Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wisła Płock 0-1 Legia Warszawa

Wymęczona wygrana

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa skromnie 1-0 pokonała w piątkowy wieczór na wyjeździe Wisłę Płock. Jedynego gola strzelił w pierwszej połowie Tomas Pekhart, który głową pokonał bramkarza rywali. Występ graczy Aleksandara Vukovicia, szczególnie w drugiej połowie, był jednak daleki od ideału.

Fotoreportaż z meczu - 56 zdjęć Woytka

Od początku meczu lepiej prezentowali się piłkarze Legii. Nie mieli oni problemów z konstruowaniem akcji ofensywnych, a w 10. minucie spotkania powinni wyjść na prowadzenie. Wtedy piłkę przed polem karnym otrzymał Andre Martins, ale jego mierzone uderzenie trafiło jedynie w poprzeczkę. Sytuację starał się jeszcze ratować Bartosz Kapustka. Strzał pomocnika w świetnym stylu wybronił jednak Krzysztof Kamiński. Goście na tle gospodarzy wyglądali jednak dotychczas dużo lepiej, co mogło napawać optymizmem przed kolejnymi minutami. Z biegiem czasu brakowało dobrych okazji, ale wreszcie w 30. minucie zobaczyliśmy pierwszego gola. Do wrzutki ze skrzydła znakomicie wyszedł Tomas Pekhart i świetną główką wyprowadził swój zespół na prowadzenie!

Od tego momentu przewaga "Wojskowych" zaczęła rosnąć. Wisła nie potrafiła w żaden sposób zagrozić przeciwnikom. W 36. minucie mogło być już 2-0. Z prawego skrzydła dokładnie piłkę dośrodkował jeden z legionistów, a interwencja obrońcy Wisły omal nie skończyła się golem samobójczym. Tuż przed przerwą piłkarze z Płocka mieli szansę na remis. Niewiele sprzed pola karnego z rzutu wolnego przymierzył Mateusz Szwoch, jednak futbolówka przeleciała ponad poprzeczką.

Pierwszy kwadrans drugiej połowy upłynął spokojnie. Dopiero w 60. minucie do wysiłku zmuszony został Artur Boruc. Bramkarz mistrzów Polski udanie odbił do boku mocną próbę Damiana Rasaka. Potem przewaga gospodarzy niespodziewanie zaczęła rosnąć. Legia cofnęła się na swoją połowę i niepotrzebnie oddała pole przeciwnikom. Wkrótce legionistów od utraty gola uratował Bartosz Slisz, który wybił z linii bramkowej piłkę po sytuacyjnym strzale Cilliana Sheridana.

Druga połowa była tragiczna w wykonaniu legionistów. Całkowicie dali się zdominować rywalom i kwestią czasu wydawało się, kiedy dadzą sobie strzelić gola. Kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry Wisła była o krok od wyrównania. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Patryk Tuszyński i piłką o krok minęła lewy słupek. Do końca meczu nie działo się zbyt wiele ciekawego. Legioniści grali słabo i niestety potwierdziło się, że nie są aktualnie w zbyt wysokiej formie.

Ekstraklasa
3. kolejka
#WPŁLEG
0
Płock
11.09.2020
20:30
Wisła Płock
Legia Warszawa
Wisła Płock
0-1
Legia Warszawa
(0-1)
Pekhart 30'
1 Krzysztof Kamiński
30 Paweł Żuk 46'
33 Damian Zbozień
2 Damian Michalski
18 Alan Uryga
24 Angel Garcia
6 Damian Rasak 86'
23 Filip Lesniak
27 Torgil Gjertsen 46'
14 Mateusz Szwoch 86'
26 Cillian Sheridan 66'
22 Jakub Wrąbel
8 Patryk Tuszyński 66'
9 Dawid Kocyła 46'
10 Giorgi Merebaszwili
11 Piotr Pyrdoł 86'
28 Maciej Ambrosiewicz 86'
29 Kacper Kondracki
94 Dusan Lagator 46'
96 Wojciech Szumilas
Artur Boruc 1
66' Michał Karbownik 14
Artur Jędrzejczyk 55
William Remy 44
Filip Mladenović 25
83' Bartosz Kapustka 67
Bartosz Slisz 99
83' Andre Martins 24
Luquinhas 82
69' Jose Kante 20
Tomas Pekhart 9
Radosław Cierzniak 33
Igor Lewczuk 5
69' Walerian Gwilia 8
Luis Rocha 16
Mateusz Cholewiak 17
83' Rafael Lopes 21
Inaki Astiz 34
83' Maciej Rosołek 39
66' Paweł Stolarski 41
Trener: Radosław Sobolewski
Asystent trenera: Mariusz Kondak
Kierownik drużyny: Piotr Soczewka
Masażyści: Marcin Miecznikowski, Krzysztof Mysera
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Sebastian Wołowicz
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Krzysztof Jakubik
Asystent: Kamil Wójcik
Asystent: Marek Arys
Techniczny: Paweł Malec
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (128)

+dodaj komentarz
filand - 13.09.2020 / 17:15, *.t-mobile.pl

W/g źródeł zbliżonych do manutd_fans_ (Instagram) Manchester United próbuje wykupić Gareth Bale z Real Madryt. Aktualnie wyceniony jest na 28 mln Euro czyli 4 mln Euro mniej jak Milik.
Jest jednak kilka problemów aby przebić ofertą Man Utd...Po pierwsze wartość kadry klubowej ( I skład) to 34,45 mln Euro (https://www.transfermarkt.pl/legia-warschau/startseite/verein/255)
Drugi problem .Bale jak się rozpędzi to po prostej przeskoczy stawik za stadionem Legii albo na północ przestanie w poprzek Trasę Łazienkowską na wysokości Torwaru...Tak czy inaczej powalczyć o Walijczyka można...

