fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 1-2 Jagiellonia Białystok

Jedna połowa to za mało

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała drugi domowy mecz z rzędu. Tym razem zbyt mocna dla mistrzów Polski okazała się Jagiellonia Białystok, który wywiozła trzy punkty po trafieniach Jakova Puljicia i Jesusa Imaza. Honorowego gola dla legionistów strzelił Tomas Pekhart. Legioniści byli drużyną zdecydowanie lepszą szczególnie w drugiej połowie, lecz nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Już kilkadziesiąt sekund po pierwszym gwizdku sędziego Legia strzeliła gola za sprawą Tomasa Pekharta. Czech wykorzystał dokładne dośrodkowanie od Pawła Stolarskiego i głową pokonał Steinborsa. Sędzia nie uznał jego bramki z powodu spalonego Czecha, co potwierdziły telewizyjne powtórki. W 7. minucie ponownie z dobrej strony pokazał się Stolarski. Prawy defensor wpadł w pole karne, oddał mocne uderzenie, z którym poradził sobie bramkarz Jagiellonii. Pierwszy kwadrans upłynął pod znakiem przewagi gospodarzy. Legioniści prezentowali się naprawdę dobrze, zdecydowanie lepiej niż kilka dni temu przeciwko Omonii. Niestety, w 19. minucie niespodziewanie to Jagiellonia otworzyła wynik. Dalekie podanie do jednego z obrońców, łatwo przepchnięty Rocha, który upadł na boisko. Następnie z prawego skrzydła piłka trafiła pod nogi Jakova Puljicia, a ten z bliska wpakował piłkę do siatki. Wydawało się, że zimny prysznic nie zmąci dobrej gry Legii, lecz niestety od tego momentu było tylko gorzej.

Legia przestała grać i oddawała Jagiellonii coraz więcej pola. W 28. minucie goście po raz drugi pokonali Artura Boruca. Do dalekiego zagrania od Martina Pospisila dobiegł Jesus Imaz, który skutecznie przeniósł piłkę nad wychodzącym z bramki golkiperem "Wojskowych". Potem gra legionistów pozostawiała wiele do życzenia. Akcje były szarpane i najczęściej kończyły się dośrodkowaniami z bocznych stref, które skutecznie wybijali obrońcy z Białegostoku. Wkrótce sędzia dał sygnał do zakończenia pierwszej połowy. Schodzących do szatni piłkarzy pożegnały gwizdy.

Tuż po zmianie stron legioniści mogli zdobyć kontaktową bramkę. Jose Kante dosyć szczęśliwie znalazł się sam na sam ze Steinborsem, z którym przegrał pojedynek, a dobitka Artura Jędrzejczyka poszybowała ponad poprzeczką. W 54. minucie celny strzał oddał Pekhart. Napastnik wygrał walkę o pozycję po rzucie rożnym, jednak spokojnie interweniował bramkarz Jagiellonii. Równie dobrze spisał się kilka chwil potem, odbijając poza linię próbę Bartosza Kapustki.

Po godzinie gry legioniści wreszcie strzelili gola! Najpierw dobrze z dystansu uderzył Luquinhas, a za moment do siatki głową piłkę skierował Pekhart. Trzeba przyznać, że do tej pory w drugiej połowie "Wojskowi" byli zdecydowani lepsi. Potem na boisku zawrzało po starciu Bartosza Slisza z Puljiciem. W wyniku protestów ławki rezerwowej żółtymi kartkami ukarani zostali Aleksandar Vuković oraz Radosław Cierzniak, a czerwoną kierownik drużyny Konrad Paśniewski.

Brakowało jednak tego co najważniejsze, czyli bramkowych okazji, które mogłyby przynieść Legii kolejne upragnione trafienia. Dziesięć minut przed końcem huknął z dystansu Stolarski, ale celność jego próba pozostawiała dużo do życzenia.

W doliczonym czasie gry dobra szansa wprowadzonego Rosołka, który z półwoleja trafił w słupek... Ostatnie minuty to całkowita dominacja Legii, której brakowało jedynie postawienia "kropki nad i".

Ekstraklasa
2. kolejka
#LEGJAG
9109
Warszawa
29.08.2020
20:00
Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
1-2
Jagiellonia Białystok
60' Pekhart
(0-2)
Puljić 19'
Imaz 28'
1 Artur Boruc
41 Paweł Stolarski
55 Artur Jędrzejczyk
44 William Remy
16 Luis Rocha 84'
67 Bartosz Kapustka 71'
99 Bartosz Slisz 64'
24 Andre Martins 46'
3 Mateusz Hołownia 46'
20 Jose Kante
9 Tomas Pekhart
33 Radosław Cierzniak
5 Igor Lewczuk
7 Domagoj Antolić 46'
14 Michał Karbownik 64'
25 Filip Mladenović 84'
30 Kacper Kostorz
34 Inaki Astiz
39 Maciej Rosołek 71'
82 Luquinhas 46'
Pavels Steinbors 1
52' Paweł Olszewski 38
Ivan Runje 17
Błażej Augustyn 3
78' Bartłomiej Wdowik 27
46' Juan Camara 7
Martin Pospisil 26
60' Jesus Imaz 11
Taras Romańczuk 6
Tomas Prikryl 14
78' Jakov Puljić 21
Xavier Dziekoński 55
52' Andrej Kadlec 2
Maciej Makuszewski 10
Przemysław Mystkowski 8
46' Bodvar Bodvarsson 19
78' Szymon Sobczak 9
Bogdan Tiru 25
78' Bartosz Bida 31
60' Ariel Borysiuk 16
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Bogdan Zając
Asystent trenera: Rafał Grzyb, Gerard Juszczak
Kierownik drużyny: Arkadiusz Szczęsny
Lekarz: Zdzisław Koryszewski
Masażyści: Jarosław Ołdakowski, Marcin Piechowski
Sędziowie
Główny: Bartosz Frankowski
Asystent: Marcin Boniek
Asystent: Jakub Winkler
Techniczny: Wojciech Myć
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (157)

+dodaj komentarz
#antykrzeszczu - 02.09.2020 / 21:57, *.102.55

W klubie,w zarzâdzie ,w szatni..brak gościa,gości co ogarná ten bałagan

odpowiedz
zlb - 31.08.2020 / 12:28, *.t-mobile.pl

Piękne są te komentarze.Wypie....wszystkich,od prezesa po człowieka od murawy i zastąpmy WAMI,WIELKIMI ZNAWCAMI,KUR...KIBICAMI Z KRWI I KOŚCI!!!!Ilu by Nas zostało gdyby było duuuzo gorzej?Piszecie ze dno itd...popatrzcie na siebie jaką reklamę Nam robicie!?Dobrze że net swoje a trybuny swoje.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 31.08.2020 / 23:04, *.centertel.pl

@zlb: Nie zrzucaj odpowiedzialnosci za ten caly balagan na kibicow. Tak jest najlatwiej. Chetnie pomoge za darmo wlascicielowi, kiedy moge sie z nim spotkac i doradzic, co zrobic, zeby Legia nie ptzegrywala z ogorami?

odpowiedz
Ginka - 01.09.2020 / 00:18, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: cenna Twoja inicjatywa i warta zapamiętania. Problem jednak polega na tym, że prezes dekady od czterech lat zachowuje się niczym "to ja król słońce", tak jakby wywodził się z dynastii Ludwików. A czym to się skończyło dla Francji, wie każdy średnio oczytany kibic. Dlatego też, proponuję swoją kibicowską aktywność spożytkować na naszym serwisie, tak jak dotychczas.

