fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Momenty były

Fumen, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): Zrobiliśmy to, co do nas należało. Momentami graliśmy tak, jak bym sobie tego życzył, ale z drugiej strony mamy nad czym pracować. Mecz ze Śląskiem został przełożony, więc mamy kilka dni, żeby popracować nad pewnymi elementami. Interesuje mnie większa dynamika zarówno gdy posiadamy piłkę, jak i rywale są posiadaniu. Musi być więcej ruchu.

Dzisiaj były fajne moment. Był pressing. Wiedzieliśmy, że Drita lubi grać od tyłu, ale było kilka sytuacji, kiedy rywale zbyt łatwo wyszli spod pressingu. Niemniej wyciągniemy z tego wnioski. Dzisiejszy mecz filmowaliśmy z trzech kamer, także materiał do analizy jest.

Piątek poświęcimy na analizę meczu z Dritą. Natomiast akcja Karabach zacznie się w sobotę. Piłkarze wrócą do zajęć w niedzielę lub poniedziałek i będziemy koncentrować się na tym, żeby dobrze przygotować się do rywalizacji z Azerami.

Michał Karbownik i Bartosz Kapustka mają umiejętności oraz doświadczenie. Sytuacja kadrowa była dzisiaj taka, że nie mieliśmy do końca zawodnika na skrzydło. Stąd też sytuacja, kiedy to "Karbo" zagrał na lewej pomocy. Natomiast co do Kapustki, to wiem jaki ma potencjał i wie jak zachowuje się na boisku. Będziemy pracować nad tym, żeby pomocnicy umieli grać na każdej pozycji - również jako defensywny pomocnik.

Co do meczu ze Śląskiem, to założenia były takie, że dziś mieliśmy zagrać składem, jaki mieliśmy oglądać. Natomiast w niedzielę mieli wystąpić gracze, którzy z różnych względów dziś nie grali. Chciałem dać szansę innym zawodnikom. Czy przełożenie meczu jest dobrze czy złe... Najważniejsze, że zyskamy nieco więcej czasu, aby móc przygotować się do potyczki z Karabachem. Czas pokaże czy była to dobra decyzja.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (80)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 27.09.2020 / 11:03, *.play-internet.pl

Zgadzam się,"momenty były".Tłumacząc to na Polski,znaczy "Było trochę pi..er....le..nia.No bardzo zgrabna analogia

odpowiedz
Dario - 25.09.2020 / 22:09, *.stansat.pl

osobiście czuję się mega źle że taki ktoś jak Michniewicz jest w Naszej Ukochanej Legii - to jest człowiek nie godny zaszczytu bycia trenerem klubu takiego jak Legia....wespół zespół z Kaczorowskim tworzył zastęp chórzystów wyjąc w szatni po zwycięskim dwumeczu na Ł3.....do wszytkich tych którzy próbują bronić Michniewicza pamiętacie jak jechano z kaczorem ??? a może nie pamiętacie bo byliście za młodzi wtedy to był rok 2005....ponadto ten Czesio miał 711 połączeń do niejakiego fryzjera / pewnie przez przypadek / a jak pojechał na przesłuchanie do Wrocławia to wyszedł uśmiechnięty od ucha do ucha i do dzisiaj ma ksywę kapusta.... a przecież nie tolerujecie ludzi którzy strzelają z dupy patrz hanior.....jak wczoraj zobaczyłem tego kogoś w dresie Legii to krew mnie zalała.... Wizerunkowo leżymy na łopatkach to jest WIOCHA MEGA WIOCHA że taki Czesiek vel kapusta vel chórzysta jest trenerem w najlepszym klubie w Polsce.... Panie Prezesie Mioduski czy Legia przewidziała zwrot pieniędzy za karnet w związku z zatrudnieniem tego KOGOŚ na stanowisku trenera Mojego Ukochanego Klubu.... mnie jest wstyd jak dzwonią znajomi i drą łacha z nas że mamy frajera za trenera a może to Pan powinien się wstydzić że zatudnił Pan takiego kogoś z rekomendacji Bońka i innych pożal się Boże doradców - Vuko co przegrał Voko ???? dwa mecze słabiej zagrane i mega pech Wszołek z COVID-19 , Veso kontuzja i wiele innych rzeczy..... podsumowując Panie Mioduski zawsze byłem po Pana stronie nawet wtedy gdy wyrzucił Pan Leśnodorskiego z klubu z tym całym Wendzlem czy jak mu tam.....ale teraz uważam że nie radzi Pan sobie z zarządzaniem jest Pan zwykłym biznesmenem dla którego liczy się tylko rachunek ekonomiczny i liczba zer po przecinku - poniekąd tak też ma być aby klub miał stabilne podstawy ale tak juz całkiem na zakończenie ZESRAŁ SIĘ PAN W GACIE i śmierdzi to z daleka i napluł Pan w twarz kibicom zatrudniając niejakiego CZ.M w roli trenera Legii......a do CZ.M mam tylko jedno przesłanie WYPIER.....LAJ Z NASZEJ LEGII CHÓRZYSTO DO WRONEK....

