? W kazdym meczu? Caly mecz?

odpowiedz
Koza z nosa - 29.08.2020 / 21:40, *.chello.pl

Karbownik ma chu...wy celownik

odpowiedz
Jerry - 29.08.2020 / 21:38, *.207.86

Za Karbownika to dostaniemy 10 mln ale peset kolumbijskich.

odpowiedz
atmosferic - 29.08.2020 / 21:39, *.orange.pl

@Jerry: nie, bo czeskich koron.

odpowiedz
Opoor - 29.08.2020 / 22:00, *.centertel.pl

@atmosferic: już pisałem że lirów kurła

odpowiedz
sraczkovic - 29.08.2020 / 21:34, *.orange.pl

Sedzia juz wypier...lil Vukovicia, panie Mioduski pora zeby pan zrobil to samo.

odpowiedz
Jaro - 29.08.2020 / 21:46, *.207.86

@sraczkovic: przełącz ns Legię bo chyba inny mecz ogladasz.

odpowiedz
lhm - 29.08.2020 / 21:34, *.t-com.hr

Tego ch... sędziego bym zadusił własnoręcznie. Za faul na Sliszu powinna być ewidentna czerwień! Uderzenie czołem w skroń, bez piłki - to była próba zabójstwa.

odpowiedz
Dzida - 29.08.2020 / 21:26, *.play-internet.pl

Czy ja dobrze słyszałem, Karbownik, co, ty, k....?

odpowiedz
Farme(L) - 29.08.2020 / 21:27, *.virginm.net

@Dzida : Frankowski co....

odpowiedz
Dzida - 29.08.2020 / 21:28, *.play-internet.pl

@Farme(L): No właśnie zastanawiałem się czym Chłopak zawinił. A Frankowski to inna sprawa...

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 29.08.2020 / 21:29, *.play-internet.pl

@Dzida : frankowski ? Co ty k.....o raczej .za faul na Sliszu to karkta bordowa nie czerwona sie nalezy

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 29.08.2020 / 21:22, *.play-internet.pl

Katastrofa ...

odpowiedz
Krzeszczu - 29.08.2020 / 21:21, *.bredband2.com

Nareszcie zrobil sie mecz...

odpowiedz
DzyndzeL - 29.08.2020 / 21:20, *.chello.pl

Trzeba grać na aferę nic innego nie zostało

odpowiedz
atmosferic - 29.08.2020 / 21:19, *.orange.pl

Vukovic "zagram na dwoch napastnikow" - jutro wymysli ze zagra na 2 obroncow i 2 bramkarzy. Najgorsze jest to ze on bedzie sie wiozl w tej LEgii i go nie wypier...i kudlaty pan.

odpowiedz
Farme(L) - 29.08.2020 / 21:17, *.virginm.net

Tak swoją drogą to ciekaw jestem kto wybiera tych tłuków do komentowania... ani znajomości klubowych zawodników, ani rzetelnej wiedzy na temat tego co się dzieje... a podniecają się jak ślepy na widok drożdży... co za pajace... i ciagle oni bo sobota wieczorem i Legia gra...
mówisz „transmisja dla niewidomych dlatego wyglada jak transmisja radiowa” powiedział Któryś z tych tłuków... chcesz transmisję radiową to posłuchaj Zimocha...

odpowiedz
Jano - 30.08.2020 / 10:07, *.orange.pl

@Farme(L): Zimoch i studio S13 oj nasłuchał się tego człowiek za młodych lat....

odpowiedz
CO WY ROBICIE WY NASZĄ LEGIĘ HANBICIE - 29.08.2020 / 21:14, *.t-mobile.pl

Miodulski, Boruc, Vukovic wyjazd z Legii!

odpowiedz
Trener - 29.08.2020 / 21:13, *.chello.pl

Grajcie na chaos. Powiedz mu żeby WALIŁ!

odpowiedz
hahaha - 29.08.2020 / 21:10, *.t-mobile.pl

Jak tam krol? Chyba korona mu spadla...

odpowiedz
Vuko out - 29.08.2020 / 21:09, *.chello.pl

Zmęczenie sezonem nastąpiło!

odpowiedz
Vuko out - 29.08.2020 / 21:07, *.chello.pl

Vuko out

odpowiedz
Kruszankin do Cyzia cudowna akcja! - 29.08.2020 / 21:07, *.chello.pl

Remy, Boruc- co to ma być, jakiś turnus odchudzający dla otyłych?

