Marek Saganowski - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Saganowski: Musimy mocno poprawić naszą grę

Mishka, źródło: Legionisci.com

Marek Saganowski (trener Legii): W pierwszej połowie drużyna popełniła bardzo dużo błędów. Próbowaliśmy wejść w mecz jak najlepiej, były dobre momenty, ale były też gorsze. Musimy mocno poprawić naszą grę, bo to co jest obecnie, nas nie satysfakcjonuje. W drugiej połowie załapaliśmy rytm, stworzyliśmy wiele sytuacji i powinniśmy je przynajmniej zakończyć strzałami. Kluczowymi momentami spotkań są sytuacje bramkowe, które powinny zostać wykorzystane. Jeśli z 3-4 sytuacji nie strzela się choćby jednej bramki, ciężko mówić o wygranych.

Nie przygotowywaliśmy się jakoś specjalnie do rzutów karnych. Chłopaki trenują je codziennie po treningu, widać komu wychodzi to najlepiej i było wiadomo, kto będzie strzelał. Nie mam pretensji do Pawła Wszołka, bo nie tacy piłkarze pudłowali karne. To loteria. Szkoda, bo od 12 lat to trofeum nie może do nas dotrzeć. Gratuluję Cracovii zwycięstwa i wywalczenia trofeum.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (73)

+dodaj komentarz
Siłka - 13.10.2020 / 00:27, *.47.62

Ale to co wy robiliście od sierpnia skoro teraz musicie poprawiać grę?!
Serio pytam - za co kasę braliście?!

odpowiedz
MARKUS - 11.10.2020 / 20:17, *.t-mobile.pl

zakontraktowano NAZWISKA a nie piłkarzy 4 LATA nie wyciągnęli wniosków I NIE wyciągają błąd za błędem I nikt nie winny istna PARODIA

odpowiedz
Z szacunku dla Ciebie - 11.10.2020 / 12:59, *.vectranet.pl

My to wiemy ,czemu wy boicie się do tego przyznać ,że oni są słabi

odpowiedz
tomiacab - 11.10.2020 / 11:46, *.144.248

Pudel wyrzuć Michniewicza bo ma słabe wyniki, zatrudnij Sagana. Po cytacie w tytule, widać, że się zna.

odpowiedz
tomiacab - 11.10.2020 / 11:44, *.144.248

Co za tekst. Ja pier....

odpowiedz
griff - 11.10.2020 / 10:27, *.chello.pl

Sagan-cytat z twojej wypowiedzi widniejący w tytule nie jest odkryciem Ameryki. O tym wie nawet zamulony permanentnie i na wieki wieków pan Czesio ze Szmulek. A od "musimy mocno poprawić" do "poprawiliśmy mocno" to dłuuga droga. A jak na razie, to to "musimy" przypomina bieganinę kurczaka bez głowy w stylu"po ch()j i byle gdzie".

odpowiedz
Kibolek - 11.10.2020 / 09:09, *.orange.pl

PRODUKT PILKARSKO PODOBNY PARODYSTY MIODUSKIEGO

odpowiedz
marco polo - 10.10.2020 / 21:09, *.chello.pl

Jedynym ratunkiem dla tego klubu żeby nie skończył jak Polonia W-wa jest wzięcie sprawy w swoje ręce przez kibiców Legii i wymuszenie rezygnacji Mioduskiego. Czas nagli, żeby nie było za pózno.

odpowiedz
(L) 3mon - 11.10.2020 / 10:19, *.centertel.pl

@marco polo: ale rozumiesz, że Mioduski jest właścicielem? Nie można wymusić rezygnacji, to tak jakby twoi sąsiedzi próbowali zmusić Ciebie do rezygnacji z twojego własnego mieszkania, bo nie podobały im się np. Twoje nowe żaluzje.
Natomiast presja finansowa ze strony kibiców ma sens. Koniec z kupowaniem koszulek, pamiątek, szalików. Koniec z robieniem im zasięgów w mediach społecznościowych, koniec z biletami i karnetami. Tylko uderzenie po kieszeni może cokolwiek zmienić.

odpowiedz
Autor - 11.10.2020 / 14:26, *.vectranet.pl

@(L) 3mon: owszem mozna, mozna go tak zmotywowac, zeby doszlo do rezygnacji poprzez sprzedanie pakietu wiekszosciowego akcji lub calego klubu geniuszu.

odpowiedz
Jerzy - 11.10.2020 / 21:43, *.dnainternet.fi

@Autor: A kupisz? Kto kupi klub z długami ponad 100 baniek? Znasz kogoś?

