Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Vuković: Chcieliśmy dowieźć wynik

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): - Nie spodziewałem się tutaj łatwego spotkania i faktycznie takie ono nie było. Wiedziałem, że w Płock będzie trudno o wygraną. Najważniejsze, że udało się zdobyć trzy punkty, bo to był dla nas priorytet. Cieszę się z dyspozycji kilku zawodników, którzy są w drodze do tego, aby wejść na jeszcze wyższy poziom.

- W pierwszej połowie jako drużyna zagraliśmy dobrze. W drugiej ta chęć zwycięstwa była duża, co spowodowało niepotrzebną nerwowość. Straciliśmy trochę kontrolę i mieliśmy mniej swobody w kontrolowaniu piłki. Byliśmy bardziej skupieni na tym, aby nie zremisować tego meczu, co na pewno nie było dobrym rozwiązaniem. W pewnym momencie stanęliśmy i mieliśmy kilkukrotnie szczęście, że nie straciliśmy gola. Tym razem szczęście się do nas uśmiechnęło.

Nieobecność Antolicia
- Domagoj nie był brany pod uwagę na dzisiejszy mecz, ponieważ nie czuł się najlepiej. Nie był gotowy, aby wystąpić i dać z siebie sto procent. Najlepszym rozwiązaniem było, aby dać mu odpocząć.

Gra dwójką napastników
- Nie mogę zadeklarować, że w każdym meczu będziemy grali takim ustawieniem. Na ten moment dyspozycja Pekharta i Kante na treningach jest jednak zadowalająca. Mamy jednak dużą liczbę zawodników ofensywnych, którzy mogą grać sami w ataku lub w parze z podobnym sobie piłkarzem.

- Dostaję żółte kartki za zbyt emocjonalne reagowanie na wydarzenia boiskowe. Nawet kiedy nie mam pretensji bezpośrednio do sędziego, to zdarza się, że mam pretensje do zawodników swojej drużyny. Często jest to odbierane negatywnie, bo wtedy wymachuję rękoma. Istotne dla mnie jest jednak to, że sędziowie rozumieją moje zachowanie i podchodzą do tego z dużym dystansem. Szczególnie wtedy, kiedy sędzia techniczny jest doświadczony i rozumie to, co dzieje się na boisku.

- Widzę progres wśród niektórych zawodników. Dzisiaj dobrze zagrał William Remy, czego nie mogłem o nim powiedzieć po jego ostatnim meczu. Ogółem zagraliśmy w obronie bardzo solidnie. Mamy jednak jeszcze sporo do poprawy. Mówię tutaj szczególnie o naszej postawie w drugiej połowie. Jestem jednak pewnym, że z czasem nasza gra będzie coraz bardziej się zazębiać.

- W drugiej połowie cofnęliśmy się, bo chcieliśmy dowieźć wynik i nie zrobić sobie krzywdy. Czasami, kiedy zbyt usilnie starasz się zdobyć gola, to dostajesz kontrę i tracisz bramkę. Musimy sobie z tym radzić i lepiej reagować na takie sytuacje.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (121)

+dodaj komentarz
Pawel - 15.09.2020 / 11:38, *.orange.pl

Legii potrzebny jest trener z prawdziwego zdarzenia. Vuko jest raczej kumplem niż trenerem. Z takim składem Legia powinna być poza zasięgiem innych zespołów a tak nie jest. Dlaczego?

odpowiedz
bronek49 - 14.09.2020 / 17:12, *.chello.pl

Vuko ty lepiej to odjedż z Legii bo drużyna gra beznadziejnie słabo i widać że nie dajesz sobie rady

odpowiedz
hajdukL - 14.09.2020 / 11:42, *.77.242

Vuko bardzo nie lubię jak pierniczysz głupoty. Jakoś w europejskich pucharach potrafisz powstrzymać się od pyskowania sędziemu i wymachiwania łapami. Oszukiwał nas sędzia w meczu z Omonią to siedziałeś cicho jak masz pod miotłą, no ale wiadomo na polskim podwórku większe przyzwolenie do pajacowania przy linii.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 13.09.2020 / 21:55, *.chello.pl

Czy slusznie jedziemy po Vuko? Bynajmniej. Powtorka z zeszlego sezonu. Tez na przelomie jesiennym zwalnialismy go jako 'pana od WFu'. Szkoli swoj warsztat, atmosfera w druzynie jest dobra, bo jest sprawiedliwy. Brak mu doswiadczenia. Owszem. Jednego mu jednak nie zarzucajmy. Braku ambicji i uczucia do Legii.

odpowiedz
Arek - 14.09.2020 / 10:19, *.t-mobile.pl

@Warszawiak1234: sprawiedliwy.. no tak, daje grać kolegom a nie tym, którzy są w formie. Gdyby miał honor i odrobinę przyzwoitości to już dawno powinien powiedzieć przepraszam i odejść z Legii na zwsze !! Uczepił się i pi...i o legijnym DNA o zapier..niu.. a wszystko to jedno g..o !

odpowiedz
Karlito - 14.09.2020 / 10:30, *.t-mobile.pl

@Arek:
Trafiles jak kula w plot. "Daje grac kolegom" - i wlasnie dlatego dal pograc Radovicovi, Kucharczykowi i Malarzowi.
Staram sie rozumiec Vuko, bo daje grac tym, ktorzy najbardziej staraja sie na treningach i uwazam, ze jest to fair. Ale zycie nie jest zero jedynkowe i nie zawsze ten, co najciezej pracuje, powinien grac.

odpowiedz
Ja - 14.09.2020 / 10:55, *.amazonaws.com

@Arek: Vuko to trener na lata, bo który inny dał by loczkowi grzebać w składzie.

