fot. UEFA
REKLAMA

Kadra Legii na mecz z Dritą. Valencia zgłoszony do rozgrywek

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Joel Valencia został zgłoszony przez Legię Warszawa do gry w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. W najbliższy czwartek Legia zmierzy się na własnym boisku z Dritą Gnjilane. Valencia zastąpił na liście A wracającego do treningów po kontuzji Kacpra Kostorza.

Kadra Legii na 3. rundę el. LE (lista A):

Bramkarze:
Artur Boruc, Radosław Cierzniak

Obrońcy:
Inaki Astiz, Mateusz Hołownia, Artur Jędrzejczyk, Igor Lewczuk, Filip Mladenović, William Remy, Luis Rocha, Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska

Pomocnicy:
Domagoj Antolić, Mateusz Cholewiak, Walerian Gwilia, Bartosz Kapustka, Luquinhas, Andre Martins, Bartosz Slisz, Joel Valencia, Paweł Wszołek

Napastnicy:
Rafael Lopes, Jose Kante, Tomas Pekhart


Lista B:
Cezary Miszta, Ariel Mosór, Nikodem Niski, Michał Karbownik, Radosław Cielemęcki, Szymon Włodarczyk, Maciej Rosołek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Hugon - 20.09.2020 / 22:57, *.vectranet.pl

Znowu ta gruba miernota na bramce.Dodam ze byłem na meczu b klasy i tam sołtys ustawiał drużynę do gry ,mówi ty gruby dzisiaj stajesz na bramce ,nie wiem czy Vuko nie robi tak samo.

odpowiedz
singspiel - 21.09.2020 / 11:05, *.centertel.pl

@Hugon: i może powinieneś na tej wiosce już zostać

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.09.2020 / 21:58, *.orange.pl

Gdzie jest Karbownik? Co to za kpina z tym artykułem z SE?

odpowiedz
Sputnik 44 - 21.09.2020 / 08:36, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: Karbo, podobnie jak Rosołek, są wychowankami i mogą być wpisani na listę B, ale czy tak jest nie wie nikt...

odpowiedz
!(L)! - 20.09.2020 / 17:51, *.tpnet.pl

Boruc
Jędrzejczyk ... Lewczuk ... Wieteska ... Mladenović
Wszołek .. Martins .. Slisz Kapustka

Lopes Pekhart

odpowiedz
bronek49 - 20.09.2020 / 17:09, *.chello.pl

już młodych odstrzelil to nie młodzi zawalają mecze tylko stare wygi ich trzeba się pozbyc

odpowiedz
pol - 20.09.2020 / 15:30, *.chello.pl

Trenerzyna pinokio już dopilnuje ,żebyśmy mieli horror z potęgą kosowską

odpowiedz
Arek - 20.09.2020 / 15:19, *.tpnet.pl

Karbo nie ma.

odpowiedz
lob - 20.09.2020 / 16:14, *.chello.pl

@Arek: Pewnie chuchają i dmuchają, żeby nie było kontuzji przed ewentualnym transferem.......stąd brak Karbo w składzie. Ktoś też gdzieś pisał, że złapał kontuzję przy nagrywaniu Turbo Kozaka, tylko nie wiem na ile w tym prawdy..........Legia skąpi info na wiele tematów. Traktują kibiców tylko jak dawców kapitału.......

odpowiedz
Luigi. Italiano vero. - 20.09.2020 / 18:10, *.chello.pl

@Arek: lui e in Napoli. Ciao!

odpowiedz
Kklseg - 20.09.2020 / 14:50, *.play-internet.pl

Nie ma napastnika i gdzie Juranowic nie ma prawej obrony na Drite

odpowiedz
lob - 20.09.2020 / 13:35, *.chello.pl

A gdzie Rosołek ??? Na talerzu ???
Co tam robi Astiz ??? W III lidze nie daje rady !
Pozbyć się ( sprzedać, wypożyczyć ) Remy, Stolarski, Cholewiak, Gwilia.
Nie przedłużać kontraktu : Boruc, Astiz, Antolić, Lewczuk, Rocha, Martins.
Szukać następców, którym się chcę sumiennie trenować, grać i biegać po boisku.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 14:27, *.centertel.pl

