800 fanów Śląska w lutym 2018 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Śląska przyjadą do Warszawy pociągiem specjalnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Śląska Wrocław przyjadą pociągiem specjalnym na spotkanie ligowe z Legią, które rozegrane zostanie na stadionie przy Łazienkowskiej w najbliższą niedzielę o 17:30. Będzie to pierwszy kibolski pociąg specjalny od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. "W związku z obostrzeniami i nałożonym reżimem sanitarnym pociąg podczas postoju w Warszawie będzie dezynfekowany, a każdy uczestnik wyjazdu otrzyma okazjonalną maseczkę" - informują organizatorzy wyjazdu.
Fani Śląska za przejazd w obie strony zapłacą od 120 do 130 złotych, w zależności od terminu zapisu.

Kibice WKS-u po raz ostatni na naszym stadionie obecni byli w sierpniu 2019 roku, kiedy stawili się w bardzo słabej liczbie - 437 osób z sześcioma flagami. Niewiele więcej osób z Wrocławia przyjechało na Ł3 w marcu 2019 roku - 600 osób z pięcioma flagami. Z kolei 16 lutego 2018 roku Śląsk przyjechał w 800 osób. Na spotkaniu w drugiej połowie czerwca tego roku nie mogli być obecni z powodu zamkniętych odgórnie sektorów dla kibiców gości.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.