odpowiedz
Malarz wróć! - 31.08.2020 / 08:03, *.chello.pl

Arek wracaj! W łksie bez straty gola.

odpowiedz
To juz koniec Vuko.... - 31.08.2020 / 07:05, *.plus.pl

W koncu bedziemy mieli trenera a nie pajaca, jest szansa zeby w tej przerwie przyszedl nowy trener.

odpowiedz
Zbyszek - 31.08.2020 / 02:59, *.plus.pl

Praszelik wybrany do drużyny kolejki, 3 asysty - no ale na Legię był za słaby..
Dziwne jest te sprawdzanie zawodników u Nas. Jeden gra totalny piach i ma miejsce gwarantowane w 1szym składzie na kilka meczów, inni dostają kilkanaście minut i potem komentarz że się nie przebili...

odpowiedz
filand - 31.08.2020 / 02:02, *.t-mobile.pl

I znowu kibelek...

odpowiedz
News⚽️Legia - 31.08.2020 / 00:16, *.amazonaws.com

Sztab szkoleniowy ,mnustwo leniwych gości....

odpowiedz
Do puki będzie Loczek tak będzie - 30.08.2020 / 23:21, *.centertel.pl

Napewno Pinokio do w...........................ia 2 tygodnie przerwy wymienia 3/4 skladu
zamiast w puscic tych3/4 w drugiej polowie

odpowiedz
Marian - 30.08.2020 / 21:38, *.plus.pl

Akumulator podłączony pod jajca i zaczną grać,inaczej nie ma szans do poprawy

odpowiedz
Optymista - 30.08.2020 / 20:42, *.t-mobile.pl

Legia...Mistrz Polski...a gra jak 4 ligowiec...żal w dupę ściska...parodia

odpowiedz
Benq - 30.08.2020 / 20:09, *.tpnet.pl

Zachowajmy proporcje i pamietajmy ze boruc to nie noyer z bayernu i przy tych bramkach mógł zachować się lepiej (skuteczniej)

odpowiedz
filand - 30.08.2020 / 17:23, *.t-mobile.pl

Nareszcie. Posprzątane.

odpowiedz
tomaszek67 - 30.08.2020 / 16:32, *.centertel.pl

Adam Nawałka blisko Legii !!!
Negocjacje na ostatniej prostej.
Bardzo chce go prezes Mioduski.

odpowiedz
speed - 30.08.2020 / 17:24, *.play-internet.pl

@tomaszek67:Mam nadzieję,ze to Fake News.

odpowiedz
atmosferic - 30.08.2020 / 18:30, *.orange.pl

@speed: Jak mozna uwierzyc w taki absurd :-D Nawalka po Lechu jest spalony w ekstraklasie.

odpowiedz
lob - 30.08.2020 / 18:53, *.chello.pl

@tomaszek67: spier...laj razem z tym swoim Nawałką. On to może co najwyżej Ursus sobie trenować.........

odpowiedz
speed - 30.08.2020 / 18:59, *.play-internet.pl

@atmosferic:Nie znasz życia i pewnego kudłatego prezesa.Pod tym deklem urodzi się tak przebiegła i podstępna "myśl" o jakiej się filologom czyt.(filozofom) nie śniło.

odpowiedz
Klakier - 30.08.2020 / 22:50, *.chello.pl

@lob: szanuj Ursus

odpowiedz
Zbyszek - 30.08.2020 / 16:27, *.152.195

Vuko ewidentnie ma coś z głową, proponuję obejrzeć jego konferencję po meczu , masakra, chyba bardziej przykro patrzeć niż się śmiać

odpowiedz
Czarny76 - 30.08.2020 / 15:57, *.t-mobile.pl

Mioduski dalej zamierzać trzymać tego nieudacznika na ławce trenerskiej?

odpowiedz
Pol - 30.08.2020 / 15:34, *.t-mobile.pl

pinokio kaleczniak znowu ośmìeszył nasz klub

odpowiedz
M@c - 30.08.2020 / 12:44, *.chello.pl

Zastanawiam się, czemu piłkarze zaczynają coś grać, jak mają nóż na gardle. Druga połowa była dość dobra, tylko brak skuteczności spowodował, że piłka nie wpadła do siatki więcej niż raz. Czy nie można całego meczu grać z takim zaangażowaniem?

odpowiedz
wuko - 30.08.2020 / 19:02, *.centertel.pl

@M@c : trzeba miec jaja i siły

odpowiedz
Bu"L"i - 30.08.2020 / 12:24, *.inetia.pl

sędzia miał w tym swój udział. i to nie mały.....

odpowiedz
SpokoLoco - 30.08.2020 / 12:16, *.plus.pl

Wreszcie nasz geniusz taktyczny zagrał tak, jak do tego się przygotowywał od dawna: dwoma napastnikami. Zatem moglismy grać ulubioną przez trenera taktyką: dzida! Ja pier..... ile jeszcze musimy przetrawić kasy, zdrowia zawodników, porażek, zeby się nauczyć, że na najważniejszym stanowisku w klubie nie można mieć kogoś kto się ... uczy.

odpowiedz
ben - 30.08.2020 / 11:51, *.inetia.pl

Tylko Antolic i Luki wczoraj pokazali że coś potrafią .Peckhard potrafi strzelać bramki ,większość dno. Po co nam Boruc, lepiej dać szansę młodym a skutek będzie podobny.

odpowiedz
To wszystko jest - 30.08.2020 / 11:49, *.t-mobile.pl

Jakaś kpiną ,wiemy ,że to sport ale jakość i ta reszta to kompromitacja , porządne podwyżki sprawę by załatwiły ,,heeeeeeee

odpowiedz
lob - 30.08.2020 / 11:47, *.chello.pl

Za rządów Miodka nie mieliśmy jeszcze prawdziwego trenera z doświadczeniem, tylko samych początkujących co się dopiero uczą. Wyjątek Sa Pinto, ale to gbur, wyrzucany z każdego klubu po niecałym roku pracy na zbity pysk. W takim klubie jak Legia nie powinno się zatrudniać trenerów początkujących lub z parszywym charakterem.
Vuco to niech se ćwiczy na starej piczy, a nie na Legii. To trener tylko na naszą e-klapę pod warunkiem, że ma piłkarzy pokroju jacy są w Legii.
Tylko trener z Niemiec wprowadzi Legię na salony piłkarskie w Europie.

odpowiedz
lob - 30.08.2020 / 11:54, *.chello.pl

@lob: do tego Vuco zlekceważył kibiców, którzy przyszli na stadion. Nie po to przychodzą całymi rodzinami na stadion i zdzierają gardło, żeby oglądać porażkę z jakimiś ogórkami.........Tylko za to powinno powiedzieć się Vuco pa,pa,pa...........A może Ojrzyński dał by radę wziąć tych naszych piłkarzyków za pysk i zagonić do roboty..........

odpowiedz
Prezio - 30.08.2020 / 11:40, *.tpnet.pl

Spokojnie zaraz wygramy z jakimiś ogórkami 4-0 w całej telewizji zrobią ze 20 programów jaki to cudowny mecz był Legia wróciła na dobre tory jedziemy po Europe:)Kapustka odda 2 strzały strzeli jednego gola i komentatorzy będą na wizji mówić Brawo Legia że zaufała temu chłopakowi teraz to spłaca :) Vuko na konferencji powie byliśmy lepsi od początku do konca i prasa rozpisze się na całą Polskę myślenie o zwolnieniu było przed wczesne:) Więc spokojnie Panowie będzie dobrze:)

odpowiedz
Łuki - 30.08.2020 / 11:25, *.tpnet.pl

I jak co sezon zaczął się kryzys.

