Załamany Joel Valencia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 0-3 Qarabag FK

Wstyd po raz kolejny

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Kolejna kompromitacja w europejskich pucharach stała się faktem. Po losowaniu 4. rundy eliminacyjnej Legia miała wszystko, aby myśleć o awansie do fazy grupowej Ligi Europy. Niestety, po wcześniejszych porażkach z Kazachami, Mołdawianami, Słowakami, Luksemburczykami czy Cypryjczykami nadszedł czas na Azerów. W czwartek mistrzowie Polski polegli u siebie z Qarabagiem 0-3.

Kilka minut po rozpoczęciu meczu na prawej stronie pokazał się Kwabwena Owusu, który płasko dośrodkował w pole karne, ale szczęśliwie obrońcy zdołali wybić piłkę poza linię końcową. Kolejne minuty to następne dobre akcje ze strony gości. Tym razem wszystko miało miejsce po lewej stronie boiska. Piłka otrzymał tam Abdellah Zoubir, a jego dośrodkowanie odbiło się od przeciwnika w tak niefortunny sposób, że po raz pierwszy interweniować musiał Artur Boruc. Za moment bramkarz Legii znów był górą, gdy okazał się lepszy od szarżującego Owusu. Pierwszy kwadrans zdecydowanie upłynął pod dyktando Qarabagu. W 21. minucie ponownie została sprawdzona czujność Boruca. Golkiper mistrzów Polski wyłapał uderzenie z dystansu Filipa Ozobicia. Z biegiem czasu gra nieco się uspokoiła. Przyjezdni przestali aż tak mocno naciskać na legionistów, ale niestety ci nadal mieli problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych.

Dwa kwadranse po pierwszym gwizdku Legia wreszcie oddała pierwszy celny strzał na bramkę. Po dobrze rozegranym rzucie rożnym strzelał Joel Valencia i instynktowną obroną na linii popisał się Shakhrudin Magomedaliyev. Tego dnia więcej działo się jednak po drugiej stronie boiska. Boruc musiał namęczyć się, aby zachować czyste konto. W 37. minucie fatalny błąd przed własną szesnastką popełnił Bartosz Slisz. Młody pomocnik dał sobie odebrać futbolówkę na rzecz jednego z rywali, jednak na szczęście chwilę potem na wysokości zadania stanął Boruc. Kilka minut przed przerwą odgryźli się legioniści, kiedy z dystansu huknął Filip Mladenović. Tym razem świetną robinsonadę zaprezentował azerski bramkarz.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Chwilę po przerwie znów okazja dla Qarabagu. Owusu rozpędził się środkiem pola, znalazł się niemal sam na sam z bramkarzem Legii, który po raz kolejny świetnie interweniował. W 50. minucie zawodnicy z Azerbejdżanu dopięli wreszcie swego. Kwabwena Owusu wygrał na skrzydle walkę o piłkę, a wbiegając w pole karne znakomicie wypatrzył niekrytego Patricka Andrade, który wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Pomimo zmiany rezultatu obraz gry nie bardzo się zmienił. Podopieczni Czesława Michniewicza starali się co prawda atakować, lecz niewiele z tego wynikało. Po godzinie gry z daleka szczęścia ponownie spróbował Ozobić, a za moment Owusu - dwukrotnie pewnie zachował się Boruc.

Czas uciekał, a obraz gry nie zmieniał się. W 70. minucie zmienił się jednak wynik. Po raz kolejny do bramki Legii trafili Azerowie, a tym razem uczynił to Ozobić. Trudno powiedzieć coś pozytywnego o ostatnich kilkunastu minutach. Rezultat mówił sam za siebie. Kolejna kompromitacja w europejskich pucharach stała się faktem.

Liga Europy
4. runda eliminacyjna

bez udziału publiczności
Warszawa
1.10.2020
20:00
Legia Warszawa
Qarabag FK
Legia Warszawa
0-3
Qarabag FK
(0-0)
Andrade 50'
Zoubir 62'
Ozobić 70'
1 Artur Boruc
2 Josip Juranović
5 Igor Lewczuk
55 Artur Jędrzejczyk
25 Filip Mladenović
99 Bartosz Slisz
67 Bartosz Kapustka 66'
7 Domagoj Antolić 63'
11 Joel Valencia
21 Rafael Lopes 56'
9 Tomas Pekhart
33 Radosław Cierzniak
4 Mateusz Wieteska
8 Walerian Gwilia
14 Michał Karbownik 66'
22 Paweł Wszołek 56'
39 Maciej Rosołek
82 Luquinhas 63'
Shakhrudin Magomedaliyev 1
Maksim Medvedev 5
Badavi Huseynov 55
Kevin Medina 81
Abbas Huseynov 30
Qara Qarayev 2
Patrick Andrade 6
Uros Matić 8
75' Filip Ozobić 19
84' Kwabwena Owusu 7
63' Abdellah Zoubir 10
Emil Balayev 12
Rahil Mammadov 4
75' Jaime Romero 9
63' Mahir Emreli 11
Ismayil Ibrahimli 18
Tural Bayramov 27
84' Elvin Jafarguliyev 44
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Kamil Potrykus, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Qurban Qurbanov
Asystent trenera: Elchin Rahmanov
Kierownik drużyny: Elshan Hasanov
Lekarz: Sahhat Rustamzadeh
Masażyści: Radisha Milosavljevich
Sędziowie
Główny: Tobias Stieler (Niemcy)
Asystent: Christian Gittelmann (Niemcy)
Asystent: Rafael Foltyn (Niemcy)
Techniczny: Daniel Schlager (Niemcy)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (532)

+dodaj komentarz
grzesiek - 04.10.2020 / 16:13, *.centertel.pl

Mamy szczescie ze trenerem karabachu nie byl Vuković bo by nie poprzestali na 0:3 tylko by dalej cisneli i by sie skonczylo na 0:5 i jeszcze wieksze uppkorzenie

odpowiedz
Jak - 04.10.2020 / 11:38, *.orange.pl

Wszyscy jedziemy po pyrach z Wronek, a to my zwiedzamy wszystkie kartofliska w Europie niestety.

odpowiedz
tomiacab - 04.10.2020 / 10:14, *.virginm.net

zęby pokruszone, oczy zakrwawione,
serce popękane, wszystko rozj...ne,
loki zakrecone, bokiem idzie kasa,
wesolutko pudel tańczy hopsa sa sa.

odpowiedz
LWA DO KOŃCA! - 03.10.2020 / 22:10, *.glasoperator.nl

Kocham ten Klub ponad zycie!,ale Tak się po prostu Kursa Mać! Nie gra i nie przynosi wstydu

odpowiedz
Konwiktorska - 03.10.2020 / 21:03, *.chello.pl

????

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 03.10.2020 / 19:22, *.tpnet.pl

Konferencji przed Wartą nie będzie?

odpowiedz
Autor - 03.10.2020 / 19:08, *.master.pl

Porażka była pewna i należy ją zaliczyć na konto vuko, to on miesiącami przygotowywał zespół. Jak Wszołek przyszedł do Legii to widać było, że kondycyjnie i technicznie był ponad pozostałymi piłkarzami. Potrenował przy vuko i poziomem zrównał się z pozostałymi. Niestety z obecnym trenerem o LE równiez można pomarzyć.

odpowiedz
Pacho - 03.10.2020 / 22:24, *.chello.pl

@Autor: on miał kontuzje. Z Vuko pojechali by pasterzy...teraz nie ma trenera...

odpowiedz
711 zgłoś się - 04.10.2020 / 02:26, *.master.pl

@Pacho: wielu piłkarzy ma kontuzje po podpisaniu umowy z Legią .. Obradović, Langil, Nov..tas. Po co grać, trenować skoro kasa leci na konto. vuko zwolniony ale smród po dresie dalej jest, dlatego warto przewietrzyć szatnię. Jozak ( Czerczesow też mówił, że nie widzi Kucharczyka) odstawił Kucharczyka do rezerw i co się stało? Bunt piłkarzy..co zrobiła osoba odpowiedzialna za atmosferę w szatni? Chyba większość wie. Jak sam w wywiadzie powiedział, zrobił wszystko, aby zostać trenerem. .. Czy każdy trener był zły? A może asystent ? Co do Michniewicza to na grę w PP widzę marne szanse.. o LM, LE.. to przeczytamy w prasie jak to się drużyna spiła podczas powrotu z meczu wyjazdowego.

odpowiedz
Pacho - 04.10.2020 / 11:08, *.chello.pl

@711 zgłoś się: rozumiem co masz na myśli.

odpowiedz
Krisu - 03.10.2020 / 18:09, *.centertel.pl

Mioduski oddaj naszą Legie.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 03.10.2020 / 17:39, *.tpnet.pl

Rozumiem, że konferencji przed Wartą nie będzie...

odpowiedz
Adi - 03.10.2020 / 16:56, *.play-internet.pl

Czemu wstyd? Porostu słaba forma i słaby mecz.Karabach gra regularnie w lm i łe i jest mocniejsza drużyną od nas.

odpowiedz
Pacho - 03.10.2020 / 22:26, *.chello.pl

@Adi: wszyscy grali jakby trener zaaplikował im na dobry mecz po 500g c2h5oh dożylnie, Karabach był kiepski...

odpowiedz
grzesiek - 03.10.2020 / 16:47, *.centertel.pl

Coś długo nie ma info o dymisji prezesa. Bedzie dalej szukać kozłów ofiarnych czy co?

odpowiedz
Arek - 03.10.2020 / 18:55, *.t-mobile.pl

@grzesiek: gra w LM czy LE to również spore koszty.. a tak Legia będzie utrzymywać LTC, aademia wyszkoli młodych i pójdą w świat.. łatwa kasa.

odpowiedz
Stan - 03.10.2020 / 15:36, *.t-mobile.pl

Ponad 500 komentarzy,w 100 % negatywnych ,nic Ci to człowieku nie mówi ,może przeczytaj co ludzie piszą i wyciągnij wnioski ,

odpowiedz
Michał - 03.10.2020 / 14:50, *.com.pl

Choć pochodzę z Małopolski Legia zawsze była dla mnie drużyną z wyjątkowym charakterem. Pamiętam jakie emocje budziły kiedyś we mnie mecze z Sampdorią Genua i awans do 1/2 Pucharu Zdobywców Pucharu.Na mecz z Karabachem nie można było patrzeć. Legio co z Tobą??? Oby coś zmieniło się na lepsze. Pozdrowienia dla wszystkich Kibiców!!

odpowiedz
NIE DLA NAS FORMA ZŁA - 03.10.2020 / 13:46, *.centertel.pl

Tym zawodnikom dyktator jest potrzebny po porażkach do tyralniczej pracy nad kondycją i masą mięśniową po jednym przegranym sezonie wszystkich w kolejnym zabiegają a jak nie to przeorają tyle w temacie ????????️‍♂️????‍♂️

odpowiedz
kkk - 03.10.2020 / 12:45, *.vectranet.pl

Ja się pytam gdzie jest prezes,czy on w tym roku dawał w ogóle jakies wywiady czy ma wywalone na to wszystko,preziu ja czekam na twój komentarz i pewnie nie tylko ja,masz jaja to powiedz coś mądrego,nie wszystkich opłacisz tak jak grupkę "kumatych" na żylecie żeby ryj krótko trzymali,normalni czekają na twój komentarz i nie wszystkich kupisz

odpowiedz
Steffe - 03.10.2020 / 11:01, *.tele2.se

Ale wstyd. Wstyd i chanba. Odpowiedzialni za ten blamaz powinni zostac pociagnkeci do odpowiedzialnosci. Pokusilbym sie nawet powiedziec ze to wszystko to skrupulatny sabotaz.

odpowiedz
Arek - 03.10.2020 / 10:36, *.t-mobile.pl

Czy po meczu Czesio odśpiewał "Legła Warszawa"?

odpowiedz
Krzyś - 03.10.2020 / 15:57, *.progresnet.pl

@Arek: Michniewicz pojechał Legii po nosie, pokazał jaki szrot sprowadzili i myślę że dał lekcje że nie będzie takiego gówna w w Legii tolerował. Oby.

odpowiedz
Pacho - 03.10.2020 / 22:33, *.chello.pl

@Krzyś: mrzonki. Myślę że z kadry powinni go wywalić po takich osiągach...prezes już chyba dupę z głową zamienił go zatrudniając. Już jak uważał że jest bardzo źle to mógł Magierę na pół sezonu zatrudnić.

odpowiedz
... - 03.10.2020 / 01:20, *.t-mobile.pl

vuko zostawil po sobie g..no i nawet najlepszy trener nic by nie zdziałał w tak krótkim czasie. Ze zdjęć i filmów z treningu widać, że ważna była atmosfera a trening schodził na dalszy plan. Dalej śpiewajcie " nie poddawaj się" , "kiełbasy w górę" itp z ITI udał się wygrać a boicie się emeryta.

odpowiedz
Hiszpan - 03.10.2020 / 07:51, *.telnaptelecom.pl

@...: Masz rację. W Legii chyba teraz chodzi tylko o jak najwięcej transferów i pakowanie kasy agentom. Krąży w palcach złoty pieniądz.

odpowiedz
Quick - 03.10.2020 / 10:11, *.tpnet.pl

@Hiszpan: Promocja Jest teraz w Leroy Merlin i Dni Bohatera Domu. Można w dobrej cenie kupic taczke dla tego nieudacznika

odpowiedz
Tulus - 03.10.2020 / 10:40, *.93.205

@Hiszpan: mysmy go nie zabrali , mysmy go otrzymali a to chyba roznica co nie. Nie trzeba bylo walka robic na koniec z Wisla

odpowiedz
Pjoter - 03.10.2020 / 00:40, *.amazonaws.com

Zróbmy zrzutkę na taczkę dla Miodka,bo już czas...

odpowiedz
Kibic Lecha - 03.10.2020 / 00:12, *.178.68

jezu jacy wy jestescie zalosnie slabi. haha Najlepszy sklad, budzet w lidze i po raz kolejny wstyd. Mistrz 38 milionowe kraju, a od 4 lat dostaje w dupe od Kazachow czy innych pastuchow, Beka z was :D

odpowiedz
Z - 03.10.2020 / 07:56, *.plus.pl

@Kibic Lecha:
Wstyd to był przy zielonym stoliku mistrza zabierać

odpowiedz
tekken (L) - 03.10.2020 / 10:16, *.chello.pl

@Kibic Lecha: Spokojnie jeszcze nic nie ugraliście, a Juźwiaka już nie ma. Zaraz sprzedacie paru dobrych piłkarzy, którzy się wykreowali i będziecie mieli to samo. Poza tym budujecie już 10 lat.

odpowiedz
bum - 03.10.2020 / 10:24, *.virginm.net

@Kibic Lecha: A kim ty i wy jestescie? Legia placzac sie o wlasne nogi wygrywala ta lige i. I grala w eliminacjach... A wy? Pierwszy raz od nie wiem kiedy zagracie w le i sie wywyzszacie?? Nie wierze.... Posran to posran . Macie mentalnosc przegrancow lamusy bo sie teraz wywyzszacie a szczerze nie bardzo macie czym... Nie dlugo wszystko wroc do normy.
A ja nawet gratulowalem wam awansui szczerze docenilem... Ale z was poznaniakow to takie fusy ze tylko w kibel was spuscic haha cienkie kutasy

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.10.2020 / 10:59, *.centertel.pl

@Kibic Lecha: Wy macie za to pelna gablote z pucharami. To sie popisales:)))))

odpowiedz
Tomuś - 03.10.2020 / 13:41, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Jako kibic Lecha miałem nadzieję że w LE zagrają dwa polskie kluby. A wyszło jak wyszło. Nie musze lubić Legii na krajowym podwòrku ale w Europie wszystkie druzyny są nasze, polskie. Wierze że brak awansu może wnerwiać w końcu to samo było z Lechem w ostatnich latach. Ale poki co, wszyscy polscy kibice powinni dopingowac Lecha.

odpowiedz
Cult⚽️King - 03.10.2020 / 18:01, *.57.75

@Tomuś: no tak macie swoje upragnione 5 minut,no jaki Lech jest wszechmocny teraz ooooo ,macie przebłyski narazie ....a w ekstraklasie bécki bèdà jak z Piastem było I jest teraz na dnie..,,

odpowiedz
Rysio - 02.10.2020 / 23:44, *.amazonaws.com

Niech opadnie na to kotara milczenia...

odpowiedz
Piotrr - 02.10.2020 / 23:00, *.cyfrowypolsat.pl

Boguś wróć!!! Loczek spadaj!!!

odpowiedz
peru123 - 02.10.2020 / 22:20, *.chello.pl

Halo, jaki wstyd, teraz to standard, od kilku lat, Mołdawia, Słowacja, remisy z Giblartarem, porażka z Luksemburgiem, Azerowie to przy nich potęga, żeby to zmazać to potrzeba kilku LAT, a nie niespodzianki w postaci wygranej z klubem np. z Islandii, Norwegii , eee szkoda słów, na szczęście jesteśmy LEGIA i dalej w tej amatorskiej lidze będziemy wszystkich golić nawet pyry bo nie mają ławki na dwa fronty

odpowiedz
Zięciu - 02.10.2020 / 22:02, *.chello.pl

Czeeeesłaaaaaaw, Czeesław Miiiichnieeewicz! I w piz*u wylądował...

odpowiedz
Top 1 - 02.10.2020 / 21:38, *.47.69

KibicL - 3 godziny temu, *.plus.pl
Zaorać to i grać, młodzieżą, pilnować tylko żeby nie spaść z ligi, wpajać od młodego co to jest Legia!! Zostawić Vesovicia ten to ma chociaż charakter.

odpowiedz
dino - 02.10.2020 / 21:35, *.vtelecom.pl

Wywiady z Mioduskim (ŚRÓDTYTUŁY ODE MNIE :-)
wywiad z 14 stycznia 2019
NIEINTUICYJNY MIODUSKI
Możemy pozwolić sobie na rok przerwy gry w pucharach, ale już dwuletnia przerwa oznacza, że musimy dokładać - mówi Dariusz Mioduski w rozmowie z Rzeczpospolitą. Ostatnie wyniki Legii w eliminacjach do fazy grupowej europejskich pucharów właściciel Legii określa jako wpadki. - Mieliśmy mnóstwo pecha i podjęliśmy dwie błędne decyzje - powiedział prezes klubu odnosząc się do porażek ze Spartakiem Trnava oraz Dudelange.
Mioduski w rozmowie z Rzeczpospolitą przyznaje, że błędem było pozostawienie na stanowisku Deana Klafuricia. "Postąpiłem wbrew intuicji" - mówi prezes.

MIODUSKI EKONOMEM
Dziś już mamy bardziej zdywersyfikowane przychody i pracujemy nad tym, żeby być jeszcze mniej zależnymi od tego, co dzieje się na boisku. Proszę zobaczyć, jak w kilkanaście miesięcy przebudowaliśmy zespół.

MIODUSKI FILANTROP
Mioduski mówi także, że do funkcjonowania Legii dołożył sporo z własnej kieszeni, a ponadto musiał ograniczyć pozostałe biznesy. - Włożyłem o wiele więcej, niż się spodziewałem. Między innymi dlatego postanowiłem sam zająć się zarządzaniem. (...) W Legii nie pobieram wynagrodzenia - od pięciu lat nie wyjąłem z klubu ani złotówki - zapewnia.

Wywiad z 16 maja 2019
POSZUKUJĄCY MIODUSKI
- Pomimo złych rezultatów, jestem przekonany, że przedłużenie umowy z Vukoviciem to dobra decyzja. Wiemy, czego szukamy i jak bardzo ważna jest kwestia mentalności i charakteru. "Vuko" ten charakter ma i jestem przekonany, że piłkarze pod jego wodzą też będą go mieli.

I, uwaga, wisienka na torcie, wywiad z Forbesa z 14 czerwca 2017
O tym, dlaczego będzie lepszym prezesem niż Bogusław Leśnodorski, o sytuacji finansowej klubu i trudnej współpracy z miastem – rozmawiamy z Dariuszem Mioduskim, nowym szefem Legii Warszawa i jej stuprocentowym właścicielem

To by było na tyle mądrości naszego prezesa

odpowiedz
mexx - 02.10.2020 / 21:02, *.chello.pl

Nuta na Superpuchar:

Mioduski won!
Michniewicz won!
I wkłady wyp…….ć stąd!

Mioduski won!
Michniewicz won!
I wkłady wyp…….ć stąd!

