fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do meczu z Qarabagem

Woytek

Drużyna Legii Warszawa przygotowuje się do czwartkowego arcyważnego meczu o fazę grupową Ligi Europy. Po czwartkowym zwycięstwie z Dritą Gnjilane legioniści odbyli trening w piątek. Sobotę mieli wolną, a w niedzielę po południu spotkali się ponownie na boisku w Legia Training Center.

Na poniedziałek sztab szkoleniowy zaplanował dwie jednostki treningowe (o godz. 11 i 16) - obie są niedostępne dla przedstawicieli mediów. We wtorek zespół będzie ćwiczył o godzinie 17 ośrodku treningowym, a dzień przed meczem przeprowadzi trening przy Łazienkowskiej 3. Oba treningi będą otwarte przez pierwszy kwadrans.

Mecz Legia - Qarabag odbędzie się w czwartek, 1 października o godzinie 20:00.

WYNIKI SONDYCzy Legia wyeliminuje Qarabag Agdam?
SUMA GŁOSÓW: 7308
START: 25.09.2020 / KONIEC: 01.10.2020



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
Heniek - 30.09.2020 / 12:01, *.chello.pl

Jeżeli Michniewicz zrobi awans, czyli w tak krótkim czasie ogarnie drużynę po nieudaczniku vuko, to o przyszłośc naszej Legii jestem spokojny.

odpowiedz
xLSx - 30.09.2020 / 15:36, *.t-mobile.pl

@ Heniek: Neistety za mało czasu, nie awansujemy. Oby Lech nie awansował.

odpowiedz
Makan - 30.09.2020 / 08:57, *.chello.pl

Dla wszystkich pewnych jutrzejszego awansu: Karabach, przez ostatnie 6 lat grał 5 razy w LE i raz w LM, zajmuje o wiele wyższą pozycję w rankingu UEFA i to on jest jutro niekwestionowanym faworytem, a my dla nich frajerami do golenia, a nie na odwrót.
Ewentualny awans Legii będzie mega niespodzianką.

odpowiedz
Edi - 30.09.2020 / 12:13, *.hosted-by-worldstream.net

@Makan: Bredzisz synu, w swojej lidze po czterech meczach mają 5 punktów i znajdują się na piątym miejscu na 8 zespołów, a wartosć finansowa całej kadry wyceniana jest na poziomie Zagłębia Lubin, albo Pogoni Szczecin, to że Legia jest tradycyjnie w tym okresie w kryzysie, nie znaczy że inni nie mają problemów, ileż to można dać się ośmieszać takim korniszonom.

odpowiedz
taktyk - 30.09.2020 / 00:00, *.comcast.net

Czesiu
mam sklad dla Ciebie:
Boruc
Jura Wietes (Lewczuk-za duzeryzyko) Jedza Mlady
Slisz
Kapustka
Wszolek Luki Karbo
Kante
Perhart

odpowiedz
ziut - 30.09.2020 / 02:55, *.sbcglobal.net

@taktyk: Na boisko może wyjść 11 zawodników panie taktyku

odpowiedz
Marcin - 30.09.2020 / 08:45, *.warszawa.pl

@ziut: czyta ze zrozumienie, nie będzie durnych pytań

odpowiedz
Malinka - 30.09.2020 / 09:04, *.tpnet.pl

@taktyk: najleprzy czyli to 433
boruc
juranowvić lewczuk jedrzejczyk mladenowicz
slisz martins kapustka
wszołek pekhart luguinhas

odpowiedz
gazza - 29.09.2020 / 19:02, *.inetia.pl

Wiecie ile do zera by ogoliła Legia Okuki takie ogórki ???
Najmniej 6:0 !
Ale w czwartek zobaczymy małą wygraną...1:0 lub 2:0...
Bo kiedyś to grali piłkarze a dziś żelowane 'panienki'...

