fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Drita

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Drita Gnjilane przeprowadzi stacja TVP2. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
Syn trenera - 24.09.2020 / 22:20, *.plus.pl

Dramat, obrona od 70 minuty. Karabach nas zniszczy. Pomocy środka zero Slisz i Karbownik zero gry... Gry kombinacyjnej zero. Mladenovic wygrał nam mecz... Reszta jutro od 8 trening...

odpowiedz
Jerry - 24.09.2020 / 22:49, *.com.pl

@Syn trenera: Pogadaj z ojcem. Niech Ci trochę wiecej opowie o piłce nożnej, bo jesli chodzi o Karbownika to masz rację ale o grze defensywnego pomocnika to pojęcia nie masz. Ty bys pewnie chciał, żeby dryblował jak Ronaldo i strzelał jak Salah.

odpowiedz
Jerry - 24.09.2020 / 22:16, *.com.pl

Nowe nabytki to lipa. Valencia nie istniał na boisku. Juranowic bez błysku. Kapustka piach.

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 22:21, *.bredband2.com

@Jerry: A tak wszyscy piali z zachwytu i robili w gacie z podniety jakie to niby nie transfery i jak zayeybiste wzmocnienia. Byl nawet taki ktory oponowal ze to sklad na conajmiej faze grupowa LE, albo nawet i lige "miszczow". Glupota ludzka nie zna granic, kazdy to wie.

odpowiedz
KAPUCZINO - 24.09.2020 / 22:15, *.play-internet.pl

IRYUTUJĄCY MECZ

odpowiedz
Nero193 - 24.09.2020 / 22:11, *.chello.pl

Zero gry kombinacyjnej... Czarno to widzę. KTS Weszło się lepiej ogląda

odpowiedz
Jaro - 24.09.2020 / 22:09, *.tpnet.pl

Przepłacił ładnie Miodek za tego Ślisza, słabiutki zawodnik jak narazie a że dużo kosztował to musi grać...

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 24.09.2020 / 22:25, *.perfecteline.pl

@Jaro: co ty bierzesz dla mnie duzo lepszy od gruzina i Karbownika

odpowiedz
Pak - 24.09.2020 / 22:07, *.34.148

Widać haos

odpowiedz
zlb - 24.09.2020 / 21:58, *.t-mobile.pl

Oj słabo,bez kitu chyba każdy widzi.

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 21:49, *.bredband2.com

No prosze, wchodzi faworyt internetu.

odpowiedz
Jerry - 24.09.2020 / 21:49, *.com.pl

Karbo słabo. Valencja myslami chyba w Valencii, bo nie na boisku.

odpowiedz
zupełnie Obiektywny - 24.09.2020 / 21:49, *.icpnet.pl

widziałbym Czesia w reklamie Playa, przecież to byłby hit
tanio, dobrze i szybko :),
ale tak się nie da...
da się, trzeba tylko mięć rozmowy bez limitu :)

odpowiedz
Od cudów był ten co po wodzie chodził - 24.09.2020 / 21:33, *.plus.pl

a nie Czesio który ma w 3 dni łamagi nauczyc przyjmowac piłkę bez straty, podawać w tempo, nie tracić piłki przy pierwszym kontakcie,... itp
Wazne jest to ze ta druzyne przestawil i przynajmniej dal jakąśkolwiek taktykę
jesli mozna to tak nazwac
nie od razu Wiskraków zdemolowano
Pozdro

odpowiedz
Szymon - 24.09.2020 / 21:33, *.t-mobile.pl

i na Boga niech Boruc zmieni ten kolorek .... bo kolorowe piórka i na paradę......

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 21:51, *.bredband2.com

@Szymon : Sporo mozna miec pretensji do Boruca, sam kilka mam. Ale miec pretensje o kolor stroju to juz lekkie przegiecie. Bo na pewno Boruc nie wybiera ani strojow meczowych, ani jakie one sa, ani w jakich one sa kolorach.

odpowiedz
Szymon - 24.09.2020 / 22:23, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: a ja wiem że ma drugi komplet

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 22:26, *.bredband2.com

@Szymon: Ma drugi i ma trzeci, to normalka, ale to nie on wybiera. Cala druzyna ma zestawy meczowe dom, wyjazd, i rezerwa. I takie sa. A ty chcesz zeby kazdy sobie mieszal? Qrwa ludzie, czy wy macie jaki kolwiek pojecie o sporcie druzynowym i jak sie sprawy odbywaja? Czy tylko nadajecie zeby nadawac?