:D

odpowiedz
jamapata - 02.10.2020 / 21:01, *.inetia.pl

Za co oni biorą pieniądze ??? Mega wstyd !!!

odpowiedz
Hiszpan - 02.10.2020 / 20:44, *.telnaptelecom.pl

Niech sprzedadzą wszystkich. Nikt z nich nie jest godny nosić koszulki Legii.

odpowiedz
Alf - 02.10.2020 / 20:20, *.hosted-by-worldstream.net

Piękny Lolo kombinuje teraz, jakby tu sprzedać Karbownika, zgłosiła się Parma z propozycją rocznego wypożyczenia, na to on odpowiedział, że po tym okresie mają obowiązek wykupienia za 6 melonw, to już ostatni gracz z jakąś realną wartością, teraz zamiast zgrywać drużynę będzie parcie na wypromowanie następnego do sprzedaży, bo to już ostatni, który ma jakąś wartość, jak to się nie uda i Legia nie załapie się do żadnych eliminacji, to od przyszłego okienka zacznie buty wraz z zapasowymi wkrętami wysprzedawać.

odpowiedz
dino - 02.10.2020 / 20:11, *.vtelecom.pl

Pozycję w Europie najlepiej oddaje współczynnik UEFA. Wylicza się go na przestrzeni ostatnich 5 lat. Gdy przychodził Leśny w grudniu 2012 roku mieliśmy go na poziomie 13,650. Później był sukcesywny wzrost
13/14 15.275
14/15 24.800
15/16 28,000
16/17 28.450
Marzec 2017, samodzielne stery obejmuje Mioduski
17/18 24,500
18/19 24,500
19/20 17
Najgorsze, że w kolejnym sezonie ostatni raz będzie nam się liczyło 8,000 punktów zdobyte w sezonie 2016/17 za Ligę Mistrzów (czyli prawie połowa obecnego rankingu)
Gdzie nas prowadzi Pudel każdy widzi.

odpowiedz
artic - 02.10.2020 / 20:05, *.inetia.pl

Byly by mecze z Sivasporem Macabi i Viarealem i big kasa dla klubu a bedzie Mielec BielskoBiala i Białystok .

odpowiedz
Trampek - 02.10.2020 / 20:02, *.net.pl

LEGIA z chwilą zakończenia rundy zasadniczej po 30 kolejce straciła " formę " i pierwsze miejsce w tabeli dowiozła na wskutek dużej przewagi . Jakie były wyniki 7 meczów LEGII w grupie mistrzowskiej to każdy wie., nie będę przytaczał bo - po prostu nie ma sensu. Przewaga uzyskana w rundzie zasadniczej stopniała do 3 punktów po meczach w grupie mistrzowskiej.Wnioski nasuwają się same. Jeżeli do tego dodamy " uzyskane" wyniki rozpoczęcia kolejnych rozgrywek - to jest wypadkowa tego , jakie było szkolenie LEGII od chwili zawieszenia rozgrywek do chwili zakończenia pseudo trenerki Vuko. Można dywagować co by było gdyby i kiedy powinna nastąpić / na spokoino / wymiana trenera. Uważam,że decydentom LEGII " czerwona lampka z tyłu głowy " powinna "zapalić się" w trakcie meczów grupy mistrzowskiej. A z chwilą zakończenia tych rozgrywek powinien być wymieniony CAŁY SZTAB trenerski łącznie z "trenerem" odpowiedzialny za przygotowania zespołu.Nie do przyjęcia jest tłumaczenie się Covidem. Innym zespołom jakoś COVID nie przeszkadzał. To jest jedna z przyczyn klęski w meczu z Qarabak FK. Drugą przyczyną tej klęski jest zły zakup zawodników na poszczególne pozycje. W efekcie w zasadzie zawodnicy grają nie na swoich pozycjach , często " przerzucani" są z obrońcy na pomocnika,środkowi pomocnicy na skrzydło itd.Celowo nie wymieniam nazwisk, ale zainteresowani widzą co i kogo mam na myśli. Trzecia przyczyna - za poprzedniego trenera - to " przywiązanie " do nazwisk. Jest jeszcze kilka przyczyn wczorajszej klęski w europejskich rozgrywkach, ale nie oto chodzi aby je wymieniać, jako sztuka dla sztuki. Uwypukliłem z grubsza stan rzeczy w LEGII. Wynika z niego ,że " z pustego to i Salomon nie naleje". Gdyby wczoraj LEGIĘ przez taki sam okres czasu co trener Czesław Michniewicz prowadził trener legenda - Sir Alexander Chapman Ferguson wczorajszy wynik niewiele odbiegałby od rzeczywistości.Uważam,że w LEGII potrzebne są głębokie - kompleksowe zmiany gabinetowe , w tym oddzielenie funkcji WŁAŚCICIELA LEGII od funkcji prezesa czy innych oficjalnych czy mniej oficjalnych funkcji w LEGII .Właściciel ma żądać tego, tego a prezes ma to wykonać w określonym czasie. Inaczej na bruk. Jeżeli NIE nastąpią radykalne zmiany w gabinetach LEGII , to przez najbliższe kila lat LEGIA w Europie nie zaistnieje, pomimo,że na krajowym podwórku będzie się jeszcze liczyła. Mleko się rozlało i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem - bo to nic nie da. Trzeba brać się ostro do roboty - najpierw " przewietrzyć gabinety" - jak śpiewał swego czasu Rosiewicz . Te słowa kieruję do właściciela LEGII .

odpowiedz
Albert - 02.10.2020 / 19:47, *.shawcable.net

Powiem tak; Najstarsi gorale nie pamietaja tak beznadziejnie zarzadzanej i grajacej Legii Warszawa. Dziekuje.

odpowiedz
jarekk - 02.10.2020 / 19:28, *.metrointernet.pl

Jest pozytyw, w tym meczu złego słowa nie można powiedzieć na gargamela.

odpowiedz
ciekawostka - 02.10.2020 / 19:22, *.play-internet.pl

Andrade od 28.08.2020 w Qarabagu jakoś nie potrzebował roku na aklimatyzację. Wg transfermarkt wart około 325 tyś €

odpowiedz
AAA - 02.10.2020 / 18:58, *.plus.pl

Brawo Mr.Bortnik buhaha
Drona drugiego wynajmnij amatorze.

odpowiedz
Hiszpan - 02.10.2020 / 20:24, *.telnaptelecom.pl

@AAA: Mozna zdjęcie tego Bortnika wrzucić?

odpowiedz
LewLegia - 02.10.2020 / 18:52, *.net.pl

Dawaj nutę ,, nie poddawaj się ........'', aż do zrzygania się. To jest już tak nudne i monotonne jak gra piłkarzyków pudla.

odpowiedz
bzura7 - 02.10.2020 / 18:50, *.pirx.pl

odpowiedz
Do 4 runda do przejścia :: na dzień dzisiejszy 1mln euro to 45mln PLN tępaku

odpowiedz
Bobi - 02.10.2020 / 18:22, *.tpnet.pl

Legia w zasadzie teraz nie ma nic, ani trenera, ani zawodników. Brak obrony, brak pomocy a o napastnikach nawet nie wspomnę, jedynie bramkarz na swoim poziomie. Nawet przesunięcie meczu ligowego nic nie dało. Naprawdę przykro było na to patrzeć.

odpowiedz
KibicL - 02.10.2020 / 18:10, *.plus.pl

Zaorać to i grać, młodzieżą, pilnować tylko żeby nie spaść z ligi, wpajać od młodego co to jest Legia!! Zostawić Vesovicia ten to ma chociaż charakter.

odpowiedz
(L) awson - 02.10.2020 / 17:42, *.play-internet.pl

Dość. Dłużej tego obciachu nie zniosę. Karta w znisczarce, a za karnet dziękuję

odpowiedz
Cult⚽️King - 02.10.2020 / 18:37, *.50.59

@(L) awson: Tu nie biega aby niszczyć karty,barwy schować do szafy I najlepiej schować sie bo wstyd I obciach ..teraz klub ukochany,ktòry jest I bèdzie w naszych sercach na zawsze najspanialszy!Legii!Warszawy!Razem musimy !walczyć!o!dobro!Legii!Sławy!

odpowiedz
Stan - 02.10.2020 / 19:29, *.t-mobile.pl

@Cult⚽️King: nie dziw się ,każdy ma prawo się wściec ,emocje ,potem rozum powróci

odpowiedz
grzesiek - 02.10.2020 / 17:41, *.centertel.pl

Teraz to sami znawcy a niedawno byli tacy co chwalili Mioduskiego .
Ja od razu wiedzialem ze bedzie lipa jak uslyszalem w jednym z pierwszych wywiadow od Dariusza ze na pilce noznej to sie dlabo zna, ale chodzi o to zeby sie otoczyc ludzmi ktorzy taka wiedze posiadaja. No i otoczył sie Pan dariusz kucharskim i teraz michniewiczem.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.10.2020 / 17:39, *.play-internet.pl

Tytuł artykułu powinien brzmieć "Niespodzianki nie było-pewny awans Qarabagu".

odpowiedz
bronek49 - 02.10.2020 / 17:35, *.chello.pl

to nie tylko trener jest winny za przygotowanie fizyczne ale również piłkarze to nie dosć że patalachy ale też lenie tam jest tylu wiekowych zawodników że oni dobrze wiedzieli co im brakuje w dobrym przygotowaniu ale dlatego że to lenie to nie chciało im się popracować inwidualnie nad swoją formą dla nich tylko kasa się liczy a nie klub i kibice dlatrgo już najwyższy czas zeby to kibice tych nierobów rozliczyli

odpowiedz
MIODUSKI CHOPIN OUT - 02.10.2020 / 17:20, *.optonline.net

Mioduski wypier...lo spowrtoem do Houston, TX pracowac w McDonaldsie. Nie chce obrazac tych ktorzy pracuja ciezko w McDonaldsie ale Mioduski sie nie nadaje do pilki noznej, on nie wie na czym polega ten sport.

odpowiedz
rroy - 02.10.2020 / 17:09, *.mm.pl

HAHAHAAHAHHAHAAHAH
Michniewicz taktyk...HAHAHAAHAHAHAHAHHAH

odpowiedz
Wiaderny - 02.10.2020 / 18:46, *.mm.pl

@rroy: zgadzam sie.

odpowiedz
Dobrze jak co roku. - 02.10.2020 / 16:40, *.chello.pl


Myślę że trafiliśmy do podobnej grupy co rok temu.
Mamy szanse na mistrza znow jak co roku.

odpowiedz
Prawobrzezny - 02.10.2020 / 16:39, *.play-internet.pl

Myślałem że Mioduskim to facet który wie co trzeba w biznesie aby była kasa i zadowolenie. Niestety powiem tak. Może wie jak w biznesie ale nie wie jak w biznesie piłkarskim. Chociaż i tu i tam trzeba fachowców. Niestety zamiast zatrudnić trenera z Bundesligi lub serii A Pan właściciel stawia na amatorów. Michniewicz to koło bez wiedzy o doświadczenia. Typowy Polski trener który karze się bronić o wybijać piłkę do przodu. Może ktoś ją otrzyma tyle że najczęściej przeciwnik.

odpowiedz
Komentarz Roku! - 02.10.2020 / 16:09, *.50.59

Wolfik - 16 godzin temu, *.mm.pl
Czasy się zmieniają, lata lecą, Europa odjeżdża. A nasi trenerzy cały czas analizują, planują, budują taktykę. Tylko wyników i konkretów brak. Od lat 80-tych ubiegłego stulecia.

odpowiedz
Obserwator - 02.10.2020 / 16:02, *.vectranet.pl

Dopóki tacy piłkarzyki jak Jędrzejczyk będą rządzić szatnią Legia nic nie osiągnie. Do tego drewniany napastnik i piłkarze z łapanki

odpowiedz
lolo - 02.10.2020 / 16:01, *.Gawex.PL

A czego się spodziewaliście? Na jakiej podstawie myśleliście że ograją Karabach? Od początku sezonu grają piach w eklapie. Źle przygotowani fizycznie i słabe nabytki! Chcieli zwojować Europę słabym Jędrzejczykiem, Pekhartem jako napastnikiem czy Kapustką jako rozgrywającym? Ludzie, tu trzeba biegać i mieć umiejętności piłkarskie a nie bazować na farcie jak w końcówce sezonu! Jesteśmy słabi i tyle! Czesiu 711 też się wpasuje, zresztą co to za trener! Ważne że mają kasę na konta a kibice niech się jarają że walczą i mają Legię w sercu!!!

odpowiedz
maryjan - 02.10.2020 / 15:45, *.novaia.pl

gdy grałem w pilke trener zawsze powtarzał, gdy nie masz umiejetnosci to trzeba zapier....zeby to nadrobic! aa jak widzialem naszych to stali jak krowy do dojenia!

odpowiedz
Slaluk - 02.10.2020 / 15:20, *.centertel.pl

Mam pytanie do obecnych komentujących: kiedy w przyszłym roku wygramy conference league, to czy i na jakich zasadach zagramy o superpuchar Europy

odpowiedz
Legiogorec warszau - 02.10.2020 / 14:53, *.orange.pl

Dobra grupa nam sie trafila : grupa J - Tottenham, LASK Linz, Antwerp - Legia faworytem wyjdziemy spokojnie - czesi ich ustawi i bedzie awans z 1 miejsca.

odpowiedz
L - 02.10.2020 / 14:44, *.27.165

#michniewiczOUT

odpowiedz
m4 - 02.10.2020 / 14:40, *.chello.pl

Hadaj wczoraj dobrze powiedzial nie bedzie pustego stadionu bo wiadomo kto dostawie wiadomo ile od wiadomo kogo ;) a wy dalej sie tu napinajcie na forum

odpowiedz
Kaprykos - 02.10.2020 / 14:35, *.vectranet.pl

Przed meczem zazwyczaj podawany jest skład, widząc skład od razu pomyślałem, będzie kibel. Kolejny trener amator...pamiętam go jako bramkarza w Amice... a potem pchany w trenerkę, przez kogo? Dlaczego?

odpowiedz
Cult⚽️King - 02.10.2020 / 14:31, *.50.59

Wszyscy do rezerw,Mioduski 1221 batòw ,sztab do rozwiázania,wszystko zaczynamy od nowa!

odpowiedz
Olomanolo - 02.10.2020 / 14:24, *.play-internet.pl

Kolejorz zgarnia 44 mln.za awans i za odpadnięcie Legii do tego powrót kibiców na mecze grupowe .... A my dalej śpiewajmy Nie poddawaj się- jak tebarany więcej ściągnijmy szrotu a młodzi niech się ogrywają dalej w innych klubach ---- WSTYD prezesie WSTYD

odpowiedz
4 runda do przejścia - 02.10.2020 / 15:59, *.tpnet.pl

@Olomanolo: Troche cie poniosło z tymi 44 bańkami nawet gdyby wszystkie mecze wygrali w grupie to tyle nie dostaną .Za Awans sa 3 banki euro

odpowiedz
Heniu - 03.10.2020 / 10:32, *.virginm.net

@4 runda do przejścia : Kolega wyzej ma racje... Lech za awans go grupy otrzyma okolo 30-40 mln cebulionow

odpowiedz
jb - 02.10.2020 / 14:19, *.chello.pl

Nie tłumaczmy sobie że drużyny z naszej ligi są słabe, to niestety mamy słabych trenerów( trener Żuraw wyjątek) którzy nie potrafią przygotować zespół do gry w pucharach. Legia od czasu Czerczesowa nie miała klasowego trenera i efekt jest widoczny. Nie piłkarze są winni tylko sztab szkoleniowy. Drużyna nawet słabsza ale zgrana i DOBRZE PRZYGOTOWANA DO SEZONU może wygrać z lepszym (Górnik Zabrze). Dlatego całą winę powinien wziąć na siebie prezes i zarząd

odpowiedz
AliMario - 02.10.2020 / 13:55, *.tpnet.pl

Powinien być Lesnodorski -Magiera i nie byłoby przynajmniej wstydu ...obawiam się że obecny Prezes nie ma honoru. . Jeszcze klub może wyjść na prostą ale na pewno nie powinien to być osoba Miodek wspol-decyzyjny....

odpowiedz
Kudłaty w Ksiazenicach ponoc sie pakuje... - 02.10.2020 / 13:53, *.plus.pl

Rozgonić to całe towarzystwo łącznie z pseudo piłkarzami dyrektorami i całym tym obornikiem inwentarzowym
Pamiętajcie wszyscy - tylko pusty stadion!!!!!
To ich nauczy rozumu !!!!!!!!!

odpowiedz
Czarny76 - 02.10.2020 / 16:03, *.amazonaws.com

@Kudłaty w Ksiazenicach ponoc sie pakuje...: wierzysz w to?Sa osoby na Żylecie które nie pozwolą by CAŁY stadion był pusty.A za tydzień gdy te skur...y będą wychodzić na boisko znowu popłynie pieśni na skrzydłach wiatru,,Mistrzem Polski jest Legia,, a w trakcie meczu ,,Nie poddawaj się,,Zalosne

odpowiedz
Marcel - 02.10.2020 / 13:42, *.t-mobile.pl

A może zamiast po raz kolejny udawać zdziwienie i zaskoczenie powinniśmy po prostu zaakceptować prawdę. A prawda jest taka, że polskie drużyny są za słabe nawet na Ligę Europy i zwyczajnie nie nadają się do tych rozgrywek. Teraz Lechowi się udało, ale to raczej jednorazowy wyjątek potwierdzający smutną regułę. I właśnie dla takich drużyn jak polskie stworzono UEFA Conference League i tam niestety jest ich miejsce. Polska piłka na tle Europy już praktycznie nic nie znaczy. Smutne, ale prawdziwe.

odpowiedz
bizon - 02.10.2020 / 18:53, *.centertel.pl

@Marcel: nawet ta 3 liga europejska będzie dla nas za mocna. Wspomnisz moje słowa...

odpowiedz
tekken (L) - 02.10.2020 / 13:41, *.230.92

Ale lipa. Widać było, ze coś jest nie tak jak młodych się nie wprowadza tylko sprzedaje i nie daje szansy w Legii. Pozbyto się walczaków i zabrakło koncepcji, szybkiej piłki, napastników. nie ma piłkarzy jak Rado, czy KK, którzy sami potrafią zmienić losy meczu. Brak jakości, bo cały czas się sprzedaje.

odpowiedz
Warszawiak - 02.10.2020 / 13:16, *.98.100

Gdy prezesem Legii był Leśnodorski, Legia grała w pucharach, miło było ją oglądać. Gdy klub przejmował Mioduski od początku mówiłem że to bardzo źle dla klubu. Gdy okazało się że będzie również prezesem też o tym mówiłem. Wiele osób mnie hejtowało, że Leśnodorski to burak, wydaje za dużo itd.
I gdzie dzisiaj wszyscy Ci miłośnicy Pana Mioduskiego?!?!

Zatruj chłopie w końcu prezesa co zna się na piłce i wymagaj od niego wyników!

odpowiedz
MarioL - 02.10.2020 / 12:59, *.wanadoo.fr

Chyba znowu zacznę grać u buka na Legii można niezłe zarobić puki jeszcze są dobre stawki.Ktoś tu wczoraj fajnie napisał,ze nie z takimi tuzami się przegrywało.Do czego to doszło.Kibicuje Legii od 1983;roku było różnie,ale takiej tragedii jaka jest od kilku lat,to jeszcze nie było.

odpowiedz
rkt - 02.10.2020 / 12:59, *.play-internet.pl

Cała Polska płacze... Ze śmiechu

odpowiedz
Zenek M - 02.10.2020 / 12:53, *.tpnet.pl

Jak do tego doszło nie wiem....

odpowiedz
asd - 02.10.2020 / 12:47, *.orange.pl

Proste korporacyjne podejście do biznesu , zarząd do przeorania i tyle , dziękuję i do widzenia .

odpowiedz
Matti - 02.10.2020 / 12:40, *.plus.pl

Gdzie jest nasz prezes z komentarzem do tego wszystkiego? Czyżby brakowało odwagi?

odpowiedz
Zkps - 02.10.2020 / 12:36, *.centertel.pl

Teraz tylko wpierdziel od Warty i można spokojnie grać o majstra

odpowiedz
... - 02.10.2020 / 12:33, *.wtnet.de

Rok temu z Rangersami była walka,zabrakło niewiele. Po roku jest tragedia. Źle przygotowani na początek sezonu,zmiana trenera tydzień przed najważniejszym meczem sezonu,ten dobiera taktykę dramatyczną a skład katastrofalny. Kapusta,Valencia,Juranovic,Lopez przecież to jest qurwa niemożliwe wystawić ich w pierwszym składzie. Co dopiero przyszli,nie grali,bez formy. Tak żaden normalny trener by nie postąpił. Jak wczoraj zobaczyłem skład przed meczem-załamałem się. Dziś jest smutek i ogólne załamanie,bo ileż kur.. można czekać na puchary. I co? Znowu ta patologia ligowa... Pudel daj sobie spokój z pierwszą drużyną w sensie prezesowania. Nie nadajesz się tak jak większość trenerów,których zatrudniłeś.

odpowiedz
donsimone77 - 02.10.2020 / 13:19, *.jmdi.pl

@...: w punkt...

odpowiedz
Kibol78 - 02.10.2020 / 12:25, *.plus.pl

Kiedyś w kabatach spadl samolot i ostatnie słowa jakie wypowiedział pilot są idealnym podsumowaniem do tego tego co spotkało naszą Legie

"Dobranoc! Dowidzenia!Cześć!Giniemy!"

