REKLAMA

Wyniki legionistek w mistrzostwach Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Józefinie odbyły się jeździeckie mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w skokach przez przeszkody. W kat. zawodników z III licencją złoty medal zdobyła Natalia Paliszewska na koniu Insygnia. Srebrny medal w kat. junior młodszy zapewniła sobie Patrycja Matyjasik na Kalila J. W rywalizacji juniorów Waleria Branicka na Domino była czwarta, a Zuzanna Chwalińska na Endo piąta. W rywalizacji seniorek nasza juniorka, Zuzanna Chwalińska na koniu Corazon 58 zajęła wysokie, czwarte miejsce.

Tydzień wcześniej nasi zawodnicy z powodzeniem zaprezentowali się podczas zawodów organizowanych w Klubie Jeździeckim Skarb Kozienice. Patrycja Matyjasik na Kalila J zajęła 2. i 3. miejsce w konkursie klasy P. Z kolei w konkursie klasy L, Hanna Błażejewska na Celt była druga. Na wyróżnienie zasługuje Waleria Branicka na Domino, która uzyskując ósmy przejazd 'na czysto' klasy N, otworzyła sobie furtkę do startów w konkursach klasy C.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.