Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Qarabag był lepszy

Fumen, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): Nie jest to miły czas dla nas. Przegraliśmy bardzo ważny mecz, z zespołem, który był od nas wyraźnie lepszy. Nie tylko przegraliśmy w dużym rozmiarze bramkowym, ale stworzyliśmy sobie zbyt wielu sytuacji. Qarabag był w tym aspekcie zdecydowanie lepszy, bo nie tylko wbił nam trzy bramki, ale po prostu potrafił stwarzać groźne akcje. Mamy się nad czym zastanawiać i nad czym pracować, żeby drużyna wyglądała lepiej i żeby w taki sposób nie przegrywać takich spotkań w przyszłości.

Paweł Wszołek oraz Luquinhas zaczęli na ławce rezerwowych z powodu taktyki na ten mecz. Przeanalizowaliśmy dokładnie drużynę przeciwnika. Wiedzieliśmy w jaki sposób budują swoje akcje, gdzie jest największe zagrożenie. To się potwierdziło. Jeśli mieli swobodę w środku pola i potrafili ze środka uruchomić swoich skrzydłowych, robił się dla nas duży problem. Chcieliśmy zagęścić środek pola i mieć dwóch napastników, żeby atakować przez środek po odbiorze piłki. Zakładaliśmy, że przyjdzie taki moment, że obaj zawodnicy wejdą i zagramy skrzydłami. Taki moment nastąpił, ale niestety w międzyczasie straciliśmy bramkę. Plan był taki, żeby od początku grać dwójką napastników, żeby dać sobie szansę na wyprowadzenie akcji po odbiorze piłki, zbudować atak pozycyjny, zostawić więcej miejsca Mladenoviciowi i Juranoviciowi, żeby dośrodkowania szły w pole karne. Wysokiego Pekharta miał wspierać Rafael Lopes. Za nimi miał być Joel Valencia, a całość w ofensywie mieli wspierać Domagoj Antolić oraz Bartosz Kapustka. Taki był pomysł.

Co dalej z niektórymi zawodnikami? Zakładałem awans do fazy grupowej i od początku skupiałem się na tym meczu. Nie wiem co dalej. Jestem krótko i starałem się skupić tylko na tym, na co miałem wpływ. Każdy zawodnik, który przychodzi na trening, jest zawodnikiem Legii i można z niego korzystać. Z takiego założenia wychodzę. Jakie zawodnicy mają plany, tego nie wiem.

Przed nami mecz z Wartą Poznań i na pewno będą zmiany w składzie. Dobierzemy optymalny skład, biorąc pod uwagę wszelkiego rodzaju parametry, w tym zmęczenie, bo choć dziś przegraliśmy, to niewątpliwie ten mecz może mieć wpływ na wskaźniki zawodników.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (224)

+dodaj komentarz
Midouski do wywalenia - 04.10.2020 / 08:12, *.chello.pl

Mioduski odkąd prowadzi Legię, klub stacza się na dno. Ten kłapołuch nie umie zarządzać klubem piłkarskim i dopóki będzie dalej Prezesem nie będzie żadnych wyników.

odpowiedz
Czeslaw "Nie wiem co dalej" Michniewicz - 03.10.2020 / 23:13, *.centertel.pl

Ewidentnie trener na lata. Gratuluję wyboru prezesie. Po co opowiada o taktyce na konfie? Mógł opowiedzieć zawodnikom na odprawie :-p

odpowiedz
mariusz - 03.10.2020 / 22:53, *.net.pl

" Wiedzieliśmy w jaki sposób budują swoje akcje, gdzie jest największe zagrożenie. To się potwierdziło" Skoro się potwierdziło to znaczy że sztab szkoleniowy przyznał się swojej niemocy

odpowiedz
Stan - 03.10.2020 / 16:56, *.vectranet.pl

Św,pamięci ,Janusz Wójcik w grobie się przewraca jak na to patrzy

odpowiedz
Krzyś - 03.10.2020 / 16:10, *.progresnet.pl

Tu nie trener winien tylko sprowadzony szrot przez zarząd i Vuković mógł jeszcze zostać. Prawda!

odpowiedz
leo - 03.10.2020 / 15:09, *.tpnet.pl

To i my wiemy że był lepszy głąbie.

odpowiedz
OE - 03.10.2020 / 14:59, *.vectranet.pl

Trenerem Legi został gość (którego naprawde lubie jako spoko ludka) który miał 200 połączeń do Fryzjera i nie potrafił tego logicznie wytłumaczyć!
Co sie dzieje z tym klubem,w ostatnich latach troszke więcej jest wstydu niż dumy z bycia legionistą. I nie pitolcie mi tu,że mistrz,że puchar polski i inne pierdoły...zdobyć mistrza w tej ogórkowej lidze nie znaczy kompletnie nic!!!! Musieliby sie położyć w kazdym meczu zeby tej „piłkarskiej patologi” nie wygrać!
Uważam,że najlepszą piłkę w ostatnich latach Legia grała za Jacka Magiery...i koniec i kropka! A pozbyto sie lekką ręką bo paru pseudo piłkarzykom nie chciało sie grać dla Pana trenera...tak Pana trenera!

odpowiedz
MAKEN - 03.10.2020 / 14:49, *.151.165

Coś podobnego ? Byli lepsi ? Od trenera, który osłabił własną drużynę. I posadził zawodników z pierwszego składu na ławkę.

odpowiedz
Kle - 03.10.2020 / 13:00, *.vectranet.pl

Czyli prosty wniosek - plan był dobry, wykonanie do chrzanu, tutaj nawet 712. telefon by nie pomógł

odpowiedz
KUBUŚ PUCHATEK - 03.10.2020 / 11:45, *.centertel.pl

miodek i misiewicz WON

odpowiedz
Pan - 03.10.2020 / 11:25, *.centertel.pl

Czesiu dzwoń do fryzjera bo z taką grą to wy z ligi spadnięcie

odpowiedz
Hugon - 02.10.2020 / 22:46, *.vectranet.pl

Jakie zmęczenie po czym ,mówiłem trzeba dać im 2 tyg. odpoczynku.Po co grałeś 2 napastnikami jak przy ataku Karabachu wszyscy bronili bramki.Cofają się pod pole karne zamiast próbować odebrać piłkę w środku boiska,strasznie śmiesznie to wyglądało jak cała Legia biegnie pod pole karne. Ale to jest taka taktyka pana Czesia.Z takim taktykiem to my daleko nie zajedziemy.

odpowiedz
A idź pan w pizd.. - 02.10.2020 / 21:58, *.47.69

Lepsi nie byli,poprostu cie olali,nastépny nowy trener sie chciał zbratać dla kasy z piłkarzykami,poprostu Wojsko Polskie musi Legie przejáć ,do historii czas powrotu,I żołnierskie reguły,zasady kto wymiêknie wypad!czas CWKS! Czas!

odpowiedz
Singspiel - 03.10.2020 / 09:38, *.plus.pl

@A idź pan w pizd..: wez proszki

odpowiedz
Semper Fi - 03.10.2020 / 10:14, *.cyfrowypolsat.pl

@A idź pan w pizd..: Jest na to pomysl i realny plan.
Porozmawiajmy za dwa lata!

odpowiedz
A idź pan w pics. - 03.10.2020 / 18:37, *.57.75

@Semper Fi:

odpowiedz
Hak77 - 02.10.2020 / 18:53, *.play-internet.pl

Mistrza już mamy, na Europę czekamy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.10.2020 / 18:14, *.orange.pl

On serio nie ogarnia. Jego taktyka jest jak z CM-a 03/04. Teraz już nikt tak nie gra. Trener postawił za ustawienie kosztem piłkarzy, w rezultacie na boisku przebywali ludzie, którzy nie kumają ustawienia i potrafią ze sobą grać, bo się nie znają. Efektem nawet nie padaka, bo żeby grać padakę to trzeba mieć piłkę, a Legia nawet tego nie miała. Najgorszy mecz Legii w Europie. W ogóle najbardziej żenujące z granie w historii tego sportu. Co to ma być.

odpowiedz
Polak - 02.10.2020 / 18:06, *.t-mobile.pl

Nic z tego nie będzie. Legia to obecnie synonim wstydu, europejska łamaga. Zawsze były takie cyrki, np. przed meczem z Borussią wymieniono pół obrony, zatrudniony był nieudacznik, który nie miał pojęcia o piłce, a jak się skończyło każdy wie. Wstydliwym 0:6 u siebie. Musiałby się zmienić prezes a najlepiej też i właściciel. Cała szkółka czy akademia piłkarska nic nie przynosi, a jak już wyszkoli kogoś to na maks średnim poziomie i sprzeda go za nędzne grosze do Tereka Grozny. Taki to jest klub, bez ambicji, bez piłkarzy, bez umiejętności, do tego w marnej ogórkowej, najgorszej lidze świata, która ma problemy by ograć Wyspy Owcze, Mołdawię czy inny Luxemburg. Kibicowanie Legii jest daremne. Prezes nawet nie porozmawia z kibicami, taki ma do Was szacunek. Legia przez ostatnie kilka lat skompromitowała nie tylko siebie, ale i Polskę. Wstyd temu kibicować, bo to nie koniec blamażu. Legię ograć może każdy na świecie i każdy w Polsce. To nędzna drużyna. Rozwalono ja w kilka lat. Lepiej niech nie gra w pucharach bo przynosi jedynie wstyd Polsce.