odpowiedz
Zdesperowany - 30.08.2020 / 11:23, *.pktele.pl

Mam nadzieję, że mimo niezliczonych kompromitacji, przepłacanego szrotu, kolejnych porażek w lidze w kolejce, rychłym końcu marzeń o LE , liczę że nasza kumateria nie zejdzie na ziemię nawet o metr i że dalej DLA NAS LICZY SIĘ TYLKO MISTRZOSTWO !

odpowiedz
AJG - 30.08.2020 / 11:13, *.chello.pl

Nie byłem przeciwnikiem Vuko jako trenera ale:
-dlaczego tuż przed przerwą na reprezentację zaczyna "rotować" składem? Po 4 meczach już piłkarze nie mają siły,żeby grać co 3 dni?
-przypuszczam,że trener widzi brak formy i zaangażowania niektórych zawodników - tylko akurat nie wpuscił w pierwszej połowie tych,którzy grają jak dotąd najlepiej,
-brak kilku zawodników -virus,kontuzje - ale mamy 30 dobrze opłacanych piłkarzy! Ktoś ich do klubu sprowadził i zaproponował wysokie zarobki!Nie umieją grać? To czyja wina,panie trenerze?
-chyba zaczyna się wyczerpywać kredyt zaufania do trenera...za dużo błędów!

odpowiedz
grzesiek - 30.08.2020 / 13:39, *.centertel.pl

@AJG: a tacy jaj ty dalej swoje. Przez esa37 pillarze faktycznie nie maja czasu na regenreacje a ten sezon to juz wgl przez covid...sprawdz sobie ile trwala przerwa w rozgrywkach

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 30.08.2020 / 13:55, *.247.214

@grzesiek: 3 miesiące k..wa siedzieli i wypoczywali przez covid! Mało!? Apotem odpuścili PP, żeby mieć dodatkowe 2 tygodnie wolnego! Mało?!

odpowiedz
grzesiek - 30.08.2020 / 14:15, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: czlowieku ty sie nie znasz na zawodowej regeneracji. Spprtowiec musi miec caly sezon zaplanowany od a do z zeby w kluczowym momencie sezonu byl w optymalnej formie. Przerwy w sezonie destablizuja wszystko.

A to ze kiedys Polskie kluby dawaly rade chociazby manchedterowi city badz tez prowadzily wyrownane mecze z shalke , realem saragossa spartakiem moskwa czy ajaxem amsterdam to nie byl przypadek. Polska pilka miala wtedy mniej pieniedzy a byla lepiej zarzadzana. Trzeba sie pozbyc pana zbyszka bonka jak najszybciej bo esa 37 wprpwadzila destabilizacje. Legia to klub obecnie na prawde bardzo dobrze prowadzony. Czasy lesnego i teraz miodka to niebo a ziemia w porownaniu chociazby z czasami polmotu albo daewoo kiedy Legia byla zadluzona a mimo to wygrywala z utrechtem. Czemu wygrywala bo cala ekstraklasa byla prsygotowywaana pod mecze puvharowe. A nie sama dla soebie jak to jest teraz. Zastanow sie chlopie i mi przyznasz racje.

odpowiedz
grzesiek - 30.08.2020 / 14:16, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: czlowieku ty sie nie znasz na zawodowej regeneracji. Spprtowiec musi miec caly sezon zaplanowany od a do z zeby w kluczowym momencie sezonu byl w optymalnej formie. Przerwy w sezonie destablizuja wszystko.

A to ze kiedys Polskie kluby dawaly rade chociazby manchedterowi city badz tez prowadzily wyrownane mecze z shalke , realem saragossa spartakiem moskwa czy ajaxem amsterdam to nie byl przypadek. Polska pilka miala wtedy mniej pieniedzy a byla lepiej zarzadzana. Trzeba sie pozbyc pana zbyszka bonka jak najszybciej bo esa 37 wprpwadzila destabilizacje. Legia to klub obecnie na prawde bardzo dobrze prowadzony. Czasy lesnego i teraz miodka to niebo a ziemia w porownaniu chociazby z czasami polmotu albo daewoo kiedy Legia byla zadluzona a mimo to wygrywala z utrechtem. Czemu wygrywala bo cala ekstraklasa byla prsygotowywaana pod mecze puvharowe. A nie sama dla soebie jak to jest teraz. Zastanow sie chlopie i mi przyznasz racje.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 30.08.2020 / 18:56, *.247.233

@grzesiek: System rozgrywek piłkarskich ESA-37 został wprowadzony w polskiej ekstraklasie w sezonie 2013/2014. Jakoś Leśny dawał radę.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 30.08.2020 / 18:59, *.247.233

@vadisodjidjiaofoe: ale systemu Esa 37 bronić nie zamierzam.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 30.08.2020 / 19:41, *.247.233

@vadisodjidjiaofoe: po prostu musimy mieć takich zawodników, którzy nawet w niskiej formie pokonają taką Omonię.

odpowiedz
Jordan - 30.08.2020 / 11:12, *.chello.pl

Legia to obecnie klub bez żadnej przyszłości sportowej i perspektyw rozwoju. Przykre ale prawdziwe. Błędne decyzje personalne głównie w zakresie zwalniania / zatrudniania trenerów i tragiczna polityka transferowa sprawiły, że w kilka lat znaleźliśmy się na dnie. Mistrzostwo Polski było coś warte w latach 90tych i potem w okresie Wisły Telefoniki. Wtedy polskie kluby w eliminacjach były w stanie golić rywali po 5:0. Teraz mistrzostwo nie jest warte absolutnie nic. Najpierw bowiem oznacza ból dupy w całej Polsce gdy je zdobywamy ale 5 minut później jeszcze większą szyderę gdy lecimy z pucharów. Ostatni raz Legia grała piłkę europejską za Berga ale pojawił się babochłop, który wpuścił Bereszyńskiego, spier...lił wszystko i od tamtego czasu trwa równia pochyła. Swoją drogą to absurd że Ostrowska nie została pociągnięta do odpowiedzialności za działanie na szkodę spółki. Tylko zagraniczny trener z nazwiskiem ale nie zamordysta tylko taktyk, który zainteresuje koncepcją gry mógłby coś zrobić z tych patałachów.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.08.2020 / 11:08, *.play-internet.pl

A tytuł tego artykułu powinien brzmieć "Jedna połówka to za mało".

odpowiedz
Afro - 31.08.2020 / 10:03, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: Najlepszy komentarz :)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.08.2020 / 10:56, *.play-internet.pl

Grają u buka,jak pragnę zdrowia-grają u buka.Nie wierzę w to,że Mioduski wywala rok w rok w pytę kasy na coś,co z założenia nie ma sensu.Nie wierzę w to,że Mioduski nie zdaje dobie sprawy,że kupując za grosze piłkarzy po kontuzjach,za grubych,lub bez klubu,liczy na to,że oni właśnie rozniosą tę ligę w pył,oraz z jakimś powodzeniem pograją w L.E.,albo nawet w L.E.I do tego jest potrzebny taki słup,jak Vukovič,który "bierze na klatę wszystkie niepowodzenia",otrzymując w zamian i solidne wynagrodzenie i "ogromny kredyt zaufania" od Mioduskiego i spólki.Na serio,szkoda czasu na oglądanie "ustawek" i ratowanie domowego budżetu Mioduskiego,chociażby poprzez kupowanie biletów/karnetów.Przecież "darcie ryja na maksa" nic tu nie pomoże,gdy zespół celowo jest ustawiony "żeby nie wygrać".

odpowiedz
Mabi - 30.08.2020 / 11:16, *.mm.pl

@FOREVER LEGIA: To czyżbyśmy doszli do sedna? Przedstawiona koncepcja jakby trzymała się "kupy" z przewagą tej ostatniej...

