Od lewej: Patryk Konik, Josip Juranović, Jehor Macenko - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Remy indywidualnie, powrót Miszty

Woytek, źródło: Legionisci.com

Środowy trening pierwszej drużyny Legii rozpoczął się o godzinie 11. Podobnie jak we wtorek w zajęciach wzięło udział 23 zawodników. W trakcie dołączyli Williamy Remy i Cezary Miszta. Francuz na razie jednak tylko biegał dookoła boisk.



Po 20-minutowej rozgrzewce zawodnicy rozpoczęli gierkę na skróconym polu gry, a trening został zamknięty dla przedstawicieli mediów.

W treningu udział wzięli:

Bramkarze: Boruc, Cierzniak, Tobiasz
Obrońcy: Astiz, Juranović, Konik, Lewczuk, Luis Rocha, Niski, Stolarski, Wieteska
Pomocnicy: Antolić, Andre Martins, Cholewiak, Cielemęcki, Kapustka, Kisiel, Luquinhas, Macenko, Valencia, Wszołek
Napastnicy: Pekhart, Rafael Lopes

To właśnie z tych zawodników sztab trenerski będzie wybierał wyjściową jedenastkę na piątkowy mecz z Cracovią. Początek starcia o Superpuchar Polski o godzinie 20:15.


fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Krisu - 08.10.2020 / 13:33, *.plus.pl

Mój skład:
Boruc
Stolarski-Wieteska-Lewczuk(bo nie ma innych ŚO)-Luis Rocha
Martins
Wszołek-Valencia-Luqui-Kapustka
Pekhart

odpowiedz
kami(L) - 08.10.2020 / 10:15, *.vectranet.pl

Tobiasz Konik Niski Kisiel w skladzie 1 druzyny ich niema zastanawia mnie co robia na treningu za to A,Mosór i Sz.Wlodarczyk Rosołek sa a na treningu ich niema hmmm tak budujecie pewnosc siebie mlodych zawodnikow ??? jak tacy zawodnicy maja ryzykowac w meczach brac na siebie odpowiedzialnosc jak sa przezucani z miejsca na miejsce w rezerwach to powinien grac pekhard valencia kapustka tam powinni budowac swoja forme co sie dzieje w tym klubie masakra

odpowiedz
Daniel1916 - 08.10.2020 / 12:29, *.tpnet.pl

@kami(L): Przecież wymienieni przez Ciebie: Mosór, Włodarczyk i Rosołek, są na zgrupowaniu młodzieżówek.

odpowiedz
kami(L) - 08.10.2020 / 14:13, *.vectranet.pl

@Daniel1916: dzieki za info brak pucharow juz mi na baniak dziala ale prześledzilem akademie humor mi sie poprawił cos co powinno byc od dawna w CLJ ze to zawodnicy decyduja jak chca grac z tad bierze sie kreatywnosc ja dziennie 4 mecze potrafilem rozegrac gralem w szkole przeciwko trampkarzowi Legi ktory byl podstawowym zawodnikiem do wyjscia i szczerze nigdy nie widzialem slabszego zawodnika trenujacego pilke zero fantazji jedyne co mial w sobie to dokladne podania i gra z pierwszej pilki ale nigdy nie wygral przeciw mnie bo to produkt biegajacy po swojej pozycji nie ryzykujacy kiwniecia przejscia zawodnika nie mieszajacy nic dobrze ze mamy holendra w akademi i nauczy ta mlodziez jakiejs gry jeszcze jak czytalem ze gracze uczyli sie symulowania to juz wogole rece opadaja czego sie dziwic ze ta polska pilka to dno jak pilkarze nie ucza sie grac pilka tylko ucza sie symulowac by z 30 min z 90 zabrac na symulowanie ze cos im jest

odpowiedz
:) - 07.10.2020 / 21:22, *.chello.pl

A gdzie Czesiek, bo nie widać go na zdjęciach

odpowiedz
Arek - 07.10.2020 / 22:11, *.tpnet.pl

@:) : kadr go nie obiął:)