odpowiedz
Franz - 02.10.2020 / 22:12, *.orange.pl

@Polak: Mordo, nie ma wstydu kibicować Legii. Jesteśmy na to skazani, mieszkając tutaj komu mam ku**a kibicować w Twojej ocenie ? Polonii ?! Realowi ?! Legia nie jest synonimem wstydu, gdybyś tak stwierdził siedząc ze mną przy stole zapewne kazałbym Ci cofnąć te słowa. Bez spiny, Legia to my. Z fartem

odpowiedz
Jaro - 02.10.2020 / 17:42, *.tpnet.pl

Oni mieli pomysł na grę, na kursach trenerskich UEFA pro podstawową i preferowaną taktyką jest tzw długa do przodu i tak wczoraj grali chłopaki Michniewicza, nasza myśl szkoleniowa to jedna wielka porażka...

odpowiedz
ave_CWKS - 02.10.2020 / 17:05, *.surfer.at

optymalny prezes, optymalny trener, optymalny sklad, optymalne parametry i optymalne wyniki;)

odpowiedz
bep - 02.10.2020 / 16:59, *.chello.pl

Czesiu, to nie Twoja wina chłopie. Co Ty mogłeś chłopie zrobić z tymi panienkami bez ambicji przez niecałe dwa tygodnie? Pójdź lepiej do kudłatego, niech im utnie "za wybitne zasługi" połowę kwot, które co miesiąc zgarniają.

odpowiedz
Stan - 02.10.2020 / 18:35, *.t-mobile.pl

@bep: Masz racje ,delikatnie mówiąc

odpowiedz
Normalny człowiek - 02.10.2020 / 16:15, *.t-mobile.pl

Istny as z tego naszego nowego wymarzonego trenera.
Wszystko wiedział, przewidział, zwąchał chytry plan przeciwnika i...dostał baty. U siebie. Z Azerami. 0-3. Jego zespół nie istniał na boisku, nie pokazał nic.
I w dodatku są zmęczeni.
A on sam nie wystawił w tym meczu jedynych naszych w miarę kreatywnych zawodników.
I wymyślił taktykę: zero ruchu, laga na Czecha.
A teraz my będziemy mieli takie coś przez następny cały rok. Czesia z dronami. Styl gry - lata 50te. Pudla pomysły. Zmęczonych sportowców. Ligę na pozimie. A za rok, po 2 rundach eliminacji...zmianę trenera
JEST KUR.. DRAMAT


odpowiedz
AAA - 02.10.2020 / 16:09, *.plus.pl

Wystąpcie do Ekstraklasy o przełożenie meczu

odpowiedz
Pie...oligłupoty..... - 02.10.2020 / 15:57, *.50.59

Do tej pory odbiera gratulacje od naszych wszystkich wrogòw,za porażke...tak jak przejoł Legie dzwonili i gratulowali,tak jak by wszystko było ukartowane,aby osłabić Legie!

odpowiedz
Kris - 02.10.2020 / 15:51, *.vectranet.pl

Nie ma niczego! Jedynie wierzę że z czasem uda się trenerowi to ogarnąć

odpowiedz
Jarek Otwock - 02.10.2020 / 15:40, *.t-mobile.pl

czy wy naprawde nie wiedzieliście jak grają Azery??? Po co tak defensywnie grac. 100x wolał bym zobaczyc moją Legie przegrywającą po dobrym szybkim meczu niż to co widzialem wczoraj.

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 02.10.2020 / 15:36, *.chello.pl

Juz lubie Czeslawa. Bez sarkazmu.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 02.10.2020 / 15:27, *.btcentralplus.com

'A co ja robie tu.....??'

odpowiedz
Sasza - 02.10.2020 / 15:17, *.chello.pl

Warta już zapowiada walkę na noże więc szykuje się kolejny wprdl. Tym razem ekstra-wprdl...

odpowiedz
Lukasz - 02.10.2020 / 14:34, *.online.no

Wstyd ze Legia nie pokazala nic w Europie !!! W Polsce najlepsza pilke gra Lech co udowodnil awansem do fazy grupowej Lech Forever <3

odpowiedz
Darek - 02.10.2020 / 16:24, *.plus.pl

@Lukasz: nie zesraj się z radości. Wyst to być kibolem słowików z amiki.

odpowiedz
Marcin - Ursus - 02.10.2020 / 14:33, *.as13285.net

PROTEST PRZECIWKO MIODUSKIEMU,DOSYC TEGO WSTYDU - akcja PUSTY STADION !!!!JA POPIERAM !!! INACZEJ NIC SIE NIE ZMIENI !!

odpowiedz
Filipek - 02.10.2020 / 17:36, *.179.249

@Marcin - Ursus:
Jestem za od lat jest taka pizda ze oglądać się meczy nie da koniec mydlenia oczu , paroma dobrymimeczami itd

odpowiedz
Bbk - 02.10.2020 / 14:15, *.amazonaws.com

Wyglada na to ze z planu i taktyki na mecz nic nie wyszlo w takim razie gdzie jest problem czy zawodnicy nie zrozumieli czy nie chcieli zrozumiec

odpowiedz
Sy(L)on - 02.10.2020 / 13:52, *.223.35

Żenada - Właściciel i prezes w jednym to jest porażka

odpowiedz
tekken (L) - 02.10.2020 / 13:43, *.230.92

Czesiu póki tu jesteś, ustaw od początku i daj szanse młodym.

odpowiedz
Mekk - 02.10.2020 / 17:06, *.inetia.pl

@tekken (L): No… Na przykład Praszelikowi.

odpowiedz
zaba285 - 02.10.2020 / 12:49, *.116.118

czwartek prawie 13.00 i nadal żadnego info o zmianie trenera? dziwne...

odpowiedz
tydzien - 02.10.2020 / 13:05, *.34.183

@zaba285: Przeciez piatek jest - Ty nie w robocie?

odpowiedz
zaba285 - 02.10.2020 / 12:47, *.116.118

prawda jest taka, że staliśmy się klubem półamatorskim po tym jak prezesem został Mioduski, więc nic dziwnego że jest jak jest :(

odpowiedz
Mariol - 02.10.2020 / 12:35, *.wanadoo.fr

Chyba do 80 minuty było 3 strzały Legia, 14 oni.

odpowiedz
grzesiek - 02.10.2020 / 12:27, *.centertel.pl

Jak dla mnie fizycznie jeszcze nie bylo tragedii takiej jak np z luksemburgirm. Ale wystawiac walencje a zapomniec o wystawieniu wszolka karbownika i luqinhasa to juz kryminał. Kryminalista a nie trener.
Na miejscu kibicow ktorzy kupili karnety rzadalbym zwrotu bo placa za ogladanie pilkarzy a nie amatorow. Amatorow mozna poogladac za darmo w okregowce. Kur. Do czego to doszło. Jakich czasow dozyl czlowiek. Wielka Legia pożarta 3:0 przez karabacha agdam

odpowiedz
MarioL - 02.10.2020 / 12:24, *.wanadoo.fr

Jednym słowem.Polska myśl szkoleniowa.

odpowiedz
Andrew LEGIA - 02.10.2020 / 12:19, *.co.uk

Tu potrzeba trenera z jajami. Jak PAN TRENER CZERCZESOW. A nie usmiechnietego Czesia. LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
???? - 02.10.2020 / 12:09, *.chello.pl

Czesiu to teoretyk. Ale w de z nim. Prezio Mioduski to gamoń. Typowy korpo ktory jedyne co potrafi to rozwalać hajs. Do normalnego biznesu się nie nadaje.

odpowiedz
Marcinek 31 - 02.10.2020 / 11:38, *.play-internet.pl

Mnie zastanawia jedno, dlaczego nasze kopacze biegają tak jałowo jednostajnie, od czasu kiedy wróciliśmy po pandemii, wg mnie sposób przygotowań do nowego sezonu został kompletnie wyje... ny w kosmos, zadna taktyka nie pomoże jeśli nie masz siły biegać, Bortnik dał ciała na całej linii!!! Co teraz Legia zrobi nie mam pojęcia, ale straty finansowe i wizerunkowe będą gigantyczne!!

odpowiedz
Raf - 02.10.2020 / 18:03, *.chello.pl

@Marcinek 31:
Jesli bimbali podczas lockdownu to i Święty Boże nie pomoże.

odpowiedz
Kobo(L)t - 02.10.2020 / 11:38, *.centertel.pl

To idiota nie trener. Najgorszy pajac od czasów Smudy. Nigdy nie rozliczałem trenrów przed, ale ten wszedł na wyżyny. Co on sobie myslał, że jak wsadził 4 niezgranych piłkarzy to awansuje... no matoł.

odpowiedz
Marcinek 31 - 02.10.2020 / 11:37, *.play-internet.pl

Mnie zastanawia jedno, dlaczego nasze kopacze biegają tak jałowo jednostajnie, od czasu kiedy wróciliśmy po pandemii, wg mnie sposób przygotowań do nowego sezonu został kompletnie wyje... ny w kosmos, zadna taktyka nie pomoże jeśli nie masz siły biegać, Bortnik dał ciała na całej linii!!! Co teraz Legia zrobi nie mam pojęcia, ale straty finansowe i wizerunkowe będą gigantyczne!!

odpowiedz
Jaro - 02.10.2020 / 11:32, *.centertel.pl

Mi to ręce opadły jak zobaczyłem pierwszy skład , czy on nie wiedział że Valencia siedział rok czasu na ławce w pierwszej lidze angielskiej a Kapustka grał gdzieś w trzecich ligach i on ich wystawa w tak ważnym meczu kosztem Wszołka i Luquidasa, co ty Czesiek wyprawiasz?

odpowiedz
woltan - 02.10.2020 / 11:23, *.orange.pl

Brak mobilnego napastnika , brak kreatywnego środkowego pomocnika , wiekowi już środkowi obrońcy a reszta zespołu jaka jest każdy widzi.Błędów za dużo w polityce transferowej których już się nie naprawi.Praszelik odszedł bo nie miał możliwości grania tyle ile chciał.Ilu będzie takich a gra "nieruchawy wieżowiec "Pekhart .Taktyka wrzucić piłkę do Pekharda moze coś strzeli z głowy to za mało.Wolę żeby grał Rosołek i inni młodzi np Niski itp no tak miała wyglądać Legia nawet kosztem mistrzostwa .

odpowiedz
Sasza - 02.10.2020 / 11:22, *.chello.pl

Czesław: Przed nami mecz z Wartą Poznań i na pewno będą zmiany w składzie. Dobierzemy optymalny skład, biorąc pod uwagę wszelkiego rodzaju parametry, w tym zmęczenie (!!!).

