fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparingi: Porażka w Siedlcach, wygrana z BAS-em

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Siatkarze Legii rozegrali ostatnie dwie gry kontrolne przed startem sezonu 2020/21, który będzie miał miejsce w sobotę, 26 września. Legioniści po raz kolejny mierzyli się z drużynami grającymi na poziomie I ligi. Legia przegrała w Siedlcach z KPS Siedlce 1-3 (25-22, 16-25, 23-25, 17-25), a następnie pokonała BAS Białystok 3-1. Pierwszy mecz drugiej ligi w sezonie 2020/21 już w najbliższą sobotę o 18:00 w hali przy ulicy Niegocińskiej 2a na Mokotowie. Rywalem będzie AZS UWM Olsztyn.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.