odpowiedz
... - 14.09.2020 / 16:21, *.master.pl

@Karlito: "dal pograc Radovicovi, Kucharczykowi i Malarzowi." serio nie wiesz dlaczego się ich pozbył?

odpowiedz
Karlito - 14.09.2020 / 19:09, *.com.pl

@...:
Mam swoje zdanie na ten temat, ale chetnie wyslucham Twojego. I mowie powaznie, bez szydery.

odpowiedz
A co to ?jeezcze Miodu śpi? - 13.09.2020 / 18:57, *.amazonaws.com

Jutro jeśli Miodu nie rozwiáże tych wszystkich darmozjadòw to niech kibicom odsprzeda Legie,czasu leci ...a błazny dalej rzádzà sie w naszej Legii

odpowiedz
bronek49 - 13.09.2020 / 17:06, *.chello.pl

co ty Vuko bredzisz tu nie widać żadnych postępów gracie tragicznie jak ty mogłeś wystawić Karbownika na prwaej obronie to jest jeden z najsłabszych piłkarzy Legii na tej pozycji na tą chwile powinien grać Stolarski ,w tym meczu grałes dwoma defensywnymi szostkami bez ósemki bez dziesątki i w dodatku zawodnicy są całkowicie bez formy

odpowiedz
To nie hejt a prawda - 13.09.2020 / 13:22, *.centertel.pl

Takiego dziadostwa dawno nie widziałem ostatnie mecze ukochanej Legiuni oglądam i zgrzytam zębami bo na to co grają się patrzyć nie da... Gdzie jest taktyka? Panie trenerze nawet rożne wybijacie bez pomysłu na pałe o wolnych nie ma co mówić... Jedynie człowiek cieszy się że zwycięstwa ale przyjdzie taki mecz i to podejrzewam wkrótce że dostaniemy że 3 bramki z kontry a nic nam nie wejdzie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.09.2020 / 11:50, *.centertel.pl

Warto zapoznac sie z tekstami niejakiego ,,Obcego,,. Jeden z ostatnich wpisow, z ktorego wynika, ze mamy przywyknac do takiej gry i takiej ,,organizacji,, w klubie. Rece opadaja...

odpowiedz
speed - 13.09.2020 / 12:20, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: "A ty czego taki zmartwiony? Był czas przywyknąć przecie..."

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.09.2020 / 14:58, *.centertel.pl

@speed: Gdybym nieszkal w Poznaniu i kibicowal Leszkowi, jak Ty, moglbym przywyknac do porazek i dziadostwa. Ale jestem kicicem Legii, dlatego mam wieksze oczekiwania. Styl pisania Cie zdradzil ,,a ty czego,,. Typowe dla tamtych rejonow.

odpowiedz
speed - 13.09.2020 / 15:25, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: A myślałem ,że jesteś bardziej ogarnięty.Trafiłeś jak kulą w płot.Może ze względu na wiek nie chwytasz sarkazmu.A cytat pochodzi z filmu Sami Swoi. Słabo.

odpowiedz
speed - 13.09.2020 / 16:02, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Nie pogrążaj się,bo narażasz się na śmieszność.Dla ciebie mogę być z poznańskiej wsi,spod Krakowa a nawet i z Podlasia.Detektywem raczej nie zostaniesz.Pozostań przy komentarzach zresztą dobrych,konstruktywnych i trafiających celnie w punkt.Natomiast nie zachowuj się jak zgryźliwy tetryk.Dziadek i do tego Leśny.Nie uchodzi.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.09.2020 / 16:10, *.centertel.pl

@speed: Zamiast oceniac innych, spojrz na wlasne wpisy. A ja powtorze raz jeszcze , w szatni jest siara, i nie bede ujawnial zrodel, bo nie musze detektywie. A co oznacza siara w szatni? Idz i sie dowiedz u zrodla, skoro nie wierzysz. Bo ty Ty czegos nie wiesz a nie ja. Zycze powodzenia w poszukiwaniach. I wyluzuj, bo gumka w szortach peknie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.09.2020 / 16:44, *.centertel.pl

@speed: No widzisz, wreszcie jest nic porozumienia:)) Wszystko sie wyjasni, tylko wybacz - dokladnego terminu nie znam. Nie jestem ani detektywem, ani Nostradamusem. Ale na pewno nie potrwa to miesiace...

odpowiedz
speed - 13.09.2020 / 16:54, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Po nitce do kłębka:)))

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.09.2020 / 17:07, *.centertel.pl

@speed: Przepraszam ze teksty o Poznaniu. To rzeczywiscie bylo glupie. Trzymajmy sie razem, damy rade przertwac ciezkie czasy, a moze i cos wspolnie zrobic...

odpowiedz
speed - 13.09.2020 / 17:39, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek:Jest ok ja się tak szybko nie obrażam.Po co tracić energię na głupie spory.Lepiej spożytkować ją na to aby Legia odzyskała zasłużone jej miejsce.

odpowiedz
W szoku!!!! - 13.09.2020 / 10:28, *.chello.pl

Mamy połowę września a oni dalej wspinają się na szczyt formy.SZOK.Poprośmy aby puchary zaczynały się dla nas pod koniec października to wtedy może będziemy już w formie.Jeśli ma to wyglądać tak co roku że szybko odpadamy to obcokrajowcy aut i grajmy akademią efekt będzie ten sam a ile kasy zostanie.Idźmy za przykładem AJAXU.