@lob: Nowy wlasciciel, nowy prezes, nowy trener. Inaczej kiszka kaszana.

odpowiedz
lob - 20.09.2020 / 15:07, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Jeżeli już nie nowy właściciel to dobry doradca i nowy dyrektor sportowy dla Miodka. O trenerze nie wspomnę, bo to oczywiste. Trener tylko doświadczony z niemieckiej Bundesligi, a tymczasowo ojrzyński za tego amatora z podlaskiej "uczelni".....

odpowiedz
lob - 20.09.2020 / 16:01, *.chello.pl

@lob: Ojrzyński.

odpowiedz
Ops2 - 20.09.2020 / 13:02, *.chello.pl

Radoslaw Cierzniak jak dla mnie dzisiaj zasłużył na to zeby zacząć mecz w podstawowym składzie. Szanuje Artura ale chyba byłoby to uczciwe .....

odpowiedz
Wolfik - 20.09.2020 / 13:02, *.mm.pl

Czyli liczymy na to, że piłkarz który w Anglii podziwiał w większości mecze z trybun zapewni nam LE. Ciekawe...

odpowiedz
Kuba - 20.09.2020 / 12:55, *.t-mobile.pl

Pamiętajcie kierownicy drużyny, że Lewczuk dostał czerwoną kartkę w poprzednim meczu!!!

odpowiedz
Damia92 - 20.09.2020 / 16:59, *.centertel.pl

@Kuba: z tego co pamiętam dostał dwie żółte

odpowiedz
Dexter - 20.09.2020 / 12:37, *.centertel.pl

Na papierze naprawdę to dobrze wygląda ale gdzie forma?

odpowiedz
ben - 20.09.2020 / 12:26, *.inetia.pl

Jag gruby wejdzie w pierwszym składzie to kolejny wpier.ol pewny! Brak młodych dziwi, chociaż ostatnio nie dziwi nic.

odpowiedz
Kamil - 20.09.2020 / 12:22, *.42.174

to zegnamy puchar i bedziemy mogli skupic sie na lidze.

odpowiedz
KKK - 20.09.2020 / 12:20, *.stansat.pl

Zgłosili Astiza , Hołownie, kontuzjowanego Wieteskę a pomineli Juranovica . Super wzmocnienie, Obradovic 2. Choć wcale bym sie nie zdziwił, że to komuś w klubie się zapomniało. Po co nam awans do LE skoro kasa za Karbownika będzie się zgadzać.

odpowiedz
Remik - 20.09.2020 / 12:10, *.tkchopin.pl

Wreszcie niezły mecz......tak dalej

odpowiedz
... - 20.09.2020 / 11:38, *.master.pl

Jest vuko będzie porażka

odpowiedz
HWH - 20.09.2020 / 12:55, *.t-mobile.pl

@...: jest krol Artur i Jedza bedzie porazka

odpowiedz
Mariusz - 20.09.2020 / 11:29, *.centertel.pl

Czemu nie ma Karbo i Jaspina?

odpowiedz
Artur Boruc - 20.09.2020 / 11:24, *.elartnet.pl

Kończ waść, wstydu oszczędź!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 11:21, *.centertel.pl

To juz jest desperacja w najczystrzej postaci... Boruc, Kapustka, Valencia, zedan z nich nie ma formy na gre. A Cierzniak i inni na lawie, albo poza skladem. Gdybym byl w takim klubie, gralbym podobna padake. Chociaz jest jeszcze gorzej - formy nie ma nikt i w akcie desperacji liczymy na CUD...

odpowiedz
Ja - 20.09.2020 / 11:14, *.vectranet.pl

czemu niema Rosołka

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.09.2020 / 11:25, *.centertel.pl

@Ja: Moze sprzedany, jak Karbownik. W obydwu przypadkach mozliwa rezerwacja...

odpowiedz
Kacper - 20.09.2020 / 12:03, *.net.pl

@Ja: Bo to jest lista A, a mlodziezowcy sa na B

odpowiedz
Po - 20.09.2020 / 13:09, *.143.228

@Kacper: to czemu Slisz nie na B?

odpowiedz
:) - 20.09.2020 / 18:11, *.chello.pl

@Po: bo nie

odpowiedz