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 30.08.2020 / 11:36, *.play-internet.pl

@Mabi: Nie bardzo zrozumiałem sens Twojego wpisu,ale powiedz mi,czy trzymanie Kante na ławce do 61 min w meczu z Omonią,żeby Go wpuścić"na podmęczonego rywala" nie było celowym działaniem,żeby tego meczu nie wygrać?.A przecież my graliśmy z OMONIĄ!!!!!,która zapewne zakończy swoją przygodę w pucharach po następnej rundzie.Jeśli zaś uważasz,że trenerowi zależało na wygranej,to znaczy,że tak jak już dawno napisałem-jest tak dramatycznie słabym trenerem,że podejrzaną sprawą jest fakt zatrudnienia Go na tak długi okres czasu.Zwyczajnie coś mi tu śmierdzi.I wątpię,żeby to zalatywało z Czajki,chociaż fetor podobny.

odpowiedz
Mabi - 30.08.2020 / 12:15, *.mm.pl

@FOREVER LEGIA: Zgadzam się z Tobą... Martwią mnie te potencjalne machinacje na rynku zakładów. Co do Vuko nie zmieniam zdania od początku i tylko mnie martwi, że mogę mieć rację...

odpowiedz
Tommy44 - 30.08.2020 / 10:54, *.chello.pl

Co rok to samo....Czym się rózni klasowa druzyna od naszej ? Po starciu z 33-35 lat emerytami w pucharach wychodzi pierwszym składem, do przerwy jest 2:0 i potem ew. zmiany jeśli starcie z emerytami było az tak wyczerpujące ;) o co chodzi z rozpoczynaniem akcji przez Boruca wykopami ? Tak przejmujemy z 5% piłek...?

odpowiedz
Tagi - 30.08.2020 / 10:41, *.vectranet.pl

Niech Vuko wypier ... la , skoro podejmuje decyzje jak na haju , a potem nawet nie chcę / nie potrafi się wytłumaczyć na konferencji prasowej. Mioduski sprawił iż Vuko uważa że Legia to jego prywatne poletko , na którym może robić co chcę. NIE , LEGIA TO MY !I każdy , kto działa na jej szkodę podlega naszej ocenie ! Vuko sie pogubił , nie ma pomysły co dalej , może nawet w eklapie zdobędzie dublet , ale na PE jest za krótki. Można by długo pisać , ale nie tu i nie teraz.

odpowiedz
Sebo(L) - 30.08.2020 / 10:22, *.master.pl

Obecna taktyka Legii opiera się na dośrodkowniach w pole karne najczęściej od strony,na której gra Mladenović i nóż widelec akurat w odpowiednim miejscu znajdzie się Pekhart i strąci głową nie do obrony.Nie ma żadnych strzałów z dystansu,które mogły by stworzyć zagrożenie.Skoro nikt nie stara się strzelić z dystansu w światło bramki to trudno oczekiwać na zdobycze bramkowe.Jeszcze w zeszłym sezonie gra Legii miała "ręce i nogi" ,Legia grała z "zębem" i polotem,były składne szybkie akcje,gra na małytm polu z szybką wymianą piłek.Z przyjemnością się to oglądało.Teraz wróciły demony przeszłości za czasów Jozaka,Klafuricia gdzie Legia grała bide z nędzą.

odpowiedz
Dexter - 30.08.2020 / 10:00, *.orange.pl

Chyba pora na nowego trenera który ma pojecie o taktyce,a Vuko na asystenta.

odpowiedz
Simon - 30.08.2020 / 09:56, *.centertel.pl

Vuko to już chyba bredzi, rozumiem że teraz to już same zwycięstwa i za rok LM bedzie, Vuko obudź się nawet jak Ty grałeś to żaden trener nie zmusił tych letni to gry na 100% od początku sezonu bo to są sami przeciętni piłkarze którzy biorę 3-4 razy więcej pensji niż powinni

odpowiedz
NOCIO - 30.08.2020 / 09:13, *.plus.pl

Brawo William Remy ????????????, gdyby było wiec j takich zawodników Legia byłaby nie do pokonania. ????

odpowiedz
LEGIA&ZAGŁĘBIE - 30.08.2020 / 09:01, *.glasoperator.nl

No i co to miało byc?,sie grzecznie zapytam,my jako kibice powinnismy was wychlostac piłkarzyki smieszne, zero pomyslu na gre ,kopanina w srodku pola i przed polem karnym,sklad znowu jakis z dupy wziety,no dramat jeszcze raz drsmat

odpowiedz
Mateusz - 30.08.2020 / 08:49, *.orange.pl

Zastanawiałem się jak to będzie z tym Borucem. Czy będą się go bać czy nie. Już wiemy, że nikt się nie boi. Co więcej, Artur broni tak samo, jak przed transferem do Celticu. I rywale to wiedzą, więc walą mu koło nóg jak Adrian Sikora, albo lobem jak Tomasz Frankowski. Tak najłatwiej mu trafić i oni to wiedzą. Nie ma co winić Boruca za bramki, ale ten pierwszy gol to ja nie wiem, czy taki Onyszko by tego nie wyjął. Bo na tę piłkę można było iść i odważny bramkarz miałby szansę. Artur został na linii...

odpowiedz
Łukasz - 30.08.2020 / 08:48, *.chello.pl

Niewątpliwie Legia ma mocny skład i potencjał, niemniej odnoszę wrażenie, że co roku jest ta sama historia. Z końcem sezonu zespół się zeruje i od nowego zaczyna zupełnie od zera. Nie ma żadnej ciągłości, zawodnicy wyglądają jakby pierwszy raz się spotkali. I to nie jest chyba nawet kwestia trenera... nie wiem o co chodzi...

odpowiedz
Mateusz - 30.08.2020 / 08:43, *.orange.pl

Czy Hołownia dalej jest na wylocie, po tym jak był najlepszym obok czwartego w hierarchii prawego obrońcy Legii zawodnikiem gospodarzy w pierwszej połowie?

odpowiedz
VukoWON - 30.08.2020 / 08:01, *.play-internet.pl

bez bramkarza, bez trenera - czego mu tu szukamy.

vuko gadane ma dobrą, ale wiedzę i umiejętności, elementarza napisanego przez Strejlaua. Za wysokie progi dla niego.
Na Europę jesteśmy w ogóle nie gotowy.

No i ten bramkarz... Co mecz to zawody jak daleko kopnie. Zero pomysłu tylko naparza do przodu.