Niestety ale to jest tragedia!

odpowiedz
L - 02.10.2020 / 12:22, *.co.uk

Koniec- leze Brady samotnie. Koniec-a nademna krzyz.Koniec- w tym roku jest okropnie. KONIEC.To piosenka KSU dla Pana Miodka. LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Jaro - 02.10.2020 / 12:14, *.centertel.pl

Mi się wydaje że Michniewicz miał za zadanie od Miodka odpaść z pucharów i skupić się na lidze bo inaczej nie da się wytłumaczyć dlaczego wyszedł na mecz Kspustka czy Valencia a nie wyszli nasi najlepsi czyli Wszołek i Luquidas...

odpowiedz
kiki - 02.10.2020 / 12:03, *.tpnet.pl

Ale wpie...ol. Co roku coraz gorzej. Niedługo przedszkolaki nas pokonają.

odpowiedz
Syn trenera - 02.10.2020 / 11:49, *.plus.pl

Czemu nie bierzemy przykładu z CSKA Sofia, Ferencvaroszu, Karabach, wszystkie te kluby mają mniejsze budżety niż L i jak grają w pucharach. Nasi wczoraj biegali jakby każdy miał worek z cementem na plecach ktoś za to odpowiada... Taktycznie też dno, brak woli walki. Na transfermarkecie wartość Karabach 13 mln euro. Legii 32 mln. Przykro pisać ale pyry wczoraj pokazały jak zarządzać klubem i robić rozsądne transfery... Mioduski rozwalił wszystko w trzy lata a w Poznaniu wyciągnęli wnioski...

odpowiedz
Kowal - 02.10.2020 / 20:49, *.play-internet.pl

@Syn trenera: Bo ktoś na transferach musi dobrze zarobić lub bardzo dobrze. Warunki płac kopaczy ktoś akceptuje? Trzeba zadać pytanie czy coś z tego ma? Czy grają przeciw prezesowi, czy robią to za akceptacją prezesa, czy jest to poprostu samowolka? Zarobić jak najwięcej ale do własnej kieszeni, nie ważne że zespól gra piach. Czy to możliwe, że są tak krótkowzroczni?

odpowiedz
(L)eon - 02.10.2020 / 10:56, *.plus.pl

Kibice ogarnijcie się
Żyleto ogarnij się
Mioduski spuści Legię do I ligi
Ten pajac nie ma pojęcia o piłce
Akademia istnieje już parę lat i co i ch..j
Zobaczcie w pyrlandii nie ma roku żeby z akademii nikt się nie wybił i tak na chłodno patrząc grają niezłą piłkę a w tym roku z młokosami mają grupę LE
OBUDŹMY SIĘ I POGOŃMY TE TOWARZYSTWO

odpowiedz
wiertlo - 02.10.2020 / 10:54, *.2.10

rozpykali tą Legię jak szmaciarzy.

odpowiedz
Lukas - 02.10.2020 / 10:47, *.chello.pl

Spodziewaj się najgorszego to wtedy będziesz może miło zaskoczony...ale nie jako kibic Legii w ostatnich latach. No cóż trzeba się wziąć w garść, nie kłócić tylko pomyśleć co należy zmienić by było lepiej.

odpowiedz
Andrew - 02.10.2020 / 10:44, *.interpolska.pl

Od 5 lat, co roku zmiana trenera i wypad z europejskich pucharów, ten człowiek ewidentnie nie wyciąga żadnych wniosków. Jeżeli ma strategię niegrania w europejskich pucharach to po cholerę kupuje tych słabiaków z europy, którzy są o wiele drożsi od przeciętnych polaków, którzy śmiało mogą wygrywać polską ligę.

odpowiedz
paisLey - 02.10.2020 / 10:42, *.128.91

Winna spoczywa na wszystkich
Prezes 40%
Trenerzy 30%
Piłkarze 30%
Wszyscy dołożyli cegiełkę ze już od tylu lat niema Legii w Europie

odpowiedz
Ja1916 - 02.10.2020 / 10:46, *.centertel.pl

@paisLey: myślę że więcej prezes i piłkarze. Trenerów wybiera prezes i zmienia ich raz po raz. Było kilku dobrych, ale po pierwszym kryzysie byli zwalniani.

odpowiedz
paisLey - 02.10.2020 / 10:58, *.128.91

@Ja1916: Ale ja już jest trener to on decyduje jak ma drużyna grać ... Albo nasz prezes tez lubi po układać sam klocki

odpowiedz
Jimi70 - 02.10.2020 / 10:36, *.play-internet.pl

4 pytania zasadnicze:
Dlaczego piłkarze Legii albo stali albo chodzili po boisku, nie wychodzili na pozycję ?
Czy piłkarzeLegii nie mięli sił biegać i to praktycznie podczas całego spotkania czy coś nie tak jest w szatni ?
Czy coś się dzieje w Legii o czym kibice nie wiedzą ?
Jakim prawem zawodnicy Legii którzy nie pracują podczas treningów i olali całkowicie przygotowania do sezony zarabiają takie pieniądze ?
My kibice Legii żądamy redukcji płac piłkarzy i pracowników Legi do poziomy wynagrodzenia zasadniczego 5 tys brutto + ewentualne premie za wynik !!!!!!!!!!!!!
POWTARZAM:
Żądamy redukcji płac piłkarzy i pracowników sztabu szkoleniowego Legii do poziomy wynagrodzenia zasadniczego 5 tys brutto + ewentualne premie za wynik !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
(L)eon - 02.10.2020 / 11:55, *.plus.pl

@Jimi70: popieram w 100%
Średnia krajowa na łapę plus dodatki do podniesienia na boisku za konkretny wynik

odpowiedz
(L)eon - 02.10.2020 / 11:56, *.plus.pl

@Jimi70: popieram w 100%
Średnia krajowa na łapę plus dodatki do podniesienia na boisku za konkretny wynik

odpowiedz
Mekk - 02.10.2020 / 12:21, *.inetia.pl

@Jimi70: Piłkarze stali lub chodzili na boisku, nie wychodzili na pozycję, bo na boisku byli głównie środkowi pomocnicy, tacy od mądrego stania i sensownego podawania. Do tego dwóch wysokich napastników, wolnych ale nieźle skaczących do główek.

I trudno robić z tego zarzut dla trenera. W L w składzie jest obecnie jeden piłkarz który od biedy ma charakterystykę dynamicznego – Wszołek. Też już niemłody i po kontuzjach. No dobra, od biedy Mladenovic ale to obrońca, więc nie będzie wisiał na linii spalonego czekając na prostopadłą piłkę.

odpowiedz
Jimi70 - 02.10.2020 / 13:49, *.play-internet.pl

@Mekk: chyba nie chcesz mi powiedzieć że środkowy pomocnik ma tylko chodzić po boisku bo ma taką rolę ...?
Poza tym, w Legii byli nie tylko środkowi pomocnicy, jest tak jak zauważyłeś Mladenovic, jest Antolic był też i Karbownik, który w ubiegłym sezonie potrafił dynamicznym rajdem przejść 2-3 zawodników i ładnie wyłożyć piłkę, pytam się jeszcze raz - co się stało piłkarzom, że przez 90 minut wyłącznie chodzili po boisku, i proszę nie tłumaczyć to ich rolą !

odpowiedz
Łuki - 02.10.2020 / 10:32, *.tpnet.pl

Po takim meczu odechciewa się wszystkiego i ciężko dojść do siebie. Niby człowiek powinien być na to gotowy bo przecież w Europie nas nie ma od kilku lat i co rok jest to samo a jednak zawsze ma tą nadzieję że może teraz będzie inaczej. Tak to jest jak serce bierze górę nad rozumem i rozsądkiem. Niestety znów jest WSTYD, KOMPROMITACJA, DNO, BEZNADZIEJA, UPOKORZENIE. I już trzeba się nastawiać że za rok będzie to samo może wtedy mniej będzie boleć. Co teraz? Proponuję zmienić trenera i przełożyć mecz z Wartą.

odpowiedz
Obiektywny - 02.10.2020 / 10:32, *.247.68

Panowie żal się to czyta ale to co piszecie to prawda szkoda ,że nie umiemy budować drużyny jak to robią w Poznaniu .
Tylko ciągle plujemy jadem na innych Legia musi zmienić styl pracy z drużyną ....

odpowiedz
Praga - 02.10.2020 / 10:32, *.chello.pl

Wszystko jest proste .Wystarczy płacić tylko za dobrze wykonaną pracę.

odpowiedz
Mekk - 02.10.2020 / 10:31, *.inetia.pl

Sidenotka: szturmem idzie dzisiaj wideo bramki z meczu Kopenhaga-Rijeka. Przyjrzyjcie się, kto tam leci w tej czerwonej koszulce, pod koniec widać :-)

odpowiedz
Karolkarol - 02.10.2020 / 10:27, *.ckmediator.pl

Dobrze, że chociaż uefa zabrania kibicom wstępu. Nikt nie zapłacił za oglądanie tego cyrku.

odpowiedz
Greg - 02.10.2020 / 10:26, *.tpnet.pl

KOMPROMITACJA Bortnika !! Przzygotowanie fizyczne piłkarzy Legii woła o pomstę do nieba. Zresztą wszyscy się w tym klubie skompromitowali.

odpowiedz
Mekk - 02.10.2020 / 11:55, *.inetia.pl

@Greg: To wrażenia. Była sytuacja gdy Juranovic dał radę się pościgać z tym szybkim. Problem w tym, że drużyna jest rozbalansowana. Są goście do główek, są goście do przepychania się, są nawet tacy co niekiedy umieją podać – ale nie ma właściwie nikogo do szybkiego biegania.

Symbolem meczu jest Pekhart próbujący się ścigać z obrońcą do długiej piłki na dobieg. Z oczywistym efektem. I to nie jest wina Pekharta ani jego przygotowania. Crouch wypadłby tak samo.

Jest tu może efekt Ekstraklasy. W niej Legia gra spokojny atak pozycyjny, wrzutki itd. Ludzie do skakania do główek są wysoce przydatni a szybcy, nawet dryblujący, nie mają gdzie/jak pograć.

odpowiedz
peru123 - 02.10.2020 / 10:22, *.plus.pl

Klęski w pucharach i zgodę na zatrudnianie trenerów bez odpowiedniego przygotowania i doświadczenia to wina Mioduskiego, teoretycznie facet który ma doświadczenie w korporacji powinien takich błędów unikać, ale niestety to jest narcyz któremu wydawało się że jest wizjonerem ( budowa LTC, zatrudnianie Jozaka, potem Klaufrica, Vukovica,) , być może trochę oprzytomniał (Michniewicz ) , ale wątpię

odpowiedz
Sławek - 02.10.2020 / 10:17, *.centertel.pl

Kiedy Mioduski zostawi nasz klub?
Staram się nie czytać wypowiedzi piłkarzy po meczu, bo nie da się tego słuchać. I co?
Zrobiłem wyjątek. Antolić : wrócić na zwycięską ścieżkę, jest ciężko itp. Ile , ile jeszcze takich głupot?
Dosyć piłkarzy takich jak Stolarski, Jędza ( jeszcze kontrakt z nim przedłużyli), Antolić , Jovanowić i jeszcze by wymieniać. Połowa lub 3/4 do wyrzucenia.

odpowiedz
Kubik - 02.10.2020 / 10:24, *.play-internet.pl

@Sławek: wykup i ty zarządzaj

odpowiedz
Franco - 02.10.2020 / 10:46, *.plus.pl

@Kubik: człowiekowi nie idzie zarządzanie klubem. Problem jest taki że nie m przyjaciół którzy mu powiedzą: Stary kup sobie inną nowa zabawkę... Bo to tego brak ci talentu, szczęścia i wiedzy.

odpowiedz
Pantera - 02.10.2020 / 10:11, *.ostnet.pl

Z taką grą to byśmy nie zaszaleli w grupie LE jedynie to byśmy mieli imponujący bilans straconych bramek puszyste koty nie dali rady nawet 4 rundy przejść czemu: bo trzeba zapiera.....a nie spacerować

odpowiedz
Mariusz - Londyn - 02.10.2020 / 10:07, *.sky.com

Tylko akcja PUSTY STADION moze przegonic Mioduskiego, MUSI odejsc!!!! KONIEC

odpowiedz
Krzeszczu - 02.10.2020 / 10:04, *.bredband2.com

Ale QRWA kabaret!
Mowilem ze tak bedzie...
O transferach pisalem nie raz.
O trenerze od lat.
O strategi, tej dlugofalowej jak i ten na tu i teraz, a raczej o ich braku, tez pisalem. Od lat.
Oamatorszczyznie, braku jakiejkolwiek koncepcji i katastrofalnym poziomie trningow, co widac pozniej w meczach na boisku, tez pisalem. Od lat.
O tym ze i kogo trzeba zatrudnic do przygotowania fizycznego, i dlaczego, tez pisalem.
Mowilem ze tak bedzie.
Pluliscie, wyzywaliscie, obrzucaliscie miesem, cenzura kasowala, szyderki bylo bez umiaru. A teraz?
Wyszlo ze mialem racje.
Bo kazdy trzezwo myslacy, kto nie jest zaslepiony tylko labada i nie poddawaj sie, i choc troszeczke zna sie na sporcie, widzial to z dlaeka. Ale ta Legijna tragedia jeszcze sie nie zakonczyla. Jeszcze nie osiagnelismy totalnego dna. Teraz nadchodza istne ciemnosci. Masakra.
Jestem tak totalnie, TOTALNIE zalamany tym wszystkim, a zal tak okropnie boli ze czlowiek doslownie na nic nie ma ochoty...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 02.10.2020 / 10:28, *.247.189

@Krzeszczu: wszystko prawda. Zdobyte mistrzostwo trochę uśpiło czujność i dało złudzenie, że może teraz będzie inaczej, ale widać, że od odejścia Leśnego i Vadisa utrzymuje się równia pochyła, na której znajduje się Legia. I pewnie się to prędko nie zmieni.

odpowiedz
Michał - 02.10.2020 / 10:04, *.3s.pl

Niestety, kilka lat rządów Pana Mioduskiego wygląda dramatycznie, ale... głównie dla kibiców.
Nie zapominajmy o tym, że Pan Mioduski jest biznesmenem, a to oznacza, że stara się zarabiać pieniądze. Wynik sportowy jest mile widziany, ale tylko jako dodatek. Nie to jest celem tego pana. Legia jest numerem 1 w Polsce i marką medialną, czego Pan Prezes i jego zespół bardzo skrupulatnie pilnują. Ma to kluczowe znaczenie przy tym na czym Panu Mioduskiemu zależy, czyli na sprzedaży młodych zawodników za miliony €. To akurat jest biznes bardzo dobry, ale też niestety przez ten pryzmat należy patrzyć na akademię (LTC) Nie wychwalajmy zatem za ten ruch Pana Prezesa, bo był bardzo dobrze przemyślany i nie chodzi w nim o to w co najłatwiej nam uwierzyć...Niestety, nie chodzi tutaj o progres sportowy, a jedynie biznes. No niestety.

odpowiedz
Dark - 02.10.2020 / 09:57, *.rr.com

Najgorsze jest to, że zostali rozjechani przez zbieraninę, która w poważnej lidze w klubie broniącym się przed spadkiem nawet na ławie by nie siedziała, a na Ł3 dominowali nad naszymi wkładami do koszulek niczym ekipa co najmniej z Bundesligi, to tylko pokazuje kierunek w jakim ten marny prezesina pcha ten wózek odkąd objął stery. Obawiam się, że w przyszłym sezonie, a być może, odpukać, w kilku następnych odpoczniemy sobie od jakichkolwiek rozgrywek międzynarodowych, co nam do tej pory jakimś świńskim fartem, choć bez sukcesów się udawało, bo o kolejnym mistrzostwie, niestety w tym sezonie nie ma nawet co marzyć, co najmniej trzy ekipy są znacznie lepiej poukładane i zmotywowane.

odpowiedz
Seba 1910 - 02.10.2020 / 09:53, *.play-internet.pl

Mam Tak samo jak ty...LE w tv

odpowiedz
Kaktus_(L) - 02.10.2020 / 09:53, *.tpnet.pl

Czuję się jak patologia. Jak żona którą mąż nawala codziennie po ryju, a ona go nie zostawi bo go kocha, bo kiedyś dostała kwiatek.
Jest mi tak niewymownie przykro.
A za rok znów kupię karnet i będę jeździł na mecze, na których będę zdzierał gardło.
Nie ma dla mnie nadziei.

odpowiedz
hajdukL - 02.10.2020 / 10:10, *.77.242

@Kaktus_(L):
Piękne wyznanie.

odpowiedz
Franco - 02.10.2020 / 10:18, *.plus.pl

@Kaktus_(L): ???? "Kocha się tylko to od czego się cierpi"... Też tak mam...

odpowiedz
Kibolek - 02.10.2020 / 09:44, *.telefonica.de

OBALIĆ RZADY MIODUSKIEGO . PUSTY STADION

odpowiedz
Jimi70 - 02.10.2020 / 10:39, *.play-internet.pl

@Kibolek: przecież i tak jest pusty

odpowiedz
ekonomista - 02.10.2020 / 09:39, *.10.105

Prosta sprawa aby podnieść jakość gry trzeba zwiększyć ceny koszulek z 279zł na 549zł będziemy na poziomie Bayern'u przestaniemy przegrywać z pasterzami z Armenii.

odpowiedz
Franco - 02.10.2020 / 09:38, *.plus.pl

3:3 z Realem... Kiedy to było...
.... owy prezes=.... owe piłkarzyki=.... owe wyniki.

Czy tak po ludzku nie jest komukolwiek wstyd?

odpowiedz
Krzeszczu - 02.10.2020 / 10:06, *.bredband2.com

@Franco: ...i zamkniety stadion...

odpowiedz
Franco - 02.10.2020 / 10:23, *.plus.pl

@Krzeszczu: a teraz też był zamknięty. Ale wtedy grali trochę lepiej.

odpowiedz
Krzeszczu - 02.10.2020 / 10:47, *.bredband2.com

@Franco: To fakt, tu sie zgodze. I dodam ze wtedy mielismy bardzo fajna ekipe. Pamietasz sklad? To byla naprawde grupa bardzo fajnych pilkarzy...

odpowiedz
Stan - 02.10.2020 / 12:04, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: to było nie tak dawno ,

odpowiedz
Simon - 02.10.2020 / 09:31, *.155.3

Najlepszym zawodnikiem 40 latek po roku bez gry. Zawodnicy z pola z innych polskich klubów nie zrobiliby gorszego wrażenia a zarabiają pewnie połowę (albo i mniej). Cytując reklamę taniego proszku do prania: jeżeli nie widać różnicy, to po co przepłacać ?

odpowiedz
Dariusz Szpakowski - 02.10.2020 / 09:29, *.play-internet.pl

Na pytanie : "Gdzie jest ta Legia?"
- W dupie!

odpowiedz
Trico - 02.10.2020 / 09:25, *.centertel.pl

Tylko Jacek Magira to podniesie

odpowiedz
Normalny człowiek - 02.10.2020 / 09:24, *.net.pl

Nie miałem wielkich nadziei na awans, ale myślałem, że powalczą.
Nie powalczyli. Nie są piłkarzami! Są amatorami i tak ich trzeba traktować. Zero umiejętności, zero ambicji. Parodyści: wszyscy z wyjątkiem Artura Boruca, nie zasługujecie, aby być Legionistami
Przykro to pisać, ale naprawdę staliśmy się pośmiewiskiem. Golą nas już prawie wszyscy w Europie. Jak chcą. Lista krajów, z których drużynami możemy jeszcze powalczyć, skurczyła się do totalnie egzotycznych jednostek które z piłką nożną nie mają tak naprawdę nic wspólnego. Mało tego, już nawet te egzotyki nas golą. I to nie są wyrównane mecze.
Kopacze wyglądają jak przestraszone dzieci. Nie potrafią nic. Potrafią tylko gwiazdorzyć w programach sportowych, prowadzonych przez picusiów, którzy głaszczą ich po główkach i nie chcą powiedzieć wprost, że polski futbol jest w stanie agonalnym. Od paru lat leci na dno.
Poziom w Legii jest amatorski. Trenera brak, taktyki brak, zarządzanie klubem nie istnieje.
Smutne to, ale tak jest. Zostały tylko barwy i Kibice! No i rywalizacja w polskiej lidze amatorskiej.
Myślę, że naprawdę warto się zastanowić, co zrobić, aby zacząć od nowa. Z honorem, z serduchem, walcząc, a nie plując kibicom w twarz.

odpowiedz
Wolfik - 02.10.2020 / 09:52, *.mm.pl

@Normalny człowiek: W zasadzie tak należałoby zrobić. Ale takie działania może podjąć jedynie wlaściciel klubu. Wierzysz, że ta kompromitacja cokolwiek zmieni w jego toku myślenia (pytanie nie wymagające odpowiedzi) ???

odpowiedz
Maciek - 02.10.2020 / 09:54, *.centertel.pl

@Normalny człowiek: nalezy wywiezc prezesa na taczce!!

odpowiedz
Wojtek86 - 02.10.2020 / 09:17, *.chello.pl

Wsyscy napluliście nam w twarz!

odpowiedz
Gienek - 02.10.2020 / 09:16, *.netfala.pl

Mioduski w cztery lata zniszczył wszystko co było budowane w latach 2012-2016. Wtedy graliśmy co roku w Europie, czego zwieńczeniem była Liga Mistrzów na stulecie klubu. Wtedy osiągnięcie poziomu średniaka europejskiego było na wyciągnięcie ręki, wydawało się realne... I wtedy w klubie stery objął Mioduski... Od 2017 roku to równia pochyła i kolejne kompromitacje w w Europie. Pier.olenie o długofalowej wizji (śmiech na sali!) i zatrudnianie jakiś darmozjadów z Szwajcarii. Tak może robić tylko korpomózg bez pojęcia o piłce.

odpowiedz
OSA(L) - 02.10.2020 / 09:40, *.t-mobile.pl

@Gienek: Nie zgodzę sie z Tobą. To juz 4 rok bez pucharów wiec 4 lata to juz długofalowa wizja...niestety wizja grania na swoim podwórku, wizja zarobienia tam gdzie można zarobić bez zaangażowania i leczenia sie jakimiś wyjazdami po Europie. Długo , strata, to sie wyrówna w innej firmie i podatku od zysku nie trzeba płacić, a żyje sie w luksusie dalej.pilkarzom, trenerowi i byłym trenerom, prezesowi.może sie mylę ale taka właśnie mam wizję ????

odpowiedz
Siłka - 02.10.2020 / 09:04, *.47.62

Jaka jest odpowiedź na pytanie, która może bardzo wiele wyjaśnić
Czy kopacze dostali zaległe pieniądze za pandemię i premię za mistrzostwo Polski?!
Może to tu jest pies pochowany?!

odpowiedz
expat - 02.10.2020 / 09:03, *.virginm.net

Trzeba sobie powiedziec otwarcie, ze Legia pomimo utraty czesciowej pozycji z rankingu miala niezwyklego farta w losowaniach. Gralismy wszystkie mecze u siebie!

Bardzo mi sie spodobala postawa trenera Karabachu (poza wstawkami politycznymi), ktory od poczatku mowil ze przyjechali tutaj wygrac pomimo ze sytuacja w kraju nieciekawa i na dodatek jeden z kluczowych pilkarzy mial problem z przylotem do Warszawy ze wzgledow proceduralnych. Pomimo wszystko stlamsili Legie i na nic nie pozwolili.

My mamy kolejnego trenera (z lapanki, jesli gosc w niedziele nie wiedzial ze w poniedzialek bedzie prowadzil Legie to tak to trzeba nazwac) i zapewne kolejna przebudowe druzyny. Obawiam sie ze przy obecnym zarzadzaniu Legia nigdy nic nie osiagnie, bo nie ma zadnej kontynuacji tylko miotanie sie od sciany do sciany. Ktory z trenerow dostal czas zeby przezwyciezyc kryzys? Zaden normalny trener tutaj nie przyjdzie widzac ze sredni czas pracy trenera to rok.

Chcialbym takiego Qurbanova w Legii.

Mioduski chyba juz powinien przestac byc prezesem a tylko wlascicielem. Pytanie czy jakikolwiek prezes nie bylby tylko marionetka w rekach wlasciciela ...

Czas na zmiany ... znowu

odpowiedz
Stan - 02.10.2020 / 09:02, *.vectranet.pl

A wszystko zaczęło się od rozstania Bogusia z nim ,widać było ,że chyba tak było ,że Lesiniodorski bardziej był na czasie jeśli chodzi o kopaczy ,a ten to porażka ,winni są 9baj za tę sytuację bo powstała ,Walkowicze ,

odpowiedz
Józefowianin - 02.10.2020 / 08:37, *.chello.pl

Brawo prezesie manerw z trenerem,udany wstyd na całom Polskę utrzymany.

odpowiedz
Walerek - 02.10.2020 / 08:36, *.netfala.pl

Mioduski odejdź nieudaczniku! Nie znasz się na prowadzeniu klubu piłkarskiego. Legia od czterech lat gra coraz gorzej, rok w rok kompromituje się w europucharach. W lidze też nie jest kolorowo, zdobywamy mistrzostwa głównie dzięki słabości przeciwników a nie dzięki swojej sile. Wystarczy spojrzeć na współczynnik zdobytych punktów na mecz (poniżej 2), który jest jeden z najsłabszych w Europie spośród mistrzów krajowych.

odpowiedz
(L) - 02.10.2020 / 08:34, *.legionowodom.pl

Całkiem niedawno grając z Azerami było tylko jedno ale czy będzie 10 goli ....teraz jest 3 w plecy a za 2-3 lata będzie około 10 ale w plecy .Nie dlatego że tam są genialni piłkarze ,są odpowiednio wyselekcjonowani.Wczojaj ktoś powiedział że tam piłkarze idą po kasę.Moze i tak ale tam się płaci i wymaga.Do nas to się idzie po kasę ....kasą się zgadza a grać nie trzeba :) Zero walki ,zero ambicji,zero honoru ....słynna akademii to też zero .Lech produkuje młodych graczy ,Legia produkuje łamagi bez DNA,bez ambicji,bez honoru o szrocie z zachodu to nawet nie napisze.Szkoda że nie ma cienia szansy że cokolwiek się zmieni.Tu nie pomoże zmiana trebera

Legia przypomina teraz typowego robiła za komuny (czy się stoi czy się leży ....)

Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd .Ile jeszcze przyjedzie potworów na Łazienkowską typu (Warta Poznań,Stał Mielec,Wieczysta Kraków ....) i zaleje nasze gwiazdy

odpowiedz
Załamany - 02.10.2020 / 08:53, *.legionowodom.pl

@(L): Można przegrać mecz czy to z powodu złej taktyki (trzymać na boisku Pekharta który żyje z dosrodkowań w sytułacji kiedy mamy problem z przejściem połowy ),można nie mieć szczęścia (nie dotyczy tego meczu) ale nie można nie podjąć walki.Mecz można wygrać pressingiem ,ambicja,walecznością .....niestety nie dotyczy to naszych najemników

odpowiedz
Kruk - 02.10.2020 / 08:32, *.play-internet.pl

Tego nie dało się oglądać. Dno i tragedia straszna. A nie, sorry źle się wyraziłem, my pukamy w dno od dołu... Zgadzam się z większością, że to wina Mioduskiego i jego wyborów. Ps. najlepsze jest, że do grupy Ligi Europy awansował z Rijeką taki wirtuoz futbolu jak Sandro Kuleunogic...

odpowiedz
A-tom-owy - 02.10.2020 / 08:27, *.exatel.pl

Orędowników prezesa Bogusława chciałbym zapytać. Kto zatrudnił na stanowisku kierownika drużyny Martę O. ???

odpowiedz
dino - 02.10.2020 / 08:40, *.vtelecom.pl

@A-tom-owy:
Zatrudnił ja Bogusław Lesnodorski niestety nie jest już prezesem

odpowiedz
Tarcho - 02.10.2020 / 08:48, *.warszawa.pl

@dino: Mało mnie to ruszało skoro Legia grała bajecznie w porównaniu do tego obecnego koszmaru

odpowiedz
Franco - 02.10.2020 / 09:48, *.plus.pl

Pamiętasz co BL. Napisał po werdykcie...

"zawiodłem"

Ciekawe co napisze Pan Prezes Mioduski... Bo ten człowiek gada o dna jak jakiś pie.... ony genetyk...

Optymista napiszę że spadliśmy na dno.... ja obawiam się że jeszcze spadamy....

Podsumuj sukcesy BL i Pana Loczka...

BL za bl odpadliśmy z LM z powodów niedopilnowania kartek. Jaki to dar od Boga że mamy takiego profesionalngo prezesa który już nie dopuszcza do odpadnięcia z powodow proceduralnych...
Łubu dubu...

odpowiedz
Prezes Muflon - 02.10.2020 / 08:20, *.com.pl

1.prezes oddaje się do dyspozycji właściciela

2.WSZYSTKICH oddajemy nawet w niedobre ręce

.Jacek Zieliński i Sagan + młodzież budują NOWA drużynę

odpowiedz
Wolfik - 02.10.2020 / 09:54, *.mm.pl

@Prezes Muflon:
I Sagan będzie uczył ową "młodzież" rzucania tortem....

odpowiedz
W - 02.10.2020 / 08:18, *.supermedia.pl

Może trzeba się zastanowić, jak zmienić prezesa?

odpowiedz
RMFC - 02.10.2020 / 08:11, *.play-internet.pl

Zagrali nasi gwiazdorzy tak żeby mieć wolne czwartki, teraz jeszcze odpadną PP i zostanie liga!!! Zagrają parę męczy, kasa się zgadza więc po chh...jj mają się dodatkowo męczyć. Za tą żenadę powinni kasę zobaczyć dopiero gdy zagrają w grupie któregoś z europucharów.

odpowiedz
dino - 02.10.2020 / 08:10, *.plus.pl

Ludzilem się że jak Lesnemu zajęło 3.5 roku awansowanie do Ligi Mistrzów to Miodkowi tyle samo do Ligi Europy rany ale ze mnie naiwniak

odpowiedz
Obcy - 02.10.2020 / 07:48, *.t-mobile.pl

Tak, jak przewidywałem plusów po meczu nie będzie. Gramy piach,ale nie ukazujcie azerów, jako ogórków do golenia. Tam grają piłkarze, których polskie kluby nie byłyby w stanie utrzymać finansowo. Tam jest duża kasa. To jest ich exportowy klub. A my cóż. Sprzedamy Pana Karbownika za te magiczne miliony euro i będzie luz. Tylko kto te miliony teraz wysupła.

odpowiedz
M@c - 02.10.2020 / 07:48, *.chello.pl

Byle zarobić i się nie narobić. Na uj im ten puchar, skoro musieliby więcej pracować. Z emerytami odcinającymi kupony nie mamy szans nic zdziałać. Gdyby nie Boruc to byłoby 0:7 zgłoś się.

odpowiedz
grev - 02.10.2020 / 07:47, *.com.pl

Z niecierpliwością czekam na wypowiedź Mioduskiego. Mam nadzieję, że ostatnią.

odpowiedz
kibic - 02.10.2020 / 09:30, *.244.9

@grev: byle nie była w tonie selekcjonera po meczu z Holandią "jestem zadowolony"

odpowiedz
Tarcho - 02.10.2020 / 07:45, *.t-mobile.pl

Od lat pisze ze ten pudel nas utopi. Gdzie są dziś jego wielbiciele i Serba teraz pytam?

odpowiedz
Macinek - 02.10.2020 / 07:40, *.t-ipconnect.de

Miodek wypier...laj.
Za 2 lata będziemy bankrutem. Pójdziemy na dno.

odpowiedz
Kolko - 02.10.2020 / 07:36, *.chello.pl

I ktoś powie że zmiany właścicielskie wyszły na dobre.. Zostaliśmy cofnieci o kilka lat.. Żadnego awansu za prezesa Mioduskiego. To nie przypadek. Ryba psuje się od głowy. Po tylu latach wpadek konsekwencje należy wyciągać nie wobec piłkarzy ani trenerów tylko wobec pionu sportowego zarządu.. Za te lata niepowodzeń ktoś powinien odpowiedzieć.. Dyrektor sportowy, prezes ludzie z zarządu.. Najgorsze ze ktoś na górze ma przerosniete ambicje i wygórowane zdanie na temat swoich kompetencji. Jedyną szansą na regularną grę w Europie jest zmiana wlascicielska i budowa wszystkiego jeszcze raz od nowa..

odpowiedz
KIBIC KOLEJORZA - 02.10.2020 / 07:26, *.centertel.pl

Tak czytam te Wasze komentarze i widzę że butność i brak szacunku do przeciwnika to domena Warszawiaków. Przykro mi że tak duży kraj jak Polska będzie w pucharach miał tylko jedną drużynę ale za to jestem z tego bardzo dumny że jest to Lech Poznań.

odpowiedz
AliMario - 02.10.2020 / 09:35, *.tpnet.pl

@KIBIC KOLEJORZA : pieprzysz...niestety załatwił nasz klub jeden człowiek Prezes nieudacznik albo robił celowo wiem że to głupie ale w dzisiejszych czasach wszystko możliwe bo glupta w modzie jak i polityka Lech również przez lata nie mieliście sukcesów a teraz może przynajmniej udało się kolejarzom. Gratulacje dla Lecha

odpowiedz
Legijny Poznań - 02.10.2020 / 09:42, *.t-mobile.pl

@KIBIC KOLEJORZA : i tak co roku Pawciu, MY jesteśmy mistrzem a dla was najważniejszy w sezonie jest mecz z Legią :)

odpowiedz
Franco - 02.10.2020 / 10:13, *.plus.pl

@Legijny Poznań : wiesz. Lech ma inne ambicje i trochę inne możliwości. Jednak wyciskają maksa z tego co mogą... U nas gadanie o Dna...

odpowiedz
loko - 02.10.2020 / 07:25, *.vectranet.pl

ptrzed meczem nie bylo podstaw do myslenia, ze jestesmy w stanie awansowac

odpowiedz
PN - 02.10.2020 / 07:24, *.tdt.pl

porażka, porażka... remis, porażka....
Kiedy będzie lepiej?

odpowiedz
filand - 02.10.2020 / 07:05, *.t-mobile.pl

Na kaca najlepsze jest powietrze z materaca. Może podwyżkę wynagrodzeń o 300 %???.

odpowiedz
Kto jak nie Legia - 02.10.2020 / 07:03, *.centertel.pl

uratuje honor polskiej piłki ?

odpowiedz
Kieł - 02.10.2020 / 08:27, *.t-mobile.pl

@Kto jak nie Legia:
Lech Poznań.

odpowiedz
steverogers - 02.10.2020 / 06:49, *.icpnet.pl

Tutaj by nawet Guardiola nic nie zdziałał. Wkłady nastawione na zarobek a nie na gre z eLka na piersi. Wolalbym obejrzec eurowpie...ol z Holownia na boku obrony niz z beznadziejnym grającym tylko pilki do bramkarza Mladenoviciem. Niech Legia weźmie przyklad z Kolejorza i da szanse młodzieży a nie psuedo gwiadka przeplaconym za garsc euro.

odpowiedz
Mioduski odejdzie. Pusty stadion !!!!!!!!! - 02.10.2020 / 06:45, *.plus.pl

Akcja pusty stadion z pewnoscia pogoni tego nieudacznika z Legii raz na zawsze !!!!!!

odpowiedz
gazza - 02.10.2020 / 06:42, *.inetia.pl

Jak zobaczyłem Boruca na różowo to wiedziałem że przegrają...!
Jak można tak wizerunkowo obrażać nasz klub ???
Czy kolor różowy ma ukryć nadwagę ???
Reszta drużyny to samo - co drugi różowe buty...Ta druzyna nie ma zupełnie niczego by wygrywać !
Kto sprowadził taki szrot , to od razu powinien wylecieć z klubu za nieudane transfery i zmarnowane pieniądze...
Po co ta przerwa w lidze jak nic nie dała ???

odpowiedz
Jano - 02.10.2020 / 06:41, *.tpnet.pl

Hańba!!! Skończ waść wstydu oszczędź

odpowiedz
AAA - 02.10.2020 / 06:40, *.chello.pl

Trzeba natychmiast wyp...cały sztab medyczny m.in tego Latawca.
Co napisał ten cienki Nowikovas to święta racja.
Banda konowałów a nie lekarzy sportowych.
Do tego złotousty Prezio,wredny korposzczurek,uczeń J.K.
Odejdż człowieku ,dostaniesz gożdzika,laurkę i dymplom.
Tylko odejdz!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 02.10.2020 / 08:36, *.chello.pl

@AAA: Novikovasa leczył poprzednik Latawca. Ten, co się uczył na ortopedę.

odpowiedz
Zzz - 02.10.2020 / 06:17, *.33.206

I tak za tydzień czy dwa znów będziecie nosić tych patałachów na rekachz przybijać piatki, okazywać sympatię na mieście i na wiele sposobów wmawiać im że są najlepsi.
To się nigdy nie zmieni. Zamiast zmienić podejście gdy po raz kolejny ośmieszyli Legię to będzie jak zawsze.

odpowiedz
Olo - 02.10.2020 / 06:16, *.sky.com

Tyle przecież na naszą korzyść! U siebie gramy, oni słaby skład, zmęczeni podróżą, pogoda itp! Hawno Gracie i tyle! Zero walki jesteście tu dla pieniędzy tylko i wyłącznie! W. Pier...la.

odpowiedz
Grześ - 02.10.2020 / 05:44, *.vectranet.pl

Macie Michniewicza. Super taktyk z supa grajkami. Jezu dlaczego takie upokorzenia musimy przechodzić? Czesio jak ten z bajek Czesio się zachowuje.

odpowiedz
go(L)op - 02.10.2020 / 05:26, *.shlnet.pl

do piłkarzy:
Jesteście pośmiewiskiem w Polsce i nie tylko. Po prostu pośmiewiskiem. Gra w piłkę to wasz zawód, to tak jakby kierowca nie potrafił odpalić auta!
Mecz ze śląskiem odwołany po to by te błazny odpoczęły! ale oni qu...a są ciągle zmęczeni! 3,5,10,dni 5 miesięcy przerwy i tak są zmęczeni! pełzali wczoraj po boisku jakby łaske robili! wstyd! chociaż oni wstydu nie mają wazne aby kasa grała. Gdzie my jesteśmy...

odpowiedz
?? - 02.10.2020 / 05:23, *.t-mobile.pl

proponuje zmianę trenera xD bo to na pewno jego wina :)

odpowiedz
patataj - 02.10.2020 / 05:21, *.northsign.us

Wszystko na boisku wyglądało tak, jakby jedenastu pacjentów z biegunką goniło za jedenastoma króliczkami duracell.

odpowiedz
Mojo jojo - 02.10.2020 / 05:19, *.t-mobile.pl

wronki w fazie grupowej haha! mioduski pakuj się!

odpowiedz
cypis - 02.10.2020 / 05:14, *.rogers.com

to juz naprawde nie ma o czym psac

odpowiedz
Krzysiek - 02.10.2020 / 05:03, *.centertel.pl

Legia.
Są w niej piłkarze ale nie ma drużyny.

odpowiedz
123koko - 02.10.2020 / 04:56, *.net.pl

A ja bym tak chciał oro profesoro na ławce trenerskiej przynajmniej te wkłady od koszulek by pożądnie w dupe na treningu dostali, a nie kó...a trenowania tak aby czoła nie spocić bo chłopcy bedą przemęczeni. Nazwać to tragikomedią to mało bo jak już myślałem że ten Czesiek to rozsądny gość to on taktyka z dupy i Wszołek i luqenias na ławie. Przynajmniej jedno udowodnił loczek że zwalnianie trenera nie ma sensu bo i tak dostajemy baty więc może dać komuś raz dostać baty to inteligentny trener wyciągnie wnioski... nie wiem ale ekstraklapa nam została może uda się zdobyć tego mistrza z 10 porażkami jak zawsze hehe. Pozdrawiam

odpowiedz
Kibic32 - 02.10.2020 / 04:27, *.122.101

Witam powiem tak B.L wróć za jego karencji była LM .LE a jak prezesem i samodzielnym właścicielem został loczek nie ma nic teraz te osoby co jechały po BL i mówiły żeby odszedł bo loczek lepszym jest to teraz widzą efekty jakie są

odpowiedz
[Jankes29 - 02.10.2020 / 03:15, *.209.167

Czy leci z nami pilot?

odpowiedz
Zbyszek - 02.10.2020 / 02:45, *.plus.pl

Co by tu jeszcze spi...lić, co by tu jeszcze spi...lić, panowie grajki, karykatury współczesnego futbolu?

odpowiedz
Bbk - 02.10.2020 / 02:44, *.comcast.net

Zmiana trenera nic nie dala
Plan Mioduskiego nie wypalil tak ze powinien Pan preprosic Vuko i kibicow zabrac papcie spod biurka i wiecej nie wracac , Gratulacje dla Lecha piekny mecz

odpowiedz
blabla - 02.10.2020 / 02:15, *.47.84

Dzisiaj zrozumiałem jedną rzecz. Nic się nie zmieni, dopóki eklapa i sama Legia jest tak pięknie opakowana. Nikt z dziennikarzy w przerwie, czy po meczu nie przeprowadził wywiadu z Kapustką, czy Valencią, pytając wprost:
- Panowie, czemu wy ch.ja gracie? Jak to skomentujecie?
Tylko standardowo lizanie się po genitaliach ze strony mediów - studio, show... Płacimy na C+ i zabawa trwa. Nie daj boże znów zdobędziemy mistrzostwo (nie mając drużyny) i karuzela będzie się kręcić.
Łza się w oku kręci, jak się patrzy na to, co Mioduski (a właściwie jego doradcy, bo on sam nic nie ogarnia), zrobił z klubem. Ale więcej ani złotówki nie zapłacę ani za C+, ani za bilet na mecz.
LTMy mogą hejtować, pytać: czemu?? A ja odpowiem wprost: zostałem dziś przez włodarzy klubu i media zgwałcony bezpośrednio w odbyt... muszę teraz się zregenerować przynajmniej przez rok

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 02.10.2020 / 02:14, *.jmdi.pl

Michniewicz do zwolnienia

odpowiedz
Kuchy - 02.10.2020 / 02:12, *.inetia.pl

Teraz z Wartą 0:1 po golu Trałki przewrotką połączoną z założeniem siatki Borucowi.

odpowiedz
Legiunia jazda z k... - 02.10.2020 / 01:23, *.tvksmp.pl

DNA Mioduskiego to seria kompromitacji. Cholernie żałowałem gdy PREZES LEŚNODORSKI odchodził i dziwiłem się zachwytom nad pudlem niektórych kibiców Legii...
Pudel może zostać, ale tylko jako sponsor. Niech zatrudni prezesa z prawdziwego zdarzenia i do niczego się nie wtrąca. Najlepiej gdyby wrócił PREZES LEŚNODORSKI, ale to pewnie przez zgrzyty między nimi niemożliwe.
Obecnie piłkarze Legii nadają się do gry jedynie w kole fortuny.
Mam nadzieję że nikt jutro w pysk w pracy nie dostanie, jak zacznie nabijać się z Legii. Z kudłatego można do woli.
Oby to były ostatnie bezowocne kwalifikacje do gry w europejskich pucharach. Pilnie potrzebny nowy prezes.

odpowiedz
powiś(L)e - 02.10.2020 / 01:01, *.chello.pl

Tych lamusów to by dziś ograła ogarnięta ferajna z orlika.Weteran Boruc uchronił ich od totalnej kompromitacji.Albo Mioduski odejdzie albo za pięć lat zostaną totalne zgliszcza i ruiny z Legii.

odpowiedz
Po co nam mladenovic mamy swoich mlodych - 02.10.2020 / 00:56, *.play-internet.pl

Jestem swiecie przekonany ze gdyby wystawic nasza 2 druzyne wynik bylby mniej dotkliwy .... Cow naszej druzynie robia ludzie 30 plus ???? Odcinaja kupony i bezpieczna ciepla posadka doskonale warunki do nic nie robienia ci emeryci boiskowi typu boruc jedza lewczuk pekhart lopez astiz w zadnym innym klubie by tyle nie zarobili za taka gre !!!!!! Jak my sie zwinelismy od czasow trenera STANISLAWA czy naprawdenikt tego nie widzi czy robia nas w wala jak chca ??? Naszym grajka po 30kompletnie nie zalezy na dobrych wynikach a pier...enie naszego kapitana i grozne miny ktore robi w kazdym meczu to juz raczej sa na pokaz nikt powtarzam ale to nikt nie boi sie juz grac przeciw LEGII ... Jestem kibicem LEGI OD 25 ale takiego zjazdu formy to dawno nie pamietam ...

odpowiedz
Tomek - 02.10.2020 / 00:54, *.02.net

CO TO QRWA MA BYC CZY TO KABARET ? WYLECZYLEM SIE Z LEGII NA JAKIS CZAS W SENSIE OGLADANIA I PLACENIA ZA BILETY

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.10.2020 / 00:42, *.centertel.pl

Najgorsze jest to, ze gdybym mial zostawic w Legii ktoregos zawodnika , z obecnej kadry, to wybralbym Slisza, Luqiniasa, Karbownika, Vesovicia, ewentualnie Wszolka i moze Kapustke, reszta do niczego sie nie nadaje. Przez 4 lata nie zbudowano chocby jednej formacji na poziomie. Nie ma zespolu, nie ma struktur, a co gorsze - nie ma zadnych perspektyw na cokolwiek...

odpowiedz
Franco - 02.10.2020 / 09:59, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: ktoś niestety resztę kupił i wmówił im że są piłkarzami... To też są ofiary zarządu...

odpowiedz
Wszyscy wypie - 02.10.2020 / 00:36, *.192.103

Rdalac z NASZEGO KLUBU.

tyle wstydu i rozczarowania sie nie spodziewalem.
Mozna przegrac w rozny sposob, ale to co dzis odyebaly to jest kompromitacja!!!!

odpowiedz
Wygrałem u buka - 02.10.2020 / 00:34, *.amazonaws.com

Mam taki mokry sen: Kudłaty sprzedaje Legię... o ku...a to tylko sen...

odpowiedz
Oj tam - 02.10.2020 / 00:26, *.vectranet.pl

Oj tam od razu wstyd.Nie z takimi tuzami sie odpadalo.

odpowiedz
Kokos - 02.10.2020 / 07:09, *.centertel.pl

@Oj tam : Dokładnie! Przecież to już jest standard od początku ery Mioduskiego.

odpowiedz
dino - 02.10.2020 / 08:19, *.plus.pl

@Oj tam :
Prezes Mioduski ma wizję to najważniejsze

odpowiedz
xxx(L)xxx - 02.10.2020 / 00:25, *.play-internet.pl

ZERO WOLI WALKI I ZAANGAŻOWANIA. DRAMAT,WSYT,I KONIEC TEJ WIELKIEJ LEGI I KTÓRA POWINNA WALCZYC DO KOŃCA .WYJABAĆ WSZYSTKICH OD PODSTAW(SPRZEDAJ TO KOMUŚ KTO MA SERCE DO PIŁKI SPORTU A NIE BIZNESU MIODUSKI) I MA CHĘĆ ROZWIJANIA TALENTU SPORTOWEGO!!!

odpowiedz
Rewolwer - 02.10.2020 / 01:08, *.virginm.net

@xxx(L)xxx: "wstyt", "Legi"....... to jest dopiero wstyd!

odpowiedz
M@c - 02.10.2020 / 01:33, *.chello.pl

@xxx(L)xxx:
Jakiej wielkiej Legii...
Ten klub od kilku lat pikuje w dół...

odpowiedz
Prezio - 02.10.2020 / 08:02, *.tpnet.pl

@xxx(L)xxx: Dokładnie komuś kto ma serce do piłki nie do kasy

odpowiedz
OIF - 02.10.2020 / 00:22, *.centertel.pl

Zadam proste pytanie i drodzy forumowicze mi na nie odpowidzcie. Czy w naszej drużynie tylko Artur Boruc umie grać w piłke nożną ??? (reszta drużyny......bez komentarza)

odpowiedz
filand - 02.10.2020 / 07:08, *.t-mobile.pl

@OIF: Wielce Szanowny
ODPOWIDAM.
Nie tylko.
Dalej bez komentarza..

odpowiedz
Tommi - 02.10.2020 / 00:07, *.play-internet.pl

Co wy pier...ie.Jaki wstyd? Przegraliśmy z drużyną o klasę lepszą,ktora rok temu grała w lidze mistrzów a wcześniej kilka lat w lidze europy.I gdzie tu wstyd przegrać z lepszym?????Puknijcie sie w łby,znawcy za dychę!

odpowiedz
Marcinspooky - 01.10.2020 / 23:56, *.centertel.pl

Wstyd?! To najłagodniejsze wyraźnie jakie przychodzi na myśl. Człowiek ponad 25 lat jest z (L) na dobre i złe ale tych upokorzeń zaczyna być sporo. Po co było zmieniać Vuko, czy coś to zmieniło? Zmieńcie prezesa i zatrudnijcie profesjonalny sztab, od góry po samych masażystów... albo wszystko się zmieni, albo nic się nie zmieni. Mimo wszystko dobrej nocy.

odpowiedz
Julon - 01.10.2020 / 23:55, *.centertel.pl

Od meczu z Realem do Karabach Kudłaty coś Ty zrobił z Legią?

odpowiedz
Tylko 2 odeszło 2 przyszło! - 01.10.2020 / 23:55, *.amazonaws.com

Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Kamil Potrykus, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot

odpowiedz
oLaf - 01.10.2020 / 23:51, *.vectranet.pl

żal mi Mioduskiego ale muszę przyznać że facet ma wypisane DNA porażki w swoje poczynania - nic nie uczy się na własnych błędach typu. drewniak CZech 2 lata temu - w tym roku kolejny drewniach Czech etc.

