Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk opuszcza zgrupowanie. Karbownik na testach medycznych

Woytek

Artur Jędrzejczyk opuści dziś zgrupowanie reprezentacji Polski. - Drobne dolegliwości piłkarze mogą mieć zawsze. Niestety ze zgrupowania wyjedzie Artur Jędrzejczyk, który ma większe problemy zdrowotne. Po decyzji sztabu medycznego musi nas opuścić - poinformował na konferencji prasowej Radosław Gilewicz.

Jednocześnie asystent Jerzego Brzęczka potwierdził, że Michał Karbownik dołączy do kadry wieczorem, ponieważ teraz przebywa na testach medycznych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
AliMario - 08.10.2020 / 14:23, *.tpnet.pl

Wróć Lesnodorski i Magiera ...!!!

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 06.10.2020 / 07:02, *.telefonica.de

MIODUSKI lichwiarz , MIODUSKI oszust , MIODUSKI parodysta

odpowiedz
Marcel - 05.10.2020 / 23:04, *.t-mobile.pl

Jędza pewnie i tak przesiedziałby wszystkie mecze na ławce, więc w sumie bez różnicy.

odpowiedz
Robert - 05.10.2020 / 22:23, *.com.pl

Bardzo bym nie chciał , żeby ten sezon już nie był stracony zanim się na dobre rozkręcił, ale ktoś mi może napisze gdzie tu szukać pozytywów i światełka w tunelu? Sam urzędowy optymizm już mnie nie nosi.
Za dużo w życiu widziałem spi...ch podobnych, sezonów. Niby ok, coś nie wyszło , odbudują się, a później zjazd i zjazd. W tym roku kontrolowany. Bo to było do posklejania. Coś zaczęło iść do du..y. Akademia ok, ale skład pierwszego zespołu musi być posklejany do grania , a nie do odbudowywania nieudaczników.

odpowiedz
Sss - 05.10.2020 / 20:16, *.t-mobile.pl

Zobaczyli w jakiej formie jest deweloper xD

odpowiedz
Haha - 05.10.2020 / 19:47, *.t-mobile.pl

Już zmęczony :D

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.10.2020 / 19:27, *.orange.pl

Dać mu 2 tygodnie urlopu okolicznościowego, niech chłopisko odpocznie. Ile to można grać, bez przerwy. Dostał nowy kontrakt, jeszcze się nagra. Po powrocie będzie rył, jak dzik w poszukiwaniu żołędzi.

odpowiedz
Maniek - 05.10.2020 / 19:16, *.chello.pl

Mam jakieś takie wrażenie, że teraz to lach przejmie paleczke w lidze,mają dobrych kopaczy, ogarnęli grupę w LE, plus okazała kasa za młodego (za Karbo swego czasu padały kwoty ok 10 mln ojro. I widzimy jak wyszło. Loczek i z tego będzie zadowolony. I pytanie: co dalej??? Żal, złość i wkorwienie. ????

odpowiedz
Maniek - 05.10.2020 / 19:04, *.chello.pl

Kabaret qrwa jego mać.

odpowiedz
Hiszpan - 05.10.2020 / 18:08, *.play-internet.pl

I z takim dziadkiem przedłużyli umowę do 2023. Żart qwa. W duecie z Lewczukiem nie będą ogarniać gdzie jest piłka.

odpowiedz
Sarmata - 05.10.2020 / 18:02, *.orange.pl

Jedza jeszcze opusc Legie

odpowiedz
Olimpia - 05.10.2020 / 17:45, *.orange.pl

Pozbyli sie slabego grajka ze zgupowania

odpowiedz
bronek49 - 05.10.2020 / 17:25, *.chello.pl

Jędrzejczyk jakby był profesjonalista to już dawno powinien zrezygnować z kadry ponieważ w ogóle nie gra i grzeje ławe wziałby się w tym czasie za solidny trening to może pograłby jeszcze na wysokim poziomie

odpowiedz
Walerek - 05.10.2020 / 17:24, *.netfala.pl

Już się nagrał. Trzeba odpocząć po dłuuuugim sezonie, odwiedzić rodzinę w Dębicy...
Ku.wa to co się dzieje teraz w Legii to jest degrengolada.