odpowiedz
(L) 3mon - 11.10.2020 / 22:01, *.centertel.pl

@Autor: no to do dzieła mistrzu :-)

odpowiedz
Tenorio - 10.10.2020 / 20:00, *.tpnet.pl

Spokojne poczekajmy do treningu znów będą uśmiechy wszystko ok!Piłeczka chodzi! To jest dramat jak Ci psełdo piłkarze podchodzą do meczów. A przygotowanie fizycznie patrzeć na inne zespoły to jesteśmy jak dzieci we mgle! Odbijamy sie od rywali nie ma agresji ,doskoku przede wszystkim pomysłu!

odpowiedz
Lukasz323 - 10.10.2020 / 19:35, *.plus.pl

Pytanie do redakcji:wiecie może jak się powodzi temu,, Raszfordowi" co miał być, a przyszedł valencia

odpowiedz
Lukasz323 - 10.10.2020 / 19:33, *.plus.pl

Witam, taka prośba do trenera:valencia i kapusta niezasłużyli na grę wLegii. Jeśli już ktoś ma kaleczyc grę i się odbudowac/zaistnieć to niech to będzie ktoś z młodych.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 10.10.2020 / 18:21, *.vectranet.pl

Hmmm, tak sobie pomyślałem patrząc na skalę ocen, że powinna być zmodyfikowana czyli od 0 do 6 wtedy byłaby bardziej miarodajne jeśli chodzi o oceny gwiazd Legii :).

odpowiedz
Paweł - 10.10.2020 / 18:09, *.centertel.pl

Podobno Moulin jest do wzięcia, tzn. dokładnie załapał się do ekipy z szóstej ligi francuskiej. Nie wygląda wam to na potencjalny transfer do Legii? Mam wrażenie, że Dyrektor z Prezesem przegapili dziką okazję ... Szkoda...:)

odpowiedz
Autor - 11.10.2020 / 14:26, *.vectranet.pl

@Paweł: chyba sobie jaja robisz

odpowiedz
MARKUS - 10.10.2020 / 16:50, *.t-mobile.pl

zero pomysłu na grę amatorka w gabinetach I na boisku przykre to

odpowiedz
MARKUS - 10.10.2020 / 16:19, *.t-mobile.pl

amatorka

odpowiedz
MARKUS - 10.10.2020 / 16:17, *.t-mobile.pl

amatorka w gabinetach I na boisku

odpowiedz
MARKUS - 10.10.2020 / 16:10, *.t-mobile.pl

amatorka w gabinetach I na boisku

odpowiedz
Anty Vuko - 10.10.2020 / 14:20, *.tpnet.pl

Gdzie kuźwa są strzały z za pola karnego?
Gdzie kuźwa w ogóle są strzały na bramkę? Bez tego nie da się wygrać meczu

odpowiedz
Grzesiek - 10.10.2020 / 15:58, *.centertel.pl

@Anty Vuko: anty Vuko? Za kadencji vuko strzelalismy z zza pola karnego. Chociazby kante czy gwilia.

odpowiedz
Arek - 11.10.2020 / 20:10, *.t-mobile.pl

@Grzesiek: ciekawe kiedy?:o za buco wszyscy starali się wejść z piłką do bramki

odpowiedz
wawa - 10.10.2020 / 14:04, *.t-mobile.pl

Mareczku odpusc Prosimy czas odejsc na odpoczynek

odpowiedz
mietowy - 10.10.2020 / 13:33, *.chello.pl

Panie trenerze Wy musicie zrobić wszystko od nowa bo teraz to nic nie ma i taka jest prawda .
Żadnego pomysłu zadnego nic . Teraz to jest CHAOS tylko

odpowiedz
Kryniek76 - 10.10.2020 / 12:50, *.plus.pl

Jutro wolne w poniedziałek także...

odpowiedz
Bez pojęcia prowadzona ta Legia .... - 10.10.2020 / 11:59, *.com.pl

Miliony wydane na Szliża . Sprowadzenie Kapustki da się obronić . Chłopak jeszcze może odpalić do swojej najlepszej formy przy regularnej grze . Ale Perhart w napadzie . Chłopak się stara i chwała mu za to , ale to nie jest poziom piłkarza jaki powinien grać w Mistrzu Polski . Gra na wysokim napastniku , ale ciężko zwrotnym i bez szybkości w obecnej piłce już się nie sprawdza . W Legii brakuje zawodników na poziomie Luquinhasa Piłkarze na jego poziomie powinni być w Legii . Szybki , przebojowy , a nie dreptacze z którymi nic wielkiego nic się nie da osiągnąć . Do tego z dobrym doświadczonym trenerem , a nie kolejnymi wynalazkami na łapanie dziur . Brak w Legii profesjonalizmu w dokonywaniu transferów , Sprowadzanie zapchaj ławek widać nie daje żadnych rezultatów i prowadzi tylko do wyrzucania kasy w błoto .

