REKLAMA

Promocyjna cena koszulek M15TRZ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przy okazji sobotniego meczu z Jagiellonią, będziecie mieli prawdopodobnie ostatnią już okazję do zakupu koszulek od Nieznanych Sprawców z motywem oprawy "M15TRZ". Ich cena będzie tym razem wyjątkowo niska - 40 złotych. Sprzedaż prowadzona będzie w przerwie meczu pod gniazdem oraz na trybunie wschodniej od strony Żylety (na promenadzie). Zysk oczywiście zostanie przeznaczony na kolejne oprawy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 01.09.2020 / 10:16, *.play-internet.pl

No nie da się czytać większości komentarzy.Wiadoma rzecz,jednym się podoba wzór,drugim mniej,ale po kiego grzyba się wyzywacie nawzajem?.Określenie "Kibicowska brać" już dawno przestało być aktualne.

odpowiedz
Alan - 29.08.2020 / 17:47, *.t-mobile.pl

Fajny doping i oprawy, a Mistrz Polski dla zabawy....
(Patrz ostatni mecz w eliminacjach do LM )

odpowiedz
Kris - 29.08.2020 / 13:53, *.chello.pl

Fajne te koszulki, tkaie jednorazowe, po jednym praniu jako ścierka. Po co iść w jakość jak można iść w ilość, motłoch i tak kupi

odpowiedz
Jano - 29.08.2020 / 09:11, *.orange.pl

Szkoda że w necie nie można kupić

odpowiedz
Franio - 29.08.2020 / 06:26, *.tpnet.pl

Co to zz mistrz jak w sierpniu juz nie gra w lidze mistrzow tzn w eliminacjach nawet

odpowiedz
dino - 28.08.2020 / 22:37, *.vtelecom.pl

Zróbcie koszulki walczyć trenować albo Mioduski kup sobie klub NBA na pewno kupię

odpowiedz
autor - 28.08.2020 / 22:36, *.vectranet.pl

Jak zwykle i tradycyjnie, projekt wyglada tak jakby go robiło 5letnie dziecko... niska? 40? to nie jest warte 20zl nawet

odpowiedz
BRL - 29.08.2020 / 10:31, *.chello.pl

@autor: takich Januszy to nam wśród kibiców nie trzeba :D

odpowiedz
autor - 29.08.2020 / 12:38, *.vectranet.pl

@BRL: A co? Prawda boli? Wzór jest zenujacy i taka jest prawda :)

odpowiedz
Farme(L) - 29.08.2020 / 12:59, *.virginm.net

@autor: bo za 40 złotych to powinna być projektowana w Paryżu na specjalne zamówienie...

odpowiedz
Mateusz - 29.08.2020 / 13:06, *.amazonaws.com

@BRL:
Takich lamusów jak ty nam nie trzeba. Gówno ci dać to zjesz dzieciaku.

odpowiedz
autor - 29.08.2020 / 13:09, *.vectranet.pl

@Farme(L): Nic nie zrozumiales, wystarczy zeby projekt robil ktos kto to potrafi, kto ma jakis pomysł na wzór... a to? No błagam przecież to jest projekt słaby jak cholera

odpowiedz
Farme(L) - 29.08.2020 / 17:35, *.virginm.net

@autor: zrozumiałem... jak chcę sobie zrobić projekt koszulki to biorę byle jak program oprawiam i robię jak chcę... naprasowuję i mam orgazm jaką zajebistą koszulkę zrobiłem;p
Jak chcę wesprzeć kibicowską brać biorę 40zl i kupuję... proste?

odpowiedz
autor - 30.08.2020 / 01:09, *.vectranet.pl

@Farme(L): nie zrozumiales

odpowiedz