fot. UEFA
REKLAMA

Termin meczu 3. rundy el. LE

Redakcja, źródło: Legionisci.com

24 września w ramach 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy Legia Warszawa podejmie przy Łazienkowskiej zwycięzcę meczu FK Sileks Kratovo - Drita Gnjilane. Jak poinformowała UEFA, spotkanie to zostało zaplanowane na godzinę 20:30. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
oLaf - 07.09.2020 / 15:25, *.vectranet.pl

5 lat temu przyjeżdżał Real... teraz ... kto to k.... w ogóle jest???

Jak nisko upadliśmy...

odpowiedz
Fałszywa pandemia !!! - 06.09.2020 / 19:45, *.virginm.net

Przy planowanym kolejnym zamknięciu kraju na ten okres właśnie jeśli ten mecz dojdzie do skutku wogole to będzie cud natomiast o meczach rozgrywanych w październiku można śmiało już zapomnieć.

odpowiedz
Mati - 05.09.2020 / 13:21, *.t-mobile.pl

UEFA kolejny mecz daję nam u siebie a my jak krew w piach

odpowiedz
SlawoL - 06.09.2020 / 22:07, *.net.pl

@Mati: ta zara tam krew????

odpowiedz
R1958 - 05.09.2020 / 12:17, *.t-mobile.pl

Silny rywal, wątpliwości awans

odpowiedz
Darek - 04.09.2020 / 20:05, *.t-ipconnect.de

Uefa podała termin zwolnienia Vukovicia.
Oby nie.Bo znowu przyjdzie tu jakis pajac jak Pinto co nie zna klubu.Naściąga szrotu na 3 lata a po roku już go nie będzie.
Trenerze no bez jaj to ogóry są.Jesteśmy w stanie awansować do grupy ligi europy.Zacznijcie w końcu grać jak należy.

odpowiedz
Kris - 04.09.2020 / 19:53, *.t-mobile.pl

Do redakcji:
Szanowna Redakcjo czy mozecie mi potwierdzic ze mecz w 4 rundzie LE odbedzie sie bez rewanzu. I jest to termin 1.10?
Dziękuję za odp.
K.

odpowiedz
Legionisci.com - 04.09.2020 / 20:24, *.Legionisci.com

@Kris: Wszystko się zgadza.

odpowiedz
Kali z Bali - 04.09.2020 / 17:19, *.centertel.pl

Pożegnanie z pucharami i to jeszcze bez kibiców.. :(

odpowiedz
Elquatro - 04.09.2020 / 16:58, *.chello.pl

Czyli remontada na Cyprze musiała być a transmisji nie było.

odpowiedz
Antonio - 04.09.2020 / 15:51, *.t-mobile.pl

Witam mam prośbę do karnetowiczów , ma ktoś kod na voucher zniżkowy którego nie będzie używał i mógłby użyczył, jadę po białą koszulkę a przy okazji bym kupił zieloną jeśli by był ktoś tak życzliwy... Nie ukrywam że bez vouchera to dla mnie trochę za drogo.... Z góry dzięki

odpowiedz
as - 04.09.2020 / 16:37, *.plus.pl

@Antonio: daj e-mail

odpowiedz
Ja1916 - 04.09.2020 / 15:10, *.vectranet.pl

Od czasów odpadnięcia z Luksemburgiem nie mam już pewności że przejdziemy ich. Niestety ale trzeba się nastawić na ciężki mecz i do wygrania i do oglądania.
Jeśli nie wydarzy się jakiś cud, to raczej jest to ostatni mecz jaki możemy wygrać w LE w tym sezonie. Patrząc na drużyny z jakimi odpadamy w pucharach ostatnio, to w ewentualnej 4 rundzie eliminacji bez rozstawienia nie mamy najmniejszych szans. Gdybyśmy byli rozstawieni to dawałbym nam jakieś 30-40% na przejście.

odpowiedz
andrzej - 04.09.2020 / 17:17, *.biz.pl

@Ja1916: dinamo brześć

odpowiedz
Alan - 04.09.2020 / 13:50, *.t-mobile.pl

Przegrywamy z Cyprem wiec o czym tu mowa......

odpowiedz
singspiel - 04.09.2020 / 14:33, *.atman.pl

@Alan: to nie poziom Omonii

odpowiedz
K(L)akier - 04.09.2020 / 15:26, *.inetia.pl

@singspiel: a sheriff czy dundlak , to ten sam poziom?

odpowiedz
Wolfik - 04.09.2020 / 16:46, *.play-internet.pl

@singspiel: Która od pół roku w piłkę nie grała.

odpowiedz
Władeczek - 04.09.2020 / 12:44, *.netfala.pl

My ze szwagrem przyjdziemy pod stadion i będziemy drzeć pyski ile fabryka dała faken. Później maciora będzie grana gdzieś w barze, a jak wróce do domu to obejrze powtórki na swoim LG OLED 95 cali.

odpowiedz
Kibic L - 04.09.2020 / 17:41, *.centertel.pl

@Władeczek: mistrzu co to znaczy że maciora będzie robiona?

odpowiedz
:) - 04.09.2020 / 22:34, *.chello.pl

@griff: hehe oba

odpowiedz
Karol - 06.09.2020 / 00:35, *.virginm.net

@Władeczek: co ty pierd.....

odpowiedz
ja - 04.09.2020 / 12:23, *.chello.pl

Ciekawe kogo trafimy w 4 rundzie, bo jednak fajnie byłoby wejść do LE.

odpowiedz
Kamil - 04.09.2020 / 12:10, *.232.97

Nie. To już na pożegnanie taki mecz.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 04.09.2020 / 11:40, *.vectranet.pl

Po męczarniach, ale przejdziemy.

odpowiedz
Otwock - 04.09.2020 / 10:44, *.play-internet.pl

Może przejdziemy ????

odpowiedz