Dominik Nagy - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Dominik Nagy odszedł z Legii

Woytek, źródło: Legia.com

Legia Warszawa poinformowała, że rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Dominikiem Nagyem. Jego umowa obowiązywała do 30 czerwca 2021 roku.

Nagy trafił na Łazienkowską zimą 2017 roku. W jesienią ubiegłego sezonu na murawie pojawił się 17 razy i zanotował jedno trafienie. Wiosną 2020 został wypożyczony do Panathinaikosu, a po sezonie wrócił do Warszawy, ale sztab szkoleniowy nie widział dla niego miejsca w drużynie. Węgier trenował z rezerwami, a ostatnio leczył uraz.

W sumie 25-letni pomocnik rozegrał w koszulce z "eLką" na piersi 84 mecze i zdobył w nich 13 bramek.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
Hahaha - 06.10.2020 / 23:39, *.co.uk

Juz dawno temu pisalem ze z Legii zrobili pralnie pieniedzy! Tu nie jest istotne czy sie zakwalfikujemy do ligi mistrzow czy ligi europy czy tez nigdzie.. wazne ze roczny budzet Klubu to gruuuuba kasa i mozna majac dobrego 'ksiegoewgo' wklepac pare pozycjo na kilka wiecej zer tu i tam.. pewnie dlatego taki Nagy bedac jednym z najdrozszych pilkarzy w historii odchodzi za darmo, pewnie dlatego wiecznie sprzedajemy topowe gwiazdy za grosze pewnie dlatego zawsze mile widziane sa Astizy, Jedrzejczyki, Lewczuki, Boruce, Furmany, Borysiuki i inne Radovicie po raz kolejny u nas, mimo ze metryka nie zawsze podpowiada ze to dobry pomysl. Potem sie sprzedaje takich po raz kolejny albo przedluza w nieskonczonosc wysomie kontrakty mimo ze podobno stawiamy na mlodziez! Kazdy z tych przypadkow jest inny ale zaden z tych pilkarzy nie jest wybitny albo nie do zastapienia.. do tego ciagle oplacanie drugiego sztabu szkoleniowego po zwolnieniu poprzedniego i wszelkie kary placone bez mrugniecia okiem!

odpowiedz
Hugon - 06.10.2020 / 22:37, *.vectranet.pl

Taka sama legenda jak Boruc,tylko więcej bramek strzelił.

odpowiedz
Hmm - 06.10.2020 / 22:26, *.vectranet.pl

Odchodzi ,,młodzież,,a taki Lewczuk, Astiz, Jędrzejczyk,Boruc, grają pierwsze skrzypce.lol

odpowiedz
:) - 06.10.2020 / 21:43, *.chello.pl

@bronek49: szkoda dobry był, na pewno nie gorszy od aktualnych skrzydłowych

odpowiedz
Arek - 06.10.2020 / 21:35, *.tpnet.pl

Nara, miłego.

odpowiedz
bronek49 - 06.10.2020 / 18:22, *.chello.pl

umiejętności na pewno miał ale niespotykany leń

odpowiedz
bronek49 - 06.10.2020 / 18:22, *.chello.pl

umiejętności na pewno miał ale niespotykany leń

odpowiedz
HW - 06.10.2020 / 16:59, *.orange.pl

To jeszcze Boruc Jędza nich odejda

odpowiedz
kalosz - 06.10.2020 / 16:55, *.mm.pl

conajmniej o pol roku za pozno

odpowiedz
WAWA Orbitek - 06.10.2020 / 16:35, *.vectranet.pl

Cyrku ciąg dalszy

odpowiedz
ksieciunio - 06.10.2020 / 16:33, *.chello.pl

kto to jest ten dyro sportowy, jakaś horendalna pomyłka albo :kasa - misiu... kasa" a generalnie to żena yak jak loczek:(:(:( o piłace trzeba coś wiedzieć a najlepiej się wie jak się grało (no za wyjatkiem bereta) a co Kucharski może wiedzie o czuciu bulsa??????????? czytaj gry !!!!!!!!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.10.2020 / 15:06, *.centertel.pl