odpowiedz
tomiacab - 13.09.2020 / 12:15, *.virginm.net

@W szoku!!!!: trzeba zaproponować pzpn'owi żeby sezon ligowy zaczynał się na poczatku maja. :)

odpowiedz
Zły Krasnolud - 13.09.2020 / 09:14, *.virginm.net

"Nie ma sensu grać nudną piłke"

odpowiedz
Robert - 13.09.2020 / 00:21, *.inetia.pl

Tak się zastanawiam , czy gorszy bełkot w wykonaniu Vuko słyszałem kiedykolwiek?
Trzy punkty - jedyny pozytyw, styl jaki był - widzieliśmy, bełkot i brak logiki w wypowiedzi Vuko - dramatyczny. Może miał słaby dzień, bo mimo wszystko wierzę, ,,,,,,ze trenersko nie jest ostatnim ogórem.
Jasne , można teraz tylko pomarzyć o Stanisławie na ławie trenerskiej, ale co bardziej pamiętliwi muszą wiedzieć , że on też otrzymywał swoje we wpisach różnych przygłupów w sytuacji kiedy chłop niwelował stratę 10 pkt do lidera. Vuko nie jest w takiej sytuacji jak Stanisław, ale teraz drużyna gra padakę , a on coś niespójnie bredzi - dlatego jest to dla mnie, kibica L od ponad 50 lat , mocno niepokojące.

odpowiedz
Chris - 12.09.2020 / 22:27, *.t-mobile.pl

Trenerze VUCO jak to jest PRASZELIK na Legię za słaby ,a w Śląsku gra każdy mecz i dostaje młodzieżowca m-ca ?
nie ma co się dziwić skoro Lewandowski też był za słaby na Legię 15 lat temu....

odpowiedz
Xsxs - 14.09.2020 / 10:46, *.t-mobile.pl

@Chris: w listopadzie już będzie w rezerwach teraz gra na świeżości

odpowiedz
Redi - 12.09.2020 / 20:52, *.centertel.pl

Może będziecie się czepiać, ale oglądam teraz Śląsk z Lechem.... Aż chce się to oglądać mimo iż to dwie wrogie drużyny. To samo mecze Górnika, akcje, schematy, strzały. A co jest u nas w Legii?? Chyba każdy widział wczoraj w drugiej połowie.

odpowiedz
grzesiek - 13.09.2020 / 09:14, *.centertel.pl

@Redi: no i uj z tego ze chce ci sie ich ogladac??? Skoro gornik slask lub lech sa teraz w formie a jak przyjdzie srodek sezonu to beda przegrywac z stala mielec? A mistrzem zostanie Legia?

odpowiedz
grzesiek - 13.09.2020 / 09:14, *.centertel.pl

@Redi: no i uj z tego ze chce ci sie ich ogladac??? Skoro gornik slask lub lech sa teraz w formie a jak przyjdzie srodek sezonu to beda przegrywac z stala mielec? A mistrzem zostanie Legia?

odpowiedz
Redi - 13.09.2020 / 12:46, *.centertel.pl

@grzesiek: skoro po uj, to po kiego uja te żale na grę i trenera skoro i tak będą tym mistrzem? Jara Cię mistrz bo inni słabi?

odpowiedz
MF - 12.09.2020 / 19:04, *.plus.pl

Jeśli trener Legii po meczu w Płocku, mówi że chcieli "dowieźć" wynik, to ta wypowiedź tylko podkreśla jak jest źle z grą Legii. W ostatnich latach Legia grała gorzej tylko za czasów trenera z Albanii, którego nazwiska nawet nie ma co wymieniać. Nie ma też co wymieniać nazwisk tych co uknuli teorię, że Vuko to trener na lata, bo po co ich ośmieszać.

odpowiedz
Pacho - 12.09.2020 / 23:10, *.chello.pl

@MF: najgorzej grali za jozaka i Magiery kiedy zabrakło przygotowania fizycznego z którego Magiera korzystał po zbyt wczesnym zwolnieniu albanczyka. Ten Albańczyk nam załatwił VOO i TM. Fakt jestem zgorszony wczorajszym meczem ale za Vuko to pierwszy tak słaby mecz. Ale wygrany i to się liczy. Ostatnie przegrane czy zremisowane były lepsze ale nie były wygrane...

odpowiedz
Lol - 13.09.2020 / 11:17, *.t-mobile.pl

@Pacho: za Magiery marne 3:3 z Realem..a z buco wygrana z Płockiem.

odpowiedz
Pacho - 13.09.2020 / 19:56, *.chello.pl

@Lol: ale co to ma wspólnego z moim wpisem. Magiera ściągnął kogokolwiek do tego składu? Magiera przygotował do sezonu? Nie zabieram mu osiągów bo to było coś. Ale fakt taki, że on zabawił się jedynie w psychologa. Kolejny sezon po sukcesie pokazał jego potencjał jako pełnoprawnego trenera.

odpowiedz
Autor - 14.09.2020 / 00:26, *.plus.pl

@Pacho: Ten potencjal wciaz sie marnuje ;) nie umial wykorzystac nawet atutu wlasnego boiska na mistrzostwach U20. Ogolnie kogos musi znac w zwiazku, ze go i tak zatrzymali. Choc kazdy wie jak wazna jest ta reprezentacja. Fajnie, ze sa tu ludzie ktorzy znaja sie na pilce :) Pewnie w nia grali, a nie ogladali tylko w tv. Jak najbardziej Magiera skorzystal z przygotowania poprzednika. Remis z Realem bez kibicow ;) Ronaldo mial wielka chec grania z nami :) ale jesli patrzac na wynik to mielismy szanse wygrac LM. Sprezyla sie Borussia jak to niemcy. Jaki byl wynik w dwumeczu? Gdzie potem Borussia doszla, a gdzie Real? Ten wynik z Realem wcale mnie nie jara. Co innego w cwiercfinale ale nie grupowy mecz bez kibicow. Z takim skladem mozna bylo wiecej ugrac ale zabraaklo trenera. Czerczesov i wczesniej Okuka umieli z niczego zrobic zespol i wygrac mistrza. Pamietac tez trzeba, ze rywale wiecej wymagajacy byli.