odpowiedz
grzesiek - 29.09.2020 / 19:29, *.centertel.pl

@gazza: gdyby trenerem byl Vuko pewnie na jajims 6:0 lub 4:0 by sie skonczylo. A za michniewicza to bedzie max 2:0 i brobienie wyniku.

odpowiedz
xLSx - 29.09.2020 / 20:29, *.t-mobile.pl

@grzesiek : Skończyłoby się na 4-0 ale dla gości.

odpowiedz
Kibic - 29.09.2020 / 18:55, *.84.166

Jeśli Michniewicz będzie dawał z siebie wszystko w roli trenera, to nie widzę żadnych przeszkód, żeby prowadził Legię. To jest transakcja wiązana. Dobre wyniki Legii będa skutowaly sukcesami dla klubu i zwiekszenie prestiżu trenera.

odpowiedz
Andrzejjj - 29.09.2020 / 16:13, *.plus.pl

Donald Guerreir prawdopodobnie nie zagra przeciwko Legii, chciał tańczyć po strzeleniu ew. bramki a nie przyleci bo ma problemy z paszportem (źródło PS)

odpowiedz
Stan - 29.09.2020 / 13:36, *.116.113

Śmieszni jesteście z tym DNA ,Zejdźcie na ziemię dzieciaki po 50 lat ,tylko kasa ,

odpowiedz
Jimmy L - 29.09.2020 / 13:28, *.t-ipconnect.de

Do Legia. A kto to jest Dziekan? troche polonista troche gwardzista troche widzewiak , napewno zaden trener

odpowiedz
JimmyL - 29.09.2020 / 13:22, *.t-ipconnect.de

To jest Konflikt zbrojny, co na to przepisy uefa?

odpowiedz
Władeczek - 29.09.2020 / 11:20, *.netfala.pl

Faken wszyscy liczymy na walkower, bo wygrać będzie ciężko. Maciora już się mrozi, a na swoim TV LG OLED 95 cali będę oglądał łacha jak dostaje baty od tego Charliroy.

odpowiedz
Kedar1985 - 29.09.2020 / 11:06, *.33.26

Azerowie godzinę temu oficjalnie zaatakowali terytorium Ormian, miasto Verdanis. Tym samym już nie tylko Góry Karabach ale wojna toczy się terytorium Armenii gdzie zginęło cywile. Mecz czwartkowy może się nie odbyć

odpowiedz
Kedar1985 - 29.09.2020 / 11:07, *.33.26

@Kedar1985:
Zginęli.

odpowiedz
JACUNHO - 29.09.2020 / 00:41, *.kampinostelco.pl

Nie rozumiem co Wam ciągle coś przeszkadza? Dla mnie to mogą i w nocy trenować,aby nastąpił oczekiwany rezultat. Najważniejsze aby nie dać ciała
Trzeba gryźć trawę jeśli będzie taka potrzeba, a jeśli przegrać to po dobrej walce, z honorem tak jak w Lizbonie za czasów M SKARŻY.

odpowiedz
JACUNHO - 29.09.2020 / 00:04, *.kampinostelco.pl

Dziekan # 21 MLN do Widzewa!!!! To był dopiero szok, a gdzie jego DNA? Chyba zostało na Gwardii

odpowiedz
filand - 29.09.2020 / 00:41, *.t-mobile.pl

@JACUNHO :
Z pełnym szacunkiem ale policz sobie wartość pieniądza w czasie kiedy Gwardia Warszawa sprzedawała Dariusza Dziekanowskiego do Widzewa Łódż w odniesieniu do cen bieżących .Żeby było trudniej Dziekanowski z Polobi Warszawa do Gwardia Warszawa przeszedł za darmo...Pozdrawiam ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

odpowiedz
Opoor - 28.09.2020 / 22:38, *.vectranet.pl

To już zaczęli? Myślałem że w środę dopiero. Na pewno będą wystarczająco wypoczęci?