Stalismy sie cyrkiem, w cale Europie z nas szydza. A na arenie stoi obfajdany klaun, i probuje swoimi zartami zagluszyc smrod...Nie do wytrzymania odor beznadziejnosci...

odpowiedz
tekken (L) - 06.10.2020 / 14:46, *.chello.pl

Aż taki zły nie był, aby za free oddawać.

odpowiedz
SEBO(L) - 06.10.2020 / 14:16, *.centertel.pl

Był za młody dla Całorocznego Wakacyjnego Klubu Seniora. Obecnym kryterium jest wiek 28- 40 lat,panowie z wąsem/brodą/brzuszkiem (komplet stanowi dodatkowy atut) , młodzi tatusiowie ,najlepiej wielodzietni (muszą grać, mają na kogo...).

odpowiedz
xman - 06.10.2020 / 14:26, *.play-internet.pl

@SEBO(L): W punkt chłopaku ! A przy okazji nieźle mnie rozbawiłeś rozwijając skrót :)

odpowiedz
lob - 06.10.2020 / 14:40, *.chello.pl

@SEBO(L): Ha,ha,ha................w punkt.....trafione.......

odpowiedz
SEBO(L) - 07.10.2020 / 00:18, *.chello.pl

@xman, @lob : niestety,ale ta prawda nie śmieszy, a żenuje,powszednieje,i niestety nieco zobojętnia... ;)

odpowiedz
sedm - 06.10.2020 / 14:13, *.tpnet.pl

Jaki debilem jest dyrektor sportowy Legii R. Kucharski znowu odchodzi piłkarz za darmo trzeba było chociaż sprzedać Nagya za jego dwuletnią pensję .
Dziwicie sie potem ludzie że klub ma długi, widocznie komuś zalezy na praniu pięniedzy

odpowiedz
singspiel - 06.10.2020 / 14:08, *.centertel.pl

jeden z najdroższych piłkarzy w historii Legii, a odchodzi za free. nasz dyrektor sportowy to mistrz

odpowiedz
lob - 06.10.2020 / 11:59, *.chello.pl

Właściciel powinien zwolnić prezesa i zatrudnić nowego...........Czy Legia to jakaś pralnia ??? Tak marnować ciężko ( chyba, że nie ciężko ) zarobione pieniądze. Ile już tu kasy poszło się bujać za tego właściciela - prezesa.........Policzy to ktoś, bo ja słaby z matmy ?

odpowiedz
K - 06.10.2020 / 12:57, *.tmodns.net

@lob: nie jestem fanem mioduskiego, ale czy wydal swoja kase czy twoja?

odpowiedz
lob - 06.10.2020 / 13:19, *.chello.pl

@K: swojej to wydał za wiele, bo jej nie wiele miał. Wydał kasę kibiców ( min. moją ), sponsorów, państwową ( też naszą ) za ośrodek i.t.d. można by tak wyliczać......

odpowiedz
Le Ja - 06.10.2020 / 13:39, *.orange.pl

@lob: Mioduski 2 lata temu dołożył z własnych pieniędzy ok. 30-40 mln złotych, czyli to świadczy, że ma niewiele?

odpowiedz
lob - 06.10.2020 / 14:18, *.chello.pl

@Le Ja: on nic nie dokłada tylko pożycza sam sobie.......już te 30 - 40 milionów dawno sobie odebrał przy takim corocznym budżecie jaki ma Legia...........

odpowiedz
Pol - 06.10.2020 / 14:28, *.t-mobile.pl

@K: osłabia nasz klub niezależnie czyje to są pieniądze. Niech sobie założy własny a jak chce być częścią Legii to niech prezesuje rozsądnie dla dobra tego klubu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.10.2020 / 15:01, *.centertel.pl

@K: Rowniez nasza, ktos chodzi na stadion, ktos oplaca Canal +. Jeszcze jakies madre pytania?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.10.2020 / 15:03, *.centertel.pl

@Le Ja: I to jest powod, zeby z klubu o wieloletniej tradycji zrobic posmiewisko na cala Europe? Jego kasa, to moze narobic na srodku stadionu?