odpowiedz
PPU - 12.09.2020 / 18:11, *.centertel.pl

Wierzyłem w Wuko ale widzę że więcej już nic nie wyciągnie z drużyny bo brak mu doświadczenia. Chłopaki potrafią grać ale ktoś ich musi poprowadzić. Prezesie, popatrz i przemyśl co się dzieje bo doradców mas, do du ..y.

odpowiedz
Legia Quo Vadis - 12.09.2020 / 17:24, *.unitymediagroup.de

Chcieliśmy dowieść wynik, to był mecz o przysłowiowe 6 punktów, co roku jest nadzieja i co roku rozczarowanie, brakuje w lidze Wisły Cupiala, Lecha, Nawet Groclinu, niestety jak tak dalej pójdzie To mistrz Polski co najwyżej będzie grać w eliminacjach Ligi Europy:(

odpowiedz
autor nieznany - 12.09.2020 / 19:24, *.vectranet.pl

@Legia Quo Vadis:

jak chcesz finałów to daj też kapuste na coś wiecej niż kapustka

odpowiedz
coach biedronka - 12.09.2020 / 17:13, *.sky.com

myślę że ta taktyka jest niesamowita, ten wynik jest szokujacy , to swiadczy tylko o poziomie naszej betonklasy,wygrac drugi mecz bez trenera,ciekawe co bedzie dowoził. chyba juz strejlau jest lepszy.

odpowiedz
Pan Picca - 12.09.2020 / 16:12, *.centertel.pl

Zatrudnij sie w Uberze, bedziesz dowozil kebaby...

odpowiedz
Nemo - 12.09.2020 / 16:55, *.centertel.pl

@Pan Picca:
Zjeżdżaj hejterze na piwo pod Biedronkę. Sam nic nie osiągnąłeś ale lubisz sobie pouczać innych?

odpowiedz
Arek - 12.09.2020 / 19:50, *.t-mobile.pl

@Pan Picca: obawiam się, że to za trudne

odpowiedz
Pan Picca - 12.09.2020 / 20:17, *.centertel.pl

@Nemo: Lubisz sobie... Aleksander, to Ty? Dzisiaj nie dowozisz?

odpowiedz
Sss - 12.09.2020 / 15:37, *.chello.pl

Gościu jesteś żenujący w tym co gadasz...

odpowiedz
adi - 12.09.2020 / 15:19, *.vectranet.pl

To jest niepojęte, by taki cieć był trenerem najlepszego i najbogatszego polskiego klubu. Gdyby go choć wyniki broniły... Predzej świnia zobaczy księżyc, niż ta meneja wprowadzi Legię do Ligi Europy.

odpowiedz
Aaa - 12.09.2020 / 16:58, *.centertel.pl

@adi:
Na kilometr śmierdzi od Ciebie płatnym hejtem.

odpowiedz
Moro - 13.09.2020 / 10:31, *.virginm.net

@Aaa: prawdę napisał

odpowiedz
Krasnal - 12.09.2020 / 14:45, *.com.pl

Czy my graliśmy z Ac Milan że wynik chcieliśmy dowieźć do końca?
A nie czekaj to potęga Wisła Płock zdobywca pucharu Europy i wielokrotny mistrz kraju...jprd co tu sie dzieje?!

odpowiedz
czizys - 12.09.2020 / 14:23, *.virginm.net

Wiadomo jak jest... I kilku tu o tym pisze w kolko... Legia jest pod wzgledem sportowo-organizacyjnym zajechana i zdezorganizowana po przez nie udolne prowadzenie. A wiadomo kto sie slawi wladca JEDYNYM tego klubu. Wyniki macie jak na dloni... nie od wczoraj i nie od przedwczoraj. Jest kilka osob na tym forum piszacych z sensem ale nie przebija sie ich racja przez zalew chlamu i idiotow. Wiadomo ze Legia jest zarzadzana zle a wrecz tragicznie, wiadomo ze jest przestawiona na zarobek prywatny ale nikt o tym nz klubu nie powie glosno bo... wiadomo... lepiej krecic stadem i wyciskac.
Mioduski tylko kreci dla siebie ... nic wiecej nie da sie dodac. Legia zjezdza droga wisly krakow po wizycie w LM. Ten sam scenariusz sie powtarza. Prezes obludnik skompiec . To nie moze sie udac. A od 3 lat ponad taki rozpie...ol to juz wszyscy dawno powinni sie plapac jakie cele ma pan prezes. Pozdro mordy!

odpowiedz
SzB - 12.09.2020 / 16:29, *.play-internet.pl

@czizys:
Poza tym, że wypowiedź mało gramatyczna, przesłanie jak najbardziej trafne.

odpowiedz
nieznany - 12.09.2020 / 19:29, *.vectranet.pl

@czizys:

to wykładaj hajs i zarządzaj

póki co nie masz..podobnie jak GOGUŚ L., który z pustą kiermaną doradza teraz wiśle

odpowiedz
czizys - 13.09.2020 / 06:22, *.43.36

@nieznany: oooo jest pierwszy haha! Czekałem na was haha. Gogus nie gogus ale piłkarzy miał jak trzeba i wyniki . A oni obaj gogusie także sikam na to delikatnie mówiąc hehe.
Ogólnie widzę że inteligencja jest ci obca więc nawet się nie wysilam ale dzięki że wpadłeś hehe

odpowiedz
Olo - 12.09.2020 / 14:08, *.tpnet.pl

Vuko co Ty pier...isz, z całym szacunkiem do Ciebie przetrzyj oczy i zobacz, jak ciężko się ogląda ten zespół. Mieliśmy nadzieję, że po dobrej końcówce poprzedniej jesieni zbudowałeś coś naprawdę fajnego, niestety później nastąpił spadek formy, dziwna gra i dziwne tłumaczenia.