Ja prdl, co on gada? Jakie zmęczenie, po czym? Nie było presingu, nie było dynamicznych akcji ofensywie, nie było praktycznie niczego. Za to było 7 dni na odpoczynek bo nie graliśmy meczu ligowego. To gdzie, kiedy i czym on się tak zmęczyli???

Czesław, nie idź tą drogą. Nie zaczynaj swojej przygody z Legią od takich idiotycznych tłumaczeń bo to po prostu jest żałosne.

odpowiedz
Kamiko33 - 02.10.2020 / 11:03, *.centertel.pl

Proponuje zmienić trenera bo i tak już długo jest. Tak będzie wyglądała Legia jak będzie zmiana trenera co pół roku. Jak wiecie trener ,Azerów prowadzi ich już przez 12 lat i to widac. Chciałbym kiedyś żeby tak grała Legia jak oni wczoraj

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 02.10.2020 / 10:59, *.t-mobile.pl

Już to kiedyś pisałem, ale napiszę raz jeszcze. To co się dzieje na Ł3 od czasów wejścia ITI przez rządy Bogusława 0-6 Leśnodorskiego aż po Mioduskiego, to nic innego jak piłkarska wersja "Klubu lokatora" z serialu "Alternatywy 4".

odpowiedz
Burakowski Krzysztof - 02.10.2020 / 10:56, *.chello.pl

Nędza

odpowiedz
WAWA Orbitek - 02.10.2020 / 10:49, *.vectranet.pl

Z grubasem w bramce nie mamy czego szukać nawet w Grodzisku

odpowiedz
Łuki - 02.10.2020 / 10:41, *.tpnet.pl

Nie ma co taktyka była wyborna.

odpowiedz
Marcin1980 - 02.10.2020 / 10:21, *.237.186

Najlepsi zawodnicy na ławce Luqinias, Wszołek, Karbownik, Rosołek, Gwilia. Michniewicz 711 telefonów wypierxxx sprzedawczyku. To Jakiś sabotaż był

odpowiedz
Van Lee - 02.10.2020 / 10:13, *.cyfrowypolsat.pl

????

odpowiedz
Praga - 02.10.2020 / 10:12, *.chello.pl

Przeanalizowaliśmy dokładnie drużynę przeciwnika. Wiedzieliśmy w jaki sposób budują swoje akcje, gdzie jest największe zagrożenie. To się potwierdziło. Ale k......a z niego taktyk

odpowiedz
Krzysiek Ochota - 02.10.2020 / 10:51, *.t-mobile.pl

@Praga: Widziałem dwa mecze Qarabagu z tego sezonu i wnioski miałem identyczne jak Michniewicz, i rzeczywiście wczoraj te wnioski się potwierdziły, tylko do cholery od tego jest trener i za to bierze ciężkie pieniądze żeby wyciągnąć wnioski z gry przeciwnika i jego atuty zneutralizować, jak wczoraj było wszyscy widzieli...

odpowiedz
Lipa - 02.10.2020 / 09:58, *.chello.pl

Warta wygra bo chłopaki są zmęczeni po pucharach.

odpowiedz
Pawciu - 02.10.2020 / 09:54, *.net.pl

W srode trener "711" mowil ze spotkaja sie dwie rowne druzyny... rowne byly do pierwszego gwizdka

odpowiedz
AliMario - 02.10.2020 / 09:46, *.tpnet.pl

Prezes "umoczył" cały klub swoją nieudocznictwem, Michniewicz podejmując decyzję o wejście w układ z Miodkiem okazalo się strzałem w kolano....cała Polska i świat może uczyć się na prostym błędzie Prezesa klubu Legii po to by w końcu dość już głupoty !!!

odpowiedz
Jimmy L - 02.10.2020 / 09:44, *.d1-online.com

Zarządzanie klubem dorównuje zarządzaniem miasta, taka nowa tradycja w naszym mieście

odpowiedz
Yuki - 02.10.2020 / 09:25, *.tpnet.pl

Panie trenerze Karabach był lepszy?Niemozliwe!

odpowiedz
ja - 02.10.2020 / 08:57, *.chello.pl

Śmieszni są Ci co wszystko zwalają na trenera.
A co miał zrobić trener w kilka dni.

Jakby działacz myślał, to by zatrudnił porządnego trenera (jak na nasze możliwości np. Czerczesow, Berg) odpowiednio wcześniej tak by trener zrobił selekcję zawodników, przygotował wybranych pod względem fizycznym i taktycznym.

I jak widać w ostatnich latach zmieniają się trenerzy a wkłady nic nie grają.

Jak ktokolwiek jest lepszy to od razu jest sprzedawany - zobaczcie kogo sprzedaliśmy w ostatnich latach, a później zdziwienie, że pozostałe wkłady nas ośmieszają w Europie.

odpowiedz
:) - 02.10.2020 / 08:56, *.254.85

trudno, czekam na mecz z widzewem

odpowiedz
Garbaty - 02.10.2020 / 08:51, *.vectranet.pl

Czyli jednak laga do Pekharta...

odpowiedz
Hubert - 02.10.2020 / 08:49, *.tpnet.pl

Przydałby się taki Petrescu który kazałby zapie***lac na treningach na 200% inaczej nic z tego nie będzie stracic nawet runde jesienna ale ciezko trenowac inaczej nigdy w europie nie bedziemy.

odpowiedz
Simon - 02.10.2020 / 09:33, *.155.3

@Hubert: Zapier...anie można wyćwiczyć. Ale kto nauczy myślenia i zaangażowania. A i na technikę użytkową trochę już późno.

odpowiedz
Ariel - 02.10.2020 / 12:33, *.centertel.pl

@Hubert: szatnia szybko by go zwolniła.

odpowiedz
Józefowianin - 02.10.2020 / 08:45, *.chello.pl

Czesiek będzie tak najpierw puchary Legii spiepszyłeś,a następnie zrobisz to samo z młodzieżówką.

odpowiedz
lob - 02.10.2020 / 08:38, *.chello.pl

Pisałem tu wiele razy jeszcze przed zwolnieniem Vuco. Do Legii tylko trenera doświadczonego z niemieckiej Bundesligi, a tu co ??? znów mamy treneiro z podlaskiej szkółki....
Wiem, że doświadczony trener z Bundesligi to tylko marzenie i mrzonki.
Jak usłyszy od właściciela, że na zakup nowych zawodników jest 1 mln. Euro to nawet nie podejmie tematu i parsknie śmiechem.
Tylko nasza szkółka nas może uratować, ale to może potrwać i 5 lat.

odpowiedz
zenek - 02.10.2020 / 11:29, *.orange.pl

@lob: mam podobne przemyślenia. Wiadomo, że na trenera z 1. Bundesligi nas nie stać, zakładam, że z 2. też nie. Natomiast z 3. Bundesligi można na pewno wyciągnąć w miarę młodego gościa, który prowadzi tam klub już kilka lat z jakimiś sukcesami. Nie ma żadnej polskiej myśli szkoleniowej, nie ma się co łudzić zatem trzeba omijać szerokim łukiem wszystki trenerów z polskim paszportem

odpowiedz
garry - 02.10.2020 / 08:38, *.centertel.pl

Vuko w całych eliminacjach - 8 meczów stracił 1 gola, mimo że nie grali olśniewająco, i to w ostatniej minucie z Rangers. Pozbierał tę drużynę i nauczył grać i na 2 kolejki przed końcem wygrał MP. Odszedł tylko bramkarz, mimo to wczoraj zobaczyliśmy tylko 3 w wyjściowej jedenastce. Dwóch błaznów się zebrało i wczoraj wystąpiła jakaś zbieranina jak na pikniku. Wolę Vuko, z jego konsekwencją i przewidywalnoscią niż Michniewicza z dronami i oryginalnością w typie głupio bo głupio ale zawsze was zaskoczę. Wczoraj prawie całą mistrzowską drużynę posadził na ławce lub trybunach. Zobaczyliśmy team autorkski made in Czesio. Miał za mało mało czas? Tak Mioduski ośle w takim momencie się nie zmienia trenera, ale skoro sam wiedział ża ma za mało czasu tk po ch.... wymieniał prawie całą drużynę? No, wiadomo, miał inną wizję gry. Jak się okazało i tak sprowaszała się do wrzutki na Pekharta.

