Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Jagiellonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz z Jagiellonią otrzymał Luquinhas. Występ Brazylijczyka oceniliście na 3,3 w skali 1-6. Większość graczy uzyskała słabe i bardzo słabe oceny, a najniższe trafiły do Andre Martinsa, Hołowni, Remy'ego i Luisa Rochy.

W sumie oceniało 805 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,7.

Luquinhas 3,3
Stolarski 3,1
Pekhart 3,1
Antolić 3,0
Boruc 2,7
Jędrzejczyk 2,7
Kante 2,7
Slisz 2,6
Karbownik 2,6
Mladenović 2,6
Rosołek 2,5
Kapustka 2,5
Andre Martins 2,3
Hołownia 2,3
Remy 2,3
Luis Rocha 2,3

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
do Beniek i innych - 01.09.2020 / 18:23, *.orange.pl

Boruc musi się dostosować do gry w polskiej lidze :-) ale tak na poważnie to w meczu z Jagą nie miał większych szans przy bramkach, co ma zrobić bidak jak obronie grają paralitycy jak Wieteska czy Remy...

jak już miałbym pretensje do Boruca to za te lagi do przodu, zwłaszcza w meczu z Omonią, chyba że to była wskazówka taktyczna naszego Mourinho z Bałkanów...

odpowiedz
Beniek - 01.09.2020 / 10:04, *.t-mobile.pl

Boruc wpuścił wszystko co leciało do bramki i dostaje piątą ocenę w drużynie. Za co się pytam? Zaczyna się masowanie po jajkach zamiast realnej oceny kolejnego słabego meczu 40latka z nadwagą.

odpowiedz
Pacan - 02.09.2020 / 02:30, *.47.48

@Beniek: To fakt, Artur wygląda jak kloc. Widać też po twarzy, że nie jest u niego ok. Szkoda, bo za nim się ta drużyna odrodzi, zostanie nam pewnie ekstraklasa w udawaniu gry w piłkę.

odpowiedz
Ja do znafcow pilki kopanej w polsce. - 01.09.2020 / 02:34, *.vectranet.pl

Czemu nikt z Was nie widzi braku bramkarza? Dwa celne strzaly w swiatlo bramki Krola Artura i co? Wszystko w sieci siedzi. Tak samo w ostatnich meczach. Zaslugami meczy sie nie wygrywa. Sorry Artur.

odpowiedz
Roch - 31.08.2020 / 15:58, *.play-internet.pl

Stolarski za ten mecz nie powinien nigdy więcej dostać szansy w Legii Warszawa tyle strat i nie celnych podań wy chyba ślepi jesteście albo zaślepieni co gorsza

odpowiedz
Luis - 31.08.2020 / 17:40, *.chello.pl

@Roch:
To chyba nie ten mecz oglądałeś.. jeden z lepszych na boisku...A już na pewno bije na głowy wychwalanego ostatnimi czasy Karbownika

odpowiedz
Roch - 31.08.2020 / 18:47, *.play-internet.pl

@Luis: w którym momencie najlepszy jedno dośrodkowanie w pierwszej minucie, atak same straty i błędne decyzje jeździec bez głowy z perspektywy trybun najgorszy na boisku obok Hołownia. Luki i Slisz najlepsi

odpowiedz
Roma - 31.08.2020 / 18:55, *.plus.pl

@Roch: wspieram Cię, dla mnie jest to zaskakujące, że dostał tak wysoką ocenę za ten mecz. Nie jestem do niego uprzedzony i życzę mu aby więcej grał, ale jego gra, poza początkiem meczu, była fatalna.

odpowiedz
LLL - 01.09.2020 / 12:53, *.lukman.pl

@Roch: racja

odpowiedz
grzesiek - 31.08.2020 / 14:48, *.centertel.pl

Stolarski 2 miejsce pod wzgledem not. A taki hejt byl na niego po jednym nieudanym meczu. Podczas gdy rocha caly poprzedni sezon przebimbał i zagral jeden swietny mecz przed koncem kontraktu i od razu kibice sukcesu pisali " przedluzac z nim zasluguje na to".