odpowiedz
JACUNHO - 24.09.2020 / 21:32, *.kampinostelco.pl

Popatruję Artura Boruca . Przez całą pierwszą połowę miał cztery okazje do wznowienia gry i co? Piłka ani razu nie przekroczyła połowy boiska, ba nawet trzdziestego metra. Mam nadzieję że skończyła się era lagi do przodu bez żadnego pożytku.
Mimo wszystko uspokoiłem się troszkę, bo niepewna sytuacja się wytworzyła. Wiem że to jeszcze nie to ale zawsze coś i należy wyciągnąć jakiś pozytyw. Niech dołożą jeszcze coś w drugiej połowie i będzie ok

Na pohybel wszystkim, którzy obstawiali odpadnięcie Legii. Dobrze Wam tak



odpowiedz
Oko - 24.09.2020 / 21:32, *.chello.pl

Śmiechy żarty ale Artur to faktycznie na oko plus 6kg

odpowiedz
mk - 24.09.2020 / 21:31, *.vectranet.pl

Jak to jest grają piach a prowadzą 2-0 trochę wiary albo kibicować lechowi

odpowiedz
Steffe - 24.09.2020 / 21:30, *.tele2.se

Gra nadal padaka. Jeszcze dlugo nic ske nie zmieni. Ech.

odpowiedz
herakles - 24.09.2020 / 21:24, *.orange.pl

Brak sprintow w pressingu - brak podania i wyjscia na pozycje i brak ruchu bez pilki. Gole tylko z wrzutek czyli wypisz wymaluj gra bucovicia. Wrzuc w pole karne a nóż sie jakis kosowianin pomyli...

ten sam anemiczny piach.

odpowiedz
Szymon - 24.09.2020 / 21:27, *.t-mobile.pl

@herakles: sam 711 wypowiadał się że cudów nie bedzie. Rozumiem krytykę ale za szybko na nią

odpowiedz
maniek78 - 24.09.2020 / 21:23, *.chello.pl

I wiele lepiej to wygląda.Nie gramy 4 4 2 co było totalna pomyłka i w środku pola mamy graczy co biegają pokazują się do piłki a nie człapaków Antolic Gwilia.

odpowiedz
adi - 24.09.2020 / 21:20, *.vectranet.pl

Legia Michniewicza w 45 min strzeliła tyle bramek u siebie w Europie, co team vuko w 5 ost spotkaniach.

odpowiedz
Szymon - 24.09.2020 / 21:24, *.t-mobile.pl

@adi: Masz rację z Rangersami powinni wsadzić ze 3 tylko..... nie zapominaj Aco promował kulasa za rozkaz pudla więc bez podniety

odpowiedz
grzesiek - 24.09.2020 / 21:29, *.centertel.pl

@adi: ty masz cos nie po kolei. A co ten michniewicz to cudotworca? Legia Vukovicia moze by wbiła i 7 bramek tym amatorom. Skoro wisle krakow wbijała 7 to co za problem amatorom z kosova.

To nie jest Legia Michniewicza jeszcze. Michniewicz bedzie gdzies za pol roku. Poki co bramke zdobył Wszołek i Pekhard czyli pilkarze sprowadzeni za czasow Vuko.

odpowiedz
Szymon - 24.09.2020 / 21:20, *.t-mobile.pl

2:0 ale szału nie ma. Dobrze że ryj z Gruzji nie pogra. Chyba 711 widzi że ten to chwalić. Ps ale wał z Piastem, ten wieczór to wuj na całago

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 21:16, *.bredband2.com

2-0 ale gra nadal totalna c*ujnia. Pyk pyk na alibi, na boki, do tylu, wszystko zakonczyc dosrodkowaniem. Nawet dosrodkovia w zeszlym sezonie nie grala tak brutalnie nundo i na alibi.
Te ostatnie 18 miesiecy naprawde cofnely nas do epoki jaskiniowej pilki noznej, i w 5 minut nikt tego nie zmieni.

odpowiedz
..... - 24.09.2020 / 21:23, *.chello.pl

@Krzeszczu: wytrzyj lepiej telewizor

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 21:27, *.bredband2.com

@.....: czyli tobie sie ta padaka podoba? wspolczuje, masz zapewne marne i ubogie zycie.

odpowiedz
..... - 24.09.2020 / 22:38, *.chello.pl

@Krzeszczu: powiedz mi fachowcu od siedmiu boleści w jakim klubie jesteś dyrektorem sportowym? Typowy kibic maruda któremu nigdy nie dogodzisz.

odpowiedz
Syn trenera - 24.09.2020 / 21:11, *.plus.pl

Dramat dalej, nawet pasterze z Kosowa to dla Nas problem.Wolno bez pomysłu. Karbownim zero gra...

odpowiedz
Wwa - 24.09.2020 / 21:10, *.centertel.pl

Ta Dorota slaba

odpowiedz
herakles - 24.09.2020 / 21:08, *.orange.pl

Gra na chodzonego, brak wysokiego pressingu - to samo co bylo.

