fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Antolić: Przygotowywaliśmy się cały tydzień

Wiśnia, źródło: TVP Sport

- Przygotowywaliśmy się do tego meczu przez cały tydzień. Dużo analizowaliśmy, spróbowaliśmy również zagrać nowym systemem, ale Qarabag był od nas lepszy od pierwszej do ostatniej minuty. Trzeba pogratulować im wygranej - powiedział po meczu z Azerami Domagoj Antolić.

- Nasi rywale byli od nas lepsi i skuteczniejsi. Mieli zdecydowanie więcej szans, grali po prostu szybciej. Musimy sobie to wszystko przeanalizować. To nie jest dla nas łatwy moment, ale trzeba patrzeć w przyszłość. Trzeba wrócić na zwycięską ścieżkę - mówi pomocnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (58)

+dodaj komentarz
Siwy - 03.10.2020 / 15:45, *.centertel.pl

Zlepek nazwisk bez talencia
Te karbowniki szymanskie popmpowane przez menagerow
Prezes stawia budynki kro z was myslal ze te wzmocnienia dadza LE
To prezes ktory jest nastawiony na zarabianie szybko czyli sprzedac co sie da
Tu trzeba prezesa wymienic Mioduski to nie czlowiek od tego typu akcji

odpowiedz
Koko123 - 02.10.2020 / 18:35, *.t-mobile.pl

Wypowiedź na poziomie hehehe

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.10.2020 / 18:04, *.orange.pl

Od pierwszej akcji było widać, która drużyna potrafi grać w piłkę. Moglibyście się przygotowywać rok, a i tak nic by to nie dało. Takiej zbieraniny piłkarzy, w dodatku przeciętnych, która nie byłaby zespołem jeszcze nigdy nie widziałem. Serio. 0 gry zespołowej. U trenera 0 zrozumienia zespołu. Najgorszy mecz Legii w Europie.

odpowiedz
bronek49 - 02.10.2020 / 17:56, *.chello.pl

a co stało się z tobą Antolic jesteś beznadziejnie słaby w zeszłym sezonie byłes najlepszy w drużynie a w tym już się zesrałeś

odpowiedz
Kalbar - 02.10.2020 / 15:35, *.t-mobile.pl

Tydzień trwnowaliscie??? Ciekawe co ciekawe bo wygladaliscie jak byście spotkali się po raz pierwszy godzinę przed meczem

odpowiedz
Majkel - 02.10.2020 / 13:32, *.mm.pl

...super losowanie, wszystkie mecze u siebie i przerżnąć w takim stylu z najcieńszym Karabachem od dekady to mega wyczyn. Legia z 94/95 po tygodniowym treningu w garażu by Was rozniosła z 5:0. Ta późniejsza z 97/98 z Koziołem, Kacprzakiem, Janiakiem czy Wojneckim też pewnie nie zjechała by z Wami poniżej trójki. Takie pajacyki wyszły wczoraj.

odpowiedz
Normalny człowiek - 02.10.2020 / 12:42, *.net.pl

hahhahahahahah
Biedaczki.
Naprawdę cały tydzień tak ciężko trenowaliście? Ojej. To może odpocznijcie sobie teraz. Jesteście przecież zmęczeni. Idźcie się teraz pobawić do piaskownicy

odpowiedz
SEBO(L) - 02.10.2020 / 10:38, *.centertel.pl

Analiza, wyciąganie wniosków,patrzenie w przyszłość...I tak wszyscy przez kilka lat to samo, aż do końca kontraktu... To już 3 lata "wyciągania" wniosków,analiz i patrzenia w przyszłość ",i patrząc wstecz nie ma nic,zero rozgrywek grupowych!No to przed nami CZWARTY, kolejny rok na wnioski, analizy,i zdobycie mistrzostwa, żeby za rok (po analizach i wyciągniętych przez zarządzających klubem i grających na boisku ludzi wnioskach) pokazać w Europie i Azji ile ono jest warte...
Kiedyś był indyk,co patrzył w przyszłość, aż go dopadła smutna teraźniejszość...I nie miał czasu na wnioski...

odpowiedz
Raf - 02.10.2020 / 10:26, *.play-internet.pl

Cały tydzień to się chyba do sezonu przygotowywaliscie się...