odpowiedz
grzesiek - 02.10.2020 / 10:41, *.centertel.pl

@garry: vuko mistrza miał w kieszeni już przed ostatnimi 7 meczami. Mial bodajze 12 pkt przewagi. A jaj wytlumaczyc zwolnienie vuko przed meczem z dritą? Ja nie potrafie tego wytlumaczyc. Nie wiem co siedzi w glowie prezesa ale na pewno nie pilka nozna...

odpowiedz
Michal - 02.10.2020 / 08:31, *.centertel.pl

To jest efekt ze mamy 30 zawodników w składzie i 90% to średniacy niczym się nie wyróżniający... zamiast kupywać po 7 co okienko kupić 3 ale pokroju Nikolic Gui nie mówiąc o Vadisie. Tymczasem nie mamy typowego skrzydłowego, napastnika który nie jest ograniczony jak Pekhart... brak słów na to jak jest budowana drużyna

odpowiedz
griff - 02.10.2020 / 08:30, *.chello.pl

Nie trzeba latać dronami i obmyślać arcydelikatne plany , które i tak poszły w 3,14zdu. Wiadomo było, że Karabach jak się na nich wysoko wsiądzie to się zaczyna gubić. I to było widać-raz czy dwa rywale lekko ogłupieli jak zagotowało się na ich polu karnym. Luquinias , Wszołek, Cholewiak, Rosołek, Karbownik-ława od początku. Akurat ci co mogli by narobić wiatru na połowie Quarabagu, pierdzieli z nudów w dechy. Jeden Slisz robił co mógł ale reszta grała jak dwa sezony temu. Do tyłu...do tyłu... a jak już nie wiedzieli co robić, to grali (jak?) brawo-zgadliście. Do tyłu. Czeski napadzior przypominał mi czasami te chodzące drzewa z Władcy Pierścieni. Dzięki Królowi Arturowi to boiskowe padactwo nie zakończyło się hokejowym wynikiem.Mecz można opisać słowami słynnego Prezydenta Bredzisława: "bul i rospacz". A na koniec zadam swoje ulubione pytanie: Czy wreszcie niektóre cepy oraz dzbany, wyśmiewające mnie swojego czasu zrozumiały, jaką różnicę w Legii robi Vesović? Jak wyzdrowieje-to gały wam wypadną na widok tego co będzie robił na boisku razem z Mladenoviciem. Nominalni obrońcy a kręcą całym boiskiem. Luki za Rosołkiem, Slisz i Wszołek skrzydła i "jadziem z frajerami". Na koniec prośba-dajmy komuś w prezencie Pekharta bo Ljuboją ani Radoviciem w życiu nie będzie a i do główek a'la Szarmach nie dorasta. Więc powiedzmy mu "Ahoj Tomas" i pracujmy z Rosołkiem albo Kostorzem.

odpowiedz
dno i wodorosty - 02.10.2020 / 08:28, *.206.16

drewniaki

odpowiedz
Po(L)ubiony - 02.10.2020 / 08:26, *.chello.pl

Szanowne koleżanki i szanowni koledzy:zarzucacie Cześkowi, że nie zagrał z Azerami otwartej gry. Przypominam, że kiedyś w o niebo lepszym składem, zagraliśmy w ten sposób z Borussią. Było: 0:6. Moim zdaniem, Czesiek ob....ł zbroję, gdy zobaczył w jakim stanie jest zespół. Dotarło do dzbana, że nie tylko brakuje dobrych piłkarzy, ale na dobitkę, mają siły na 30 minut, pod warunkiem, że nie spróbują sprintów. Drużyny nie ma i przez jakiś czas nie będzie.

odpowiedz
Kotek1976 - 02.10.2020 / 10:36, *.207.167

@Po(L)ubiony:
Oooo, właśnie... Pierwsza połowa jakoś poszła, dzięki Borucowi. Na drugą siłjuż nie było. Do tego, jak k...wa mać to jest, że większość kopaczy nie potrafi przyjąć piłki? Zawodowy piłkarz mistrza kraju... Poważnie? Każde przyjęcie, to piłka odskakuje na 2-3 metry... O jakiś schematach, taktyce to nawet nie będę pisał... Bo tego nie ma... Jakby Czesław nakazał ostry presing i próbę gry otwartej piłki, to dyszka do jaja by strzeliła. Pomimo autobusu w polu karnym Karabach wchodził tam jak chciał - np. druga bramka...

odpowiedz
LUki G - 02.10.2020 / 08:24, *.sky.com

Lepszy to byl Vuko

odpowiedz
vuko = Pinokio - 03.10.2020 / 15:57, *.master.pl

@LUki G: lepszy od kogo? :D

odpowiedz
???? - 02.10.2020 / 08:22, *.gruppocln.com

Jedno pytanie czy zauważyliście że przed każdymi ważnymi meczami Legii w Europie zachodzą drastyczne zmiany trenerów sprzedawanie piłkarzy ITP. ?

odpowiedz
Alan - 02.10.2020 / 08:21, *.t-mobile.pl

Trudno to przyznać ale dołączyliśmy wlasnie do grona takich polskich klubów jak Zagłębie Lubin, Piast Gliwice czy innych o których każdy wiedział ze mimo tego ze zajęły miejsca premiowane w grze o LM czy LE to i tak wiadomo było wszem i wobec ze nic z tego nie będzie...tak samo jest i z Legia, a nam znowu pozostała ekscytacja nasza marna wstydliwa ligą....dlatego nie wiem jak Wy ale Ja robie sobie przerwę na długie miesiące od polskiej kopanej - nie zamierzam brac dłużej w tym cyrku udziału.

odpowiedz
terrs - 02.10.2020 / 08:20, *.centertel.pl

Po raz pierwszy od lat wygraliśmy MP z przewagą a nie w ostatniej kolejce. Przez długi czas graliśmy naprawdę świetną kombinacyjną piłkę, dominowaliśmy każdego przeciwnika. Ze składu który tak grał, wczoraj wyszło na mecz 3 ludz!!! Dwóch stoperów i Antolić, bo nawet Pekhart grał tylko ogony przed kontuzjami, kartkami Kantego. Rozhisteryzowany pajac Mioduski na 3 dni przed ważnym meczem zmienił trenera, na tydzień przed kolejnym najważniejszym w sezonie. A oszołom trener zmienił prawie cały skład bo to Murinho i musi być widać jak oryginalnością odcinął swoje piętno. Jeśli i tak wypadł ze składu Kante przez kontuzje to na stać żeby nie wystawić jednocześnie Karbownika, Wszołka, Luqinasa i Gwilię? Wiem, Gwilia wkurzał nas ostatnio strasznie, ale był zgrany z resztą, a Kapustka do drużyny nie wnosi nic, Carlos też. Jovanović, Valencia, Kapustka, Mladenović, Slisz, Carlos... ci ludzie dopiero zaczeli grać ze sobą. To jest obecnie zbieranina!!! I co za myśl wniósł Murinho? Nic, wrzuta na Pekharta.

odpowiedz
Piter - 02.10.2020 / 08:19, *.gruppocln.com

Jak ja widzę takie działania jak przekładanie meczów i czytam że piłkarze już są zmęczeni na początku sezonu to nasuwa się jedno pytanie z czym do ligi mistrzów czy do ligi Europy. w ligach Europejskich grają co 3 dni a u nas wiecznie zmęczeni pyta się czym bo patrząc na tempo meczy czy ilość wybieganych KM?????

odpowiedz
majusL@legionista.com - 02.10.2020 / 08:13, *.174.42

Oczywiście ze byl lepszy, bo ma trenera, zawodnikow i taktyke. A my nie mamy nic ....

odpowiedz
nnn - 02.10.2020 / 08:08, *.warszawa.pl

Jak to dobrze, że człowiek z racji wieku pamięta Legię z Ligi Mistrzów w latach 90-tych - drużynę przez wielkie D. Szkoda młodych , którym pozostaje ekscytacja walką o wynik z Mielcami czy Płockami bo w Europie tylko wstyd z jakimiś Azerami czy innymi Luksemburgami. Co za dno. Coraz bardziej skłaniam się do tezy że zarobki zawodników powinny być ściśle powiązane z wynikami bo inaczej te placki mając zapewnione 50 czy 100 tys bez względu na to co graja wysilać sie nie muszą. Niebywałe jak oni kompromitują ten klub.

odpowiedz
Niezły Czesiek - 02.10.2020 / 08:07, *.t-mobile.pl

Qwa dlaczego nasz geniusz trenerski wystawia "nowych" i niby lepszych... Pozostali niewiele lepsi ale przynajmniej jest coś takiego jak zgranie... Jechali z nami aż żal było patrzeć. Słabo

odpowiedz
Jerry - 02.10.2020 / 08:01, *.netfala.pl

No ku...a mistrz taktyki. Cytuję: "Przeanalizowaliśmy dokładnie drużynę przeciwnika. Wiedzieliśmy w jaki sposób budują swoje akcje, gdzie jest największe zagrożenie. To się potwierdziło." Czyli co? Przewidział jak przeciwnik będzie grać. Przeciwnik właśnie tak zagrał jak przewidział pan trener i ...dostaliśmy w dupę !!! No ku...a mistrz taktyki.