odpowiedz
Stano - 24.09.2020 / 21:08, *.kompex.pl

Mordo tylko nie puszczaj Waleriana

odpowiedz
zlb - 24.09.2020 / 21:05, *.t-mobile.pl

Widzicie różnice?Legia z LM,Legia teraz?Słabo to wygląda,mimo że wygrywamy.

odpowiedz
zupełnie Obiektywny - 24.09.2020 / 21:03, *.icpnet.pl

Zastanawiam się czy Rudy nie wpuścił Legii konia trojańskiego do szatni.
bez jaj z Dorotą to reprezentacja księży z Ursynowa by wygrała i nawet jak będzie 15:0 nic to nie będzie znaczyć.
Czesio na trenera:):):) gratuluję i w sumie mnie to cieszy:))),
Czesio nawet w Poznaniu zawsze jest brany z przymrużeniem oka niczym łódka Bols i piwo bezalkoholowe Okocim....

odpowiedz
grzesiek - 24.09.2020 / 21:32, *.centertel.pl

@zupełnie Obiektywny: masz racje. Juz pisalem tutaj gdzies ze Boniek pewnie do teraz chichocze ze Mioduski wzial ten cslego mnichniewicza heh

odpowiedz
vuko WON WRESZCIE - 24.09.2020 / 20:54, *.t-mobile.pl

Wreszcie gol

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 20:57, *.bredband2.com

@vuko WON WRESZCIE: z jednej strony kosowskie talibany to amatorzy jakich malo, ale z drugiej trzeba sie znalezc na pozycji i to wykonczyc. Brawo Wszolek.

odpowiedz
Marcin - 24.09.2020 / 20:54, *.play-internet.pl

Co robi różowe krzesełko na wschodniej sektor L na samym dole ?

odpowiedz
grzesiek - 24.09.2020 / 22:08, *.centertel.pl

@Marcin: miejsce dla michniewicz szykują pewnie

odpowiedz
Yyy - 24.09.2020 / 20:42, *.telia.com

Ma ktoś link?

odpowiedz
kolejny trener - 24.09.2020 / 20:39, *.rogers.com

w dresie ????

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 20:41, *.bredband2.com

@kolejny trener: widac ze trener za juby na garnitur lol

odpowiedz
Luk - 24.09.2020 / 20:36, *.unitymediagroup.de

Ma ktoś link?

odpowiedz
Kaktus - 24.09.2020 / 20:22, *.tpnet.pl

Wieteska???
To on wyzdrowiał? :):):)
Bardzo dobra informacja

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 20:26, *.bredband2.com

@Kaktus: To chyba Jedza zlapal tajemnicza kontuzje fantoma na treningu i musial zejsc z boiska. Tez szybko wyzdrowial. A Boruc nie zjawil sie na treningu, a i tak w wyjsciowej jedenastce. Oj dzieje sie w klubie, dzieje...

odpowiedz
Tak łatwo nie zapominamy !!! - 24.09.2020 / 20:12, *.com.pl

Jedyną pieśnią Michniewicza jaką nucił dotąd w szatni na Łazienkowskiej to była " Legła , Legła ..... "

odpowiedz
Karniszewski Mariusz - 24.09.2020 / 19:59, *.t-mobile.pl

A grubas po co na bramce?

odpowiedz
SEBO(L) - 24.09.2020 / 20:04, *.centertel.pl

@Karniszewski Mariusz : zgodnie ze starą tradycją "gruby na budę!"...

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 20:12, *.bredband2.com

@SEBO(L) : "juby" :-))

odpowiedz
Afro - 24.09.2020 / 19:56, *.chello.pl

Może Karbo w końcu na środku pomocy a Kapustka na ławie pilnować Gwile żeby przypadkiem nie wszedł.

odpowiedz
Patataj Pinokio - 24.09.2020 / 19:40, *.t-mobile.pl

Valencia będzie grał :o u buco (jeśli) miałby szansę za min. pół roku

odpowiedz
Arek - 24.09.2020 / 19:26, *.t-mobile.pl

Dobrze, że nowy trener nie dostał bico jako asystenta.. jest mała szansa na normalność

odpowiedz
robochłop - 24.09.2020 / 19:07, *.tpnet.pl

Życzę nam dobrego,fajnie rozegranego pod względem taktycznym meczu..my naprawdę mamy fajnych piłkarzy...tylko wizji nam potrzeba....

odpowiedz
... - 24.09.2020 / 19:43, *.t-mobile.pl

@robochłop: wizję to my mamy tylko prezes tak średnio

odpowiedz
Rob - 24.09.2020 / 19:04, *.245.170

Jaki bedzie wynik? 2:0 Legia!

odpowiedz