odpowiedz
oLaf - 25.09.2020 / 22:35, *.vectranet.pl

@Dario : no kolego, jak dopiero dzisiaj się zorientowałęś że Miodek to tylko biznesmen to.... trochę o 4 lata za późno ! ; ))))

Michniewicz - trener "od zawsze " w polskiej piłce gdzie - oprócz 1 Mistrza i to z Lubinem : O - nic nie zdobył (nie liczę PP bo to na otarcie łez) i to z całkiem dobrymi klubami. Jeszcze gorzej w Europie - kompletna klapa.

Dlatego Michniewicz mi nie pasuje. A te Twoje argumenty... to dziecinada.

odpowiedz
Mario - 26.09.2020 / 01:14, *.t-mobile.pl

@Dario : był u nas człowiek Pinokio, również niegodny prowadzenia zespołu jako trener. Będąc piłkarzem Korony nie raz startował z łapami do piłkarzy Legii, jako asystent trenera Korony negatywnie wypowiadał się o Legii.. podobno miał jakieś DNA

odpowiedz
terrs - 26.09.2020 / 10:02, *.chello.pl

@Dario :
Niestety, ze wszystkim się zgadzam. Niestety. W dodatku obawiam się że także na poziomie sportowym nasz nowy parodysta rozwali ze starym tę drużynę. Jeden na 3 dni przed meczemem wymienia trenera. Co niby ma zrobić? Może najwyżej zaszkodzić. Gdyby przegrał z tą Dritą to nie można byłoby mieć do Michniewicza nawet pretensji po 3 treningach. Ale parodysta Michniewicz postanowił jeszcze zamieszać. Juranović jeszcze nie grał całego meczu po chorobie. Nie zgrał się z drużyną. Wieteska prosto po kontuzji, a przy tym nie jest to topowy stoper. Karbownik pierwszy raz od ponad roku na środku. Karbownik nigdy jeszcze nie grał na środku ze Sliszem. Luqi pierwszy raz w tym sezonie na środku. Valencia pierwszy mecz z nowymi kolegami. Można zrobić zmianę może dwie ale nie tyle przed najważniejszym meczem, kiedy się prowadzi drużynę 3 dni. Na szczęście ta Drita była super słaba, bo z taką grą i ze słabymi przegrywaliśmy. Jeszcze wiele razy czekają nas cyrki Michniewicza, bo on z tych co to musz być większymi gwiazdami niż ich piłkarze, musi pokazać że jest oryginalny przede wszystkim.
Uważam że Vuko pozbierałby tę drużynę. Grali pięknie w tamtym roku, znaczy potrafi. Po raz pierwszy wygrali ligę z przewagą a nie w ostatniej kolejce. Drużyna za nim stała murem. To nie jego wina że ze składu wypadł Vesović, Juranović, Wszołek, Kapustka przyszedł nieprzygotowany, a Valencia dopiero teraz. Okazało się że na czas wyszedł tylko transfer Mladenovicia. Za to prezes i dyrektor sportowy tuż przed najważniejszymi meczami urządzili jazdę z kontraktem najlepszego piłkarza Antolicia, sypiąc w takim momencie piach w szprychy.

odpowiedz
bolek - 26.09.2020 / 12:08, *.chello.pl

@Dario : Dario prz

odpowiedz
bolek - 26.09.2020 / 12:10, *.chello.pl

@Dario : Dario wez Ty przeczytaj zeznania Michniewicza zamiast powtarzać bzdury o tych telefonach i oczerniać niewinnego faceta. Michniewicz to bardzo dobry trener, pierwszy raz od dawna mamy trenera.

odpowiedz
bolek - 26.09.2020 / 12:15, *.chello.pl

@terrs: Chodzi o danie impulsu. Przy nowym trenerze zawodnicy łapią oddech, chca się pokazać. Nowy trener moze tez zmienic ustawienie.

Wymiana trenera nie może zaszkodzić, może nam tylko pomóc. Nie moze zaszkodzic bo z Vukovicem i taką grą jak w ostatnich meczach na pewno byśmy odpadli. Z Michniewiczem mamy jakieś szanse na awans.