W ogóle Legia nie ma żadnej taktyki, zero pomysłu pod bramką przeciwnika.

odpowiedz
Strateg - 30.08.2020 / 07:54, *.protonet.pl

Czas opracować nowe zagrania taktyczne, by jakoś zaskakiwać przeciwników. Wyglada na to, ze wszyscy już sobie Legię rozpracowali i znaleźli sposób by murować bramkę. Wiedzą jak wchodzimy skrzydłami, więc czas pokombinować środkiem. Cały czas brakuje mi groźnych strzałów z dystansu, które zmuszą rywala do zmiany ustawienia. Ta gra musi wyglądać jak w koszykówce. Jeden przypilnuje, a reszta w ruchu, wystawia się lub rozciąga ustawienie przeciwnika. A teraz mamy tak, że jak Kante ma piłkę to wszyscy stoją i patrzą. Ale wyjdziemy z tego. I tak jesteśmy najlepsi. Szkoda tylko tej LM. Można było pociągnąć dalej.

odpowiedz
Mateusz - 30.08.2020 / 08:45, *.orange.pl

@Strateg: Pewnie, zawsze fajnie mieć takryje

odpowiedz
mały miś - 30.08.2020 / 07:35, *.com.pl

Borubar nie był zły, pomimo nadwagi świetnie sobie radził. Vuko jeszcze pokaże, na co go stać.

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 30.08.2020 / 07:06, *.centertel.pl

Pudel się śmieje z ty co chodzą na mecze tyle w temacie
Ps.ile koszulek borubara się sprzedało?????

odpowiedz
Podpis - 30.08.2020 / 01:20, *.play-internet.pl

Piszcie co chcecie ale kredyt zaufania to chyba w Legii jest nie do wyczerpania tak jak je.a przyśpiewka NIE PODDAWAJ SIĘ LEGIO W-WA .... Te blamaże po LM , porażki w lidze muszą chyba się kiedyś skończyć , mieszkam aktualnie poza Warszawą jeszcze w tamtym roku żadnego meczyka nie odpuściłem goniąc 150 kilosów , ale dziś załamał mnie nawet mój 13 letni syn wracając z meczu słowami że do Smrodzi bliżej i tam też cudaków co każdy ogrywa można obejrzeć !!! Może winni są tacy jak My którzy drą mordę nie poddawaj się ... zamiast coś konkretnego .. Gryżcie trawę Legioniści po to tutaj żeście przyśli , dla kibiców !!! czy dla kasy ... powoli słychać głosy że LEGIA TO .... dopowiedz sobie kibicu Legii sam ... Legię ma w tyłku ten niby Miodkowy kolektyw i nasz trener Pan..

odpowiedz
Tłumy sie budzà - 30.08.2020 / 02:12, *.amazonaws.com

@Podpis: No włašnie!

odpowiedz
Maro - 30.08.2020 / 01:18, *.versatel.nl

Same piz*y tu graja
W lidze nie potrafia wygrac a do LM czy LE sie pchaja. Smiechu warte

odpowiedz
Plaskacz - 30.08.2020 / 01:13, *.chello.pl

*uj *upa *urwa *ipa, *uj *upa *urwa *ipa, *uj *upa *urwa *ipa, *uj *upa *urwa *ipa, i tyle w temacie po wakacjach

odpowiedz
Normalny człowiek - 30.08.2020 / 01:07, *.chello.pl

Porażka, ale przynajmniej po walce. Chociaż taki malutki pozytyw dzisiaj można było dostrzec. Taki jest sport, że nie zawsze się wygrywa. Na tym poziomie sportowym, na jakim jesteśmy od kilku lat, niestety każdy może przyjechać na Ł3 i Legię ograć. Takie czasy.
Po raz kolejny widać złe przygotowanie fizyczne drużyny na początku sezonu. Co rok dokładnie to samo. I to jest niezrozumiałe.
Do roboty Legio! Do treningów! Pokażcie, że macie jakieś ambicje. Dla kibiców, dla siebie samych. Weźcie się do roboty, bo cierpliwość kibiców też ma swoje granice

odpowiedz
Podpis - 30.08.2020 / 01:25, *.play-internet.pl

@Normalny człowiek: Największy pozytyw 3 punkty w plecy i znów nic się nie stało ....

odpowiedz
Niebramkarz - 30.08.2020 / 00:40, *.centertel.pl

Boruc sprowadzony został tylko dla nazwiska na sprzedawanych w sklepie koszulkach? Bo na bramce... Za wolny, za nonszalancki, za mało w nim woli walki, taki ziutek bez ikry. Widzialem go w 4 meczach i wybitnych interwencji miał może raptem 2-3 ... A Zyleta masuje go regularnie po brzuszku...

odpowiedz
Rambo - 30.08.2020 / 00:54, *.chello.pl

@Niebramkarz: No i ten bęben rośnie, niedługo zasłoni całą bramkę. Może w tym jest metoda.

odpowiedz
Władeczek - 30.08.2020 / 00:19, *.play-internet.pl

Dziadostwo faken. Vuko kompletnie się pogubił, zgłupiał po meczu z Cyprem i wypuścił rezerwowych paralityków na pierwszą połowę. W drugiej się poprawił i grali lepiej. Tylko po ch.j było wpuszczać taki skład od początku? Powinien wyjść najmocniejszy skład żeby się zgrywac a nie Hołownia z Kapustką, do tego jeszcze Rocha, który piłki prosto nie umie kopnąć faken.

odpowiedz
G - 30.08.2020 / 00:03, *.212.18

Cholewka wróć !

odpowiedz
JACUNHO - 29.08.2020 / 23:50, *.kampinostelco.pl

No cóż, trudno stało się. Można różnie myśleć o dzisiejszym składzie. Mecz dla zmienników i niestety nie zdali egzaminu. Być może to nie był ten mecz, bo ze "śledziami" zawsze nam było pod górkę. Jedynie co Stolar grał jako tako,szczególnie w pierwszej połowie, reszta za bardzo się do tego nie kwapiła . Przecież to są "pracownicy " od których należy czegoś wymagać przy tak dużych honorarjach. Nie wiem czy to brak ambicji,czy umiejętności,ale to my musimy za nich świecić oczami.
Po tych czterech meczach należy wstrząsnąć zawodnikami. Nie głaskać,nie bronić za wszelką cenę tylko należy dokładnie wytłumaczyć im w jakim celu zostali tu zatrudnieni. Wiem że ostatnio w ten sposób odniósł się trener JOZAK,ale on to zrobił publicznie. Takie sprawy trener z charakterem w ciszy szatni dogłębnie musi uświadomić zawodnikom czego się od nich oczekuje i po co zostali tu sprowadzeni. Miejmy nadzieję że ta przerwa pomoże w ustabilizowaniu zespołu. Pytanie tylko czy z tym trenerem, bo różnie z tym bywało

odpowiedz
News⚽️King - 29.08.2020 / 23:39, *.amazonaws.com

To powiem szybko,jeśli kibic czuje sie oszukiwany to co?!ma zrobić?!