Miodek - błagam - sprzedaj ten klub komuś bogatemu!!!

odpowiedz
Jerry - 02.10.2020 / 07:55, *.netfala.pl

@oLaf: ...ale komu? Może ty wyłożysz kasę i wtedy będzie się mądrował.

odpowiedz
oLaf - 02.10.2020 / 11:23, *.vectranet.pl

@Jerry: napisałem "bogatemu" - mało ich w Polsce jest??? (jest dużo typu Solorz, Kulczyk , Orlen etc. etc.) Wiadomo, że niełatwo normalnego znaleźć ...

odpowiedz
filand - 01.10.2020 / 23:50, *.t-mobile.pl

Obciąć wynagrodzenie o 50 %....
Można ????

odpowiedz
Zzzz - 02.10.2020 / 06:14, *.33.206

@filand: a tobie można?
Wszystko można jak chcesz dac podstawę do natychmiastowego zerwania kontraktu przez piłkarza.

odpowiedz
eLka - 01.10.2020 / 23:48, *.mm.pl

Pudel, wynoś się z tego klubu!

odpowiedz
Bach bach - 01.10.2020 / 23:41, *.mm.pl

Ostatnimi laty do Legii nie przychodzi się grać. Tu przychodzi się być.

odpowiedz
Rio - 01.10.2020 / 23:40, *.oxynet.pl

Kiedyś to było super. Teraz to jest z sezonu na sezon coraz bardziej śmiesznie.

odpowiedz
Selavi - 01.10.2020 / 23:40, *.chello.pl

Zżygalem sie po 3 bramce. A nic nie pilem... ja pier...le co to sie dzieje?

odpowiedz
Paweł - 01.10.2020 / 23:39, *.tpnet.pl

Tragedia całkowita, gra kompromitująca. Ale najwięcej żalu mam do właściciela-prezesa, bo przez to nieustające, nieprzemyślane mieszanie na ławce, brak ludzi znających się na piłce w strukturze zarządczej pierwszej drużyny, ściąga na nasz klub katastrofę. Akademia oczkiem w głowie, a pierwsza drużyna traktowana po macoszemu. Coś tu chyba jest nie tak... Co więcej, Prezes nie uczy się na błędach, wciąż robi to samo, mając przysłowiowe 5 złotych w kieszeni, nie stać nas na bylejactwo. Kontraktowanie piłkarzy bez formy, schorowanych, odbudowujących się, przecież to nie ma sensu, przynajmniej doraźnie nic nie da. Panie Prezesie Mioduski, odejdź Pan proszę jak masz Legię w sercu, nie pogrążaj naszego klubu, od 2017 r. jest tragedia, europejskich pucharów nie ma, mistrzostwa zdobywane na alibi, koncepcje zmieniające się co 5 minut. Wszystko wygląda na nieprzemyślane, niedoinwestowane, a oczekiwanie gry w Europie nie poparte jest ani transferami dobrych zawodników za sensowne pieniądze ani młodzieżą realnie wzmacniającą pierwszą drużynę, jest po prostu śmiesznie i naiwnie. Legii nie stać na dziadostwo, wolałbym rozkapryszonego Radka albo Ljubo niż super ułożonego i grzecznego iksińskiego, który prosto piłki nie umie kopnąć. Piłka nożna to widowisko, emocje, a w Legii jest smutno, bez polotu i bez nadziei na poprawę. Moim zdaniem prędko z tego kryzysu nie wyjdziemy, bo jest on indukowany osobą właściciela/prezesa, który ma wizje i koncepcje, ale nie potrafi doraźnie zbudować grupy ludzi, która potrafiłaby na bieżąco zarządzać klubem i gwarantować odpowiedni poziom sportowy, żeby mecze chciało się oglądać. Myślę, że właściciel powinien zmienić prezesa, a najlepiej samemu odejść. Mamy obecnie słabą drużynę, nie oczekuję nic, ale znieść nie mogę, że brak jest realnych perspektyw na jakąkolwiek poprawę obecnego stanu rzeczy. Trzymajcie się bracia kibice, bo trudny czas przed nami. Z obecnym zarządem, nawet nie ma nadziei, że ktoś zacznie wprowadzać porządek i pozytywne zmiany w drużynie. No niestety, jeśli przegrywamy z Karabachem mającym swoje problemy, to czego oczekujemy...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 02.10.2020 / 07:05, *.chello.pl

@Paweł: Daj sobie spokój z tą akademią. To potwór z Loch Ness. Infrastruktura to nie akademia. Niech Miodonski przedstawi kadrę, która tam będzie kształcić chłopaków. Niech pokaże te talenty, program nauczania. Akademia to hucpa. Na razie jej nie ma! Tak jak drużyny noszącej dumną nazwę Legia! W klubie rządzi kulczykopodobny produkt z Bydgoszczu.

odpowiedz
Paweł - 02.10.2020 / 19:25, *.tpnet.pl

@Po(L)ubiony:
Generalnie, to uważam że doraźnie ta akademia to jest kolejna droga do wyjęcia kasy z klubu przez Mioduskiego i faktycznie trzeba to traktować w kategorii przyszłej niepewnej (co do efektu). Co gorsza, pewnie oprócz dotacji państwowych włożył tam swoją kasę co powoduje, że przez 100 lat nie sprzeda klubu. Akademia to moim zdaniem jest fajny dodatek do Legii, taki medialny i pr-owy: stawiamy na młodzież, na legijne DNA, hasła miłe dla ucha, tylko jak ta potencjalna młodzież popatrzy jak wygląda pierwsza drużyna, to trzeba będzie szukać frajerów, żeby chcieli się tam szkolić. Jak mają trenerów z Poznania, to pójdą do Poznania, po co wozić drewno do lasu. Wizytówką klubu jest pierwsza drużyna i tylko jej sukcesy mogą ciągnąć Legię do przodu, reszta to dodatki.

odpowiedz
Mietek - 01.10.2020 / 23:34, *.vectranet.pl

Teraz rozumiem, o co chodziło Mioduskiemu z tą jego długofalową wizją. Poprostu długofalowe kompromitowanie się Legii w Europie, długofalowa wymiana trenerów i długofalowy chaos. Jeszcze można dodać długofalowe pośmiewisko. Mam nadzieję prezesie, że w końcu nastąpi twoje krótkofalowe odejście z Legii!

odpowiedz
Rambo - 01.10.2020 / 23:29, *.centertel.pl

Dość!!!

odpowiedz
Czarny76 - 01.10.2020 / 23:27, *.amazonaws.com

Jeżeli ktoś z kolegów zbiera ekipę na wyjazd do Ksiazenic(wiadomo po co)To ja się na ten wyjazd pisze

odpowiedz
Brzeg opolski - 01.10.2020 / 23:24, *.t-mobile.pl

Hahaha z taką paka "gwiazd" powinniśmy ich rozjechac, ale jak to w Polsce bywa gwiazdy zarabiają za dużo i nic w Europie nie znaczą. Jedynie na swym podwórku choć i tak w tym jest problem. Heh zostaje może puchar Polski i przy dobrych wiatrach Mistrz Polski. .. żal żal i jeszcze raz żal. ... ale c*UJ było minęło i niech się gwiazdki zreflektuja jaki klub reprezentują. Pozdro dla siostr i braci z Brzegu opolskiego 19 (L)16

odpowiedz
Mioduski musi odejść!!! - 01.10.2020 / 23:20, *.150.127

Niszczy nas ukochany klub. Jego decyzje, to dywersja. Czesław "711 telefonów do Fryzjera" Michniewicz to parodysta, a nie trener.
Za to, że takiego skorumpowanego pseudo trenera sprowadził do Legii, zamiast prawdziwego Legionistę Vuko, powinien zostać wywieziony na taczkach z Ł3.
Mioduski OUT!! (i cała jego banda przydupasów)

odpowiedz
Lipa - 01.10.2020 / 23:18, *.chello.pl

Najważniejsze że zadziałał plan odmładzania składu

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.10.2020 / 23:16, *.tpnet.pl

Podobno w Wieczystej są dwie gwiazdy . Może zaryzykować? Kupić?

odpowiedz
Dario - 01.10.2020 / 23:15, *.mm.pl

Jakim cudem taki nieudacznik stał się właścicielem Legii

odpowiedz
Damian - 02.10.2020 / 07:36, *.chello.pl

@Dario: bardzo prostym właścicielami dalej jest I.t.I . I każdy to wie a pudel jest kimś na zasadzie Beaty Szydło jao premiera

odpowiedz
Galero - 01.10.2020 / 23:15, *.amazonaws.com

Przecież centrum jest I obcokrajowcy też są

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 01.10.2020 / 23:14, *.co.uk

..mioduski spadaj w koncu! Zabierz ze soba czesia i cala reszta pajacow i wkladow do koszulek! Bedziecie grali przy pustych trybunach nawet jak kryzys z wirusem minie bo ludzie otworza oczy i przestana do tego cyrku dorzucac pieniadze! Niestety ale kupno biletu na mecz oznacza przyzwolenie na to co wyrabiasz! Ja juz nie mam watpliwosci ani nadzieji na to ze za loczka bedzie lepiej.. zmiana vuko jak najbardziej prawidlowa, zatrudnienie czesia to dramat! Kolejny sezon w plecy.. wyliczanka pastuchow ktorzy nas eliminuja trwa..

odpowiedz
gibon_79 - 01.10.2020 / 23:31, *.02.net

@Kajtus Czarodziej:
Skoro nazywasz ich "pastuchami", to jak nazwiesz tych w koszulkach z Elka na piersi ktorzy oddali trzy celne strzaly i dostali trzy bramki?
Trzeba szanowac przeciwnikoow bo akurat "pastuchy" byli o wiele lepsi I bardziej zmotywowani.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 02.10.2020 / 00:22, *.co.uk

@gibon_79: Tych z Elka na koszulce pozwol ze nie bede nazywac! Pilkarzy Karabachu akurat pastuchami bym nie nazywal, przynajmniej nie w pilkarskim sensie.. chodzi mi o wyliczanke 'pastuchow' ktorzy nas ogrywaja.. Kiedys po tym jak nas wyeliminowala kolejno Astana i Sheriff napisalem tutaj ze skonczyla sie pewna era.. do tamtej pory Legia byla jedyna polska druzyna ktora sie nie skur... w pucharach odpadajac z 'pastuchami'! W tamtym feralnym sezonie zrobila to w ciagu okolo miesiaca od razu dwa razy.. od tamtej pory nazywam to wyliczanka 'pastuchow'.. moze zle to brzmi ale prawda jest taka ze nie powinnismy odpadac z takimi zespolami! Tak jak mowie nasz dziesiejszy przeciwnik to akurat nie jest przypadkowa ekipa i bylem przekonany ze bedzie z nimi niezwykle ciezko ale nie spodziewalem sie ze nas absolutnie zdeklasuja! To jest nieporozumienie! Sednem sprawy jest tu to, ze loczek powinien bezdyskusyjnie odejsco moim zdaniem a wraz z nim czesio i cala reszta! Pilkarzykow (nie zasluguja na to miano!) prawie wszystkich tez bym pogonil.. wiec lepiej odnies sie do tego czy chcesz zeby miodzio odszedl czy nadal chcesz dorzucac do tego interesu a za rok (o ile awansujemy do pucharow) znowu podziwiac jak tym razem nas pogonia pastuchy z gruzji czy innej armenii.. juz niewiele zakatkow pozostalo w europie ktore nas jeszcze nie wyje..!

odpowiedz
LoczekĆwoczek - 01.10.2020 / 23:13, *.chello.pl

Wszystkie zmiany trenera od czasu Berga w tym klubie niczemu nie służą... Jedyne wytłumaczalna zmiana trenera to było odejście Czerczesowa bo po prostu chcieli go do kadry Rosji. A tak to nie ma sensu. W tym klubie problem jest gdzieś indziej. Jesteśmy na dnie, a byliśmy już w momencie gdy graliśmy regularnie w grupie LE, potem Liga Mistrzów, kilka razy na luzie awans do 1/16 LE i od tego czasu seria porażek z jakimiś krajami których nikt nie bierze na poważnie w futbolowym światku. Roztrwoniliśmy piękny współczynnik - przecież my już byliśmy w pewnym momencie rozstawieni we wszystkich rundach eliminacyjnych, stawaliśmy się jakąś tam marką, a teraz przerósł nas choćby Dundalk... Wszystko runęło odkąd nie ma leśnego a rządzi kudłaty i taka jest prawda. To nie trenerzy rozpierniczyli i roztrownili co się dało!

odpowiedz
KAT - 01.10.2020 / 23:11, *.chello.pl

Król ( mistrz polski) jest nagi! Prezesie Mioduski sprzedaj lub powierz klub komuś kto ma pojęcie o prowadzeniu profrsjonalnego klubu piłkarskiego. Po co kopiesz się Pan z koniem. Sport to nie prywatna firma to co sprawdza się w biznesie w sporcie niekoniecznie.

odpowiedz
pol - 01.10.2020 / 23:09, *.chello.pl

Już nie ma wystarczająco obelżywych słów na te niedojdy i kalekiego prezesinę

odpowiedz
Wielki Qarabag - 01.10.2020 / 23:07, *.play-internet.pl

Pisałem kilka dni temu że zobaczycie na boisku co oznacza Azerski duch, spójrzcie prawdzie w oczy, aktualnie jesteście kopciuszkiem w europie, my od 7 sezonów gramy w fazach grupowych, czego się spodziewaliśxie?

odpowiedz
michalkg - 01.10.2020 / 23:06, *.Gawex.PL

Ile można, Kursa?!

odpowiedz
Kucik - 01.10.2020 / 23:05, *.novaia.pl

Trzecia bramka podsumowaniem wszystkiego! Kazdy sie smieje z Peszki z okregowki aa tam takie rzeczy rzadko sie zdarzaja...co za kurcze blade wstyd!!!!

odpowiedz
Koko123 - 01.10.2020 / 23:05, *.t-mobile.pl

Oldboje przegrali i tyle mam nadzieję że pudel da normalnie cześkowi popracować

odpowiedz
M@c - 01.10.2020 / 23:05, *.chello.pl

Prezes się nadaje .....
Mioduski won...

odpowiedz
bojar66 - 01.10.2020 / 23:04, *.centertel.pl

Cztery lata syfu! Żadnego rozwoju,żadnego progresu! Żadnego pomysłu! Legia stoi w miejscu,kręci się w kółko! Mistrzowie niczego! I na co Wam dziady kolejny tytuł Mistrza Polski, skoro to Wasz szczyt możliwości....żal dupę ściska...do Biedronki na kasę

odpowiedz
Jordan - 01.10.2020 / 23:03, *.chello.pl

Banda wkładów bez ambicji z panem kapitanem na czele-WYPIER*ALAĆ! Prezio w czapeczce ze śmigiełkiem, który rozmontował w 5 minut co udało się wypracować w Europie przez lata-łeb do golenia i pchaj taczkę ze swoimi przydupasami z Ł3 nieudaczniku a akademię przerób na hotelowy kompleks. Dobra biznesowa rada. WON! Tylko odcięcie dochodów może pomóc w tej sytuacji i nagły kłopot z frekwencją. Inaczej lata pełne marazmu będą trwać. Hołota będzie zarabiać jak zarabiała a w meczu o Europę będzie się snuć jak dzisiaj mimo przełożonego spotkania w lidze. To jest jakiś żart!

odpowiedz
rob bandit - 01.10.2020 / 23:02, *.com.pl

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie... FORZA LEGIA

odpowiedz
michalkg - 01.10.2020 / 23:01, *.Gawex.PL

A wiecie co jest najgorsze? Że i tak za rok zdobędą mistrza. A potem... powtórka z rozrywki.

odpowiedz
Kasztan - 02.10.2020 / 09:00, *.47.62

@michalkg:
Nie ma szans
Niestety pyry będą rządzić w tym sezonie
Poukładali wszystko dali trenerowi czas
U nas początkiem i końcem zła jest Mioduski- WON nieudaczniku

odpowiedz
Galero - 01.10.2020 / 23:01, *.amazonaws.com

To nie pierwszy rok .To kolejny rok

odpowiedz
Kibic68 - 01.10.2020 / 22:58, *.jmdi.pl

Wstyd po raz kolejny. Taki Lech potrafi a wy co?. Nawet walki nie nawiązaliście. Na to nie ma usprawiedliwienia. Bez walki i serca to dla mnie nie Legia

odpowiedz
hehe - 01.10.2020 / 22:57, *.awist.pl

To ta potęga ekstraklasy co po lidze mistrzów odfrunęła w galaktykę

odpowiedz
Galero - 01.10.2020 / 22:56, *.amazonaws.com

Cześć wszystkim. Zacznijmy od tego jak można posadzić na ławce zawodników którzy cały sezon walczyli o ligę Europy,a wystawić w pierwszym tych którzy są w drużynie od niedawna .brak szacunku do wszystkich do okoła .Brak łodu skladu I J a j.Bez walki ,zaangarzowania. W tej drużynie nie ma ludzi którym zależy na tym klubie.Kontrakt się liczy i tyle.PS.Ciezko utworzyć drużynę z zawodników którzy nie poradzili sobie w przeciętnych klubach.Młodziez.To jest przyszłość

odpowiedz
Jimmy L - 01.10.2020 / 22:56, *.d1-online.com

Wszyscy tu piszą o Legijnym DNA, a ja się pytam jakie DNA ma miasto Warszawa. Kiedyś to było niezłomne niezwyciężone miasto a teraz? Kto tu mieszka? Kto rządzi tym Klubem? Kto reprezentuje to miasto? Warszawy tej prawdziwej już nie. Tu hitler i stalin zrobili co swoje. Nie ma DNA Warszawy to i Nie ma DNA Legi proste

odpowiedz
Miluś'73 - 01.10.2020 / 22:56, *.chello.pl

Wszyscy won!

odpowiedz
xLSx - 01.10.2020 / 22:56, *.t-mobile.pl

I co kur.a? Mówiłem że będzie padaka i porażka. W tydzień nic się nie da zmienić.

odpowiedz
PLBBOY - 01.10.2020 / 22:54, *.227.22

To był gangbang. Kolejne upokorzenie.

odpowiedz
ZIBI - 01.10.2020 / 22:53, *.chello.pl

Brawo Czesio prawdziwy Czesio jedyna taktyka wrzutka w pole karne zero kombinacyjnej gry . Jeśli chodzi o piłkarzy sorki ale Jędza i Lewczuk to są w miarę na Polską Ligę i to bez szału ale na pewno nie na Europę jeśli naprawdę nie będzie solidnej obrony to zapomnijmy o czymkolwiek że ta drużyna cokolwiek osiągnie.

odpowiedz
Jimi70 - 01.10.2020 / 22:53, *.play-internet.pl

Rzecz najważniejsza: koniecznie redukcja płac piłkarzy Legii

odpowiedz
Tylko Legia - 01.10.2020 / 22:53, *.com.pl

Boruc, Lewczuk , Jędrzejczyk= 105 lat i wszystko wyjaśnione.

odpowiedz
zaba285 - 01.10.2020 / 22:51, *.116.118

prawda jest taka, że od kiedy odszedł Leśnodorski staliśmy się klubem półamatorskim

a czasami to nawet wygląda jak poziom amatorski. regularnie oglądam mecze okręgówki siedleckiej i czasami nie widać różnicy :(

odpowiedz
Mruva Woodstock - 01.10.2020 / 22:48, *.sky.com

Oczami wyobraźni widzę taką oprawę.Chopin siedzący przy fortepianie (zamiast twarzy Chopina gęba Mioduskiego),a z głośników leci Marsz Żałobny.

odpowiedz
WETERAN - 01.10.2020 / 22:45, *.chello.pl

Michniewicz - trener cudotwórca: w dwa tygodnie rozpieprzył to niewiele, które jako tako sklecił Vuković. Pan taktyk posadził na ławce dobrych, żeby pobiegali ci słabi. Ale oni nie biegali...

odpowiedz
Normalny człowiek - 01.10.2020 / 22:45, *.t-mobile.pl

Marazm

odpowiedz
Jimi70 - 01.10.2020 / 22:45, *.play-internet.pl

Tego już za wiele, koniec z dopingiem, bojkot ku...a wszystkiego

odpowiedz
Bob - 01.10.2020 / 22:44, *.stansat.pl

I kogo pudel teraz zwolni?
Trzeba było trzymać Magiere i stworzyć prawdziwą drużynę - to co dzisiaj biegało po boisku to nawet z Coco Jambo z B klasy by przegrało - oby tak dalej i zaraz będziemy grać o utrzymanie w ekstraklapie

odpowiedz
LegiaRaga - 01.10.2020 / 22:43, *.metrointernet.pl

No i 1000 zł wpadło za stówke, Legia handicap 1:0 na Karabach , dobry kurs byl jak Miodek nie zarabia to przynajmniej ja zarobie na tej padace, drużyna przypomina Reprezentacji Polski za czasów Pawła Janasa ;)Kibicuje od 15 lat i jeszcze takiego syfu w tym klubie nie było, jedynym rozwiązaniem jest pozbyć się tego siwego RAKA jak kiedyś Waltera, nie przychodzić na mecze i tyle, nic innego nie wyleczy klubu jak terapia szokowa, aa później trzeba liczyć aby Nasz ukochany Klub kupił Boguś za czapkę drobnych.Niestety w tym przypadku nawet Jurgen za trenera nie pomoże RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY...

odpowiedz
jim - 01.10.2020 / 22:43, *.tpnet.pl

Po 5 min było widać jaki będzie miał przebieg ten mecz, przyjechała drużyna zdeterminowana, wiedząca co ma grać i mająca zawodników którzy świetnie to wykonywali, najnormalniej w świecie dużo lepsza. Nasi zawodnicy jak dostają piłkę to nie tylko że nie wiedzą co maja zrobić ale przynajmniej połowa z nich pierwsze co chce zrobić to zagrać do tyłu a jak już nie można to wali przed siebie ile fabryka dała, smutne ale prawdziwe. Forma drużyny katastrofalna ilość popełnionych błędów ogromna ale skład też bardzo dziwny bo co by nie było to chyba Wszołek, Luquinas czy Karbownik w ostatnim czasie prezentowali się lepiej niż kilku innych graczy którzy dziś zagrali. Niestety Legia za dużo płaci zawodnikom jak na to co prezentują na boisku, zły dobór graczy i mamy co mamy.

odpowiedz
cypis - 01.10.2020 / 22:43, *.rogers.com

wypie...... lic wszystkich naprawde stolica to nawet nie piach to beznadzieja nazwiska kasa i nic wiecej

odpowiedz
Legiak83 - 01.10.2020 / 22:42, *.inetia.pl

Mamy piłkarzy bez jakichkolwiek ambicji na czele z parówą kapitanem jedrzejczykiem po którym nie widać jakiejkolwiek złości sportowej. O prezesie i jego poplecznikach nawet nie wspominam. Brawa dla Lecha.