odpowiedz
bronek49 - 13.09.2020 / 16:59, *.chello.pl

cieszy tylko ze zdobyli 3 punkty ale to zawodnicy zarobili a kibice chcą też oglądać dobre mecze w wykonaniu swojej drużyny bo to co teraz grają to nie można oglądaćpo prostu tragedia Vuko dla ciebie czas w Legii już się skonczył nie przygotowałeś drużyny i nie umiesz jej odpowiednio taktycznie ustawić

odpowiedz
M@c - 13.09.2020 / 14:48, *.chello.pl

Byle zrobić i się nie narobić. Ważne trzy punkty i zero z tyłu. O stylu i tak nikt za miesiąc nie będzie pamiętał. Swoją drogą komentatorzy pieją tak nad Łachem, że gra ładną piłkę itd, itd.. Na razie ta ładna piłka Łacha dała im 2 remisy i porażkę. Pocieszam się, że w meczach piątkowych i sobotnich wszyscy zagrali pod Legię i były same remisy. Ech, ta ekstraklapa...

odpowiedz
Sylwek - 13.09.2020 / 10:30, *.t-mobile.pl

Ci co to są zadowoleni że stylu i sadza innych którzy widzą że tego nie da się oglądać i serce się kraja patrząc na taka Legie współczuję w życiu widać minimalisci pełna gęba bez ambicji

odpowiedz
Czarny1916 - 13.09.2020 / 10:02, *.btcentralplus.com

W piłce nożnej ocenia się za wyniki więc dajmy chwilę czasu zanim zwolnimy trenera, prezesa i piłkarzy ,których tak niedawno chwaliliśmy za 7:0 z Wisłą i Mistrzostwo Polski. Po 3 kolejkach 6 pkt i szanse na LE. Jak będzie kompromitacja to można krytykować i wyciągać wniosk a tymczasem trochę luzu i szacunku do Vuko i drużyny. Wieże ,że zespół zaskoczy bo jest potencjał i nowi gracze, którzy rokują na przyszłość. Pozdrawiam.

odpowiedz
Arek - 13.09.2020 / 11:24, *.t-mobile.pl

@Czarny1916: wygrana z Wisłą, która całkowicie oddala mecz..MP zdobyte dzięki zamianie PP z Cracovią. Jest się z czego cieszyć. Szansa na LE jest co roku.. tyle, że nie z tym trenerzyną .

odpowiedz
Cziko - 13.09.2020 / 17:28, *.play-internet.pl

@Czarny1916:
Czas to prezesik miał już 4 lata i europy nie zobaczył. To ile tego czasu jeszcze chcesz mu dawać? 10 lat?

odpowiedz
RAFAL - 14.09.2020 / 15:40, *.play-internet.pl

@Cziko: 100%

odpowiedz
turysta - 13.09.2020 / 08:48, *.inetia.pl

Dobrze że nie kupiłem karnetu - oglądać takie coś to mega żenada.

odpowiedz
Ania 1916 - 12.09.2020 / 23:02, *.centertel.pl

Nawet nie wiem jak to skomentować, chyba "szkoda słów" będzie wystarczające :/

odpowiedz
JACUNHO - 12.09.2020 / 22:19, *.kampinostelco.pl

Czy dobrze pamiętam. Ten Ishak to zawodnik z 2 Bundesligi co do Legii się nie nadawał,tak??? Aha

odpowiedz
filand - 12.09.2020 / 23:43, *.t-mobile.pl

@JACUNHO : Odświeżam pamięć
https://www.transfermarkt.pl/mikael-ishak/profil/spieler/153637

Miłej lektury

odpowiedz
Zbyszek - 13.09.2020 / 00:45, *.plus.pl

@JACUNHO : Kupili w Poznaniu Sykorę i koleś od razu może grać, a u Nas najpierw pół roku zawodnik musi czekać żeby zrozumieć taktykę, bo nie gotowy, bo nie ma rytmu meczowego, bo ch... wie jeszcze co. W tym czasie już w głowie szuka sobie innego pracodawcy, po pół roku zaczyna się łapać na ławkę, ale w tym czasie ma już Nas w dupie i szuka sobie klubu a na boisku się oszczędza, żeby jak najszybciej się wyrwać się od tego debilnego trenera, bo wie że każdy dzień jest tutaj dniem straconym.

odpowiedz
Ginka - 13.09.2020 / 01:02, *.chello.pl

@Zbyszek: obawiam się, że ocierasz się o prawdę w dobie potulnego Vuko. To przykre i fatalne w skutkach, ale cóż począć?

odpowiedz
JACUNHO - 13.09.2020 / 12:21, *.kampinostelco.pl

@Zbyszek:
Dokładnie! My też mamy takiego - Pawła Stolarskiego. Jak ja się cieszyłem że go pozyskaliśmy. Młody z potencjałem,i co? Ława!!! Później brak ogrania , złe wybory i chłopak dostaje cięgi
Kiedy wychodzi w pierwszym składzie i jest najlepszym grajkiem w meczu z Jagą co się dzieje? W Płocku ława,a z całym szacunkiem dla Karbo ale to już nie to
Następny zawodnik Proszelik. Po co on nam potrzebny? Trza się go pozbyć!! Przecież pół ligi go chce!! I co? Przechodzi do "kiepskich" i robi karierę na jaką zasługuje. Tylko u nas się nie da, Itaka jest od wielu lat

odpowiedz
Czarny76 - 12.09.2020 / 21:59, *.amazonaws.com

Widziałeś Mioduski mecz we Wrocławiu?Jezeli jesteś inteligentny to właśnie ten mecz powinien Ci dać do myślenia.