odpowiedz
Legia - 28.09.2020 / 22:12, *.stansat.pl

Dzisiaj dobrze Darek Dziekanowski napisał w P.S o Michniewiczu człowiek bez legijnego DNA związany z Lechem i Amicą.... A Pan Mioduski niech stanie przed lustrem i zatrudni PREZESA bo on jest do dupy....MICHNIEWICZ WYPAD Z NASZEGO KLUBU ŚPIEWAKU SŁOWIKU OD SIEDN=MIU BOLEŚCI

odpowiedz
JWR - 28.09.2020 / 23:03, *.orange.pl

@Legia: Dziekanowski to lepiej niech nie mówi o Legijnym DNA

odpowiedz
Arek - 28.09.2020 / 23:14, *.tpnet.pl

@Legia: chciałbym bardzo zobaczyć Dziekana w roli trenera. Zwolnić Cześka, dawać Dziekana...

odpowiedz
Szymon - 29.09.2020 / 00:18, *.t-mobile.pl

@Arek: ha ha ha to dopiero byłaby jazda, dobre Dziekan na trenera i komedia all sezon.

odpowiedz
Mr T - 29.09.2020 / 07:49, *.mm.pl

Dokladnie. A co Dziekan osiagnal jako trener? Ekspertow pelno w Polsce od wszystkiego.

odpowiedz
Józefowianin - 29.09.2020 / 10:08, *.chello.pl

@Legia: Dziekan to zapominany gwiazdorek,którego nikt nie chce,pseldo-ekspercik.

odpowiedz
lw73 - 29.09.2020 / 15:10, *.t-mobile.pl

@Legia: Duet trenerski Dziekanowski - Kowalczyk i wszystkie puchary nasze :)

odpowiedz
Legia - 28.09.2020 / 22:09, *.stansat.pl

Michniewicz wypad z Legii chórzysto

odpowiedz
Senna atmosfera w szatni - 28.09.2020 / 21:40, *.chello.pl

W ramach przygotowań do meczu proponuję zrobić test ogrzewania w szatni. Wpuścić dwie grupy juniorów do dwóch szatni, w jednej ustawić klimę na maxa, żeby był mały szok termiczny po wyjściu na murawę. W drugiej ok. 21 stopni. Jestem pewien, że druga grupa czułaby się znacznie lepiej, zwłaszcza jeśli w ramach testu obie grupy na 15 wróciliby do szatni. Do tego można dodać senną muzyczkę w roli kołysanki i lekko przyciemnione światło o ciepłej barwie, zamiast grać podświadomie myśleć o wypoczynku. Senna atmosfera udzieli się większości.
A potem w czwartek wiadomo co trzeba zrobić;)

odpowiedz
Kristof - 28.09.2020 / 21:32, *.ziggo.nl

Oni siebie nazywają piłkarzami??? Dopiero co rozegrali parę meczów i trzeba było przełożyć mecz ze Śląskiem??? No tak okrutnie się już zmęczyli. Oby było bach bach karabach i można się już tylko skupić na krajowym podwórku. Przecież tym przepłacanym pseudo piłkarzykom nie będzie na rękę awansować do grupy Ligi Europy, bo to jest znowu 6 meczy więcej!!!A czy się gra tak jak się gra to kasa i tak się należy. Najbardziej temu co zarabia 150 tys miesięcznie a ogrywał go zawodnik 5 ligi hiszpańskiej!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 28.09.2020 / 20:30, *.play-internet.pl

@Mario Marki: Kieubachy??????A co to za słowo-kieubachy????.Apeluję do Was,jak nie wiecie jak poprawnie napisać trudne słowo,to te słowo zamieńcie na jakieś inne-analogiczne.Żeby w ojczystym języku takie proste błędy robić?.Wstyd i jeszcze raz wstyd.

odpowiedz
Mario Marki - 30.09.2020 / 07:29, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: Zluzuj wory

odpowiedz
Sss - 28.09.2020 / 17:53, *.chello.pl

A będą mieli siłe trenować dwa razy dziennie?

odpowiedz
SEBO(L) - 28.09.2020 / 22:42, *.chello.pl

@Sss: to pewnie trening audio-wizualny, ich ulubiony -patrzenie w telewizor,dadzą radę!

