fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing: KPS Siedlce 3-1 Legia Warszawa

Woytek

W środę siatkarze Legii rozegrali kolejny sparing. Tym razem rywalem była pierwszoligowa drużyna KPS Siedlce. Spotkanie odbyło się w Siedlcach i gospodarze wygrali je 3-1. Pierwszy set skończył się po myśli "Wojskowych" 25-22, ale w kolejnych lepsi byli siedlczanie wygrywając je do 23, 16 i 17.

Sezon ligowy nasi siatkarze zainaugurują w sobotę, 26 września o godzinie 18:00. W hali przy ulicy Niegocińskiej 2a na Mokotowie podejmować będziemy AZS UWM Olsztyn.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.