odpowiedz
I tyle - 29.08.2020 / 21:05, *.play-internet.pl

Czerczesow natychmiast potrzebny.

odpowiedz
grzesiek - 29.08.2020 / 21:04, *.centertel.pl

Rok temu potrafilismy w sesonie rozprawic sie z jagielonia 4:0 a teraz znowu ciezki sierpien.
Po mojemu to nie winabpilkarzy i trenera tylko tego systemu esa 37 z ktorego sie wycofali

odpowiedz
Jaro - 29.08.2020 / 21:04, *.centertel.pl

No ręce opadają, panienki zagrały po trzy mecze i już są przemęczone? to chyba jakiś żart ta wymiana składu... Vuko out.

odpowiedz
tomiacab - 29.08.2020 / 20:58, *.virginm.net

tak wygląda Kegia bez Antolicia. Przypomnę, że ostatni raz bez niego gralusmy 1/2 finału pp ze sracovią.

odpowiedz
ps - 29.08.2020 / 21:00, *.virginm.net

Legia oczywiście

odpowiedz
meter - 29.08.2020 / 20:57, *.t-mobile.pl

Ponoć nasi nie wyjdą na 2 połowę..bo sił im brak:))

odpowiedz
pjoter - 29.08.2020 / 20:55, *.amazonaws.com

Mistrz jest nagi... W trzeciej rundzie to nawet Wyspy Owcze nas oklepią, nie ma sensu nawet podchodzić do tej 3 rundy bo i po co????

odpowiedz
Tomasz - 29.08.2020 / 20:54, *.plus.pl

Wywalić 2/3 drużyny na bezrobocie, starych leserów , grają na zasadzie : jak wygramy, to fajnie , a jak przegramy, to nam głowy nie ukręcą .
Dać szanse młodym , ambitnym piłkarzom , niech się zaprezentują .
Nie mają możliwości przebicia , bo stare capy mają władzę w drużynie .

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 29.08.2020 / 22:00, *.play-internet.pl

@Tomasz : bo dla tych emerytow typu jedza boruc i wszystkich 30 plus nierobow Legia to ciepla bezpieczna posadka z kominami placowymi dobrze wiedza ze nieporadza sb w zadnym innym klubie w europie i obawiam sie ze na mls tez sa zaslabi trzeba powiedziec to glosno na ta chwile nie mamy bramkarza nie mamy stoperow brak nam dobrego prawego obroncy a przedewszystkim brak nam trenera z koncepcja gry z planami A B C na mecz. Brak nam madrego skutecznego skautingu oddalismy za darmo praszelika i dzis gral dobre zawody w WKS ...to jest niemozliwe ze nie mozna znalesc w innych ligach europejskich gosci poziomem gry porownywalnym do Luqiniasa skandalem jest ze ten pseudo trener jest jeszcze trenerem najlepszego i majbardziej utytuowanego klubu w 40 milionowym kraju

odpowiedz
Jano - 30.08.2020 / 10:08, *.orange.pl

@Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych: No akurat Jędza czy Boruc to nam poziomu nie zaniżają

odpowiedz
Zielarski - 29.08.2020 / 20:53, *.centertel.pl

Dobra Miodek, weź mi wytłumacz czemu razem z panem vukoviczem robicie sobie z kibiców jaja, bo po pierwszej połowie tego meczu innych wniosków nie wyciagam

odpowiedz
RAFAL - 29.08.2020 / 21:36, *.play-internet.pl

@Zielarski : 100%RACJI

odpowiedz
Kibol - 29.08.2020 / 20:53, *.vectranet.pl

Szkoda Naszej Legii.Z drugiej strony zarobione łatwe pieniądze u buka.Ba wygrane przyjdzie czas.A Ci ci kraczą o zwolnieniu Vuko , Panowie klubem rządzi Loczek.Jemu to pasuje wszystkich ma w tyłku więc tylko bojkot meczów.Przestańcie nabijać mu kasę.

odpowiedz
Misiek75 - 29.08.2020 / 20:53, *.vectranet.pl

Ten mecz to jest jakaś farsa, wydali w ch.... j pieniędzy na transfery, miało być tak zajebiscie i co!!!!! Zespół wogole kur... nie istnieje, ile jeszcze tych czar goryczy się pytam. Co roku jest to samo. Dno, piach, reszta mułu. Kończę bo jestem tak wk.... wiony, że nie chce coś więcej napisać. Nie da rady przejść nad tą farsą k... wa obojętnie.