odpowiedz
Majkel - 02.10.2020 / 10:19, *.mm.pl

Antolić-mówisz o tym nowym systemie, że zamiast laga w powietrzu na Pekharta to po nowemu długa po ziemi przy linii do niego na dobieg, na zapalenie płuc tak? Też mieliście w systemie te ryzkowne cofki do Boruca co na które czekał Owusu z Zoubirem?

odpowiedz
Kwas70 - 02.10.2020 / 08:58, *.oktv.se

Najwarzniejsze ze na koncie sie zgadza

odpowiedz
Lol - 02.10.2020 / 07:55, *.t-mobile.pl

Przecież Czesiu mówił że cudów nie obiecuje.

odpowiedz
Legii już nie ma... - 02.10.2020 / 07:33, *.centertel.pl

To nie jest Legia tylko zaciąg zagranicznych emerytów, póki w składzie nie będzie wychowanków nie powróci legijny duch, który nakazuje gryźć trawę!

odpowiedz
Hiszpan - 02.10.2020 / 07:28, *.telnaptelecom.pl

Czemu nigdy nie wypowiada się nasz super kapitan Developer Jędza?

odpowiedz
Ar - 02.10.2020 / 10:04, *.play-internet.pl

@HiszpBo to miernota i protakan:

odpowiedz
Po(L)ubiony - 02.10.2020 / 07:25, *.chello.pl

Antolic: jesteśmy o wiele słabszymi graczami niż Azerowie. Nie wiem, co robiłem na boisku, bo od dawna mam na Legię wywalone. To, że nie mogłem dogonić Ślisza który biegł z piłką, to nie moja wina, tylko matki, że mnie za wcześnie urodziła i jestem za stary. Teraz bujam się z W-wy, swoje zarobiłem. Aha, dajcie jeszcze namiar na tego speca, który tak zgrabnie przeszczepił włosy Vrdoljakovi.

odpowiedz
Opoor - 02.10.2020 / 04:37, *.centertel.pl

Jeżeli u niego tydzień jest od poniedziałku do środy to ja też chcę takie przepracowane tygodnie w swojej robocie :)

odpowiedz
Kosachicago - 02.10.2020 / 02:26, *.amazonaws.com

Panowie pilkarze pokazali wam nieudaczniki miejsce w szeregu

odpowiedz
Jurek - 02.10.2020 / 00:06, *.70.57

A ja i tak ich będę bronił
To nie ich wina ze trenerami wcześniej byli ludzie od „wuefu”
Robili to co im kazali albo pokazali w czasie treningów
A potem ze ten nie dobry , tamten zły , następny bez formy , kolejny kontuzjowany

Zobaczymy co zrobią nowi , dajmy im czas do grudnia, stycznia
Zdaje sobie sprawę ze przytulają po ładnej pajdzie miesięcznie , to są ludzie co pracują w zawodzie

Jak Ci nie pasuje bycie ogrodnikiem czy spawaczem ze kwotę która zarabiasz (z całym szacunkiem dla tych ludzi-pracowników ) to zmień prace
Zostań piłkarzem i zarabiaj krocie

Poczekajmy zobaczymy

odpowiedz
Wolfik - 02.10.2020 / 01:02, *.mm.pl

@Jurek : Nie wiem, czy zauwazyłeś drogi Kolego, ale właśnie przeżyliśmy KOMPROMITACJĘ. Kolejną. O jakim czasie Ty mówisz????

Ja bym im dał czas nawet do maja. Byle poza Legią.

odpowiedz
Simon - 02.10.2020 / 09:41, *.155.3

@Jurek : Coś w tym jest. To rzeczywiście nie ich wina że do klubu z aspiracjami europejskimi ściągnięto właśnie ich - ludzi o miernej przeważnie technice użytkowej, której posiadanie ograniczyło by konieczność biegania w kółko, ze słabym przeglądem pola i centrami, które nie dolatują do celu. Bo gdyby posiadali te cechy, żaden Wuefista nie przeszkodziłby im w rozegraniu meczu (nawet przegranego) na przyzwoitym piłkarsko poziomie.

odpowiedz
PLBBOY - 01.10.2020 / 23:57, *.227.22

Antolic zwalnia grę i nic nie potrafi wykreować. Dzisiaj było to bardzo dobrze widać. Najlepiej jeśli odejdzie.