odpowiedz
JACUNHO - 12.09.2020 / 21:10, *.kampinostelco.pl

Oglądam właśnie Śląsk - Lech i napawa mnie obawa tym co nas czeka. W tej chwili nie mamy żadnych szans na chociażby podjęcie równorzędnej walki
Nie rozumiem jak to jest ze z tą m tych klubów odchodzą niby ci najlepsi, a na ich miejsce sprowadzają kogoś jeszcze lepszego. Irytujące jest to tymbardziej że niby podebraliśmy im super dyrektora sportowego i co? U nas bez zmian, u nich są zmiany ale na lepsze
Niestety taka prawda i kto realnie podchodzi do tego zjawiska na pewno będzie po mojej stronie


odpowiedz
filand - 12.09.2020 / 20:39, *.t-mobile.pl

Obejrzałem mecz Fc Liverpool Leeds Utd 4;3...Mateusz Klich strzela na 3:3 ...Trener zdejmuje Klicha w 81 minucie aby bronić wyniku...Salah dobija na 4:3...Może do Leeds podrzucić jako pomoc Trenera VUKO ??? Jako pomoc żywnościową, bezwrotną????

odpowiedz
atmosferic - 13.09.2020 / 00:21, *.orange.pl

@filand: Co ja bym dal zeby Bielsa Legie trenowal.

odpowiedz
filand - 13.09.2020 / 00:46, *.t-mobile.pl

@atmosferic: Z pełnym szacunkiem...Ale to co zrobił Bielsa na 10 minut przed końcem tego meczu to woła o pomstę do Nieba...
A co do propozycji...To może jakiś przedstawiciel szkoły trenerskiej z krajów 1- 18 według rankingu FIFA...Polska zajmuje 19 miejsce...
Pozdrawiam...⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
Za 4 złote - 12.09.2020 / 18:11, *.chello.pl

Typuje utratę mistrzostwa, brak pucharu i brak LE

odpowiedz
99,9% - 12.09.2020 / 19:48, *.t-mobile.pl

@Za 4 złote : bardzo możliwe, że tak będzie

odpowiedz
Krall - 12.09.2020 / 16:45, *.plus.pl

Górnik Z jest taktycznie poukładany.. Będziemy się cieszyć z remisu jak się uda! Tak to teraz widzę.

odpowiedz
Gienek - 12.09.2020 / 15:48, *.vectranet.pl

Co tu dużo pisać, gramy słabo. Nic się nie zmieniło po przerwie letniej a wręcz jest gorzej. Niestety z taką grą nie wierzę w awans do grupy LE. Mam coraz mniej zaufania do Vuko, bo widzę, że sobie nie radzi.

odpowiedz
Kris - 12.09.2020 / 15:19, *.vectranet.pl

Zasnąłem podczas meczu taki poziom

odpowiedz
Jean Paul Sartre - 12.09.2020 / 17:51, *.chello.pl

@Kris: a ja miałem "Mdłości"

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 13.09.2020 / 09:09, *.247.10

@Jean Paul Sartre: to z powodu "nicości" w zarządzie i "złej wiary" prezesa ;-)

odpowiedz
Olo - 12.09.2020 / 14:43, *.plus.net

Powiem krótko mecz wygrany na farcie!! Gramy piach! Zero taktyki wszystko na spontan! Do Europy?? Jak? Gdzie? Wstyd I kompromitacja się w ogóle tam pokazać! A dostać to już inna bajka! Mydło!! Czekamy na poważne zmiany w klubie!!

odpowiedz
atmosferic - 12.09.2020 / 14:12, *.orange.pl

Ciekawe co ma vukovic wymyslic na przykrycie tej padliny - bo jedynie najwieksi kretyni zaslepieni uwierza ze przyczyna tego jest "przygotowanie fizyczne" i ze "trzeba czasu, bedzie lepiej".

Prawda jest zgola inna, odszedl Vesovic i stracilismy moc na bokach. Zaraz odejdzie Antolic i stracimy stabilnosc w srodku Pola.
Ale najwazniejsze jest to, ze Vukovic nie ma pomyslu na druzyne, druzyna jest jak kadra, nie ma stylu i nie wiadomo dokad to zmierza. Mecze sa chaotyczne i wyrywane punkty przez jednostki. Jako zespol to wyglada gorzej jak za Sa Pinto. Przypomina sie czas Jozaka.

Nic dziwnego, czytajac te wywiady, ze nazywaja Vukovicia "pinokio" - no klamie i mataczy po prawie kazdym meczu. I komentarze w stylu "to byl slaby mecz" to jest kompromitacja, bo to kazdy widzi, bo jezeli wygladamy gorzej w grze na tle zespolow z grupy spadkowej to jasno chyba mowi ze to trener sie nie nadaje, bo to na polu taktycznym Legia te mecze co prawda wygrywa, ale jest w tym wiecej farta i indywidualnych popisow niz zaslugi trenera i jego wplywu na druzyne.

