Oprawa na meczu ze Śląskiem w czerwcu tego roku - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zbiórka na oprawy przed dzisiejszym meczem

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed dzisiejszym meczem Legii o Superpuchar, Nieznani Sprawcy prowadzić będą zbiórkę na oprawy. Gorąco zachęcamy do wspierania legijnego ruchu ultras. W przerwie meczu pod gniazdem, prowadzona będzie sprzedaż magnesów z motywem jednej z okazjonalnych sektorówek "Kapitalne miasto" (15 zł). Cały zysk z ich sprzedaży również przeznaczony zostanie na cele ultras.

"Koszta opraw wciąż są takie same. A nawet wyższe. Siłą rzeczy zbieramy jednak zdecydowanie mniej niż wcześniej, ze względu na ograniczoną frekwencję. Dziś ostatni mecz gdzie będzie dane wypełnić nam, przynajmniej w teorii, stadion w 50%. Potem wracamy niestety do 25%. A jeśli wszystko dalej będzie tak wyglądało, to pewnie szybciej niż nam się wydaje, mecze będziemy oglądać w TV. Przykra rzeczywistość. Z tym wiele nie zrobimy. Jednak w związku z tym, serdecznie prosimy Was o solidne wsparcie ruchu ultras. To ostatnia w najbliższym czasie możliwość podreperowania naszego budżetu. Liczymy na Was. Opraw nie zamierzamy przestać robić, a za darmo to można co najwyżej dostać trochę nowej musztardy na degustacji w aszanie" - informują Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.