odpowiedz
ajg - 02.10.2020 / 08:43, *.t-mobile.pl

@Jerry: co z tego , ze trener ustawi odpowiednia taktyke , jezeli zawodnicy nie umieja odpowiednio zagrac ?
Ten mecz pokazal , ze pilkarze naszego klubu sa slabi!
Jedno widac-albo prezes dobral marnych doradcow albo sam nie ma pojecia o pilce,albo to i to ...

odpowiedz
Piotr - 02.10.2020 / 08:01, *.centertel.pl

Mogło być lepiej

odpowiedz
123leg - 02.10.2020 / 08:00, *.chello.pl

jakie znowu Zmeczenie kur....... dajcie im 7 dni urlopu po kazdym meczu, Brak slow na takie wypowiedzi

odpowiedz
az - 02.10.2020 / 07:58, *.vectranet.pl

ale gowno mioduski brawo dla ciebie i tych kopaczy cymbalow

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.10.2020 / 07:55, *.play-internet.pl

Jak czytam pomeczowe komentarze trenerów,piłkarzy,czy Mioduskiego,to naprawdę dochodzę do wniosku,że do Legii przychodzi się po to,żeby w niej być,a nie grać.Z Legii zrobił się "klub wzajemnej adoracji i poklepywania się po plecach".Zawodnicy chwalą trenera,trener chwali zawodników,a wszyscy jednogłośnie chwalą Mioduskiego.Pewnie dlatego,że wszyscy co terminują w Legii,dostają ogromne pieniądze,a w zamian nikt niczego od nikogo nie wymaga.Zawodnicy nie wymagają od trenera,żeby ich czegokolwiek nauczył,trener nie wymaga od Mioduskiego,żeby mu nasprowadzał zawodników,których klub potrzebuje,a Mioduski nie wymaga sukcesów,bo na czym innym zarabia pieniądze.Wygląda mi to na piramidę finansową i zaprawdę powiadam Wam,że dopóki są hajsy do wzięcia,to Mioduski będzie doił Legię,a jak już doprowadzi klub do bankructwa,to "odejdzie w siną dal,pozostawiając po sobie spaloną ziemię".

odpowiedz
Kibic emeryt - 02.10.2020 / 09:08, *.centertel.pl

@Wszystko się zgadza tyle tylko że Mioduski będzie chciał wyciongnoć z klubu ile się da a potem go sprzedać z prostej przyczyny wszelkie zaległości będzie ewentualnie komornik pobierał z konta właściciela i nie bardzo można ominąć ten przepis .

odpowiedz
Simon - 02.10.2020 / 07:54, *.centertel.pl

Legii w tym momencie nie ma, pewnie każdy się obrazi ale lecha dużo lepiej się teraz ogląda bo oni wiedzą co mają grać

odpowiedz
Lol - 02.10.2020 / 07:51, *.t-mobile.pl

Wypiera......ć!!!!!

odpowiedz
KS 64 - 02.10.2020 / 07:35, *.tpnet.pl

Z takimi zawodnikami to my nic nie z wojuje my a tych wszystkich d rektorów sportowych od transferów i od przygotowania fizycznego to bym wylał na zbity pysk

odpowiedz
Paul Visco - 02.10.2020 / 07:35, *.plus.pl

Oczywiście że był lepszy ! Z takim składem jakim zagrała Legia to i Warta z Poznania będzie lepsza . Fatalna taktyka na mecz i próba zaskoczenia . Znów Legia zagrała z dwoma napastnikami gdy powinna zagrać jednym! Czemu grali ludzie którzy są dalece od swojej formy . Kapustka ,Juranovic,Lewczuk ,Lopez i Valencia najemnik który odejdzie za chwilę. A Ci co powinni grać od 1 minuty siedzą na ławce i wchodzą gdy już jest pozamiatane . Można powiedzieć wiele ,lecz to w głównej mierze wina trenera i jego ustawienia i wybór zawodników na ten mecz ,brak wyobraźni że to za szybko A już napewno nie na taki mecz aby zmieniać wszystko . Panu już dziekujemy

odpowiedz
MM - 02.10.2020 / 07:32, *.148.66

żenada

odpowiedz
Rafix - 02.10.2020 / 07:31, *.centertel.pl

Nie jest tu do końca wina ani Michniewicza ani Vuko. W tym klubie jest potrzebny prezes a nie piz......
Leśny wróóóóóóćć ????????????????????????

odpowiedz
Sebo(L) - 02.10.2020 / 07:29, *.master.pl

Ja już nie chcę tych tytułów Mistrza Polski,nie chcę Pucharów Polski,niech ten klub gra sobie spokojnie o 4-5 miejsce w tabeli bez żadnej napinki,bez żadnych obiecanek i pompowanego balonika.Takie po prostu są reali na dzień dzisiejszy.Legia zdobywa te tytuły na wyrost,które później zamiast jej pomagać i nieść klub na fali sukcesu,jest jej ciężarem co pokazują dobitnie bezmyślne ruchy kadrowe i mecze pucharowe.To co zrobił z tym klubem Mioduski w ciągu 4 lat to jest to najzwyklejszy skandal.Legia stała się pośmiewiskiem Europy. Z klubu,który potrafił grać jak równy z równym z Realem,Sportingiem,Ajaxem lub wcześniej ze Spartakiem Moskwa i Celticiem Glasgow nie pozostało już nic.Mioduski swoimi idiotycznymi decyzjami systematycznie pogrąża Legię w marazm,bylejakość i zwykłą szarzyznę,którą widać na boisku.Rządy Mioduskiego należą do najczarniejszych w dziejach klubu.Biją nas kluby z Kazachstanu,Mołdawii,Luksemburga,Cypru i Azerbejdżanu.Nie bez problemów przechodzimy fazy eliminacyjne grając z futbolowymi "tuzami" z Gibraltaru czy Finlandii.To jest KATASTROFA.Nazwa "Legia" w Europie nie liczy się już NIC.Straciła całkowicie swoją markę na,którą pracowała długimi latami. Na dzisiaj jest to zlepek przypadkowo dobranych piłkarzy,których można ściągnąć za darmo nie wnikając jakie prezentują walory czysto piłkarskie.W tej chwili Lgia to najzwyklejszy KABARET pod batutą Dariusza Mioduskiego.

odpowiedz
Legion63 - 02.10.2020 / 09:10, *.centertel.pl

@Sebo(L): Jak nie chcesz to jest jeszcze pare inch klubòw więc się krępuj i powodzenia na nowej drodze

odpowiedz
Wolfik - 02.10.2020 / 09:44, *.mm.pl

@Legion63: Grunt to zadowolenie. I przekonanie, że jest się super. A na każdą poważną krytykę można odpowiedzieć w taki właśnie sposób - głupi.

odpowiedz
Obcy - 02.10.2020 / 07:25, *.t-mobile.pl

Dokąd zmierzasz ukochana ma? Prezes po raz kolejny się skompromitował. Jego sposób kierowania pierwszą drużyną to jawny sabotaż. Na kilka dni przed ważnym meczem w LE zmienia trenera. Na co liczył nie wiadomo. Poprzednie lata nie dały mu nic do myślenia. Trener Czesław nie jest wielkim szkoleniowcem. Co on osiągnął? Teraz wypada go zwolnić. W Lechu wytrzymali ciśnienie głowa trenera Żurawia nie poleciała. Teraz zbierają profity. W Legii takiego zaufania brak. Już po pierwszych porażkach Vuko poleciał. Czy to była dobra decyzja niech każdy sam sobie da odpowiedź.My tym brakiem stabilizacji, zaufania nigdy nic nie osiągniemy. Wstyd!!!

odpowiedz
Pawel - 02.10.2020 / 07:20, *.net.pl

Oddali by mecz walkowerem i przynajmniej nie bylo by kompromitacji i pompowania balonika. To co wczoraj widzialem tobyl saboraz a nie taktyka ....

odpowiedz
APGAP - 02.10.2020 / 07:12, *.t-mobile.pl

A mi sie wydaje ze gorszy.

odpowiedz
Jankes - 02.10.2020 / 06:56, *.chello.pl

Panie prezesie czas zastanowić się nad zmiana trenera hehehe

odpowiedz
Tomi - 02.10.2020 / 06:54, *.chello.pl

A to trener nie powinien stracić stanowiska? Przecież nie wykonał plany i nie zagramy w LE.

odpowiedz
chicagofire - 02.10.2020 / 06:44, *.vectranet.pl

Teraz można skupić się na lidze.

odpowiedz
Obraz Jedzy i rozpaczy!! - 02.10.2020 / 06:35, *.mm.pl

Taa tak8ch namy pajcykow zamiast pilkarzy otworzcie wreszcue oczy!!

odpowiedz
TB 95 - 02.10.2020 / 06:26, *.236.78

Cała kibicowska Polska ciśnie po Legii Warszawa a najbardziej Jej kibice:(graliśmy z dobrym zespołem a u Nas brak formy i wpier...l murowany...a kto liczył na awans z trenerem który przyszedł tydzień temu urwał się z choinki i tyle w temacie.Wszyscy co wyzywają Legię oddać barwy i wypier...ać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Hiszpan - 02.10.2020 / 05:57, *.telnaptelecom.pl

Chciałbym teraz zobaczyć Lecha z Karabachem.

odpowiedz
Kilof - 02.10.2020 / 13:29, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: chcesz się jeszcze bardziej dołować?

odpowiedz
Gregor - 02.10.2020 / 05:19, *.kabel-deutschland.de

A przed Państwem kabaret Czesuaf...