Zresztą juz w meczu z Dritą było widać duży postęp w stosunku do ostatnich meczów.

odpowiedz
Dario - 26.09.2020 / 14:27, *.stansat.pl

@bolek: Bolek to że Cz.M. spiewał razem z kaczorem rozumiem Tobie nie przeszkadza.....może Tobie nie ale w gronie moich znajomych z którymi chodzimy na Legię od dawna wszyscy są zgodni NIE dla Cz.M chórzysty w naszym klubie a poza tym to marny trener nie na Legię MY jesteśmy LEGIA WARSZAWA i powinniśmy mieć trenera z klasą dużą klasą a temu Panu zwyczajnie jej brak....

odpowiedz
terrs - 26.09.2020 / 16:23, *.centertel.pl

@bolek:
Nie bolek, z Dritą byśmy nie odpadli nawet z Vuko. Danie impulsu może się sprawdzić, ale to zawsze duże ryzyko jeśli chodzi o taki ważny mecz w dodatku bez rewanżu!!! Nic lepiej nie zagraliśmy niż z Rakowem, Wisła, czy Jagą. Pewnie lepiej niż z Górnikiem oczywiście. Taki numer na impuls dobry jest na ligę. Nie uda się, jeszcze nic się nie dzieje. W pucharach i to w wersji jeden mecz, to ruska ruletka. Oczywiście wierzę że czas powinien pracowac na naszą korzyść. Ale jeśli zaraz po meczu posłuchałem trenera: teraz wolne wracamy w poniedziałek, może w niedzielę, ale jeszcze nie wiem. No to TAKI czas na przygotowania i zmianę gry to nie działa na naszą korzyść :) Potem.... trener nawet nie wie czy to dobrze że nie gra ze Śląskiem. No to ma jakiś pomysł chociaż na mikrocykl czy nie? Jeśli ma to chyba powinien wiedzieć czy potrzebuje w nim meczu czy nie. Kur... mówimy o planowaniu przygotowań w perspektywie 1 tyg.!!! Jak u takiego trenera z planiwaniem 6 tyg okresu do nowego sezonu? Oto trener się wymądrzył że po fakcie się okaże czy lepiej było grać kolejkę w lidze czy nie. Szok amatorszczyzna i tandetna pokazówka, że ma fajne filmy z drona do analizy, że taki nowoczesny :(.. Wolę się mylić, ale przewiduję, że z tym trenerem nie dojedziemy do końca sezonu. Znów nas czeka jakaś histeryczna rewolucja a la Mioduski, a ja bym chciał stabilizacji. Ciągłego poprawiania tego co jest a nie zaczynania prze 5 lat co pół roku, rok wszystkiego od początku. Trzeba trenera który wpadnie z drużyną w kryzys - każdy wpadnie - potrafi wyjść i idziemy dalej a nie wiecznie taka histeria Mioduskiego jak u panny na wydaniu.

odpowiedz
grzesiek - 27.09.2020 / 19:21, *.centertel.pl

@Mario: nie porownuj zagrania w barwach korony do grania w koszulce lecha albo widzewa,
Ja za Vuko osobiscie nie przepadalem, ale trenerem byl bardzo dobrym w porownaniu z tym michniewiczem co po pol roku go wywalaja z klubow

odpowiedz
KibicL - 25.09.2020 / 21:08, *.vectranet.pl

Były momenty ale w filmie dla dorosłych. Nikt nie może mieć do Czesława pretensji, że nie dokonał cudów w kilkadziesiąt godzin, ale po co pleść androny o momentach. Prawda jest taka, że póki co nie da się tego oglądać.

odpowiedz
Mark2000 - 25.09.2020 / 20:06, *.chello.pl

Bardzo fajna pierwsza pomeczowa wypowiedz! Wreszcie merytorycznie o umiejętnościach, taktyce i jakieś strategi! Dawno tego nie było...

odpowiedz
Grzesiek - 25.09.2020 / 19:26, *.centertel.pl

Kapustka ma potencjal haha. Mi sie wydaje ze michniewicza z tym calym kapustka to pan boniek polecił loczkowi.

odpowiedz
bronek49 - 25.09.2020 / 18:21, *.chello.pl

jaja sobie robi Michniewicz mówiac że piłkarze do treningów wrócą w niedziele lub poniedziałek a czym te papraki się zmęczyli mecz odwołany to powinni to wykorzystać na trening a nie na lezenie dupa w domu to są kpiny z ludzi którzy ciężko pracują i wydają sporą kase na to żeby ogladać pózniej takich papraków na boisku

odpowiedz
Prucek - 25.09.2020 / 17:36, *.play-internet.pl

"Interesuje mnie większa dynamika" kocham cię Czesiu,pierwszy raz od pięciu lat, mamy trenera.

