800 fanów Śląska w lutym 2018 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Śląska przyjadą do Warszawy pociągiem specjalnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Śląska Wrocław przyjadą pociągiem specjalnym na spotkanie ligowe z Legią, które rozegrane zostanie na stadionie przy Łazienkowskiej w najbliższą niedzielę o 17:30. Będzie to pierwszy kibolski pociąg specjalny od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. "W związku z obostrzeniami i nałożonym reżimem sanitarnym pociąg podczas postoju w Warszawie będzie dezynfekowany, a każdy uczestnik wyjazdu otrzyma okazjonalną maseczkę" - informują organizatorzy wyjazdu.
Fani Śląska za przejazd w obie strony zapłacą od 120 do 130 złotych, w zależności od terminu zapisu.

Kibice WKS-u po raz ostatni na naszym stadionie obecni byli w sierpniu 2019 roku, kiedy stawili się w bardzo słabej liczbie - 437 osób z sześcioma flagami. Niewiele więcej osób z Wrocławia przyjechało na Ł3 w marcu 2019 roku - 600 osób z pięcioma flagami. Z kolei 16 lutego 2018 roku Śląsk przyjechał w 800 osób. Na spotkaniu w drugiej połowie czerwca tego roku nie mogli być obecni z powodu zamkniętych odgórnie sektorów dla kibiców gości.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Cult⚽️King - 24.09.2020 / 14:55, *.amazonaws.com

To powinny być derby wojskowe,achtungi,swiece,,race ..przez. cały mecz...meksyk na trybunach!

odpowiedz
Kulawy - 23.09.2020 / 23:31, *.chello.pl

Al To ja mam obserwować w ciągu kilku lat było pare przejazdów przez Warszawę i wjazd chyba dwa lata temu pod kasy

odpowiedz
Antonio - 23.09.2020 / 19:29, *.t-mobile.pl

Już czytam te nagłówki po meczu "szukamy zakażonych uczestników pociągu specjalnego do Warszawy"..... Oby nie

odpowiedz
Kulawy - 23.09.2020 / 13:26, *.t-mobile.pl

Czyli można się spodziewać ich zmotoryzowanej zgody od strony Gdańska

odpowiedz
Alan - 23.09.2020 / 16:45, *.t-mobile.pl

@Kulawy :
Zapewne nie tylko Gdańska ale i Legnicy, Lublina czy może nawet i z Bielska...

odpowiedz
al - 23.09.2020 / 16:54, *.exponential-e.net

@Kulawy : Wyjdz na trase i obserwuj . w razie co pisz na szybko w komentarzach ze jada

odpowiedz
Matigol - 23.09.2020 / 19:41, *.orange.pl

@Alan: BKS Bielsko ma zgodę ze Śląskiem? Nie wydaje mi się. Zagłębie Sosnowiec ma dobre stosunki (bo to raczej nie zgoda) z Miedzią która jest zgodą Śląska ale to że BKS ma zgodę z Zagłębiem nie oznacza że wesprze Śląsk.

odpowiedz
Juri - 23.09.2020 / 11:47, *.centertel.pl

Szmatę wojskowi zabiorą?

odpowiedz
No i co z tego?? - 23.09.2020 / 11:23, *.47.86

Dla mnie mogą przylecieć nawet balonem.

odpowiedz
Hubi40 - 23.09.2020 / 10:07, *.amazonaws.com

No i fajnie. Piłka nożna dla kibiców gości również !!! A nam kiedy pozwolą pojechać na wyjazd jakikolwiek??

odpowiedz
Tytus - 23.09.2020 / 11:07, *.129.118

@Hubi40: przeciez bylismy w plocku ostatnio

odpowiedz
Marcin - 24.09.2020 / 14:15, *.159.114

@Tytus: A to nie był wyjazd na koncert????

odpowiedz