odpowiedz
gutek - 02.10.2020 / 05:12, *.chello.pl

Wygramy za to z Wartą albo i nie wygramy.Od 3 lat Mioduski przegrywa Europę i jak nie zmieni sposobu myślenia /patrz Lech/to za rok znów jakieś dupki wybiją nam LM z głowy

odpowiedz
Siwy Częstochowa - 02.10.2020 / 05:12, *.centertel.pl

I co leszcze obrażające Vuco jeszcze zatęsknicie za trenerem który nie był jak widać taki zły

odpowiedz
Cyniek - 02.10.2020 / 04:46, *.vectranet.pl

A to staniem na boisku też można się zmęczyć ????

odpowiedz
Mojo jojo - 02.10.2020 / 04:36, *.t-mobile.pl

trzeba przełożyć mecz z wartą bo gwiazdy są zmeczone :D Gdyby nie Boruc było by z 6 do 0

odpowiedz
Kristof - 02.10.2020 / 03:12, *.ziggo.nl

Ale powiedział, że nażelowani pseudo piłkarzyki już są zmęczeni!!!!!!!!!!!!!!!1 Mecz przełożony i oni są zmęczeni??? Chyba po imprezach i wizytach w lokalach towarzyskich. Wszystkich w.........ć i do Biedronki na magazyn!

odpowiedz
Daro - 02.10.2020 / 02:26, *.centertel.pl

Najlepszą obroną jest atak brak Luquinhasa nie zrozumiany, Wszołek zamiast Perkharta, Karbownik, Gwilla

odpowiedz
Kosachicago - 02.10.2020 / 01:52, *.amazonaws.com

Enough is enough.!!
Legia to my!!!
Nie ogladam tego taratajstwa dopoki nie bedzie 11 polakow w skladzie jak w latach95-96 chcacych grac w pilke I majacych jakies aspiracje ...inaczej ch#j a z tego bedzie

odpowiedz
J - 02.10.2020 / 01:41, *.tmodns.net

Czesiu 711- jestes pajac. Wsadz se w dupe swoje drony.

odpowiedz
Gepetto - 02.10.2020 / 01:40, *.chello.pl

Dlaczego macie pretensje do trenera? Tutaj Guardiola by nic nie zdziałał. Vuko zostawił tak przygotowane wkłady do koszulek. Na miejscu właściciela klubu wszystkich zawodników z klubu kokosa pod nazwą niestety Legia wystawił bym na sprzedaż. Kupił u-21 i młodszych kogo się da i lepszy byłby efekt za pół ceny. Prezesa Kucharskiego też bym się pozbył

odpowiedz
(L)evy - 02.10.2020 / 01:02, *.centertel.pl

Czesiek jak zobaczylem sklad to padlem ....trzeba bylo grac z kontry od poczatku ! a na lawce brazil ,wszolek ,karbownik .....cos Ty zrobil chlopie ?! Eksperymenty na najwazniejszy mecz ? Lopes? .....Jechalem po Lesnym ale za tego czlowieka Legia byla w Europie i cos sie dzialo jakby nie patrzec cos sie dzialo i ...byly momenty.....a za lokowanego pudla .....kawiorowy gn..j !

odpowiedz
Czesio ale nie Michniewicz - 02.10.2020 / 00:52, *.hosted-by-worldstream.net

Taktyka zawiodła, a sprawdził się system, a teraz mamy czas, żeby doszlifować grę ofensywnym bramkarzem i defensywnym napastnikiem.

odpowiedz
DavGCW - 02.10.2020 / 00:52, *.play-internet.pl

moim zdaniem to dobrze że przegrali. Legia powinna być w środku tabeli pod koniec rundy, bo może wtedy prezes przejrzy na oczy i stwierdzi "hmm tą polityką nie da się nigdzie dojść" i moze zmnieni taktyke na prowadzenie klubu. a jak bedzie tak jak teraz? - raz na górze raz na dole. Raz sie zdobędzie mistrza z 1pkt przewagi, raz sie awansuje do LE to takie małe sukcesiki będą przysłaniały ogromne porazki.
Czyli jakto było w Misiu - Ważne żeby plusy nie przysłoniły wam minusów...
Zaraz pewnie się zlecą internetowi wojownicy którzy będa gadac że na Legię chodza od 1916 roku i że jak tak moge mówić... Gadajta, najważniejsze że ja za to nie płace, bo na mecze nie chodze a tv nie mam.
Ale uważam że bez totalnie zimnego przysznica typu spadek na koniec rundy na miejsce w okolicy 10, to tu się nic nie zmieni, i tylko bedzie podtrzymywanie gorejącej taktyki i gorejącego organizmu jakim jest Legia Miodka.

odpowiedz
oLaf - 02.10.2020 / 00:35, *.vectranet.pl

taki Lopes - wzięty za "czapkę gruszek" (jakieś 0,1 mln Euro?) - ledwo się łapał w Craxie na grę - jakie są szanse że będzie dobry na Legię???

ŻADNE !!!! przecież każdy to wie (oprócz Miodka), do drewniaka dokupił szrot (+100 innych błędów) i efekt mamy jaki mamy... kolejna porażka.

odpowiedz
Wolfik - 02.10.2020 / 09:45, *.mm.pl

@oLaf: Eeee, no coś Ty. Przecież wielu było zachwyconych tym transferem . Wystarczy poszukać opinii w archiwum.

odpowiedz
Oj tam - 02.10.2020 / 00:24, *.vectranet.pl

Oj tam, nie z takimi tuzami Legia sie kompromitowala

odpowiedz
Mekk - 02.10.2020 / 00:20, *.inetia.pl

Mecz bardzo podobny do meczu z Górnikiem, tylko rywal trochę lepszy ale za to Boruc coś bronił. Legia zderzona z pressingiem ginie, nie umie wyjść do przodu. Dwóch trenerów, dwa składy, ten sam efekt.

odpowiedz
PAWE(L) - 02.10.2020 / 00:19, *.nova.is

Człowieku co ty wygadujesz jakieś taktyki śmiki jeszcze chwila i pozwał bym cię za zniszczenie telewizora. Ledwo się powstrzymałem. Kurcze jestem kibicem LEGII od 1966 roku (miałem wtedy 7 lat) ale coraz bardziej za was wstydzę.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 02.10.2020 / 00:16, *.t-mobile.pl

Czekamy na analize 3D z 12 dronów. Na Pekharcie będzie dokładnie widać słoje.

odpowiedz
bombi - 02.10.2020 / 00:08, *.mm.pl

jakim krwa cudem ten zespół jest mistrzem Polski...

odpowiedz
PLBBOY - 02.10.2020 / 00:03, *.227.22

Zespół całkowicie bez formy + fatalna taktyka + źle dobrany skład = klęska. To nie była przegrana. To była klęska!!!

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 01.10.2020 / 23:52, *.cyfrowypolsat.pl

Pełny komentarz Czesia:
Qarabag był lepszy ale fryzjer mnie oszukał.
Przecież dzwoniłem i mi obiecał¡!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
adi - 02.10.2020 / 00:03, *.chello.pl

@(L)eve(L)64: to dlatego, że wykonał tylko 710 połączeń. Jednego zabrakło, żeby to coś dało

odpowiedz
Autor - 02.10.2020 / 00:53, *.master.pl

@(L)eve(L)64: dzwoniłem 711 razy i cały czas poczta głosowa !!

odpowiedz
Wolfik - 01.10.2020 / 23:51, *.mm.pl

Czasy się zmieniają, lata lecą, Europa odjeżdża. A nasi trenerzy cały czas analizują, planują, budują taktykę. Tylko wyników i konkretów brak. Od lat 80-tych ubiegłego stulecia.

odpowiedz
Ocenoeicz - 01.10.2020 / 23:45, *.play-internet.pl

No cóż Trenerze... świetna taktyka!!
Dwóch najlepszych zawodników, stwarzających ruch do przodu usiadło na ławce bo taka była taktyka...
Patrząc na liczby i tabelki to myślę, że bym się nadał bo to chyba nie jest trudne... jak w takim żarcie o inwazji wstawcie kogo chcecie na kogo chcecie:
Strateg: Prawą stroną pójdzie piechota, lewą stroną pójdzie piechota a środkiem puścimy czołgi!
Dowódca: Oba?
Tak że tego, szacun za rozmontowanie i że rywal nie zaskoczył...
PS pamietam za małolata jak krzyczałem „Gdzie ten półksiężyc, hej Czesiu gdzie ten półksiężyc...?”;) fajnie że mamy myślącego trenera:) na następny mecz wystawmy.... drony?;)

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 01.10.2020 / 23:41, *.cyfrowypolsat.pl

A ja mam ogromny szacunek do naszych piłkarz za mądrość, inteligencję a zwłaszcza i odpowiedzialność za własne rodziny. Wiadomo że w przypadku awans doszłoby do wzmocnień, czyli większość zawodników straciłoby pracę i dochody. Musieliby sprzedač super fury, ciuchy kupować w szmateksach i jeść w barach mlecznych. Teraz po meczu siedzą w domowych wygodnych fotelach i pękają ze śmiechu że zarabiają podobnie co piłkarze Karabachu a umiejętności, ambicje mają dwa razy mniejsze.

odpowiedz
adi - 01.10.2020 / 23:40, *.chello.pl

Czesiu "taktyka półksiężyca" znowu zainponował. Dobrze, że nie rezygnował z młodzieżówki, bo w grudniu byłby bezrobotny.