odpowiedz
MK - 08.10.2020 / 14:33, *.187.2

@Arek: Za to kadra tak;-)

odpowiedz
Maniek - 07.10.2020 / 20:54, *.chello.pl

Panowie!!! Ile byśmy nie komentowali, byli wkorwieni, załamani, ostatnimi poczynaniami tych grajków? Taki (J) edzejcyk, qurwa, na forach było napisane że miesięcznie zgarnia 210tysi zł.!!!!!!!!!? POWAŻNIE????. GWIAZDA JEGO MAĆ????

odpowiedz
Marcel - 08.10.2020 / 00:42, *.t-mobile.pl

@Maniek: Trzeba było kupić sobie korki, zapisać się do klubu i cisnąć na treningach, a przyszedłby w twoim życiu moment, że też byś tyle zarabiał.

odpowiedz
AAA - 07.10.2020 / 20:46, *.chello.pl

Do lob:po Gwilię zgłosi się arab?
Chyba że na odwołaną dla kibiców Wielká Warszawską do sprzątania odchodów w stajni albo jest wakat w marnym kebabie...

odpowiedz
Polski - 07.10.2020 / 20:42, *.vodafone-ip.de

O co chodzi w temacie Igi ŚWIĄTEK ?

odpowiedz
:) - 07.10.2020 / 21:19, *.chello.pl

@Polski: podobno grubsza sprawa

odpowiedz
Mv Andi - 07.10.2020 / 20:15, *.play-internet.pl

Sagan niech wystawi młodych jak wykrzeszą z siebie tyle ile potrafią to dadzą nadzieję na lepsze jutro a emeryci ...
niech kopią ale działki pod uprawę truskawek

odpowiedz
kalosz - 07.10.2020 / 19:59, *.mm.pl

kto nie trafi do pustaka powininen "pompowac"za kare:)

odpowiedz
Zamuleni mistrzowie - 07.10.2020 / 18:38, *.amazonaws.com

a co do wychowania fizycznego ,to najlepiej z armi zatrudnić dobrego doświadczonego żołnierza trenera,jeśli Czesio gra na dwa fronty czemu my mamy czekać?

odpowiedz
Czaro - 07.10.2020 / 17:58, *.chello.pl

Do lata 2021 może uda się trochę odgruzowac, kontrakty kończą się kilku zbędnym piłkarzom, ciekawe tylk okto za nich :Remy, Astiz, Lewczuk, Cierzniak, Stolarski Sanogo Rocha Cholewiak Gwila Kante Boruc - chyba tylko tych 3 ostatnich bym zostawił a jak Wy?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.10.2020 / 18:38, *.centertel.pl

@Czaro: Nie bedzie nikogo w zamian. Kasa pusta.

odpowiedz
Kuchy King - 07.10.2020 / 18:50, *.vectranet.pl

@Czaro: Zastanowił bym się jeszcze nad Cholewiakiem i Stolarskim.

odpowiedz
lob - 07.10.2020 / 20:16, *.chello.pl

@Czaro: Ja bym żadnego nie zostawił...Artur i tak tylko na rok u nas. Gwila to hamulcowy, Kante i tak nie będzie chciał u nas grać, jak się ktoś z arabów zgłosi.
Za rok niewielu z nich będzie u nas grało, co najwyżej będą na liście płac, a co niektórzy już są (Remy, Astiz, Cierzniak, Stolarski, Sanogo, Rocha, Cholewiak, )

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 07.10.2020 / 17:39, *.play-internet.pl

Dajcie sobie spokój z Remym....Albo niech truchta wokół boiska tak do końca kontraktu.... Bez przerwy...

odpowiedz
lob - 07.10.2020 / 17:05, *.chello.pl

To i tak silny skład do pyknięcia pasów, tylko w jakiej są formie ???

odpowiedz