odpowiedz
Julon - 29.08.2020 / 20:53, *.timplus.net

DRAMAT ,AMATOR VUKOVIĆ CIAGNIE NA DNO!!!

odpowiedz
Darek - 29.08.2020 / 20:51, *.t-ipconnect.de

Brawo widać,że fachowcy.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 29.08.2020 / 20:51, *.orange.pl

Kolejna kompromitacja blisko.
Ręce opadają...

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2020 / 20:50, *.play-internet.pl

Taktyka pana Zająca polegająca na "ladze do przodu" skutecznie zaskoczyła nasze gwiazdy. Piłka w "okręgówce" jest bardziej wyrachowana. Tym bardziej mnie to boli....że tak może zagrać Mistrz Polski 2020.

odpowiedz
Maciuszek1 - 29.08.2020 / 20:50, *.mm.pl

widzę ze oprócz eurowp....... dziś będzie ligowp..... Nie widzę nawet światełka w tunelu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.08.2020 / 20:48, *.centertel.pl

Nadchodzi czas Sagana. Na treningach beda zawody w rzucaniu tortami.

odpowiedz
Heniek - 29.08.2020 / 20:47, *.chello.pl

Jedyny lekarstwo dla Legii to zaraz po meczu wszyscy na Bitwy Pod Rokitną 1 i na kolanach błagania oraz modły do Leśnego żeby ratował Legię.

odpowiedz
Jerry - 29.08.2020 / 20:55, *.207.86

@ Heniek: Człowieku, nie wiesz o czym piszesz. Jedyną polityką Lesnego było zarobienie kasy. Dobrze wypromować i sprzedać. Jeszcze rok przy jego transferowo płacowej polityce i była by plajta. Ty powinienes ns kolanach dziekiwać Loczkowi, ze wykupil Legię od Lesnego bo byś musiał latac na B klasę po degradacji.

odpowiedz
RAFAL - 29.08.2020 / 21:27, *.play-internet.pl

@ Heniek: 100%RACJI

odpowiedz
RAFAL - 29.08.2020 / 21:27, *.play-internet.pl

@ Heniek: 100%RACJI

odpowiedz
Tomitomi - 29.08.2020 / 20:46, *.plus.pl

Heniu Berg wróć!!!! Legia grała najlepiej za kadencji Berga w europejskich pucharach!!!! A Berg nie miał tak zajebistego zakładu jaki ma Vuko!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 29.08.2020 / 20:49, *.bredband2.com

@Tomitomi: Za Berga byla dzida do przodu i oby oby, a na treningach (jesli juz takie byly bo na ogol LLL dawal wolne) to byla siatkonoga. Dobra gra to byla za Pana Stanislawa Czerczesowa. Idiota, idiota ktory dal mu kopa. Idiota.

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2020 / 20:52, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Pamietasz nazwisko? Leśniodorski się zwał. Bo usłyszał prawdę, może pierwszy raz w życiu.

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2020 / 20:52, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Pamietasz nazwisko? Leśniodorski się zwał. Bo usłyszał prawdę, może pierwszy raz w życiu.

odpowiedz
tomiacab - 29.08.2020 / 20:52, *.virginm.net

@Krzeszczu: o czym ty piszesz? Za Berga byla najlepiej grająca Legia na europejskich boiskach w ostatnim 10-leciu. U Czesia, bylo po prostu zapier....nie. Jedno i drugie było dobre.

odpowiedz
Krzeszczu - 29.08.2020 / 21:04, *.bredband2.com

@Wolfik: Oczywiscie ze pamietam. Jakbym mogl cos takiego zapomniec? Kazdy szanujacy sie kibic tez napewno pamieta.

odpowiedz
grzesiek - 29.08.2020 / 21:15, *.centertel.pl

@Krzeszczu: za berga bylo dno i za czerczesowa tez bylo dno. Moze trochr lepiej ale tez zdarzaly sie katastrofalne wpadki z termalica albo ruchem chorzow
Najlepiej bylo za Vukovicia az do koncowki zeszlego sezonu...