A Mioduski oczywiście nadal twardo się trzyma stołka prezesa, przy odrobinie szczęścia zaraz mu się hajs skończy i wreszcie się zwolni,, i zatrudni kogoś kompetentnego

odpowiedz
Ja - 01.10.2020 / 23:40, *.orange.pl

Czesiek ... Ty ..."koniu trojański"... nigdy Legii nie lubiłeś po co tu przyszedłeś...$$$$$$

odpowiedz
noi - 02.10.2020 / 09:09, *.play-internet.pl

@Ja: no jak po co? Zeby skompromitowac Legie bo na siebie zawsze znajdzie wytlumaczenie, a dodatkowo ulatwic Lachowi czy tez innym pajacykom umocnienie sie chociazby w MP, albo PP.

odpowiedz
fantom - 01.10.2020 / 23:33, *.chello.pl

to moze powrot Vuko?

odpowiedz
Wronkie - 02.10.2020 / 00:34, *.cyfrowypolsat.pl

@fantom: Uważam, że zwolnienie Vuko w takim momencie było ogromnym błędem. Gorzej być nie mogło. A skoro drużyna była za Vuko, to dzisiejszy mecz był zemstą za jego zwolnienie. 3/4 składu ruszało się jak wóz z węglem. Gratulacje dla Lecha, meczu nie oglądałem, ale pokazali co znaczy determinacja w dążeniu do celu. Jesteśmy obecnie w takiej doopie, że jak się załapiemy na górną 8 to będzie spoko, a wiemy, że finansowo dla nas to tragedia, więc wtedy wyprzedaż i gramy młodzieżą z akademii(i nie wiem czy nie wyjdzie nam to na zdrowie). Może przynajmniej wtedy Miodek już zrezygnuję, był by to jedyny plus tej sytuacji.

odpowiedz
Hiszpan - 02.10.2020 / 07:18, *.telnaptelecom.pl

@fantom: tia... I za 2 lata mecze z Wieczystą Kraków. Jak Peszkin da z siebie 40 % to przegramy...

odpowiedz
Witam - 01.10.2020 / 23:32, *.centertel.pl

Dajcie spokój Czesiowi internetowi kretyni.. Od czasu Berga to pierwszy normalny trener w Legii

odpowiedz
Cezar - 01.10.2020 / 23:49, *.play-internet.pl

@Witam : jaki normalny trener zostawia trzech najlepszych pilkarzy w swojej dtuzynie na lawce, jak mozna na najwazniejszy mecz w sezonie pominac Wszolka, Lukiniasa i Karbownika....

odpowiedz
adi - 01.10.2020 / 23:58, *.chello.pl

@Cezar: dokładnie, Czesiu się nie mógł dodzwonić do Fryzjera to spanikował

odpowiedz
singspiel - 02.10.2020 / 00:25, *.centertel.pl

@Witam : Bergowi knur może co najwyżej buty wyczyścić. Jako trener duzo poniżej Jasia Urbana

odpowiedz
grzesiek - 02.10.2020 / 08:05, *.centertel.pl

@Cezar: wszyscy trzej że tak sie wyraze to dzieci Vuko.

odpowiedz
XXX - 02.10.2020 / 09:28, *.plus.pl

Ty jestes kretyn tu tzeba Czerczesowa zeby ten szrot wziął zza ryja

odpowiedz
Przasnyszanin - 01.10.2020 / 23:28, *.multimo.pl

Spoko . Już po strachu , w tym sezonie już nie będzie kara-bachu ...

odpowiedz
BieLany - 01.10.2020 / 23:26, *.t-mobile.pl

Czy ktoś widział dzisiaj napastnika? Pekhart ja prdl czegoś takiego dawno nie widziałem. Dzieciaki na podwórku mają lepszy instynkt napadziora. Tego się nie da odzobaczyć!!!

odpowiedz
Yeti - 01.10.2020 / 23:25, *.vectranet.pl

Normalnie po takim meczu trener powinien byc wylany na pysk. Ale to już było... dwa tygodnie temu.

odpowiedz
Lipa - 01.10.2020 / 23:23, *.chello.pl

Mamy się nad czym zastanawiać i nad czym pracować, żeby drużyna wyglądała lepiej i żeby w taki sposób nie przegrywać takich spotkań w przyszłości.Czyli ma przegrywać ale innaczej.To idiota nie trener

odpowiedz
L - 01.10.2020 / 23:40, *.tpnet.pl

@Lipa: Ty jesteś idiotą skoro w taki sposób interpretujesz te słowa.

odpowiedz
Pawko - 01.10.2020 / 23:21, *.play-internet.pl

Podejrzewam ze to trener na lata ????

odpowiedz
adi - 02.10.2020 / 00:02, *.chello.pl

@Pawko: lato już się skończyło, więc trener na jesienie. A w grudniu nowy.

odpowiedz
Vuko - 01.10.2020 / 23:21, *.86.82

Panie Mioduski proszę nie słuchać podpowiedzi rudego cwaniaka z PZPN,..."Darku weź Czesia,on Ci to wszystko pouklada".
Piłkarzom proponuje średnia krajowa na papierze,a reszta za gole ,wygrane i trofea. Może to by ich zmobilizowało.

odpowiedz
White - 01.10.2020 / 23:18, *.tpnet.pl

Czesiu może zaśpiewaj.

odpowiedz
L - 01.10.2020 / 23:43, *.tpnet.pl

@White: Dawaj ty zaśpiewaj

odpowiedz
12kufli - 01.10.2020 / 23:15, *.orange.pl

Mam nadzieję, że obecny pseudotrener nie doczeka listopada!!!!!!

odpowiedz
Guardio(L)a - 01.10.2020 / 23:14, *.150.127

"Przeanalizowaliśmy dokładnie drużynę przeciwnika."
Nie kompromituj się, skorumpowany trenerzyno!! Jak przeanalizowałeś?! Przecież do przerwy powinno być 0-3, a Boruc był najlepszym zawodnikiem Legii i wybronił Legię od katastrofy.
Nie ma Fryzjera, nie ma wyników (sukcesów).
Mioduski, który Cię zatrudnił, zwnalniając Vuko i Stanowski, który Ci wystawia laurki, pokazują, że więcej od nich o piłce wiedzą i lepiej się na niej znają taksówkarz z MPT i kelner z Jasia i Małgosi ( z całym szacunkiem dla taksówkarzy i kelnerów).

odpowiedz
X - 01.10.2020 / 23:33, *.virginm.net

@Guardio(L)a: Jaś i Małgosia dobry lokal;) chodzilo sie na schabowego i piwo. Stare dobre klimaty warszawskie!

odpowiedz
Guardio(L)a - 02.10.2020 / 00:09, *.150.127

@X: Ba! Wiadomo, że dobry lokal ;) Tak samo jak kiedyś Legia była dobrym klubem, dopóki Mioduski jej nie doprowadzaił do ruiny. Bo 0-3 z Qarabachem po takiej grze, jaką widzieliśmy pod okiem "chórzysty" to dramat.
Mioduski wypad z Legii razem z Czesławem 711!!!

odpowiedz
Wolfik - 01.10.2020 / 23:10, *.mm.pl

Strategia w klubie Legia od kilku lat - "nie wiem co dalej".
Ale co miesiąc po kilkanaście tysi na kontach jest.... Żyć, nie umierać.

odpowiedz
X - 01.10.2020 / 23:35, *.virginm.net

@Wolfik: za kilkanascie tysi to nikt by do Legii nie przyszedl, te sku...ny maja po kilkadziesiat!

odpowiedz
Kibic - 01.10.2020 / 23:09, *.play-internet.pl

Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.Wstyd!!! Poznański chórzysta już wybierając skład na mecz z Lewczukiem pogrzebał Legię żywcem Mam nadzieję że w marcu odejdziesz z Legii.

odpowiedz
Szyszko - 01.10.2020 / 23:06, *.chello.pl

Super Czesiu. Przegląd drużyny w takim meczu - szacun za ekstrawagancję. Resztki tych co coś grali na ławie. Mistrz

odpowiedz
Michał - 01.10.2020 / 23:06, *.vectranet.pl

Co to za bełkot...

odpowiedz
lowolak - 01.10.2020 / 23:06, *.tpnet.pl

najbardziej boli, że za rok o tej samej porze zatrudniany będzie kolejny szkoleniowiec po niepowodzeniach w pucharach. Obym się mylił, ale co rok ta sama nuta

odpowiedz
Bu - 01.10.2020 / 23:43, *.chello.pl

@lowolak: jakich pucharach???

odpowiedz
wtf - 01.10.2020 / 23:44, *.chello.pl

@lowolak: do pucharów to się trzeba najpierw zakwalifikować,jakoś nie widzę
nas w top 3,nawet w tej buraczanej lidze.

odpowiedz
lowolak - 01.10.2020 / 23:06, *.tpnet.pl

najbardziej boli, że za rok o tej samej porze zatrudniany będzie kolejny szkoleniowiec po niepowodzeniach w pucharach. Obym się mylił, ale co rok ta sama nuta

odpowiedz
Michał - 01.10.2020 / 23:06, *.vectranet.pl

Co to za bełkot...

odpowiedz
rob bandit - 01.10.2020 / 23:05, *.com.pl

Czesiu, idziesz??? No to chodź...

odpowiedz
Robert - 01.10.2020 / 23:49, *.centertel.pl

@rob bandit : Bardzo fajnie zagrana scena!

