Joel Valencia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Valencia: G**** zrobiliśmy

Wiśnia, źródło: TVP Sport

- Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu. Zostawialiśmy naszym rywalom sporo wolnego miejsca. Po zmianie stron poprawiliśmy się w tym aspekcie, ale stracony gol pozbawił nas nadziei i sprawił, że graliśmy ze spuszczonymi głowami. Nowy trener przedstawił nam nową taktykę, ale potrzebujemy jeszcze czasu, żeby pewne rzeczy zaczęły funkcjonować - stwierdził po zakończeniu meczu z Qarabagiem Joel Valencia.

- Ostatnio w klubie było sporo zmian. To nie jest jednak żadna wymówka, ponieważ musimy wziąć odpowiedzialność za to, że g**** zaprezentowaliśmy na boisku. Trzeba zacząć walczyć i dawać z siebie wszystko - dodał letni nabytek Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (51)

+dodaj komentarz
Wwy - 03.10.2020 / 03:17, *.centertel.pl

LEGIA TO MY !!! KIBICE

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.10.2020 / 18:09, *.orange.pl

Valencia zupełnie nie pasuje do tej drużyny. Podobnie jak Kapustka i Lopes. Jeżeli dodamy do tego jeszcze, że Pekhart nie potrafi grać w piłkę i ktoś mu musi dograć w pole karne, bo on sam to ani podać, ani kiwnąć, ani nic to zostaje nam, że wyszliśmy bez ofensywy i z dziurawą defensywą. Zagrałem na Karabach po 10 minutach meczu, bo to nie mogło się inaczej skończyć. Mioduski chciał ratować, a rozpie...olił Legię do fundamentu. Ile minęło od odejścia Vuko? A nie ma już nawet tych szczątków zespołu, które posiadał Serb. Zostało tylko gówno, jak to określił Valencia.

odpowiedz
bronek49 - 02.10.2020 / 17:50, *.chello.pl

Valencja to następny niewypal

odpowiedz
HW - 02.10.2020 / 16:56, *.orange.pl

G..... zrobiles to tyle samo wypłaty?

odpowiedz
SEBO(L) - 03.10.2020 / 00:22, *.chello.pl

@HW: A jeśli mu mało,to niech sobie d.sra ...

odpowiedz
quad74 - 02.10.2020 / 16:20, *.chello.pl

Won z Legii, patałachu.

odpowiedz
Przemo - 02.10.2020 / 15:35, *.warszawa.pl

no valencia to sie w uj nawalczył w tym meczu. cały czas odpuszczał, nie grał agresywnie. 3 razy stracił piłkę (tzn. więcej ale 3 kluczowe) i 0:3 w bramkach. drewniak. do przodu to jeszcze coś tam gra ale w obronie to już parodia piłkarza

odpowiedz
zonk - 02.10.2020 / 10:59, *.t-mobile.pl

poziom odpowiedzialnosci pilkarzy ktorzy sa w Legii po kilka lat zostal swietnie pokazany w wywiedzie pomeczowym. Zaden sie nie pofatygowal tylko swierzaka wyslali.
Gdzie w tych momentach jest Jedza?

odpowiedz
SEBO(L) - 02.10.2020 / 13:21, *.centertel.pl

@zonk: W Dębicy, biznesu dogląda...

odpowiedz
L - 02.10.2020 / 14:45, *.tpnet.pl

@zonk: Świetne pytanie zadałeś. Jędza to najmniej zasłużony kapitan w historii tego klubu jak dla mnie. Gościu ma wywalone na wszystko i przejmuje sie tylko chajsem. Jako kapitan powinien wyjsc na środek i odpowiadać grzecznie na pytania a nie sie chowa jak jakis szczurek.

odpowiedz
zduneq - 02.10.2020 / 15:21, *.inetia.pl

@zonk: dokładnie!
Gdzie był Jędza gdy odpadali z Omanią? Wysłał Kapustkę.

odpowiedz
Krzeszczu - 02.10.2020 / 10:57, *.bredband2.com

W sumie to nalezy mu sie uznanie za wypowiedz. Jest u nas chyba tylko 2 tygodnie a juz ewidentnie widzi jaki burdel i jakie gööwno w tym klubie sie odprawia. Powiedzial jak jest, powiedzial to co wielu (aczkolwiek nie wszyscy tutaj) z nas od dawna wie i widzi. Interesujace bedzie to czy on w tym gööwnie tez zacznie plywac i miec wylane, czy sie wqrwi i niedlugo zniknie lub cos w tym rodzaju.