Vukovicia ta praca po prostu przerasta.

odpowiedz
vuko = Pinokio - 12.09.2020 / 17:39, *.master.pl

@atmosferic: pinokio od czasu niedoszłego transferu do Wisły Kraków.

odpowiedz
filand - 12.09.2020 / 12:34, *.t-mobile.pl

Kolejny raz przypominam. Od kilku sezonów Legia to farma produkująca nawóz dla tych ,którzy produkują kwiaty. Dopóki Legia będzie farmą a nie klubem przez duże K to takie kwiatuszki jak ostatni mecz będą codziennie..i to by było na tyle...Powodzenia życzę i idę na obiad. Nie jestem masochistą aby sobie sprawiać ból...

odpowiedz
Darek - 12.09.2020 / 10:52, *.t-ipconnect.de

Grają ze sobą dwie drużyny.Jedna to mistrz Polski a druga jakaś taka delikatnie mówiąc przeciętna z naszej ligi.Ta druga się osłabia gdyż odchodzi od niej 3 podstawowych piłkarzy.Ta najlepsza jeszcze się wzmacnia kupując najlepszych piłkarzy z naszej ligi plus niby gwiazdy z zagranicy.Efekt jest taki,że po jednej i drugiej stronie kopanina aż oczy bolą od patrzenia.Oba zespoły na tym samym poziomie.
Naprawdę mieliśmy wczoraj dużo szczęścia bo Wisła swoje sytuacje miała.Strzał Tuszyńskiego z głowy z 6 metrów tuż obok słupka.Boruc się nawet nie ruszył.Albo Ślisz wybija z linii bramkowej bo Boruc dał się wyprzedzić.Masakra.
Człowiek nie interesujący się piłką gdyby miał wskazać wczoraj która drużyna to mistrz Polski miałby spory problem.
Cóż najważniejsze są 3 punkty.Mecz do zapomnienia.Miejmy nadzieję że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.I to zanim odpadniemy z walki o ligę europy.
Remy to dla mnie tykająca bomba.Spóźniony czesto,uciekający od przeciwnika zamiast do niego dochodzić.I zbyt wolny w powrotach.
Przez dziurawą obronę znowu obudzimy się z ręką w nocniku.Puchary się zaczną gdy nas już tam nie będzie.

odpowiedz
Wolfik - 12.09.2020 / 12:18, *.play-internet.pl

@Darek : Kolego, w awans do LE wierzą już tylko kibice. I to nieliczni. Sprawa Anotlicia jest tego dobitnym przykładem.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.09.2020 / 15:25, *.247.120

@Darek : nic dodać, nic ująć

odpowiedz
Tylko LEGIA cwks - 12.09.2020 / 10:16, *.t-mobile.pl

Tego się k.. oglądać nie dało. A Vukovic po meczu wybuchł radością jakby wygrał jakiś puchar

odpowiedz
On sie cieszyl bo.., - 12.09.2020 / 12:04, *.151.229

@Tylko LEGIA cwks: uratowal posade,,,,

odpowiedz
Hiszpan - 12.09.2020 / 09:33, *.play-internet.pl

Ciekawe czy za opowiesc o Antolicu Pinokio otrzyma kolejne centymetry nosa?

odpowiedz
Wolfik - 12.09.2020 / 12:20, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Eeee, gdzie tam. On mi przypomina takiego jednego premiera. Zastanawiam się tylko, czy oni sami wierzą w to co, gadają.

odpowiedz
damian - 12.09.2020 / 09:23, *.multiplay.pl

Witam, każdego ranka budzę się, czytam wiadomości, ani słowa o zwolnieniu Vukovicia, myślę sobie to nie może być prawda .......

odpowiedz
Niestet - 12.09.2020 / 11:53, *.lukman.pl

@damian: to jest Prawda

odpowiedz
quad74 - 12.09.2020 / 08:27, *.chello.pl

Na razie nie da się tego oglądać, ale za miesiąc, gdy zespół się dotrze, ustali skład, złapie automatyzmy, Legia będzie grała koncertowo. Tyle że może być już po eliminacjach do LE... Co roku o tej porze gra wygląda podobnie, wbrew pozorom cenne 3 pkt.

odpowiedz
F - 12.09.2020 / 10:21, *.virginm.net

@quad74: TYLKO że ( z małymi wyjątkami) co roku mamy innego "trenera" więc o co chodzi w tym wszystkim ?!

odpowiedz
Arek - 12.09.2020 / 12:59, *.master.pl

@quad74: czy za czasów vuko Legia grała "koncertowo" ? Koncertowo przegrali MP w Białymstoku grając bez napastnika, przegrali z Rangersami (którzy grali bardzo przeciętnie), zamiana PP za MP z Cracovią, przegrana z Omonią ( praktycznie bez walki). Złapać automatyzmy to mogą juniorzy rozpoczynający karierę sportową a nie zawodowi piłkarze !

odpowiedz
kkk - 12.09.2020 / 08:06, *.vectranet.pl

Współczuje młodym ludziom którzy teraz albo niedawno zaczęli się interesować piłką nożną i Legią,mają bardzo trudne początki i wcale bym się nie zdziwił jakby spora liczba dała sobie spokój z tym dziadostwem i przerzuciła się na inny sport,hobby czy zainteresowania.

odpowiedz
jo - 12.09.2020 / 06:28, *.tpnet.pl

Druga część spotkania to widowisko dla wyjątkowych fanatyków. Oczy krwawiły, piach chrzęścił w zębach... Finezji tyle co w pracy walca drogowego.

odpowiedz
Normalny kibic - 12.09.2020 / 06:12, *.amazonaws.com

Brawo Legia, brawo Vuko! Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo! A dla krytyków - napijcie się piwka, albo co tam chcecie. Legia wygrała, a wy płaczecie. Bez internetu było weselej....

odpowiedz
Prazanin - 12.09.2020 / 06:40, *.45.74

@Normalny kibic: dokładnie tak, za duzo na tej stronie krytykantów zawodowców :)......wygranych się nie sądzi.