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.10.2020 / 22:42, *.tpnet.pl

Wiódł gruby kudłatego

odpowiedz
Pozytyw - 01.10.2020 / 22:41, *.chello.pl

Ale fajnie gramy w różnych ustawieniach 12341 - 13421-1424 siara i wszystko jasne

odpowiedz
Jerz z Potoku - 01.10.2020 / 22:41, *.chello.pl

Byłoby wielce interesujące poznać aktualne myśli Vuko. Ten wstydliwy mecz pokazał, że były i nowy trener Legii, to praktycznie niewielka różnica. Na korzyść Serba przemawia to, że z pewnością w "meczu roku" nie posadziłby na ławce rezerwowych dotychczasowego wyjściowego i zgranego składu personalnego linii pomocy.
A Czesiu? Zrobił to i tym samym na długo skompromitował się jako szkoleniowiec! Po takich koszmarnych decyzjach personalnych, raczej nie zaskarbi sobie sympatii fanów i kibiców Legii. Prawdopodobnie chciał być do bólu oryginalny i ew. zaskoczyć trenera Azerów, a skończyło się totalną kompromitacją.
Ps.: oczywiście palmę pierwszeństwa w tym europejskim futbolowym mega obciachu należy bezwzględnie przyznać - już po raz piąty - prezesowi dekady. To on jest głównym sprawcą legijnego nieszczęścia!
Niejako w podsumowaniu mojego wpisu formułuję proste pytanie (marzenie): jak długo jeszcze ten "fircyk" będzie rozmieniał to, co jeszcze dobrego z naszej Legii zostało?
Oczywiście, to nie czas i okoliczności na serdeczności, ale na ogłoszenie kibicowskiej żałoby...

odpowiedz
Kibolek - 01.10.2020 / 23:15, *.telefonica.de

@Jerz z Potoku: MIODUSKI SPRZEDAJE LEGIE, TO BYŁA BY NAJLEPSZA WIADOMOŚĆ

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 01.10.2020 / 23:39, *.chello.pl

@Kibolek: jak na razie, to nasze, kibicowskie marzenie...

odpowiedz
Mati - 01.10.2020 / 22:41, *.centertel.pl

Grajcie za darmo .... lepiej zmienić skład z jakąkolwiek drużyną z I ligi i napewno by lepiej zagrali. Gwiazdorstwo niestety się kłania ...

odpowiedz
W.o.j.t.e.k. - 01.10.2020 / 22:41, *.chello.pl

Trener nie sprawdził się. Do wymiany! HAHAHA

odpowiedz
lol - 01.10.2020 / 22:41, *.amazonaws.com

Legia nie ma zadnego skautingu. Ma za to dzial zakupow i zbytu.

odpowiedz
Jaro1916 deblin - 01.10.2020 / 22:40, *.chello.pl

Tragedia ale wynika z jakosci piłkarzy. Oni potrafia z podobnym budzetem sprowadzac naprawde ciekawych zawodników. A my mamy podobno jakiegos frendzla ( dyrektora sportowego). Kto obserwował Juranowicia- ślepiec ?

odpowiedz
Ja - 01.10.2020 / 22:39, *.grefnet.pl

No nic lecha se pooglądamy ... gratulacje bo w 10 potrafili dowieść wynik...

odpowiedz
lol - 01.10.2020 / 22:39, *.amazonaws.com

Legia moze juz tylko rywalizowac z druzynami amatorskimi i polamatorskimi. Starszne co stalo sie z klubem przez kilka lat.

odpowiedz
Pit - 01.10.2020 / 22:39, *.plus.pl

A oglądaliście Lecha?....;)

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 01.10.2020 / 22:38, *.t-mobile.pl

No i tradycji stało się zadość: piłkarski polexit produktów piłkarskopodobnych szumnie nazywających siebie zawodnikami naszej Legii stał się faktem. Tym razem ekipa z Azerbejdżanu pokazała im, gdzie ich miejsce. Jedyny pozytyw jest taki, że przynajmniej można się było pośmiać, bo momentami zawodnicy Karabachu po prostu ośmieszali produkty piłkarskopodobne. Gdyby nie Artek Boruc, to mogło być 0-5, albo i gorzej.

odpowiedz
Nn - 01.10.2020 / 22:38, *.play-internet.pl

I jaki był sens zmieniać trenera?!

odpowiedz
Darek - 01.10.2020 / 22:37, *.t-mobile.pl

Zaraz,zaraz.Gdybym był piłkarzem Legii to wszystko jest ok. Na koncie się zgadza. Żyje sobie wygodnie jak pączek w maśle. I nabijam sobie liczbę występów w dupoklasie aż stanę się legendą z ilością występów z Elką na piersi. Przykład pierwszy z brzegu Jędrzejczyk.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 01.10.2020 / 22:36, *.t-mobile.pl

Od słynnej gimbazy przy liczeniu kartek z Cweltikiem rownia pochyła w dół. Nie ważne kto za sterami fatalne decyzje i żelusie na boisku.

odpowiedz
SlawoL - 01.10.2020 / 22:35, *.net.pl

Kiedy w końcu Mioduski zwolni Prezesa

odpowiedz
Cosjestnietak - 01.10.2020 / 22:35, *.tpnet.pl

Ja rozumiem, że mecz można przegrać. Ba można odpaść z rozgrywek. Ale w momencie gdy dzieje się to w tak skandalicznych okolicznościach, w tak słabym stylu to coś jest nie tak. Śmieszne piłkarzyki biorą grubą kasę a są cieniami samych siebie w kolejnych spotkaniach. Nie podoba się i nie chce się grać? To wypier...lać!!! Niech grają rezerwy. Najwyżej spadniemy do I ligi i klub będzie musiał się otrząsnąć. Nie chcemy kolejnego nic nie wartego mistrzostwa. GRACIE DLA LEGII. TU ZA TE PIENIĄDZE TRZEBA ZAPIER...LAĆ!!!

odpowiedz
CBR - 01.10.2020 / 22:34, *.t-mobile.pl

A czego się spodziewaliście? Kim my chcemy grać? Zamiast myśleć jaka to Legia nie jest super otworzmy oczy. Kim grać. Lewczuk wolny. Antola nic do przodu. Pekhart to może powalczyć o górne piłki ale napewno nie dostawać piłek na pojedynki biegowe. A jeszcze ten trenerek na ławkę daje ludzi którzy mogą coś zrobić. Gramy dalej ale tylko zostaje nam liga.... Szkoda...... LEGIA ZAWSZE RAZEM

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 01.10.2020 / 22:33, *.cyfrowypolsat.pl

Od jutra zakaz gry w koszulkach z eLką na piersi.

odpowiedz
WOLA - 01.10.2020 / 22:33, *.tpnet.pl

Na legioniści chyba się serwer zagrzał od pochwał. Bo kometarze dodają się po pół godziny

odpowiedz
ga-pa - 01.10.2020 / 22:32, *.t-mobile.pl

Dajcie im jeszcze podwyżki, jeszcze piękniejsze apartamenty, jeszcze bardziej wypasione fury, dziwki i koks. Zblazowane niemoty.

odpowiedz
KLanik - 01.10.2020 / 22:32, *.chello.pl

Będzie walka o środek tabeli, a zresztą ekstraklapa rządzi się własnymi prawami. Dobrze, że kibice nie musieli tego oglądać. Obciąć zarobki dziadom, Valencia się uczy, Perkhard bu haha, reszta też niczego sobie. Kolejna klęska, ale w piłce tak już jest. Szkoda, że bardziej się lansują niż grają i zagraniczny szrot nie ma Legii w sercu. Boruc i Slisz, chyba najlepszy.

odpowiedz
Ferdynand K - 01.10.2020 / 22:32, *.plus.pl

No i muszę się napić. No nie chcę, ale muszę...

odpowiedz
Sebo(L) - 01.10.2020 / 22:31, *.centertel.pl

Mioduski zrezygnuj z funkcji prezesa i daj pełnić ją komuś kto się na tym zna. Za Twojej prezesury kompromitujemy się w Europie rok w rok. Upokarzają nas już w zasadzie wszyscy.

odpowiedz
Bie(L)any - 01.10.2020 / 22:29, *.chello.pl

Brawo !! Wieczorkiem widzimy się we Flamingu ! Piateczek, piątunio czeka !

odpowiedz
Czesiu zarządził - 01.10.2020 / 22:29, *.com.pl

My out a Łach gra dalej.

odpowiedz
Grzesiek - 01.10.2020 / 22:29, *.centertel.pl

Proponuje zmienic nazwe z Legia Training Center na Legia Shame Center

odpowiedz
WOLA - 01.10.2020 / 22:29, *.tpnet.pl

Jesienne zmiany trenera to nigdy nie jest nic dobrego

odpowiedz
Smutne - 01.10.2020 / 22:28, *.play-internet.pl

Miosuski powinien sprzedać klub jak najszybciej , bo na niego poleci hejt, znawców dużo jest a chętnych Jana klub jeszcze więcej , szkoda , że nie mają na króla i stoją przed sklepem ... Wracając do wyniku tragedia , słabe granie , brak pomysłów. Kto do tego doprowadził ? Znając życie jakiś baran " dyrektor"

odpowiedz
Marcin(L) - 01.10.2020 / 22:28, *.tpnet.pl

Mioduski kiedy w koncu zrozumiesz ze pchasz Legie w przepasc nie masz pojecia o kierowaniu klubem!!! WSTYD!!! WSTYD!!! WSTYD!!!

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 01.10.2020 / 22:28, *.t-mobile.pl

To kiedy wyprzedaz garazowa?

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.10.2020 / 22:28, *.tpnet.pl

Na trybunach powinny być herby tych potęg piłkarskich od których Legia dostawała lekcję gry na boisku

odpowiedz
Ooo - 01.10.2020 / 23:07, *.vectranet.pl

@(L)1916(L): to dobre kolego ,to to powinno być

odpowiedz
Mario - 01.10.2020 / 22:27, *.plus.pl

Mam tylko jedno pytanie które odpowie na dzisiejszy wynik - który z zawodników legii zrobi przewrotkę do tyłu taką jak zawodnik Karabach-u po pierwszej bramce, i tu jest odpowiedź, nasi drewniacy nawet dobrze biegać nie umieją, co było widać w meczu z Górnikiem i dziś, oni jak i Górnik zawsze byli pierwsi , a nasi ( pseudo ) chodzą po boisku jak na spacerku- żenada , ale ja mam sposób je... tą fraj... drużynę i jeśli ktoś ma z was jaja to tak ja ja nie pójdzie już w tym roku na żaden mecz legii, aby dac znać loczkowi że mamy w dupie to co on robi i nie będziemy dokładać do tego jego ch.. .go projektu !!!

odpowiedz
Miszczunio - 01.10.2020 / 22:27, *.plus.pl

Prezes musi zapłacić głową za tą padlinę którą organizuje od czterech lat!!!!!

odpowiedz
Wasz Czeslaw - 01.10.2020 / 22:26, *.t-mobile.pl

Tu nie ma co rozpaczać tu trzeba dzwonić. Azerów moze byc nie stac teraz na latanie po calej Europie, bo kazdy usd idzie na kalacha i sami oddzadza miejsce w grupie.

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 01.10.2020 / 22:26, *.27.198

Patologia. Kolejny trener bez pomyslu na gre. Prezes fajtlapa nie zna sie na pilce. Odejdz czlowieku!!!!! Robi nam sie nowe ITI

odpowiedz
Kibic - 01.10.2020 / 22:25, *.net.pl

Wstyd i hańba. Miodek wy.. Er.. La. Z Legii!

odpowiedz
Marek - 01.10.2020 / 22:25, *.mm.pl

Kopią piłkę w 32 lidze Europy. Zarobki z kosmosu. Grają piach, jesteście miernymi kopaczami w miernej lidze. W Europie goli was każdy. Czas zbojkotować tę waszą żenadę. Nie chodzić na mecze, nie oglądać.

odpowiedz
hugio - 01.10.2020 / 22:25, *.t-mobile.pl

Miodek zmienmy trenera znowu na eklape za dobry ????????????????????

odpowiedz
eL - 01.10.2020 / 22:25, *.toneticgroup.pl

Taktyka i ustawienie jak u Berga. Azerowie pięknie odrobili lekcje z rozszyfrowanie Legiunii. Niestety czeka nas parę lat chudych.... za duże kontrakty. Jak u Janasa powinno byc rozrysowane

odpowiedz
miemat - 01.10.2020 / 22:25, *.net.pl

no i co tu powiedzieć? Prezes, trener i dyrektor sportowy honorowo do dymisji. może to złagodzi rozczarowanie i potęzny wkur...

odpowiedz
Kibic Lecha - 01.10.2020 / 22:25, *.55.72

Spokojnie, macie jeszcze rewanz :D

odpowiedz
miron - 01.10.2020 / 23:09, *.jmdi.pl

@Kibic Lecha: kibicu łacha do Wronek won pajacu

odpowiedz
Kibic z Sanoka - 01.10.2020 / 22:25, *.sanok.biz

Ale mamy trenera , rozpi......ł drużynę po tygodniu.

odpowiedz
Kibic - 01.10.2020 / 22:24, *.plus.pl

Wstyd i blamaz porostu tej drużyny nie da się oglądać. Szkoda tylko Boruca

odpowiedz
G - 01.10.2020 / 22:24, *.interkam.pl

Masakra

odpowiedz
Malasz - 01.10.2020 / 22:24, *.inetia.pl

Desant z Wronek i już są efekty!

odpowiedz
Hugon - 01.10.2020 / 22:23, *.vectranet.pl

Nareście mamy trenera na miarę Mioduskiego, pięknie ustawił drużynę i jeszcze piękniej wyselekcjonował zawodników.Ciekawy jestem czy hejterom nie przeszkadza ze Czesio biegał w dresie,A tak na marginesie zastanawiam się czy PZPN nie powinien dać LEGII 2 tygodnie wolnego.bo chyba są poza rytmem meczowym.

odpowiedz
Siniak - 01.10.2020 / 22:23, *.centertel.pl

I wy byliście zdziwieni po wypowiedzi Michniewicza przed meczem? Drużyna jest kompletnie nie przygotowana. Szczyt formy przyjdzie ale w grudniu. Miałem styczność z trenowaniem młodzieży bo jestem trenerem łucznictwa. Formę buduje się na konkretny moment, szczyt musi być na najważniejsze wydarzenie. Vuko i jego ludzie spieprzyli sprawę na całej linii. Michniewicz to wiedział i dlatego mówił to co mówił. Katastrofa!!!

odpowiedz
Konrad - 01.10.2020 / 22:22, *.chello.pl

Wallendrod A.D. 771

odpowiedz
SdK - 01.10.2020 / 22:21, *.chello.pl

oczekiwany komunikat...Sprzedam klub

odpowiedz
maka - 01.10.2020 / 22:20, *.supermedia.pl

Apeluje by przełożyć najbliższe dwa mecze .. może k.. trzy bo drużyna ma prawo być zmęczona a Czesio chyba nie miał czasu jeszcze ze wszystkimi pogadać. A może to taka taktyka na rewanż który to w głowie Czesia Legia wygrywa z gracją nastoletniej baletnicy 4-1 i po latach wraca do LE. Na koniec tego pięknego snu prezes poczochrany dostaje lokówkę w prezencie od świetego mikołaja...

odpowiedz
mjuzik - 01.10.2020 / 22:20, *.154.231

HAŃBA!

odpowiedz
PO(L)DI - 01.10.2020 / 22:19, *.t-mobile.pl

I ch..j choinki nie będzie. Teraz trzeba się skupić nad utrzymaniem w ekstraklapie. :)) Bali się, bo jakby awansowali musieli by grać w europie, a tam covid szaleje, a tak bezpieczniej. Wiadomo zdrowie najważniejsze, a i kasa się zgadza.

odpowiedz
@drewno - 01.10.2020 / 22:19, *.play-internet.pl

Dobrze ze ACO nie musi sie wstydzic a Czesiu moze sie skupic na lidze , pajacyki

odpowiedz
Hiszpan - 02.10.2020 / 06:53, *.telnaptelecom.pl

@@drewno: ACO SRACO. To przez niego i jego bandę amatorów piłkarzyki są nieprzygotowani wolni i bez kondycji. A że BUCO nie znał się również na taktyce tu też polegli. Brak Wszołka, Luqinasa i Karbo bez znaczenia. Nikt by wczoraj nie pomógł.

odpowiedz
Hakon - 01.10.2020 / 22:18, *.plus.pl

Dramat

odpowiedz
Autor - 01.10.2020 / 22:18, *.plus.pl

Za malo przerwy mieli. Mecz z Drita bylo trzeba tez przelozyc, zeby sie przygotowac do Qarabagu :) CO roku napinka i mydlenie oczu :) ale wazne, ze co roku coraz mniej ludzi sie na to nabiera :) Miodek zalata dziure, bo sprzeda Karbownika. Cena maks 4 miliony jesli sa nadal chetni. Za rok znowu napinka sie zrobi i balon sie napompuje :) Mamy ogorkowego mistrza. To musi wystarczyc. TV i tak malo kto oglada, wiec po co nam puchary. Niech sie pyry ciesza, ze w ororkowej lidze europy beda graly. My za rok moze w pucharze 3 swiata zagramy i wtedy wszystkim sie glupio dopiero zrobi :)

odpowiedz
Mis - 01.10.2020 / 22:18, *.vectranet.pl

Mioduski pajac do kancelari won

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.10.2020 / 22:18, *.tpnet.pl

Do redakcji
Za taki mecz ocena 1 to jest sporo. Nawet 0.

Tego nie da się ocenić. Ale dałem same 1

odpowiedz
Jaro - 01.10.2020 / 23:02, *.tpnet.pl

@(L)1916(L):
Arturowi też? Jedyny co zasługuje na więcej

odpowiedz
Wiktor Wektor - 01.10.2020 / 22:18, *.236.12

Widać rękę Czesława. Dobrze, że przełożyli mecz ze Śląskiem, mogli się lepiej przygotować. Strach pomyśleć gdyby grali przemęczeni.

odpowiedz
Domel - 01.10.2020 / 22:17, *.net.pl

25 lat temu to była Legia ! A teraz? Jest stadion
Sam w to nie wierzę

odpowiedz
Wolfik - 01.10.2020 / 22:16, *.mm.pl

Rezultat meczu jest smutnym podsumowaniem działalności właścicieli Legii w ostatnich latach, która doprowadziła klub do stanu sprzed 7-8 lat. Ta kompromitacja przy jednoczesnym sukcesie Lecha powinno uzmysłowić Mioduskiemu, że czas Legii przy takim a nie innym podejściu własnie dobiegł końca. Tutaj potrzeba koncepcji "spalonej ziemi". Trzeba wyzerować zegar i zacząć wszystko od nowa. A konkretnie od zdrowej struktury klubu z prezesem znającym realia sportowe, z Dyrektowym sportowym mającym rozeznanie w świecie piłkarskim, z trenerem fachowcem.

