Mariusz Złotek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Złotek sędzią meczu ze Śląskiem

Woytek, źródło: PZPN

Mariusz Złotek został wyznaczony do sędziowania meczu 5. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Śląskiem Wrocław. W obecnym sezonie arbiter ze Stalowej Woli prowadził dwa mecze w ekstraklasie Na liniach pomagać mu będą Radosław Siejka i Adam Kupsik, sędzią technicznym będzie Paweł Malec, natomiast w wozie VAR zasiądą Bartosz Frankowski i Marcin Boniek.

Obsada sędziowska 5. kolejki PKO Ekstraklasy:

Wisła Płock - Warta Poznań, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Górnik Zabrze - Wisła Kraków, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Cracovia - Raków Częstochowa, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin, sędzia: Wojciech Myć (Lublin)
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Stal Mielec - Piast Gliwice, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
AAA - 25.09.2020 / 23:55, *.chello.pl

Ten miszcz Varu z Kielc

odpowiedz
Szymon - 25.09.2020 / 08:36, *.t-mobile.pl

ale wykrzywił ryja, widać ma chitry plan

odpowiedz
ben - 24.09.2020 / 20:10, *.inetia.pl

Z taką formą to nawet jak Laguna będzie gwizdał to będzie du.pa

odpowiedz
Amateur - 24.09.2020 / 16:22, *.plus.pl

Czyli nie przekładamy meczu z kiepskimi?

odpowiedz
Szymon - 24.09.2020 / 22:29, *.t-mobile.pl

@Amateur : a po CO? QR ... Zagrali kilka meczów. Odbija?

odpowiedz
Pawełek - 24.09.2020 / 14:59, *.netfala.pl

Kurcze znowu ten największy wróg Legii w kadrze sędziowskiej. Złotek podyktuje karnego dla Drity a Frankowski nie zauważy czerwonej kartki dla Legii. Zobaczycie tak będzie. Boniek to kibic widzewa, zawsze będzie przeszkadzał Legii.

odpowiedz
pnk - 24.09.2020 / 16:30, *.chello.pl

@Pawełek: Tak, Złotek podyktuje karnego dla Drity w meczu ze Śląskiem...

odpowiedz
Matigol - 24.09.2020 / 17:33, *.orange.pl

@Pawełek: Złotek podytkuje karnego dla Drity? Ty tak na serio? :) Bo mnie się wydawało że chodzi o mecz z kiepskimi :)

odpowiedz
Alan - 24.09.2020 / 17:35, *.t-mobile.pl

@Pawełek:
Proponuje zrobic Baranka....może on cie wyleczy z głupoty

odpowiedz
Zdzicho - 25.09.2020 / 06:25, *.tpnet.pl

@Alan: zostawcie go, mu złotek podyktował karnego i teraz będzie strzelał.... :-)

odpowiedz