odpowiedz
Po(L)aK - 26.09.2020 / 00:29, *.vectranet.pl

Chyba niektórych poje...ło konkretnie, mówiąc że Czesiu jest wielki. Powinniście obejrzeć kilka meczy jego młodzieży. Murowanie, laga i skrzydłem. Vuko na wiosnę pokazał jak potrafi przygotować drużynę. Do wielbicieli Czesia, poszukajcie na yt jak śpiewa o wielkimi lechu, tyle w temacie. Piast ma 1 pkt, nie ma nerwów bo sezon długi, u nas kolejny raz nerwowe zachowanie pseudo warszawianina prezesa. Nie będzie Wielkiej Legii do czasu, kiedy osoba zarządzająca nie będzie mieć legijnego serca, a nie tylko zielone słupki w excelu. A i Wam się więcej cierpliwości życzę. Z Górnikiem porażka, ale też drużyna w wielkim gazie i do dzisiaj wszystko+3, a ja widziałem w tym meczu dobre, lepsze, granie niż do tej pory. Widać było że gra zaczynać nabierać tempa. Obym się mylił i oby Czesio coś osiągnął, ale jakoś tego nie widzę.... Kolejna sprawa łączenie funkcji. Czyli jak będzie przerwa na mecze Narodowe to Czesia też nie będzie... to kto tak na prawdę ma Nas prowadzić i trenować ??? Wiem, zaraz będzie milon negatywów, nie znasz się, poje...ny jesteś, z Omonią powinni wybrać. Tak powinni, ale o ile dobrze pamiętam to Lewczuk nie powinien dostać czerwo bo to nie on faulował przy pierwszym żółtku, a potem jeszcze faul na Kanye w polu karnym, którego jakimś cudem nikt nie widział. No ale jak w dobie 21 wieku wielka je.ana zlodzie.jska korporacja UEFA nie dopuszcza varu to ja na to nic nie poradzę. Na zakończenie, jeżeli chcieliśmy za wszelką cenę zmienić trenera, to czy na pewno dokonaliśmy dobrego wyboru???
Patrząc na co co mamy, mały sondaż:
1 / Vuko
2 / Czeso

Pozdrawiam Was serdecznie. Do zobaczenie na stadionie i oby nie były Nam potrzebna białe chusteczki

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 25.09.2020 / 15:57, *.t-mobile.pl

Przecież to są jaja. Kilka kolejek minęło, a zarówno nasi, jak i Pyry potrzebują przełożenia meczu ligowego. Bo co? Są przemęczeni sezonem? Podobno to są zawodowcy, więc nie powinni mieć problemu grać co 3 dni i to na początku sezonu. Te jasełka z przekładaniem meczów to empiryczny dowód na to, że nasza polska, pożal się Boże, Ekstraklasa jest jedną z najsłabszych w Europie i zdobycie tytułu mistrza kraju w tej lidze bardzo mocno się zdewaluowało.

odpowiedz
Walus - 25.09.2020 / 16:42, *.airtel.net

@Saska Kępa (L): Mamy nowego trenera dla nas taka sytuacja to zajebista sprawa. Czas na poznanie i praca nad zgraniem. Lepiej dać odpocząć i próbować coś zmienić. A mecz ze Śląskiem jeszcze zobaczymy. Przestańmy lamentować. Tylko wspierajmy się.

odpowiedz
WIDZ - 25.09.2020 / 18:36, *.chello.pl

@Saska Kępa (L): A wiesz, kto podjął decyzję o przełożeniu meczów ligowych? Do niego się udaj z pretensjami.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 25.09.2020 / 19:52, *.t-mobile.pl

@Walus: Czas na poznanie? Czesiu już dał nam się poznać - jako śpiewak o naszym klubie. Ten facet nie powinien mieć wstępu na Ł3, a tymczasem on jest trenerem. Totalna degrengolada i upadek naszej Legii.

odpowiedz
grzesiek - 27.09.2020 / 19:25, *.centertel.pl

@Saska Kępa (L): jak sie wprowadzilo esa 37 to teraz trzeba przekladac mecze. ...a bońka i tak nikt nie ruszy bo za za duzo znajomosci.

odpowiedz
szweju - 25.09.2020 / 14:43, *.chello.pl

Wielki Cze da sobie radę :)

odpowiedz
Gienek - 25.09.2020 / 14:21, *.netfala.pl

Widać już rękę Cześka. Wszystko grało jak muzyka.