Trzeba również dogłębnie odświeżyć szatnie, podziękowac piłkarskim emerytom i rencistom, skonczyć z "odbudowywaniem, komponowaniem, dawaniem czasu. To bzdury. Dobry kierowca poprowadzi każdy samochód, dobry inżynier zrobi dobry projekt w każdej firmie, a dobry spawać pospawa blachę i rurę we wszystkich pozycjach. Czas amatorszczyzny dobiega końca - Europa bolesnie nas zweryfikowała. A za chwilę uczyni to Lech, Raków, może i Górnik.

odpowiedz
Szymon - 01.10.2020 / 23:10, *.chello.pl

@Wolfik: problem tkwi w tym że mioduski Nie potrafi oddać władzy osobom kompetentnym. Myśli że jest guru i koniec. A ja chcę aby bankruta przez to zaliczył. Tego mu życzę. Płaczu po nim nie będzie. I niech od Legii odp... się

odpowiedz
1993 - 02.10.2020 / 07:15, *.com.pl

@Wolfik:
Śmiali się z zarządu Lecha, że nie wywierał presji i nie celował za wszelką cenę w mistrza.
Lech wskazuje innym jak budować zespół opierając się na własnej szkółce i dodając do tego doświadczonych bardzo dobrych zawodników.
Strategia Legii, czyli drogie zakupy i wypychanie swoich utalentowanych wychowanków z klubu daje aktualnie efekty.
Nikt nie myśli o celach 2-3 letnich, nie tu musi być tu teraz ( chociaż mistrz i tak był uciułany).
Karma jeszcze wróci: Praszelik do Śląska a ostatnio Łakomy do Zagłebia.
Czas zmienić doradców.

odpowiedz
Siwy siwulec - 01.10.2020 / 22:16, *.centertel.pl

dziady wstyd wstyd
Brak czego kolwiek brak zangazowania biegania itd itd
Wypchac Mioduskiego on i prezes to jak ja i balet

odpowiedz
Gosc - 01.10.2020 / 22:16, *.chello.pl

Ile jeszcze potrzebujemy upokorzeń zanim pogonimy z prezesury tego biznesmenika..

odpowiedz
W MOIM SERCU WIECZNIE JEST TYLKO LEGIA CWKS - 01.10.2020 / 22:16, *.t-mobile.pl

Witam,
Zaglądam tu sporadycznie, bo zbyt wiele młodzieży, a mało konstruktywnej dyskusji, ale zapewniam, że jestem egzemplarzem znanym realnie w środowisku kibicowskim, a mój pseudo z wpisu jest tylko do netu.
Jednak całym sercem się cieszę z wyniku i braku awansu. Niestety póki obecny będzie Mioduski moje podejście się nie zmieni...
Nie kwestionuje jego wykształcenia i predyspozycji biznesowych, ale piłka nożna i klub piłkarski to nie jest i nigdy nie będzie korporacja ani parkiet giełdowy.
A mam wrażenie, że to tam jest jego miejsce...
Ośmiesza się swoimi decyzjami trenerskimi i jest tak naprawdę atrapą Abramowicza czy nawet Filipiaka...
Podsumowując...
Mam nadzieje, że ta porażka przeleje czarę goryczy i pójdzie w p...u ????????

odpowiedz
Kiku78 - 01.10.2020 / 22:16, *.194.6

Vuko wróć!

odpowiedz
Galwano3 - 01.10.2020 / 22:16, *.tpnet.pl

Oczekuję fachowych rad jak ratować naszą Legię. Jak wyjść z tego korkociągu. Ta drużyna nie może się tak kompromitować.

odpowiedz
Supe(L) - 01.10.2020 / 22:15, *.tpnet.pl

KJMać ale wstyd i dziadostwo,tak naprawdę to ch.j wie co powiedzieć po takim meczu,jestem wiernym kibicem i żal było na to patrzeć ale serio w pewnym momencie to już nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Ch.j tam napiję się,niech wódka zadecyduje co mam zrobić,Wy też tak zróbcie Legioniści,tylko to nam zostało...

odpowiedz
Lachu - 01.10.2020 / 22:15, *.tpnet.pl

????????????????

odpowiedz
Chris - 01.10.2020 / 22:15, *.chello.pl

Uff dobrze że Pudel zwolinł Vuko bo inaczej byłby blamaż...

odpowiedz
Witamina1916 - 01.10.2020 / 22:14, *.play-internet.pl

Jeden z gorszych meczy jakie pamiętam w ostatnich latach

odpowiedz
L - 01.10.2020 / 22:14, *.plus.pl

onet pisze... wojskowi odpadają w fatalnym stylu, jacy wojskowi się pytam?? jak reporter musi antolicovi zadawać pytanie po angielsku... kur... wstyd, czy ktos w wywiadzie Lewemu zadaje pytania po polsku ? wojskowi to byli kiedyś

odpowiedz
Kieł - 01.10.2020 / 22:14, *.t-mobile.pl

Wszystko przez ten konflikt zbrojny w Azerbejdżanie. Czesław nie mógł wysłać drona, a co za tym idzie nie był w stanie przygotować żadnej taktyki, Bez kitu to jest najsłabsza Legia od dekad.

odpowiedz
Gimbi - 01.10.2020 / 22:13, *.play-internet.pl

Mołdawia, Luksemburg, Kazachstan, Cypr, Azerbejdżan... I pomyśleć, że kilka lat temu był remis z Realem w Lidze Mistrzów. Legia potrzebuje Trenera - tego najbardziej brakuje od czasów Stanisława Czerczesowa.

odpowiedz
Lviz - 01.10.2020 / 22:12, *.chello.pl

Noz kur*a nie dalo sie na to patrzec!!!

odpowiedz
W45 - 01.10.2020 / 22:12, *.chello.pl

Pierwsza bramka za wysoko noga na Jedzy a pan Szczesny w studio nawet tego nie zauwaza omawiajac ta sytuację. A pozniej to juz nie ma co tlumaczyc nawet. Lecimy bez pilota a w tymczasem prezes zabawia stewardessy

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 01.10.2020 / 22:12, *.play-internet.pl

Powiem tak, słaba forma od poczatku sezonu, Górnik zaczął, oni dokończuli sprawę

odpowiedz
Wilanow - 01.10.2020 / 22:12, *.tpnet.pl

Parafrazując Kisiela (Stefana Kisielewskiego) problem nie jest to, że jesteśmy w d..pie, problemem jest to, że zaczynamy się w niej urządzać.

odpowiedz
Tbox - 01.10.2020 / 22:12, *.centertel.pl

Cóż, po co grać i się męczyć w czwartki za jakąś tam spóźnioną premię jak można ją odebrać dziś... kurs 4+
A podpierając jednym pewniakiem jeszcze lepszy.
Dobrej nocy.

odpowiedz
Czarna rozpacz - 01.10.2020 / 22:11, *.play-internet.pl

Żeby tak można by odciąć się i wywalić z serducha tak ot sobie ulubiony klub to dziś jest ku temu okazja , jednak tak się nie da ,sposób jest jeden nie łazić na Ł3 dopóki takie gówno tam panuje , bo kibiców ładować w jajo przez 4 lata a oni wybaczają - to w..jograjstwo chyba nastał kres ...

odpowiedz
cypis - 01.10.2020 / 23:08, *.rogers.com

@Czarna rozpacz: jak to milo madrego posluchac

odpowiedz
Ben - 01.10.2020 / 22:11, *.inetia.pl

Michniewicz i jego strategia - tragedia !

odpowiedz
Dzida - 01.10.2020 / 22:11, *.play-internet.pl

Mioduski - masz resztki honoru? Odejdź / sprzedaj / oddaj miastu. Co chcesz, ale nie utożsamiaj się z tym klubem.

odpowiedz
Echhh - 01.10.2020 / 22:11, *.chello.pl

Wlasciciel powinien spojzec w lustro i wywalic prezesa. Tyle w temacie. DNO DNA.

odpowiedz
caa - 01.10.2020 / 22:11, *.chello.pl

Kolejny wiekopomny sukces miodoustego prezesa. Po malujących trawę Słowakach, mistrzu Luksemburga i remisie z dzielnymi Gibraltarczykami, mamy dwukrotne odpadnięcie w eliminacjach, w których dzięki szczęściu w losowaniu ani razu nie trzeba było się ruszać ze stolicy. Do tego dorzućmy tak na oko ze czterech trenerów "na lata" w ciągu trzech lat. Oraz fakt, że powodem objęcia samodzielnych rządów miało być uzdrowienie finansów Legii. Na koniec prezesury Leśnodorskiego w kasie Legii leżało 16mln, teraz długi przekroczyły podobno 150mln...

odpowiedz
Pit - 01.10.2020 / 22:11, *.net.pl

Znów wstyd......... Panie Prezesie, nie ma Pan pojęcia o biznesie piłkarskim. Zamiast sukcesów Klub szoruje po dnie od paru lat i kompromituje kibiców i niszczy piękną historię Klubu..... Czas sprzedać klub, może Pan zająć się uprawą pomidorów, zbieraniem grzybów, malowaniem obrazów albo ścian.. Do momentu dopóki Pan będzie wciskał nam taką miernotę i mizerię doputy nasza noga nie stanie na naszym stadionie....

odpowiedz
Dodaj komentarz - 01.10.2020 / 22:11, *.dg-net.pl

No comment

odpowiedz
Michał - 01.10.2020 / 22:10, *.plus.pl

Taaaaaaaaa no to doszło już do tego że Azerbejdżan nas leje i tyle w temacie.A Lech Poznań leje zespół z Belgii i awansują dalej.Brawo dla Lecha chociaż kocham LEGIE.No to dno dna nam się urwało i lecimy dalej w dół.Panie Dariuszu Mioduski sprzedaj pan LEGIE z powrotem Bogusiowi Lesniodorskiemu bo za jego prezesury graliśmy w Lidze Mistrzów a za pana Dariusza prezesury męczymy się w naszej cudownej ekstraklasie.Michniewicz znów kolejny cudowny trener.Oprócz Jacka Magiery i Henninga Berga reszta to leszcze albo szproty tylko kase im płacić panie Mioduski i piłkarzom też.Ostatni niech zgasi światło syf i jeszcze raz syf i kupa mułu razem z dyrektorem szefem Mioduskim.Sprzedaj wszystkich i już.My mamy Legia Training Center a Lech Poznań ma pieniądze za grupę Ligi Europy.Dziękuję dobranoc.LEGIA TO MY!!!!

odpowiedz
Michniewicz won! - 01.10.2020 / 22:10, *.orange.pl

Super trener zagwarantowal sukces. Wyjdzie nam protegowany Fryzjera bokiem ????????????

odpowiedz
Marcel - 01.10.2020 / 22:10, *.231.252

To jest tragedia tam trzeba zrobić rewolucję od samej góry przecież ten pseudo dyrektor sportowy nie przeprowadził żadnego dobrego transferu

odpowiedz
Marcelll - 01.10.2020 / 22:10, *.com.pl

Po prostu jest mi przykro :(

odpowiedz
Radom L - 01.10.2020 / 22:10, *.play-internet.pl

Ale vuko spieprzył przygotowania.
Oni wyglądają jak fachowcy z okręgówki!

odpowiedz
Legionista - 01.10.2020 / 22:10, *.plus.pl

mioduski, kluby ktore grają i liczą się w europie to kupują piłkarzy a nie jak ty i wasz zarząd bierze wszystkich którzy nie są nigdzie już potrzebni. a za karbownika kilka mln euro chcecie, jeszcze sie nie nachłapaliści, wstydu oszczędź i prowadź salon fryzjerski

odpowiedz
SEBO(L) - 01.10.2020 / 22:10, *.chello.pl

Oni przegraliby nawet z FC Penguins Madagaskar...

odpowiedz
buba - 01.10.2020 / 22:10, *.rogers.com

no i co potrzebne wywrotki zeby dziure zasypac

odpowiedz
Ja1916 - 01.10.2020 / 22:09, *.centertel.pl

Frajerzy i kelnerzy

odpowiedz
Robert - 01.10.2020 / 22:09, *.t-mobile.pl

Ja już dziękuje

odpowiedz
Jasio - 01.10.2020 / 22:09, *.orange.pl

Nie podawaj sie..... :)))

odpowiedz
Azer - 01.10.2020 / 22:09, *.jmdi.pl

Ostatni gasi swiatlo
Dobranoc

odpowiedz
Novacco - 01.10.2020 / 22:09, *.35.14

Jest mi tak po prostu bardzo smutno. Prezes nie zdaje sobie sprawy jak wiele młodych i starszych serc krzywdzi. Dobranoc

odpowiedz
Przemek - 01.10.2020 / 22:08, *.chello.pl

Kto następny - Andora , Watykan ? :)

odpowiedz
griff - 01.10.2020 / 22:57, *.chello.pl

@Przemek: Wyspy Wielkanocne i Antarktyda. Może będzie remis.

odpowiedz
xyz - 01.10.2020 / 23:03, *.chello.pl

@Przemek: Watykanu na szczęście "gwiazdorów" nie ma w UEFA :)

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.10.2020 / 23:03, *.tpnet.pl

@Przemek: San Marino,Albania w nie dalekiej przyszłości Kosowo, Wyspy Owcze. Giblartar

odpowiedz
grzesiek - 01.10.2020 / 22:08, *.centertel.pl

Jest mega wstyd....ale pytanie co gdyby przypadkiem w pierwszej polowie strzelili bramke i awansowali do fazy grupowej? Co by bylo wtedy?
Przyjezdza AC Milan i i ich pilkarze ze smiechu kładą sie na boisku i bylby dopiero wstyd na cały świat. Nawet Barack Obama by sie z nas śmiał.

Co z Legia Training Center? Rodzice zastanowcie sie zanim tam poślecie swoje dzieci.




W S T Y D

Duży miś ,a nie żadna walencja!!!!!!!

odpowiedz
Rafix - 01.10.2020 / 22:07, *.chello.pl

A tak na poważnie to właścicielo-prezes powinien zastanowić się jak budować drużynę.
Ilu piłkarzy trenerów widzieliśmy dzisiaj którzy grali w eliminacjach w zeszlym roku?

Za rok bedzie to samo. Lopez juz widać że będzie niewypałem. Valencia cos pogra lub raczej nie i wróci do Anglii. Jowanovic bedzie drugim Rocha bez wyrazu na rezerwe. Napastnika to jeszcze z trzy razy bedziemy w sezonie zmieniać. Boruc na emeryturze bedzie, razem zapewne z Jedzą i Lewczukiem. Sliz i Karbo beda juz w nowych klubach.

odpowiedz
Milord - 01.10.2020 / 22:06, *.vectranet.pl

Nie poddawaj się....


odpowiedz
Szymon - 01.10.2020 / 22:06, *.chello.pl

Jaki wstyd. Wszystko normalnie, tylko wynik kosmiczny. 711 nie miał do kogo zadzwonić i mamy to co mamy. Czuję że ten dron to małe miki, teraz NASA będzie dla Czesia pracować. Miałem napisać pudel ale nie. MIODUSKI WON. I czekam na szczekaczy typu sam wyłóż kasę. Jeszcze raz MIODUSKI WON

odpowiedz
Dawid - 01.10.2020 / 22:06, *.fiberlink.pl

U nas nie ma niestety radości z gry. Płacić tylko za wygraną to będą biegać od pierwszej minuty a nie od 88

odpowiedz
bojar66 - 01.10.2020 / 22:06, *.centertel.pl

Dno! Dno! Warstwa mułu! Dość tego! Wstyd do kwadratu! Mioduski wont! Obyś zbankrutował!

odpowiedz
jayjayPL - 01.10.2020 / 22:06, *.inetia.pl

kto osobiscie odpowiadała za straty goli w meczach z Astana, Sheriffem Tiraspol, Spartakiem Trnawa, Dudelange, Omonia i dzisiaj z Karabachem. Panowie Jędrzejczyk i Lewczuk od 2016 roku nie powinni grac w tym klubie.

odpowiedz
Szczepan - 01.10.2020 / 22:06, *.t-mobile.pl

Wszystko już zostało powiedziane, problem jest w gabinetach i zarządzaniu a raczej jego braku. Ciągle rotację i przypadki,żonglerka trenerami, transfery tylko z klubu żeby kasa się zgadzala. Loczek dopóki zarabia nie odejdzie nie ważne czy pucharami czy kogoś sprzeda ważne że się zgadza.

odpowiedz
Legia Warszawa to my..!! - 01.10.2020 / 22:06, *.chello.pl

Mioduski,to już znaczący sygnał!!

Dosyć tego. Zostaw to i..

WYPIER...AJ

odpowiedz
Szczepan - 01.10.2020 / 22:05, *.t-mobile.pl

Wszystko już zostało powiedziane, problem jest w gabinetach i zarządzaniu a raczej jego braku. Ciągle rotację i przypadki,żonglerka trenerami, transfery tylko z klubu żeby kasa się zgadzala. Loczek dopóki zarabia nie odejdzie nie ważne czy pucharami czy kogoś sprzeda ważne że się zgadza.

odpowiedz
Revolt - 01.10.2020 / 22:05, *.vectranet.pl

Albo loczek, Albo Legia...

odpowiedz
zlb - 01.10.2020 / 22:04, *.t-mobile.pl

Loczek dziękujemy!!!!!!Co do pseudokibicow,macie zastępcę Vuko.Jak cudownie odmienił druzyne.Bajka.Widzicie teraz że zle loczek zrobil???Vuko wróć!!!!

odpowiedz
Kibic - 01.10.2020 / 22:57, *.plus.pl

@zlb: czy naprawdę oczekiwales że Michniewicz gwiazdeczki odmieni w lekko ponad tydzień? Trzeba dać mu czas chociaż wątpię, żeby coś się zmieniło, tylko Czerczesow potrafił ich wziąć za mordy

odpowiedz
wawa3 - 01.10.2020 / 22:04, *.medianet-world.de

Trzeba kibicować Lechowi. To od dzisiaj najlepszy klub w kraju.

odpowiedz
singspiel - 01.10.2020 / 22:53, *.centertel.pl

@wawa3: tylko w lidze nie idzie temu "najlepszemu klubowi"

odpowiedz
Franz - 02.10.2020 / 22:23, *.orange.pl

@wawa3: Nie bluźnij mordo.

odpowiedz
Rado - 01.10.2020 / 22:04, *.play-internet.pl

Forum pęknie w szwach. Obstawiam rekord 500 komentarzy

odpowiedz
Bochen - 01.10.2020 / 22:04, *.t-mobile.pl

Czemu Karbownik z ławki dopiero?

odpowiedz
zupełnie Obiektywny - 01.10.2020 / 22:04, *.icpnet.pl

było blisko, walka na całego, sport, zdarza się
brawo za walkę!!!
dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
głowy do góry, Czesiu odpal drona i dalej róbcie swoje dobry kierunek obrany, zabrakło niewiele

odpowiedz
Marek5632 - 01.10.2020 / 22:04, *.play-internet.pl

BRAWO LEGIO.. NIE MA JAK KOMPROMITACJA!!!!! MASAKRAA

odpowiedz
Banio 74 - 01.10.2020 / 22:04, *.t-mobile.pl

Proszę, nie piszcie mi teraz że kibicem się jest ...

bla bla bla! Po tym co zafundowali nam pilkarzyki i mioduski tylko PUSTY STADION!!!!

odpowiedz
Otto - 01.10.2020 / 22:04, *.chello.pl

Jak można w ogóle sądzić, że można cokolwiek osiągnąć z trenerem o imieniu CZESŁAW???

odpowiedz
V geny - 01.10.2020 / 23:11, *.t-mobile.pl

@Otto: eheehehehehehehheeheheh

odpowiedz
Fan - 01.10.2020 / 22:04, *.play-internet.pl

Wstyd. Kazachowie, Macedończycy, Azerowie, Luxemburg wszyscy robią se jaja z tej Łęgi.

odpowiedz
wawrzyszew - 01.10.2020 / 22:03, *.chello.pl

racje ma Dziekanowski, ze bez pionu sportowego z prawdziwego zdarzenia sie tu niewiele zmieni

odpowiedz
Matti - 01.10.2020 / 22:03, *.plus.pl

Jakich mamy grajków takie mamy wyniki. Tu nawet najlepszy trener by nie pomógł. Można tęsknić za nikolic prjovic vadis Moulin niezgoda itd

odpowiedz
speede SnD - 01.10.2020 / 22:03, *.vectranet.pl

Dno Dna..... :( I co Mioduski ?????? Zachwycony ??????
Najlepszy transfer to jak siebie sprzedasz na wschód.... jak najdalej od Legii, ty idiotoooooooooo !!!!!!

odpowiedz
J1980 - 01.10.2020 / 22:03, *.tpnet.pl

Ale jaki miszcz był... Łódka... Race... Śpiewy... I na ch...j wam to było... Jak mówiłem że gówno to wszystko warte to zostałem zbesztany jak bura suka bo taki miszcz i prawdziwy kibic nie wymaga tylko pije i race pali bo jest miszcz... Macie miszcza hahahaha... Przynajmniej można od dłuższego czasu fajnie zarobić na tym niszczy u buka... I niech tak będzie. Niech gówno grają a ja zarabiam...

odpowiedz
WOLA - 01.10.2020 / 22:03, *.tpnet.pl

I co teraz będzie?

odpowiedz
Franz - 01.10.2020 / 22:50, *.t-mobile.pl

@WOLA: Tak samo albo jeszcze lepiej.

odpowiedz
A co ma być? - 01.10.2020 / 22:57, *.play-internet.pl

@WOLA: góvno

odpowiedz
monter1916 - 01.10.2020 / 22:03, *.chello.pl

Wizja i polityka właściciela nie ma nic wspólnego z budową stabilizacji klubu.
Sceptycy, nie lubiliście Leśnego i Żewłaków ale szalone przygody w pucharach będziemy pamiętać jeszcze długo i podejrzewam, że za tych rządów nic się nie polepszy...przykre...a na tą chwilę zostaje dopingować pyrę w zdobyczach europejskich punktów... jeszcze raz...bardzo przykre...

odpowiedz
Vuko - 01.10.2020 / 22:03, *.tpnet.pl

Ale nam wjeeee...aali

odpowiedz
Lukasz - 01.10.2020 / 22:03, *.orange.pl

Kudłaty zniszczyłeś tę drużynę, idź już w ch...

odpowiedz
Arek - 01.10.2020 / 22:02, *.t-mobile.pl

Za mało czasu aby posprzątać gó.no po vuko. Niestety kolejny "trener" 711 nie ma pomysłu na grę. Dalej Boruc do Pekharta :/ Z tym prezesem o LE można pomarzyć !!!

odpowiedz
Opoor - 01.10.2020 / 22:02, *.vectranet.pl

Ktoś spodziewał się, że będzie inaczej??? Ja pi3rdole, powiedzieć masakra to nic nie powiedzieć.

