Izabela Kruk, Czesław Michniewicz, Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja trenera

Michniewicz: Zagrają dwie podobne drużyny

Woytek, źródło: Legionisci.com

- To będzie mecz dwóch podobnych drużyn - z dużym potencjałem i podobnym umiejętnościami. Ranga jest wszystkim doskonale znana. Wiemy jakie są konsekwencje awansu i braku awansu - mówi Czesław Michniewicz przed meczem z Qarabagem.

- Nie mieszamy polityki do sportu. Rozpatrujemy ten mecz tylko w kategoriach sportowych. Skupiamy się na przeciwniku i ich umiejętnościach boiskowych. Mówię od początku, że chcę aby Legia grała w różnych ustawieniach. Jesteśmy przygotowani, by jutro zagrać w różnych konfiguracjach, ale nie chciałbym za wiele o tym mówić. Pracujemy nad tym, by być bardziej nieprzewidywalnym dla przeciwnika i wszechstronnym. Jest kilka podstawowych rzeczy, które chcemy realizować w każdym meczu i na tym się koncentrowaliśmy. Będziemy chcieli tak nastawić zawodników, by pokazali cały swój potencjał. Obserwuję ich na treningach i przyjemnie się na to patrzy.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

- Nie analizujemy rywali tylko pod kątem jednego czy drugiego zawodnika. Skupiamy się na całej filozofii grania Qarabagu. Rozmawialiśmy z zawodnikami o tym w poniedziałek, wtorek i jeszcze będziemy rozmawiali. Nie praktykuję rozmów z zawodnikiem jeden na jeden, raczej zamienię kilka zdań na treningu. W najbliższej przyszłości jednak będę chciał lepiej poznać piłkarzy i ich cele sportowe. Na ten moment jednak mamy tyle pracy, że doba jest dla nas za krótka.

- Mamy problem z Jose Kante, ale będziemy do końca walczyli by zagrał. Na ten moment jeszcze nie wiemy czy będzie do naszej dyspozycji.

WYNIKI SONDYCzy Legia wyeliminuje Qarabag Agdam?
SUMA GŁOSÓW: 7308
START: 25.09.2020 / KONIEC: 01.10.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
hyhyhy - 01.10.2020 / 21:59, *.chello.pl

chyba tylko podobne ze tu i tu mężczyzni i na tym skonczyly się podobienstwa

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.10.2020 / 21:53, *.tpnet.pl

Nadal tak myślisz???

odpowiedz
Loslobos - 01.10.2020 / 21:49, *.play-internet.pl

Jedno jest pewne nie ma DRUŻYNY sorry ale Polonia może być przykładem kiepskiego zarządzania klubu. Oby nie ale z taką grą Legia może zaliczyć 1 ligę

odpowiedz
Pacho - 01.10.2020 / 21:35, *.chello.pl

Zagrają 2 podobne drużyny. Tylko, że hukowy i dobry trener. I taka różnica. Ku... Przy miernym trenerze efekt miotły to góra 1 mecz.

odpowiedz
zlb - 01.10.2020 / 21:34, *.t-mobile.pl

Loczek out.Prezes pd siedmiu boleści.Za wcześnie zwolniony Vuko i Michniewicz...serio?Dzieki Prezesie za puchary.Może PPwygramy.A pyry lecą dalej,ale wstyd.LOCZEK OUT.

odpowiedz
T - 01.10.2020 / 21:16, *.orange.pl

Szkoda, że w Europie trener nie ma numerów by coś ugrać ????

