Jakub Karolak - fot. Bodziach
REKLAMA

Karolak kapitanem Legii w sezonie 2020/21

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kapitanem koszykarskiej Legii w sezonie 2020/21 będzie Jakub Karolak. 27-letni zawodnik ma na swoim koncie 31 meczów w barwach Legii w sezonie 2018/19. W ostatnich rozgrywkach występował w barwach Anwilu. Podczas sparingów rozgrywanych w okresie przygotowawczym, legioniści grali bez wyznaczonego kapitana. Karolak opaskę kapitańską założył przy okazji niedzielnego meczu ligowego z HydroTruckiem i będzie zakładał ją także przy okazji kolejnych spotkań obecnych rozgrywek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.