odpowiedz
Paul Visco - 01.10.2020 / 22:02, *.chello.pl

Po 1 . Czesiek .... W ....
Po 2 . kto od kiedy za I wstawia najemnika do 1 składu (Valencja)
po 3 Kto rozsądny zatrudnia Cześka ( nic , nigdy nie osiągnie ) Patrz na młodzieżówkę
Po 4 5-6 ZAWODNIKÓW NIE POWINNO ZNALEŻŚĆ SIĘ 1 SKŁĄDZIE (patrz strategię Paok u , nie wyszła a ten ..... to powtórzył )
Najlepszy Boruc na boisku popłenił 3 -4 błędy
No żeś K.., jA ... P....
Pierwszy raz to napisze Panie Miodiulski jakiś tak szacunek za dofinansowanie i utrzymanie Legii na pewnym poziomie . Jednakże czas już sprzedać Legię komuś kto się nie W ..... w 1 skład i zatrudni ludzi którzy znają się na swojej pracy -począwszy od zarządu a kończąc na trenerze

odpowiedz
jo - 01.10.2020 / 22:02, *.tpnet.pl

Frajer prezes. Rozje&@ł klub. Do czasu jak ta pała będzie prezesem to ja nawet na Torwar nie przyjdę żeby się gównem od niego nie umazać.

odpowiedz
Ż(L)B - 01.10.2020 / 22:02, *.orange.pl

Jak włodarze chcą im tyle płacić - to gratulacje. Raków by się lepiej zaprezentował, niż ta banda przepłaconych błaznów. Jeden plus jest taki, że Michniewicz zostanie obnażony i przynajmniej po Brzęczku kadry nie obejmie.

odpowiedz
Jaro - 01.10.2020 / 22:02, *.tpnet.pl

Dariuszu Mioduski jesteś z siebie dumny? Czy znowu powiesz że to była wpadka po raz czwarty z rzędu... Wiem że ty nie grałeś ale to ty zatrudniasz tych przepłacanych amatorów.

odpowiedz
Sig - 01.10.2020 / 22:02, *.chello.pl

Ja widzę plusy. +Pilkarze mają wolne czwartki +skoncentrują się na MP+PP + Michniewicz dał mocne argumenty że nadaje się na trenera 1 reprezentacji.

odpowiedz
Darek. L - 01.10.2020 / 22:02, *.tpnet.pl

No i co trenerze , po co te kombinacje bez Luqki, Wszołka, Karbownika w pierwszym składzie
Dramat wstyd

Pyry awansowały a L ja zwykle wyjazd z ligi
Czas na konkretne zmiany

odpowiedz
Fredu - 01.10.2020 / 22:02, *.chello.pl

Ten Karabach obecnie jest o dwie klasy wyżej od Legii. Każdy kto wierzył w awans był fantastą. Trzeba budować drużynę na przyszłe lato i w międzyczasie zdobyć mistrzostwo.

odpowiedz
lol - 01.10.2020 / 22:02, *.amazonaws.com

moze zamiast kupowac Kapustki Valencje Juranovicow kupi ze czterech Azerow.

odpowiedz
grzegorz gajowniczek - 01.10.2020 / 23:10, *.chello.pl

@lol: a po co kupować? niech się na bakalarską przejedzie to i całą jedenastkę znajdzie.

odpowiedz
L jak Legia - 01.10.2020 / 22:02, *.net.pl

Patologia...

odpowiedz
Kamil - 01.10.2020 / 22:02, *.a1.net

Koniec! Obudźcie mnie za 5 lat ! od teraz nie interesuje się Legia! Dziady !!!

odpowiedz
mietowy - 01.10.2020 / 22:02, *.chello.pl

to jest teraz tragedia

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 01.10.2020 / 22:01, *.cyfrowypolsat.pl

Jak to jest że teoretycznie najsłabszy piłkarz (Boruc) jest najlepszym piłkarzem Legii na boisku. Mam wrażenie że chłopcy zarabiają poniżej najniższej pensji krajowej ponieważ większe zaangażowanieb i umiejętności widač w pracy u kasjera w Biedronce.
Wypi......ić wszystkich, zaorać i zacząć grać trampkarzami.

Poraz kolejny jest mi cholernie wstyd.

odpowiedz
AliMario - 01.10.2020 / 22:01, *.tpnet.pl

Wróć Lesnidorski...!!!

odpowiedz
sebastian - 01.10.2020 / 22:01, *.multimo.pl

Wstyd, hańba I blamaż. Zmiana trenera nic nie da. Bardziej zmiana prezesa i jego doradców. I przede wszystkim piłkarzy. OBNIŻKA pensji i to od wczoraj. Żadnego pomysłu na grę. Nasi kopacze wystraszeni jak indyki przed świętem dziękczynienia. Płakać się chcę

odpowiedz
gibon_79 - 01.10.2020 / 22:01, *.02.net

Trzy!!!celne strzaly na bramke w calym meczu!!!
Druga bramka dla karabachu zalozyl kanal Borucowi...
A przy trzeciej bramce nawet sie nie ruszyl.
WY moja Legie hanbicie.

odpowiedz
nie poddawaj się - 01.10.2020 / 22:01, *.68.16

fajnie :)

odpowiedz
AliMario - 01.10.2020 / 22:01, *.tpnet.pl

Wróć Lesnidorski...!!!

odpowiedz
Miki - 01.10.2020 / 22:00, *.plus.pl

WSTYD to MAŁO POWIEDZIANE !!!!!
Wyp.... wszystkich strych dziadków - Antolic, Jędrzejczyk, Lewczuk,
Do rezerw - Mladenowic, Lopez, Pekhard
Grać młodymi - jedyni któremu sie chciało Slisz, Kapustaka
Sprzedać - Karbownika
Do obrony Mosór,
Dać szanse Valencji

odpowiedz
MK - 01.10.2020 / 22:00, *.tpnet.pl

Nie wiadomo ... śmiać się czy płakać?

odpowiedz
Wie(L) un - 01.10.2020 / 22:00, *.18.56

Brawo drużyna jesteście mega frajery

odpowiedz
Semper Fi - 01.10.2020 / 22:00, *.cyfrowypolsat.pl

Dajcie mi znac jak w Legii zaczna cos grac!
Tymczasem zegnam frajerska gre!
W sercu Zawsze Legia!
I tyle.
Nie ogladam, nie wspieram, nie place za miernote!!!!

odpowiedz
Wolfik - 01.10.2020 / 22:48, *.mm.pl

@Semper Fi: Zaraz Kolego usłyszysz, że nie jesteś prawdziwym Legionistą....

odpowiedz
wwy - 01.10.2020 / 22:00, *.it4polska.com

dno dna to malo powiedziane...

odpowiedz
Kmicic - 01.10.2020 / 22:00, *.chello.pl

Jak zawsze

odpowiedz
sstx - 01.10.2020 / 22:00, *.mm.pl

jak ten Raków mógł przegrać.... nawet w 10... ale tam są wściekli teraz

odpowiedz
Val - 01.10.2020 / 22:00, *.vectranet.pl

To wina Vukovica

odpowiedz
Ginpasterz - 01.10.2020 / 22:00, *.201.104

Nie spodziewałem się cudów. Rozumiem że tydzień to mało ale jeżeli na czymś pracowali to ewidentnie tego nie było widać na boisku. Tak naprawdę cel nie został osiągnięty, i co by nie pisać to Lech z mniejszym budżetem wygrał 4 mecze w eliminacjach i pokonał jakiś mocny zespół. U nas płacz i zgrzytanie zębów. Środek obrony do zmiany, Valencię jeśli to roczne wypożyczenie to już bym oddał i dal szanse tym na których trzeba budować zespół na przyszły rok. Wygląda to dramatycznie i niestety jak to w naszym kraju bywa zarządzanie leży na całej linii.

odpowiedz
Wasyl(L) - 01.10.2020 / 22:00, *.tpnet.pl

Mozna przygotować drużynę by miała siłę .
Azerowie wyglądali tak fizycznie jak Legia za Czerczesowa.Mioduski cofnelismy się parę lat.Przygarnij Lesnodorskiego przeproś Go

odpowiedz
Grzesiek - 01.10.2020 / 22:00, *.supermedia.pl

Kucharski WON z Legii!!!!

Żewłakow wróć ????

odpowiedz
AliMario - 01.10.2020 / 22:00, *.tpnet.pl

Wróć Lesnidorski.. !!!!

odpowiedz
Bielany - 01.10.2020 / 21:59, *.t-mobile.pl

I teraz po 100 okrążeń do okoła stadionu. I już na 6 rano na trening. Powinni się wstawić i zapier...alać 8h.
Wyprzedaż w Legi czas zacząć
Żal patrzeć na ich nawet nie można nazwać tego grą,... Pekhart wóz z węglem na napadzie nic nie zrobi wobec szybkich obrońców. Mam obawy ze teraz jeszcze porażka z Cracovia w super pucharze. I jak skończymy sezon w pierwszej 6 to będzie sukces.

odpowiedz
Zdzicho - 01.10.2020 / 21:59, *.tpnet.pl

Z liscia wszystkim, no moze bez boruca

odpowiedz
L - 01.10.2020 / 21:59, *.orange.pl

Gdzie jest Boguś?

odpowiedz
As - 01.10.2020 / 21:59, *.chello.pl

Dno dna!!!!!!!!
Takim składem to możemy grać w fortuna 1 lidze.

odpowiedz
ile mozna... - 01.10.2020 / 21:59, *.centertel.pl

no ile ?????

odpowiedz
Rafix - 01.10.2020 / 21:59, *.chello.pl

Mioduski po porażce bedzie szukał oszczędności więc od jutra Boruc z Jędrzejczykiem będą duetem grających trenerów

odpowiedz
MIODUSKI PAKÓJ WALIZY !!!!!! - 01.10.2020 / 21:59, *.play-internet.pl

WSTYDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
Jędrek - 01.10.2020 / 21:59, *.jmdi.pl

Serdeczne wyrazy współczucia wszystkim graczom i kibicom Legii przesyła rodzina z Białołęki. Kiedyś, z niezłym skutkiem, w naszej druźynie grało 11 polskich piłkarz - i nawet daleko zaszli w europejskich pucharach. Grotyński, Brychczy, Deyna, Gadocha, Ćmikiewicz...

odpowiedz
ile mozna... - 01.10.2020 / 21:59, *.centertel.pl

no ile ?????

odpowiedz
Jędrek - 01.10.2020 / 21:59, *.jmdi.pl

Serdeczne wyrazy współczucia wszystkim graczom i kibicom Legii przesyła rodzina z Białołęki. Kiedyś, z niezłym skutkiem, w naszej druźynie grało 11 polskich piłkarz - i nawet daleko zaszli w europejskich pucharach. Grotyński, Brychczy, Deyna, Gadocha, Ćmikiewicz...

odpowiedz
zlb - 01.10.2020 / 21:59, *.t-mobile.pl

Moze wkoncu Żyleta sie ogarnie i głośno powie że loczka czas jako prezesa nadszedł czas.Ale wstyd!!!Pyry grają dalej,a My...

odpowiedz
AliMario - 01.10.2020 / 21:59, *.tpnet.pl

Wróć Lesnidorski.. !!!!!

odpowiedz
Co teraz? - 01.10.2020 / 21:59, *.play-internet.pl

Kogo zwolnić? Kogo sprzedać? Co dalej?

odpowiedz
Klimek - 01.10.2020 / 21:59, *.play-internet.pl

Rzadko się udzielam tu ale jaki wstyd, przyjechała drużyna lepsza wpakowała 3 brameczki i dziekuje przepraszam uuuuj że jest Azerbejdżanu. Raz po raz rok w rok grupa pucharowa. A Teraz słowo do zwolenników najlepszego prezesa BL cegiełkę pozostawił po sobie. Nikt mu tego nie zabierze, ale komu to pozostawił każdy widzi to raz, dwa ofiarował darmowa pomoc Wiśle Kraków w potrzebie, to może teraz w potrzebie by coś szepnął Kudłatemu do ucha, aby Nasz ukochany klub powstał z kolan bo jesteśmy w dupie i gówno widzimy....

odpowiedz
Simon - 01.10.2020 / 21:59, *.centertel.pl

Przestałem kibicować Olimpii od dzisiaj nie kibicuję Legii wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd, za co pseudo grajki biorą tyle kasy nie potrafią nic już z byle kim przegrywają wygrywają z zespołami pokroju amatorskich drużyn, rozgonic to towarzystwo bo patrzeć się na to nie da

odpowiedz
Redman - 01.10.2020 / 22:40, *.telia.com

@Simon: idź na konwiktorska paziu!
LTM!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 01.10.2020 / 22:55, *.play-internet.pl

@Simon: przerzuc sie na pyry bo jesien w europie beda grac.

odpowiedz
Simon - 02.10.2020 / 07:42, *.centertel.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: oni chociaż jakiś swój styl mają

odpowiedz
ku(l)enovic - 01.10.2020 / 21:59, *.sky.com

Nowa powieść ,,Dziady część 4" reżyser, i scenarzysta sami wiecie kto.
Oj dana Oj dana dokąd zmierzasz legio ma kochana,
oj dana oj dana po twej grze nie zasnę do rana ,
Oj dana oj dana sraczka murowana
oj dana oj dana odpoczniemy do rana
oj dana oj dana będzie przelew siana
oj dana oj dana wymienimy tych piłkarzy i trenera do rana

odpowiedz
Bydle - 01.10.2020 / 21:59, *.t-mobile.pl

Proponuje 9 trenera w ciągu ostatnich 5 lat i teraz na pewno się uda. Do tego proponuje ściągnąć kilku doświadczonych graczy. Kowalczyk Arubena, Omelanczuk Włodarczyk i drżyj Europo. A i koniecznie druga akademia i ze dwóch nowych skautow nie wiem może jakaś rodzina kucharskiego. Do tego kogoś z dna odpowiednim i super zajebisty system informatyczny do analizy rywala. A potem to już z górki

odpowiedz
Redi - 01.10.2020 / 21:59, *.centertel.pl

To już nawet nie złość, to już chyba tylko żal i przykrość, dziękujemy Wam piłkarze, trenerzy, dyrektorzy, prezesi...

odpowiedz
lol - 01.10.2020 / 21:59, *.amazonaws.com

dramat i dziadostwo trwa

odpowiedz
Jaro - 01.10.2020 / 21:59, *.tpnet.pl

Dariuszu Mioduski jesteś z siebie dumny? Czy znowu powiesz że to wypadek przy pracy po raz czwarty z rzędu! Wiem że ty nie grałeś ale ty zatrudniasz tych przepłacanych amatorów!

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.10.2020 / 21:58, *.tpnet.pl

Gruby mówił, że dwie podobne drużyn dzisiaj zagrają.

No tak. Tylko Azerowie nie mieli godnego przeciwnika

Za to Legia miała .

Po co te Centrum gdy pierwsza drużyna w rozsypce? Pudel ,po co?

odpowiedz
Korda - 01.10.2020 / 21:58, *.centertel.pl

Jaki zarząd taki trener. Jaki trener taka drużyna. Jaka drużyna taka gra. Jaka gra takie wyniki. Pamiętajcie że ryba psuje się od łba.

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.10.2020 / 21:58, *.tpnet.pl

Gruby mówił, że dwie podobne drużyn dzisiaj zagrają.

No tak. Tylko Azerowie nie mieli godnego przeciwnika

Za to Legia miała .

Po co te Centrum gdy pierwsza drużyna w rozsypce? Pudel ,po co?

odpowiedz
Matik - 01.10.2020 / 21:58, *.centertel.pl

Bach, bach, Karabach.
Dramat Panowie

odpowiedz
Piłkarz. - 01.10.2020 / 21:58, *.play-internet.pl

Nazwijmy to po imieniu po prostu kompromitacja. Michniewicz to nie trener do Legii.

odpowiedz
Kamuflaż - 01.10.2020 / 21:58, *.tpnet.pl

Mam nadzieję, że w końcu przejrzeliście na oczy ludzie! A panu Mioduskiemu współczuję, potraktowałeś ten klub jak swój prywatny bazar, życie panu odda z nawiązką.

odpowiedz
Wawa - 01.10.2020 / 21:58, *.124.248

Masakra
Taktyka żenada
Laga do przodu a może coś
Gry kombinacyjnej zero
Miodek
Coś ty
,Robił z naszą Legią
Lopez Lewczuk Antolic Jendzejczyk Lewczuk
Valencia buchaaaaaaa trzy metry mułu

odpowiedz
Lolo - 01.10.2020 / 21:58, *.amazonaws.com

Trenar na lata..
Trener do LATA
KATASTROFA WSTYD WSTYD WSTYD

odpowiedz
Qbafan - 01.10.2020 / 21:58, *.mm.pl

Mam prośbę. Jak piszecie w relacji o kopaczach to nie nazywajcie ich legionistami. Bo nimi po prostu nie są. Dziękuję.

odpowiedz
AliMario - 01.10.2020 / 21:58, *.tpnet.pl

Wróć Lesnidorski....!!!!!!

odpowiedz
Trenejro - 01.10.2020 / 21:58, *.net.pl

Vuko nie Vuko znowu Eurowpier...ol.

odpowiedz
Przemko - 01.10.2020 / 21:58, *.vectranet.pl

Wstyd i kompromitacja po raz kolejny. Mioduski wypier.alaj z Legii śmieciu! Zniszczyłeś Legię! Od kiedy rządzisz w Legii jest coraz gorzej, w Europie nie zagraliśmy ani razu. Kompromitujemy się co roku z potęgami z Luksemburga, Cypru, Azerbejdżanu czy Mołdawii. Opuść Legię, zajmij się tym co potrafisz. Legia cię przerosła.

odpowiedz
Crockett - 01.10.2020 / 21:57, *.vectranet.pl

Zero zaangażowania i walki w tym meczu To jest kolejny dowód na to jaka jest wspaniała polityka Mioduskiego w tym klubie Wstyd

odpowiedz
PanTrenerZManagera - 01.10.2020 / 21:57, *.chello.pl

bez pomocnikow srodkowych nie wygramy nawet w polskiej lidze ze sredniakami, brak pomyslu na gre, stale fragmenty to nie wszystko

odpowiedz
WarMaster - 01.10.2020 / 21:57, *.165.49

W tym momencie powinien być koniec tego cyrku !!!!

odpowiedz
Amek - 01.10.2020 / 21:57, *.plus.pl

Wstyd i żenada

odpowiedz
Pastuchy - 01.10.2020 / 21:57, *.inetia.pl

Frajerzy, dwóch podań nie potrafią wymienić ,Lewczuk na końcu meczu podsumował grę z tym jedzejczykiem czy jak on ma. Nogi powiązane, zero dynamiki, szybkości. Dramat

odpowiedz
Pesymista - 01.10.2020 / 21:57, *.10.211

Hmm. Możecie sprawdzić moje typy. Miało być 3:0 i jest. Mogłem u buków postawić. I proszę nie pisać że żaden ze mnie legionista. Na pewno większy niż Ci co biegali w białych koszulkach i ten w okularach co wymyślił super taktykę i rewelacyjny skład. No i ukłony dla Szefa Mioduskiego. Kiedy następna zmiana w trenera. A Jędrzejczyk nowy kontrakt dostał haha

odpowiedz
LegiaRaga - 01.10.2020 / 22:48, *.metrointernet.pl

@Pesymista:
Za 100 grałem że opierdzielimy 2 bramkami 1k wpadło.

odpowiedz
Jacek - 01.10.2020 / 21:56, *.myvzw.com

znowu wpier.....please z pasterzami

odpowiedz
bieLany - 01.10.2020 / 21:56, *.raxel.pl

Bez komentarza!!!

odpowiedz
bieLany - 01.10.2020 / 21:56, *.raxel.pl

Bez komentarza!!!

odpowiedz
S - 01.10.2020 / 21:56, *.centertel.pl

Nic się nie stało, hej Legia nic się nie stało????

odpowiedz
Lukas - 01.10.2020 / 21:56, *.orange.pl

Nawet najgorsze i najbardziej wulgarne słowa które mi przychodzą do głowy nie oddadzą tego co dzisiaj pokazali.

odpowiedz
RTS - 01.10.2020 / 21:56, *.chello.pl

✌️

odpowiedz
Kolo - 01.10.2020 / 21:56, *.t-mobile.pl

A czego się spodziewaliście? Przecież wygrała drużyna lepsza. Legia nie na piłkarzy by coś ugrać w "ekstraklasie", a co dopiero z takimi partaczami jak nasi przeciwnicy w pucharach. Mierny skład i już. Proponuję dalej sprzedawać najlepszych a sprowadzać te odpady. Może więcej kasy dla jędzy?

odpowiedz
Ehh - 01.10.2020 / 21:56, *.22.63

Legia MOCNO

odpowiedz
jsk - 01.10.2020 / 21:56, *.com.pl

Czesio podzwoniłeś a teraz WY*IERDALAJ!

odpowiedz
zegna - 01.10.2020 / 21:56, *.play-internet.pl

Czesio Franek Taktyk Smuda Michniewicz

odpowiedz
Farme(L) - 01.10.2020 / 21:56, *.virginm.net

Wstyd to mało powiedziane...

odpowiedz
Olomanolo - 01.10.2020 / 21:56, *.com.pl

No cóż upokorzeń ciąg dalszy

odpowiedz
ANTYzygo - 01.10.2020 / 21:55, *.vectranet.pl

Ile qrwa można, ile jeszcze?!

odpowiedz
Beny - 01.10.2020 / 21:55, *.214.110

Ja je... Pudel co ty zrobiłeś z naszą Legia...

odpowiedz
singspiel - 01.10.2020 / 21:55, *.centertel.pl

za słaby tytuł. powinno być: Sięgnęliśmy dna

odpowiedz
Maciek - 01.10.2020 / 21:55, *.vectranet.pl

Panie prezesie trenera trzeba zwolnić

odpowiedz
Autor - 02.10.2020 / 00:54, *.master.pl

@Maciek: Panie prezesie prezesa trzeba zwolnić

odpowiedz
kij w oko - 01.10.2020 / 21:55, *.com.pl

bach ! bach !! bach !!!
Ka-ra-bach :P

odpowiedz
lucho_83 - 01.10.2020 / 21:54, *.chello.pl

Awansowała Zdecydowanie lepsza Drużyna, która od początku wiedziała po co przyjechała i o co gra. Panie prezesie czas się zastanowić dokąd zmierza Legia, bo wygrywać Mistrzostwo w kasztanowej lidze, by kompromitować się w Europie jest bez sensu....

odpowiedz
brak wszystkiego - 01.10.2020 / 21:54, *.com.pl

Co Legii brakuje - Dobrych Piłkarzy !!!

odpowiedz
Eryk - 01.10.2020 / 21:54, *.chello.pl

Gdzie my jesteśmy?

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.10.2020 / 22:25, *.tpnet.pl

@Eryk:

Miodek zabrał nas na samo dno .

odpowiedz
P - 01.10.2020 / 22:27, *.orange.pl

@Eryk: w dupie

odpowiedz