odpowiedz
Najgorszy z najlepszymi wynikami - 01.10.2020 / 14:47, *.plus.pl

PS. :)
W ciągu 77 lat (1916 - 1993) Legia zdobyła 4 tytuły mistrzowskiego
Ale wtedy widocznie nie było najgorszego prezesa

odpowiedz
April - 01.10.2020 / 12:40, *.plus.pl

Bądźcie dobrej myśli, nie można non stop być na,, nie" Ja wierzę w zwycięstwo, ponieważ jestem z Legią na zawsze

odpowiedz
Mioduski ucz sie od Wegrow - 01.10.2020 / 07:20, *.plus.pl

Panie Mioduski ucz sie pan od Wegrow jak należy prowadzić klub sportowy, prosze zobaczyc Ferencvaros Budapest , ktory jest w Lidze Mistrzów, prawda, prawda...
Chętnie służę pomocą w tłumaczeniu po węgiersku, albo spytaj sie pan Nagya...
Jest pan najgorszym. Prezesem w historii Legii, nawet betony pułkownikowe za czasów PRL-u. Lepiej sie znały na piłce jak pan.....

Jaki właściciel, prezes taki klub, nawet oryginalnego proporca klubowego nie mozna kupic w sklepie klubowym, Wstyd i hańba, za Bogusia nie bylo z tym tematem problemu.

Radzę kupic bilet do Budapesztu i zapraszam na warsztaty Ferencvarosu, tam pozna pan prawde jak należy prowadzić profesjonalnie klub piłkarski. Do kiedy bedzie pan właścicielem Legii nie zamierzam brać udziału w tych nędznych spektaklach.
Zatrm panie Mioduski Hajra. Budapest !!!!!!

odpowiedz
grzesiek - 01.10.2020 / 11:46, *.centertel.pl

@Mioduski ucz sie od Wegrow: 100% poparcia. Wlasciciel i prezes wsYstko w jednym. Omnibus pier**y. 100 tysiecy doradcow a sam nic nie wymysli. Jak sam ppdkreslal w wyadiadach "on na pilce sie nie zna, ale ma swietnyvh doradocow" doradcy szybko go wprowadxa w maliny i Legie zwdluzona na amen bedzie

odpowiedz
AliMario - 01.10.2020 / 12:11, *.tpnet.pl

@Mioduski ucz sie od Wegrow: prezes miał okazję na własnych błędach już się uczyć i jak widać już nie pomoże ani sobie ani klubowi. .. strata czasu. I tak rok za rokiem skończy się wstydem

odpowiedz
Najgorszy z najlepszymi wynikami - 01.10.2020 / 14:44, *.plus.pl

chyba wg zasady(parafraza) że najgorsi są najlepszymi
Za tej nagojrszej prezesury Legia była 4 razy mistrzem Polski
3 razy zdobyła Puchar Polski
3 razy w LE
1 raz w LM
NIe ma w historii Polskiej Piłki Prezesa który byłby tak najgorszy ze w ciągu 6 lat swojego prezesostwa będzie miał takie osiągnięcia
W takim razie ja chcę tego najgorszego! I BASTA!!!

odpowiedz
Cult⚽️King - 01.10.2020 / 18:13, *.184.186

@Najgorszy z najlepszymi wynikami : Prawda!

odpowiedz
wrt - 01.10.2020 / 06:03, *.vectranet.pl

Smutno, tak mi smutno. Źle, tak mi źle. Serce bije pieśń pokutną. Żegnaj życie me :(

odpowiedz
Koko123 - 01.10.2020 / 06:02, *.net.pl

Dajcie spokój Michniewiczowi co by nie mówić to jest trenerem nie to co przez ostatnie lata ludzie z zerowym dorobkiem trenerskie. Nie wiem niektórzy to nie mają w domu chyba do kogo się przytulić bo taką mają pogardę i nastawienie do innych. Pozdrawiam brać legijną

odpowiedz
grzesiek - 01.10.2020 / 12:02, *.centertel.pl

@Koko123: idz pozdrow kolegow z kolejorza

odpowiedz
L - 01.10.2020 / 05:29, *.play-internet.pl

Miałem sen bracia ze po wyrównanym meczu wygrywamy 2:1 po golu w końcówce ;)

odpowiedz
Marcel - 01.10.2020 / 02:18, *.t-mobile.pl

Ach ta Iza... ;-)

odpowiedz
Zbyszek - 01.10.2020 / 03:35, *.plus.pl

@Marcel: No, aż miło popatrzeć :)

odpowiedz
Cult⚽️King - 01.10.2020 / 01:59, *.amazonaws.com

Wojownicy z Legii majâ zmiażdzyć wroga!strzelajâc✨⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
Radek - 30.09.2020 / 23:32, *.versatel.nl