odpowiedz
L - 10.10.2020 / 14:06, *.centertel.pl

@Bez pojęcia prowadzona ta Legia ....: Slisz to świetny transfer. Jak za dwa lata sprzedamy go za pare baniek to zapewne napiszesz komentarzw stylu "czemu tak mało?"

odpowiedz
Autor - 11.10.2020 / 14:33, *.vectranet.pl

@Bez pojęcia prowadzona ta Legia ....: niby jak obronisz sprowadzenie kapusty? jego forma to dno i skill grania rowniez - to nie jest farma do hodowania i odbudowania.

odpowiedz
word!up - 10.10.2020 / 11:17, *.inetia.pl

Pogonić tych amatorów i zatrudnić profesjonalny sztab.Tyle ile Mioduski już wy...ł hajsu to wystarczyłoby na topowego trenera. Banda amatorów począwszy od właściciela.

odpowiedz
L - 10.10.2020 / 14:05, *.centertel.pl

@word!up: Podaj nazwisko trenera który by cie satysfakcjonował i na którego nas stać

odpowiedz
Luk - 10.10.2020 / 23:04, *.eurotel.cz

@L: po pierwsze to lesniodorski wroc!po drugie wypad mioduski . Jesli chodzi o trenera to tylko Jacek Magiera!

odpowiedz
ben - 11.10.2020 / 00:31, *.inetia.pl

@Luk: tylko niech leśny nie zapomni kasy którą wyprowadzł z klubu razem ze swoim poznańskim kolegą.

odpowiedz
... - 13.10.2020 / 09:44, *.master.pl

@ben: wypowadził.. masz dowody??

odpowiedz
zniesmaczony - 10.10.2020 / 10:28, *.chello.pl

Obejrzeć karne Milan - Rio Ave. 95% strzelonych perfekcyjnie i nie do obrony.
Przepaść względem wczorajszych "popisów". Jeden wyśmiewany Cholewiak strzelił pewnie.
Już nawet w karnych nam Europa odjechała. To jest naprawdę dramat.

odpowiedz
Pacho - 10.10.2020 / 17:29, *.chello.pl

@zniesmaczony: juranovic pięknie wykonał.

odpowiedz
(L) - 12.10.2020 / 17:33, *.252.130

@zniesmaczony: Antolić i Juranović bardzo dobrze uderzyli karne. Karny Cholewiaka był bardzo słaby i miał szczęście że bramkarz go nie wyczuł

odpowiedz
zupełnie Obiektywny - 10.10.2020 / 10:24, *.icpnet.pl

Typowe dla korpodupków, jak są sukcesy to oczywiście Ci co najmniej mają wkładu w sukces wszędzie się napinają, wypinają swoje wątłe klaty i buńczucznie popisują się w sowich mailach rozsyłając je na lewo i prawo, oczywiście z 50 DW.
Jak jest trudny moment, nie ma wyniku, jest jakaś wtopa z transakcją wówczas oczywiście winni są wszyscy, tylko nie oni wspaniali i cudowni, wówczas jest jedyna metoda tylko kija i ponownie rozsyłają miale na lewo i prawo pokazując kto jest winny a oni oczywiście jak łza zawsze maja cudowne wytłumaczenia, że to nie My to Oni spier...ili
Ja się pytam gdzie jest dzisiaj Darek????
Gdzie jesteś???? pytam się????,
Taki jesteś cwany, czemu teraz nie wyjdziesz i nie powiesz, że to mój okręt i moi marynarze może i mają trudne chwile i jest duży sztorm, ale ja właśnie idę na mostek i teraz przejmuję ster i im pomogę, uspokoję kurs i wyprowadzę na spokojne wody.
Nie, Darek teraz schował się pod pokład, bo teraz sztorm i gromy lecą z nieba i teraz wszyscy są winni, pogoda, statek i marynarze nie wspominając o tym, że już na pewno sam nie przyzna się do błędnych decyzji i tego że to on właśnie źle obrał kurs, źle przygotował ten rejs, pomylił sie przygotowując kurs, wpłynął na burzę i źle dobrał załogę!!!
Ale nie wszyscy zawsze winni tylko nie on.
To właśnie cechuje typowych pseudo mistrzów w korpo.
A wiem co mówię bo pracę w korpo znam od podszewki i tu mówię o bardzo dużych firmach, bardzo dużych, a co najlepsze to światek piłkarski również znam co najmniej bardzo dobrze i niestety ten model jest tam powielany nawet z wielką estymą i podejściem jako wzór co jest totalnie chore i to widać na każdym kroku.

