REKLAMA

Losowanie 4. rundy el. Ligi Europy. Legia w grupie 3

Redakcja, źródło: Legionisci.com

UEFA dokonała podziału zespołów na grupy przed dzisiejszym losowaniem par 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Legia znalazła się w grupie 3 i jeżeli wyeliminuje kosowską Dritę, może trafić na rozstawiony Qarabağ lub nierozstawionych zwycięzców par Sheriff / Dundalk i KÍ Klaksvik / Dinamo Tbilisi.

Losowanie o godzinie 14:00.

Grupa 3:

Drużyna rozstawiona
Qarabağ (Azerbejdżan)

Drużyny nierozstawione
Sheriff (Mołdawia) / Dundalk (Irlandia)
KI Klaksvik (Wyspy Owcze) / Dinamo Tbilisi (Gruzja)
Legia / Drita

WYNIKI SONDYNajlepsza rywal / para rywali dla Legii w 4. rundzie eliminacji Ligi Europy to...
SUMA GŁOSÓW: 910
START: 18.09.2020 / KONIEC: 18.09.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
wrt - 18.09.2020 / 14:25, *.play-internet.pl

kolejny mecz u nas , w losowaniu znowu fart ,ale to nic nie da jak znowu sędzia nas załatwi , najbardziej się bałem się tego przeciwnika, ale wyjazdu , u siebie musimy wygrać

odpowiedz
mcis - 18.09.2020 / 14:21, *.chello.pl

Sheriff nie jest z Mołdawii tylko z Naddniestrza.

odpowiedz
Normalny człowiek - 18.09.2020 / 14:20, *.net.pl

Wszyscy, poza Azerami, do ogrania. Pod warunkiem, że zaczniemy grać

odpowiedz
damian - 18.09.2020 / 14:18, *.multiplay.pl

https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/streaming/

odpowiedz
Jar - 18.09.2020 / 14:04, *.chello.pl

każdy z tych przeciwników to ogór, jak chcemy grać w Europie to musimy jedna dziurką wciagać takich

odpowiedz
Michal - 18.09.2020 / 13:45, *.chello.pl

Jest gdzieś transmisja?

odpowiedz
Kamuflaż - 18.09.2020 / 13:24, *.tpnet.pl

Dajcie ten Sheriff Tiraspol, ciekawe czy nasz szkoła PMS'u sprosta 2-gi raz zadaniu?

odpowiedz
ja - 18.09.2020 / 13:01, *.chello.pl

Oby nie Karabach, z nimi dostaniemy.
Dundalk czy Tibilisi realnie patrząc na piach który gramy to 50/50.

odpowiedz
znajca - 18.09.2020 / 12:41, *.com.pl

Większego farta w losowaniu euro-pucharów nie można było sobie wymarzyć. Każdy z dotychczasowych / przyszłych przeciwników to absolutny zaścianek, który powinien zostać powieziony workiem bramek. Problem w tym, że piłkarsko jesteśmy w głębokiej dupie. Mimo wszystko liczę, że psim swędem wejdziemy do fazy grupowej.

odpowiedz
Kuba - 18.09.2020 / 12:35, *.t-mobile.pl

W Górnym Karabachu już się trzęsą ze strachu, za to w Dolnym Karabachu są bardziej optymistycznie nastawieni do meczu (z wielką Legią).

odpowiedz
Seb - 18.09.2020 / 12:26, *.chello.pl

znowu mega fart w losowaniu xD
Wszystko w zasięgu...

odpowiedz
singspiel - 18.09.2020 / 13:35, *.atman.pl

@Seb: to nie fart. to zasługa poprzednich sezonów i punktów do rozstawienia

odpowiedz
jo - 18.09.2020 / 12:13, *.centertel.pl

Jak z tego nie wyjdziemy obronną ręką to jesteśmy na piłkarskim dnie i zaczynamy robić odwierty...

odpowiedz
Raulo80 - 18.09.2020 / 11:02, *.waw.pl

...wracamy...sięgamy do tyłu kilka lat...oby nie było powtórzone bach bach Karabach!

odpowiedz
Pawełek - 18.09.2020 / 10:32, *.netfala.pl

Znowu mamy szczęście. Nawet jak wylosujemy Qarabach to jest to zespół w zasięgu Legii. Niestety forma Legii i taktyka naszego trenera to znak zapytania.

odpowiedz
zduneq - 18.09.2020 / 11:48, *.inetia.pl

@Pawełek:
Qarabach w zasięgu?Błagam!I dlatego odpadł z Molde w 3 el.LM po karnych?Owszem możemy powalczyć ale każdy inny rywal to musi być faza grupowa.

odpowiedz
leon - 18.09.2020 / 10:28, *.tpnet.pl

redakcjo o której godzinie losowanie?

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 18.09.2020 / 10:41, *.legionisci.com

@leon: o 14:00

odpowiedz
Adam - 18.09.2020 / 09:33, *.chello.pl

Czy teoretycznie (oczywiście już nie w tej edycji) jest możliwość wylosowania innego zespołu z naszej ligi?

odpowiedz
dino - 18.09.2020 / 10:15, *.vtelecom.pl

@Adam:
Drużyny z jednej federacji nie mogą trafić na siebie ani w eliminacjach ani w fazie grupowej ani w 1/16 finału

odpowiedz
bep - 18.09.2020 / 09:31, *.230.191

Grupowa faza LE stoi przed nami otworem. Wszyscy dobrze wiemy, który to otwór...

odpowiedz
(L) - 18.09.2020 / 09:23, *.mm.pl

Trzeba przyznać, że od początku szczęście nam sprzyja, tylko trzeba to wykorzystać, LE jest w zasięgu, ale nic za darmo trzeba to wyszarpać na boisku

odpowiedz
Elquatro - 18.09.2020 / 09:17, *.254.85

podobno polncnokoreanskie zaklady karne beda testowac nasze mecze jako srodek wywierania presji podczas zeznan tamtejszych przetrzymywanych na 48... z kolei w Chińskiej Republice Ludowo Demokratycznej lokalni miliarderzy studiuja nocami casus Mioduskiego jak nie zarzadzac klubem pilkarskim.wyszla nawet publikacja popularno naukowa pt 1001 sposobow jak przechulac 20 milionow euro z LM

odpowiedz
Malinka - 18.09.2020 / 09:43, *.tpnet.pl

@Elquatro:Tekst świetny ale 20 MILIONÓW skąd taka kwota ....

odpowiedz
Prezes - 18.09.2020 / 10:11, *.chello.pl

@Malinka: zapytaj Leśnodorskiego

odpowiedz
oLaf - 18.09.2020 / 11:09, *.vectranet.pl

@Elquatro: super szydera, je...łem ; P

odpowiedz
Int - 18.09.2020 / 08:46, *.centertel.pl

Sheriff Tiraspol (Mołdawia) / Dundalk FC (Irlandia) Najciekawsza para. Zobaczymy gdzie jesteśmy i zmierzymy się z "dobrymi" znajomymi

odpowiedz
Maciej - 18.09.2020 / 09:37, *.supermedia.pl

@Int: Powtórka z historii :)

odpowiedz