fot. Katarzyna Pietuchowska
REKLAMA

Nabór do sekcji rugby Legii w Otwocku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja rugby Legii Warszawa ogłasza nabór do pierwszej szkółki rugby pod patronatem naszego klubu poza granicami Warszawy. Ta powstanie w Otwocku, we współpracy ze Stowarzyszeniem Nasz Wspólny Dom, gdzie sporym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty legijnych rugbistów podczas ostatniego pikniku rodzinnego. Nabór i zarazem pierwszy trening dla dzieci i młodzieży prowadzony będzie w najbliższą niedzielę, 13 września o godzinie 15:00 w Ognisku Wychowawczym "Świder", przy ul. Mickiewicza 43/57 w Otwocku. Prosimy o zabranie stroju sportowego.

Zajęcia poprowadzi najbardziej doświadczony zawodnik Legii - Wojciech Borys, który w swoim dorobku trenerskim może pochwalić się wprowadzeniem do świata rugby kilku młodzieżowych reprezentatów kadry narodowej!


fot. Katarzyna Pietuchowska


Rugbiści Legii z Tomaszem Celińskim, Prezesem Stowarzyszenia Nasz Wspólny Dom


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
miet - 10.09.2020 / 23:14, *.rr.com

Jozek pozdrawia

odpowiedz
Gryf - 10.09.2020 / 20:10, *.play-internet.pl

OTWOCK 100%Legia

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.