odpowiedz
miron - 01.10.2020 / 23:41, *.jmdi.pl

Odejdź już nie pitol kolejny wirtuoz piłki kopanej

odpowiedz
Leo why - 01.10.2020 / 23:33, *.play-internet.pl

Jakby były zakłady co powiedzą piłkarze po przegranym meczu to w ciemno bym obstawiał te farmazony które nam zademonstrował Antolic. Przeanalizujcie sobie wypowiedzi naszych piłkarzy po porażkach z ostatnich miesięcy i chyba mają jakiś gotowy szablon. Już lepiej nic nie mówić bo kompromituje cię się szanowni kopacze takimi gadkami.

odpowiedz
pol - 01.10.2020 / 23:13, *.chello.pl

bla bla bla bla bla.....od dwóch lat to samo pier....nie.
Srać się już chce na te tłumaczenia

odpowiedz
KAT - 01.10.2020 / 23:06, *.chello.pl

Tydzień się przygotowywali chyba za konsoletą PS czy FIFA ? Dziś to bawet pierwszoligowiec awansowałby do LE. Brak przygotowania fizycznego w spadku po Vuko, brak taktyki obnażył nowego trenera, brak Legii w Europie od kilku lat obnaża prezesa Mioduskiego i resztę zarządu.

odpowiedz
KAT - 01.10.2020 / 23:05, *.chello.pl

Tydzień się przygotowywali chyba za konsoletą PS czy FIFA ? Dziś to bawet pierwszoligowiec awansowałby do LE. Brak przygotowania fizycznego w spadku po Vuko, brak taktyki obnażył nowego trenera, brak Legii w Europie od kilku lat obnaża prezesa Mioduskiego i resztę zarządu.

odpowiedz
Roger_1916 - 01.10.2020 / 22:48, *.chello.pl

Żartowniś - "Trzeba wrócić na zwycięską ścieżkę". A kiedy my ostatnio 2 mecze z rzędu wygraliśmy?? Ale przynajmniej kopaczowi dobry humor dopisuje

odpowiedz
Raf - 01.10.2020 / 22:45, *.mm.pl

Lepiej mądrze milczeć...

odpowiedz
Le Ja - 01.10.2020 / 22:42, *.orange.pl

Miejcie tyle honoru i zrezygnujcie w takim razie z połowy pensji. W normalnej pracy za nieudolność, wylatuje się na zbity pysk!!!

odpowiedz
lucho_83 - 01.10.2020 / 22:40, *.chello.pl

Lektura obowiązkowa dla piłkarzy - oglądać do usranej śmierci sposób gry Azerów. Po 1 minucie czułem, że nie mamy szans na awans!

odpowiedz
Xxc - 01.10.2020 / 22:38, *.vectranet.pl

Najważniejszy mecz w roku a tu... nowy system i wszyscy biegaja jak we mgle

odpowiedz
Ben - 01.10.2020 / 22:38, *.inetia.pl

Tego typu analizy to chyba w szachach i to tradycyjnych.

odpowiedz
Autor - 01.10.2020 / 22:38, *.plus.pl

Gdzie ta sciezka biegnie jeszcze powiedz, bo chyba nie mowisz o lidze ogorkowej. Tutaj jak co roku bedzie walka o pkt.

odpowiedz
JWR - 01.10.2020 / 22:37, *.orange.pl

Antolic właśnie podsumował siebie i swoich kolegów, można to streścić do znanego wszystkim przysłowia-"Z g*wna bicza nie ukręcisz".

odpowiedz
Pesymista - 01.10.2020 / 22:33, *.10.211

Trzeba wrócić na zwycięską ścieżkę... haha oczywiście po analizie kolejnej porażki.
Wy nie wracajcie najlepiej na żadną ścieżkę. Poprostu skoczcie w przepaść. Nikt nie będzie płakał

odpowiedz
Sasza - 01.10.2020 / 22:31, *.chello.pl

Antolić, widzę że i ciebie dopadł wirus opowiadania tych wyświechtanych idiotyzmów. Przegraliście bo jesteście żałosnymi cieniasami, którym się nawet biegać nie chce. Prosto piłki kopnąć nie umiecie a to "gracie" to jest skrzyżowanie farsy z kabaretem. Mówisz że trenowaliście cały tydzień i to jest efekt tych treningów? To co wy tam robiliście? Graliście w bierki czy w makao? Pensje macie królewskie a gracie jak ostatnie ogóry!!!