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 29.08.2020 / 23:34, *.tpnet.pl

no niestety Boruc zawalił drugą bramkę - na cholere wychodził z bramki ? Cierzniak jest o wiele lepszy

odpowiedz
Bie(L)any - 30.08.2020 / 00:06, *.vectranet.pl

@Kibic LEGII od 53 lat:
widać że tylko z piłką miałeś do czynienie na WF i to nie koniecznie grając z kolegami ..
słyszałeś o czymś takim jak wyjście bramkarza żeby skrócić kąt... czyli zmniejszyć objętość pola bramki ???
Może poczytaj troszkę ekspercie ???
Drużyna słabo przygotowana bez świeżości, wolniejsza od przeciwnika ....
obawiam się że dziś ci z podlasia wieśniacy z Białorusi biegali by szybciej tyłem niż Nasi zawodowcy przodem... (przykład drugi gol)

odpowiedz
Jan - 30.08.2020 / 09:13, *.centertel.pl

@Bie(L)any: już przestań pisać ,że Podlasie to Białoruś ,to gdzie jest Polska ,puknij się w czoło ,ja mieszkam na Pomorzu to w jakim kraju wedlug Ciebie bo ja jestem Polakiem

odpowiedz
#BorucOUT - 29.08.2020 / 23:31, *.chello.pl

#BorucOUT

odpowiedz
Od Artura to się odpier.......!!!!!!!! - 30.08.2020 / 11:00, *.centertel.pl

@#BorucOUT:

odpowiedz
Hiszpan - 29.08.2020 / 23:18, *.telnaptelecom.pl

To co martwi najbardziej to zachowanie Boruca. Każdy liczył ze będzie prawdziwym liderem. Tymczasem na boisku widać otylego przygaszonego 40 latka. Bez werwy energii co leci to w sieci. Artur why???

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 29.08.2020 / 23:18, *.t-mobile.pl

Dziękuję Wam produkty piłkarskopodobne szumnie zwane piłkarzami naszej Legii (z wyjątkiem Artka Boruca, bo to jest prawdziwy piłkarz) 3, 5 tys. zł. wpadło na czysto. Od jakiegoś czasu stawiam u buka i wspieracie mój portfel. Wielkie dzięki Vuko et consortes....

odpowiedz
P1916 - 29.08.2020 / 23:12, *.vectranet.pl

Gdzie jest Wladeczek?
Ile macior wypił od środy?
Chyba nie dopadł Go covid 19?

odpowiedz
Oka - 29.08.2020 / 23:10, *.play-internet.pl

Wszyscy czepiają się trenera a ja swoje cały czas. Bloczek won z Legii

odpowiedz
Farme(L) - 29.08.2020 / 23:04, *.virginm.net

Dla mnie mecz przegrany ale wybiegany.... z punktu widzenia w TV nie wyglądało to źle w drugiej połowie zwłaszcza.... coś z tego może być... jeśli będą grali tak dwie połówki i zawsze....
Tak czy inaczej Tylko(L)...

odpowiedz
eLka - 29.08.2020 / 23:01, *.mm.pl

Trzy koła dobre. Oto myślenie autora tej relacji. Auto nie jedzie, bo złapało gumę, ale trzy koła nadal dobre.
Masz jakiś układ z Lokim?

odpowiedz
Andrzej - 29.08.2020 / 22:56, *.plus.pl

Beznadziejny tytuł i niezgodny z prawda.
Jedna połowa wystarczyła aby wygrać z Legia

odpowiedz
tomiacab - 29.08.2020 / 22:52, *.virginm.net

ja już mówiłem ze tak to jest jak trener przykrywa gówno wycieraczką i myśli ze nie bedzie śmierdziało. To się niektórzy śmiali. Drużyna gra bez jaj bo nie czuje bata. Mają miękką faję za trenera, który broni takiej postawy jaką pokazał kante schodząc do szatni. A mogł wtedy pokazać jaja, wype...ić go na zbity ryj i dać sygnal drużynie, ze tu nie bedzie pobłazania, glaskania, bronienia przed opinią publiczną negatywnych postaw.

odpowiedz
Rado - 29.08.2020 / 22:50, *.inetia.pl

Przerwa na reprezentację, a on wystawia rezerwy. Żeby zawodnicy odpoczęli przed czym? Przed kolejnym meczem który jest za 2 tygodnie? No czy ktoś to umie wytłumaczyć???

odpowiedz
Korda - 29.08.2020 / 22:49, *.centertel.pl

Wstyd. Normalnie wstyd. I przestańcie kogoś bronić z tej drużyny. To nie jest drużyna.! To Noe jest trener. To jest drużyna z Orlika która zbiera się raz na tydzień albo dwa. Oni nie są w stanie wykonać 10 podań na połowie przeciwnika. Hańba dla Warszawy i dla Legii

odpowiedz
Jimmy L - 29.08.2020 / 22:47, *.d1-online.com

Miałem nadzieję na poprawę niestety to jeszcze gorzej jak myślałem. Jest źle bardzo źle

odpowiedz
Michał - 29.08.2020 / 22:42, *.plus.pl

Trzeba było wystawić rezerwy i już a na następny mecz wychodzmy tylko na drugą połowę.Stasiu Czerczesow wróć.Po co nam punkty od początku ligi i tak damy radę.Tragedia z żenada .Więcej pieniędzy dla piłkarzy.Czerwona kartka dla tego co walił z głowy Slisza jak nic.Drugi mecz i drugi sędzia ślepy.Do okulisty Frankowski

odpowiedz
(L)3mon - 29.08.2020 / 22:41, *.tpnet.pl

Niestety. Na Prezesa trzeba wywrzeć presję portfelami. Płacz w komentarzach, ale karnety, bilety i merch kupujemy. A jakby tak finansowy bojkot?

odpowiedz
Hiszpan junior - 29.08.2020 / 22:41, *.t-mobile.pl

Kładliśćie się pajace po trzech uj a nie charakter

odpowiedz
Jerz z Potoku - 29.08.2020 / 22:35, *.chello.pl

Do porażki w tym meczu najbardziej przyczynił się Vuko swoimi niezrozumiałymi decyzjami personalnymi. Skoro na ławce rezerwowych pozostawił pięciu (!) piłkarzy pierwszego wyboru, czyli tych, którzy dotychczas napędzali grę ofensywną Legii, to nie sposób odgadnąć jego intencje. Przypuszczam, że poniosła go trenerska straceńcza brawura, która kosztowała nas kolejną niechlubną porażkę i niepotrzebną stratę 3 pkt.
Pora najwyższa nie tylko solidnie rozliczać prezesa dekady za obecne legijne realia, ale również dotychczas oszczędzanego Vuko. Prawdopodobnie jego zegar dalszej bytności przy Ł3 ruszył...
Ps.: do "ojców sportowych sukcesów" naszej drużyny należy również zaliczyć, tzw. trenera/specjalistę ds. przygotowania fizycznego. To jak on przygotował zespół do bieżącego sezonu komentują już nawet zagraniczne media. Oczywiście w tonie prześmiewczym. I gdzie tu profesjonalizm legijni działacze?
Na serdeczności - raczej nikt nie zasłużył...

odpowiedz
Martinez - 29.08.2020 / 23:23, *.105.93

@Jerz z Potoku:
Miałem skomentować, ale napisałeś już wszystko...

odpowiedz
Kurak - 30.08.2020 / 01:04, *.centertel.pl

@Jerz z Potoku: jakie zagraniczne redakcje?

odpowiedz
Ciechanowianin - 29.08.2020 / 22:34, *.orange.pl

Vukovic wstal pewnego ranka z szerokim usmiechem na twarzy, poniewaz w jego zazwyczaj pelnej prozni glowie niespodziewanie pojawila sie, jak to on pomyslal "genialna mysl taktyczna" - powiedzial "juz wiem, eureka, znalazlem genialny sposob - zagram na dwoch napastnikow" i bez skrzydel i na dwoch defensywnych pomocnikow w srodku. "Wygram tytul w cuglach" pomyslal zadowolony z siebie Alaksandar i popedzil ustalac sklad.