odpowiedz
Brawo - 25.09.2020 / 13:11, *.vectranet.pl

Świetny mecz ,dynamika chęć do gry ,to jest to ,,tego sobie życzę w przyszłości,

odpowiedz
Wites - 25.09.2020 / 12:42, *.play-internet.pl

Wieteska za ten faul z żółtą kartką powinien zapłacić karę finansową. 3 ludzi jeszcze było w obronie.jedza podpisał kontraktu i wpadł w przeciętność. Karbownik szkoda słów. Dajcie chłopakowi urlop bo zajechany.

odpowiedz
sm - 27.09.2020 / 11:40, *.plus.pl

Akurat w tym meczu jedza wymiatał.. dużo przecięć i wałki... Pęd do przodu..dla mnie patrząc na zadania każdego ze swoich pozycji to zawodnik meczu akurat

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 25.09.2020 / 11:54, *.cyfrowypolsat.pl

Wypowiedź na temat przełożenia meczu ze Śląskiem bardzo dyplomatyczna. Wiadomo że dłuższa przerwa jest na wagę złota. Z kelnerami spokojnej gry starczyło sił na 70 minut. Śląsk zabiegałby ich w 45 minut a na Karabach to bez tlenu na boisko by nie wyszli

odpowiedz
Lolo Ferrari - 25.09.2020 / 10:32, *.riz.pl

Momenty jak u Amaro w restauracji!

odpowiedz
:D - 26.09.2020 / 11:17, *.master.pl

@Lolo Ferrari: tylko takimi momentami się nie najesz..

odpowiedz
Kibic 52 - 25.09.2020 / 09:28, *.orange.pl

Nic się nie zmieniło

odpowiedz
jakx - 25.09.2020 / 10:01, *.tpnet.pl

@Kibic 52: jeśli liczysz na spektakularne zmiany w 3 dni to pora do psychiatry

odpowiedz
L - 25.09.2020 / 10:15, *.tpnet.pl

@jakx: Trafniej się tego ująć nie dało

odpowiedz
PLBBOY - 25.09.2020 / 11:51, *.227.22

@Kibic 52: Fakt. Grali trochę szybciej i trochę bardziej agresywnie, ale to cały czas ta sama prosta piłka jak do tej pory. Moim zdaniem Michniewicz lepiej od Vuko, dobrał skład wyjściowej jedenastki. Teraz będzie miał trochę czasu na pracę i zobaczymy co z tego wyniknie.

odpowiedz
Rado - 25.09.2020 / 08:25, *.47.65

Czesiu, dlaczego Legia gra pod hasłem "nam strzelać nie kazano"? W całym meczu oddaliśmy jeden strzał spoza pola karnego (Kapustka). A ukoronowaniem była sytuacja, gdy Gvilia (jedyny, który potrafi uderzyć) mając piłkę na 18 metrze, zamiast strzelać podaje do boku. I kończy się kolejną wrzutką do nikogo. Boją się, czy mają zakaz?

odpowiedz
Pepe - 25.09.2020 / 11:48, *.t-mobile.pl

@Rado:
Odnoszę wrażenie, że to przyzwyczajenie po "taktyce" Vuko.

odpowiedz
Miki55 - 25.09.2020 / 18:12, *.chello.pl

@Rado: Odpowiedź jest bardzo oczywista. Nie ma teraz w Legii zawodnika, który potrafi oddać dobry strzał z akcji w pełnym biegu. ze stojącej piłki też nie wygląda to dobrze, może jedynie Mladenowić. Gdzie tym piłkarzykom do Deyny, Gadochy, Pisza czy choćby Stachurskiego

odpowiedz
uwagi taktyczne - 25.09.2020 / 07:59, *.play-internet.pl

Dobiegają do 16 metra i stoją we 2-3 i sobie pykają od boku do boku, a potem strata albo wycofanie na środek. Tradycyjna taktyka bicia głową w mur. Obrońca albo skrzydłowy powinien podawać wcześniej albo schodzić do środka. Brak ruchu, wszyscy stali w miejscu. Chyba nie do końca pojęli taktykę.