odpowiedz
Real deal - 06.10.2020 / 21:24, *.virginm.net

@Leśny Dziadek: A kto sie Legia interesuje w Europie:),czasu nie maja na amatorow.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 07.10.2020 / 01:02, *.amazonaws.com

@Real deal: Legia jest znana na całym świecie futbolu,I każdy wie że przechodzi problemy ,kibice sà bardzo znani za, fanatyczne oddanie ,oprawy i gorácy doping itd, narazie kiedy Mr Mioduski rzádzi to wszystko sie sypie....

odpowiedz
Franco - 07.10.2020 / 22:44, *.35.79

@Le Ja: wiesz ale ja chciałbym żeby zarobił. Tylko nie potrafi. A pytanie czy stracił czy pożyczył... Bo to różnica..

odpowiedz
to są jakieś jaja - 06.10.2020 / 11:45, *.centertel.pl

żeby z zawodnikiem rozwiązywać umowę za porozumieniem stron... Działacze tego klubu chyba są niepoważni delikatnie mówiąc...

odpowiedz
wawerr - 06.10.2020 / 11:53, *.tpnet.pl

@to są jakieś jaja: a Miodek wygląda ci na poważnego? Miodek jest zagubiony w prowadzeniu klubu jak dziecko we mgle...

odpowiedz
JWR - 06.10.2020 / 14:14, *.orange.pl

@to są jakieś jaja: Skoro zawodnik nie gra=nie ma chętnych na transfer, a kontrakt trzeba płacić. Żeby nie tracić pieniędzy na gażę Nagyego trzeba było rozwiązać kontrakt i tyle, dobrze że za porozumieniem stron.

odpowiedz
987ttt - 06.10.2020 / 11:39, *.play-internet.pl

w koncu...

odpowiedz
Jaro - 06.10.2020 / 11:24, *.centertel.pl

Z Dariuszem Mioduskim powinien być rozwiązany kontrakt, to jest najsłabsze ogniwo w klubie.

odpowiedz
sly - 06.10.2020 / 11:18, *.vectranet.pl

to następny z tych młodych po kulenoviciu co Legia miała ich wychować i sprzedać za grube miliony

odpowiedz
td - 06.10.2020 / 11:47, *.centertel.pl

@sly: Kulenovic gra w pucharach przynajmniej.

odpowiedz
eduardo - 06.10.2020 / 12:30, *.toneticgroup.pl

@td: gra to troche za duzo powiedziane

odpowiedz
Warszawiak - 06.10.2020 / 11:11, *.98.100

Vukovic na niego nie stawiał bo stwierdził że nie miał DNA Legionisty. Vukovic nie tyle że miał, co był nawet DNO trenerskie.

odpowiedz
Normalny - 06.10.2020 / 11:53, *.net.pl

@Warszawiak: Nagy mial DNA ale do chlania i gwiazdorzenia na miescie

odpowiedz
tY uju tY - 07.10.2020 / 02:20, *.master.pl

@Warszawiak: buco, jak dobrze, że tego sk..a już nie ma w Legii. Mi ch.. ciśnienie podniósł.

odpowiedz
Hahaha - 06.10.2020 / 11:03, *.t-mobile.pl

Żegnaj Legendo

odpowiedz
BRL - 06.10.2020 / 10:46, *.play-internet.pl

Pewnie tam furorę zrobi.

odpowiedz
Pawciu - 06.10.2020 / 10:45, *.net.pl

Wieteska - mistrz drugiego planu :)

odpowiedz
Piko - 06.10.2020 / 10:43, *.226.139

Powodzenia Dominik

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.10.2020 / 10:38, *.centertel.pl

Tak samo zrobic z prezesem...

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 06.10.2020 / 10:33, *.telefonica.de

Brawo dla lichwiarza mioduskiego . Może po milionach za Karbownika ogłosić kolejny sukces transferowy . MIODUSKI LICHWIARZ I PASER WONT Z LEGII ZLODZIEJU

odpowiedz
Marcin - 06.10.2020 / 10:26, *.play-internet.pl

To on byl znowu w Legii ?

odpowiedz
xxx - 06.10.2020 / 10:23, *.102.12

Zapomnialem ze taki pilkarz wogole byl w naszym skladzie...

odpowiedz