odpowiedz
AAA - 12.09.2020 / 13:56, *.chello.pl

Nie kłam Pinokio o Antolicu bo nosem zawadzisz o podłogę wuefisto.

odpowiedz
Heniu - 12.09.2020 / 14:14, *.virginm.net

@AAA: hahaha nie no jeb...m ziomek hahah. pozdr!! haha

odpowiedz
Trampek - 12.09.2020 / 13:00, *.net.pl

Wypowiedź specjalisty od WF-u klas 1-4 szkoły podstawowej.Cytat:" W drugiej połowie cofnęliśmy się, bo chcieliśmy dowieźć wynik i nie zrobić sobie krzywdy". Sama ta wypowiedź "w/w "specjalisty" wskazuje o jego " fachowości" jaką obecnie posiada. W domyśle : " nadszedł czas zastanowienia nad ... zmianą wykonywanego zawodu". To powinno być sygnałem dla właściciela LEGII, aby w przyszłości nie miał okazji wypowiadania się do mediów / i nie tylko / w stylu ..... po raz kolejny zbyt późno podjąłem właściwą decyzję. Na temat meczu nie wypowiadam się , bo każdy kto był meczem zainteresowany miał możliwość zobaczenia na własne oczy i osobiście ocenić.

odpowiedz
Ja - 13.09.2020 / 13:45, *.t-mobile.pl

@Trampek: A jeszcze niedawno mówił, że Legia nie może pozwolić sobie na brzydką grę i krytykował grę Grecji w 2004. A co mamy teraz, obronę Częstochowy w drugiej połowie grając z przeciętniakiem ekstaklapy.

odpowiedz
bolo - 12.09.2020 / 11:59, *.inetia.pl

Panie Mioduski, proszę już skończyć ten cyrk.Ten "trener"(?) ta drużyna(?) .To wszystko to jakaś błazenada.Chyba że bycie naczelnym błaznem to rola o jakiej Pan marzył od dziecka.Jeśli tak, to jest Pan spełnionym człowiekiem.

odpowiedz
Tager11 - 12.09.2020 / 11:48, *.plus.pl

Tragedia i piach,gdzie te gwiazdy?,gdzie te wzmocnienia?,całkowity spadek formy każdego zawodnika .GDZIE JEST TRENER Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA???Jest coraz gorzej,brak reakcji na staczanie się,obudzimy się z ręką w nocniku.

odpowiedz
Wawa - 12.09.2020 / 11:31, *.124.248

Panie
Vuko
Co pan bredzi
Tu nie na żadnej myśli taktycznej
Obrona i wybicie na pałę ,na aferę
a może coś się trafi ,80%zespolu jest bez formy ,i nie wiedzą co mają grać kiedy pan to zrozumie jest pan słabym trenerem !!!!!!!!!!!!!!!¡!!!!
,

odpowiedz
Hahaha - 12.09.2020 / 10:57, *.master.pl

Najlepszy trener Legii !!

odpowiedz
Vuko won - 12.09.2020 / 10:30, *.centertel.pl

Za takie słowa powinieneś już dostać wyrzucony z Legii, dowieźć wynik z plockiem chłopie Ty wiesz w jakim klubie pracujesz wogole?

odpowiedz
DVD - 12.09.2020 / 12:36, *.chello.pl

@Vuko won: Ty chodziłeś do szkoły W OGÓLE?

odpowiedz
HOP - 12.09.2020 / 10:16, *.knc.pl

Chciał bym o tobie jak najszybciej zapomnieć.

(L)

odpowiedz
Jimi70 - 12.09.2020 / 10:07, *.play-internet.pl

Zdecydowanie wolałbym oglądać nieszczęśliwoą porażkę po pięknej ofensywnej grze Legii przeciwko słąbej WIśle Płock niż szczęśliwą wygraną po tym piachu co pokazała Legia. Legia z takim składem powinna miażdżyć takie drużyny jak Wisła Płock, non stop pressing i atak przez 90 minut a co widzieliśmy ? Otó widzieliśmy bojaźliwą grę na utrzymanie szczęśliwego wyniku hehehe, to jest jakiś absurd, najlepsi piłkarze w ekstraklasie, ogromne kontrakty ptasie mleczko a grają na poziomie regionalnej ligi niemieckiej i tak już od paru ładnych lat...

odpowiedz
Wojciec - 12.09.2020 / 09:55, *.chello.pl

No nie wierzę w to co słyszę. Dowieźć wynik - zero ambicji. Mistrz Polski i klub z takimi aspiracjami powinien dążyć do strzelenia jak najwięcej bramek. On mówi, że boi się zremisować i liczą się 3 punkty tylko. Daleko z takim kunsztem trenerskim nie dojedziesz!!!

odpowiedz
Lido - 12.09.2020 / 09:49, *.play-internet.pl

Nosz kur... Mać!!!!! Co za kretyn z normalnym trenerem z prawdziwego zdarzenia ten Płock to by tylko furczal, źle rozłożył przygotowania po raz kolejny i drużyna jest motorycznie i mentalnie rozbita. Grupa takich zawodników w tej lidze powinna lać wszystkich po kolei. Idiota piszę że chcieli bronić wyniku, LEGIA WARSZAWA nie broni wyniku LEGIA ma grać szybko i do przodu a nie bronić wyniku.