odpowiedz
fantom - 02.10.2020 / 10:06, *.chello.pl

@Robert : klasyka :)

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 01.10.2020 / 23:05, *.co.uk

Zapomniales zadzwonic do fryzjera i od razu widac ile jest warty twoj warsztat trenerski.. kolejny stracony sezon!

odpowiedz
robson - 01.10.2020 / 23:04, *.chello.pl

no ty Michniewicz juz mnie 2 tygodnie męczysz ...to kiedy zmiana ?

odpowiedz
Antyberg - 01.10.2020 / 23:02, *.centertel.pl

Jakie kur... a zmęczenie???? To po h . . był przełożony mecz ze Śląskiem? Zmęczony to może być pracownik budowy po 12 godzinnej pracy a nie nasze gwiazdy po kilku treningach! Panie Czerczesow wróć do Legii i ogarnij ten syf co się tu zrobił!

odpowiedz
Jaro - 01.10.2020 / 23:01, *.eircom.net

nie ma to jak uzasadnic swoje bledne decyzje,i pilkarzy delegowanych do gry.

odpowiedz
Marian - 01.10.2020 / 23:00, *.plus.pl

Myślę że warta nie sprawi w nd.niespodzianki tylko spokojnie wygra

odpowiedz
Lelek84 - 01.10.2020 / 23:00, *.vectranet.pl

Legia Mistrz

odpowiedz
... - 01.10.2020 / 22:59, *.wtnet.de

To nie U-21. Daj sobie chlopino spokój. Taktyka jaką przygotowałeś to jakiś dramat. Oni są bez formy a Ty tą taktyką ich dobiłeś. Byli bezradni jak dzieci we mgle,nie wiedzieli co mają grać. Drugi mecz w pucharach a Ty przewracasz wszystko do góry kołami. K...a ręcę opadają. A ty mówisz o Warcie.

odpowiedz
Warriorszajka - 01.10.2020 / 22:57, *.play-internet.pl

Qrwa mamy dość!!!

odpowiedz
Ryj - 01.10.2020 / 22:56, *.com.pl

No co, chyba nie jesteśmy zbytnio zaskoczeni. Od powrotu po covidzie nie ma grania w piłkę w Warszawie.

odpowiedz
PLEBAN - 01.10.2020 / 22:55, *.tpnet.pl

Czesiu bierz pudla i lećcie na Malediwy. W między czasie najlepiej będzie jak właściciel zatrudni prezesa który ma pojęcie o piłce nożnej futbolu i zarządzaniu. Taki który będzie potrafił tez zatrudnić w końcu trenera na miarę Legii. Jak wrócicie walnijcie browara i wracaj do reprezentacji.

odpowiedz
Ja - 01.10.2020 / 22:54, *.orange.pl

Mecz z Wartą.Musimy wspiąć się na wyżyny.

odpowiedz
Pawel.b - 01.10.2020 / 22:53, *.plus.pl

Geniusz taktyki. Mourinho Polskiej myśli szkoleniowej. Dramat wstyd.

odpowiedz
Dani - 01.10.2020 / 22:53, *.plus.pl

Przez tych dwoch „sprinterow” na ataku reszta musiała dużo wiecej zasuwać. Nie jest łatwo grac 9 przeciw 11.
Zreszta temu jednemu sprinerowi to nawet wspolczuje bo tyle lag co na niego posyłali ns wyscig z obronca to byl dla niego dramat

odpowiedz
Lfan - 01.10.2020 / 22:52, *.play-internet.pl

..

odpowiedz
Hiszpan - 01.10.2020 / 22:52, *.telnaptelecom.pl

Czesiu spokojnie byliście tylko ciut gorsi. Na Wartę nikt z podstawowej 11 są zmęczeni bojowe chłopaki.

odpowiedz
Ja - 01.10.2020 / 22:51, *.vectranet.pl

Jak ten człowiek może być trenerem Legii. Won stąd

odpowiedz
Autor - 01.10.2020 / 22:47, *.plus.pl

Czyli dobrze myslalem :) Zmeczenie. Mecz z Drita czesio mogles przelozyc. Teraz tydzien odpoczynku daj, a w lidze niech mlodziez zagra. Odpoczniemy i wtedy zaczniemy myslec co dalej. ZA rok bedzie lepiej bo liga mniej meczy bedzie miala :) i od razu pismo zlozyc do pzpn, zeby zaczynala sie dopiero po meczach eliminacyjnych do euro pucharow. Zmeczenie naszych pilkarzy dopada szybciej bo za duzo graja wzgledem reszty swiata. Biegac nie mamy sily, bo trening nie moze byc meczacy, tylko relaksujacy. ZA malo sie placi to takie efekty. Miodek wez moze zapytaj Czechow jak sie to robi, ze za 10krotnie mniejsze pieniadze potrafia grac w pilke.

odpowiedz
... - 01.10.2020 / 22:46, *.wtnet.de

Są bez formy ale taktyka,którą zastosowałeś to dramat. Drugi mecz w trakcie tygodnia innym składem i inną taktyką. Oni nie wiedzieli jak mają grać,kompletnie byli zagubieni. Ręce opadają. Tego nie dało się oglądać.

odpowiedz
AliMario - 01.10.2020 / 22:45, *.tpnet.pl

Wróć Lesnidorski....a wynik załatwił Michniewicz.. Vuko nie spieprzył by że składem . Porażka i wstyd na całej linii.. Prezes nie nadajesz się do sportu !!!!

odpowiedz
Miki - 02.10.2020 / 00:15, *.inetia.pl

@AliMario: mecz z Górnikiem był bardzo podobny

odpowiedz
cypis - 01.10.2020 / 22:44, *.rogers.com

krotko a gdzie my bylismy

odpowiedz
Raf - 01.10.2020 / 22:44, *.mm.pl

Skup się Pan na kadrze młodzieżowej i nie wracaj@@@

odpowiedz
Ja - 01.10.2020 / 22:43, *.cyfrowypolsat.pl

Jeden kompletnie zespołu do sezonu nie przygotował drugi w drugim meczu 3/4 składu wymienił czego tu można było oczekiwać ?

odpowiedz
Ginpasterz - 01.10.2020 / 22:43, *.plus.pl

Ale Pan przyszedł żeby nie byli lepsi. I wiem że miał Pan tylko tydzień tyle tylko że po tym tygodniu to nic nie było widać. Czy może Pan obiecać że jak Pan będzie dalej trenerem to w przyszłym roku nie skompromitujemy się w europejskim Pucharze pocieszania dla najsłabszych.

odpowiedz
Mariusz - 01.10.2020 / 22:43, *.chello.pl

Czas Apokalipsy

odpowiedz
Xxc - 01.10.2020 / 22:42, *.vectranet.pl

Jak mialy byc wrzucane pilki skoro zagral bez skrzydłowych?. To jest właśnie ta polska mysl szkoleniowa. Najważniejszy mecz w roku a ten zmienia taktykę i wychodzi w ustawieniu w jakim nigdy nie grali. Znów operacja na otwartym organizmie... to teraz kto? Kiedy kolejna zmiana trenera i taktyki?

odpowiedz
B737 - 01.10.2020 / 22:42, *.chello.pl

Jaki prezes taka drużyna i co za tym idzie wyniki. Borek ładnie punktował dokonania, za Leśnego co sezon graliśmy w pucharach za loczka-pudła nic...

odpowiedz
Darek - 01.10.2020 / 22:42, *.t-mobile.pl

Świat się dowiedział nic nie powiedział
Czesiu Michniewicz padł cztery
Czesiu Michniewicz padł cztery
Czesiu Michniewicz padł cztery.

odpowiedz
Szymon - 01.10.2020 / 22:38, *.chello.pl

Nie było do kogo zadzwonić? Sprzedaj drona i ... dzwoń do NASA. A tak na serio widzę że Czesia wynik przerósł. Nie tego się spodziewał. Przytkało go i widzę że bełkot z którego wynika że będzie...czystaka. niech MIODUSKI SPIER..

odpowiedz
711 zgłos się - 01.10.2020 / 22:38, *.t-mobile.pl

Czesiu tu nie ma co się rozwodzić tu trzeba dzwonić!!!

odpowiedz
J1980 - 01.10.2020 / 22:38, *.tpnet.pl

Nooo to dobry miałeś plan i taktykę... Prawie się udało...

odpowiedz
Farme(L) - 01.10.2020 / 22:37, *.virginm.net

ONi wyglądają wszyscy na przemęczonych. Od właściciela przez prezesa, dyrektora sportowego po piłkarzy i pana od przycinania trawy, choć on jako jedyny swój obowiązek spełnia najlepiej...

odpowiedz
Zzz - 01.10.2020 / 22:36, *.centertel.pl

711
Zadzwoń proszę, może coś się jeszcze uda załatwić....

odpowiedz
R - 01.10.2020 / 22:36, *.domynet.pl

Tu nie ma co trenować tu trzeba dzwonić Panie Czesławie.

odpowiedz
Bubek - 01.10.2020 / 22:36, *.chello.pl

Na wartę to nie trzeba sie skupiac tylko dzwonic.

odpowiedz
HHHH - 01.10.2020 / 22:36, *.master.pl

Czesław nie pier............

odpowiedz
R - 01.10.2020 / 22:35, *.domynet.pl

Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić Panie Czesławie

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.10.2020 / 22:35, *.tpnet.pl

To nie oni byli lepsi tylko Legia była do niczego

odpowiedz