fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Jagiellonią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Legia przez większą część meczu z Jagiellonią przeważała, ale kompletnie nie przełożyło się to na wynik. Goście dwa razy skutecznie kontrowali, a podopieczni Aleksandara Vukovicia bili głową w mur. Legioniści oddali aż 26 strzałów w kierunku bramki Steinborsa i przez 64% czasu gry byli w posiadaniu piłki. 13 razy wykonali rzut rożny, ale przebiegli o 5 km mniej od rywali. Kolejny raz nie wyróżniali na tle przeciwników pod względem sprintów i szybkości - co było ich domeną w poprzednich rozgrywkach.

Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Gole dla Legii: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójcze

fot. Legionisci.com

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Autor (R) - 30.08.2020 / 20:59, *.virginm.net

kogo to kurva obchodzi po takim meczu ehhh

odpowiedz
Majkel - 30.08.2020 / 11:54, *.mm.pl

Analityka fajna ale tego w takiej formie nie da się przeczytać. Zróbcie w przyszłości proszę to jakoś bardziej estetycznie .

odpowiedz
Dżordan - 30.08.2020 / 16:07, *.165.96

@Majkel: Zazdrościsz? Ja uważam ze wszystko jest przejrzyste i powinnismy być wdzięczni iż redakcja zawsze wkłada w te działy tyle pracy. Śledzę ten portal od lat już (10?), i chłopaki robią kawał dobrej pracy!

odpowiedz
ernik - 30.08.2020 / 11:50, *.virginm.net

No Rocha 54 spalone i 5% celnych podań. Babole się wkradają

odpowiedz
GL - 30.08.2020 / 11:02, *.centertel.pl

Rocha 54 spalone? No, no..

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.