odpowiedz
Simon - 31.08.2020 / 11:38, *.155.3

Mateusz Praszelik: aktualnie Śląsk Wrocław (za pół darmo) - 2 mecze, 3 asysty. Gratulacje Panie Trenerze i Panie Prezesie !

odpowiedz
kaktus - 31.08.2020 / 13:15, *.com.pl

@Simon:
Praszenik sam odszedł i nie było moim zdaniem możliwości, żeby go zatrzymać. Na jego miejscu sam bym chciał odejść. W Śląsku miał prawie pewne miejsce w składzie, w Legii by grał ogony

odpowiedz
bronek49 - 31.08.2020 / 18:27, *.chello.pl

@kaktus: były możliwości żeby go zatrzymac ale trzeba było dać mu możliwość gry a nie takim asom jak Gwilla czy Martins Legia wszystkich swoich wychowanków oddaje a byli to piłkarze którzy grali bardzo dobre mecze w lidze mistrzów juniorów chociażby takich stoperów jak Bondarenko czy mlodszy Żyro a zostawili takich weteranów jak Jędrzejczyk Astiz ,Remiczy Lewczuk którzy w każdym meczu popełniają bledy i to ma być przyszłość Legi

odpowiedz
garry - 31.08.2020 / 20:08, *.chello.pl

@bronek49:
zagraliśmy tymi wychowankami 2 ostatnie mecze poprzedniego sezonu. Super było co? Najlepszy 25-cio letni Warchoł który przyszedł żeby rezerwy wreszcie wprowadzić do II ligi. O wychowankach lepiej nie wspominać.

odpowiedz
M3 - 31.08.2020 / 11:03, *.151.59

Stolarski, Pekhart, Rosołek, Slisz, Rocha, Hołownia nie powinni dostać więcej niż 2. Stolarski to jeździec bez głowy. Wypuścić, biec, wypuścić, biec... Wstyd. Zero rozwoju jak Wieteska.
Czemu Mladenovic i Karbownik byli na ławce ? Przecież jest przerwa na reprezentacje. Vuko kur... zacznij coś zmieniać bo samą chęcią nic nie wskórasz.

odpowiedz
buhaha - 31.08.2020 / 11:15, *.toneticgroup.pl

@M3: Stolar był najlepszy na boisku, kretynie. Jedyny, który stwarzał zagrożenie pod bramką bezflagowców.

odpowiedz
Olaf - 31.08.2020 / 11:58, *.vectranet.pl

@buhaha: potwierdzam, Stolarski był najlepszy.

Pekhart to drewniak - stoi jak słupek w polu karnym cały mecz , trafia go piłka 5 razy w głowę no i jedną bramkę wsadził.... jak widzę jak Kante (średni gracz przecież) zasuwa, biega, pressuje, ma technikę, potrafi wymienić podania to ręce opadają po co nam ten drewniak....

odpowiedz
Kier - 31.08.2020 / 12:13, *.com.pl

@buhaha: Raczej "próbował" stwarzać. Chęci to nie wszystko

odpowiedz
M@c - 31.08.2020 / 13:13, *.chello.pl

@buhaha: Fajnie, że coś robił z przodu, ale obrońców się rozlicza przede wszystkim za grę z tyłu.

odpowiedz
kaktus - 31.08.2020 / 13:18, *.com.pl

@M3:
Uwielbiam ekspertów, którzy po jednym meczu wszystkich zwalniają...
Jak rozumiem gdyby od ciebie byłaby uzależniona kadra to w 4 kolejce mielibyśmy do dyspozycji 5 zawodników bo reszta została by wcześniej wyrzucona?

Z drugiej strony po jednym meczu: TAK TO TEN ZAWODNIK!!!!! DAĆ MU DUŻY KONTRAKT...
w kolejnym znowu się nie sprawdzi i go wyrzucamy...

odpowiedz
M3 - 31.08.2020 / 17:19, *.jmdi.pl

@buhaha: Morda. Dla mnie biegał do przodu bez pomysłu i głupio gubił piłkę.

odpowiedz
P. - 31.08.2020 / 10:44, *.play-internet.pl

Remy - brak rytmu meczowego ale dwie zawalone bramki na jego konto.
Stolarski- solidny wystep!

odpowiedz