REKLAMA

Legia - Qarabag w czwartek o 20

Woytek, źródło: Legionisci.com

Spotkanie 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy Legia Warszawa - Qarabag Agdam odbędzie się w czwartek, 1 października o godzinie 20:00. Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy Łazienkowskiej 3 bez udziału publiczności. Zwycięzca meczu awansuje do fazy grupowej Ligi Europy.

Transmisję przeprowadzi stacja TVP 2.

Terminarz meczów Legii:
01.10. (CZ) 20:00 Legia Warszawa - Qarabag Agdam (Liga Europy)
04.10. (ND) 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa
09.10. (PT) 20:15 Legia Warszawa - Cracovia (Superpuchar Polski

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Terminarz Ligi Europy
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

WYNIKI SONDYCzy Legia wyeliminuje Qarabag Agdam?
SUMA GŁOSÓW: 7308
START: 25.09.2020 / KONIEC: 01.10.2020


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
AliMario - 27.09.2020 / 11:35, *.tpnet.pl

Być może będą mieć szczęście , jest możliwy walkower z powodu wojny?...

odpowiedz
Zz - 27.09.2020 / 23:19, *.33.11

@AliMario: a niby dlaczego? Jakby to była.jakas dyktatura to mogliby być wykluczeni z różnych związków sportowych ale nie jest i to też dzieje się prawie nigdy. Jak.na Ukrainie b dym.to drużyna z Doniecka po prostu grała na innym stadionie i tył

odpowiedz
L - 26.09.2020 / 01:35, *.play-internet.pl

Wierzę że to wygramy. Hej Legio jazda z kur...

odpowiedz
Juri - 25.09.2020 / 20:08, *.inetia.pl

Golimy frajerów.

odpowiedz
Markus Merk - 25.09.2020 / 19:19, *.play-internet.pl

Qarabach w lidze 2:2 mają jeszcze gorszą formę niż Legia. Jak ich nie przejdziemy, to będzie kompromitacja

odpowiedz
Optymista - 25.09.2020 / 15:45, *.nortis.pl

Zwolnić Czesia kumpla fryzjera!

odpowiedz
Platonista - 26.09.2020 / 01:37, *.play-internet.pl

@Optymista: Śp. Janusz Wójcik by powiedział dawno i nie prawda ;)

odpowiedz
Gimbi - 25.09.2020 / 12:56, *.tvp.pl

W jakim hotelu będą spać zawodnicy Karabachu ?? Tak tylko pytam...

odpowiedz
Andrzej zwycięzca 20 - 26.09.2020 / 02:36, *.ip-point.pl

@Gimbi: Na AWFie w akademiku

odpowiedz
Pawciu - 25.09.2020 / 11:49, *.net.pl

Pozdrawiam goscia co wczoraj podkladal do meczu doping kibiców :) Robota życia!!

odpowiedz
jasiek - 25.09.2020 / 10:43, *.play-internet.pl

Ja mam pytanie czy jeśli Michniewicz odpadnie z Azerami to zostanie zwolniony? Bo rozumiem że zmiana trenera miała na celu wejście do grupy w LE.
Jeśli opadnie, to Mioduski zmienił trenera na jeden mecz w Europie tak naprawdę..
Mistrz zarządzania klubem jego mac

odpowiedz
fran - 25.09.2020 / 11:11, *.16.65

@jasiek: nie, nie zostanie. Trochę optymizu. Azerowie to nie Real, będzie ciężko, ale ich przejdziemy

odpowiedz
Kula - 25.09.2020 / 13:16, *.master.pl

@fran: A może pan prezes Mioduski odejdzie ;-)

odpowiedz
Robert - 25.09.2020 / 22:53, *.inetia.pl

@Kula: A masz kasiorę na wykup klubu? Ja nie mam , póki co , więc liczę na takich inwestorów jak Ty:)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 26.09.2020 / 11:38, *.play-internet.pl

@Robert:
A Miodousty to jakaś Alfa i Omega? Musi być prezesem? Nie wystarczy, że bedzie w zarządzie jako główny udziałowiec?

Logiki trochę

odpowiedz