Cracovia na meczu przy Ł3 w lutym 2020 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Cracovii przyjadą na mecz o Superpuchar

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Cracovii będą mogli pojawić się na piątkowym meczu o Superpuchar przy Ł3, choć w pierwszym terminie sektor gości miał pozostać zamknięty. W sierpniu nie było jeszcze pozwolenia na wpuszczanie przyjezdnych na stadiony w Polsce. Obecnie Cracovia może liczyć na pulę biletów wynoszącą 50 procent pojemności sektora gości, co powinno bez problemu wystarczyć z nawiązką na zapotrzebowanie ze strony krakusów.

Fani "Pasów" do Warszawy przyjadą autokarami. Za przejazd w obie strony i bilet na mecz zapłacą 130 złotych. Na ostatnim meczu przy Łazienkowskiej, 11 lipca tego roku, kibice Cracovii nie mogli się pojawić ze względu na zamknięte sektory gości w całej Polsce. Z kolei na koniec lutego 2020 roku fani z Krakowa przyjechali do Warszawy pociągiem specjalnym w 600 osób.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Lfan - 06.10.2020 / 12:13, *.chello.pl

Jak można zwrócić bilet?

odpowiedz
Mojo jojo - 06.10.2020 / 04:53, *.t-mobile.pl

mioduskii WON! nadajesz sie do tarcia chrzanu !

odpowiedz
Alex Bielany - 05.10.2020 / 17:54, *.chello.pl

Bilet kupiony mam z sierpnia, ale pier.... nie idę

odpowiedz
X54 - 05.10.2020 / 14:06, *.pljtelecom.pl

A szczerbaty będzie?

odpowiedz
Przecież zwolniony - 05.10.2020 / 17:44, *.master.pl

@X54: vuko?

odpowiedz
Szczerbaty Napinacz - 05.10.2020 / 21:49, *.chello.pl

@X54: Bendem!

odpowiedz
Józefowianin - 05.10.2020 / 13:59, *.chello.pl

Piłkarze za tą kompromitacje powinni zapłacić za bilety.

odpowiedz
Nie wiadomoczy mamy się podniecać czy nie.... - 05.10.2020 / 10:34, *.tpnet.pl

A ten mecz tez im sprzedalismy za lige (tak jak ostatni pucharowy) czy nie? Mogli by nam kibicom mówic takie rzeczy bo poźniej człowiek już nie wie czy ma się angażować emocjonalnie...

odpowiedz
Malinka - 05.10.2020 / 10:24, *.tpnet.pl

Życie idzie do przodu to co było już nie istnieje są nowe nadzieje i wiara że się spełnią ,trochę wiary (ale nie kościelnej) a mecz jest potrzebny aby zobaczyć kogo można odstrzelić ,sprzedać lub tym podobne ...

odpowiedz
(L) - 05.10.2020 / 10:04, *.ilabs.pl

kolejna wtopa
Kolejne upokorzenie

odpowiedz
wwL - 05.10.2020 / 09:30, *.toneticgroup.pl

Dopóki nie zaczniemy bojkotować meczy i najzwyczajniej w świecie nie kupować karnetów , biletów a także pamiątek nigdy nic się nie zmieni. Mioduski to partacz który nie zna się na piłce lecz ma głowę do interesów m.in. akademia. Wyobraźcie sobie że dzięki takiej akedemi będziemy sprzedawać 4 x więcej karbownikow. Kasa się zgadza a I druzyna jest mało istotna. Mioduski won!

odpowiedz
Difens - 05.10.2020 / 10:56, *.centertel.pl

@wwL:

Prowadź decyzyjny wodzu

odpowiedz
Kibolek - 05.10.2020 / 13:31, *.telefonica.de

@wwL: niestety to prawda . MIODUSKI TO ZWYKLY PASER I LICHWIARZ JAK KULCZYK

odpowiedz
paisLay - 05.10.2020 / 09:15, *.as13285.net

A ja uważam ze mecz o stawkę jest ważny piłkarze powinni wszystko zrobić żeby wygrać bo w końcu musza pokazać ze potrafią grać w piłkę na poziomie.

odpowiedz
SEBO(L) - 05.10.2020 / 13:32, *.centertel.pl

@paisLay: W cuda wierzysz? "Powinni zrobić wszystko żeby wygrać "? W meczu prawie "O nic"? W meczu o wszystko w pucharach i w jakimkolwiek w tym sezonie nic nie zrobili,to teraz mieliby? A jaki poziom Cie interesuje:) ? Trochę wyższy od ostatnich kompromitacji będzie OK ? Tu wszystko jest daleko od OK...

odpowiedz
paisLey - 05.10.2020 / 14:31, *.128.166

@SEBO(L): Taki żeby nie łapać się za głowę jak grają i mówić o ku...
Chyba po takim blamażu w pucharach zacznie się pozytywnie grać
Ma wrażenie ze co nie którzy z piłkarzy siedli na laurach bo grają w Legii ( udają )
I tak właśnie to wyglada ze przychodzi mecz a Ty się zastanawiasz czy będzie zagazowanie i gra taktyczna anie kopanie się po czole i 0:3 na koniec

odpowiedz
Marcin - 05.10.2020 / 23:00, *.telkab.pl

@paisLay: mecze o stawkę w tym sezonie już były i się nie wrócą! a zagraliśmy niestety kolejny rok dziadostwo przegrywając wszystko co było do przegrania w stylu żenującym. Niestety, ale taka jest prawda, serce boli -nas kibiców od zawsze- , ale czy najemników boli , poza wyjątkami raczej nie, ich boli brak odpowiedniego przelewu na konto, a wyniki, ambicja...??? niech każdy sobie odpowie......Obyśmy doczekali czasów z ambicją i wynikiem !!!

odpowiedz
Dario65 - 05.10.2020 / 09:04, *.orange.pl

Po co i na co ten mecz. Miał on sens przed rozpoczęciem sezonu, a teraz możemy oddać go walkowerem. Czy zwycięstwo z Crakovią cokolwiek zmienieni, poprawi, nawet jak Pan Mioduski wstawi do gabloty jeszcze jeden puchar co to zmieni na chwile obecną. Zupełnie nic. Mamy zapaść na kilka najbliższych lat. Chyba że nastapią gruntowne zmiany od dziś, ale na razie takowych sygnałów nie widać.

odpowiedz
jas - 05.10.2020 / 10:11, *.t-mobile.pl

@Dario65: taki sparing o puchar może mieć sens. Ja bym z chęcią zobaczył Mosóra w wyjściowej 11-tce.

odpowiedz
Dario65 - 05.10.2020 / 13:05, *.orange.pl

@jas: Oczywiście zgadzam się, że sparingi są potrzebne, tylko aktualnie nie ma kogo zgrywać.Drużyna jest bardzo że zbalansowana zawodnikami na poszczególnych pozycjach na boisku, do tego piłkarze wypożyczeni.
Młodzi do zgrywania oczywiście zasadne tylko co weteranami, większość do odstrzału bez gier kontrolnych,sezon pokazał co potrafią nasi grajkowie.

odpowiedz