odpowiedz
Obiektywny - 05.10.2020 / 16:53, *.icpnet.pl

Odczuwa jeszcze mecz z Karabachem a ze walka byla do ostatniej minuty na smierc i zycie trenet to zrozumial i dal odsapnac za tak heroiczną postawę, inna sprawa ze doszly jeszcze trudy podrozy na zgrupowanie wiec Brzeczek nie mogl pistapic inaczej to nie byloby fair po takiej dawce zmeczenia zeby teraz musial truchtac i posiedziec na necie wieczorem a i jeszcze te mecze wieczorem na PS4 nie no dajcie mu żyć mowi Brzeczek....

odpowiedz
Rodius - 05.10.2020 / 16:07, *.174.60

SEZON daje się we znaki.Trzeba trochę odpocząć

odpowiedz
Roma - 05.10.2020 / 15:54, *.87.14

Jak to jest, że mieniący się kibicami Legii, nie potrafią szanować zawodników, którzy występują w tym klubie? Kiedyś był Kucharczyk. Teraz jakakolwiek wzmianka o Jędrzejczyku lub Borucu - i od razu szambo wylewa. Co wam dolega?

odpowiedz
masz rację - 05.10.2020 / 16:11, *.allegrogroup.com

@Roma: 100%, internet to dziwne miejsce, niektórzy chyba potrzebują się tu wyżyć

odpowiedz
L - 05.10.2020 / 16:50, *.tpnet.pl

@masz rację: Dodam, że niektórzy żyją wyłącznie w internecie. To znaczy, ludzi którzy to wypisują nie spotkasz na stadionie.

odpowiedz
:) - 05.10.2020 / 17:17, *.chello.pl

@L: nie dość że żyją w necie to jeszcze jest duże prawdopodobieństwo że nadużywają alkohol w dni powszednie

odpowiedz
Adam - 05.10.2020 / 17:29, *.chello.pl

@Roma: Część komentarzy to zwykły hate, ale część ma też konkretne podstawy. O dziwo, ludzie mogą też mieć swoje, odmienne od Twojego, zdanie. Chyba, że oczekujesz, że każdy ma ślepo hołubić każdego piłkarza. Jędrzejczyk jakoś dziwnie zanotował spadek formy niemal chwilę po podpisaniu nowego kontraktu. Do tego jakoś nie wyglądał na specjalnie zmotywowanego w czasie chociażby ostatniego meczu, a akurat od kapitana tego należałoby oczekiwać zawsze.
Boruc? Jestem fanem, ale to nie jest bramkarz jakiego Legia potrzebuje. Faktem jest, że w kwalifikacjach kilka razy nam pomógł, ale póki co wcale nie prezentuje poziomu wyższego od niezłych bramakarzy naszej ekstraklasy. Może z czasem odzyska formę, zgubi brzuszek i będzie bronił na takim poziomie jak kiedyś, ale aktualnie jest po prostu zabiegiem marketingowym, do tego pobierającym 'jedną z najwyższych pensji w klubie'.

Do tego ktoś mógłby jeszcze napisać, że skoro oni w większości nie szanują kibiców (poziom, zaangażowanie) to dlaczego kibice mają szanować ich. Chyba, że należysz do grupy, która radośnie będzie śpiewać 'nie poddawaj się' kiedy klub będzie coraz bardziej dołował.