odpowiedz
Miodek amatorek - 12.09.2020 / 09:47, *.47.53

Ta naprawdę to praprzyczyną wszystkiego jest nasz właściciel-prezes parodysta niedojda
Dopóki on jest- nic nie będzie normalnie
Pomimo tylu lat i różnych opowieści nic nie idzie na lepsze

odpowiedz
KibicL - 12.09.2020 / 09:40, *.vectranet.pl

Z tego co Vuko wypowiada to strach się bać a raczej nie bać. Dla takiego miernoty jak on nieszczęściem jest zbyt liczna karta. Chce powielać to co całkiem niedawno robił kolejny fenomen. Tamten chciał zrobić mistrza jedną jedenastką, zdobyć puchar inną a zaistnieć w Europie jeszcze inną jedenastką. Jak to się skończyło wiemy. Teraz Vuko chce iść tą samą drogą. Niech zobaczy jak robią to w Realu, Barcelonie lub innym wielkim klubie. Tam grają zawsze tym samym składem chyba, że kontuzja lub taktyka wymusi zmianę. Zmieniają jednego najwyżej dwóch zawodników. A Vuko w każdym mecze gdyby nie wliczać bramkarza to zmienia pół składu, to kiedy i jak oni mogą się zgrać? A co gorsze zapowiedział, że tak właśnie będzie robił! Powodzenia.

odpowiedz
oLaf - 12.09.2020 / 13:44, *.vectranet.pl

@KibicL: w punkt. Silne drużyny grają najlepszymi, a jak któryś ma kontuzje to koleny wskakuje do skłądu - tam trzeba WALCZYĆ aby trener powołał zawodnika - w Legii "czy się stoi czy się leży" to i tak cię wypchną na murawę.... masakra.

Z Wisłą Płock się bronimy .... : O

odpowiedz
lol - 12.09.2020 / 08:54, *.eidsiva.net

ten trener musi odejsc

odpowiedz
Siłka - 12.09.2020 / 08:42, *.47.53

Pajac
Po prostu pajac
Z Płockiem chcieli dowieść wynik
Spadliśmy na samo dno

odpowiedz
Sputnik 44 - 12.09.2020 / 08:57, *.vectranet.pl

@Siłka: jeżeli chcesz zwyzywać kogoś od pajacy to uważaj na błędy językowe bo strasznie słabo to wyglada...

odpowiedz
Siłka - 12.09.2020 / 09:49, *.47.53

@Sputnik 44:
Masz rację - sorki to cholerna autokorekta
Dowieźć
Nie wyzywam-on tak się prezentuje niestety

odpowiedz
Roma - 12.09.2020 / 08:31, *.domynet.pl

A kilka dni temu trener mówił: „nie ma sensu grać nudną piłkę”. Chyba zmienił zdanie

odpowiedz
Pino(L) - 12.09.2020 / 09:26, *.play-internet.pl

@Roma: Taaa, to samo pomyślałem. Oj oj w którą stronę to zmierza? Żeby Płock w 2 połowie zdominował środek pola wystawiając 5 obrońców?! No i Antolic... Dziwne tłumaczenie. Może dogaduje kontrakt z Turkami.

odpowiedz
Wolfik - 12.09.2020 / 12:28, *.play-internet.pl

@Roma: Wypowiedzi Vukovicia zaczynają przypominać wypowiedzi premiera i byłego ministra od pandemii. Rano tak, wieczorem srak. Grunt, że konto pełne.

odpowiedz
speed - 12.09.2020 / 14:50, *.play-internet.pl

@Wolfik: Gada jak jego własny prezes.

odpowiedz
Kibolek - 12.09.2020 / 08:13, *.telefonica.de

Panie trenerze ile czasu można Pana bronić no Legijne dna. Nie da się tego oglądać z takim składem, ci piłkarze grają za Pana kadencji anty football

odpowiedz
Wszystkoniewiedzący - 12.09.2020 / 08:13, *.244.171

Na już potrzebny jest trener i spec od przygotowania fizycznego., Vuko niech się dalej uczy ale w innym klubie. A ten Bortnik też okazał się leszczem bo drużyna od końcówki poprzedniego sezonu jest bez kondycji, siły,szybkości i dynamiki. Gdyby te cechy były utrzymywane przez cały czas to mecze wygrywałyby się same, umiejętnościami indywidualnymi. To jest podstawa, bez tego każdy wybiegany, silny i szybki ligowy korniszon jest w stanie zniwelować różnicę w wyszkoleniu, a do tego jak ma trenera który potrafi go ustawić taktycznie to wtedy Legia nie istnieje.

Qurfa rok w rok odpadać z kelnerami i nie dostrzec że leży przede wszystkim przygotowanie fizyczne, zastanawiające. Rok w rok na początku sezonu który jest najważniejszy, drużyna wygląda katastrofalnie.

Nie przepadam za Bobusiem Lawendowskim ale zgadzam się z nim w tej kwestii (stwierdził że nie rozumie jak zawodowy piłkarz może nie być w formie fizycznej).

Moźe ktoś komu zależy na Legii podpowie pudlowi że bardziej będzie opłacało się zatrudnienie wysokiej klasy specjalisty od przygotowania fizycznego niż sprowadzenie kolejnego piłkarskiego niedorozwoja do odbudowy (bily żoel valencia na rok czyli nawet jak złapie formę to przed pucharami odejdzie, gdzie tu sens i logika).

A gdzie takiego szukać? U szwabów.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 12.09.2020 / 08:54, *.inetia.pl

@Wszystkoniewiedzący : trzeba trochę wiedzy aby wypowiadać się o przygotowaniu fizycznym. Ja sam jestem w treningu od 30 lat i nie ma możliwości, aby organizm był ciągle w najwyższej formie. Widać już progres ale pewnie głowa jeszcze ma jakieś obawy. Dwa trzy dobre mecze i się rozkręca. Można oczywiście przygotować zawodnika aby zasówał od początku sezonu na najwyższych obrotach, ale wtedy pewnie za chwilę padnie i będzie tak jak u Probierza, pocałunek śmierci.