odpowiedz
Tomitomi - 29.08.2020 / 21:41, *.plus.pl

@Krzeszczu: A pamiętasz mecze z Celticem??? To nie była wina Berga że mu dali nie uprawnego zawodnika do gry!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 29.08.2020 / 21:45, *.bredband2.com

@Tomitomi: Pamietam. Tylko ze Berg byl w Legii poltora roku, to jest 18 mesiecy, a mecze z cwelticiem byly dwa. No wlasnie, DWA.

odpowiedz
Niekumaty - 29.08.2020 / 20:45, *.163.27

Piękny wynik, piękna gra. Szkoda ze stać ich tylko na Ekstraklasę, i to po liściach.

odpowiedz
Szacunek - 29.08.2020 / 20:45, *.234.227

vukovic bierz kante i i wyp....aj!

odpowiedz
Filip - 29.08.2020 / 20:45, *.111.202

Wyrownana liga. Legia, Lech i Piast juz po jednej porazce. 30 kolejek mistrz bedzie z 8 porazkami

odpowiedz
e(L)ka - 29.08.2020 / 20:44, *.vectranet.pl

Boruc pakuj menele i wypad do wieczystej

odpowiedz
Tomasz - 29.08.2020 / 20:43, *.plus.pl

Z taką , to prosić Boga, żebyśmy trafili na Wyspy Owcze teraz w losowaniu.

odpowiedz
tomaszek1 - 29.08.2020 / 20:36, *.tpnet.pl

Mioduskiemu chyba doradzają ludzie Leśnodorskiego by Legia z bankrutowała!!! By potem Leśny wykupił od Miodka Legię za grosze!!!!

odpowiedz
Jaro - 29.08.2020 / 20:36, *.207.86

Hejterzy Wieteski dostali w prezencie Remy'ego.

odpowiedz
tomiacab - 29.08.2020 / 20:47, *.virginm.net

@Jaro: tak pisałem tu takim co sie prosili o Remiego ze on to przecież jest pomyłką.

odpowiedz
atmosferic - 29.08.2020 / 20:36, *.orange.pl

rekordowa porazka w lidze to 1-5 - dzis bedzie 0-5 bo fizycznie wysiada po godzinie gry - bo nie sa przygotownaie - przypominaja sie czasy klafuricia i poczatki sa pinto i mecz z Wisla plock 1-4. Ta sama padlina i chaos w grze.

odpowiedz
BoLec - 29.08.2020 / 20:35, *.t-mobile.pl

Ile roztyty Boruc jeszcze wpuści?

odpowiedz
Zbycho(L) - 29.08.2020 / 20:34, *.centertel.pl

28 min. meczu czy to jeszcze ktoś chce oglądać?

odpowiedz
autor - 29.08.2020 / 20:33, *.vectranet.pl

aaaaaaahahahahahhahahaha legia jak barca - jedni i drudzy na dnie i pełni upokorzenia xDDDD

odpowiedz
Simon - 29.08.2020 / 20:33, *.centertel.pl

Zaczyna się połowę składu powinni wymienic

odpowiedz
Crunchipsy Czakalaka - 29.08.2020 / 20:32, *.chello.pl

Jest Boruc są bramki!!!

odpowiedz
atmosferic - 29.08.2020 / 20:34, *.orange.pl

@Crunchipsy Czakalaka : I jest zabawa ! :-D

odpowiedz
Heniek - 29.08.2020 / 20:32, *.chello.pl

Z vuko zamiast trenera to i tak dobry wynik. Będzie dużo gorzej.

odpowiedz
grzesiek - 29.08.2020 / 20:32, *.centertel.pl

nie wiem czemu nagle taki spadek formy. w tamtym sezonie było na prawde okej po za kilkoma ostatnimi meczami ligowymi i PP.
A ten sezon od razu pod gorke...
W tamtym sezonie nosiliśmy jagiellonie 4:0 chyba a teraz ona nas 0:2
wtf

odpowiedz
Legia To My - 29.08.2020 / 20:31, *.rogers.com

Stanisław wróć!!!!!! Vuko do Korony

odpowiedz
Pusia - 29.08.2020 / 20:30, *.centertel.pl

Brawo kuntakinte, brawo Boruc!

odpowiedz
atmosferic - 29.08.2020 / 20:30, *.orange.pl

vukovic<Klafuric

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2020 / 20:29, *.play-internet.pl

Jedyne co może być dobrego z tego meczu to fakt, że może Mioduski sie w końcu wqurwi i co niektórych wypierd.... na zbity pysk. Za co tu płacic???

odpowiedz
Krzeszczu - 29.08.2020 / 20:30, *.bredband2.com

@Wolfik: Znaczy, myslisz, ze "cos w nim nagle peknie"?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.08.2020 / 20:32, *.centertel.pl

@Wolfik: Przeciez od 4 lat robi wszystko, zeby nic nie zmieniac, a raczej zmienia na gorsze. Czekaj dalej na mityczna akademie...