odpowiedz
E(L)ninio - 12.10.2020 / 00:38, *.interkam.pl

@zupełnie Obiektywny: za dużo korpo, za mało przecinków. Widać masz jakiś żal do życia i talent pisarski. Tyle, że powstało już kilka książek o tematyce morskiej...

odpowiedz
Kibic... - 10.10.2020 / 09:50, *.centertel.pl

Marku plyta sie zacieła... juz to slysze od sierpnia...

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 10.10.2020 / 08:47, *.play-internet.pl

To co robiliscie do tej pory?
Czyli przeciaganie liny i trucht dookola boiska (lekcje WFu) jednak na boisku nie przynosi korzysci...

odpowiedz
Paweł - 10.10.2020 / 08:35, *.tpnet.pl

Czy ktoś mi może powiedzieć, co obecnemu piłkarzowi Legii musi się przytrafić, żeby okazał sportową złość na boisku? Bo wszyscy coś tam pomarudzą, ale ja wkur....nia po takich wynikach u nich nie obserwuję. Jak im się znudziła gra w piłkę, to niech się przerzucą na warcaby. Uważam, że Mioduski powinien zrezygnować z funkcji prezesa, bo się zna na biznesie a nie na zarządzaniu klubem piłkarskim, i wziąć kogoś ogarniętego, ale on po boisku nie biega. Przegrywają wszystko jak leci i nie widać po nich żadnej agresji wynikającej z tego faktu. Chyba im się j..ja cofnęły.

odpowiedz
Kasztan - 10.10.2020 / 08:23, *.47.62

Czuję że Czesio "przegrywam wszystko jak leci" to będzie trener na lata, mimo że nie ma legijnego DNA
Co nie Panie Mioduski?!

odpowiedz
Miodek amatorek - 10.10.2020 / 08:17, *.47.62

Wiedziałem że będzie tekst że karne to loteria.
Nie
Karnego po prostu trzeba dobrze strzelić bramkarz jest bez szans
Brawo Cholewiak - piękny strzał

odpowiedz
Miodek amatorek - 10.10.2020 / 08:15, *.47.62

A co robiliście Saganku ostatni tydzień?!
Wczoraj to wyglądało jakby wkłady do koszulek pierwszy raz się spotkały że sobą.
Już nie mówię o tym jak piłka odskakiwała przy przyjęciu, czy braku umiejętności podania...
Miodek rozwalił ten klub, nic już nie ma...
Nie ma atmosfery
I tylko dziwni oszołomieni ludzie na Żylecie wyją "nie poddawaj sieeee..."

odpowiedz
Loslobos - 10.10.2020 / 13:19, *.supermedia.pl

@Miodek amatorek: słuchaj miodku z du.y. Kibice zawsze wierzą w drużynę ale i widzą tragedię obecną. Sagan teraz tylko piastował stanowisko pierwszego, był super piłkarzem może i asystentem.

odpowiedz
Hiszpan - 10.10.2020 / 07:49, *.telnaptelecom.pl

Panie Marku zachecam druzynę do obejrzenia Igi Świątek. Niepowtarzalna okazja obejrzec prawdziwego pracowitego sportowca. Bo nas Was wkłady do koszulek juz dawno nie da sie patrzec.

odpowiedz
Siłka - 10.10.2020 / 08:21, *.47.62

@Hiszpan:
No co Ty chłopie - oni nie wiedzą co to ambicja
Jesień - liście powinny lecieć... z drzew

odpowiedz
Retro - 11.10.2020 / 14:08, *.centertel.pl

@Siłka: domagamy się od TB aby spadły nareszcie liście na mordy tych pseudo grajków bez ambicji...