Pozdrawiam,

Piotr

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.09.2020 / 09:52, *.centertel.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Pewnie masz 90 lat i od 30 w treningu. Bajki prawnukom opowiadaj. Forme mozna przygotowac na dany okres bez problemu. Tylko trzeba wiedziec, jak to zrobic. Potrzeba odpowiednich ludzi. A przede wszystkim wlasciciela, z glowa, a nie z 30 letnim doswiadczeniem w cieciu glabow z kapusty...

odpowiedz
Andreas - 12.09.2020 / 08:01, *.play-internet.pl

Z tym odniesieniem wyniku to pojechał po bandzie. Trenerze kto jest mistrzem? A następny mecz w sobotę za tydzień. A grajkow z chęcią do 11 jest zbyt wielu. Mogą być kwasy.

odpowiedz
Pawciu - 12.09.2020 / 07:01, *.net.pl

Antolic nawet jak jest juz myslami w Turcji to i tak gdyby wyszedl to by zagral na swoim wysokim poziomie bo powaznie podchodzi do swoich obowiazkow

odpowiedz
Strogow - 12.09.2020 / 06:50, *.chello.pl

Jesteś najlepszym trenerem oczywiście z najgorszych tyle w temacie na twój temat !!!

odpowiedz
SlawoL - 12.09.2020 / 06:36, *.net.pl

Nie można być trenerem tylko za to ze sie było walczakiem na boisku Dla mnie amator przegrał jak na razie wszystko (nie liczę mistrza którego w ogórkowej lidze z takim składem zdobyłby każdy, choć on jako nieliczny już pokazał jak przegrywać ) Liczę ze go wywala

odpowiedz
Juri - 12.09.2020 / 04:34, *.centertel.pl

Czemu po strzelonym golu tempo naszej drużyny opada?

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 12.09.2020 / 01:39, *.133.45

Faktycznie na zdjeciu wyglada jak by pogodzil sie z pijanstwem i porazkami ,szkoda czlowieka przeroslo go,to wszystko ...wracaj do pomagnia jestes Super ale trenerem nigdy nie bedziesz!

odpowiedz
Ggfd - 12.09.2020 / 01:39, *.t-mobile.pl

Papszun będzie następnym trenerem. Zapamiętajcie te zdanie.

odpowiedz
dejne3 - 12.09.2020 / 11:32, *.plus.pl

@Ggfd: 100% racji Papszun trenerem Legia Liderem

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.09.2020 / 01:24, *.centertel.pl

To zdjecie wszystko pokazuje. Zalamany czlowiek, ktory nie wie co sie dzieje. Stracil kontrole w szatni. Swoja droga ktos go wsadzil na mine. Nastepny bedzie Sagan?

odpowiedz
speed - 12.09.2020 / 10:28, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Z niecierpliwością czeka aby wyrwać Brzęczka z reprezentacji.

odpowiedz
Korek - 12.09.2020 / 01:12, *.chello.pl

Nieobecność Antolicia; Vuko znowu trenerem kłamczuszkiem. Nie wstyd Ci chłopie opowiadać takie (nietureckie) farmazony ?!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.09.2020 / 00:46, *.centertel.pl

Kiedy bedzie lepiej? Jak rok temu - pod koniec 3 mecze beda w miare i moze ze dwa na wiosne. W kolejnych eliminacjach pucharow, znowu bedziemy lapac forme i odpadamy. I znowu forma przyjdzie w grudniu itd. Cyrk i klaun, z ktorego juz nikt sie nie smieje...

odpowiedz
Yeti - 12.09.2020 / 00:10, *.vectranet.pl

Z Wisłą Płock to wynik może dowozić Warta Poznań, a Legia powinna dążyć do strzelenia kolejnych goli. Vuko jest coraz gorzej...

odpowiedz
Zbyszek - 12.09.2020 / 00:49, *.plus.pl

@Yeti:
Ambicja tego trenera powala. Ma charyzmę, nie ma co.

odpowiedz
stout - 11.09.2020 / 23:55, *.chello.pl

Gramy na dowiezienie wyniku z Wisłą Płock mając taką kadrę? Ręce opadają... Niczym Brzęczek w kadrze. Bez pomysłu i ambicji grania widowiskowej piłki.
Inna rzecz, że dziś poza Sliszem, Luqim i Pekhartem wszyscy do wymiany. Kapustka na dziś nie zasługuje nawet na ławę.

odpowiedz
Hautausmaa - 11.09.2020 / 23:50, *.chello.pl

Ktoś to w ogóle jeszcze czyta? Ja skończyłem śledzić te pieprzenie po Astanie.

odpowiedz
Cult Legia King - 11.09.2020 / 23:49, *.133.45

Dowiezc to mozesz biednym dzieciom kibicom Legii do domu dziecka owoce i wode,a tak Vuko dziekujemy jestes dobry komik,nic wiecej i na farcie srbski cwaniaczyno

odpowiedz
Michał - 11.09.2020 / 23:44, *.plus.pl

Stasiu Czerczesow wróć.2 połowa zero 0 ZERO Zero strzałów po stronie LEGII WARSZAWA!!! Vuko zgas światło i idz spać.Nam nawet Ronaldo z Messim przy takiej grze LEGII nie zdominowali by tej ligi.Dobrej nocy bo 3 punkty mamy hurrrra

odpowiedz
Wsciek(L) y - 11.09.2020 / 23:33, *.mm.pl

A idź ty w ch...j panie TFI trenerze, tego się ku....wa oglądać nie da

odpowiedz
Artur - 11.09.2020 / 23:32, *.play-internet.pl

Ufff trenerze szacun!!! Z wisla plock, co by nie bylo potega pilkarska i zespolem pelnym indywidualnosci pilkarskich, wygralismy i to na ich terenie. To ogromne osiagniecie. Absolutnie sie nie dziwie ze cofnelismy sie calym zespolem. Jedna z najwielszych wygranych w historii. Jestem pewny, ze wnukom kiedys ja opowiem.