odpowiedz
Loslobos - 25.09.2020 / 07:56, *.supermedia.pl

Po kiego grzyba wchodzi Karbo ten małolat z meczu na mecz gra gorzej brak myślenia się nasila a z drugiej strony jak zobaczą z Napoli co on gra to jeszcze zostanie w Legii

odpowiedz
Arek - 25.09.2020 / 11:47, *.centertel.pl

@Loslobos: Mam podobne odczucia

odpowiedz
terrs - 27.09.2020 / 17:36, *.centertel.pl

@Loslobos:
no ale jak zobaczą go raz, drugi, trzeci na ławce to chyba lepiej za niego nie zapłacą ;)

odpowiedz
jarekk - 25.09.2020 / 07:54, *.tvksmp.pl

Można tak to wytłumaczyć - chłopaki grają jak grają bo mają osteoporozę.
Tak mi przyszło na myśl jak była reklama w przerwie.

odpowiedz
PPU - 25.09.2020 / 07:37, *.chello.pl

Uff dobrze że nie pie *... eli po meczu jak Vuko. Zobaczymy później.

odpowiedz
PN - 25.09.2020 / 07:25, *.tdt.pl

Mamy potencjał, ale na razie gramy piach... ty do mnie ja do ciebie...skrzydło, wrzutka... nic, ty do mnie ja...itd. ale trzeba wierzyć w Czesia, poukłada towarzystwo, a wtedy... :-)

odpowiedz
Szymon - 25.09.2020 / 07:20, *.t-mobile.pl

z jednym trzeba się zgodzić. Plan wykonany. Ale co dalej? Pracować to trzeba nad wszystkim tylko kiedy? Kolejne pytanie Kiedy? 2 lub 3 dni wolnego po spacerowaniu w drugiej połowie? Analiza meczu cały dzień? Bez treningu? Odnośnie składu to za dużo grzybów w barszczu było . W pomocy chaos na pograniczu zabierania sobie piłki. W obronie to co wyprawia Jędza to żenada, warto byłoby mu dać odpocząć aby głowę oczyścił bo zakrawa na wariactwo i oczywiście przekazać mu materiały do analizy co robi źle. Boruc na indywidualne odchudzanie ale czasu nie ma to na odsysanie tłuszczu i podwiązanie żołądka. I na Boga dajcie mu w innym kolorze strój bo wygląda jakby z parady DJ Rury się urwał. Króla stepów gruzińskich albo wywalić na zbity pysk albo dać mu w jape liścia aby oprzytomniał. Takiego hamulca to ja dawno nie widziałem. Osobiście uważam że nie ma co on tu szukać, może w I lidze. Karbo to już odrębny przypadek. Jest kompletnie bez formy a chamska promocja Pudla trwa. To co Vuko z nim zrobił to skandal. Naprawdę gość ma papiery na granie. Może potrzeba mu odpoczynku od piłki, wolne ze 2 tygodnie. Odnośnie przełożenia meczu ze Śląskim to sam Czesio nie chciał, bo Śląsk przyjechałby bez 11 podstawowych piłkarzy. Śmierdzi mi tu na odległość paranoiczną polityką pudla. Czy on naprawdę myśli iż ta dużyna w 5 dni się zmieni? Paranoja goni paranoję. Jak powalczą z serduchem z Karabachem to może dadzą radę, czy tylko im sił starczy na cały mecz? Może być słabo z tym. Ale pożyjemy zobaczymy.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.09.2020 / 07:30, *.chello.pl

@Szymon: Masz wiele racji, ale Czesiowi ten mecz ze Śląskiem bardzo by się przydał. Nawet za cenę porażki, miałby szansę coś przećwiczyć w boju. Ale Legii jako drużyny NIE MA. Wyciągnęliśmy z ŁKS-u Pyrdoła, zamiast Ramireza i Klimczaka. To nie mamy nikogo co potrafi rozegrać w środku i dobrego LO, bo Mladenovic to skrzydłowy, w obronie tragedia. To co Mioduski z Vuko zrobili z Legii zasługuje na lincz.

odpowiedz
jarekk - 25.09.2020 / 08:05, *.tvksmp.pl

@Szymon: Jedna uwaga, w Gruzji raczej nie ma stepów, są góry.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.09.2020 / 07:09, *.chello.pl

Ludzie, opanujcie się! Jedziecie po Michniewiczu, po trzech dniach treningowych?! Jeśli jego winą jest to jak gra Legia, to co powiecie o Zbukovicu? Co jego mentorze Mioduskim?

odpowiedz
Obcy - 25.09.2020 / 06:47, *.t-mobile.pl

Jak że Śląskiem opitolą to wymówka już jest. My chcieli grać,ale nam nie pozwolili w pierwotnym terminie. Ten drugi termin był niekorzystny. Cyrk istny cyrk. Swoją drogą ciekawe czy prezesowi podobała się gra drużyny? Niech podzieli się swoimi spostrzeżeniami.