Skoro mamy szeroką kadrę i skoro trenerzy stosują rotacje - to czemu zawsze nasza drużyna przebiega 5-10km mniej niż rywale? Może większą część pensji powinni dostawać w formie premii za wyniki. Wtedy i liczba hipochondryków by zmalała. Swoją drogą ciekawe kiedy Valencia lub Remy złapie kontuzje na 3-4 miesiące - obstawiam najpóźniej styczeń

odpowiedz
Andrzejjj - 30.09.2020 / 22:54, *.154.128

Zajrzałem wszystkim w karty Legia - Qarabag 2:0 Jędrzejczyk, Luquinhas

odpowiedz
LewLegia - 30.09.2020 / 21:18, *.net.pl

Nie będą bucu grały dwie podobne drużyny bo oni nie mają prezesa pudla frazesa nieudacznika i ala trenera nr 711 na liście z opery w pyrlandii

odpowiedz
.... - 30.09.2020 / 22:25, *.chello.pl

@LewLegia: Bili Cie w podstawówce?

odpowiedz
ANTY - MICHNIEWICZ Chórzysta 711 - 30.09.2020 / 23:45, *.stansat.pl

@....: A Ciebie w przedszkolu ??

odpowiedz
Kibolek - 01.10.2020 / 10:27, *.telefonica.de

@LewLegia: oni nie mają prezesa pudła nieudacznika od kulczyka. Mioduski wont

odpowiedz
Rolf - 30.09.2020 / 20:22, *.spectrum.com

Taka wypowiedź to asekuranctwo odbierające zawodnikom wiarę w swoją jakość. żadnych wymówek, mamy swoje atuty, które należy wykorzstać na tle takiego rywala, tym bardziej, że sam nie jest w najlepszej dyspozycji.

odpowiedz
Yeti - 30.09.2020 / 19:59, *.vectranet.pl

Będzie lekko, łatwo i przyjemnie. Już Czesio o to zadba.

odpowiedz
Stan - 30.09.2020 / 19:09, *.t-mobile.pl

711 razy ,tak czy siak

odpowiedz
grzesiek - 30.09.2020 / 19:06, *.centertel.pl

Vuko: Pilkarze wracają do formy,pilkarze wracaja rowniez do pelni dyspozycji po kontuzjach, mamy do dyspozycji pawła wszolka. Gdybysmy wylosowali Rangers Dinamo Zagrzeb lub Crvene to powiedzialbym ze moze byc ciezko. Ale jesli chodzi o Karabach nie wyobrazam sobie abysmy ten mecz przegrali. Jestesmy zdecydowanym faworytrm w dodatku mecz gramy u siebie.

Czesław vel pyra Michniewicz: zagraja ze soba dwie wyrownane druzyny. Obawiam sie Karabachu. Maja nieprzewidywalnych pilkarzy. Cudow nie obiecuje, ale damy z siebie wszystko....

odpowiedz
KLEX - 30.09.2020 / 23:43, *.master.pl

@grzesiek: buco: ..dresik pełny i od pierwszej minuty "nie poddawaj się" a po meczu niesmak i smród

odpowiedz
Alex Bielany - 30.09.2020 / 18:58, *.centertel.pl

Powinien jak Wójt: parówy w gore i misie ogolà ogorki

odpowiedz
Pawciu - 30.09.2020 / 18:50, *.net.pl

Trener rywali na lotnisku do dziennikarzy miał jasny przekaz "Nie boimy sie Legii. Jedziemy zeby awansowac". Pozytywna pewnosc siebie w sporcie jest bardzo wazna a nie ". beda graly dwie podobne druzyny"

odpowiedz
grzesiek - 30.09.2020 / 18:24, *.centertel.pl

Czyli nie jestesmy faworytem zdaniem tego amicorza. To ciekawe. Wypad do poznania Czesławie...