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2020 / 20:33, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Nie wiem, naprawdę. Płaciłbyś za takie coś?

odpowiedz
Krzeszczu - 29.08.2020 / 20:40, *.bredband2.com

@Wolfik: Jak mawial Christian Bale: No. F@cking.Way.
:-)

odpowiedz
Heniek - 29.08.2020 / 20:44, *.chello.pl

@Krzeszczu: To akurat powiedział najładniej Jake w Blues Brothers ;-)

Jedno pewne: Vuko największą porażką Legii w XXI wieku.

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2020 / 20:47, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Gramy jak probierzowska Craxa - milion dośrodkowań z których nic nie wynika... Ale nic to. W drugiej połowie wyjdą Ci którzy się zmęczyli meczem z Omonią i "pojedziemy" Jagę... :).

odpowiedz
Krzeszczu - 29.08.2020 / 20:51, *.bredband2.com

@ Heniek: Tego akurat nie pamietam, ale poszperam w sieci :-) A co do Vuko, no coz, juz 2 lata temu bym Ci powiedzial ze sie zupelnie zgadzam. Teraz moge tylko potwierdzic. Ze sie zgadzam.

odpowiedz
Krzeszczu - 29.08.2020 / 20:29, *.bredband2.com

Poprawdzie nie sprawdzalem oficjalnych statystyk, ale mam jakies dziwne przeczucie ze nasz bilans straconych goli z Borucem w bramce jakos sie chyba nie poprawil... Zaiste transfer stulecia.

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2020 / 20:31, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Sam nie wierzę Kolego, że po Nikozji to oglądam. To jakaś totalna paranoja jest....nie wiem jak to wytłumaczyć.

odpowiedz
Krzeszczu - 29.08.2020 / 20:33, *.bredband2.com

@Wolfik: Znam Twoj bol bo i ja ogladam. Jakis istny masochizm albo cos :-)) Sam nie wiem.

odpowiedz
speed - 29.08.2020 / 20:51, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: A ja to oglądam i jestem spokojny i radosny jak skowronek.O co chodzi?!

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2020 / 20:53, *.play-internet.pl

@speed: Nie wiem Kolego? Może to odpowiednia dieta.... :).

odpowiedz
Jerry - 29.08.2020 / 20:29, *.207.86

Remy rządzi!!! Nasze Ferrari. Sprinter można by rzec.

odpowiedz
Jerry - 29.08.2020 / 20:25, *.207.86

Remy jest w obronie tym kim jest Gwilia w pomocy. Wolnym, nieruchawym, wiecznie spóźnionym kołkiem.

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2020 / 20:27, *.play-internet.pl

@Jerry: W dodatku pewnie nie tanim. Taki błąd byłby do wybaczenia Mosórowi a nie zagranicznemu 30-latkowi...

odpowiedz
optymista - 29.08.2020 / 20:25, *.centertel.pl

Brawo Legia!! Juz wpie..dol ...

odpowiedz
RMFC - 29.08.2020 / 20:24, *.tpnet.pl

Nasze gwiazdy już się zmęczyły i dlatego jest 7 zmian a pi paru minutach w plecy!!! Vukovic zaczyna ten sezon jak poprzedni czyli szybkie odpadnięcie z euro pucharów i PP a potem zacięta walka żółwi o MP

odpowiedz
Tomitomi - 29.08.2020 / 20:20, *.plus.pl

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego Lopez ma już kontuzje???

odpowiedz
Won won won - 29.08.2020 / 20:19, *.t-mobile.pl

vuko WON!!!

odpowiedz
Radomiak z Radomia - 29.08.2020 / 20:10, *.vectranet.pl

Ma ktos dobry link do meczu?