odpowiedz
L - 29.08.2020 / 22:31, *.plus.pl

król artur bramka w każdym meczu, z rocha i martins przedłuzono kontrakty a po co ? żeby kasę wyje...ć , obejrzyjcie sobie kochani Legioniści jak Radomiak w drugiej połowie rozprawił się z widzewem i jak się strzela bramki , obejrzyjcie powtórkę a wstydu nie pokazujcie na własnym podwórku

odpowiedz
dejne3 - 30.08.2020 / 02:27, *.plus.pl

@L: Tak właśnie, tak była nowa że są dwie 11 ,ten drugi skład pokazał na co go stać Wstyd u siebie mecz y się nie przegrywa a tym bardziej z jadzką, Panowie wkłady do koszulek ,gra z eLką na piersi zobowiązuje .O LM możecie swojej marzenia włożyć między bajki ,chyba że n PS4 tam ,może macie szansę pograć, nawet w eklapie, w tym sezonie niestety z taką grą daleko nie zajdzie cie

odpowiedz
JACUNHO - 29.08.2020 / 22:27, *.kampinostelco.pl

Póki jeszcze czas, póki jeszcze jest okazja panie Kucharski bierz się Pan do roboty. To co się dzieje w naszej lini obrony to woła o pomstę do nieba
Trzech emerytów,Ramy chyba zapomniał co to jest grą w futbol, Wieteski popsuty i oszałamiające jeszcze młody Mosór. I jak tu można dobrze mecz ustawić przy tak słabej newralgicznej formacji i przy tak ślamazarnych napastnikach. Naprawdę to bardzo źle wygląda. Boczne pozycje ok (oprócz Rochy,bo to na pewno nie jest dobry obrońca) ale środek? Dziwię się że sztab nie zareagował na to że potrzeba nam chociażby jednego stopera na przynajmniej średnim poziomie. Ciekawe czy teraz ktoś taki się nam przytrafi,czy nie jest aby za późno
Ale trzeba zewrzeć pośladki i poszukać kogoś konkretnego, abyśmy więcej nie odczuwali takiego upokorzenia

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.08.2020 / 22:25, *.chello.pl

Oby Śliszowi nic się poważnego nie stało. Palant mógł mu złamać kość twarzoczaszki.

odpowiedz
dejne3 - 30.08.2020 / 09:57, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: Tak właśnie sędzia wielu rzeczy nie widział że Sliszem to woła o pomstę do nieba ,tym się powinna zająć komisja ligi. Saganowski kilka lat temu też z jadzką został faulowany przez Tosika i też faulujący nie dostał kartki to jakieś fatum ,że śledzie z Biedastoku naszych faulują ,w brutalny sposób

odpowiedz
Darek - 29.08.2020 / 22:25, *.t-ipconnect.de

Vuko zrobił zmiany bo po 3 meczach drużyna zmęczona sezonem.Taka zasłona dymna przed przerwą na reprezentacje.Muszą odpocząć po trzech meczach w tydzień.Zmęczenie sezonem daje w kość.
Czy to wina właściciela Mioduskiego,że Jedrzejczyk nie potrafi trafić w pustą bramkę?Po części tak bo to on sponsoruje te bandę nieudaczników.
Brawo wy!!!!

odpowiedz
L - 29.08.2020 / 22:24, *.plus.pl

Fortuna zarobiła dzisiaj na trzech wygranych gości he he he hihihihi

odpowiedz
zlb - 29.08.2020 / 22:24, *.t-mobile.pl

No to tylko czekac na zwolnienie Vuko.Mistrzowski to bedzie ruch przed LE.Jeszcze płaczki zaplaczecie.

odpowiedz
L - 29.08.2020 / 22:23, *.plus.pl

Bracia, wróci normalność jak nasz rząd zakaże kategorycznie sponsorować firmom bukmacherskim naszych kochanej polskiej piłki kopanej na wszystkich szczeblach, moim zdaniem powinien być zakaz

odpowiedz
rr - 29.08.2020 / 22:19, *.centertel.pl

nie mamy trenera, bo Vuko z całym szacunkiem dla jego osoby, nim nie jest.

Vuko może być co najwyżej asystentem, ale nie ma bladego pojęcia o s,koleniu i taktyce.

Potrzeba nam Berga lub Czerczesowa.

W przeciwnym razie będzie eurowp... w LE i pozostanie tylko kopanina w eklapie...

odpowiedz
Artek - 30.08.2020 / 11:52, *.chello.pl

@rr: tu i Guardiola nie pomoże.....

odpowiedz
Loco - 29.08.2020 / 22:18, *.chello.pl

Tak się kończą eksperymenty trenera . Chyba za pewnie się poczuł trenarinio.

odpowiedz
Drx - 29.08.2020 / 22:17, *.play-internet.pl

Trzymają formę na LE????????

odpowiedz
Misiek75 - 29.08.2020 / 22:16, *.vectranet.pl

Ciekawe co teraz pan trener będzie miał do powiedzenia ciekawego po meczu, czekam z utęsknieniem na jego durne wypowiedzi i tłumaczenia. A tak przy okazji droga redakcjo, przydałoby się żeby te nasze komentarze i to co w nich zawieramy i myślimy trafiły może do Pana szanownego trenera i Pana szanownego Prezesa, żeby wiedzieli co o tym myślą kibice i może przyjdą im do głowy jakieś ku...a konstruktywne przemyślenia w końcu. Bo narazie czarno to widzę, nawet akademia tu nic nie pomoże. O grze w Europie to możemy sobie pomarzyć.!!!!! ????????????????????????Wkur...ony na maksa. Dobranoc

odpowiedz
Aro - 29.08.2020 / 22:16, *.play-internet.pl

Dobrze że nie oglądałem tego meczu szkoda nerwów....

odpowiedz
Cult⚽️Super⚽️Legia - 29.08.2020 / 22:15, *.amazonaws.com

#vukoout !#supercoach #time #superLegia

odpowiedz
Bemowo L - 29.08.2020 / 22:15, *.play-internet.pl

boruc i vuko WON !!!

odpowiedz
wtf - 29.08.2020 / 22:13, *.chello.pl

Borubar cienki jak dupa węża,Cierzniak do bramki!

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 29.08.2020 / 22:12, *.amazonaws.com

Właśnie...?!kropki nad I,i! !Tego brak sztabowi Legii

odpowiedz
Boczek - 29.08.2020 / 22:10, *.comcast.net

#vukout

odpowiedz
Kazik - 29.08.2020 / 22:10, *.com.pl

Vukowicz odejdz i już kiniec !

odpowiedz
jim - 29.08.2020 / 22:10, *.tpnet.pl

Nie ma jakości a do tego nie ma formy, nasza liga to grajki na 3 ligowym poziomie europejskim , wszyscy chcemy, wszyscy wierzymy że tym razem będzie inaczej a jest jak zwykle bo takie są realia.

odpowiedz
rafito - 29.08.2020 / 22:08, *.t-mobile.pl

Yeti popieram twój komentarz, Vuko VON bo ty jesteś pseudo trenerem a nie znasz sie wogóle razem z MIODKIEM kudłatym

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2020 / 22:08, *.play-internet.pl

Nie chce mi się pisać... życzę wszystkim Kolegom którzy to wytrzymali spokojnej i udanej niedzieli.

