Walerian Gwilia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gwilia powołany do reprezentacji

Woytek, źródło: 90minut.pl

Walerian Gwilia został powołany do reprezentacji Gruzji na październikowy mecz barażowy do mistrzostw Europy z Białorusią oraz spotkania Ligi Narodów przeciwko Armenii i Macedonii Północnej.

Reprezentacja Gruzji zagra z Białorusią 8 października w Tbilisi, trzy dni później zmierzy się w Lidze Narodów z Armenią w Erewanie, a 14 października zagra z Macedonią Północną w Skopje.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Pusia - 30.09.2020 / 14:06, *.play-internet.pl

Walerian, good luck! We will be waiting for you!

odpowiedz
KuraK - 30.09.2020 / 07:58, *.chello.pl

A moze Gwilia potrzebuje odbudowy po Vuko? Juz w maju specjalsici mowili, ze druzyna jest nieprzygotowana. Ciagnie to sie do dzis.
Zapewne dopiero od wiosny bedzie mozna grac swoje...

odpowiedz
... - 30.09.2020 / 10:57, *.t-mobile.pl

@KuraK: po vuko to będzie musiał wszystkiego od nowa się uczyć

odpowiedz
Arek - 30.09.2020 / 01:13, *.master.pl

wyp..j i nie wracaj !!

odpowiedz
Szymon - 30.09.2020 / 00:09, *.t-mobile.pl

Never Come back!!!!!!

odpowiedz
Top CWKS - 29.09.2020 / 21:57, *.vectranet.pl

jedz..............

i nie wracaj juz!!!

odpowiedz
Ananas - 29.09.2020 / 19:48, *.chello.pl

Vukovic trenerem Gruzji?

odpowiedz
bronek49 - 29.09.2020 / 18:27, *.chello.pl

następny wirtuoz piłkarski w kadrze

odpowiedz
lob - 29.09.2020 / 17:15, *.chello.pl

Niech tam w Gruzji już zostanie.......Może i miły człowiek, ale formę obniżył o 50%. Jaka jest przyczyna ??? Może za dużo polskich trunków ???

odpowiedz
grzesiek - 29.09.2020 / 19:23, *.centertel.pl

@lob: a moze Ty jakis mało kapowny jestes? Forma pilkarzy w sierpniu i we wrzesniu zawsze jest slaba. Dopiero z poczatkiem pazdziernika zaczynamy grac jak nalezy.
A co do trunków...bez komentarza.

odpowiedz