odpowiedz
Mihhh - 10.10.2020 / 07:21, *.icpnet.pl

Czesio" ja kocham Lecha lalalalalala" 711 razy się dziś zastanawia co poszło nie tak. Ale najważniejsze że jest materiał do analizy. A największą winę ponosi operator drona bo filmowanie to przerasta i filmy są słabej jakości

odpowiedz
czesław słowik z domu frajer - 10.10.2020 / 07:18, *.t-mobile.pl

chcemy trenera !nie dla słowika frajera

odpowiedz
Aleksander - 10.10.2020 / 06:35, *.orange.pl

Możesz poprawiać nie stymi graczami przy takiej grze każdy mecz jest zagrożony bo w grze w kopaną oprucz nug trzeba mieć głowę

odpowiedz
Grzegorz 1963 - 10.10.2020 / 07:41, *.plus.pl

@Aleksander : a przy pisaniu trzeba mieć słownik

odpowiedz
Koło - 10.10.2020 / 06:06, *.plus.pl

A co wy robicie na treningach? To nie możliwe żeby tak grali amatorzy! Wstyd. Do roboty sie bierz Sagan a nie ciagle amatorka! Pośmiewisko robicie z ta niby gra! Żenada. A gruby Czesio na wojażach! Takie rzeczy tylko w Legii! Buhahaha

odpowiedz
adolfik - 10.10.2020 / 07:35, *.chello.pl

@Koło: 4 ostatnie wątki w twojej wypowiedzi są równoważnikami zdań. można to śmiało porównać do tego jak grają piłkarze Legii :) To jest zabawny poziom.

odpowiedz
huehue - 10.10.2020 / 05:50, *.chello.pl

No tak. Grunt że kasa się zgadza. Buhahaha

odpowiedz
Mario - 10.10.2020 / 03:37, *.t-mobile.pl

Jak nie wróci pan Leśnodorski to nadal będzie lipa

odpowiedz
Zgred - 10.10.2020 / 02:17, *.as9105.com

Po pierwsze primo ultimo co Saganowski nadal robi w klubie? Przecież powinien wylecieć z vuko.

odpowiedz
ANTY - MICHNIEWICZ Chórzysta 711 - 10.10.2020 / 09:29, *.stansat.pl

@Zgred: Od Marka Saganowskiego to trzy ch...je w bok Zgredzie !!!!!!!

odpowiedz
... - 10.10.2020 / 00:26, *.master.pl

Może pora odejść ?

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 10.10.2020 / 00:02, *.cyfrowypolsat.pl

O jakich sytuacjach on mówi?
Chyba oglądałem inny mecz.

odpowiedz
zlb - 10.10.2020 / 01:19, *.t-mobile.pl

@(L)eve(L)64: Nie on tylko Pan Marek!!Trochę szacunku chłopczyku.

odpowiedz
Legionista zaorany.... - 09.10.2020 / 23:41, *.nstream.pl

Marek to nie twoja wina......do góry łeb...

odpowiedz
Goclaw - 10.10.2020 / 00:09, *.centertel.pl

@Legionista zaorany....: 100% poarcia

odpowiedz
Tyle miałem nadzieji w tobie Marku a ty ... - 09.10.2020 / 23:39, *.50.69

Pier...lisz głupoty,to co ty drugi Vuko2?!

odpowiedz
Andre - 09.10.2020 / 23:36, *.vectranet.pl

Mamy prezesine ktory w jednym sezonie nic nie zdobyl ani pucharu polski ani mistrzostwa polski i trenerzyne ktory w jednym dniu przegrywa dwa mecze Legii i U-21 , Legia juz odpadla z pucharow europy teraz grubas dostanie lomot od Bulgarow i z mistrzostw U-21 tez odpadnie , tak sie koncza genialne pomysly loczka. Duet loczek i grubas doprowadza Legie do upadku, grubas do upadku sportowego a loczek predzej oglosi upadlosc i niewyplacalnosc Legii niz komus sprzeda ten klub , bedzie doil do ostatniej kropli i czeka nas podobny los jak Polonie Warszawa jak rzadzil nia Wojciechowski, niestety tak widze przyszlosc Legii pod rzadami tych nieudacznikow :(

odpowiedz
Leśny Dziadek - 09.10.2020 / 23:47, *.centertel.pl

@Andre: Tak to niestety wyglada. Ten czlowiek na pewno zapisze sie w historii Legii, w czarnej ksiedze, na pogrzebie klubu...

odpowiedz
Jasio - 09.10.2020 / 23:47, *.telkab.pl

@Andre: Phhy, słabe to.

odpowiedz
KIng⚽️Cult - 09.10.2020 / 23:49, *.50.69

@Leśny Dziadek: Amen.

odpowiedz
Sumienie miododajnego - 09.10.2020 / 23:26, *.chello.pl

Szkoda słów...

odpowiedz
WarMaster - 09.10.2020 / 23:24, *.165.49

Cyrk i amatorka ... :(

odpowiedz