odpowiedz
Kowal - 25.09.2020 / 05:16, *.plus.pl

Czesław to nie Czerczesow :)

odpowiedz
Anty Vuko - 25.09.2020 / 05:15, *.tpnet.pl

Legia nadal wygląda kiepsko. Nie widać w grze Legii jakiejś myśli przewodniej. Brakuje typowego rozgrywającego. Karbo na tą pozycję nie nadaje się. Grając w ataku pozycyjnym było mało ruchu, praktycznie nie było strzałów z dystansu. Przygotowanie fizyczne kiepskie. Pod koniec meczu kilku zawodników oddychało rękawami. Dużo przed Panem pracy panie trenerze. Oby pan zdążył na Karabach, ale trochę trudno w to uwierzyć.

odpowiedz
grzesiek - 25.09.2020 / 00:12, *.centertel.pl

Wypier****j do pyrlandii

odpowiedz
Olaf - 25.09.2020 / 00:54, *.orange.pl

@grzesiek:
Idź się leczyć patafianie.

odpowiedz
Bródno - 25.09.2020 / 05:30, *.chello.pl

@grzesiek: idiota

odpowiedz
Do Grzesiek - 25.09.2020 / 09:04, *.plus.pl

@grzesiek: sam spierd

odpowiedz
terrs - 24.09.2020 / 23:51, *.chello.pl

Czy ktoś rozumie ten bełkot? To jakiś koszmar co się tam dzieje!!!
Okazuje się że to PZPN lub Ekstraklasa dała Legii to przełożenie meczu, bo Legia się nie starała. Michniewicz nie wie czy to dobrze że nie gra ze Śląskiem czy jest mu to potrzebne.
"Będziemy mieli więcej czasu żeby się przygotować" - i co zrobi z tym czasem? "Wracamy do zajęć w poniedziałek". Ma idiota za sobą raptem 3 treningi z drużyną i jeden mecz i co robi żeby się przygotować? Daje drużynie wolne w piątek, sobotę, niedzielę i chce wrócić do zajęć w poniedziałek. Czyli znów 3 dni, 3 treningi: poniedziałek, wtorek , środa i w czwartek najważniejszy mecz sezonu. Ale dokładniej to o godz. 23 w czwartek wysyła drużynę do domów i jeszcze nie wie czy drużyna ma wrócić na zajęcia w niedzielę czy w poniedziałek. Czy ktoś rozumie o co chodzi w tym burd...?

odpowiedz
batman - 24.09.2020 / 23:57, *.play-internet.pl

@terrs: ale nie wyzywaj teee ;)

odpowiedz
Opoor - 25.09.2020 / 00:18, *.vectranet.pl

@terrs: to samo chciałem napisać :) dostali wolne żeby mieć wolne najwidoczniej

odpowiedz
Ginka - 25.09.2020 / 01:29, *.chello.pl

@terrs: tak, jest taki pan, zwany dalej prezesem dekady. Jak sądzisz, czy on nie rozumie tego bełkotu? Śmiem twierdzić, że on go doskonale rozumie, ponieważ sam go wytworzył i piąty rok - z uporem osła - brnie w to niemożliwe...

odpowiedz
Aligator - 25.09.2020 / 05:12, *.chello.pl

@terrs: bełkotem jest raczej Twoja wypowiedź, bo przeinaczyłeś słowa trenera, żeby takie stworzyć wrażenie. Można to też nazwać manipulacją.

odpowiedz
terrs - 25.09.2020 / 09:23, *.centertel.pl

@batman:
przepraszam, poniosło mnie wobec tak dużej liczby absurdów w tak krótkiej wypowiedzi i tyle

odpowiedz
terrs - 25.09.2020 / 09:35, *.centertel.pl

@Aligator:
Co tu jest kolego manipulacją? Konkretnie, ja napisałem konkretnie o co mi chodzi bez pustego gadania. Ty zacząłeś i skończyłeś na ocenie W czwartek w nocy zaczynają przerwę, ale trener jeszcze nie wie czy wrócą w niedzielę czy poniedziałek, tak się planuje mikrocykl? Trener planuje mikrocykl, zakładamy optymistycznie że wie jak powinien wyglądac, ale... on właściwie nie wie czy lepiej grać z tym Śląskiem czy nie, "to się okaże" - coś tu zmanipulowałem? Dzień czy dwa dni temu czytaliśmy że teraz zamykają się na 2 tyg. w Ksiażenicach żeby pracować. Okazuje się że chyba trenerzy się zamykają bo pilkarze będą mieli nawet może 3 dni wolnego. To nowy trener który poznaje drużynę i chcę coś pozmieniać. Daje sobie 3 treningi przed najważniejszym meczem na przygotowania, ale tak wogóle to wyraził zadowolenie że dostał więcej czasu na przygotowania. Co tu jest manipulacją? Czego nie powiedział Michniewicz albo gdzie pokręciłem kontekst?