odpowiedz
Hahahah - 12.09.2020 / 20:01, *.t-mobile.pl

@Normalny kibic: takimi meczami wygrywa się LM

odpowiedz
Roland - 12.09.2020 / 03:48, *.myvzw.com

gg sam wypier... jak ci nie pasi
Ogladanie takiej Legii po prostu boli.
Zaden normalny kibic nie bedzie swietowac takiego syfu. Przez ponad 40 lat z duma zakladam koszulke mojego ukochanego klubu i slawie jego imie. Mieszkam w USA choc jestem chlopakiem z Fabrycznej. Po hu..ym meczu to mozna by bylo swietowac 1:0 z Samdoria w PZP a nie w Plocku.

odpowiedz
Warszawa - 12.09.2020 / 06:14, *.amazonaws.com

@Roland: to nie świętuj. W dupach się poprzewracało...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.09.2020 / 08:21, *.247.72

@Warszawa: chyba zarządowi

odpowiedz
Hakon - 12.09.2020 / 11:50, *.plus.pl

@Roland: ja też nie świętuje ale i nie płacze nie pierwszy to był taki mecz i nie ostatni. Więc nie wiem po co ten lament

odpowiedz
gg - 12.09.2020 / 02:20, *.vectranet.pl

Marudy wypier.............a normalni kibice świętować zwycięstwo...

odpowiedz
Oni do zwolnienia.... - 12.09.2020 / 00:11, *.133.45

Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot nie Kocur............

odpowiedz
Marian - 12.09.2020 / 00:07, *.centertel.pl

Taktyka Legii:coco dżambo i do przodu(tzn.wrzutka na głowę Pekharta)

odpowiedz
rroy - 12.09.2020 / 00:06, *.mm.pl

I teraz widać jaki wpływ ma Antolic na grę Legii a nie jakiś Gwilia.

odpowiedz
tomiacab - 12.09.2020 / 13:36, *.virginm.net

@rroy: Pisałem o tym po meczu 1/2 f pp ze sracowią i w tym sezonie po którymś, gdzie go brakło i też był dramat.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 11.09.2020 / 23:55, *.chello.pl

Nasza drużyna zaczęła się sypać pod względem jakościowym już po fatalnej w skutkach kontuzji Vesovicia. Kolejne kontuzje i "koronki" eliminowały z gry tych najbardziej wartościowych piłkarzy, tzw. pierwszego wyboru. Jak dodamy do tego kuriozalny "występek" Kante, to uzyskamy pełny, niestety smutny obraz legijnej rzeczywistości.
W tak trudnym momencie dla zespołu, osobiście oczekiwałem nieco więcej od Vuko, jako trenera. Niestety, w najważniejszym meczu roku, tj. z Omonią, nie sprostał swojej roli i zawiódł jako szkoleniowiec. Na jego częściowe usprawiedliwienie z pewnością miały wpływ ww. "futbolowe nieszczęścia", które znacznie przyczyniły się do obecnego stanu rzeczy.
I jakby tej smuty było mało, to rejterada włodarzy klubu w temacie pozostania Antolicia jest zatrważająca. Być może najlepszy piłkarz Legii minionego sezonu nie chciał wyrazić zgody na "covidową obniżkę" swojego dotychczasowego wynagrodzenia. Skoro jednak był filarem pierwszej drużyny, to czy takie zachowanie należy ganić? Cóż, sądzę, że tą właśnie kwestię aktualnie rozstrzyga/roztrząsa prezes dekady wspólnie z pionem finansowym.
Wiślane serdeczności

odpowiedz
Teraz albo Po gaciach - 12.09.2020 / 00:00, *.133.45

@Jerz z Potoku: 100% sie zgadzam.,tu juz wszystko bylo powiedziane,,Vuko powinien sam zrezygnowac albo sobie zrobi wiekszy smrod....

odpowiedz
Arek - 12.09.2020 / 00:21, *.master.pl

@Teraz albo Po gaciach: pinokio nigdy sam nie zrezygnuje, mówił, że jest najlepszym trenerem Legii.

odpowiedz
Tak dział korpo - 12.09.2020 / 11:58, *.lukman.pl

@Jerz z Potoku: Ktoś jest , załóżmy dobry chce podwyżkę podnosi poziom załóżmy,niema szans na zostanie na jego miejsce są młodsi i niedrodzy kopacze ,degrengolada ,a do tych prezesów dyrektorów ,ch,wam w ryj

odpowiedz
Szelka - 13.09.2020 / 01:04, *.chello.pl

@Tak dział korpo :
Kolego, nie koniecznie c..j im w r.j. A my, kibice, to pikuś? Być może...

odpowiedz
Teraz albo PO gaciach - 11.09.2020 / 23:52, *.133.45

Teraz jest szansa na pozbycie sie Vuko i jego kiepskich pomocnikow!Razem!Legio!a co na to kochany Dareczek i jego biznes?

odpowiedz
Michał - 11.09.2020 / 23:29, *.plus.pl

W meczu z Jagiellonią graliśmy w 2 połowie a w 1 połowie nas nie było a w tym meczu z Płockiem byliśmy 1 połowie a w 2 nas nie było.To kiedy LEGIA WARSZAWA zagra w końcu cały mecz na miarę LEGII WARSZAWA bo jutro każdy kibic LEGII powinien iść na wizytę do okulisty bo oczy bolą od tej lipy i mułu.Nie gramy na miarę LEGII WARSZAWA na miarę tej kadry silnej jaka mamy na miarę zarobków naszych gwiazd.Ten młody Kocieba z Wisły Płock jak objechal dziś Jędrzejczyka to powinni się też wypłatami wymienić.Stasiu Czerczesow wróć i Prijo i Vadis i Nico no i odszczekam to hau hau P.Bogusław Lesniodorski.Czekam na dominację LEGII w naszej Polskiej lidze naszej LEGII WARSZAWA.Z Antoliciem to dopiero szopka.Pozdro

odpowiedz
Kurak - 12.09.2020 / 00:48, *.chello.pl

@Michał: pekharta ojechal a nie jedze. Stad tak latwo

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 11.09.2020 / 23:22, *.tpnet.pl