odpowiedz
Krzeszczu - 29.08.2020 / 22:17, *.bredband2.com

@Wolfik: Na wzajem Kolego

odpowiedz
Grzegorz - 29.08.2020 / 22:07, *.cyfrowypolsat.pl

No tym razem przyznaję straszny błąd Vuko z doborem składu od początku tak nie można szanuję Vuko za wszystko ale Legii jest potrzebny trener z prawdziwego zdarzenia jeśli chcemy coś osiągnąć a tak znowu zawód przykre dla ludzi co kochają ten klub:(:(:(:( już teraz bez żadnych emocji czas na zmianę trenera do boju Legio mimo wszystko:(:(:(

odpowiedz
speed - 29.08.2020 / 22:36, *.play-internet.pl

@Grzegorz: Uwielbiam te twoje teksty.You're simply the best

odpowiedz
Jerry - 29.08.2020 / 22:53, *.207.86

@speed: ...ta, jest mistrzem interpunkcji.

odpowiedz
filand - 29.08.2020 / 22:07, *.inetia.pl

Teraz czas kolację. Wino półwytrawne z ???????? Chile... A kibicom Legii proponuję TVP Info.. Teraz rozmawiają o jakimś Michale Sz. Pseudonim Margo... Bawcie si~ dobrze... Legia moich pieniędzy jeszcze długo nie zobaczy... Pierwszy raz na Łazienkowskiej 3 byłem w 1971 roku.. Na meczu Legia - ROW Rybnik... Dobranoc...

odpowiedz
(L)istek - 29.08.2020 / 22:07, *.play-internet.pl

Dziś doping super,ciesze się że po takiej przerwie znów mogłem te zakazane mordy oglądać.Mecz przemilcze bo może oglądałem ze 20 minut.Ale wynik mówi sam za siebie.

odpowiedz
ROSOMAK - 29.08.2020 / 23:46, *.chello.pl

@(L)istek: O i to jest komentarz mówiący wszystko co jest NAJWAŻNIEJSZE

odpowiedz
Ryj - 29.08.2020 / 22:07, *.47.41

Mocno Vuko!

odpowiedz
wtf - 29.08.2020 / 22:06, *.chello.pl

Borubar cienki jak dupa węża,Cierzniak do bramki!

odpowiedz
McA - 29.08.2020 / 22:06, *.as9105.com

Posadzić najlepszych na ławce to tylko Vuko potrafi.

odpowiedz
Burkin - 29.08.2020 / 22:06, *.mm.pl

Mecz przegrany przez trenera w pierwszej połowie - nieudolna obrona RR zrobiła wynik dla baby jagi. W drugiej połowie było lepiej, tylko czemu dopiero w drugiej? Trzeba było od razu się rzucić na Jagę, dostaliby 3 bramki do przerwy i byłby spokój...

odpowiedz
Zagłębiak - 29.08.2020 / 22:06, *.tpnet.pl

Do tej pory wstrzymywałem się od krytyki Vukovica,ale on po prostu jest bezmózgim idiotą,Wydaje mu się,ze jest strategiem-śmiech na sali.Jeśli Mioduski go nie wywali natychmiast to niech lepiej sprzeda Legię i niech sam spie ,,,,,,,la

odpowiedz
Janekk - 29.08.2020 / 22:05, *.chello.pl

Bez pomysłu c.d Z całym szacunkiem do Artura ,ale po co wydawać tyle pieniędzy na taki transfer jak my nie mamy rozgrywającego, napastnika i trenera. Malarz , Steinbors czy Cierzniak w zupełności dali by radę .

odpowiedz
mietowy - 29.08.2020 / 22:05, *.chello.pl

i jak zwykle kicha

odpowiedz
rafito - 29.08.2020 / 22:05, *.t-mobile.pl

Takiej kompromitacji to już dawno nie widziałem, Vuko albo ich ogarniesz i te zabytki europejskie wyj...iesz albo nic z tego nie będzie. Granie za kasę nic nie da , młodych legionistów sprzedajecie ale i starym sercem oddanych LEGII się pozbywacie. Mioduszewski weź się za to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Yeti - 29.08.2020 / 22:05, *.play-internet.pl

Mamy frajera a nie trenera. Kompletnie nie rozumiem składu, jaki wyszedł na 1. połowę. Jest przerwa reprezentacyjna, zamiast zgrywać najmocniejszą jedenastkę to ten idiota wpuszcza Hołownię, Martinsa bez formy, paralityka Roche... Debil!

odpowiedz
meter - 29.08.2020 / 22:05, *.t-mobile.pl

Jędza znowu ma status świętej krowy......Czym się różni jego gra od takiego Romańczuka,który jest ze 4 razy tańszy???

odpowiedz
ehmehme - 29.08.2020 / 22:05, *.comhem.se

Zmęczenie sezonem.

odpowiedz
konczita - 29.08.2020 / 22:04, *.t-mobile.pl

trzeba być debilem przegrywając mecz z omonią i mając teraz przerwe na kadre znów cuda robić ze składem!
rocha zawalił 1 bramkę, remy ruszał się jak wóz z węglem!
fajnie że puszczamy młodego hołowie ale o trzeba zacząć go wpuszczać na 30 minut na koniec jak mamy mecz ułożony
luqi ławka,antolic ławka, mladenovic ławka, karnownik ławka zasłużenie bo bez formy, gvilii w ogóle nie ma
ludzie to jests początek sezonu i gramy wazny mecz a później jest przerwa na kadre! jak można takie dziadostwo robić

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.08.2020 / 22:04, *.chello.pl

Niestety, ale mamy skład na środek tabeli. Obronę, a zwłaszcza środkowych, mamy najsłabszych w lidze. Napastników też. 6-8 miejsce w tabeli, to nasz sufit. Mioduski narzucił narrację plotąc o wzmocnieniach. Jakie wzmocnienia?

odpowiedz
WarszawskaOchota - 29.08.2020 / 22:04, *.orange.pl

Mniej niż zero.

odpowiedz
To⚽️Chyba⚽️Czas⚽️Wypad⚽️Vuko - 29.08.2020 / 22:04, *.amazonaws.com

Many!Thanks!Mr!Vuko!and!Good bay!

odpowiedz
Wwa - 29.08.2020 / 22:03, *.centertel.pl

Trenerzyna powinien w najpierw pograć w managera a dopiero drużynę prowadzić pozoracnt wuefista

odpowiedz
Grajek - 29.08.2020 / 22:03, *.play-internet.pl

Trener i prezes precz z Legii!!!

odpowiedz
Real - 29.08.2020 / 22:02, *.163.27

Znowu pod koniec sezonu będzie walka na smierć i życie o kilka punktów..

odpowiedz
Gość niedzielny - 29.08.2020 / 22:02, *.centertel.pl

Pytanie?czy to trener czy zawodnicy?4 rok z rzędu to samo????

odpowiedz
Wawa - 29.08.2020 / 22:01, *.124.248

Vuko
WON
Won
Won
Nieudaczniku
Won

odpowiedz
prezes - 29.08.2020 / 22:01, *.chello.pl

jak długo ta miernota będzie trenerem LEGII

odpowiedz
Misiek75 - 29.08.2020 / 22:00, *.vectranet.pl

Szkoda wogole cokolwiek pisać. Żenada, dno, piach i kilo mułu.!!!!! ????????????????????????

odpowiedz
Tom - 29.08.2020 / 22:00, *.mm.pl

Vuković WON Z LEGII!!!

odpowiedz
Xxd - 29.08.2020 / 22:00, *.plus.pl

Pewnie powie że byli lepsi

odpowiedz
Berg - 29.08.2020 / 21:59, *.t-mobile.pl

Brawo Panie trenerze...

odpowiedz