fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kup koszulkę meczową - bilet gratis

Bilety na mecz ze Śląskiem

źródło: Legia Warszawa

Wystartowała sprzedaż biletów na mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, który odbędzie się 27 września o godzinie 17:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Klub przygotował nową ofertę promocyjną.

KUP BILET NA MECZ ZE ŚLĄSKIEM

Wszyscy kibice, którzy kupią koszulkę meczową w okresie od 14 września do 27 września, bilet na mecz to spotkanie otrzymają za darmo. Promocja obejmuje koszulki domowe, wyjazdowe oraz bramkarskie z nowego sezonu 2020/2021, a także koszulki z sezonu 2019/2020. Z promocji można skorzystać, dokonując zakupu online na stronie sklep.legia.com oraz w sklepie stacjonarnym przy ulicy Łazienkowskiej. Po zakupie koszulki należy skontaktować się z Punktem Obsługi Kibica w celu odbioru darmowego biletu. Bilet nie musi być przypisany do osoby, która kupiła koszulkę - można przekazać go znajomemu. Bilety można wybrać ze wszystkich dostępnych sektorów z wyjątkiem sektora gości i sektorów VIP (Silver i Gold).

Nowa biała koszulka - 279 zł
fot. Legia Warszawa

Zielona koszulka - 169,99 zł
Koszulka zielona - 169,99zł

fot.
fot.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Węgier - 16.09.2020 / 23:43, *.e-plan.pl

@Igułajn: Dla mnie z takim podejściem, nie gniewaj się :) ale nie jesteś godzien miana, kibica Legii. Proste :)

odpowiedz
Lesny - 15.09.2020 / 08:39, *.79.31

Valencia nie dla Legii !! Nie przeszedł testów!!

odpowiedz
MILU - 14.09.2020 / 20:37, *.inetia.pl

WSZYSCY NA Ł3 I DOPING 90 MINUT

odpowiedz
Juri - 14.09.2020 / 19:40, *.inetia.pl

Wszyscy na mecz !

odpowiedz
bókmacher - 14.09.2020 / 17:13, *.centertel.pl

mecz po pucharach, vuko bedzie znów wariował ze składem a slask gra mega dobrze majac przecietniaków (odwrotnie niz my) wiec spokojnie mozna stawiac x2 lub 2

odpowiedz
Węgier - 14.09.2020 / 18:18, *.chello.pl

@bókmacher: Stawiaj sobie jak chcesz. Grunt to wiara w zwycięstwo, ale dla Ciebie najważniejsze jest by zarobić „pare srebrniaków” kosztem zwycięstwa własnej drużyny. Oby jak najmniej takich oaziow, było wśród NaS...

odpowiedz
Igułajn - 15.09.2020 / 02:17, *.t-mobile.pl

@Węgier:wiara w zwycięstwo nie ma nic wspólnego z "biznesami".. zakłady trzeba robić rozumem , a nie sercem. ja mecze Legii obstawiam już tylko przeciwko Nam ( za dużo razy spieprzyli mi kupon jako faworyt przy niskim kursie). Jako że kupony prawie nigdy mi nie wchodzą, to przeważnie za drobne "kupuję" Legii zwycięstwo, a jak przegrają, to chociaż hajs się zgadza na pocieszenie ;) proste

odpowiedz
Węgier - 16.09.2020 / 23:40, *.e-plan.pl

@Igułajn: Biznesami ????
Prosze Cię...

odpowiedz
Lolo Ferrari - 14.09.2020 / 16:51, *.riz.pl

Kiedy będą rezerwowe NOWE koszulki? Chce wyprzedac widze stare...

odpowiedz