Wstyd i kompromitacja.... Panie trenerze Vukovic- ma Pan bogactwo kadrowe, limit 5 zmian, oddanego?? Panu właściciela, super ośrodek treningowy, i co?? G... o.., proponuję powrót do swojego kraju póki można tam jeszcze dolecieć....


odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 11.09.2020 / 23:53, *.133.45

@(Levinho) onet. pl: No Vuko wracaj do Doma!

odpowiedz
Arek - 12.09.2020 / 00:22, *.master.pl

@Cult !Legia! KING!: napiszę prościej..spi.. j

odpowiedz
Cult!Legia!King! - 12.09.2020 / 01:04, *.133.45

@Arek: Grzecznosci nic nie zaszkodzi,bez sentymêntòw burak z Kieleckim cv musi odejsc z swoimi pomagierami...wstyd tradycji za takie czasy zarzàdzcy Legii,niszczycie Super Legie!

odpowiedz
Szałek - 11.09.2020 / 23:15, *.t-mobile.pl

mecz do zapomnienia, szkoda komentowac. ogladalem dzis mecz z udzialem Kobylanskiego, ciekawe czy daloby rade go do nas sprowadzic, mlody i dwa ostatnie lata mial bardzo dobre, chyba w naszym zasiegu finansowym, w Lechii mu nie wyszlo, bo tam byl balagan. co uwazacie? przydalby sie? osiagalny dla nas? ma tylko 26lat. pozdrawiam

odpowiedz
filand - 11.09.2020 / 23:21, *.t-mobile.pl

@Szałek: Przepraszam ale kiedy Kobylański rozegrał taki udany mecz???
https://www.transfermarkt.pl/martin-kobylanski/profil/spieler/93853
Pozdrawiam...⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
bez - 11.09.2020 / 23:14, *.47.71

Brawo! Teraz szybka zmiana trenera na kogoś ogarniętego, póki morale po zwycięstwie dobre, pozbyć się Karbownika i idziemy do LE.

odpowiedz
Siłka - 11.09.2020 / 23:04, *.47.53

Dno
Nieprawdopodobne dno
Wstyd grać coś takiego w ekstraklasie
Mioduski, Vuković WON!!!

odpowiedz
Dedi - 11.09.2020 / 22:59, *.plus.pl

Legia tp trochę taka Grecja z 2004. Bramka i liczenie że mecz się jakoś do końca ułoży skupiając się tylko i wyłącznie na defensywie tylko że reprezentacja Grecji miała wtedy mega obrońców i dobrego trenera z Niemiec. Może właśnie Niemiecka myśl szkoleniowa jest potrzeba LEGII? Niemcy są znani z kurczowej dyscypliny i taktyki. Trzeba szukać trenera dla LEGII w drugiej Bundeslidze!!
Bo Vuko gra na wrzutki i dużej panice.
Żeby mieć takich zawodników jak Luquinhas, Wszołek czy nawet Kapusta bez formy i tak panikować z przodu??

odpowiedz
filand - 11.09.2020 / 23:09, *.t-mobile.pl

@Dedi: Z pełnym szacunkiem.Nie przecrniam niemieckiej myśli trenerskiej...Czy nazwisko Smuda coś Tobie mówi????

odpowiedz
Dedi - 11.09.2020 / 23:23, *.plus.pl

@filand:
Owszem ale Smuda to trenował kluby bardziej w Polsce aniżeli w Niemczech
o nie ma w sobie pojęcia o Niemieckim
reżimie na boisku. Potrzeba trenera z dużym doświadczeńiem w niemieckiej drugiej Bundeslidze bo jest ona trzy razy mocniejsza aniżeli ekstraklasa. Trener z Niemiec albo z Rosji aby złapał czasami zawodnika za kołnierz a nie był z drużyną na per kolega.
Zawodnicy LEGII traktują Vuko jak Kolege który wszystko im wybaczy. Potrzeba dobrej gry bez piłki z znakomicie potrafią egzekwować trenerzy z Niemiec.
Cenie Vuko za jego związek z Legią ale nie da się patrzyć czasami jak nasi tracą piłkę po dwóch trzech podaniach jak Kadra BRZĘCZKA albo grają bez piłki dość rozkojarzeni albo bez agresji.

odpowiedz
Arek - 13.09.2020 / 15:01, *.master.pl

@Dedi: związek vuko z Legią opiera się tylko na $

odpowiedz
Cichy Legionista - 11.09.2020 / 22:58, *.151.144

To jest dramat. Pierwszy skład Legii, który ma się bić o LE wygrywa ledwo z Wisłą Płock... Co więcej oddaje w drugiej połowie okrąglutkie 0 strzałów. Jeżeli właściciel oglądał ten mecz, to na jego miejscu poważnie zastanowił bym się dokąd zmierza mój klub. Nie ma żadnego, ale to żadnego pomysłu na grę. Najlepszy i najbogatszy klub w Polsce gra piłkę średniowieczną - laga do przodu i liczmy, że Pekhart spotka się z piłką. Dla zainteresowanych, poziom zaangażowania w ten mecz pokazuje jeszcze ilość przebiegniętych km 110. Godzinę wcześniej Podbeskidzie wykręciło 124...

odpowiedz
speed - 11.09.2020 / 23:14, *.play-internet.pl

@Cichy Legionista: " Jeżeli właściciel oglądał ten mecz, to na jego miejscu poważnie zastanowił bym się dokąd zmierza mój klub". Nie wiem śmiać się czy płakać

odpowiedz
Cichy Legionista - 12.09.2020 / 00:06, *.151.144

@speed: Jeżeli w ogóle go to obchodzi to chyba płakać, bo tak źle to dawno nie grali. Nie wiem z resztą, czy zrozumiałeś o co chodziło w moim komentarzu.