@L: Żebyś się nie zdziwił kolego.

odpowiedz
ukochana ma - 05.10.2020 / 17:47, *.chello.pl

@Adam: no to jest przykład merytorycznego komentarza! Chyba ogólem chodzi o to, że takich właśnie jest mało, większość to wyżywka i zwykły hejt. Np. wspomniany Kucharczyk co na prawdę nastrzelał mnóstwo ważnych goli dla Legii (okej, też pare sytuacji zmarnował) był wyśmiewany i obrażany w komentarzach w każdym kącie internety

odpowiedz
Roma - 05.10.2020 / 18:22, *.87.14

@Adam: piszemy o dwóch różnych rzeczach. Dyskusyjne może być to, czy są to dobrzy piłkarze, czy podoba mi się ich styl gry, czy klub powinien akurat z nimi podpisywać / przedłużać kontrakty, jak bardzo są zasłużeni dla klubu - tu można się różnić. Ale nigdy nie będę zwolennikiem takiej szydery z zawodników. Nie każdy jest Messim i nie każdy, nie wiem jakby się starał, nim zostanie.

odpowiedz
Piotr 66 - 05.10.2020 / 18:31, *.inetia.pl

@Roma: Szacunek za ten wpis. Są jeszcze całkowicie normalni kibice. Pozdrawiam.

odpowiedz
Arek - 05.10.2020 / 21:26, *.tpnet.pl

@Roma: co zrobić, taki mamy klimat, że w dobie internetu wszystko wolno i każdy jest kozak. Ja też jestem wkur...iony na ten czwartek, bo wcale mi nie przeszło. Natomiast nikogo w necie wyzywać nie mam zamiaru. Jak Jędza fajnie grał, to był super. Teraz jest bez formy, zresztą jak pozostali i już są do dupy. Jedyne, co mnie na prawdę w Legii irytuje, to jest nasz prezes-właściciel-"wizjoner", bo te jego wizje to można potłuc o dupy kant. Gdyby jeszcze ten typ chciał się otoczyć ludźmi znającymi się na piłce, ale po co? Lepiej sobie korporacje z klubu zrobić i nią zarządzać, beznadziejnie zresztą. Leśnodorski może i na piłce się nie znał, ale miał wyczucie. Ten ani się nie zna, ani nie ma wyczucia i dlatego jest jak jest.

odpowiedz
Hugon - 05.10.2020 / 23:07, *.vectranet.pl

@Roma: Piszą o Borucu bo jest stary i słaby dodatkowo zabiera miejsce młodym.

odpowiedz
Wielki Stach - 06.10.2020 / 07:56, *.mgk.pl

@Roma: A jak to jest, że profesjonalni piłkarze nie szanują klubu i kibiców? Swoją postawą na boisku i poza nim?

odpowiedz
lob - 05.10.2020 / 15:37, *.chello.pl

I dobrze, jeszcze by mu hemoroidy wyskoczyły od tego siedzenia na ławie............

odpowiedz
Jaro - 05.10.2020 / 15:35, *.tpnet.pl

Dlaczego Brzęczek powołał tą miernotę Jędrzejczyka? Przecież on u nas powinien być do rezerw przesunięty ale że Miodek nie wzmocnił obrony to musi grać niestety...

odpowiedz
Cyniek - 05.10.2020 / 21:03, *.vectranet.pl

@Jaro: bo jaki trener takie powołania

odpowiedz
Dario65 - 05.10.2020 / 15:30, *.orange.pl

A za jakie zasługi w obecnej formie Artur ma być na zgrupowaniu reprezentacji.

odpowiedz
PAB(L) O - 05.10.2020 / 15:21, *.t-mobile.pl

Wczoraj grał wewnętrzne meczycho, a dziś co się stało? Chyba piłkarze zajechani ehh biedaki

odpowiedz
Hiszpan - 05.10.2020 / 15:15, *.play-internet.pl

Ajtuj się popsuł?

odpowiedz
Adam - 05.10.2020 / 15:02, *.chello.pl

Znowu korona czy jakiś uraz Jędzy? Testy medyczne Karbownika, czyli sprzedajemy?

Swoją drogą Obradovic w końcu nie jest 'piłkarzem' Legii.

odpowiedz