odpowiedz
(L)eo - 01.10.2020 / 22:31, *.t-mobile.pl

Nie ma drugiego takiego zespołu, który przygotowuje się przez tydzień czasu na przyjęcie soczystego wpier**lu:D

odpowiedz
Rrrr - 01.10.2020 / 22:30, *.play-internet.pl

Ile to razy już mówicie? Trzeba sobie to przeanalizować, wyciągnąć wnioski i to samo gadanie cały czas... Wypad z Legii... Warunki macie że tylko trenować i grać i wygrywać. Nic wam nie brakuje oprócz ambicji.. Banda leni.

odpowiedz
Lukas - 01.10.2020 / 22:30, *.orange.pl

A gdzie się przygotowywaliście, na PS czy na Mazowieckiej ? Wyście się o własne nogi zabijali

odpowiedz
Kasztan - 01.10.2020 / 22:28, *.47.62

Won!!!

odpowiedz
Michał - 01.10.2020 / 22:27, *.plus.pl

Rok czasu byście się przygotowywali i nic by to nie dało.Muł i syf.Dno się urwało i lecimy dalej w dół.Antolic możesz iść za kasa do Turcji.Żegnam bez żalu.Wszyscy jesteście sprzedajni za kasa tylko lecicie.Ostatni gasi światło.Pewnie Mioduski z Michniewiczem.

odpowiedz
Nilt - 01.10.2020 / 22:26, *.vectranet.pl

Mam w dupie wasza scieżke

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 01.10.2020 / 22:26, *.cyfrowypolsat.pl

Na zwycięską ścieżkę wracacie już od trzech lat i nigdy nie wrócicie bo nie macie eLki w sercach tylko numery kont w banku.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 01.10.2020 / 22:26, *.chello.pl

wrócić na zwycięską ścieżkę... super - znaczy za tydzień wygramy w europucharze?

A nie, chwilka...

odpowiedz
Rafix - 01.10.2020 / 22:25, *.chello.pl

Trzeba to przeanalizować hehehehe
Ile razy heheg

odpowiedz
Kolo - 01.10.2020 / 22:24, *.t-mobile.pl

Wstyd i hańba!!!

odpowiedz
Amateur - 01.10.2020 / 22:24, *.plus.pl

Główny hamulcowy zabrał głos. Antolic, Lewczuk, Slisz, Kapustka, Pekhart, Lopes - dno. Mamy drużynę starych dziadów. Nie wiem, co to dalej będzie. Gramy koszmar.

odpowiedz
Radom L - 01.10.2020 / 22:24, *.play-internet.pl

Ale to vuko spieprzył!

odpowiedz
Wolfik - 01.10.2020 / 22:24, *.mm.pl

Człowieku, takimi wypowiedziami kompromitujesz się jeszcze bardziej. Mam nadzieję, że znajdzie się chętny na Twoje usługi. Sprzedać i zapomnieć. A pieniądze przeznaczyć na pensję dla trenera. Prawdziwego.

odpowiedz
Arek - 01.10.2020 / 22:24, *.master.pl

Cały tydzień :o ..widać było, że tylko tydzień, z vuko g..robiliście

odpowiedz
Szymon - 01.10.2020 / 22:23, *.chello.pl

no widać, jak zawsze przygowanie w 100% , żałosne wkłady

odpowiedz
robson - 01.10.2020 / 22:23, *.chello.pl

wez juz sp...j stad .
najlepiej grupowo z kilkoma innymi nieudacznikami i leniami

odpowiedz
Yeti - 01.10.2020 / 22:23, *.vectranet.pl

Przygotowywaliście się chyba do gry w bierki... Dno!!!

odpowiedz
Mioduski WON - 01.10.2020 / 22:23, *.centertel.pl

WSZYSCY WON !!!

odpowiedz
hyhy - 01.10.2020 / 22:23, *.chello.pl

ja tam nie widzialem nic nowego, laga na czecha

odpowiedz
di Stefano - 01.10.2020 / 22:23, *.chello.pl

Mam nadzieję że odejdziesz

odpowiedz
(L)1916(L) - 01.10.2020 / 22:22, *.tpnet.pl

A je.ło w godzinę

odpowiedz