fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z MKS-em Dąbrowa Górnicza

Redakcja, źródło: Legionisci.com

5 września o godzinie 19:30 koszykarze Legii podejmą MKS Dąbrowa Górnicza. Wejściówki na to spotkanie nabywać można wyłącznie online, na stronie legiakosz.abilet.pl. W związku z aktualnymi obostrzeniami, w hali przy Obrońców Tobruku będzie mogło zasiąść 708 widzów.

Ceny biletów:
Kategoria zielona - sektory B, C, D, F, G, H - ulgowy - 10,00 zł/normalny - 15,00 zł
Kategoria biała: sektor E - ulgowy - 15,00 zł/normalny - 25,00 zł
Kategoria czerwona: sektory E,I - ulgowy - 25,00 zł/normalny - 35,00 zł
VIP: ulgowy 50,00 zł/normalny 79 zł

Przy zakupie biletu jest podanie swoich danych (imię i nazwisko). Dzieci do lat 7 wchodzą na mecz bezpłatnie, bez własnego miejsca siedzącego, ale również muszą posiadać imienny bilet.

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz osobom, które w dniu zakupu biletu ukończyły 65 lat. Bilety ulgowe ważne są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki.

Zasady panujące w hali OSiR Bemowo podczas reżimu sanitarnego znajdziecie tutaj.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.