odpowiedz
Plo - 25.09.2020 / 11:05, *.cezamat.eu

@terrs: Jeżeli znasz się lepiej od sztabu szkoleniowego czego potrzeba w danym momencie drużynie to może zgłoś swoja kandydaturę na stanowisko trenera

odpowiedz
terrs - 25.09.2020 / 14:03, *.172.85

@Plo:
Wiesz, forum kibiców Legii jakby na tym polega że komentujemy co się dzieje wokół drużyny. Wyrażamy swoje opinie nt gry, transferów, organizacji itd. Wielu z nas pewnie też uprawiało w swoim czasie ten sport. Twoją uwagę należy rozumieć jako propozycję zamknięcia forum, czy ograniczenia własnych opinii i wpisów do "brawa" lub "je...ć"? Ze wszystkim tak masz? W firmie nie komentuj decyzji szefa, albo sam z nim zostań. Nie komentujemy działań polityków, jak jesteś taki mądry to sam nim zostań. Nie komentuj wypocin różnych celebrytów, albo sam nim zostań? Wiesz o wolności słowa? Wiesz po co jest coś takiego?

odpowiedz
miL) - 24.09.2020 / 23:30, *.centertel.pl

Miotła zadziałała, może i grali schemat ale w pierwszej połowie cały czas do przodu i były efekty, w drugiej trochę siadło ale generalnie na plus.

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 23:32, *.bredband2.com

@miL): W pierwszej polowie grali na boki, do tylu, i centre w pole karne. Mimo gola Wszolka (po centrze!!!) obraz nedzy i rozpaczy kunsztu pilkarskiej trenerki Vukovica.

odpowiedz
to ja to ja to ja.... - 24.09.2020 / 23:22, *.play-internet.pl

lubie pana, więc ogarnij pan tą Legię...jak nie Pan to kto?? ;))

odpowiedz
wujo - 24.09.2020 / 23:18, *.chello.pl

wygrana na luza. Nastepny mecz bedzie kluczowy. Dawaj Czesio.

odpowiedz
Waldi - 24.09.2020 / 23:16, *.inetia.pl

Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić ... :-) Powodzenia z Karabachem!!!

odpowiedz
Franco - 25.09.2020 / 07:07, *.plus.pl

@Waldi: ????

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 23:16, *.bredband2.com

Przypomina sie stare dobre "60 minut na godzine": Fajny film wczoraj widzialem! Momenty byly? Masz...

odpowiedz
Pierwszy - 24.09.2020 / 23:49, *.optikomp.pl

@Krzeszczu: Masz, same. Stąd tytuł Barabarella. Najlepiej, jak ona...

odpowiedz
Krzeszczu - 24.09.2020 / 23:54, *.bredband2.com

@Pierwszy: Obawialem sie ze tylko ja pamietam... :-))

odpowiedz
Misio - 24.09.2020 / 23:15, *.vectranet.pl

Xxx - sam jesteś dno - pewno stróż parkingowy ????

odpowiedz
tt - 25.09.2020 / 00:49, *.centertel.pl

@Misio: ciekawe kim ty zostaniesz kiedyś...
troszeczkę szacunku by się przydało lamusie

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.09.2020 / 23:13, *.centertel.pl

Wreszcie rzeczowa ocena meczu i gry. Powodzenia trenerze.

odpowiedz
Xxx - 24.09.2020 / 23:12, *.play-internet.pl

Dno

odpowiedz
lucho_83 - 24.09.2020 / 23:09, *.chello.pl

Dużo pracy przed trenerem, bo na to się patrzeć nie da...

odpowiedz
czesio... z włatcy móch - 25.09.2020 / 01:12, *.vectranet.pl

@lucho_83: yyyy... przed jakim trenerem? 19 lat trenerki a wszystkie sukcesy (4) w latach korupcji... czy to jest trener na miare Legii?

odpowiedz
It - 25.09.2020 / 05:23, *.chello.pl

@czesio... z włatcy móch: Według Twojego patrzenia na trenerów przez pryzmat ich trenerskich sukcesów, to Czerczesow i Magiera byli nikim przy Hasim. Życie pokazało co innego. Michniewicza też zweryfikują efekty jego pracy w Legii, a nie jego cv.

odpowiedz