Radosław Sobolewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Sobolewski: Żałuję pierwszej połowy

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Radosław Sobolewski (trener Wisły Płock): - Bardzo żałuję pierwszej połowy, bo podeszliśmy do rywala ze zbyt dużym respektem. Straciliśmy pierwsze 45 minut, ponieważ zbyt mało piłkarzy brało na siebie odpowiedzialność. Mieliśmy problemy z płynnym przejściem od obrony do ataku, pozbywaliśmy się piłki zbyt szybko, nie byliśmy w stanie zmusić przeciwnika do obrony.

- Jestem jednak zadowolony z drugiej połowy. Tak grającą Wisłę chciałbym widzieć w każdym meczu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Sasza - 12.09.2020 / 22:13, *.chello.pl

Niestety panie Sobol ale nie będzie pan widział swojej drużyny tak grającej w każdym meczu. Oni się wypruwają tylko dwa razy do roku, w meczach z nami. Na pozostałe mecze nie starcza już motywacji a i pokazywać się przed kim nie ma. Ale nie się pan nie załamuje, nie tylko pana drużyna tak ma.

odpowiedz
olek - 12.09.2020 / 11:54, *.orange.pl

ciuekawy jestwm jak dlugo jeszcze trenerem bedzie vuko

odpowiedz
Kibolek - 12.09.2020 / 08:27, *.telefonica.de

VUKOVIC żegnamy. Nikt nie odszedł, przyszli ci których chciał trener , I CO TO MA KU...A BYĆ NA TYM BOISKU. ŻENADA. ANTY FOOTBALL

odpowiedz
Obcy - 12.09.2020 / 06:29, *.t-mobile.pl

Po meczu wszyscy są zadowoleni. Legia bo wygrała. Trener Sobolewski bo mu się podobała gra zespołu w drugiej połowie. Jest cacy. Świat jest piękny.

odpowiedz
Wolfik - 12.09.2020 / 12:24, *.play-internet.pl

@Obcy: Dokładnie. Czytam tą wypowiedź i po prostu nie wierze....Do czego doszliśmy w tej dyscyplinie sportu.

odpowiedz
A ty nie pierd... - 12.09.2020 / 00:02, *.133.45

Nie bierz przykladu od Vuko i Brzeczka,grales ze slaba Legia i powinienes miec plan Sobole!ok?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.