odpowiedz
Misiek75 - 11.09.2020 / 23:23, *.vectranet.pl

Ja już nawet się nie dziwię, tym wypowiedziom pomeczowym bo co on niby ma powiedzieć, nie ma zupełnie pomysłu na ten zespół i gada głupoty, że gra będzie wyglądać z meczu na mecz coraz lepiej, pytanie kiedy?????? Obym się mylił ale nie widzę awansu do ligi Europy a w Lidze też nie wygląda to dobrze i nie będzie wyglądać, skoro jest taka rotacja zespołem w każdym meczu.

odpowiedz
johny77 - 12.09.2020 / 00:25, *.chello.pl

@Misiek75: k.... a kiedy mial testowac jak sparingów nie bylo? Nawet obozu nie było. Powtarza przeciez ze teraz daje szansę aby wykrystalizować pierwsza jedenastkę. Jakby gral żelazna 11-tka to 15 kolejnych by popsuło atmosferę w szatni bo szans nie distaja i byloby jeszcze gorzej 3x. Pomysl czasem.....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.09.2020 / 00:49, *.centertel.pl

@johny77: Atmosfera w szatni od dawna jest zepsuta. W calym klubie jest jeszcze gorzej. Oby wlasciciel w koncu wyciagnal odpowiednie wnioski...

odpowiedz
Jaco(L) - 12.09.2020 / 04:19, *..

@johny77: Jest w tym sens

odpowiedz
Obcy - 12.09.2020 / 06:26, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: A skąd o tym wiesz? Daj jakieś przykłady. Chętnie o tym poczytam. Poziom twojej frustracji sięga zenitu. Uważaj na serducho. Pozdrawiam.

odpowiedz
BTM - 12.09.2020 / 07:16, *.telkab.pl

@johny77: przerwy jakby tez nie było , wiec po co obóz itp. Był krótki urlop i do roboty !

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.09.2020 / 09:57, *.centertel.pl

@Obcy: Zacznij studiowac psychologie, socjologie. Zdobadz wieloletnie doswiadczenie w tym zakresie. Bedziesz w stanie po gestach, ruchach, wyrazach twarzy, po wypowiedziach, okreslic stan psychiczny i mentalny ludzi. Wtedy wiele zrozumiesz....

odpowiedz
Obcy - 12.09.2020 / 13:14, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Ale co z fermentem w szatni. Rozumiem,że bywasz tam obserwujesz gęsty,ruchy,wyraz twarzy piłkarzy i stąd te wnioski.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.09.2020 / 16:18, *.centertel.pl

@Obcy: Wystarczy zobaczyc ich gesty i miny, ogladajac mecze. Posluchac czlowieka, ktory stracil kontrole nad wszystkim. Z Vuko wszyscy leja ze smiechu. Niestety podobnie z wlasciela. Jezeli nie masz podstaw, zeby to zobaczyc, uruchom wyobraznie...Nie bede tu pisal wszystkiego, ale to jest tragedia, co sie dzieje w Legii....

odpowiedz
Obcy - 12.09.2020 / 16:40, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: To są tylko twoje spostrzeżenia. Nie możesz na ich podstawie wyciągać tak daleko idących wniosków. No chyba,że jesteś blisko szatni. To zmienia postać rzeczy.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.09.2020 / 20:14, *.centertel.pl

@Obcy: Moge i bede wyciagac wnioski, i nie musze sie tlumaczyc, skad mam ta wiedze. Skoro sam tego nie potrafisz, nie przykladaj tej samej miary do innych.

odpowiedz
Obcy - 12.09.2020 / 20:39, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Problem w tym,że nie masz żadnej wiedzy na w/w temat. Krytykujesz dla samej krytyki. Nie ma w twoich komentarzach, żadnych merytorycznych wniosków.

odpowiedz
Hg - 12.09.2020 / 21:09, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: spieprzaj je..ny dziadu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.09.2020 / 03:40, *.centertel.pl

@Obcy: Tak jest. Masz racje. Legia rosnie w sile, a kibicom opadaja szczeki z radosci. Teraz jestes szczesliwy i usatysfakcjonowany? Dodam jeszcze, ze ja nic nie wiem, nie znam sie i nic nie widze i nie slysze. Pozdrowienia.

odpowiedz
Obcy - 13.09.2020 / 07:04, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Nie piszę o rzeczach o których nie mam wiedzy. A ty traktujesz plotki,jaki pewne info. Racja gra drużyny nie powala. Wyniki szczególnie w eliminacjach LM i LE ostatnich kilku lat również. Za czasów ITI czy Koreańczyków było lepiej? Czas był przywyknąć. Jak mawiał pewien klasyk.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.09.2020 / 11:45, *.centertel.pl

@Obcy: Piszesz brednie, o jakichs plotkach. Stosujesz zasade papugi - powtarzasz ciagle to samo. To bez sensu. Nie masz pojecia, skad czerpie wiedze. A jezeli Twoja ambicja siega takiej gry Legii, to przywyknij. Bo ja i wielu kibicow nie zamierzamy udawac, ze wszystko jest w porzadku. Co mnie obchodzi, jak to wygladalo kiedys? Kiedys czlowiek zyl w jaskini, robil pod siebie i jadl trawe, wroc do tych czasow i PRZYWYKNIJ.

odpowiedz
Obcy - 14.09.2020 / 12:59, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: Jak masz wiedzę to podaj fakty. Ale ty masz ch...j. informacje. Płaczesz tylko na forum. Czy mam ci współczuć,że nic ci się w życiu nie udaję.

odpowiedz