fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zakażenie koronawirusem w Cracovii

Woytek

Cracovia poinformowała, że przeprowadzone w piątek badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 wykazały jeden pozytywny przypadek w pierwszej drużynie. Zawodnik został odizolowany, a klub wdrożył zalecenia Sanepidu oraz Zespołu Medycznego PZPN.

Dziś w krakowskiej ekipie zostaną przeprowadzone kolejne badania - na ten moment piątkowy mecz o Superpuchar Polski nie jest zagrożony.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Marcel - 07.10.2020 / 20:15, *.t-mobile.pl

Myślę, że ten zawodnik zachorował specjalnie, bo za pierwszym razem mecz o Superpuchar odwołano ze względu na zarażenie u nas, więc teraz w Cracovii postanowili zrobić po złości i też ktoś zachorował, żeby nie rozgrywać meczu. Po prostu oglądali spotkanie Legii z Karabachem i boją się, że dostaną piątkę do przerwy i Legia ich zdemoluje :D

odpowiedz
wawa - 07.10.2020 / 11:21, *.chello.pl

prosze Zamknicie ta Ekstraklase do 2030 jak Covid 19 z WHO zostanie odwolany... prosze bo to juz zaczyna byc..... troche ...... slabe.......

odpowiedz
Pawcio - 06.10.2020 / 22:40, *.vectranet.pl

Może dostaniemy walkower? W końcu coś byśmy wygrali.

odpowiedz
jim - 06.10.2020 / 19:15, *.tpnet.pl

Następny przełożony, za miesiąc zawieszenie rozgrywek

odpowiedz
kalosz - 06.10.2020 / 17:06, *.mm.pl

i kolejny bedzie odwołany superpuchar:)

odpowiedz
Vuko WON - 06.10.2020 / 16:37, *.vectranet.pl

Mioduski teraz każdy mecz będzie chciał przekładać bojąc się kolejnych kompromitacji

odpowiedz
Kibic - 06.10.2020 / 16:19, *.84.166

Żadnych walkowerów. Tylko na boisku rozstrzygać Puchar!

odpowiedz
arek - 07.10.2020 / 19:05, *.chello.pl

@Kibic:
o ten puchar to mogą sobie pograć nawet rezerwami jedni i drudzy

odpowiedz
paranoja - 06.10.2020 / 15:36, *.47.62

no jak to?
W Warcie było dwóch i mecz przełożyli...

odpowiedz
ben - 07.10.2020 / 00:39, *.inetia.pl

@paranoja: to przełożą jedną połowę bo u krakusów jeden chory

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 06.10.2020 / 15:24, *.telefonica.de

MIODUSKI boi się kolejnej kompromitacji. PILKARZYKI PAJACYKI nie przygotowane do sezonu . MIODUSKI LICHWIARZU WONT Z LEGII . meczu o super puchar nie będzie, przełożony na następny rok . PANDEMIA TO SCIEMA. CYRK I KOMEDIA CIĄG DALSZY

odpowiedz
Łysy z packą - 06.10.2020 / 15:54, *.chello.pl

@MIODUSKI KONFABULANT :
Kolego, pandemia jest i będzie. Superpuchar się odbędzie, nie płacz tak, bo Ci żyłka strzeli i się spotkamy na solo

odpowiedz
MIODUSKI LICHWIARZ - 06.10.2020 / 16:03, *.orange.pl

@Łysy z packą: mordo możemy się spotkać na to solo, na mecz nie wchodzę bo pier.. le dawać hajs GOŁODUPCOWI MIODUSKIEMU. na pewno nie wydygam jak jego PAJACYKI PILKARZYKI . To co brać szczene robimy spary przed meczem

odpowiedz
(L)egia - 06.10.2020 / 12:37, *.play-internet.pl

Poczekajmy jeszcze chwilę, ten mecz też przełożą.

odpowiedz
Władeczek - 06.10.2020 / 11:35, *.netfala.pl

Wali mnie faken ten mecz. Jak Miodulski nie odejdzie to moja noga nie postanie na Legii. Musi odejść ten szkodnik dopiero faken przyjde na stadion. Do odejścia szkodnika oglądam mecze na swoim TV LG OLED 95 cali przy kominku, może z sąsiadem. Będą maciory i dobra zakąska faken. Ale nie ma ch... we wsi. Dopingować będziemy a jakże!

odpowiedz
Kwas70 - 06.10.2020 / 11:42, *.tele2.se

@Władeczek: Bedziesz ogladac jak sasiad zaslon nie zasloni lub przelaczy na tv trwam

odpowiedz
Piotr (L) - 06.10.2020 / 12:35, *.centertel.pl

@Władeczek: Na chu. się wiecznie chwalisz tym pudłem aż wkoncu oślepniesz od tego tv. Żaden z ciebie kur... Kibic ja dla Miodka nie przychodzę tylko dla kochanego klubu. Siedź w domu bo ty nigdy na stadionie nie byłeś i dobrze dzwi zamknij i okna by ci tego pudła nie zajeb... ????

odpowiedz
Władeczek - 06.10.2020 / 13:35, *.netfala.pl

@Piotr (L) : Bo ja faken mam takie pudło a ty nie masz!

odpowiedz
stary kibic (L) - 06.10.2020 / 15:38, *.chello.pl

@Władeczek: ale z cb dzban tez mam takie pudło ale żeby sie nim chwalic trzeba byc ameba umyslowa :D

odpowiedz
Hugon - 06.10.2020 / 22:30, *.vectranet.pl

@Władeczek: Gamoniu ale strata,Legia upadnie przez takiego zasrańca który kibicuje Miodulskiemu.

odpowiedz
Krzesło - 07.10.2020 / 06:02, *.t-mobile.pl

@Władeczek: ta masz jedynie krzywe nogi jak srasz, a ty taki kibic jak z koziej dupy traba...przychodzi się na mecz dla drużyny a nie prezesa panie faken

odpowiedz
Piotr (L) - 07.10.2020 / 21:48, *.centertel.pl

@Władeczek: Nie znasz mnie to nie wiesz co mam po drugie normalni ludzie nie chwalą się tym publicznie bo jest Rodo. Podaj odrazu dane zrób foty i wrzucić na fejsa. Ja mam gdzieś tv bo wole czas spędzić aktywnie na świeżym powietrzu anie gnić przed tv

odpowiedz
L - 06.10.2020 / 11:16, *.co.uk

To ktos musi zmienic. Bezsensem jest odwolywanie meczu jak jeden zawodnik pierdnie i ma koronojebiec..... Zrobic tak jak w europejskich pucharach. Niech dany zawodnik nie gra w meczu . A nie cała druzyna. Boniek rusz ta ruda pałdyna. LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Piotr (L) - 06.10.2020 / 11:12, *.centertel.pl

Już mnie nie wkur z tym syfem chińskim. Już nawet z zmienikiem się wymieniłem na zmiany ale powiedziałem że mam sprawy urzędowe ???? bo tak menda by się nie wymieniła

odpowiedz
PLBBOY - 06.10.2020 / 11:06, *.play-internet.pl

Żenada.

odpowiedz