fot. Legionisci.com
REKLAMA

Warta sprzedaje bilety na mecz z Legią w Grodzisku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Warta Poznań prowadzi sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie ligowe z Legią, które rozegrane zostanie w Grodzisku Wielkopolskim. Niestety poznański klub nie zdecydował się na przekazanie puli biletów dla kibiców gości. Na razie sprzedaż wejściówek ograniczona jest do osób, które są w bazie kibiców poznańskiego klubu, tj. w ostatnich dwóch sezonach kupowały bilety na mecze "Zielonych". Dodatkowo ceny biletów na mecz z Legią podniesiono o 10 złotych, a dodatkowe środki zostaną przeznaczone na rozwój sekcji amp futbolu oraz Akademii Warty Poznań.

Liczba miejsc na niedzielnym meczu jest ograniczona do 2530 (50 procent pojemności stadionu). Jeśli nie wszystkie bilety znajdą nabywców w zamkniętej sprzedaży, otwarta sprzedaż rozpocznie się w najbliższy czwartek, a bilety kosztować będą 30 i 40 złotych.

Mecz Warty z Legią rozegrany zostanie 4 października o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Powstańców Chocieszyńskich 52 w Grodzisku Wielkopolskim.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Marcin - 03.10.2020 / 14:14, *.t-mobile.pl

Nie wpuszczają gosci bo taka decyzja BURMISTRZA MECZE W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM do końca sezonu bez udzialu zorganizowanej grupy kibiców gosci

odpowiedz
Piotr (L) - 01.10.2020 / 00:25, *.centertel.pl

Jedziemy pod stadion tak samo jak w Płocku

odpowiedz
wie(L)kopolska - 28.09.2020 / 18:35, *.20.20

Zostało niecałe 100 biletów w sprzedaży zamkniętej. Nie będzie sprzedaży otwartej dla pozostałych kibiców.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 29.09.2020 / 15:16, *.vectranet.pl

@wie(L)kopolska: macie święto, dzień wolny od pracy, jakto w pyrlandii, mecz z Legią, na czerwono w kalendarzu. I Tak w każdym mieście Polski...

odpowiedz
wie(L)kopolska - 29.09.2020 / 17:03, *.20.20

@Czwarty Pasek Na Dresie: ja jestem kibicem Legii cymbale

odpowiedz
Lukasz323 - 28.09.2020 / 18:31, *.plus.pl

@Marcin T:Chyba ci się Grodziska pomyliły!!!!!

odpowiedz
Pawe(L) - 28.09.2020 / 17:10, *.plus.pl

Darli mordy Piłka nożna dla kibiców a sami nie chcą wpuścić. Jak będzie mecz Legia warta w Warszawie to Legia nie powinna wpuścić kibiców gości.

odpowiedz
BRL - 28.09.2020 / 17:38, *.chello.pl

@Pawe(L): nie no, błysnąłeś.

odpowiedz
Hahaha - 28.09.2020 / 14:21, *.centertel.pl

A na derbach pod bulwa-arena darli gęby: Piłka nożna dla kibiców...

odpowiedz
Marcink T. - 28.09.2020 / 13:45, *.236.157

Jest szansa podziekowac tej wiosce, ze nie chcieli naszej akademii. Teraz wiemy, ze Ksiażnicach jest wszystko co potrzeba.

odpowiedz
el - 01.10.2020 / 11:24, *.centertel.pl

@Marcink T. : nie wiem o czy ty pier....?!?
albo jeszcze cie trzyma albo to nieuleczalne...

odpowiedz
Żmija - 28.09.2020 / 12:27, *.vectranet.pl

Czy będą kibice dyskopolo? Może chociaż tam uda ich się znaleźć??

odpowiedz
Xmenn - 04.10.2020 / 09:18, *.70.2

@Żmija : KSD zawsze Was prało jak dzieci orlika ????????????

odpowiedz
Kedar1985 - 28.09.2020 / 10:28, *.a2mobile.pl

Karabach może nie przelecieć do Warszawy. Właśnie Azerbejdżan poinformował o zamknięciu lotnisk. Jak dziś nie wylecą to mają problem.

odpowiedz
Zdzicho - 29.09.2020 / 06:34, *.tpnet.pl

@Kedar1985: nie podniecsj sie niezdrowo. Mecz ani troche nie jest zagrozony.

odpowiedz
Jasio - 28.09.2020 / 09:25, *.2.83

Wszystko wykupi Lech. Powodzenia w czwartek obu zespolom.

odpowiedz