odpowiedz
oLaf - 02.10.2020 / 11:25, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: o tak, Jędza i Boruc do wywiadów wystawili na odstrzał Antolica i Valencję zamiast "przyjąć porażkę na klatę" i wyjść do fanów!

odpowiedz
K(L)akier - 02.10.2020 / 15:11, *.inetia.pl

@oLaf: Lewczuka powinni wystawic za to podanie w ostatniej minucie.

odpowiedz
SEBO(L) - 02.10.2020 / 10:41, *.centertel.pl

O patrzmy,kolejny,tym razem ekwadorski odkrywca walki i dawania z siebie wszystkiego...

odpowiedz
Lipa - 02.10.2020 / 10:02, *.chello.pl

Lepszy wstyd raz niż blamaż co mecz w grupie

odpowiedz
Simon - 02.10.2020 / 09:44, *.155.3

To chyba powinien zrzec się wypłaty bo jak profesjonalista może za g.... brać kasę ?

odpowiedz
Jano - 02.10.2020 / 09:39, *.orange.pl

Ta drużyna nie ma ładu ani składu, nie jest przygotowana ledwie łazi po boisku ech szkoda gadać!

odpowiedz
Kubuś. - 02.10.2020 / 09:34, *.181.45

Vuko wróć.

odpowiedz
... - 02.10.2020 / 12:02, *.t-mobile.pl

@Kubuś.: do serbii

odpowiedz
Jerry - 02.10.2020 / 08:11, *.netfala.pl

Ty gówno
grałeś !!

odpowiedz
grzesiek - 02.10.2020 / 08:11, *.centertel.pl

Brawo Joel. Krotko podsumowal to co sie w Legii odpier***. Prezes tak chetnie zwalnial ostatnio Vuko ktory z tego nedznego zlepku pilkarzy wycisnął 200 procent ich mozliwosci. To mam nadzieje ze teraz zaolni sam siebie z kucharskim.

odpowiedz
... - 02.10.2020 / 15:30, *.master.pl

@grzesiek: przecież to dzięki vuko piłkarze są bez formy

odpowiedz
Pawciu - 02.10.2020 / 07:13, *.net.pl

Valencia na boisku to sabotaz Michniewicza

odpowiedz
KuraK - 02.10.2020 / 08:38, *.chello.pl

@Pawciu: Murzynek cos tam probowal, ale Kapustka??
Luqi i Wszola na lawie??

Za taki mecz powinien wyleciec trener.

odpowiedz
E(L)ninio - 02.10.2020 / 21:10, *.interkam.pl

@KuraK: co próbował? Chyba smaku murawy. Co akcja to coś zje*ł

odpowiedz
Kosachicago - 02.10.2020 / 02:23, *.amazonaws.com

Bravo dla tego pana

odpowiedz
L - 02.10.2020 / 01:08, *.tpnet.pl

Ludzie kochani powiedzcie mi proszę jak to jest że przychodzi nowy zawodnik i widzi to co my wszyscy a mianowicie że naszym piłkarzom od paru lat nie chce się grać w piłkę (Valencia brał dzis piłkę i nie miał z kim grać bo wszyscy stali).

odpowiedz
Mynykod - 01.10.2020 / 23:58, *.206.166

G... wno graliście... G... wno zarobiliście... Proste bez zbędnego pitolenia...

odpowiedz
wqrwiony po meczu PP z Cracovią bo mecz był oddany za ligę - 02.10.2020 / 00:18, *.52.138

@Mynykod:

gó...no grali i sporo zarobili(bukmacherka), pozdro dla waas naiwniacy - dalej podniecajcie się zwałkowaną piłką nożną

odpowiedz
eduardo - 02.10.2020 / 00:26, *.toneticgroup.pl

@Mynykod: akurat z tym drugim sie nie zgodze. Bo czy graja czy stoja, czy nawet graja w kasynie to i tak przytulaja kilkadziesiat, kilkaset tys. miesiecznie

odpowiedz
L - 02.10.2020 / 00:58, *.tpnet.pl

@wqrwiony po meczu PP z Cracovią bo mecz był oddany za ligę: Wziąłeś dziś leki?

odpowiedz
Kristof - 02.10.2020 / 03:06, *.ziggo.nl

@Mynykod:

