REKLAMA

Qarabag zremisował w lidze

źródło: 90minut.pl

Rywal Legii Warszawa w 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy, Qarabag Agdam, zremisował 2-2 (0-0) w meczu 4. kolejki azerskiej ekstraklasy z Sumqayıt FK. Qarabag ma obecnie 5 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Sumqayıt FK 2-2 (0-0) Qarabag Agdam
Əli Qurbani 52, Camaləddin Xocaniyazov 54 - Owusu Kwabena 59, Filip Ozobić 90

Qarabag: 1. Şahrudin Məhəmmədəliyev - 30. Abbas Hüseynov (68, 5. Maksim Medvedev), 55. Bədavi Hüseynov, 81. Kevin Medina, 77. Wilde-Donald Guerrier - 7. Owusu Kwabena, 2. Qara Qarayev, 44. Elvin Cəfərquliyev (60, 22. Musa Qurbanlı), 8. Uroš Matić (60, 18. İsmayıl İbrahimli), 6. Patrick Andrade - 19. Filip Ozobić

żółte kartki: Vüqar Mustafayev - İsmayıl İbrahimli

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
OBOP - 27.09.2020 / 14:49, *.t-mobile.pl

Pewna wygrana Legii z nimi ,oni od marca rozegrali siedem oficjalnych meczów i mają skabiutki bilans. 2:1 dla nas.

odpowiedz
grzesiek - 27.09.2020 / 14:31, *.centertel.pl

Vuko wroc ! ! !

odpowiedz
Zdzicho - 28.09.2020 / 17:29, *.tpnet.pl

@grzesiek: po co?

odpowiedz
L - 27.09.2020 / 00:01, *.as13285.net

Legia ⚽⚽ Karabach ????

odpowiedz
Kalarepa - 26.09.2020 / 10:51, *.play-internet.pl

No i?

odpowiedz
Szymon - 26.09.2020 / 06:43, *.t-mobile.pl

Do redakcji : prośba o info jeśli redakcja takowe posiada czy grali nominalnym składem czy być może cześć składu to piłkarze nie mieszczący się w podstawie. Dzięki

odpowiedz
Bie(L)any - 26.09.2020 / 09:24, *.chello.pl

@Szymon: Na pewno nie był to rezerwowy skład.

odpowiedz
Szymon - 26.09.2020 / 21:21, *.chello.pl

@Bie(L)any: Dzięki za info

odpowiedz
1909 - 26.09.2020 / 05:22, *.media.pl

Qarabag dead

odpowiedz
L - 26.09.2020 / 01:32, *.play-internet.pl

Ufff... Dobrze że nie wygrali.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 26.09.2020 / 22:01, *.vectranet.pl

@L: to znaczy że my wygramy z nimi. Pewne info.

odpowiedz