odpowiedz
speed - 12.09.2020 / 10:15, *.play-internet.pl

@Cichy Legionista: Oczywiście,że zrozumiałem.Sarkazm w stosunku do prezesa."Poważnie zastanowił" Dobre.

odpowiedz
Cichy Legionista - 12.09.2020 / 12:23, *.nowinynet.pl

@speed: Szczycił się super centrum szkoleniowym, że wreszcie pójdziemy do przodu... tylko za kim tu iść...

odpowiedz
lw73 - 11.09.2020 / 22:58, *.chello.pl

Kiedyś takie mecze przegrywaliśmy i w końcowym efekcie mistrz odjeżdżał poza Ł3

odpowiedz
(L)opez pl - 11.09.2020 / 22:56, *.mm.pl

tragedia tego się nie dało oglądać

odpowiedz
Wolfik - 11.09.2020 / 22:49, *.play-internet.pl

Tak wygląda nasza gra bez Antolicia, którego klub postanowił sprzedać. Z tego wniosek, że na awans do LE nikt już poważnie nie liczy.
Kolejny mecz, w którym najlepszym zawodnikiem Legii jest Bartek Slisz - zawodnik defensywny.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.09.2020 / 22:52, *.chello.pl

@Wolfik: Też tak uważam. I do tego po kontuzji!

odpowiedz
Berbe(L)as - 11.09.2020 / 22:48, *.chello.pl

Radujmy się ALLELUJA, Boruc nic nie wpuścił w końcu, cud w Płocku!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.09.2020 / 22:47, *.centertel.pl

Slucham, co ten gosc mowi po meczu i nie wierze, ze to trener Legii. Masakra, co sie dzieje w klubie.

odpowiedz
wszystkoniewiedzący - 11.09.2020 / 22:47, *.mnet-online.de

Największy budżet, najlepsze warunki do treningu, największe płace, najlepsi piłkarze i qurfa obrona Częstochowy z byle herbatnikami.
Wniosek nasuwa się prosty - nie ma trenera i speca od przygotowania fizycznego.
Nawet jak forma kiedyś przyjdzie to już będzie za późno.

Vučko i Bortnik - wypier...lać

odpowiedz
zlb - 11.09.2020 / 22:45, *.t-mobile.pl

Wygrana!!!!Kolejne punkty dla Nas!!!Czego jeszcze?????Grac jak Real,Barca,Bayern....przykro ale nie ta liga!!!Ludzie WYGRALIŚMY.KOLEJNY RAZ POWTARZAM ZE NA CAŁE SZCZĘŚCIE TRYBUNY SĄ CAŁKOWITYM PRZECIWIEŃSTWEM TEGO CO TU SIĘ PISZĘ,DZIEKI BOGU!!!!

odpowiedz
filand - 11.09.2020 / 22:47, *.t-mobile.pl

@zlb: Dziecko WYŁĄCZ CAPS...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.09.2020 / 22:49, *.centertel.pl

@zlb: Nieszczesciem klubu sa kibice, ktorzy nie widza, co sie dzieje i ciesza sie z czegos, czego ogladac sie nie da...Gdzie tu honor, gdzie ambicja?

odpowiedz
speed - 11.09.2020 / 22:52, *.play-internet.pl

@zlb: Raczej KARA BOSKA!!!!

odpowiedz
Wolfik - 11.09.2020 / 23:17, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Pewnie Pawiany :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.09.2020 / 23:35, *.orange.pl

@Wolfik: O to to:)))

odpowiedz
Opoor - 11.09.2020 / 22:43, *.centertel.pl

Z tego meczu zapamiętałem tylko 3 punkty i nic więcej

odpowiedz
Fafik (L) - 11.09.2020 / 22:41, *.play-internet.pl

Aleksandar... weź k.. wa coś zrób z tymi kopaczami bo tego się oglądać nie da na trzeźwo... podpytaj o radę jakiegoś innego trenera czy jak... może Berg coś Ci po znajomości podpowie? No dramat po prostu...

Ja wiem, że co roku to samo i ten sam scenariusz ale ja już ku/.//wa zębów przednich prawie nie mam bo zdarte od zgrzytania...

odpowiedz
Yeti - 11.09.2020 / 22:40, *.vectranet.pl

Zęby bolały jak się patrzyło na grę Legii w drugiej połowie. Jest słabo, z taką grą nie mamy czego szukać w el. LE.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.09.2020 / 22:40, *.chello.pl

Bardzo dobry występ Ślisza i Pekharta. Kapustka ciągle bez formy. Gwilia bezproduktywny, a Stolarski nadal nie umie centrować. Sędzia Jakubik, tradycyjnie - dno.

odpowiedz
Wolfik - 11.09.2020 / 22:52, *.play-internet.pl

@Po(L)ubiony: Dodam do tego chaotycznego Luquinhasa i bardzo słabego Martinsa.

odpowiedz
filand - 11.09.2020 / 22:39, *.t-mobile.pl

Rewelacyjny mecz w wykonaniu Legia Warszawa.Obstawiałem wygraną Legii i się nie pomyliłem...Trzy punkty zdovyte na wyjeździe...O żeszzz Ty...ale dlaczego w tym pokoju nie ma klamek??? Dlaczego w tym pokoju nie ma okien??? ...Jutro też Wam uciekniemy aby oglądać cudowną dla oka grę Legii Warszawa.. ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2020 / 22:38, *.telnaptelecom.pl