Źle piszesz,bo czy wygrywają, czy przegrywają i tak dostają kasę niedostępną dla normalnych pracujących uczciwie ludzi.A oni są zwykłymi nieudacznikami co nawet piłki nie umią kopnąć. Obniżyć pensje o 80% i do kopania rowów .Chociaż podejrzewam, że tam to dopiero był wstyd.

odpowiedz
yyy - 01.10.2020 / 23:12, *.tpnet.pl

typ wyglądał dziś na boisku, jakby brakowało ludzi do grania i któryś z ziomków wziął 12-letniego syna ze sobą na piłkę.

odpowiedz
Mambo Bambo - 01.10.2020 / 23:11, *.play-internet.pl

Mecz w plecy i zero przeprosin.Nie ma już Legii teraz to FC Mioduski Bend

odpowiedz
lowolak - 01.10.2020 / 23:09, *.tpnet.pl

brawo, trzymamy za słowo

odpowiedz
Mariusz - Londyn - 01.10.2020 / 23:09, *.sky.com

To twoj fatalny mecz, byles najgorszy na boisku, na tym etapie rezerwy Legii to odpowiedni lub za wysoki poziom dla ciebie, Michniewicz popelnil fatalny nie zrozumialy blad wystawiajac cie w pierwszym skladzie, twoja gra to wstyd, odejdz z Legii do Piasta albo Wieczysta Krakow

odpowiedz
PN - 01.10.2020 / 23:03, *.telkab.pl

Joel ... masz rację mordo ty moja

odpowiedz
Fff - 01.10.2020 / 23:02, *.chello.pl

Dokładnie zesraliście.... Na dobrą sprawę to jeszcze przed meczem

odpowiedz
Phoenix(L)k - 01.10.2020 / 22:59, *.chello.pl

panie podający się za piłkarza...

Co było nowego w tej taktyce, co spowodowało takie pańskie zachowanie przy 3 bramce? Co było niejasnego w poleceniach trenera, że - przy innej okazji - dał pan sobie na środku boiska odebrać piłkę, którą miał pan pod kontrolą?

odpowiedz
Hiszpan - 01.10.2020 / 22:55, *.telnaptelecom.pl

Cytując Joela - gównojady w korkach...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.10.2020 / 22:53, *.centertel.pl

Jeden szczery...

odpowiedz
Jimi70 - 01.10.2020 / 22:51, *.play-internet.pl

Redukcja płac

odpowiedz
Amateur - 01.10.2020 / 22:48, *.plus.pl

Jemu się przynajmniej chciało.

odpowiedz
Wolfik - 01.10.2020 / 22:46, *.mm.pl

Przynajmniej powiedział prawdę.

odpowiedz
Raf - 01.10.2020 / 22:41, *.mm.pl

I co dalej? Wpie...ol w niedzielę, a w poniedziałek treneiro jedzie na kadrę i w zespole bajabongo... Mental przebije poziom dna, a my niebawem zaśpiewamy "Ratujmy, co się da"... Sezon uważam za stracony, tylko z jak negatywnym przełożeniem na kolejny. Uważam, że należy wypłacić jakieś odszkodowanie tej pomylce Michniewiczowi i niech się chłopina skupi na kadrze. Tu jest potrzebny trener z autorytetem, dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia, a nade wszystko PREZES KLUBU, bo właściciel jest dyletantem...

odpowiedz
Wolfik - 01.10.2020 / 23:14, *.mm.pl

@Raf: Dokładnie tak należałoby zrobić. Wszyscy to wiemy, tylko nie właściciel klubu.

odpowiedz
Ginpasterz - 01.10.2020 / 22:37, *.201.104

Panie Valencia teraz to może się umówić i pograć w Fifę, tam to możecie walczyć. Macie 90 minut walki a wyglądacie gorzej niż drużyny w pierwszej lidze. Odpoczynek super warunki i jedna akcja w pierwszych 45 minutach. Szczecie ze to jakaś drużyna z Anglii czy Włoch bo byście się bali z tunelu wyjść.

odpowiedz
Ben - 01.10.2020 / 22:34, *.inetia.pl

Pier....olisz byłeś jednym z najgorszych!

odpowiedz
lowolak - 01.10.2020 / 23:11, *.tpnet.pl

@Ben: chyba ty

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.10.2020 / 22:34, *.tpnet.pl

Skoro kupka to Czesio przewinie i położy zaraz wszystkie dzieci spać

odpowiedz