odpowiedz
PIA - 28.09.2020 / 17:17, *.inetia.pl

TYLKO LEGIA!!!!!!!!
PO ZWYCIĘSTWO!!!

odpowiedz
Kedar1985 - 28.09.2020 / 16:54, *.a2mobile.pl

Nie wiem na ile to pewna informacja ale jutro Karbownik będzie przechodził testy medyczne w Napoli

odpowiedz
Kibolek - 28.09.2020 / 16:21, *.vodafone-ip.de

PILKARZYKI PAJACYKI nieudacznika mioduskiego lepiej się dobrze przygotujcie bo Qarabag przyjedzie podwójnie zmotywowany. Swoją drogą za ten mecz że Śląskiem to byście się wstydzili amatorzy 5 kolejka A wy przerwy potrzebujecie ŻAŁOSNA LEGIA MIODUSKIEGO . PO CO WY GRACIE JAK WY AMBICJI NIE MACIE

odpowiedz
Le Ja - 28.09.2020 / 18:21, *.orange.pl

@Kibolek: Źle swój nick napisałeś. Powinno być "Kibelek"...

odpowiedz
Kibolek - 28.09.2020 / 18:50, *.telefonica.de

@Le Ja: A ty JALA pastuchu turecki

odpowiedz
Miro - 28.09.2020 / 19:00, *.play-internet.pl

@Kibolek: jak jesteś głupi to Twój problem nie musisz się tym chwalić

odpowiedz
LewLegia - 28.09.2020 / 20:56, *.net.pl

@Kibolek: ŻAŁOSNA LEGIA MIODUSKIEGO to sedno obecnej sytuacji.

odpowiedz
Zenana - 30.09.2020 / 10:56, *.chello.pl

@Kibolek: najpierw zobacz jak będę grać potem pisz te wypociny całą Europą przekłada te mecze ligowe byle w pucharach zagrać jak Chorwacja Szwecja Belgia a ty tu a tam ku...a de ile na tym portalu 3/4 jak nie 8/9 tu to degrengolada umysłowa

odpowiedz
SEBO(L) - 28.09.2020 / 14:53, *.centertel.pl

Wypoczęci i nieskażeni meczem w lidze powinni pokazać coś bardziej ciekawego w meczu z Azerami,niż tylko "trafimy kogoś piłką w głowę i wpadnie". Liczymy na lepszy futbol!

odpowiedz
WIDZ - 28.09.2020 / 15:54, *.chello.pl

@SEBO(L): A nie lepiej liczyć na awans? Będzie mniejsze rozczarowanie.

odpowiedz
SEBO(L) - 28.09.2020 / 22:35, *.chello.pl

@WIDZ: jeśli zagrają to samo,to ciężko będzie liczyć na awans...;) w Azerbejdżanie też jest internet,i też mogą zobaczyć co i jak gramy,i być przygotowanym...

odpowiedz
jac3d - 28.09.2020 / 14:37, *.bosch.de

Tak jest, golimy arabów

odpowiedz
alab - 29.09.2020 / 13:27, *.219.170

@jac3d: Azerowie nie są Arabami.

odpowiedz
lw73 - 29.09.2020 / 15:16, *.t-mobile.pl

@jac3d:
Trochę pokory. Kiedyś Kowal nabijał się z Hajduka i wyjechali z 4

odpowiedz
Semper Fi - 28.09.2020 / 14:26, *.cyfrowypolsat.pl

Spokojnie do je... niecia.
Mocno Legia!
Wyjsc na pelnym wku...ie!
Za wszystkie porazki przeszlosci!
Za bol tysiecy kibicow!
Za historie i tradycje Klubu!
Walczymy i wygrywamy!

odpowiedz
Mario Marki - 28.09.2020 / 13:10, *.chello.pl

Trzeba ich dojechać, także kieubachy w górę i golimy frajernie!

odpowiedz