odpowiedz
sraczkovic - 29.08.2020 / 20:14, *.orange.pl

@Radomiak z Radomia: http://www.maniak.tv/mk4

odpowiedz
Radomiak z Radomia - 29.08.2020 / 20:26, *.vectranet.pl

@sraczkovic dzieki ryju!:

odpowiedz
Zbycho(L) - 29.08.2020 / 20:08, *.chello.pl

Skład zaskakujący. Czyżby Vuko zagrał u buka, bo zbyt mało kasy na odprawę

odpowiedz
Olo - 29.08.2020 / 19:55, *.t-mobile.pl

dajcie jakiś link do meczu jestem na wakacjach pomóżcie

odpowiedz
Krzeszczu - 29.08.2020 / 19:48, *.bredband2.com

Jedyny pozytywny i przemyslany transfer, Mladenovic, znowu siada na lawe. Bo pewnie wedlug trenera ktory uwielbia sie onanizowac roszadami i rotacjami, Mlado jest przemeczony. Co za qrwa amatorszczyzna.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 29.08.2020 / 19:59, *.chello.pl

@Krzeszczu:
Szanowny Kolego, to są aktualne legijne realia. Owszem, posypała się defensywa (czyt.: kontuzje, "koronka"), ale ponoć Vuko wie co czyni...
Podsumujemy owe znawstwo niezwłocznie po meczu. Oby nie takie jak z Omonią.
Serdeczności

odpowiedz
Krzeszczu - 29.08.2020 / 20:12, *.bredband2.com

@Jerz z Potoku: Pozdrowienia Panie Jerzu.
Jak na razie Jaga nie odstawia nogi i widac ze przyjechali zdeterminowani. Albo, maja plan. Grozni w kontrach.
Zobaczymy za ok 80 minut.

odpowiedz
(L) - 29.08.2020 / 19:33, *.mm.pl

Jak się patrzy co Praszelik gra w Śląsku to szkoda, że odszedł, za gwilie na dziesiątce i na dodatek młodzieżowiec ehhh

odpowiedz
Jerry - 29.08.2020 / 19:39, *.207.86

@(L) : 100 % racji.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 29.08.2020 / 19:51, *.amazonaws.com

@(L) : Don’t worry ..Saga Vuko gaśnie...

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 29.08.2020 / 20:44, *.play-internet.pl

@(L) : caly czas mowie grac mlodymi jesli mamy przegrywac z druzyna z bialorusi podlaskiej i drzec o wynik to juz korwa kpina...

odpowiedz
Maciej. - 29.08.2020 / 19:29, *.d1-online.com

Witajcie. Napiszcie prosze , gdzie jest sens ?. Zyleta nieprowadzi dopingu przez 10minut bo sektory gosci sa puste. Ale w jakim stopniu to uderzy do PZPN-u ???. Przeciez im jest obojetnie czy beda dopingowac od poczatku czy od 10minuty. W jaki sposób to zaszkodzi ?.

odpowiedz
Farme(L) - 29.08.2020 / 19:00, *.virginm.net

Najważniejsze, że bez gargamela...

odpowiedz
vuko = Pinokio - 29.08.2020 / 19:27, *.t-mobile.pl

@Farme(L): gargamela wystawi w meczu LE więc się nie ciesz

odpowiedz
Do puki będzie Loczek tak będzie - 29.08.2020 / 18:55, *.play-internet.pl

specjalnie wystawil taki sklad alt mimnie dziala wiec sie nie srac

odpowiedz
Farme(L) - 29.08.2020 / 18:52, *.virginm.net

Wiem morale są słabe, ale wciąż wierzę... Legio mocno!!! Po zwycięstwo!!!!

odpowiedz
Brwinów - 29.08.2020 / 18:32, *.vectranet.pl

Legia - jagirlonia 0:3 i vuko WON !!!!!!!

odpowiedz
ROSOMAK - 29.08.2020 / 19:31, *.t-mobile.pl

@Brwinów: To pojechałeś grubo !!!!! oby nie

odpowiedz
Arek - 29.08.2020 / 19:38, *.t-mobile.pl

@ROSOMAK : przydupasek się odezwał

odpowiedz
ROSOMAK - 29.08.2020 / 19:48, *.t-mobile.pl

@Arek: Do kogo ta mowa bo nie wiem czy mam Ci POJECHAĆ i grzecznie naublizać nikogo nie obraziłem ale mogę

odpowiedz