Druga połowa bez celnego strzału. Chaos brak taktyki panika w tyłach. MASAKRA.

odpowiedz
Cult Legia King Forever - 11.09.2020 / 22:36, *.133.45

Nie to tak nie da rady,ktos zapomnial co to Legia Warszawa! no ten sztab,trenero i Mr D.M i wszyscy co przygotowali druzyne wooon!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.09.2020 / 22:35, *.centertel.pl

To jest nie do pomyslenia, co jest grane. Kilka akcji, reszta dramat. Ani obrony, ani pomocy, ataku nie ma. Zawodnicy tez juz w nic nie wierza...

odpowiedz
Musimy pognac Vuko - 11.09.2020 / 22:38, *.133.45

@Leśny Dziadek: C

odpowiedz
Legia Ochota - 11.09.2020 / 22:32, *.play-internet.pl

Padaczka, cała taktyka to laga na Pekharta który co jak co ale głową strzelić potrafi, od Legii wymagam znacznie więcej

odpowiedz
wtf - 11.09.2020 / 22:32, *.chello.pl

Oszczędzają się na Ligę Europy ,bo istnieje zagrożenie,że do 24 września będą
już zmęczeni sezonem.

odpowiedz
Buzzer - 11.09.2020 / 22:31, *.centertel.pl

Już chyba lepszy był mecz arka korona. Vuko odejdz parodysto, pseudotrenerze. Taktyka 1/10. Schematy laga, symulki, brak myślenia mladenovica 8/10

odpowiedz
JanuszWojciechowski1979 - 11.09.2020 / 22:31, *.chello.pl

Typowa ligowa rąbanka. Spotkały się dwa zespoły uprawiające antyfutbol. Ten mecz to kwintesencja polskiej ligi. Nie ma co się dziwić że reprezentacja gra jak gra skoro prowadzi ją ten sam adept słynnej polskiej myśli szkoleniowej. Nasza liga będzie taka zawsze dopóki nie zaczniemy zatrudniać trenerów z zagranicy. Tylko podkreślam - TRENERÓW a nie jozaków, klaufuriciów czy pintów i albanów.

odpowiedz
Cult and Friends - 11.09.2020 / 22:41, *.133.45

@JanuszWojciechowski1979: A czy ty nie od tych Wojciechowskich?z budowlanki?

odpowiedz
Kzk - 11.09.2020 / 22:30, *.centertel.pl

tragedia tragedia i jeszcze raz tragedija,o pucharach można pomarzyć brak słów na takie podejście

odpowiedz
Misiek75 - 11.09.2020 / 22:30, *.vectranet.pl

Podtrzymuje zdanie, że za Vukovicia nadal zmierza to w złym kierunku i go nie zmienię, nie dało się tego oglądać mimo tego, że mecz wygrany. Ma takie nazwiska w zespole i co i gówno z tego wychodzi, rotuje tym składem nadal, w ataku nie ma lidera. Czarno to widzę, w pucharach nie mamy szans. Obym się mylił!!!!! ????????????

odpowiedz
Gd - 11.09.2020 / 22:28, *.chello.pl

Legia wygrała mecz - komentarze na Legioniści: dno, tragedia, zwolnić wszystkich. Nie chce się tego czytać.

odpowiedz
Matti - 11.09.2020 / 22:32, *.plus.pl

@Gd: kolego to chyba tylko przeczytałeś wynik. Bo oprócz niego to brak jakiego kolwiek pozytywu a ile my takich spotkań wygramy na farcie 1 na 10?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.09.2020 / 22:32, *.centertel.pl

@Gd: Nie musisz. Prawda w oczy kole.

odpowiedz
Julon - 11.09.2020 / 22:32, *.timplus.net

@Gd: Cieszy Cię ta wygrana po tej kopaninie??

odpowiedz
singspiel - 11.09.2020 / 22:56, *.centertel.pl

@Julon: w zeszłym sezonie Legia zagrała lepiej w Płocku i obskoczyła baty. czy wygrana powinna martwić?

odpowiedz
Gd - 12.09.2020 / 06:48, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: dobra rada, przestaje czytać bo to nie ma sensu.

odpowiedz
Julon - 11.09.2020 / 22:27, *.timplus.net

DRAMAT!!

odpowiedz
atmosferic - 11.09.2020 / 22:27, *.orange.pl

W takiej formie nas wypie...oli ten sileks czy ta drita. Nie mam co do tego watpliwosci.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 11.09.2020 / 22:26, *.vectranet.pl

DRAMAT, oczy bolą................

odpowiedz
lechu47 - 11.09.2020 / 22:26, *.smsnet.pl

Oczy bolały od patrzenia. Z obu stron gra na poziomie IV ligi.

odpowiedz
Czarny76 - 11.09.2020 / 22:26, *.amazonaws.com

Dwa tygodnie przerwy i co?I nic.Dalej wszystko po staremu.Co się musi wydarzyć żeby ten pajac przestał być trenerem?

odpowiedz
Wawa - 11.09.2020 / 22:26, *.124.248

Maskara stylu zero myśli taktycznej zero
Vuko won
Z tym trenerem to nic nie osiągniemy

odpowiedz
Arek - 11.09.2020 / 22:25, *.t-mobile.pl

Drżyj Europo !!! Nadciągamy !!!

odpowiedz
atmosferic - 11.09.2020 / 22:25, *.orange.pl

Wrocilo sa pintowskie granie - piach i liczenie na gola z wrzutki. Z gry? ZERO ku...a kompletne. Co ten dzban zrobil z ta druzyna?! Zniszczyl to co mial.

odpowiedz
TOM - 11.09.2020 / 22:25, *.chello.pl

D N O

odpowiedz