odpowiedz
lol - 30.09.2020 / 18:08, *.amazonaws.com

dwie podobne druzyny - ale upadek :(

odpowiedz
xLSx - 01.10.2020 / 01:12, *.t-mobile.pl

@lol: to prędzej dla nich, oni od 6 lat non stop grają w grupie LM lub LE.

odpowiedz
Darek - 30.09.2020 / 17:48, *.t-ipconnect.de

To nie wina trenerów,których prezes zmienia jak rękawiczki,że co roku odpadamy w kwalifikacjach do europejskich pucharow.To wina piłkarzy którzy wolą wygodne życie i nie chce im się przemęczać.Kasa ta sama nie zależnie czy grają w europie czy nie.
Jutro odpadniemy a za rok o tej porze wymieni się Czesia na kogoś innego.Natomiast błazny jak nasz kapitan będą tu dalej sobie żyły jak pączki w maśle.

odpowiedz
grzesiek - 30.09.2020 / 18:34, *.centertel.pl

@Darek : uj wie kogo to wina. Druzyny z azeerbejdzanu nie maja lepszych pilkarzy od naszych. Nasi tez gorsi nie sa jak byli z 10 lat temu. Moze to kwestia przeciazenia pilkarzy.esa czylj 37 meczow zamiast 30. My mozemy gdybac ale nie znamy sie na profesjonalnym uprawianiu sportu. Jak pilkarze z forma nie trafiaja to nie ma wyniku. Podobnie jak skoczkowke narciarscy. Czasem i kamil stoch jest bez formy. ..

Kiedys dorabialem teorie ze pilkarze ustawiaja mecze u bukmacherow i moze czasemtaki cud sie zdarzy ale nie sadze aby bylo to notoryczne. Kazdy pilkarz wolalby np postawic na Legie i wyeliminowac PSV, ludogorec czy jakis celtic niz ....postawic na dudelange i z nimi przerznac...

odpowiedz
Op - 30.09.2020 / 19:58, *.virginm.net

@grzesiek: mylisz sie,na dudelange bukmacherzy placili 15.0, a na Legie z psv czy ludogorcem by bylo max 6.00.....

odpowiedz
grzesiek - 30.09.2020 / 20:40, *.centertel.pl

@Op: miedzy psv a ludogorcem jest akurat spora roznica. Niemniej mam nadzieje ze rozumiecie moja wypowiedz. Kiedys tez dzialaly firmy bukmacherskie a polskie kluby graly lepiej...
A fakt faktem sezon w polsce zrobil sie duzo dluzszy mamy 37 meczow zamiast 30. Jak bylo 30 to forma pilkarzy byla o dziwo lepsza. Kiedys niby byl puchar ligi ale akurat tam pilkarze ze tak sie wyraze....nie starali sie. A tutaj w ostatnich 7 meczach sesonu trzeba wspiac sie na wyzyny umiwjetnosci. Ciul wie czy to nie ma znaczenia na forme pilkarzy.
Jak wytlumacYc porazke z gprnikiem 3:1 w tym sezonie skoro w tamtym łykalismy ich 5:1???????

odpowiedz
Gość - 30.09.2020 / 17:41, *.cyfrowypolsat.pl

Trenerze gwilia na trybuny nie na ławkę

odpowiedz
SEBO(L) - 30.09.2020 / 16:29, *.centertel.pl

Ich cele sportowe? Pograć sezon lub dwa,pokazać się, zarobić co swoje i wyjechać. A co starsi utrzymać tu się najdłużej jak się da.O czym tu gadać?

odpowiedz
Alan - 30.09.2020 / 17:32, *.t-mobile.pl

@SEBO(L):
Dokladnie tak, tu nie ma co Ameryki odkrywać na nowo, każdy wie o co chodzi w piłce kopanej.

odpowiedz